Доброго дня ! Потрібна порада , чи потрібно враховувати пусковий ток при виборі безперебійника типу вольт польська ? До прикладу двокамерний холодильник зі споживанням 200-250ват а пусковий 1200 ват . Дякую за відповідь!
@@СергійСергійович-в9ь доброго дня, так обовязково. Якщо пусковий ток у Вас 1200 то раджу Вам брати безперебійник не менше 1200 а ще краще 1500 ват. Тоді буде все ок. Багато приладів згорають саме від перегрузу стартового навантаження.
в мене холодильник працює через розумну розутку і рахує енергію кожен день, тільки що передивився за останні два місяці - кожен день по-різному, за ці місяці саме меньше холодильник спожив 0,68кВатт, саме більше 1,6кВатт, на це впливає багато факторів - темпереатура в кухні, скільки раз відкривався холодильник, морозилка.... тому ваш тест трішки інформативний, але всеодно не вірний)))
Дело не в том сколько киловатт часов экономится а в том что банально не хватает мощности чтобы покрыть пиковое потребление в некоторые моменты. Может не хватать генерации и тогда это глобально, а может не хватить 'пропускной способности' трансформатора или линии и тогда это уже локальная проблема тех кто запитан от этого трансформатора.
Афігенно Ви мені в тему відео записали.)) Бо я от помітив (з цими відключеннями) що холодильник мій занадто часто вмикається для охолодження. В звичайному режимі вмикається раз на 1 год по 30 хв. Я купив "розумну розетку" і запрограмував її подавати електрику на холодильник кожні 2,5 години по 30 хв. Та потім вимикатись. 😄 Просто вмене стоїть автономкою EcoFlow підчас вимкнень і найбільше енергії з нього тягне саме холодильник своїми вмиканнями постійним.
@@ОлександрБандера-о6д З вашого коментаря не зрозуміло, що саме не так в моєму експеременті по автоматизації холодильника? Вмене всі знайомі та друзі закордонні вже давно повстановлювали системи «розумний дім» та економлять енергію. Це я от тільки почав з розеток. *насправді першими системами такими вмене стали Ajax та Imou в 2021му. 🤭
Подскажи пожалуйста успевает ли акб в вольт польска зарядится пока есть свет.и пищит ли у тебя холодильник когда включили свет через 3-4 часа .у меня пикает Самсунг и постоянно нажимаю кнопку в нем .
@@PRO-VSE44 зарядиться успіває, але в мене акум уже здохший. А коли света немає через 3-4 часа холодільние пищить і його вручну нада актівіровать кнопкой, шо прям трохи роздражає особенно ноччу
Дякую, наочне відео. Але економія відключення стосується радше промислових споживачів та різних юросіб що споживають в рази більше. Для того щоб спонукати їх переходити на автономні/резервні джерела живлення. Якщо все ж брати звичайного споживача, то тут скоріше економія на кондиціонерах, а взимку обігрівачах які в декого працюють цілодобово створюючи внутрішній клімат помешкань. Хоча можу й помилятися.
Я з Вами погоджусь і ні. Бо от особисто я за те, щоб кожен дім та квартира теж потрохи економив. Для мене став прикладом мій кейс коли взимку 2023 три місяці я працював на стаціонарному компі з тв в якості монітора і виходило 420кВт/міс. А взимку 2024 я в ті самі місяці працював в такому ж режимі на економному ноутбуці (процесор M1) - і виходило 180-200кВт/міс. А от в травні (коли почались вимкненя) споживання будинком енергії впало зі 150кВт/міс (квітень) до 101кВт/міс. І ось так потрохи ми ще й всі разом будемо економити. Так скоріше енергетики впруться в те, що вимкнення їм взагалі не вигідні.
@@M.Makarenko Ну тут вже хто як облаштовував собі помешкання. Бо вмене вся нерухомість низькоетажна і нема ніде кондиціонерів. Тому на ці гаджети енергію не витрачаю. Але, згоден, що кондішн потрібен в помешканнях від третьго поверху і вище.
@@max_tube І до чого тут, що кому вигідно? Коли, наприклад, споживається 10 гігаВт а виробляється 5, то щоб там не хотіли енергетики без вимкнення не обійдеться.
@@ОлегТурівський ви не помітили, що далеко не в усіх областях роблять ті вимикання? Тобто якщо б дійсно жопка була, вимикали б і перерасприділяли. А вимикається саме конкретно в певних областях та містах які найбільш дієві. Але в них «щось пішло не по плану»🤭 Бо саме в цих областях люди одразу почали організовувати собі автономні та незалежні джерела живлення. Зараз так натренуємось, що потім і не захочемо на РЕМ повертатись. Вчора був в своєму РЕМ - вони вже відчувають, що люди почали сильно знижувати свої витрати. І тут навіть по 7 грн.квт, їм (РЕМ) не допоможе вже.
Ви виміряли сферичного коня у вакуумі. Претензій до показників замірювань я не маю. Та після потрібно пояснити глядачам фактори, які на це впливають: зовнішня температура; зміна температури в камерах; доступ до дверцят (чи відкривались); споживання інвертора тощо. Я дуже радий за український контент, але потрібно це робити більш фахово
Для чистоти експерименту, потрібні певні умови, а саме - температура зовнішнього повітря одинакова, вміст холодильника не змінний і не відчиняти дверцята.
@@nonamesurname-mw9yy температура зовнішнього середовища була однакова, Вміст холодильника поменшав на 2 палки ковбаси не більше) На рахунок кількості відкривання дверцят-згодний тут малоб бути в ідеалі щоб постійно були закриті...
@@svoimy_rukamy Все вірно різниця вс1,8 рази є надто суттєву щоб списувати на вміст, температуру. Більше того скажу тут не має суттєвої різниці коли середня темпера в добу в квартирі +25 чи +30. Бо якщо брати що в середньому температура в середні холодильника чуть менше 0 то різниця в тепловтратах є 30/25=>1.2 А не 1,8.
@@sergurievich1130 все що я бачив це 160 ват... потім зпускається до 130, як наморозить знижується до 50 ват а потім до 1.2 вати ( холостий режим. Безперебійник його витягує.
По пусковому струму багато беруть звичайні холодильники. Я свій заміряв то при робочій потужності 70 ВТ пускова потужність 700 Вт. Інверторний плавно запускає тому в нього немає такого скачка споживання під час запуску.
@@TheAndreystal от от. А я ще тут відкрити для себе що є інверторно-лінійні вже. То там не 320квт год / рік, а 140 вже. Це капець які економні штуки виходять. Але дорогі заразки.
@@svoimy_rukamy Цей ватметер має опцію макимального значення яке фіксується. В менюшці треба переключити на нього і можна глянути скільки ват взяло на старті.
Двухкомпресорный атлант, пусковой ток 1.1-1.2кВт, далее 0.75-0.86кВт на компрессор. Апрель/май, относительно прохладно, 20-24°, потребление ~ 0.9-1.1кВт. Июнь/июль, в квартире 29-32°, потребление 1.4-1.6кВт. По морозилке, +- также. Апрель/май ~1-1.2кВт. Июнь/июль ~1.4-1.6кВт. Для мониторинга используются вайфай розетки. При использовании таймера в розетках, потребление снижается на ~ 200-300Вт в сутки. В месяц соответственно ~ 5-6кВт морозилка, и ~ 7-9кВт холодильник. Соответственно увеличивается температура в последних. В холодильнике стоит + 5°, с розекой выходит +10-11°. Последний месяц морозилка работает с ~ 18.00, до ~ 7.00. Так как морозилка морозит минимум -18°, то тем-ра подымается до ~ -7-9°. За ночь тем-ра приходит в "норму". На бойлере тоже стоит "розетка". В экономию не вникал, так как его использование непредсказуемо. Розетка с ним больше используется как таймер. В моём случае,- мне так удобнее. Надо ли вам так делать, решайте сами.
Пуск триває до 10 секунд. Цикл роботи 10...15 хвилин чи 600... 900 секунд потім 15....20 хвилин зупинки. Загальному пуск триває лише не більше 10 секунд на повний цикл робот40...45 хвилин и чи 2400...2700 секунд. Це як їхати по автобані Одеса Київ рівномірно з швидкістю 90...110 км/год пару зупинок ніяк не впливають на середній показник витрат.
@@MykolaKML якщо про рух по трасі. То спробуйте разок прям промчати по ній. І потім рівномірно проїхати. В першому варіанті витрати істотно зростають на: штрафи та пальне.
@@max_tube Ви уважно прочитали яку я вказав Швидкість 90-110 км/годину. Це наразі. Оптимальна швидкість по витратах палива і за яку не штрафують на трасі Одеса-Київ на протязі 95% її протяжності. Їзджу нею регулярно з 2006. Особливо на ділянці Умань Одеса. Дійсно якщо гнати 130 км/годину то витрати палива зростають як мінімум на +30% і кілька штрафів випишуть автоматичні камери чи ДАЙшники.
Класна у вас математика. Де вас так рахувати вчили?)) Звісно якщо холодильник не працював 14 годин, но він і менше енергії використовує. Це ж очевидно. Ну а якщо порахувати по годинах то вийде зовсім інша картина. З відключенням: 1076/10 = 107,6 Вт/год. Без відключення 1800 /24 = 75 Вт/год.
А чому ви ділите на 10? Він же показав і сказав чітко, що заміри по витратам рахував за 24 години. Просто з тих перших 24ох електрику давали на 10 годин всього. А в другому замірі 24 години була електрика. То у Вас «китайський каРкулятЄр» 1076/24=44,84 1800/24=75 Різниця 1,5 рази економії витрати електрики.
Ну а тепер ще порахуйте коли буде вигідніше, якщо відключити холодильник від мережі на 24 години і не відключати зовсім?)))) Це ж очевидно, що включений холодильник споживає більше електрики чим виключений)) Це у вас "китайська голова", а не у мене калькулятор. Уважно перегляньте мій коментар. Там пораховано скільки Ватт споживає холодильник за ОДНУ ГОДИНУ роботи і в першому і в другому випадку. Ця інформація потрібна для правильного підбору ПБЖ
@@oleg1943 Вмене не інверторний холодильник бере 110W. Його пусковий ток легко тягне EF Delta 2. Холодильник тримає нормальну температуру 4-5 годин точно. Якщо не відкривати кожні 5 хв дверцята. Тобто я своїми автомаціями змушую його фактично «бути ввімкненим» не 24 години (кожну годину працює 30 хв, засікав), а 12 годин. /2 = кількість годин працюючих. 12*110=1320W/сутки*30днів= 39,6кВт/міс 6*110=660W/сутки*30днів= 19,8кВт/міс
@@oleg1943 щодо ПБЖ то я своїми автомаціями знизивши розхід енергії холодильника легко зможу протримати свій холодильник на одному заряді EF Delta 2 (1кВт) більше суток. Холодильник тепер на місяць споживатиме 19,8 кВт/30днів = 0.66 кВт в сутки А до оптимізації на холодильник би потрібно було виділити 1,32 кВт/сутки 39.6/30=1.32
Підтверджую. Я з минулого року бойлер (1.5 квт 50Л) вмикаю тільки за 30 хв до того як йду митись. Так ще й на день наступний залишається теплої води. А економія в рази збільшилась.
@@dimaua6989ви праві, я цю інформауію просто забув сказать. в морозилці стоїть максимум -23 З відключеннями стало -15 В холодильнику виставлено 1 градус з відключеннями стало 6 Відповідно на наступну добу він робив без відключення то температура була стабільна.
по факту при постійному споживанні згідно ваших цифр виходить економніше ніж коли вимикають світло, і це впринципі не дивно. При постійному споживанні в середньому виходить 75 ват за годину, при відключеннях виходить 100 ват за годину.
Щоб холодильних менше брав, його від намороженого льоду в морозилці слід відморожувати періодично, у шафу без вентиляції не сунути, обдув позаду зробити по можливості, от і буде менше брати.
@@Kredo800 доброго дня, зараз нові всі холодильники мають технологію антинамерзання та рециркуляцію холодного обдуву. Тож в моєму випадку це спрацює. Хоча він і так я вважаю досить економний
Доброго дня ! Потрібна порада , чи потрібно враховувати пусковий ток при виборі безперебійника типу вольт польська ? До прикладу двокамерний холодильник зі споживанням 200-250ват а пусковий 1200 ват . Дякую за відповідь!
@@СергійСергійович-в9ь доброго дня, так обовязково.
Якщо пусковий ток у Вас 1200 то раджу Вам брати безперебійник не менше 1200 а ще краще 1500 ват.
Тоді буде все ок.
Багато приладів згорають саме від перегрузу стартового навантаження.
в мене холодильник працює через розумну розутку і рахує енергію кожен день, тільки що передивився за останні два місяці - кожен день по-різному, за ці місяці саме меньше холодильник спожив 0,68кВатт, саме більше 1,6кВатт, на це впливає багато факторів - темпереатура в кухні, скільки раз відкривався холодильник, морозилка.... тому ваш тест трішки інформативний, але всеодно не вірний)))
Дело не в том сколько киловатт часов экономится а в том что банально не хватает мощности чтобы покрыть пиковое потребление в некоторые моменты. Может не хватать генерации и тогда это глобально, а может не хватить 'пропускной способности' трансформатора или линии и тогда это уже локальная проблема тех кто запитан от этого трансформатора.
Афігенно Ви мені в тему відео записали.)) Бо я от помітив (з цими відключеннями) що холодильник мій занадто часто вмикається для охолодження. В звичайному режимі вмикається раз на 1 год по 30 хв.
Я купив "розумну розетку" і запрограмував її подавати електрику на холодильник кожні 2,5 години по 30 хв. Та потім вимикатись. 😄
Просто вмене стоїть автономкою EcoFlow підчас вимкнень і найбільше енергії з нього тягне саме холодильник своїми вмиканнями постійним.
А-ха-ха) Ну насмішили, дякую.
Інженери розробляють захист від дураків, але дураків це не зупиняє 😂
@@ОлександрБандера-о6д З вашого коментаря не зрозуміло, що саме не так в моєму експеременті по автоматизації холодильника?
Вмене всі знайомі та друзі закордонні вже давно повстановлювали системи «розумний дім» та економлять енергію.
Це я от тільки почав з розеток.
*насправді першими системами такими вмене стали Ajax та Imou в 2021му. 🤭
@@ОлександрБандера-о6д який ви захист саме маєте на увазі? Поясніть нормальними словами.
чё то у вас с математикой ... 320000 ватт за год это 320000:365=876 ватта в сутки ... никак не 1.1 или 1.2 киловатта в сутки ...
Подскажи пожалуйста успевает ли акб в вольт польска зарядится пока есть свет.и пищит ли у тебя холодильник когда включили свет через 3-4 часа .у меня пикает Самсунг и постоянно нажимаю кнопку в нем .
@@PRO-VSE44 зарядиться успіває, але в мене акум уже здохший. А коли света немає через 3-4 часа холодільние пищить і його вручну нада актівіровать кнопкой, шо прям трохи роздражає особенно ноччу
@@svoimy_rukamy дякую за ответ я думал это у меня Самсунг так заебует.
Яка пускова потужність холодильника з інвертор ним компресором?
@@vlabmazyr5140 до 200 ват
Дякую, наочне відео. Але економія відключення стосується радше промислових споживачів та різних юросіб що споживають в рази більше. Для того щоб спонукати їх переходити на автономні/резервні джерела живлення. Якщо все ж брати звичайного споживача, то тут скоріше економія на кондиціонерах, а взимку обігрівачах які в декого працюють цілодобово створюючи внутрішній клімат помешкань. Хоча можу й помилятися.
Я з Вами погоджусь і ні. Бо от особисто я за те, щоб кожен дім та квартира теж потрохи економив.
Для мене став прикладом мій кейс коли взимку 2023 три місяці я працював на стаціонарному компі з тв в якості монітора і виходило 420кВт/міс. А взимку 2024 я в ті самі місяці працював в такому ж режимі на економному ноутбуці (процесор M1) - і виходило 180-200кВт/міс.
А от в травні (коли почались вимкненя) споживання будинком енергії впало зі 150кВт/міс (квітень) до 101кВт/міс.
І ось так потрохи ми ще й всі разом будемо економити. Так скоріше енергетики впруться в те, що вимкнення їм взагалі не вигідні.
Кондиціонери після появи електроенергії працюють безперервно поки не охолодить приміщення
@@M.Makarenko Ну тут вже хто як облаштовував собі помешкання. Бо вмене вся нерухомість низькоетажна і нема ніде кондиціонерів. Тому на ці гаджети енергію не витрачаю.
Але, згоден, що кондішн потрібен в помешканнях від третьго поверху і вище.
@@max_tube І до чого тут, що кому вигідно? Коли, наприклад, споживається 10 гігаВт а виробляється 5, то щоб там не хотіли енергетики без вимкнення не обійдеться.
@@ОлегТурівський ви не помітили, що далеко не в усіх областях роблять ті вимикання?
Тобто якщо б дійсно жопка була, вимикали б і перерасприділяли. А вимикається саме конкретно в певних областях та містах які найбільш дієві.
Але в них «щось пішло не по плану»🤭 Бо саме в цих областях люди одразу почали організовувати собі автономні та незалежні джерела живлення.
Зараз так натренуємось, що потім і не захочемо на РЕМ повертатись.
Вчора був в своєму РЕМ - вони вже відчувають, що люди почали сильно знижувати свої витрати. І тут навіть по 7 грн.квт, їм (РЕМ) не допоможе вже.
Ви виміряли сферичного коня у вакуумі.
Претензій до показників замірювань я не маю. Та після потрібно пояснити глядачам фактори, які на це впливають: зовнішня температура; зміна температури в камерах; доступ до дверцят (чи відкривались); споживання інвертора тощо.
Я дуже радий за український контент, але потрібно це робити більш фахово
Для чистоти експерименту, потрібні певні умови, а саме - температура зовнішнього повітря одинакова, вміст холодильника не змінний і не відчиняти дверцята.
@@nonamesurname-mw9yy температура зовнішнього середовища була однакова,
Вміст холодильника поменшав на 2 палки ковбаси не більше)
На рахунок кількості відкривання дверцят-згодний тут малоб бути в ідеалі щоб постійно були закриті...
@@svoimy_rukamy Все вірно різниця вс1,8 рази є надто суттєву щоб списувати на вміст, температуру. Більше того скажу тут не має суттєвої різниці коли середня темпера в добу в квартирі +25 чи +30. Бо якщо брати що в середньому температура в середні холодильника чуть менше 0 то різниця в тепловтратах є 30/25=>1.2 А не 1,8.
А який пусковий ток у вашому холодильнику? Дякую
@@sergurievich1130 все що я бачив це 160 ват... потім зпускається до 130, як наморозить знижується до 50 ват а потім до 1.2 вати ( холостий режим.
Безперебійник його витягує.
По пусковому струму багато беруть звичайні холодильники. Я свій заміряв то при робочій потужності 70 ВТ пускова потужність 700 Вт. Інверторний плавно запускає тому в нього немає такого скачка споживання під час запуску.
@@TheAndreystal от от. А я ще тут відкрити для себе що є інверторно-лінійні вже. То там не 320квт год / рік, а 140 вже. Це капець які економні штуки виходять. Але дорогі заразки.
@@svoimy_rukamy Цей ватметер має опцію макимального значення яке фіксується. В менюшці треба переключити на нього і можна глянути скільки ват взяло на старті.
@@lova103 160 ват
Двухкомпресорный атлант, пусковой ток 1.1-1.2кВт, далее 0.75-0.86кВт на компрессор.
Апрель/май, относительно прохладно, 20-24°, потребление ~ 0.9-1.1кВт.
Июнь/июль, в квартире 29-32°, потребление 1.4-1.6кВт.
По морозилке, +- также.
Апрель/май ~1-1.2кВт.
Июнь/июль ~1.4-1.6кВт.
Для мониторинга используются вайфай розетки. При использовании таймера в розетках, потребление снижается на ~ 200-300Вт в сутки. В месяц соответственно ~ 5-6кВт морозилка, и ~ 7-9кВт холодильник. Соответственно увеличивается температура в последних. В холодильнике стоит + 5°, с розекой выходит +10-11°.
Последний месяц морозилка работает с ~ 18.00, до ~ 7.00. Так как морозилка морозит минимум -18°, то тем-ра подымается до ~ -7-9°.
За ночь тем-ра приходит в "норму".
На бойлере тоже стоит "розетка". В экономию не вникал, так как его использование непредсказуемо. Розетка с ним больше используется как таймер.
В моём случае,- мне так удобнее. Надо ли вам так делать, решайте сами.
@@ИванИванович-щ2ъ Дуже дякую за корисну інформацію!!!)
@@svoimy_rukamy +1
Пуск триває до 10 секунд. Цикл роботи 10...15 хвилин чи 600... 900 секунд потім 15....20 хвилин зупинки. Загальному пуск триває лише не більше 10 секунд на повний цикл робот40...45 хвилин и чи 2400...2700 секунд. Це як їхати по автобані Одеса Київ рівномірно з швидкістю 90...110 км/год пару зупинок ніяк не впливають на середній показник витрат.
@@MykolaKML якщо про рух по трасі. То спробуйте разок прям промчати по ній. І потім рівномірно проїхати.
В першому варіанті витрати істотно зростають на: штрафи та пальне.
@@max_tube Ви уважно прочитали яку я вказав Швидкість 90-110 км/годину. Це наразі. Оптимальна швидкість по витратах палива і за яку не штрафують на трасі Одеса-Київ на протязі 95% її протяжності. Їзджу нею регулярно з 2006. Особливо на ділянці Умань Одеса. Дійсно якщо гнати 130 км/годину то витрати палива зростають як мінімум на +30% і кілька штрафів випишуть автоматичні камери чи ДАЙшники.
Класна у вас математика. Де вас так рахувати вчили?)) Звісно якщо холодильник не працював 14 годин, но він і менше енергії використовує. Це ж очевидно. Ну а якщо порахувати по годинах то вийде зовсім інша картина. З відключенням: 1076/10 = 107,6 Вт/год. Без відключення 1800 /24 = 75 Вт/год.
А чому ви ділите на 10? Він же показав і сказав чітко, що заміри по витратам рахував за 24 години. Просто з тих перших 24ох електрику давали на 10 годин всього.
А в другому замірі 24 години була електрика.
То у Вас «китайський каРкулятЄр»
1076/24=44,84
1800/24=75
Різниця 1,5 рази економії витрати електрики.
Ну а тепер ще порахуйте коли буде вигідніше, якщо відключити холодильник від мережі на 24 години і не відключати зовсім?)))) Це ж очевидно, що включений холодильник споживає більше електрики чим виключений))
Це у вас "китайська голова", а не у мене калькулятор. Уважно перегляньте мій коментар. Там пораховано скільки Ватт споживає холодильник за ОДНУ ГОДИНУ роботи і в першому і в другому випадку. Ця інформація потрібна для правильного підбору ПБЖ
@@oleg1943 Вмене не інверторний холодильник бере 110W.
Його пусковий ток легко тягне EF Delta 2.
Холодильник тримає нормальну температуру 4-5 годин точно. Якщо не відкривати кожні 5 хв дверцята.
Тобто я своїми автомаціями змушую його фактично «бути ввімкненим» не 24 години (кожну годину працює 30 хв, засікав), а 12 годин. /2 = кількість годин працюючих.
12*110=1320W/сутки*30днів= 39,6кВт/міс
6*110=660W/сутки*30днів= 19,8кВт/міс
@@oleg1943 щодо ПБЖ то я своїми автомаціями знизивши розхід енергії холодильника легко зможу протримати свій холодильник на одному заряді EF Delta 2 (1кВт) більше суток.
Холодильник тепер на місяць споживатиме 19,8 кВт/30днів = 0.66 кВт в сутки
А до оптимізації на холодильник би потрібно було виділити 1,32 кВт/сутки
39.6/30=1.32
така ж схема з бойлером
Підтверджую. Я з минулого року бойлер (1.5 квт 50Л) вмикаю тільки за 30 хв до того як йду митись. Так ще й на день наступний залишається теплої води. А економія в рази збільшилась.
Варто було би врахувати температуру в холодильнику та морозильній камері до та після експерименту
@@dimaua6989ви праві, я цю інформауію просто забув сказать.
в морозилці стоїть максимум -23
З відключеннями стало -15
В холодильнику виставлено 1 градус з відключеннями стало 6
Відповідно на наступну добу він робив без відключення то температура була стабільна.
по факту при постійному споживанні згідно ваших цифр виходить економніше ніж коли вимикають світло, і це впринципі не дивно.
При постійному споживанні в середньому виходить 75 ват за годину, при відключеннях виходить 100 ват за годину.
@@Zmarnoid все точно, так і є.
Щоб холодильних менше брав, його від намороженого льоду в морозилці слід відморожувати періодично, у шафу без вентиляції не сунути, обдув позаду зробити по можливості, от і буде менше брати.
@@Kredo800 доброго дня, зараз нові всі холодильники мають технологію антинамерзання та рециркуляцію холодного обдуву. Тож в моєму випадку це спрацює. Хоча він і так я вважаю досить економний
@@Kredo800 то дійсне для супер старих холодильників. Зараз в нових про це все не згадують навіть))
Може б ти стпочатку вивчив одиниці вимірювання електричних величин а вже потім говорив про енергетику
@@НиколайЗинченко-д3к Зніміть відео, покажіть як правильно.