Брати Когути запалюють, а «Карпати» перемагають у матчі з «Прикарпаттям» | Огляд матчу

• Опубліковано 18 лют 2023
  • Прем'єрний спаринг на закарпатських зборах завершився розгромною перемогою "Карпат". Дубль з асистів Івана Когута та гол Миколи Когута забезпечили "левам" звитягу з рахунком 3:0
    🟢🦁 Підписуйся на канал, вболівай та підтримуй команду Левів разом з нами: / %d0%a4%d0%9a%d0%9a%d0%...
    __________________________
    Головний тренер львівських "Карпат" Андрій Тлумак прокоментував поєдинок з "Прикарпаттям": "У нас є свої завдання і цілі та розуміння того, чого саме ми хочемо від цих зборів. Команда працює під великими навантаженнями і ми свідомо дали одній групі з десяти гравців провести у цьому матчі 70 хвилин, а інші десять футболістів зіграли 20 хвилин. Наступний поєдинок гратимемо навпаки. Хлопці, які завершували сьогоднішній спаринг, розпочнуть наступний у старті, а ті гравці, які починали сьогодні з перших хвилин, з‘являться на полі пізніше. Завдання, які перед нами стоять, вимагають, щоб ми постійно перемагали. Тому ми максимально сконцентровані і зберігаємо дух переможця. Ми завжди кажемо нашим хлопцям, що не важливо, який це матч, на зборах чи офіційний - ми повинні перемагати. Однозначно, ми звертаємо увагу на результат і якість гри. Ми забили три м’ячі сьогодні, тому я задоволений".