В цьому вся суть. Срач в усьому і починається з голови кожного. В розумінні хто є хто, і хто є ким. Якщо буде прожовжуватися "ми узькагаварящіє, нам какая разніца, ми тутА фсєгда жилі і гаварілі... " нічого не зсіниться. Ось все це породжує шлях до продовження кацапізмом віджимання історії та літератури, і в цілому культури. Вчитель асоціюється з інтелігентністю та розумом. Так раніше й було, але дуже давно. Совок як мавр зробив свою паршиву справу. За останні 30 років хто йде у вчителі? Тадам... точно НЕ ІНТЕЛІГЕНЦІЯ, і точно не найрозумніші із соціуму. Нажаль, маємо перважно УЧІЛАК. Навіть молодші за віком набираються всякого непотребу у калєг пастарше. І ніякі покарання не змінять систему УЧІЛАК, поки саме суспільство т.т.люди не почнуть виставляти жорсткі вимоги до рівня освіти і до осіб у ролі вчителів
Йой! Яка приємна несподіванка. Тішуся від можливости слухати наших інтелектуалів, які є професіоналами у своїх галузях і царинах. Частіше запрошуйте їх. Україна понад усе!
Окреме дякую пані Вірі за її чітку позицію стосовно історії з «голосюлькою». І ще раз хочу підтримати пані Юлію в її фаховій праці. Брати інтерв‘ю у таких глиб і бути настільки цікавою та достойою співрозмовницею - це велика повага.
Я не розумію як настільки сильно можна любити пушкіна, що аж відмовитись від нього важко? Це схоже на хворий фанатізм, а не меншовартість! Я теж слухав багатьох російських музикантів, вони подобались, але зараз відмовився від них, тому що вони підтримують свою країну. Це легко зробити адже повно інших музикантів в усьому світі.
Дивлячись на мою маму, я радше скажу, що там пушкіна замінити нічим. Ну тобто буде пустка. Про нього голосніш за усіх волають ті, хто окрім пушкіна нічо не знають, не читали і не пам'ятають
Згодна це хворобливий фанатизм. З 2014 мій плейлист активно мінявся, і на початок 2022 там було два російські треки, які я без жалю видалила. Чи змінились мої смаки кардинально - ні. Чи відкрила я нову та цікаву українську, франкомовну та англомовну музику - так. Цей процес я назвала "зусилля без насилля"
@@fumellot-02 дякую, ви мене зворушили. Двічи. По-перше: вітаю, ваша матуся - вона розумна жінка. По-друге: нинішня ультимативна порада - забути Пушкіна ( і усіляких, мабуть, різних толстоєвських ) нагадали мені моє піонерське дитинство, коли так само піддавали анафемі твори авторів буржуазного спрямування або не рекомендували ті, які не прославляли трудівників серпа з молотом. От тільки інтелекту у заборонителів тих часів було на дещицю більше, ніж у сучасних: вони хоч трохи аналізуввли зміст забороненого, а не виносили вирок лише за мовною приналежністю. І мали до чужої, а найперше - до своєї мови повагу, тож писали імена власні ( як би не ненавиділи самого власника ) із великої літери. І послідовниками заборон ставали лише під певним тиском, і не пишались тим принагідно і не дуже, так натхненно, як робиться це нині - я свій, я наш, я теж із правильної череди.
Багато українців (особливо старшого віку) все життя намагались позбутись своєї української ідентичності, щоб не бути в Україні людиною другого сорту (селюком, бидлом і т.п.), особливо коли переїзжали із села у місто. Всі великі міста російськомовні були при совку так і зараз. В обласних центрах при совку із десятків шкіл тільки декілька вели навчання українською. Совок кнутом та пряником замінював нашу ідентичність на російську. Наприклад Київ все одно російськомовний зараз, не в останню чергу через біженців зі сходу та півдня. Тому маємо мільони українців із комплексом меншовартості. Вони бояться, що коли відмовляться від пушкіна та достоєвського, то перестануть бути "городянами" та "титульною нацією". Тобто повернутись до свого коріння вони бояться і скоріш за все вже не зможуть, хоча мову знають. Добре, що зараз не цькують у школах за українську вчителі та учні як це було у 80-ті в Україні. І нажаль, саме ці люди (яким за 50) найактивніше ідуть на вибори і обирають "какую разніцу", а потім україномовній молоді доводиться виборювати незалежність зі зброєю в руках через цей вибір.
Педагогів треба заохочувати і не тільки морально. Дуже багато молодих вчителів покидають школу. Та й освітня реформа ,на мою думку, швидше руйнує освіту ,а ніж її модернізує,особливо школу у селі. Дякую за цікаву розмову. Роботи у нас непочатий край!!!
Я радянска дівчинка з сумської області, я памятаю, що піти в російську школу було більш престижним, ніж в українську. І я туди ходила, українська мова у нас почалась з 4 класу, газета нашого містечку виходила українською мовою, все кіно було перекладено російською, змішано все було, але російської більше, розмовляли всі суржиком і досі так розмовляють, було 2 канали в телевізорі, український і центральний радянський. Але в родині завжди співали українські пісні, і я вважаю, що ми не згубилися як нація і завдяки цьому. Пісні неможливо заборонити, не неможливо проконтролювати, що там мати над колискою співає.
Погоджуюся з пані Вірою, наша трагедія в тому, що майже всю нашу історію , невелика купка людей веде боротьбу на два фронти. Намагається протистояти нашому вікоповному зовнішньому ворогу і здолати саботаж і спротив внутрішнього байдужого болота та ,,шкідництво'' тих, хто хоче Гетьманської булави , попри все.
Я живу в Городенці на Покутті. В нашому місті почав діяти дитячий гурток із викладачами, які пройшли підготовку із травмапедагогіки. Ці дитячі заняття безкоштовні , моя дочка їх відвідує. В основному це творчість - ліплення з глини, валяння з натуральної вовни, малювання , багато рухливих ігор , командних ігор. Як виявилось творчість та рух, позитивна взаємодія - мають терапевтичний ефект !Безмежно вдячна за таку ініціативу ❤
Дякую. Дуже важлива тема. Проблема культурної амнезії лежить в основі цієї війни. Держава її вирішувати не буде, принаймні зараз. А вирішувати її необхідно якомога швидше, бо це важлива частина нашої боротьби. Нам треба шукати меценатів, які взяли б на себе "лікування" нашої амнезії та "виймання наших цеглинок" з імперського культурно-історичного будинку, особливо для іноземців. І ще... дуже влучне зауваження щодо перекладу ігор. Це ж стосується мультиків та молодіжних серіалів/аніме тощо. Взагалі весь дитячий/підлітковий культурний асортимент має бути перекладений. Крім того технічна література (ІТ, програмування, ШІ), адже підлітки зараз цім дуже цікавляться (мій онук знаходить все це в російському перекладі, нажаль)
Оце найбільше дратує, що в останні років 10 немає (?) мультфільмів, перекладених на українську. Бо в 90-х та на початку 2000-х всі мультфільми та молодіжні серіали транслювалися українською - "Район Беверлі Гілз", "Баффі - винищувачка вампірів" тощо.
Питання перейменувань та знищення пам'ятників мають вирішуватися спеціальними колегіальними організаціями створеними істориками,освітянами,вченими,викладачами компетентними в історико-культурному спадку України.
Дуже наповнююче інтерв'ю! Прекрасна інтелектуалка Віра Агеєва! Заплакала на словах про Україну майбутнього, де є багато квітів і багато дітей. Хай буде так!
Донеччина надзвичайно постраждала в 32-33 роках в часи Голодомору. А тоді почали завозити росіян і кримінальну публіку. Тепер, коли йде війна, з'ясувалось, що кримінальна публіка і росіяни це одне і теж!
Всі знають про «Енеїду» Котляревського, але вперше почула від Віри Агеєвоі та задумалась, що насправді українці таким чином тісно звʼязані з історією Давньої Греції 💙💛
Почитайте "Борисфенітську промову" Діона Хризостема, яку він написав, перебуваючи в Ольвії в кінці 1 ст. н.е. Там він згадує і сліпих поетів-музикантів (а це ж кобзарі!) і споконвічну боротьбу з окупантами. Згадує і про любов борисфенітів до творів Гомера та культу Героя. Вважаю, що прийняття християнства нашими пращурами (задовго до офіційного хрещення) повʼязане саме з тим, що Іісус Христос в їх очах був героєм, що пожертвув своїм життям заради спасіння свого народу. Борисфеніти (ті, що живуть вздовж Борисфена (Дніпра)) мали ще інші назви: ольвіополіти та тавроскіфи. Тавроскіфом зі знатного роду Лев Діякон називав київського князя Святослава Ігоревича. Не вікінгом, не скандинавом, а саме тавроскіфом. Українці - нащадки скіфів, елінів, неврів та будинів, яких описував Геродот, Гіппократ та багато-багато інших свідків.
@@olhaponomarenko3139 із Римом. Автор "Енеїди" латиною, як і автор української "Енеїди", мав провінціїне походження і створювали вони свої шедеври в історичних умовах, коли метрополії переходили від доби військових здобутків до часів мистецького розквіту. Також можна порівняти дух твору Котляревського із Сервантесовим: "ЕнеЇда" подібна до "Хитромудрого ідальго" гумором, формою пікарески та іронічним і одночасно зворушливим прощанням із минувщиною. Про другого я не буду повторювати загальновідомих речей, а у перший завершує традиції Класицизму із їх культом героїчного епосу та переходить до костумбристських тем. Є ще деякі паралелі, але боюся вони не всім сподобаються.
Пані Віра - неймовірна. Абсолютно згодна з неє про недопущення толерантності російської в освітніх закладах. Ще 10 років тому в Києві доводилось вимагатиив приватній школі заборони спілкування вихователям з дітьми російською. Домоглися, але ж то приватна... Я хз чи можна це зробити в державних закладах
Дуже сподобалось інтерв'ю, пані Віра як завжди неперевершена. Мені сподобалися питання пані Юлії, хороша підготовка, дуже приємний голос, навіть не розумію, як її взагалі хтось може критикувати...
неймовірно пізнавальне цікаве спокійне інтервʼю яке дає стільки тем для роздумів Щиро вдячна інтерв'юерці за гарну робота а Віра Агеєва це просто любов
Пишаюся нашими жінками. Власне, ці дві жінки є справжніми європейськими жінками, представницями не лише української культурної еліти, а також і--світової. 🐥🇺🇦
Дуже дякую за розмову. Віра Агеєва, то моє військове відкриття. Вчуся в неї української літератури, відкриваю цікавий непізнаний світ. І про Чекаленка саме від пані Віри почула. Неймовірні жінки, неймовірна розмова. Дякую.
Я у своєму колі думала, що здихалася. Спілкувалася у телеграм групі з німцями. Спочатку нас було троє, ми так побудували спілкування, що фокус лежав на Україні, її культурі, ідентичності, історії. Їм справді було цікаво і вони самі помічали, що навіть під час війни в їхньому інформаційному полі домінує розмова про Росію, а не про Україну. Потім до групи додавалася вже більше й більше людей, поки не з'явився німецький русский, ліберал, ясна річ. І я незчулася, як Москва знову почала превалювати у розмовах. Посипалися лінки на музику Висоцького, Цоя тощо, бесіди про руских дисидентів сучасних, про СРСР загалом і про русский демократизм. Словом, біда :( тепер я в тій групі почуваюся некомфортно, пишу вкрай рідко. Мене і мою культуру знову посунули за лаштунки імперії.
На деокупованих територіях знайдено "учєбнікі", зокрема з "истории роССии" та "географии". Зміст просто шокує!!! Цією отрутою годують наших дітей на окупованих територіях. Я не знаю чи є це злочином з точки зору міжнародного права, але вважаю, що треба повідомити про це міжнародні організації. Можливо журналісти зможуть щось для цього зробити, а можливо хтось з читачів .....
Хочу сказати наступне. По-перше, дякую пані Вірі за завжди змістовні інтерв'ю. По-друге, тема підвищення кваліфікації для мене дуже важлива. Кожного року ми проходимо обов'язкові курси підвищення кваліфікації, але не ті, які актуальні, які цікаві мені, які нові, а шаблонні, бо так треба. Коли я запитала, чи можна той бюджет, який розрахований на МОЄ підвищення кваліфікації, використати на інші курси (звісно, вони платні), мені відповіли, що теоретично це можливо, а практично - ні. Це неабияка проблема. Я пам'ятаю, як мені сподобались курс лекцій "Осмислені та переосмислені" (тому я хочу обирати ті курси, які цікаві для мене!) По-третє, теж не визнаю купівлю сертифікатів за гроші. Мабуть, той, хто проходить курси замість когось, просто заробляє гроші... (цей той самий вчитель, який шукає додатковий заробіток, хоча це не виправдання). Сподіваюсь: зміни будуть. Вірю в Україну!
На телебаченні це непокажуть, бо наша влада не патріотична та не украінська, як ви думаєте чому вбила влада Ірину Фаріон, бо вона вела людей до світла .Так що містри освіти, культути покищо не зацікавлені в розвитку наших громадян😢
Гарний дует і гарна розмова. Пані Віру намагаюся слухати так часто, як дозволяють обставини (серед інших знавців літпроцесу і просто як гарну промовицю). Це як ніби я наново ходжу до школи та універу по курсу гуманітарних дисциплін.
Підтримати нашу роботу можна тут: base.monobank.ua/994LJJE7LgRydz
Також можете підтримати нас, купуючи наш мерч та книжки: store.ukrainer.net/
В. общем вы за гроши продадите все...
Поэтому вы запретили Пушкина......
Вы до грошей тильки не млявы...
?Дэ ваша литература нынешна...?
У всех Языки тильки у вас мова
Робота з педагогами - найважливіше. Майбутнє у них в руках. Дякую за цікаву розмову.
100 % ЗГОДНА, ГОЛОВНЕ ЦЕ ВИКЛАДАЧИ.
В цьому вся суть. Срач в усьому і починається з голови кожного.
В розумінні хто є хто, і хто є ким.
Якщо буде прожовжуватися "ми узькагаварящіє, нам какая разніца, ми тутА фсєгда жилі і гаварілі... " нічого не зсіниться. Ось все це породжує шлях до продовження кацапізмом віджимання історії та літератури, і в цілому культури.
Вчитель асоціюється з інтелігентністю та розумом.
Так раніше й було, але дуже давно.
Совок як мавр зробив свою паршиву справу.
За останні 30 років хто йде у вчителі? Тадам... точно НЕ ІНТЕЛІГЕНЦІЯ, і точно не найрозумніші із соціуму.
Нажаль, маємо перважно УЧІЛАК. Навіть молодші за віком набираються всякого непотребу у калєг пастарше.
І ніякі покарання не змінять систему УЧІЛАК, поки саме суспільство т.т.люди не почнуть виставляти жорсткі вимоги до рівня освіти і до осіб у ролі вчителів
Гарно сказано, "зараз воюють не актори, письменики, чи інші діячі, зараз воюють громадяни країни".
Йой! Яка приємна несподіванка. Тішуся від можливости слухати наших інтелектуалів, які є професіоналами у своїх галузях і царинах. Частіше запрошуйте їх. Україна понад усе!
Окреме дякую пані Вірі за її чітку позицію стосовно історії з «голосюлькою». І ще раз хочу підтримати пані Юлію в її фаховій праці. Брати інтерв‘ю у таких глиб і бути настільки цікавою та достойою співрозмовницею - це велика повага.
Навіть трьох годин мало для прекрасної бесіди з Вірою Агеєвою. Дякую за гостю❤
Повністю згодна.
Відео від українських інтелектуалів, це те що бракує, коли знайомишся зі всім українським.
Дякуємо вам за зворотній звʼязок. Подивіться також інші інтервʼю на каналі 🫶
Я не розумію як настільки сильно можна любити пушкіна, що аж відмовитись від нього важко? Це схоже на хворий фанатізм, а не меншовартість! Я теж слухав багатьох російських музикантів, вони подобались, але зараз відмовився від них, тому що вони підтримують свою країну. Це легко зробити адже повно інших музикантів в усьому світі.
Дивлячись на мою маму, я радше скажу, що там пушкіна замінити нічим. Ну тобто буде пустка. Про нього голосніш за усіх волають ті, хто окрім пушкіна нічо не знають, не читали і не пам'ятають
Та й з Пушкіна і Лєрмонтова більшість читали лише ті кілька віршів у шкільному підручнику.
Згодна це хворобливий фанатизм. З 2014 мій плейлист активно мінявся, і на початок 2022 там було два російські треки, які я без жалю видалила. Чи змінились мої смаки кардинально - ні. Чи відкрила я нову та цікаву українську, франкомовну та англомовну музику - так. Цей процес я назвала "зусилля без насилля"
@@fumellot-02 дякую, ви мене зворушили. Двічи. По-перше: вітаю, ваша матуся - вона розумна жінка. По-друге: нинішня ультимативна порада - забути Пушкіна ( і усіляких, мабуть, різних толстоєвських ) нагадали мені моє піонерське дитинство, коли так само піддавали анафемі твори авторів буржуазного спрямування або не рекомендували ті, які не прославляли трудівників серпа з молотом. От тільки інтелекту у заборонителів тих часів було на дещицю більше, ніж у сучасних: вони хоч трохи аналізуввли зміст забороненого, а не виносили вирок лише за мовною приналежністю. І мали до чужої, а найперше - до своєї мови повагу, тож писали імена власні ( як би не ненавиділи самого власника ) із великої літери. І послідовниками заборон ставали лише під певним тиском, і не пишались тим принагідно і не дуже, так натхненно, як робиться це нині - я свій, я наш, я теж із правильної череди.
Багато українців (особливо старшого віку) все життя намагались позбутись своєї української ідентичності, щоб не бути в Україні людиною другого сорту (селюком, бидлом і т.п.), особливо коли переїзжали із села у місто. Всі великі міста російськомовні були при совку так і зараз. В обласних центрах при совку із десятків шкіл тільки декілька вели навчання українською. Совок кнутом та пряником замінював нашу ідентичність на російську. Наприклад Київ все одно російськомовний зараз, не в останню чергу через біженців зі сходу та півдня. Тому маємо мільони українців із комплексом меншовартості. Вони бояться, що коли відмовляться від пушкіна та достоєвського, то перестануть бути "городянами" та "титульною нацією". Тобто повернутись до свого коріння вони бояться і скоріш за все вже не зможуть, хоча мову знають. Добре, що зараз не цькують у школах за українську вчителі та учні як це було у 80-ті в Україні. І нажаль, саме ці люди (яким за 50) найактивніше ідуть на вибори і обирають "какую разніцу", а потім україномовній молоді доводиться виборювати незалежність зі зброєю в руках через цей вибір.
Яка гостя! Дякую за 3 години фантастичної розмови!
Дякуємо вам за зйомку цієї розмови, пані Олю🫶
Дякую, пані Віро, за те, що толерантності до російської мови не може бути❤
Педагогів треба заохочувати і не тільки морально. Дуже багато молодих вчителів покидають школу. Та й освітня реформа ,на мою думку, швидше руйнує освіту ,а ніж її модернізує,особливо школу у селі. Дякую за цікаву розмову. Роботи у нас непочатий край!!!
Вау, це фантастичне відео. Насолода для вух та очей. Дякую пані Вірі та пані Юлії за позицію і роботу, яку ви робите
Щиро вдячна пані Вірі за її працю, ви відкриваєте очі всім нам
Я радянска дівчинка з сумської області, я памятаю, що піти в російську школу було більш престижним, ніж в українську. І я туди ходила, українська мова у нас почалась з 4 класу, газета нашого містечку виходила українською мовою, все кіно було перекладено російською, змішано все було, але російської більше, розмовляли всі суржиком і досі так розмовляють, було 2 канали в телевізорі, український і центральний радянський. Але в родині завжди співали українські пісні, і я вважаю, що ми не згубилися як нація і завдяки цьому. Пісні неможливо заборонити, не неможливо проконтролювати, що там мати над колискою співає.
Обожнююю 3 годинні формати
Так
Хочу розлогих розмов
Дякую
Дякуємо, що підтримуєте наше рішення робити такий розлогий контент 🫶
Діліться в соцмережах, аби він набирав більше переглядів
Боже як я хочу, щоб такий контент був в топі українського ютуба
Рекомендуйте нас вашим друзям ❤️
Дякую, що стоїте на захисті української мови та літератури!
Мені дуже подобається ваш формат, коли гість може висловитись і його не перебивають і не обмежують в часі.
100%. Це здивувало і одночасно порадувало.
Нарешті пані Агеєву у вас послухаю!!!❤❤❤
Погоджуюся з пані Вірою, наша трагедія в тому, що майже всю нашу історію , невелика купка людей веде боротьбу на два фронти. Намагається протистояти нашому вікоповному зовнішньому ворогу і здолати саботаж і спротив внутрішнього байдужого болота та ,,шкідництво'' тих, хто хоче Гетьманської булави , попри все.
Ойойойо, оце гість. 💔 Не перстаєте дивувати прекрасним 🤌🤩
Стараємося для вас!🥰
Після першого сезону «Що далі?» взагалі не має бути питання, чи є у нас інтелектуальна еліта. Дякую за гостей та змістовні інтервʼю.
Я живу в Городенці на Покутті. В нашому місті почав діяти дитячий гурток із викладачами, які пройшли підготовку із травмапедагогіки. Ці дитячі заняття безкоштовні , моя дочка їх відвідує. В основному це творчість - ліплення з глини, валяння з натуральної вовни, малювання , багато рухливих ігор , командних ігор. Як виявилось творчість та рух, позитивна взаємодія - мають терапевтичний ефект !Безмежно вдячна за таку ініціативу ❤
Дякуємо Вірі Агеєвій за дуже змістовну , сучасну, корисну лекцію!
Дякуємо авторам проекту за запрошення професорки!
Бажаємо невтомної праці, здоров'я.
Неймовірні жінки в кадрі!!! Лайк з першої секунди ❤
Дякуємо за кредит довіри!🫶
Бачу Віру Агєєву - ставлю вподобайку
Дякую. Дуже важлива тема. Проблема культурної амнезії лежить в основі цієї війни. Держава її вирішувати не буде, принаймні зараз. А вирішувати її необхідно якомога швидше, бо це важлива частина нашої боротьби. Нам треба шукати меценатів, які взяли б на себе "лікування" нашої амнезії та "виймання наших цеглинок" з імперського культурно-історичного будинку, особливо для іноземців. І ще... дуже влучне зауваження щодо перекладу ігор. Це ж стосується мультиків та молодіжних серіалів/аніме тощо. Взагалі весь дитячий/підлітковий культурний асортимент має бути перекладений. Крім того технічна література (ІТ, програмування, ШІ), адже підлітки зараз цім дуже цікавляться (мій онук знаходить все це в російському перекладі, нажаль)
Оце найбільше дратує, що в останні років 10 немає (?) мультфільмів, перекладених на українську. Бо в 90-х та на початку 2000-х всі мультфільми та молодіжні серіали транслювалися українською - "Район Беверлі Гілз", "Баффі - винищувачка вампірів" тощо.
Питання перейменувань та знищення пам'ятників мають вирішуватися спеціальними колегіальними організаціями створеними істориками,освітянами,вченими,викладачами компетентними в історико-культурному спадку України.
А чому не англомовному середовищі ,а російськомовному шукають ?
@@alenaishchenko1385 не настільки добре володіє англійською. Тепер зрозумів, чому я так наполягала....
@@vesta2315 дивно ,що дитина краще знає російську мову ,ніж англійську .
Велика подяка за цю розмову. Прослухала на одному диханні.
Шановні, це величезна робота! Дякую за цей діалог❤
Дуже наповнююче інтерв'ю! Прекрасна інтелектуалка Віра Агеєва! Заплакала на словах про Україну майбутнього, де є багато квітів і багато дітей. Хай буде так!
Дуже цікава розмова, як завжди. Дякую. Слава Україні! 🫶🏻
Дякую за інтерв'ю з Вірою Агеєвою
Варто слухати із нотатником💙💛🤝🤝🤝🤝Вдячність із Запоріжжя🤝🤝🤝
Донеччина надзвичайно постраждала в 32-33 роках в часи Голодомору. А тоді почали завозити росіян і кримінальну публіку. Тепер, коли йде війна, з'ясувалось, що кримінальна публіка і росіяни це одне і теж!
Як я чекала цього випуска! Дякую дуже вашим гостям за змістовні розмови
Дякуємо вам за перегляд та коментар 🫶
дякую за цікаве інтер'ю
Ця розмова привернула мою увагу вже через короткі відео з неї, в передчутті від повного формату
Ціквезне інтерв’ю!! Дякую дуже!
Чарівна жінка пані Агеєва! 😊
Дякую.. у вас дуже гарні випуски..
Дякую за цю розмову! Все в наших руках
Дякую за цей правильний історично-літературний етер! Дуже вдячна за Пані Віру!
Яка подія це інтерв'ю! Дякую 🙏 що запросили пані Віру!
Дякуємо, що дивитесь! Без пані Віри складно було б уявити цю серію 🫶
Дочекалась! Дякую вам за чудове інтервʼю! Неймовірне задоволення слухати пані Віру!
Дякуємо вам, що дивитесь і коментуєте 🫶
Найкращий канал нашого youtube. Страхіття, як цікаво
Дякуємо вам!🫶
І це лише перший сезон!
Саме так. Неймовірно цікаві постаті нашої країни. Дуже сподіваюсь, що багато українців подивляться ці інтерв'ю. ❤🇺🇦
Дякую Вам і Вашій гості!
А вам - за коментар 🫶
Дякую.Дуже цікаво.
Всі знають про «Енеїду» Котляревського, але вперше почула від Віри Агеєвоі та задумалась, що насправді українці таким чином тісно звʼязані з історією Давньої Греції 💙💛
Почитайте "Борисфенітську промову" Діона Хризостема, яку він написав, перебуваючи в Ольвії в кінці 1 ст. н.е. Там він згадує і сліпих поетів-музикантів (а це ж кобзарі!) і споконвічну боротьбу з окупантами. Згадує і про любов борисфенітів до творів Гомера та культу Героя.
Вважаю, що прийняття християнства нашими пращурами (задовго до офіційного хрещення) повʼязане саме з тим, що Іісус Христос в їх очах був героєм, що пожертвув своїм життям заради спасіння свого народу.
Борисфеніти (ті, що живуть вздовж Борисфена (Дніпра)) мали ще інші назви: ольвіополіти та тавроскіфи. Тавроскіфом зі знатного роду Лев Діякон називав київського князя Святослава Ігоревича. Не вікінгом, не скандинавом, а саме тавроскіфом.
Українці - нащадки скіфів, елінів, неврів та будинів, яких описував Геродот, Гіппократ та багато-багато інших свідків.
@@olhaponomarenko3139 із Римом. Автор "Енеїди" латиною, як і автор української "Енеїди", мав провінціїне походження і створювали вони свої шедеври в історичних умовах, коли метрополії переходили від доби військових здобутків до часів мистецького розквіту. Також можна порівняти дух твору Котляревського із Сервантесовим:
"ЕнеЇда" подібна до "Хитромудрого ідальго" гумором, формою пікарески та іронічним і одночасно зворушливим прощанням із минувщиною. Про другого я не буду повторювати загальновідомих речей, а у перший завершує традиції Класицизму із їх культом героїчного епосу та переходить до костумбристських тем. Є ще деякі паралелі, але боюся вони не всім сподобаються.
Пані Віра - неймовірна.
Абсолютно згодна з неє про недопущення толерантності російської в освітніх закладах.
Ще 10 років тому в Києві доводилось вимагатиив приватній школі заборони спілкування вихователям з дітьми російською. Домоглися, але ж то приватна... Я хз чи можна це зробити в державних закладах
Дякую велике, це найцікавіше що я чула за багато часу🥰 Неймовірна людина- скарб нашого часу.
Респект українкам професіоналам!!!!!!!!!!!!!
В мене таке відчуття, що все про що ви говорите, відбувається зі мною.
Дуже сподобалось інтерв'ю, пані Віра як завжди неперевершена. Мені сподобалися питання пані Юлії, хороша підготовка, дуже приємний голос, навіть не розумію, як її взагалі хтось може критикувати...
Коментар цілковитої підтримки почутого та для найкращого просування відео. Хай квітне Український ютуб!) 💙💛 Дякую за Вашу натхненну працю!
Дуже класний випуск, чудова робота💯!❤👍
Все вірно: силою любов не здобудеш... Треба братись ґрунтовно за українську школу та освіту.
Лекція на три години, якраз щоб пережити відключення світла непомітно❤
Стараємося для вас ❤️
неймовірно пізнавальне цікаве спокійне інтервʼю яке дає стільки тем для роздумів Щиро вдячна інтерв'юерці за гарну робота а Віра Агеєва це просто любов
Дякую за чудове інтерв'ю, за цікаві питання і рух розмови
Дяка за чудове інтерв'ю, отримав велике задоволення від розмови!
Дуже дякую! Це інтервʼю - їжа і для душі і для мозку❤️
Дякуємо! Робили його також від душі 🫶
Щиро дякую
Дякую за неймовірну гостю і за змістовну розмову 🫶
Дуже вам вдячна, їжа для мозку. Чекаю ще і ще ваших нових випусків❤
Надзвичайна гостя, прекрасна інтерв'юерка.
Дякую за цікаву розмову, нехай квітне український ютуб
Суцільне задоволення вас слухати! Дякую дуже
Крутезна гостя
Дякую!
Надзвичайно важлива тема! Дякую за змістовну розмову та цінний матеріал для роздумів!
Дякуємо, що дивитесь і залишаєте коментарі. Це дуже для нас цінно 🫶
Юлія, Щиро дякую за вашу роботу! Гарне інтерв’ю
Добре слухати розумних людей! Дякую за контент.
Дякую за етер!)
Я трішки аж завмерла коли ведуча питала останнє питання про той коментар. Це було доречно і сміливо)
Взагалі чудова розмова, дякую)
Цього питання не могло не бути! Дякуємо вам 🫶
Дякую за прекрасних гостей і п. Віру зокрема - чудовий проект, чудові гості, чудова ведуча❤❤❤
Ура! Тільки відкрила і вже щаслива! Дякую за пані Віру❤
Ми пишаємось, що можемо ощасливити когось на три години 🥰
Пані Віру завжди цікаво слухати. Хай квітне український ютуб!
Неймовірне інтерв‘ю! Дякую!
Дякую вам за гостю, це неймовірно цікаво та рефлексивно! ❤можу слухати і переслуховувати
Пишаюся нашими жінками. Власне, ці дві жінки є справжніми європейськими жінками, представницями не лише української культурної еліти, а також і--світової. 🐥🇺🇦
Дуже дякую за розмову. Віра Агеєва, то моє військове відкриття. Вчуся в неї української літератури, відкриваю цікавий непізнаний світ. І про Чекаленка саме від пані Віри почула. Неймовірні жінки, неймовірна розмова. Дякую.
Я за,щоб у Одесі був пам'ятник Лесі Українці.
Надзвичайно цікавий епізод. Отримала величезне задоволення від перегляду 💚
А ми отримуємо задоволення від кожного такого коментаря. Дякуємо 🫶
Дуже дякую за гостю! Неймовірне цікаве та користне інтервью
Дуже цікаве інтерв'ю. Недавно відкрила для себе цю письменницю. Читали декілька книг
З випуска у випуск чекаю, коли ведуча почне вітатись словами: "Мене звати Юлія Тимошенко здорової людини"
Кожен випуск - це мастхев до прослухання
Це чудове інтервʼю. Дякую!
Яка ррзумна, цікава гостя!!!!!! Слухала з задоволенням!!!!!! Дякую!!!!!❤❤❤
Я у своєму колі думала, що здихалася. Спілкувалася у телеграм групі з німцями. Спочатку нас було троє, ми так побудували спілкування, що фокус лежав на Україні, її культурі, ідентичності, історії. Їм справді було цікаво і вони самі помічали, що навіть під час війни в їхньому інформаційному полі домінує розмова про Росію, а не про Україну. Потім до групи додавалася вже більше й більше людей, поки не з'явився німецький русский, ліберал, ясна річ. І я незчулася, як Москва знову почала превалювати у розмовах. Посипалися лінки на музику Висоцького, Цоя тощо, бесіди про руских дисидентів сучасних, про СРСР загалом і про русский демократизм. Словом, біда :( тепер я в тій групі почуваюся некомфортно, пишу вкрай рідко. Мене і мою культуру знову посунули за лаштунки імперії.
На деокупованих територіях знайдено "учєбнікі", зокрема з "истории роССии" та "географии". Зміст просто шокує!!! Цією отрутою годують наших дітей на окупованих територіях. Я не знаю чи є це злочином з точки зору міжнародного права, але вважаю, що треба повідомити про це міжнародні організації. Можливо журналісти зможуть щось для цього зробити, а можливо хтось з читачів .....
Так це є злочин, бо це індоктринація, ми подавали звіти про це в МКС як правозахисники
@@KuRinNaYa7 Дякую
Так, але це було і ми, вірю, маємо імунітет бо ж встояли 70 років.
@@KuRinNaYa7дякую❤
Йой. 3 години насолоди. Завантажую, щоб дивитись, коли зникне світло) дякую за цю розмову.
Хочу сказати наступне.
По-перше, дякую пані Вірі за завжди змістовні інтерв'ю.
По-друге, тема підвищення кваліфікації для мене дуже важлива. Кожного року ми проходимо обов'язкові курси підвищення кваліфікації, але не ті, які актуальні, які цікаві мені, які нові, а шаблонні, бо так треба. Коли я запитала, чи можна той бюджет, який розрахований на МОЄ підвищення кваліфікації, використати на інші курси (звісно, вони платні), мені відповіли, що теоретично це можливо, а практично - ні. Це неабияка проблема. Я пам'ятаю, як мені сподобались курс лекцій "Осмислені та переосмислені" (тому я хочу обирати ті курси, які цікаві для мене!)
По-третє, теж не визнаю купівлю сертифікатів за гроші. Мабуть, той, хто проходить курси замість когось, просто заробляє гроші... (цей той самий вчитель, який шукає додатковий заробіток, хоча це не виправдання).
Сподіваюсь: зміни будуть. Вірю в Україну!
Щиро дякую за надзвичайну гостю !!!❤❤❤
Щиро вдячна за чудову розмову. Пані Віра, як завжди, просто й конкретно викладає думки, тому й переконує в правильності своїх суджень.
Щира подяка ведучій за цікавого
гостя.
дуже дякую за цікаву розмову! Віра Агеєва 🔥🔥🔥
😍😍😍😍 чекала від вас цього інтерв'ю)))
Красно дякую за чудове інтервʼю з пані Вірою.
Вдячний за "довгий" формат, розлогі й об'ємні розмови мають своїх слухачів!
Чому по телебаченню не показують такі зустрічі і розповіді про нашу правдиву історію.Розповіді п. В.Агеєвої.Ми не знаємо своєї історії правдивої.
На телебаченні це непокажуть, бо наша влада не патріотична та не украінська, як ви думаєте чому вбила влада Ірину Фаріон, бо вона вела людей до світла .Так що містри освіти, культути покищо не зацікавлені в розвитку наших громадян😢
Розлого і переконливо!
Дякую, пані Віра, за Ваші думки і позицію.
Дякую авторам проєкту за змістовні та важливі розмови.
Гарний дует і гарна розмова. Пані Віру намагаюся слухати так часто, як дозволяють обставини (серед інших знавців літпроцесу і просто як гарну промовицю). Це як ніби я наново ходжу до школи та універу по курсу гуманітарних дисциплін.
Це було неймовірно! Захоплююсь пані Вірою і її роботами, було дуже цікаво! Дякую, що позвали її ❤
Дякуємо на доброму слові! Не забудьте підписатися 🫶
@@UkrainerQ з самого початку з вами ❤️
Дякую за інтерв'ю😊