❓Напишіть в коментарях, якщо бажаєте, щоб ми детально розглянули тему іпотеки для українців в іншіх країнах, або інші ринки нерухомість як то Туреччина, Кіпр, Польща, інші. ✒Сайт агенції: deniz-estate.com/ua/
Цікаво було б почути про Грузію. Бо для перебування там українцям не потрібно отримувати візу і ціни на нерухомість виглядають дуже низькими. Наче за 50 тис долларів можно купити квартиру вже з меблями в Батумі.
Як оподатковується в Україні купівля-продаж квартири в Іспанії? Припустимо, приклад у відео, якщо купувати за 200 000 євро і продати через 5 років за 250 000 євро, як це оподатковується в Україні для податкових резидентів в Україні? Дякую!
В Іспанії діє пропорційна система оподаткування, яка залежить від ваших сукупних доходів, ставки різні. Якщо ви не податковий резидент Іспанії, то оплачуєте тільки 3% від прибутку (приріст капіталу). Але в Україні платите податок на прибуток отриманий в Іспанії, зараз в Україні це 18% податок намдоходи фіз особи. Детальніше і індивідуально потрібно брати консультацію ще в податкового укр юриста.
Дякую за запитання вам. Але хочеться зразу задати запитання зустрічне, як каже мій клієнт, що спочатку давайте визначимо терміни і далі будемо спілкуватись. Хто такі окупаси у вашому розуміні? Чому з ними потрібно щось робити? …і тд. А то кожен буде думати і говорити про своє. Якщо коротко, то не такий страшний чорт, як його малюють. Так, дійсно питання окупасів існує, і причина цьому це те що Іспанія соціальна держава, як і більшість країн ЄС, там ці питання теж є. Тіктокери і інфоблогери роблять хайп на трігерних моментах щоб назбирати підписників, і потім це все розноситься по головах нерозбираючись експертно хто це і що це. Вважаю, на кожне питання компетентне і важливе має бути компетентна відповідь. Як написав в інших коментарях, ми підготуємо велике інтервю на тему окупасів і все «розжуємо» 👍
@@ЮрийГрушецкий-в3х Давайте трішки більше розпишу. > Хто такі окупаси у вашому розуміні? Люди які самовільні займають і проживють а даному випадку у вашій інвестиційній нерухомості >Чому з ними потрібно щось робити? Моє питання про що робити це було більше до теми, що в інтервю підкреслються що Іспанії все добре і відсутність ризиків, що роботи це при оцінці ризиків враховува це чи ні. А з точки зору закону, розглядились зміни в 2022 не знаю що їх прийняли чи ні, чо може вислити окупосів без рішення суду якщо заява була подана в перші 2 дня і то тільки на ваше перше чи єдине житло тут труднощі перекладу. Що фактично нереально в випадку інвестиціної нерухомості. > і причина цьому це те що Іспанія соціальна держава Тут я дозволі собі з Вами не погодитись, соціальна країна це не про те що колись хтось зайняв Ваше житло а ні ви силою ні поліція не може висилити сквотерів, це про інше. Соціальна держава це не про відстність покарання за незаконним користуванням чужим майном. Чому сквотингу як явища немає в німеччині, чи швеції, чи ряді інших країн? > Тіктокери і інфоблогери роблять хайп на трігерних моментах щоб назбирати підписників, і потім це все розноситься по головах нерозбираючись експертно хто це і що це. Вибачте, та це відповідь в стилі Михайла Федорова "Важливість кібербезпеки перебільшена" доки не зламали національну мережу Київстар. Це можна називати хайпом, відсутністю проблеми чи чимось іншим доки вам не "повезе" з цим стикнутись. А далі 2-3 роки судів, гроші і житло невідомо в якому стані по завершенню. Далі цікавий закон 12/2023 від травня який теж дає додаткові лазівки окупосам. За даними www.idealista.com/en/news/legal-advice-in-spain/2022/10/17/89707-squatters-in-spain-how-long-does-it-take-to-evict-a-tenant-in-spain біля 100 000 тисяч квартир заняті окупусом. За даними www.spanishpropertyinsight.com/datahub/reported-cases-of-squatters-okupas/ останні роки по 17000 тисяч звернень в поліцію, це раз не судів а тільки звернень, а ще є великий пласт людей який користуєтсья всякими "фірмочками" для виселеня окупосів який не попадає в цю статистику. Коли говорять про відсутність ризиків Іспанії забувають про цю пробелма, і не вона не така ефимерна як здаєтсья, на цирфах які досутпні це не якісь поодинокі випадки. Модель купив 5 років продав продав діє коли все добре.
новобудови ще як правило на закритих територіях, не так легко вдертись, а що до недоброчесних орендарів то є страховки та "сервіси" щоб видворили окупасів
Так swift не працює зараз. Оплати тільки безготівковим розрахунком з будь якого вашого рахунку у світі. І банки частини забудовників, додатково будуть вимагати підтвердження походження коштів на таких рахунках.
❓Напишіть в коментарях, якщо бажаєте, щоб ми детально розглянули тему іпотеки для українців в іншіх країнах, або інші ринки нерухомість як то Туреччина, Кіпр, Польща, інші.
✒Сайт агенції: deniz-estate.com/ua/
інвестиції в... окупасів!?)
Цікаво було б почути про Грузію. Бо для перебування там українцям не потрібно отримувати візу і ціни на нерухомість виглядають дуже низькими. Наче за 50 тис долларів можно купити квартиру вже з меблями в Батумі.
Дякую за випуск Любомир! Цікаво, яка зараз ситуація у Польщі.
Цікаво про Канаду, або Ісландію
Так було би цікаво Польща та сусідні країни. І якщо є варіанти по подобовій здачі
🔥🔥🔥
Як оподатковується в Україні купівля-продаж квартири в Іспанії? Припустимо, приклад у відео, якщо купувати за 200 000 євро і продати через 5 років за 250 000 євро, як це оподатковується в Україні для податкових резидентів в Україні? Дякую!
Краще проконсультуватися із податковим юристом. Якщо ви є клієнтом iPlan ua запитайте про контакти такого з iMap solutions. Л.
В Іспанії діє пропорційна система оподаткування, яка залежить від ваших сукупних доходів, ставки різні. Якщо ви не податковий резидент Іспанії, то оплачуєте тільки 3% від прибутку (приріст капіталу). Але в Україні платите податок на прибуток отриманий в Іспанії, зараз в Україні це 18% податок намдоходи фіз особи.
Детальніше і індивідуально потрібно брати консультацію ще в податкового укр юриста.
А що робити з окупосами?
Дякую за запитання вам. Але хочеться зразу задати запитання зустрічне, як каже мій клієнт, що спочатку давайте визначимо терміни і далі будемо спілкуватись. Хто такі окупаси у вашому розуміні? Чому з ними потрібно щось робити? …і тд.
А то кожен буде думати і говорити про своє.
Якщо коротко, то не такий страшний чорт, як його малюють. Так, дійсно питання окупасів існує, і причина цьому це те що Іспанія соціальна держава, як і більшість країн ЄС, там ці питання теж є.
Тіктокери і інфоблогери роблять хайп на трігерних моментах щоб назбирати підписників, і потім це все розноситься по головах нерозбираючись експертно хто це і що це.
Вважаю, на кожне питання компетентне і важливе має бути компетентна відповідь.
Як написав в інших коментарях, ми підготуємо велике інтервю на тему окупасів і все «розжуємо»
👍
@@ЮрийГрушецкий-в3х
Давайте трішки більше розпишу.
> Хто такі окупаси у вашому розуміні?
Люди які самовільні займають і проживють а даному випадку у вашій інвестиційній нерухомості
>Чому з ними потрібно щось робити?
Моє питання про що робити це було більше до теми, що в інтервю підкреслються що Іспанії все добре і відсутність ризиків, що роботи це при оцінці ризиків враховува це чи ні. А з точки зору закону, розглядились зміни в 2022 не знаю що їх прийняли чи ні, чо може вислити окупосів без рішення суду якщо заява була подана в перші 2 дня і то тільки на ваше перше чи єдине житло тут труднощі перекладу. Що фактично нереально в випадку інвестиціної нерухомості.
> і причина цьому це те що Іспанія соціальна держава
Тут я дозволі собі з Вами не погодитись, соціальна країна це не про те що колись хтось зайняв Ваше житло а ні ви силою ні поліція не може висилити сквотерів, це про інше. Соціальна держава це не про відстність покарання за незаконним користуванням чужим майном. Чому сквотингу як явища немає в німеччині, чи швеції, чи ряді інших країн?
> Тіктокери і інфоблогери роблять хайп на трігерних моментах щоб назбирати підписників, і потім це все розноситься по головах нерозбираючись експертно хто це і що це.
Вибачте, та це відповідь в стилі Михайла Федорова "Важливість кібербезпеки перебільшена" доки не зламали національну мережу Київстар. Це можна називати хайпом, відсутністю проблеми чи чимось іншим доки вам не "повезе" з цим стикнутись. А далі 2-3 роки судів, гроші і житло невідомо в якому стані по завершенню.
Далі цікавий закон 12/2023 від травня який теж дає додаткові лазівки окупосам. За даними www.idealista.com/en/news/legal-advice-in-spain/2022/10/17/89707-squatters-in-spain-how-long-does-it-take-to-evict-a-tenant-in-spain біля 100 000 тисяч квартир заняті окупусом.
За даними www.spanishpropertyinsight.com/datahub/reported-cases-of-squatters-okupas/ останні роки по 17000 тисяч звернень в поліцію, це раз не судів а тільки звернень, а ще є великий пласт людей який користуєтсья всякими "фірмочками" для виселеня окупосів який не попадає в цю статистику.
Коли говорять про відсутність ризиків Іспанії забувають про цю пробелма, і не вона не така ефимерна як здаєтсья, на цирфах які досутпні це не якісь поодинокі випадки. Модель купив 5 років продав продав діє коли все добре.
новобудови ще як правило на закритих територіях, не так легко вдертись, а що до недоброчесних орендарів то є страховки та "сервіси" щоб видворили окупасів
@@boostedmanhere Так і говорю що надійний варіант це "фірмочки" чи "сервіси" але так згідний що ризики більше стосуютсья вторинного ринку
@@ivanbardak5936навіть не стільки вторинної, а саме банківської нерухомості, багато неліквідних обєктів стоять роками, вони у власності банка.
як вивести гроші з України(білі, офіційні), щоб інвестувати їх в Іспанії?
подивіться це відео ua-cam.com/users/shortssNN8svAVqk0, можливо, допоможе. Н.
Любомир, купіт собі в америці вже нормальний мікрофон, там недорого
Я вже давно купив, ще в Україні) Л.
А як з розрахунком з будівельниками ? Swift з України не можно зараз .
Так swift не працює зараз.
Оплати тільки безготівковим розрахунком з будь якого вашого рахунку у світі. І банки частини забудовників, додатково будуть вимагати підтвердження походження коштів на таких рахунках.
@@ЮрийГрушецкий-в3х а де взяти цей будь-який рахунок у світі?))
Нерухомість Болгарії цікавить
На каналі є відео про Болгарію. Л.
вiн закрив цю тему, наглухо))
135000 євро за студію на початку будівництва? Напевно, 100 тисяч з цієї суми - це комісія агенції.
ну якщо з меблями і технікою, то цілком ок.