Jabłka. Kreatywność. Klienci, którzy mają Cię w dupie. Błędy w sprzedaży.
Вставка
- Опубліковано 9 лют 2025
- Oto film z wystąpienia przed publicznością, gdzie poruszam kilka zagadnień dotyczących sprzedaży.
Dowiesz się jak wykorzystać swoją #Kreatywność aby przeprowadzać skuteczną #Sprzedaż
Jak ulepszać swój biznes
Jak pokonywać problemy
Oraz jak sprzedać jabłka, których nikt nie chce
➡️ Wejdź na moją stronę: www.marcinosman.pl
➡️ Zamów książkę: www.osmpower.pl
Znajdziesz tutaj inspirujące książki, niesamowitych autorów (Gary Vaynerchuk, Tony Robbins, Fredrik Eklund). Przeczytasz w nich o biznesie, prowadzeniu firmy, zarabianiu pieniędzy, podejściu do życia, kreatywności i sprzedaży.
➡️ W czym mogę Ci pomóc? marcin@osman.pl
➡️ Facebook: / marcin.osman.9
➡️ Instagram: / marcinosman
DZIĘKI, ŻE OGLĄDAŁEŚ - PAMIĘTAJ CZYTAJ I DZIAŁAJ! #MarcinOsman
JAK ZWYKLE KONKRETNIE BEZCZELNIE I SKUTECZNIE 👌
do usług! :)
Aż sam zacząłem bić brawo "To jest klient, na którego nie tracimy czasu"
Podoba mi się. Konkretnie i w punkt
Wszystkiego najlepszego Marcin!!🎁🎉
thx! :)
dobre wystąpienie. Trochę za szybko mówisz ale lubię jak jest konkret.
10:53 - mistrzowska akcja :DD
:))))))
hej hej. super konkretny przekaz z jabłkami! czy na Twoim YT jest dostępny cały materiał? pozdrawiam
mam nagrane całe video 40min, ale testujemy formę skróconą tak jak ta powyżej :)
Zrobić z nich cydr lub wino :)
W tym pomyśle na temat stworzenia nowego kanału sprzedaży dla sadowników nie wiem czy wziąłeś pod uwagę koszty dystrybucji. Wiesz z jakiegoś powodu już nikt nie dostarcza mleka pod drzwi a sprzedaż online w marketach takich jak Tesco powoli się wycofuje z różnych miast mimo iż mają bazę klientów a sama usługa jest bardzo wygodna, wspiera środowisko itd.
Bez Kanału Tesco- wiem, bo przestali nam dostarczać wiec teraz dostarcza nam LeClerk ;) porównanie nie trafne bo oni maja mała marże a sądownicy mogą mieć ogromna. Sposoby czy wymówki ;)
u mnie w mieście rolnicy nadal dostarczają pod drzwi mleko, jaja, warzywa - raz na tydzien, raz na 2 tygodnie, ale rozwożą. Jakoś tym 4 - 5, którzy to robią się opłaca.
W sieci jest tyle materiału... Mało tego, treści w książkach się cyklicznie powtarzają.
Koncowka szach mat:)
Wystarczy mnie zadowolić.... Biedroń, Rabiej już czekają....
Sprzedaż jabłek na rynku ok, ale mogli by się doczepić prawnie
Ty szukasz problemów czy rozwiązań bo się gubię?! :)
No geniusz kuwa
Czy twoi uczniowie wciskają "garnki" i inne cuda emerytom na pokazach. Czasem skuteczny sprzedawca to pozbawiony skrupułów oszust.
Świństwa też robisz Marcinie... To jaki sen Ci ufać? // Alternatywnie: Wkurzasz mnie... ... Pozdrawiam. ... ... Hm...
A klientów swoich też masz w de czy nie? Bo łatwo się pogubić..., chwilami...., offline, bo tutaj wszystko pięknie...
?
Teoria i tylko teoria
Jak zawsze, duzo teoretycznego gadania zero konkretow