Cum am ajuns în ISTANBUL cu doar 157 de LEI? O nouă mașină!!
Вставка
- Опубліковано 8 лют 2025
- ⚡ Vrei sa ai MEGA REDUCERE pe PC Garage? Foloseste voucherul: YTHELINK ⚡
❗❗ Promovare: the_link11@yahoo.com (mail)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
👉 Alătură-te acestui canal pentru a primi acces la beneficii:
/ @the_link11
👉 Instagram: / the_link11
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
⚡ Pentru colaborari sau plasari produse contacteaza-ma pe mail! the_link11@yahoo.com
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
👉 Nu uita sa apesi clopotelul ca sa vezi cand incarc clip nou!
👉 Pagina Facebook: / zthelink
👉 Profil personal: / thelink7
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Cate likes strangem pentru primul vlog din TURCIA? ❤
Un mare Like 👍
Mulțumesc!!
Abia aștept să-l văd❤
Partea turistica de Istanbul se afla in zona Fatih. Acolo se afla si Moscheea Albastra.
Plimbare pe Bosfor puteti lua din Portul Eminonu... ultimele plecari fiind la ora 21.00 si dureaza aprox 1 ora jumatate. Tot acolo gasiti si sandwichurile cu peste.
Tot in zona Fatih este si marele bazaar.
Mulțumim!
Am stat exact la acelasi hotel 3 nopti, la TRIP HOTEL. Partea nasoala de acolo este accesul la transportul in comun, ca ai de urcat scarile respective iar autobuzele acolo nu opresc langa hotel :)) în Istanbul singurul lor unde merita sa te cazezi este Galata tower sau kadikoy langa port pentru a avea acces la toate zonele din istanbul.
Haha, ce crezi, la întoarcere din antalya am mai rămas o noapte în Istanbul și chiar la Galata tower, aveam stația de tramvai fix lângă😂😂
Superba masina la condus, consum genial
Chiar da, am rămas foarte impresionat și eu, să știi ca mai urmează episoade din călătorie, următorul o să fie marți
No hate, dar ne luam masini scumpe si plecam tot cu Dacia in concediu ?
Merg si eu de peste 10 ani in Turcia cel putin o data pe an... in Istanbul de fiecare data stau minim 3-4 nopti, nu mi se pare drumul atat de rau, doar ultima portiune de Bulgaria pana la vama de la Edirne.
Nu este vorba de drum neapărat ci de situația din Istanbul, cum se circulă, cum sunt ceilalți participați și traficului, să reparari o aripă de g20 e mai scump decât o aripă de sandero, ca exemplu
Şi tatăl meu are o Dacia Sandero III Stepway
Eu am fost acum doua saptamani si am gasit aripa spate zgariata,in parcarea hotelului🙁
Mda, asta e motivul pentru care nu am mers cu 330e-ul..
În Turcia nu se intră doar cu buletinul? Așa se stabilise
Ba da, doar ca noi aveam pașapoarte
@@the_link11 Mulțumesc frumos!
👍 steagul Palestinei era , toate cele bune! am prins și eu protestul
🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱💪💪💪💪💪