ПРОСТО БОМБІЧНО: 29 років тому київське "Динамо" перемогло московський спартак 3:2

• Опубліковано 27 вер 2023
  • 29 РОКІВ ТОМУ у вересні 1994 року, у вкрай принциповому матчі Ліги Чемпіонів, який вже став легендарним - на переповненому НСК «Олімпійському» в Києві, «Динамо» здобуло вольову перемогу над московським «спартаком» з рахунком 3:2. Перемогли тоді, переможемо і рф зараз!
    Вирішальний гол наприкінці матчу забив нинішній тренер збірної України Сергій Ребров, якому тоді було 20 років. Ще два м'ячі на свій рахунок записав досвідчений голеадор «Динамо» Віктор Леоненко.
    Після 1-го тайму кияни поступалися 0:2, ще й динамівець Дмитро Михайленко примудрився не забити пенальті. Але у 2-му таймі все перевернулося з ніг на голову і гості дізналися, що таке справжній динамівський характер.