O spełnianiu marzeń i realizacji celów - Jacek Walkiewicz i Krzysztof Sarnecki
Вставка
- Опубліковано 8 лют 2025
- Pobierz materiał dodatkowy, który poszerzy Twoją wiedzę z filmu. Kliknij w link: krzysztofsarne...
Strona firmy konsultingowej Krzysztofa: questcm.pl/ oraz flagowy program Kompendium MBA: questcm.pl/kom...
Podcast prowadzi Paweł Bilski.
Zapraszamy do fascynującego świata realizacji celów i spełniania marzeń w najnowszym podcaście z udziałem Jacka Walkiewicza i Krzysztofa Sarneckiego! Odkryjcie inspirujące historie sukcesu, praktyczne wskazówki i tajniki skutecznego osiągania zamierzonych celów. Poznajcie kluczowe umiejętności, które pomogą Wam w podążaniu ścieżką sukcesu. Nie przegapcie tej inspirującej rozmowy, gotowej rozpalić Waszą motywację! 🚀
Pana Walkiewicza film z przed 10 lat obejrzałem z 15 razy. Mega mi pomogl na wielu płaszczyznach
To tak jak ja. Uwielbiam tego człowieka 😍
Który film?
Ja wracam do niego i Pełnej mocy możliwości co tydzień, to co mówi w tym wykładzie na TEDX kilka lat temu stało się moją mantrą. Mądry, inspirujący, motywujący człowiek z życiową wiedzą
Ja oglądam co jakiś czas,lubię do tego wracać.Zawsze jest nieco inna perspektywa❤
@@joannabaazy6083 Pełna moc możliwości / Pełna moc odwagi. TED talks.
Dziękujemy Wam za tyle miłych słów :)
48:30 Panie Krzysztofie nawiazując do tego co Pan powiedział mam pytanie -zatem jak poprawnie reagować? Wcale?
Fenomenalny podcast, uwielbiam Pana Jacka Walkiewicza i Pana Krzysztofa Sarneckiego, super się słuchało i świetne pytania od prowadzącego!
Gratuluje zestawienia gości.-Walkiewicz Sarnecki!!!!
Czy ten gość który dojeżdżał Sarneckiego pod każdym jego filmem w głośnej sprawie z FBI odpuścił???
Radzę zmienić autorytet (KS)
Proponuje tego typu wywiady czy też rozmowy przesłuchać kilkukrotnie z racji tego że za każdym razem przypominamy sobie inne sytuacje bądź przekładamy to sobie na inne chwile życia odkrywając za kazdym razem inne prawdy...
Dokładnie ziomuś
Wspaniała uczta intelektualna. Fajnie byłoby robić takie rozmowy cykliczne. Pozdrawiam panów!
Muszę przyznać, że jestem uzależniona od słuchania wywiadów Pana Jacka i wcielania różnych wartości w życie
👍👌
Panie Jacku mój syn niespełna 16 letni uwielbia Pana. Pan go inspiruje i tak naprawdę dzięki niemu i mnie Pan zainspirował. W tym roku syn chce na Pańskich wykładach się pojawić to sobie obrał za cel. Do Wrocławia nie zdążył, ale sadzę, że na inne będę w stanie go dowieźć i wspólnie uczestniczyć z nim w tym wydarzeniu.
Bardzo proszę o więcej odcinków z dywagacjami obu Panów na tematy życiowe, biznesowe, filozoficzne, na temat przyszłości i przeszłości itp.
Jest to gratka dla ucha i dla serca.
Tak jak pan Jacek wspomniał - kazdy przedmiot ma swoją historię i został stworzony przez kogoś. Czasem uświadamiam sobie, że wszystko co nas otacza to praca osoby która musiała to wymyśleć, zaprojektować, wykonać konkretną prace intelektualną. Na co dzien nie zdajemy sobie z tego sprawy, jak wiele osób swoja praca usprawnia nasze życie
Fajne życiowe podejście, dwóch doświadczonych mądrych ludzi.
Jest wiele wywiadów czy podcastów dzisiaj, różnej jakości .Coraz częściej pozostawiając wiele do życzenia w kontekście jakości.
Panowie dziękuję za ten odsłuch .
To przyjemność dla ucha.
Pełna zgoda w wyrażaniu tych myśli ,odczuć ,bycia .
Dziękuję
Debata w takim timie musi być ciekawa... piszę jeszcze przed obejrzeniem...Dwaj niesamowici Panowie z niesamowitą wiedzą...
Cóż za znakomity duet! Świetnie się tego słuchało. Dziękuję Panom za tą rozmowę- krzepiąca ale i nostalgiczna, zmuszająca do refleksji… Pozdrawiam!
Super inspirująca rozmowa. Mógłbym panów słuchać godzinami. Ale jeszcze bardziej chciałbym wprowadzić w życie to o czym mówiliście. Dziękuję za tę umysłową ucztę!
Dziękuje za ten duet
Taki duet razem !? to trzeba obejrzeć :)
O Kur*a jak zobaczylem te dwa nazwiska to sie wystraszyłem pozytywnie 😁
Nie nadążam zapisywać tych wszystkich wartościowych zdań, które tutaj padły ❤
Proszę o więcej takich merytorycznych dyskusji z ludźmi, którzy mają coś wartościowego do przekazania! Równocześnie dziękuję za ten wykład 😊
Rozmowa perełka! Bezcenne słowa. Dziękuję!
Usmiechnelam sie szczesliwie. Dziekuje Panom.💝
Pan Jacek jest bardzo realnym człowiekiem który potrafi dotrzeć do innych w sposób jakże elokwentny a zarazem praktycznym . Wszystkim którzy chcą dotknąć zderzenia z praktyczna wiedza i realnymi wskazówkami polecam jego książki ,są bezcenne !!
Super duet :) miło, że połączyliście tych Panów na wspólnej wymianie myśli :)👍
Bardzo interesujący i wartościowy wywiad, dziękuję.
Dziękuję, czuję się radosniejsza i bardziej zmotywowana.
Cudowna inspirująca rozmowa
Z wdzięcznością wielką. ❤❤❤
Meeega ! Tego potrzebowaliśmy!
Panowie ależ duet ! Oby nie ostatni raz !
Dwóch super gości!
Szczęście to ulotny stan umysłu którego nie rozumiemy i często nie pamiętamy
Dziękuję za poświęcony czas i podzielenie się mądrością życiową. Właśnie wczoraj skończyłem czytać Frankla Życie z sensem i chodzi za mną cytat który Frankl przeczytał w latrynie będąc w obozie a który pasuje do dzisiejszych rozważań " Bądź ponad wszystko i ciesz się z każdego gówna". Pozdrawiam serdecznie.
Panowie jesteście genialni, uwielbiam Was słuchać
Uwielbiam obu Panów, duża wartość merytoryczna.
Brakuje treści dotyczacych postępowania wzgledem naszych dzieci, ksztaltowania i pomocy w funkcjinowaniu w szybko zmieniającym się świecie.
Pan Sarnecki podał wyjątkowo praktyczny przykład dotyczacy zajęć dodatkowych dla dzieci tj. umowić się na minimalną ilość lekcji.
Mądrość Pana Jacka otula moje serce❤
To ciekawe jaki piękny jest świat. Dzięki za tą rozmowę.
Dwóch moich mentorów, którzy dołożyli bardzo dużo do tego kim jestem dzisiaj. Dziękuję!
Lekki przepływ energii która spotyka się w Świadomości mimo różnych punktów widzenia. Wow now fun dziękuję ❤️
Dzień dobry, cieszę się, że trafiłam na to Panów spotkanie i mogłam uważnie wysłuchać tej rozmowy - dawno temu przeczytałam książkę Pana Jacka Walkiewicza i czerpię z niej do dzisiaj. Żyję świadomie i cieszy mnie każdy dzień. Pozdrawiam serdecznie
Świetna rozmowa. Wartościowa lekcja. Dzięki
Polecam!!! Genialny wywiad dwóch świetnych mentorów. Najlepiej zainwestowane 1,5h czasu.❤
Uwielbiam słuchać obydwu Panów a w tym materiale padły słowa, które powtarzam od lat - tutaj ładniej i konkretniej sformułowane 😁 dziękuję i pozdrawiam serdecznie 🤗
Obejrzałem z przyjemnością, dziękuję 🙂
To prawda.... ludzie często nie rozumieją innych ludzi, którzy nic nie mają i są szczęśliwi bo nie dali sobie wmówić, że własne 4m lub dom, dwójka dzieci żona i kilka samochodów to cały świat... I nie ma lepszej drogi...
Super jesteście Panowie.Dziekuje że dzielicie się swoją wiedzą.
Spędziłam z Panami cudowny czas za co bardzo dziękuję 😊💞🥰🥰🥰
Świetne podpowiedzi ! Bezcenne są wskazówki związane z edukowaniem Dzieci. Polecam Rodzicom , a ja DZIĘKUJĘ za całość . 🙏
Panowie jesteście niesamowici. Osobiście bardzo wiele uczę się od Pana Krzysztofa Sarneckiego i Pana Jacka Walkiewicza. Serdecznie Panów pozdrawiam :)
Proszę o więcej, takich mądrych, merytorycznych dyskusji, póki co, dziękuję 🌹
Dziękuję bardzo za tą niesamowitą rozmową 👏👏👏👏
Dzięki, super przekaz. Pozdrawiam Janusz
Świetny i wartosciowy materiał. Dający do myślenia. Dziekuje!
Panowie razem- dla mnie to uczta😊
Bardzo interesująca rozmowa. Widać bardzo dużą mądrość życiową płynąca od rozmówców.
Cieszę się, że została poruszona kwestia osób z depresją. Warto zaznaczać, że takie pogadanki raczej nie są dla ludzi z depresją.
Dziękuję 😘 miło się Panów słucha 👍💪
Super wywiad . Mocno dociera przekaz Pana Jacka i Krzysztofa . Życzę dużo zdrowia i jak najwięcej takich podcastów motywujących . Pozdrawiam
Dwie persony które zainspirowaly mnie w wielu kierunkach mojego zycia. Zabieram sie za sluchanie :)
Dwóch panów, znam, podziwiam, inspiruje się. Muszę dodać jeszcze jedną rzecz, super prowadzący👏
Świetna rozmowa, na pewno wrócę do niej i podam dalej ❤
No i uśmiechnęlam się... Dziękuję
Genialne Trio, dziekuje👍
ja się uśmiechnęłam :))
dziękuję i pozdrawiam 😊
Uwielbiam obu Panów! Perły w otchłani Internetu. Świetny wywiad.
Super goście, pełen spokój i wyciszenie emocji. Prowadzący pełen profesjonalizmu.
Swietny wywiad, Dziekuje za te slowa sa bardzo pokrzepiajace i motywujace w swojej prostocie
Bardo ciekawe, Krzysiek pozdrowienia z Chicago
Miło się Panów słucha, dziękuję za tak fenomenalny podcast. Wszystkiego dobrego!
Pięknie.
Swietny wywiad. Prodimy o Pana Walkiewicza czesciej
Piękny wywiad i refleksja na koniec wywiadu❤️
Wysoki poziom podcastu. Ciekawe pytania. Gratuluje :)
Fajna rozmowa😀 Dziękuję😍
Bardzo fajni goście. Walkiewicza bardzo lubię. Słuchając rozmowy, mam jednak wrażenie, że panowie trochę się odkleili. Fajnie, że doceniają to, że Polska ma fajniejsze drogi niż 30 lat temu, że Polskie miasta wyglądają ładniej, niż 30 lat temu. Ale te same wrażenia mają ludzie znający Mińsk dziś i wtedy, Chicago dziś i wtedy, Bukareszt dziś i wtedy, i wiele, wiele innych miast na świecie. Wyłączając Chiny, które przegoniły peleton i są już poza zasięgiem reszty świata. Ale właśnie patrząc na Chiny, można mieć wrażenie, że mogliśmy być dużo dalej, a osiągnęliśmy tak niewiele. Co z tego, że mamy lepsze drogi, skoro jeszcze nie spłaciliśmy odsetek od kredytu, który na te drogi wzięliśmy. To taka filozofia, pożyczyć pieniądze i się ładnie urządzić!? Ale większym problemem jest ta indoktrynacja, że każdy ma swoją prawdę, i każda z tych prawd jest równie ważna. Uczenie tego polskich dzieci sprawi, że za jakiś czas staną się pracownikami firm wykupionych przez chińskich przedsiębiorców, którzy mówią dzieciom, że jak dostałeś piątkę to dobrze, ale jak czwórkę to słabo. Europa wymiera, Polska wymiera, a do tego żyjemy w świecie fantazji, że Europa jest jednym z filarów światowej gospodarki. Niemcy są piątym producentem aut na świecie. Wydawałoby się, że powinni być wyżej. Ale to Chiny produkują siedem razy więcej aut niż Niemcy. Rozpoczął się już proces anihilacji europejskiego przemysłu samochodowego. Chińskie marki przejma ten rynek prędzej, czy później. A wszystko dlatego, że chińscy rodzice nie uczą własnych dzieci życia w stanie iluzji, tylko twardo wkładają im do łbów, że muszą się dużo uczyć, bo inaczej nie zostaną inżynierami, tylko pozostaną im gówniane profesje w marketingu i tworzeniu kontentu do sieci społecznościowych.
Chińscy rodzice produkują bardzo nieszczęśliwe dzieci właśnie dlatego, że nie potrafią się odkleić od kultury nauki i zarobku. Mieszkałam w Chinach i uczyłam te dzieci angielskiego, żeby miały tzw.lepszy start. Uciekłam po kilku miesiącach bo nie dawałam rady w tym uczestniczyć. Chiny okupują swój sukces nieszczęściem milionów ludzi.
@@ewcyna Nie potrafisz spojrzeć na to z perspektywy innej niż kobieta wychowana w socjalistycznej Europie. Te miliony nieszczęśliwych Chińczyków w 1981 roku żyły na poziomie zwierząt trzeciego świata, podczas gdy dziś żyją na lepszym poziomie niż Polacy. Więc to nie jest nieszczęście milionów Chińczyków, tylko twój brak umiejętności ogarnięcia chińskiego sposobu życia. Dla ciebie wydaje się on dramatyczny, bo biedne dzieci nie mogą powiedzieć rodzicom "spierdalaj, przecież widzisz, że gram w Call of Duty", tylko biorą się do nauki, chociaż to jest mniej zabawne niż granie. Popatrz sobie na statystyki zaburzeń emocjonalnych w Europie i w Chinach, wtedy dostrzeżesz, że my w tej szczęśliwej Europie marzymy o życiu w Szanghaju.
Rozumiem. Ja akurat nie marzę o życiu w Szanghaju, naprawdę. Każdy patrzy ze swojej perspektywy, moja jest taka. Patrzyłam na te dzieci nie umiejące powiedzieć "spierdalaj", tylko mówiące mi, jak bardzo są zmęczone, zasypiające na zajęciach. Owszem, romantycznie do mnie to przemawia. I dodam jeszcze, że w Chinach wciąż dużo osób żyje na poziomie jak to nazywasz zwierząt. Myślę jednak, że jednym z celów tej rozmowy jest pokazanie innej perspektywy, takiej właśnie nie podążania za ogółem i tym, co statystycznie wszystkim przynosi radość i zadowolenie. Więc niech będzie, że ja nie pojmuję, ale w sumie nie jest też moim celem się z ogółem utożsamiać. @@jurekpazurek4734
@@ewcyna Marzysz o życiu w Szanghaju, ale nie masz takiej możliwości. Nie masz umiejętności potrzebnych Chińczykom, a oni są bardzo pragmatyczni. Nie chcą tam już więcej ludzi z Europy, którzy jako tako posługiwali się angielskim, i robili tam za nauczycieli angielskiego. Dziś musisz mieć kierunkowe wykształcenie, i język angielski powinien być twoim natywnym językiem. A takie traktowanie nie pozwala czuć sympatii do ludzi, którzy traktują cię jedynie jako przydatną rzecz, którą porzucają, gdy traci swoje wartości w ich rozumieniu. Świat Chin to świat męski - bez dziewczęcej histerii rozkapryszonej gimnazjalistki. Dlatego nie dziwi mnie, że wolisz czeluście Europy, gdzie panowie pracują na ciebie, a ty możesz iść na marsze, na których pokrzyczysz, że dość patriarchatu, dość nierówności płac pomiędzy nauczycielką plastyki a inżynierem w IT, że twoja macica, to twoje ciało. Tego w Chinach faktycznie nie dostaniesz ;-)
@@jurekpazurek4734 zawsze zadziwia mnie ta umiejętność oceniania innych bez ich poznania osobiście. Ale niech będzie - wszyscy chcemy do Szanghaju.
Pięknie Dziękuję za Wiele Cennych i Mądrych Inspiracji 💫. Wspaniale spędzony czas 👌
Cudowni motywatorzy ❤️🔥
Wysyłam wszystkim dużo uśmiechu 🤪
Jestem wdzieczna za mozliwosc wysluchania Super ciekawej rozmowy.
Dzis kolejnej i klikam dalej .💐💐💐
Świetny dobór rozmówców.
W filmie Chłopak nie płaczą zjarany młodzieniec mówi: - w życiu trzeba zadać sobie jedno zajebiście ważne pytanie co chcesz robić i zacząć to robić😂
Bardzo miła rozmowa widać że panowie podchodzą do siebie z szacunkiem każdy z nich ma ogromną wiedzie i patrzą na pytania z innej perspektywy
Dziękuję i pozdrawiam, wszystkiego dobrego :)
Dziękuję za prezent noworoczny .
Dziękuję ❤
Pięknie Panom dziękuję i wzajemnie wszystkiego dobrego♥
Mega przekaz 👍🏻💪🏻
Wspaniała rozmowa.
Bardzo dobra rozmowa😆
3 razy wow , 2 razy się zaśmiałem. Dziękuję ❤
Bardzo dużo motywacyjnych sentencji i wartościowej wiedzy. Ciekawe pytania od prowadzącego. Wartościowy podcast .
Jedyny tip dla kreatorów - fajnie byłoby gdyby oświetlenie było niewidoczne na wideo. Możecie tą wiedzę wykorzystać lub nie 😉
Pozdrawiam
Super wywiad. Super goście. Oby częściej.
Dziękuję za rozmowę 😊
No ja się poczułem dobrze po tej rozmowie :D
Zrozumieć o czym mówią ci Panowie w wieku 18 lat. Bezcenne ❤
Kolejna dawka wiedzy na śniadanko 🫡🫶
Największym problemem według mnie jest to że marzenia dzisiaj prawie zawsze opierają się na materialiźmie i pieniądzu. Nawet słowo sukces się na tym opiera. Rzadko kiedy mówi się o marzeniach jako o odkryciu własnego powołania w życiu. Nigdy nie usłyszałem żeby ktoś powiedział że jest szczęśliwy że otrzymał dar że jest człowiekiem a nie jakąś inną istotą czworonożną. To oczywiście filozofia ale to ona właśnie daje możliwość odkrywania szczęścia z zupełnie innej strony niż to do czego nakręca nas matrix.
Świetnie się słucha tej dwójki
Wspaniala rozowa..❤❤❤
Bardzo głęboka i pouczająca rozmowa
Dzięki
Dziękuje za ten film.
Pan KRZYSZTOF SARNECKI BARDZO MADRZE POWIEDZIAL O DEPRESJI 🌹🌷⚘