Janó, a táljaid vadállatok! Nagyon-nagyon ügyes vagy! Mondjuk beszélni nem tudsz 😀 de a szakértelmed és a jószándékod ezt feledteti! Jók a videóid, gratulálok!
Üdv! Tanácsot kérnék! Egy cserépkályha előtti ülőrészt készítek juhar fából és ezt szeretném természetes anyaggal kezelni. Auro termékek közül melyiket használjam (ülő felület) olaj+ viasz+ ápoló termék? Itt Mohácson van viszont eladó, de termékszámokat kér, mert csak így, az alapján tud rendelni! Köszönettel! U.i.: szuper a videó!!!
Most néztem a videótokat! Nagyon tetszett ! Sajnos elkövettem egy nagy hibát ! Hajópadlónál a második réteg rajta maradt...ragacsos lett.... Hogyan tudnám ezt kijavítani ?
Nekem is nagyon hasznos! Köszönöm! Itt jót nevetek, az elején Janóra rászól az úr, hogy nem mondunk márkát, utána ő, folyamatosan márkákkal dobálózik :-D :-D :D
@@horvathviktor7556 én csak olajoznám 2 rétegben , arra kell figyelni hogy 10 napig ne érje nedvesség és nagyon szép lesz, ha sérül a lap bármikor javítható. Ha jól emlékszem az www.auro.hu n van leírás is róla.
A kérdésem az lenne kedves Szabó Janó,hogy a videóban emlitett olajat, hol és mennyiért lehet beszerezni. Tisztelettel maradok a kedvelője, és előre is köszönöm a válaszát, Gerencsér János.
Szia Janó Pergola olajozásba kezdtem, egyöntetü feketére égetve, majd drótkefe és portalanitás után e videó alapján olajoztam. Színtelen, fapadlóra és teraszra ajánlja a gyártó. A velemenyed kérném. Köszönöm szépen.
@@szabojani1 Köszönöm a reakciót. Itattam és itta is, mint a videóban, visszagyöngyözés törlés után a csomóknál volt, de többet is kért . Az eredmény ,,nekem" tökéletes, tettszetős. Egy Dán márkaterméket használtam ,,ami nem a legolcsóbb", az auroval egy árkategória, csak a könnyebb és gyosabb hozzáférés miatt döntöttem e mellett. Viszont lesz nagyobb játtszóház konstrukció amit Auroval fogok kezelni, de égetés nélkül. És ha jól értelmezem a műszaki adatlapot, akár betonra is alkalmas. Mégegyszer köszönöm, Informálok még.
Szia Janó először is köszönöm a videót ez is mint a többi nagy segítség Egy kérdésem lenne hogy ha poharat készítek azt mivel kell kezelni hogy vízhatlan legyen és inni is lehessen belőle azaz ne legyen káros Köszönöm szépen előre is a segítséget 😊
Ez az olaj jó hozzá, auro 126 1 réteg 10perc behatás vissztörlés, innetől nem érheti nedvesség, 24 óra után jöhet a 2.réteg, 10p után visszatörölni. Kb 10 nap alatt keményedik ki az olaj utánna már nem issza be a vizet. Ha iszol belőle töröld szárazra , pár havonta újra olajzás javasolt
Sziasztok! Köszi a videót remek volt! Nekem is volna azonban egy kérdésem: Lenne egy két nm2-es tölgyfa ebédlő asztalom ami gyárilag volt valamivel kezelve, de egy kis kiborult víztől (amit egyből feltoroltunk) kiszálasodott. Mit javasoltak? Csiszolás után (P180?) mehetne egy réteg olajozás (auro 126?) majd viaszolás (auro 181?) ? Köszi a segítséget!
Szia én felcsiszolomám 120as utánna 180 kis vizes felhúzatás és én auro 123 at tennék rá,ellenállóbb úgy kell szinte beledörzsölni a felületre de megéri mert nagyon jó védelmet ad a fának,utána tetszés szerint lehet rá viasz is vagy esetleg 981 balzsam
Jó lett a videó, nagyon hasznos volt számomra is. Az lenne a kérdésem hogy pl egy dohányzóasztal esetén ha egyenletesen szeretném színezni a fát megőrizve az erezetét is akkor érdemes olajozni és ez esetben lazúrozható vagy pácolható? Vagy ilyenkor simán lazúrozni kellene? Köszönöm
Szia Janó! Munkapadot, asztallapot, konyhai munkapultot szeretnék kezelni olajozva. Azt szeretném kérdezni, hogy szükség van-e Auro Nr 121-es alapozóra a 126-os olaj felvitele előtt. Befejezésként mehet a 171-es kemény viasz? Légy szíves írd le az általad ajánlott termékkeket és a felvitel sorrendjét. Előre is köszönöm a válaszod! Üdv: István
Szia István, szerintem nincs szükség a 121 es alapozóra, én 1nap 126 os olaj 2-3 nap múlva a felhúzott szálakat lecsiszolnám valami finom csiszolópárnával, portalanítani és kaphat még egy réteg 126 ost, pár nap száradás után lehet viaszolni ,vagy nekem nagy kedvencem a 981 es méhviaszbalzsam. Az utolsó réteg után viszont legalább 10 napig ne érje víz! Ez fontos!
sziasztok, nagyon nagyon jó videó, nagyon köszönöm!! kérdésem az lenne, hogy a vizezés és az első réteg felkenése között kötelező csiszolni? úgy sejtem igen. és ha igen, akkor P mennyit ajánlotok? pl fenyő. köszönöm
Szia, az én példámat irom, igen ha vízzel akkor kell csiszolni mert felhozza a szálakat, én általában p 240 nél szoktam vizezni, utánna 320 átcsiszolom és kész.
Sziasztok! Érdeklődni szeretnek, hogy Biopin munkalap keményolajjal is hasonlóan kell eljárni? Az oldoszeres és azt írja, felvitel után hagyni kell megszáradni a rétegeket, nem kell letörölni. Köszönöm a segítséget!
Szabó Janó sok helyen írtak akik biopint használnak, hogy másnapig hagyták száradni.. ha megszáradt aztán kenték újra. De akkor tobbszori olajozásnál, inkább töröljük vissza mindig? Köszönöm!
Fürdőszobában tölgy mosdopultom van. Milyen olajjal érdemes kezelnem és mivel érdemes felvinni a fafeluletre. Korábban volt olajozva, így előtte meg kell zsiszolni ?
Üdvözletem! Azt szeretném megkérdezni,hogy ha több rétegben olajozok akkor az adott munkadarab nehezebb( több olaj szívódik fel) és merevebb ( teljes átmérőben kikeményedik) lesz? Válaszodat előre is köszönöm.
Szia, az első rétegnek kell több olaj hogy minél mélyebbre szívja be a fa, a második rétegbem már jóval kevesebb olajt szív magába, de nem szívódik be teljes átmérőbe, nem lesz tőle merev, megőrzi a fa minden jó tulajdonságát csak ellenál a mechanikai igénybevételnek
Szervusz! Ma leltem a csatornádra, épp fekete dió kapcsán keresgéltem, így láttam "Milán Feketedió tálja" videótokat, innen gratulálnék neki is, nagyszerű amit csináltok, remélem hamarosan rendelhetek is :) Aztán megnéztem ezt a videót is többek között, mert épp konyha építésben vagyok és szeretnék fekete dió munkalapot, természetesen olajozva, mert szeretem a természetességet. Az Auro termékével pedig már volt szerencsém találkozni és használtam is már, hálószobában a borovifenyő bútor és hajópadló kezelésére. Mindenki meglepődik a szép színén, tényleg igaz a színek feltüzelése a termék leírásában. Az előszoba bútorom szintén borovi, de az csak lakkozva lett, teljesen másképp érik a színe így. A tűzveszélyességre tényleg oda kell figyelni (szerencsére felhívják rá a figyelmet), én kíváncsiságból kádban felejtettem egy fém bödönben a féltégla méretű szivacsot, 3-4 óra után vizet engedve rá durván sercegett, sistergett, jól kimostam, száradás után félbe vágtam és meg volt feketedve a belseje. További jó alkotást kívánok!
A papír törlő foszlani fog, és csupa papirszöszös lesz a felületed, legjobb hatást pamutrongyal érsz el, nem fontos eltüzelned, száradás után tedd a szelektívbe.
@@szabojani1 Köszönöm! Jól hangzik! Abban még tudnál segíteni, hogy van a paszta állagú és a folyékony keményviasz (171, 187) és ezek elviekben strapabíróbbak és olcsóbbak is és emiatt nem célszerűbb inkább ezeket használni? Vagy van valami, amit nem vettem figyelembe? Illetve “b” kérdés: Nem célszerűbb alapból keményviaszolajat használni az olajozás és utána viaszolás helyett?
Kedves Janó! Most leltem a videóra, mely teljesen lenyűgözött! Amennyiben lehetséges azt szeretném kérdezni,hogy milyen az illata száradás után a 126-nak? Rendeltem kettő féle olajat is már, de sajnos a használat után még egy évvel is nagyon büdös! Sajnos a reklámokban nem lehet érezni az illatát! Bizom benne, hogy a 126-os mivel bio megfelelő lesz. Egyébként népi hangszerre citerára szeretném használni. Válaszát előre is köszönöm! Tisztelettel: László
@@Istvan_555 És azzal szerinted mit csinálnak? Elárulom neked, elégetik! A szennyezés mértéke, nagyobb részben függ az égető berendezéstől mint az elégetett anyagtól!
Nagyon köszönöm ezt a mindenre kiterjedő és felépített videót. Alig várom, hogy belekezdjek a kezelésbe.
Köszönjük! Tökéletes ismertető, hiánypótló szuper videó!!! Már nagyon vártam egy ilyen olajozós videót!
Hálás köszönet
Számomra tökéletes oktató, érthető.
Janó, a táljaid vadállatok! Nagyon-nagyon ügyes vagy! Mondjuk beszélni nem tudsz 😀 de a szakértelmed és a jószándékod ezt feledteti! Jók a videóid, gratulálok!
Zsolti mellett nehéz szóhoz jutni ! 😁
Üdv! Tanácsot kérnék! Egy cserépkályha előtti ülőrészt készítek juhar fából és ezt szeretném természetes anyaggal kezelni. Auro termékek közül melyiket használjam (ülő felület) olaj+ viasz+ ápoló termék? Itt Mohácson van viszont eladó, de termékszámokat kér, mert csak így, az alapján tud rendelni! Köszönettel! U.i.: szuper a videó!!!
Szia auro126 és 981 ez (méhviaszbalzsam)
Sziasztok! Nagyon jók a videóid, szeretném kérdezni, hogy fényes felületet szeretnék elérni, mivel kell kezelnem ahhoz, hogy ezt megkapjam?
Az olajok matt felületet adnak, max viasszal tudsz fényes felületet elérni
Most néztem a videótokat!
Nagyon tetszett !
Sajnos elkövettem egy nagy hibát !
Hajópadlónál a második réteg rajta maradt...ragacsos lett....
Hogyan tudnám ezt kijavítani ?
Nagyon jó videó, sokat tanultam, köszönöm! Használati tárgyak fanyelének (pl. egzota nyelű kések) kezésére mit ajánlotok?
Én Auro126 ost használok arra is, eszméletlen szép felület, kellemes tapintás
@@szabojani1 Köszönöm szépen a választ! Fogok rendelni egy dobozzal. auro.hu, vagy inkább a megadott mobilszámon? (Természtesen csak jövő héten :) )
Keresd nyugodtan Zsoltit valamelyik kommentben van a Telefonszáma
Svédpadló olajozása előtt mivel ajánlott hézagtömíteni? Válaszát előre is köszönöm!
Nagyon hasznos volt, köszönöm szépen!
Nekem is nagyon hasznos! Köszönöm! Itt jót nevetek, az elején Janóra rászól az úr, hogy nem mondunk márkát, utána ő, folyamatosan márkákkal dobálózik :-D :-D :D
Nagyszerû video köszönöm. A repedeskitöltö anyagból létezik vilagos színû is?
Igen
Szia! Nagyon jó kis videó! Azt szeretném megkérdezni, hogy lépcsőlapra is jó az olaj vagy oda inkább a lakk a megoldás!?
Igen jó viszont oda én az Auro123 ast ajánlanám sűrűbb és nagyobb kopásállóságú
@@szabojani1 nagyon szépen köszönöm a választ! És még annyi kérdésem lenne, hogy lakkoznád utána vagy csak olajoznád?
@@horvathviktor7556 én csak olajoznám 2 rétegben , arra kell figyelni hogy 10 napig ne érje nedvesség és nagyon szép lesz, ha sérül a lap bármikor javítható. Ha jól emlékszem az www.auro.hu n van leírás is róla.
A kérdésem az lenne kedves Szabó Janó,hogy a videóban emlitett olajat, hol és mennyiért lehet beszerezni. Tisztelettel maradok a kedvelője, és előre is köszönöm a válaszát, Gerencsér János.
Szia Janó
Pergola olajozásba kezdtem,
egyöntetü feketére égetve, majd drótkefe és portalanitás után e videó alapján olajoztam.
Színtelen, fapadlóra és teraszra ajánlja a gyártó.
A velemenyed kérném.
Köszönöm szépen.
Szerintem mindent jól csináltál !, nagyon fontos a korom és por mentes felület!!
Lehet hogy olaj száradás után adnék még 1 réteget neki
@@szabojani1
Köszönöm a reakciót.
Itattam és itta is,
mint a videóban, visszagyöngyözés törlés után a csomóknál volt, de többet is kért .
Az eredmény ,,nekem" tökéletes, tettszetős.
Egy Dán márkaterméket használtam ,,ami nem a legolcsóbb", az auroval egy árkategória, csak a könnyebb és gyosabb hozzáférés miatt döntöttem e mellett.
Viszont lesz nagyobb játtszóház konstrukció amit Auroval fogok kezelni, de égetés nélkül.
És ha jól értelmezem a műszaki adatlapot, akár betonra is alkalmas.
Mégegyszer köszönöm,
Informálok még.
Szia Janó először is köszönöm a videót ez is mint a többi nagy segítség
Egy kérdésem lenne hogy ha poharat készítek azt mivel kell kezelni hogy vízhatlan legyen és inni is lehessen belőle azaz ne legyen káros
Köszönöm szépen előre is a segítséget 😊
Ez az olaj jó hozzá, auro 126
1 réteg 10perc behatás vissztörlés, innetől nem érheti nedvesség, 24 óra után jöhet a 2.réteg, 10p után visszatörölni. Kb 10 nap alatt keményedik ki az olaj utánna már nem issza be a vizet. Ha iszol belőle töröld szárazra , pár havonta újra olajzás javasolt
@@szabojani1 nagyon szépen köszönöm a segítséget
Köszönöm szépen, nagyon sokat tanultam!
Sziasztok! Köszi a videót remek volt! Nekem is volna azonban egy kérdésem: Lenne egy két nm2-es tölgyfa ebédlő asztalom ami gyárilag volt valamivel kezelve, de egy kis kiborult víztől (amit egyből feltoroltunk) kiszálasodott. Mit javasoltak? Csiszolás után (P180?) mehetne egy réteg olajozás (auro 126?) majd viaszolás (auro 181?) ? Köszi a segítséget!
Szia én felcsiszolomám 120as utánna 180 kis vizes felhúzatás és én auro 123 at tennék rá,ellenállóbb úgy kell szinte beledörzsölni a felületre de megéri mert nagyon jó védelmet ad a fának,utána tetszés szerint lehet rá viasz is vagy esetleg 981 balzsam
@@szabojani1 köszönöm a gyors választ, így fogom csinálni!
Jó lett a videó, nagyon hasznos volt számomra is. Az lenne a kérdésem hogy pl egy dohányzóasztal esetén ha egyenletesen szeretném színezni a fát megőrizve az erezetét is akkor érdemes olajozni és ez esetben lazúrozható vagy pácolható? Vagy ilyenkor simán lazúrozni kellene? Köszönöm
Szia, lehet pácolni lazurozni, utánna csiszold meg kicsit hogy a felhozott szálakat, és mehet rá az olaj
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a már lazúrozott (vékony lazúr) felület olajozható e? Szebb, selyemfényű felületet szeretnék. Köszi
Igen olajozható, de nem lesz selyemfényű, az olajtól matt fénye lesz… de csinálj egy próba olajzát egy maradék fán és meglátod
@@szabojani1 Köszönöm az infót!
Szia Janó! Munkapadot, asztallapot, konyhai munkapultot szeretnék kezelni olajozva. Azt szeretném kérdezni, hogy szükség van-e Auro Nr 121-es alapozóra a 126-os olaj felvitele előtt. Befejezésként mehet a 171-es kemény viasz? Légy szíves írd le az általad ajánlott termékkeket és a felvitel sorrendjét. Előre is köszönöm a válaszod! Üdv: István
Szia István, szerintem nincs szükség a 121 es alapozóra, én 1nap 126 os olaj 2-3 nap múlva a felhúzott szálakat lecsiszolnám valami finom csiszolópárnával, portalanítani és kaphat még egy réteg 126 ost, pár nap száradás után lehet viaszolni ,vagy nekem nagy kedvencem a 981 es méhviaszbalzsam.
Az utolsó réteg után viszont legalább 10 napig ne érje víz! Ez fontos!
@@szabojani1 Köszönöm!🙂
sziasztok, nagyon nagyon jó videó, nagyon köszönöm!! kérdésem az lenne, hogy a vizezés és az első réteg felkenése között kötelező csiszolni? úgy sejtem igen. és ha igen, akkor P mennyit ajánlotok? pl fenyő. köszönöm
Szia
Szia, az én példámat irom, igen ha vízzel akkor kell csiszolni mert felhozza a szálakat, én általában p 240 nél szoktam vizezni, utánna 320 átcsiszolom és kész.
Üdv érdeklődnék, hogy színfúrnérozott forgácslaphoz alkalmazható-e a termék, köszönöm
Igen, használható
Szép napot kívánok, az lenne a kérdésem száraz lecsiszolt akác fára milyen olajat ajánlana?
Szia, Az auro családból a 126 nekem a kedvencem én azt ajánlom
@@szabojani1 Köszönöm szépe az infót!
Milyen más felületkezelő anyagokra lehet olajat használni?
Lazur, pác,
Sziasztok! Érdeklődni szeretnek, hogy Biopin munkalap keményolajjal is hasonlóan kell eljárni? Az oldoszeres és azt írja, felvitel
után hagyni kell megszáradni a rétegeket, nem kell letörölni. Köszönöm a segítséget!
Szia igen úgyan az az eljárás
Szabó Janó sok helyen írtak akik biopint használnak, hogy másnapig hagyták száradni.. ha megszáradt aztán kenték újra.
De akkor tobbszori olajozásnál, inkább töröljük vissza mindig? Köszönöm!
@@anitanagy6195 igen, mert a visszatörléssel lesz egyenletes, meg nem lesz ragacsos...
Fürdőszobában tölgy mosdopultom van. Milyen olajjal érdemes kezelnem és mivel érdemes felvinni a fafeluletre. Korábban volt olajozva, így előtte meg kell zsiszolni ?
Szia Bence, igen meg kell sziszolni és auro 123 as olajjal.
Üdvözletem!
Azt szeretném megkérdezni,hogy ha több rétegben olajozok akkor az adott munkadarab nehezebb( több olaj szívódik fel) és merevebb ( teljes átmérőben kikeményedik) lesz?
Válaszodat előre is köszönöm.
Szia, az első rétegnek kell több olaj hogy minél mélyebbre szívja be a fa, a második rétegbem már jóval kevesebb olajt szív magába, de nem szívódik be teljes átmérőbe, nem lesz tőle merev, megőrzi a fa minden jó tulajdonságát csak ellenál a mechanikai igénybevételnek
Sziasztok!csuzliágasra milyen feluletkezelest ajanlanatok?
Szerintem az auro126 teljesen jó rà,
Szervusz! Ma leltem a csatornádra, épp fekete dió kapcsán keresgéltem, így láttam "Milán Feketedió tálja" videótokat, innen gratulálnék neki is, nagyszerű amit csináltok, remélem hamarosan rendelhetek is :) Aztán megnéztem ezt a videót is többek között, mert épp konyha építésben vagyok és szeretnék fekete dió munkalapot, természetesen olajozva, mert szeretem a természetességet. Az Auro termékével pedig már volt szerencsém találkozni és használtam is már, hálószobában a borovifenyő bútor és hajópadló kezelésére. Mindenki meglepődik a szép színén, tényleg igaz a színek feltüzelése a termék leírásában. Az előszoba bútorom szintén borovi, de az csak lakkozva lett, teljesen másképp érik a színe így. A tűzveszélyességre tényleg oda kell figyelni (szerencsére felhívják rá a figyelmet), én kíváncsiságból kádban felejtettem egy fém bödönben a féltégla méretű szivacsot, 3-4 óra után vizet engedve rá durván sercegett, sistergett, jól kimostam, száradás után félbe vágtam és meg volt feketedve a belseje. További jó alkotást kívánok!
Hello, visszatörléshez a rongy helyett sima konyhai papírtörlő nem használható? Rongyot nem igazán égetnék én sem kazánban.
A papír törlő foszlani fog, és csupa papirszöszös lesz a felületed, legjobb hatást pamutrongyal érsz el, nem fontos eltüzelned, száradás után tedd a szelektívbe.
Tölgyfa táblásított asztallapot szeretnék olajozni, melyik típusú olajat ajánljátok a felhordásra? Dísz asztal lesz, nem munkapult! Üdv. Monori Róbert
Auro126 szuper hozzá
Remek anyag. Egy kérdésem van, a hézagkitöltő poliamid rúd az meleg ragasztó rúd?
Ragasztani nem lehet vele, csak hézagot tölteni ki vele, a hirtelen hűtéssel köt és tapad hozzá a hibához
@@szabojani1 Hol lehet beszerezni?
Hajópadlót kèszülök olajozni. Mennyire nagy baj ha nem csiszolom fel az első rèteget? Sajnos nincs gèpem bèrelni sem tudok helyben.
Nem gond, lassabban issza be, de nem lesz gond
A 981-es balzsam, akkor ezek szerint egyenértékű a méhviasz pasztákkal, jól értem?
Hát van benne valami ami olyan hogy selymes tapintása lesz a fának tőle, nem éreztem még igent más anyagnál, fantasztikus
@@szabojani1 Köszönöm! Jól hangzik! Abban még tudnál segíteni, hogy van a paszta állagú és a folyékony keményviasz (171, 187) és ezek elviekben strapabíróbbak és olcsóbbak is és emiatt nem célszerűbb inkább ezeket használni? Vagy van valami, amit nem vettem figyelembe?
Illetve “b” kérdés: Nem célszerűbb alapból keményviaszolajat használni az olajozás és utána viaszolás helyett?
Kérdésem a követkző mivan ha a termék felemás például olaj auro a balzsam más termék
Nem gond megférnek egymáson 😊
Hello! Vágódeszka kezeléshez melyiket ajánljátok?
Szia mi az auro126 ost használjuk 3 rétegben
@@szabojani1 mennyire bírja a vágást? Mi van ha a deszka nem bütüs? Ha úgy csinálom mint a videóban, akkor tartós lesz?
@@boomba335 a vágással nem lesz gond , ha keményfából készíted, amivel ki lehet nyírni az a mosogatógép, vagy ha nem vízálló ragasztót használsz .
@@szabojani1csak keményfa, és D4 ragasztó. Az olajnak mennyi szaga marad hátra?
@@boomba335 az olajnak illata van, narancs illatú, kb 1 hónapig
Szuper a videó!!! Kint leszel a T expon???
Igen itt vagyunk
Baba ágyat lenolajjal szabad kezelni??
Lehet, de nem lesz olyan szép, ragadós érzeted lesz, és levegő hatására avasodik. Büdi lesz, inkább kültéri olaj,
Kedves Janó! Most leltem a videóra, mely teljesen lenyűgözött! Amennyiben lehetséges azt szeretném kérdezni,hogy milyen az illata száradás után a 126-nak? Rendeltem kettő féle olajat is már, de sajnos a használat után még egy évvel is nagyon büdös! Sajnos a reklámokban nem lehet érezni az illatát! Bizom benne, hogy a 126-os mivel bio megfelelő lesz. Egyébként népi hangszerre citerára szeretném használni. Válaszát előre is köszönöm! Tisztelettel: László
Szia László kb 2-3 hétig narancs illata van
Üdvözlöm érdekelne az ára /liter
15.000Ft körül van a 0,75L es
Nagyon szuper videó !!!
Köszönöm
Szép jó napot! Mennyire ajánlanátok, alakos dísztárgyak (pl.faragott kép ami gidres gödrös)ápolásához az olajzást?
Igen ajánlom...
Két "csávó" és az olajozás. Azt hittem félrevitt a youtube de szerencsére nem. :-D
Jó helyen vagy😁
Én nem reklámoznám a rongy égetését.
Kíváncsi lennék hogy miért? Ez a legfontosabb a műhelyed védelmében!!! Ez nem csak az auro olajra vonatkozik hanem az összes keményolaj rá.
A környezet már nem is számít? Nem egészségtelen? Ki kell szárítani, utána mehet kukába vagy veszélyes hulladéklerakóba.
@@Istvan_555 meggyöztél!
@@Istvan_555 nem veszélyes hulladék, komposztálható
@@Istvan_555 És azzal szerinted mit csinálnak? Elárulom neked, elégetik! A szennyezés mértéke, nagyobb részben függ az égető berendezéstől mint az elégetett anyagtól!
1 perc után reklám!
SZEMÉT
Akkor ne nézd meg!