Респект Литві, Австралії які послали прямо китайців і почали співпрацювати з Тайванем напряму. Литва взагалі вигнала китайське посольство і звело тайванське консульство. Респект Литві .
Литву китайці не купили, а всі інші купилися на дешеві товари і дешеві китайські інвестиції в обмін на політичну лояльність. Отака вона - реальполітік…
@@andriyko1604 реалполітік у тому аби використовувати всіх у т.ч. і Китай як дешевого партнера. А займати чиюсь сторону собі в мінус - то реалменшовартість та реалколоніалізм
@@crossroaddevil4711чудо ты разве не понимаешь что Китай это ось зла которая держит на коротком поводке своих воссалов РФ, КНДР и Иран ,которые стремятся уничтожить демократию .
@@crossroaddevil4711 А що Литва від цього втратила? Абсолютно нічого! Тільки виграла політично. Проблема КНР та РФ в тому, що вони не можуть запропонувати світові жодного унікального товару чи послуги, а тому об'єктивно просто не потрібні... Ці дві країни намагаються завоювати собі місце під сонцем нав'язуючи світові свої вуглеводні та "дешеві" товари. Їм це прихильно дозволяли, доки вони знали своє місце... Зараз все стрімко змінюється. За 10-15 років світ виглядатиме зовсім інакше. Аби тільки Захід не повторив свою китайську помилку у стосунках з Індією...
Примітно, що боротьба з Китаєм знаходить двопартійну підтримку у США. Тобто Трамп вводить мита на імпорт з Китаю, а Байден їх не знімає. Таким чином, двобій з Китаєм переходить у стадію стратегічної боротьби. Це десь нагадує поправку Джексона-Веніка, згідно якої під час холодної війни заборонялося передавати совку високі технології . Тобто холодна війна США і Китаю почалася. З чим я вас усіх і поздоровляю.
Яким би поганим там Китай не був, та внутрішній ринок Китаю точно не можна назвати маленьким. Багато західних компаній вимушені навіть змінювати свої цінності та політику, щоб тільки китайці не почали бойкотувати їх продукти чи сервіси.
Ця логіка працєю і навпаки. Яким би потужним та великим не був би Китай, без ринків збуту в США та ЄС він моментально загнеться. ЄС та США, в принципі, можуть існувати без Китаю. Так, це буде дуже важко і про процівітання вже мова не йтиме, але все ж таки, можуть. Китай без ЄС та США - ніщо.
Ринки США і Європи існували до можливості Китаю виробляти свої товари.Вже зараз США і Європа шукає заміну виробникам з Китаю.Декілька країн вже стартували:Індія,В'єтнам,Індонезія та інші.Навіть Україна,в разі перемоги у війні з рашкою,буде потужним виробником продукції для світового ринку.
До сказаного потрібно додати ще цікаву деталь. Верхівка КПК представляє собою замкнуту касту партійних функціонерів. Так було завжди, але на даний час партійні посади переходять від батьків до дітей. Це природно для Китаю. Оскільки Китай являє собою кланове суспільство, освячене принципами Конфуція, то повторюються соціальні форми феодалізму, які сформувалися більше 2000 років тому. Батько Сі Цзіньпіна був партійним функціонером. Тому і Сі став теж партійним функціонером. Соціальні ліфти не працюють, це приводить до загнивання системи.
@@Павел-е9к1щ Так це ж природньо. Якщо вони перестануть робити мені телефони і все інше - в цю ж хвилину помруть з голоду. Вони повинні відробляти телефонами і іншою трухлявою (знаємо ціну усьому китайському) продукцією Україні за пшеницю і соняшникову олію, бо їх більше мільярда осіб. Це їх обов'язок. Світовий податок, так би мовити. Сі цього не розуміє і веде до голоду і масового вимирання в Китаї через кризу, яку він не знає як погасити і яку він сам створив своєю ідіотською політикою. А от світового перевиробництва наприклад сталі, електромобілів, сонячних панелей їм робити не слід. І демпінгувати теж не потрібно. За це вони будуть покарані митами в 50% і вище. Взагалі Сі не зрозумів свого щастя. Його щастя полягає в тому, щоб сидіти тихо - тихо і виробляти всьому світу праски, пилососи, мотороллери, взуття і т ін. А за усякі потуги на світове панування він буде жорстко покараний.
@@Павел-е9к1щ Це вже як про загниваючий Захід звучить, так і про ктайську систему яка ніяк не зогніє).Людство ще не зрозуміло що підсіло на економічну китайску систему яка є для них китайців ідеальною поєднання комунізму з капіталізмом, своєрідний соціалізм вийшов, і стратегія глобальна й ресурси всього світу працюють на країну, от тільки ми ж самі в цей капкан залежності і довели себе підсівши на дешовизну та вигоду.
якби він ше швидкість мовлення тримав хоча б у діапазоні +-10% від своєї основної, взагалі ціни не було б ☝🏼 іноді наче Зеда з поліцейської академії слухаєш ☺️🤪🤯
"Сборочный цех" не может конкурировать с "КБ" и остальными подразделениями производства.Всегда интеллект победит тупую линию сборки с миллионом китайцев с отвертками.
@@scadgek естественно,это я для примера привел,но новые технологии они или воруют или покупают ,а своей науки у них пока нет и при правлении КПК не будет.Вспомните СССР,который после прорыва 60-х потихоньку начал гнить и воровать все на Западе,т.к. научный потенциал деградировал.
@@scadgekсерйозно? Те що Китай почав збирати своє не означає що він перестав бути цехом зі збірки. Може є якась інновація від Китаю? Може якісь наукові розробки, дослідження, патенти від Китаю? Немає нічого крім крадіжки, промислового шпіонажу та тупої копіпасти.
Десь читав, що під час ковідних страйків у працівників заводу Foxcon (на якому збираються в тому числі айфони), які знімали відео страйків та силові методи боротьби зі сторони охорони на телефони Huawei - ці відео та фото тупо зникли з галереї телефонів.
Як же нам допомагає вільний ринок США. Ціни немає факту, що уряд Сполучених Штатів не може дати раду гігантам електроніки, що обходять санкції та продають чіпи ворогам власної країни. В тому числі це дозволяє росії продовжувати виробляти ракети. Може аби у США було більше контролю над великими компаніями, у росіян не було б StarLink, на Твйвані не вимикався б StarShild, а в зброї вісі зла не було б передових чіпів? Та ні, маячня якась. От вільний ринок! Трясця його матері..
От це ти гарно кажеш, але це треба закони переписувати, щоб в тоталітаризм і той же Китай не скотитись і економіку свою зберегти. Це нова епоха змін = нові виклики для міжнародного права, щоб обмежувати своїх ворогів в тій мірі щоб вони не становили загрозу, але так щоб своя економіка від того не страждала і продовжувала розвиток. Проблема ще в тому, що прийшов в ринок США іранець. Ну от він добросовісний підприємець для ринку америки чудовий платник податків - не прикопаєшся, а стали допустим в його компанії працювати пара осіб з військових структур ірану які десь допомогли цьому іранцю з вливанням коштів (масштабуванням) за те щоб він закрив очі на крадіжку певних технологій чи познайомив їх з потрібними американськими бізнесменами. От як вирішити такі проблеми дешево законно і не поховати вільний ринок відлякавши інвесторів?
Я думаю не українцям вчити американців про "правильний" вільний ринок. Вільний не значить досконалий. Ви хочете вільного ринку, який уряд може досконало контролювати і водночас нічого там не псувати. Це як зимою хотіти літа, щоб літом була зима.
Про свободу підприємництва в США яскраво говорить той факт, що українець Поляков під тиском уряду США змушений був продати свою частку у Firefly. Ідеальний факт ''свободи'' - компанію ти втратиш в будь-якому разі, але можеш залишитись з грошима, які ми тобі за неї дамо, або з нічим, якщо відмовишся.
Акценти досить правильно розставлені. Для прикладу - після того як в мене обікрав національний фонд стартапів (а точніше деякі їхні працівники), я просто емігрував з України в Європу й продовжив вже працювати за межами України.
Хлопці, найміть норм оператора! Бо руки підрізаня, а над головою купа вільного місця, та плюс колір вашого скінтону бажаєращего, раніше було краще. Розвиваємось усі разом!
Я вибачаюсь, Ви не могли б трішки голосніше читати текст? Бо дуже часто доводиться прислухатися, що ви там кажете🤦🏻♂️ У мене навушники на всю гучність і все одно, коли ви починаєте шепотіти, нічого не чутно😅 Зато рекламу чутно гучно і чітко 😂 👏🏻
Из каждого доллара товара/услуг произведенного в КНP для США, 55 центов это компоненты и обслуживание из США. Не стоит забывать что более 10,000 Американских компаний имеют свое присутствие в Китае. Ведь это очень много рабочих мест имеет КНР благодаря США. Китай больше зависит от США чем наоборот; уже Америка больше покупает у Мексики. Плюс раcтущая конкуренция из Индии и Юго-Восточной Азии. Хоть и в экономическом и в военном плане Китай уже никогда не догонит Америку, но к началу 2040-х, мы увидим более обширную картину чем сейчас. Удачи каналу!
КПК часто промахужться - дуже м'яко сказано. Система Один пояс - один шлях показала свою неефективність і у майбутньому приведе до буквально трильйонних збитків для китайської економіки.
Я скажу більше,автори каналу знають історію гірше ніж їхні глядачі.Та і взагалі історія це не їхнє. Але купа ботів-дякувал де дозволяє авторам усвідомити свої помилки,вони думають що все нормально,якщо їх хвалять.
Тайвань лідер у виробництві чіпів, Китай хоче бути і вважає себе лідером у світі в принципі, а ще вважає що Тайвань - це їх територія. То яка думаєте відповідь?)
идеалистическая картинка США. если бы сейчас условный Джобс организовал стартап, то компания Джобса выкупила бы все их разработки и сожгла в ближайшем морге. Вполне может быть, что лекарства от рака простаты уже давно изобрели студенты мед колледжа или химики(о студенческих кредитах отдельная тема доступности для масс), но мы это никогда не узнаем, потому что фарма мафия следить за своими доходами и отсекает даже попытку конкуренции. Корпорации Америки сидят на дотациях, льготах, субсидиях, поддержке казны при любок пуке, в то время, как средний и мелкий бизнес убивается этими же корпорациями, которые могут все и всех купить, демпинговать, давить исками и юристами. Поэтому в Украине лучше банкинг, интернет и есть Новая почта, которая никогда не сможет зайти на рынок США, потому что Амазон ее съест. В СССР люди могли менять профессию и место работы, мы не жили в колонии строго режима, только на выезд из страны, примерно как сейчас мужчины. Внутри можно было куда угодно, но надо было иметь место работы в этом городе и прописку, то есть перевод или поступление или поступление на конкретную вакансию. Когда колхозники получили паспорта, они, массово, переехали работать в город на завод, собственно именно поэтому, им и не давали паспорта - город не резиновый. Люди, получившие бесплатное образование, должны были отработать несколько лет по распределению, то есть куда пошлют, так обеспечивались специалисты в регионах, в том числе, врачи и учителя в Зажопье Мухосранского района, где, говоря современным языком, люди тоже налоги платят и хотят иметь доступ к гарантированному конституцией образованию и медицине.
Але більші прибутки в пекінських марксистів, а не в американських євреїв. Бо федеральна резервна система США і село Пентагон надто скнарі. Вони нам навіть якісь Петріот зажали. Захланність згубить західного гегемона. Чим швидше це станеться, тим менше українців буде знищено. На гнилому Заході немає війни, бо вона відбувається у нас.🖕☠️💰
На момент приходу Рейгана до влади, Apple вже мав доволі успішний Apple II, і період гаражного стартапу пережив. Всього через декілька років Стів через дурний характер випустить фінансово провальні Macintosh та Lisa, що підштовхне раду директорів його вигнати з компанії. Це вважається початком занепаду Apple, що тривав до кінця 90-х. Так що проводити зв'язок із успіхом конкретно Apple та Рейганомікою не зовсім коректно. В сфері комп'ютерів коректніше згадувати Sun або SGI. От вони з венчурного капіталу дійсно виросли. І це великі, хоча і не існуючі сьогодні корпорації.
Китай або покрав, або «віджав» західні технології. В Китаї це виправдовували тим, що «колоніалісти» їм були винні «багато всього». Отож, західні технології, помножені на захист інвестицій і на працелюбивість китайців створили китайське «чудо». Але тепер їм вже потрібно самим розвивати технології, а це дуже дорого, тому і швидкої віддачі не буде. Відповідно - і швидкого економічного зросту не буде, тим більше що і робоча сила вже занадто дорога, і держава стає тоталітарною (радше вже стала).
Стикався с китайцями в західних компаніях: сидить людина на робочому місці с 7 ранку до 20 вечора. Тапить клаву. Через тиждень перевіряєш, що зробив: майже нічого. Стикався з індусами: по-одному - чудові люди, де є два індуси виникаає 3 касти, і знову нічого не робиться. Слабкі країни, де щось робиться тільки під пильним контролем. Відвернувся, і усе зупиняється. З іншого боку є Тайвань з приватними ініціативами та великим обсягом наукових робіт. Тобто причини - це КПК та индуізм (як і ісламізм, трампізм, фашизм, ...ізм).
У США проблема старіння населення вирішується шляхом залучення великої кількості емігрвнтів з Латинської Америки. Китаю у такий спосіб вирішити проблему не вдасться. Справа в тому, що китайське суспільство дуже замкнуте, а ієрогліфічна система письма важка для вивчення мігрантами. Крім того, на даний час безробітия сягає вражаюче високого рівня. Це опосередковано вказує, що китайська економіка не потребує додаткових робочих рук і потроху зменшується.
Валік як завжди в своєму репіртуарі. Apple вкрала ідею графічного дизайну в Xerox, а Майкрософт у Apple. Серія крадіжок у них нескінченна, і продовжується досі. Чого вартує вкрадена технологія ЕКГ на Apple watch
З приводу вільного американського ринку. Часом не американський уряд обмежив експорт з вільного японського ринку автомобілів!? Змусивши американців купляти авто, які програвали в конкурентній боротьбі!?
Не адекватні старі люди при владі, це найбільша проблема США. Як Рим загинув через старих, так і США починає загинатися потроху. Якщо переможе Трамп, з його "дивними" ідеями - швидше за все, Іран, РФ, Китай стануть сильнішими. У сумі з політикою Євросоюзу, часто лицемірною та надмірно обережною, надмірно зеленою, у Китаю непогані перспективи.
потому, что истеблишмент в США- это наследственные кланы и олигархи. Молодежь не хочет работать за копейки по сравнению с зарплатами в корпорациях, где разрыв между нижним и верхним слоем в сотни раз, устаревшие технологи уже мэм. работать на виндусе 98 в мэрии или на губернатора не хочется студенту лиги плюща. ему надо кредит выплачивать лет 30
Що означає фраза "долар коливається" або "юань коливається" ? За цим стоїть елементпрне знецінення валют. Тому вирази "коливання", "волатильність" потрібно було б замінити більш правильним "знецінення". А правда в тому, що доллар і євро знецінюються набагато повільніше інших вплют, наприклад, юаня чи рупії. В цьому полягає одна з головних причин, чому долар і євро є резервними валютами, а юань і рупія - ні. Звісно, рупія не є конвертованою валютою, а юань девальвується по наказу КПК. Але головним все ж є чинник набагато меншого знецінення долара і євро у часі.
Ці вільні ринки вже багато часу не такі й вільні. Патентне право останні десятиліття затримує інновації. Якщо сотню років тому патенти видавалися на сім років, то зараз -- на 25. Фарма вносить невеликі зміни в ліки і продовжує патенти на десятиріччя. Якщо навіть у Штатах є рух про повернення до патентної системи часів Ніксона, то це багато каже про сучасність. В ваших відео досить часто іде критика нерегульованого ринку, але ви чомусь не показуєте що втручання держави найчастіше і створило ці проблеми.
Це не втручання держави,а любіювання окремими фірмами своїх інтересів.Патентне право не може затримувати інновації.Вони або є,або немає.Патент-це інтелектуальне право на виробництво інноваційного продукту якоюсь фірмою,яке обмежує інших виробників в виробництві,але це не зупиняє прогрес економіки.
Пан Валентін а ви в курсах що США прийняли Закон про мито для кітайськой продукціі/ та і мір став писати про порушення прав кітайців КПК Коммі завжди коммі Китай обречен бо вибрав коммунізм/
Не дуже в тему, але бачив інфу що відомий музикант КАНІ ВЕСТ не дуже розуміє політичні моменти між США та китаєм. недавно від його концерту, ВВП китаю збільшилось на велику частку. прикол в тому що він балотувався в президенти США в 2019
Економічна ефективність Китаю в минулому,при Ден Сяо Піні,коли компартія послабила свій вплив.Зараз Китай входить в стагнацію і має серьйозні економічні проблеми від втручання компартії в економіку,але по інерції все якось працює.
Дякую Вам за відео! Дякую усім Військовим, усім вам хлопці і дівчата за вашу тяжку героїчну працю! Слава ЗСУ! Слава Силам Оборони України!
Респект Литві, Австралії які послали прямо китайців і почали співпрацювати з Тайванем напряму. Литва взагалі вигнала китайське посольство і звело тайванське консульство. Респект Литві .
І що це дало самій Литві? Торгівлю не з усіма можливими партнерами а лиш з тими з якими не конфліктують США?🤦
Литву китайці не купили, а всі інші купилися на дешеві товари і дешеві китайські інвестиції в обмін на політичну лояльність. Отака вона - реальполітік…
@@andriyko1604 реалполітік у тому аби використовувати всіх у т.ч. і Китай як дешевого партнера. А займати чиюсь сторону собі в мінус - то реалменшовартість та реалколоніалізм
@@crossroaddevil4711чудо ты разве не понимаешь что Китай это ось зла которая держит на коротком поводке своих воссалов РФ, КНДР и Иран ,которые стремятся уничтожить демократию .
@@crossroaddevil4711 А що Литва від цього втратила? Абсолютно нічого! Тільки виграла політично. Проблема КНР та РФ в тому, що вони не можуть запропонувати світові жодного унікального товару чи послуги, а тому об'єктивно просто не потрібні... Ці дві країни намагаються завоювати собі місце під сонцем нав'язуючи світові свої вуглеводні та "дешеві" товари. Їм це прихильно дозволяли, доки вони знали своє місце... Зараз все стрімко змінюється. За 10-15 років світ виглядатиме зовсім інакше. Аби тільки Захід не повторив свою китайську помилку у стосунках з Індією...
Примітно, що боротьба з Китаєм знаходить двопартійну підтримку у США. Тобто Трамп вводить мита на імпорт з Китаю, а Байден їх не знімає. Таким чином, двобій з Китаєм переходить у стадію стратегічної боротьби.
Це десь нагадує поправку Джексона-Веніка, згідно якої під час холодної війни заборонялося передавати совку високі технології . Тобто холодна війна США і Китаю почалася. З чим я вас усіх і поздоровляю.
Дякую за якісне та професійне відео. Ви молодець. Слава Україні ❤
Дякую за вашу працю!
Яким би поганим там Китай не був, та внутрішній ринок Китаю точно не можна назвати маленьким. Багато західних компаній вимушені навіть змінювати свої цінності та політику, щоб тільки китайці не почали бойкотувати їх продукти чи сервіси.
Епл не дасть збрехати
Ця логіка працєю і навпаки. Яким би потужним та великим не був би Китай, без ринків збуту в США та ЄС він моментально загнеться.
ЄС та США, в принципі, можуть існувати без Китаю. Так, це буде дуже важко і про процівітання вже мова не йтиме, але все ж таки, можуть. Китай без ЄС та США - ніщо.
ціності тих компаній це гроші. Тому ніякі цінності вони не змінювали.
Ринки США і Європи існували до можливості Китаю виробляти свої товари.Вже зараз США і Європа шукає заміну виробникам з Китаю.Декілька країн вже стартували:Індія,В'єтнам,Індонезія та інші.Навіть Україна,в разі перемоги у війні з рашкою,буде потужним виробником продукції для світового ринку.
@@testologбізнес існує для того, щоб заробляти гроші, інакше він збанкрутує
Щиро дякую за вашу плідну працю! Ваші відео, як для мене студента-економіста є досить корисними, конспектую та рекомендую усім користувачам!
До сказаного потрібно додати ще цікаву деталь. Верхівка КПК представляє собою замкнуту касту партійних функціонерів. Так було завжди, але на даний час партійні посади переходять від батьків до дітей. Це природно для Китаю. Оскільки Китай являє собою кланове суспільство, освячене принципами Конфуція, то повторюються соціальні форми феодалізму, які сформувалися більше 2000 років тому.
Батько Сі Цзіньпіна був партійним функціонером. Тому і Сі став теж партійним функціонером. Соціальні ліфти не працюють, це приводить до загнивання системи.
Загниває аж не можу. Вже авто в ЕС не хочуть без диких таможених зборів пускати. Та і телефон ваш там зроблено 😅
@@Павел-е9к1щ
Так це ж природньо. Якщо вони перестануть робити мені телефони і все інше - в цю ж хвилину помруть з голоду. Вони повинні відробляти телефонами і іншою трухлявою (знаємо ціну усьому китайському) продукцією Україні за пшеницю і соняшникову олію, бо їх більше мільярда осіб. Це їх обов'язок. Світовий податок, так би мовити.
Сі цього не розуміє і веде до голоду і масового вимирання в Китаї через кризу, яку він не знає як погасити і яку він сам створив своєю ідіотською політикою.
А от світового перевиробництва наприклад сталі, електромобілів, сонячних панелей їм робити не слід. І демпінгувати теж не потрібно. За це вони будуть покарані митами в 50% і вище.
Взагалі Сі не зрозумів свого щастя. Його щастя полягає в тому, щоб сидіти тихо - тихо і виробляти всьому світу праски, пилососи, мотороллери, взуття і т ін.
А за усякі потуги на світове панування він буде жорстко покараний.
@@Павел-е9к1щ у червоного дракона горить хвіст, бійся феєрверку!
@@Павел-е9к1щ Це вже як про загниваючий Захід звучить, так і про ктайську систему яка ніяк не зогніє).Людство ще не зрозуміло що підсіло на економічну китайску систему яка є для них китайців ідеальною поєднання комунізму з капіталізмом, своєрідний соціалізм вийшов, і стратегія глобальна й ресурси всього світу працюють на країну, от тільки ми ж самі в цей капкан залежності і довели себе підсівши на дешовизну та вигоду.
Дякую за розвиток українського контенту! ❤️🇺🇦
Коротко можна сказати так: Ден Сяопін народив курку, яка несе золоті яйця, а Сі Цзіньпін цю курку зарізав.
Дуже розумний чоловік цей Валентин, рекомендую курси, я не заганжрвпна особа, це так погляд збоку 👍
Радий, що натрапив на цей канал.
Дуже фахова аналітика і легко слухається.
Підписуюся.
якби він ше швидкість мовлення тримав
хоча б у діапазоні
+-10% від своєї основної, взагалі ціни не було б ☝🏼
іноді наче Зеда з поліцейської академії слухаєш ☺️🤪🤯
Дякую за вашу працю! Завжди дуже цікаво!
Дякую за дуже цікавий контент і професійний підхід. Браво 👍
Дякую Вам за працю та цікаве відео.
Дуже дякую, Вам пане Валентине, та усій вашій команді Останній Капіталіст, за вашу працю, за ваші цікаві та корисні україномовні випуски
"Сборочный цех" не может конкурировать с "КБ" и остальными подразделениями производства.Всегда интеллект победит тупую линию сборки с миллионом китайцев с отвертками.
воно то так, але Китай давно перестав бути виключно цехом зі збірки
@@scadgek естественно,это я для примера привел,но новые технологии они или воруют или покупают ,а своей науки у них пока нет и при правлении КПК не будет.Вспомните СССР,который после прорыва 60-х потихоньку начал гнить и воровать все на Западе,т.к. научный потенциал деградировал.
@@scadgekсерйозно? Те що Китай почав збирати своє не означає що він перестав бути цехом зі збірки. Може є якась інновація від Китаю? Може якісь наукові розробки, дослідження, патенти від Китаю? Немає нічого крім крадіжки, промислового шпіонажу та тупої копіпасти.
@@vitvinni немає, звісно немає 🤡
Дуже дякую за нове цікаве відео (напевно треба ще 2 слова що б зарахували коментар але мені ліньки писати)
Дякую за відео
Подяка і вподобайка за вашу працю
Дякую за відео
Розвитку та процвітання для цього каналу
Успіхів
Слава Збройним Силам України, допомагаємо нашим бійцям донатом. Рятуємо життя Силам Оборони України та прищвидщуємо перемогу над так званою рф.
Люблю цей канал. Вони такі молодці. Хороша робота.
Дуже дякую.за такой контент! Я не розумію чому не мільйони перегляді....слава Україні і слава ЗСУ!!!
Дякую за цікавий і змістовний матеріал!
Слава ЗСУ 💪🏻🇺🇦💯
Дякую за роботу!!! Ви найкращі!!!
Дякую вам за вашу працю
Дякую за цікаву програму
Чекаємо на відео про Рейгана та рейганоміку
Хлопці! Матимете час і натхнення, зробіть випуск про Рейгана та рейганоміку.
вдячний за відео! Відразу вподобайка та й коментар. Слава ЗСУ!
Ви найкращі.
Десь читав, що під час ковідних страйків у працівників заводу Foxcon (на якому збираються в тому числі айфони), які знімали відео страйків та силові методи боротьби зі сторони охорони на телефони Huawei - ці відео та фото тупо зникли з галереї телефонів.
Дуже дуже цікаво!
Дякую. За ще одне цікаве дослідження.
Дякую!
дякую за оригінальну рекламу Інжуру)
Як же нам допомагає вільний ринок США. Ціни немає факту, що уряд Сполучених Штатів не може дати раду гігантам електроніки, що обходять санкції та продають чіпи ворогам власної країни. В тому числі це дозволяє росії продовжувати виробляти ракети.
Може аби у США було більше контролю над великими компаніями, у росіян не було б StarLink, на Твйвані не вимикався б StarShild, а в зброї вісі зла не було б передових чіпів? Та ні, маячня якась. От вільний ринок! Трясця його матері..
От це ти гарно кажеш, але це треба закони переписувати, щоб в тоталітаризм і той же Китай не скотитись і економіку свою зберегти. Це нова епоха змін = нові виклики для міжнародного права, щоб обмежувати своїх ворогів в тій мірі щоб вони не становили загрозу, але так щоб своя економіка від того не страждала і продовжувала розвиток.
Проблема ще в тому, що прийшов в ринок США іранець. Ну от він добросовісний підприємець для ринку америки чудовий платник податків - не прикопаєшся, а стали допустим в його компанії працювати пара осіб з військових структур ірану які десь допомогли цьому іранцю з вливанням коштів (масштабуванням) за те щоб він закрив очі на крадіжку певних технологій чи познайомив їх з потрібними американськими бізнесменами. От як вирішити такі проблеми дешево законно і не поховати вільний ринок відлякавши інвесторів?
Я думаю не українцям вчити американців про "правильний" вільний ринок. Вільний не значить досконалий. Ви хочете вільного ринку, який уряд може досконало контролювати і водночас нічого там не псувати. Це як зимою хотіти літа, щоб літом була зима.
Зеорк не людина, здохнеш з хіомі телефоном!
А може просто нашим управлінцям не треба красти а займатись роботою? Може і війни не було би
Виправте заголовок із сильнішЕ на сильнішА 🙏
Можливо , дивну картинку змінить ? Чому там Трамп ?! Хіба він вже переміг ?!
@@valentynak.9599Бо Трамп почав торгову війну
так вона сильніша, то ж правда
Про свободу підприємництва в США яскраво говорить той факт, що українець Поляков під тиском уряду США змушений був продати свою частку у Firefly.
Ідеальний факт ''свободи'' - компанію ти втратиш в будь-якому разі, але можеш залишитись з грошима, які ми тобі за неї дамо, або з нічим, якщо відмовишся.
Все те саме, тільки по іншому називається, по типу корупція = лобіювання
українцю треба розвивати компанію в Україні, тоді ніхто не забере твої інвестиції
😂😂😂@@bs_1101
@@s_ruslan не розумієте чогось - не пишіть про те. Лобіювання нічого парктично з корупцію спільного не має.
@@balkeep так так, теоретично не має, але теорія це одне
Дякую вам ❤
дякую за роботу, коментар задля підтримки українського контенту не менше десяти сліb у коментарі
Дякую за відео.Вподобайка,творчої наснаги (коментар в підтримку).
Акценти досить правильно розставлені. Для прикладу - після того як в мене обікрав національний фонд стартапів (а точніше деякі їхні працівники), я просто емігрував з України в Європу й продовжив вже працювати за межами України.
Хлопці, найміть норм оператора! Бо руки підрізаня, а над головою купа вільного місця, та плюс колір вашого скінтону бажаєращего, раніше було краще. Розвиваємось усі разом!
Гарний матеріал,дякую,візьму на шпори)
Вподобайка і коментар на підтримку каналу! Дякую за працю
Про рейганоміку буде дуже цікаво подивитися.
Я тепер вас слухаю, дякую!
Битва титанів - Останній капіталіст проти Валентина!!! А, хвилиночку 😅😅😅😅...
нехай більше людей побачать цей відос !!11
Дякую вам за просвітництво це дуже корисний канал і матеріал велика дяка
Я вибачаюсь, Ви не могли б трішки голосніше читати текст? Бо дуже часто доводиться прислухатися, що ви там кажете🤦🏻♂️ У мене навушники на всю гучність і все одно, коли ви починаєте шепотіти, нічого не чутно😅
Зато рекламу чутно гучно і чітко 😂 👏🏻
Я один тільки на третій хвилині усвідомив, що дивлюсь Останнього капіталіста, а не канал Валентина, і то завдячуючи довжині відео?
Дякую, як завжди цікаво і зрозуміло!
Китай это экономика шипотреба
I цим ширпотребом засрали весь свiт,вiд 70% всякого непотрiбу можна обiйтися
Из каждого доллара товара/услуг произведенного в КНP для США, 55 центов это компоненты и обслуживание из США. Не стоит забывать что более 10,000 Американских компаний имеют свое присутствие в Китае. Ведь это очень много рабочих мест имеет КНР благодаря США. Китай больше зависит от США чем наоборот; уже Америка больше покупает у Мексики. Плюс раcтущая конкуренция из Индии и Юго-Восточной Азии. Хоть и в экономическом и в военном плане Китай уже никогда не догонит Америку, но к началу 2040-х, мы увидим более обширную картину чем сейчас.
Удачи каналу!
КПК часто промахужться - дуже м'яко сказано.
Система Один пояс - один шлях показала свою неефективність і у майбутньому приведе до буквально трильйонних збитків для китайської економіки.
Гарне відео( цікаво скільки треба слів для повного коментарів)
Валік дуже багато лірики. Ваш ролик помістився би в 20 хвилин. 30 хвилин води.
Мені цікавить заголовок цього ролика, а не історичні опуси. Вас дивляться люди які добре знають історію.
Я скажу більше,автори каналу знають історію гірше ніж їхні глядачі.Та і взагалі історія це не їхнє.
Але купа ботів-дякувал де дозволяє авторам усвідомити свої помилки,вони думають що все нормально,якщо їх хвалять.
Бережіть час інших.
Підкорення Тайваню для Китаю це задоволення честолюбства та амбіцій партії, чи реальна економічна потреба?
Тайвань лідер у виробництві чіпів, Китай хоче бути і вважає себе лідером у світі в принципі, а ще вважає що Тайвань - це їх територія.
То яка думаєте відповідь?)
идеалистическая картинка США. если бы сейчас условный Джобс организовал стартап, то компания Джобса выкупила бы все их разработки и сожгла в ближайшем морге. Вполне может быть, что лекарства от рака простаты уже давно изобрели студенты мед колледжа или химики(о студенческих кредитах отдельная тема доступности для масс), но мы это никогда не узнаем, потому что фарма мафия следить за своими доходами и отсекает даже попытку конкуренции. Корпорации Америки сидят на дотациях, льготах, субсидиях, поддержке казны при любок пуке, в то время, как средний и мелкий бизнес убивается этими же корпорациями, которые могут все и всех купить, демпинговать, давить исками и юристами. Поэтому в Украине лучше банкинг, интернет и есть Новая почта, которая никогда не сможет зайти на рынок США, потому что Амазон ее съест. В СССР люди могли менять профессию и место работы, мы не жили в колонии строго режима, только на выезд из страны, примерно как сейчас мужчины. Внутри можно было куда угодно, но надо было иметь место работы в этом городе и прописку, то есть перевод или поступление или поступление на конкретную вакансию. Когда колхозники получили паспорта, они, массово, переехали работать в город на завод, собственно именно поэтому, им и не давали паспорта - город не резиновый. Люди, получившие бесплатное образование, должны были отработать несколько лет по распределению, то есть куда пошлют, так обеспечивались специалисты в регионах, в том числе, врачи и учителя в Зажопье Мухосранского района, где, говоря современным языком, люди тоже налоги платят и хотят иметь доступ к гарантированному конституцией образованию и медицине.
З приводу каст в Китаї є касти рекомендую ознайомитись із ситуацією з Уйгурами і як їх знищують в Китаї
якій з економік віддасть перевагу капіталіст?)))
Тій, що дасть більші прибутки. Так працює західний, тобто єврейський гіпноз. А ми українці у них на підсобних роботах.💰🥱🙊☠️
Але більші прибутки в пекінських марксистів, а не в американських євреїв. Бо федеральна резервна система США і село Пентагон надто скнарі. Вони нам навіть якісь Петріот зажали. Захланність згубить західного гегемона. Чим швидше це станеться, тим менше українців буде знищено. На гнилому Заході немає війни, бо вона відбувається у нас.🖕☠️💰
На момент приходу Рейгана до влади, Apple вже мав доволі успішний Apple II, і період гаражного стартапу пережив. Всього через декілька років Стів через дурний характер випустить фінансово провальні Macintosh та Lisa, що підштовхне раду директорів його вигнати з компанії. Це вважається початком занепаду Apple, що тривав до кінця 90-х.
Так що проводити зв'язок із успіхом конкретно Apple та Рейганомікою не зовсім коректно. В сфері комп'ютерів коректніше згадувати Sun або SGI. От вони з венчурного капіталу дійсно виросли. І це великі, хоча і не існуючі сьогодні корпорації.
🇺🇦💪
Чому ні слова не сказано про грандіозні кабальні проекті в Латинській Америці, а про Південну Африку - там взагалі повна економічна експансія ?!
Китай або покрав, або «віджав» західні технології. В Китаї це виправдовували тим, що «колоніалісти» їм були винні «багато всього». Отож, західні технології, помножені на захист інвестицій і на працелюбивість китайців створили китайське «чудо». Але тепер їм вже потрібно самим розвивати технології, а це дуже дорого, тому і швидкої віддачі не буде. Відповідно - і швидкого економічного зросту не буде, тим більше що і робоча сила вже занадто дорога, і держава стає тоталітарною (радше вже стала).
Кінцівочка дуже цікава
❤
Стикався с китайцями в західних компаніях: сидить людина на робочому місці с 7 ранку до 20 вечора. Тапить клаву. Через тиждень перевіряєш, що зробив: майже нічого. Стикався з індусами: по-одному - чудові люди, де є два індуси виникаає 3 касти, і знову нічого не робиться. Слабкі країни, де щось робиться тільки під пильним контролем. Відвернувся, і усе зупиняється. З іншого боку є Тайвань з приватними ініціативами та великим обсягом наукових робіт. Тобто причини - це КПК та индуізм (як і ісламізм, трампізм, фашизм, ...ізм).
У США проблема старіння населення вирішується шляхом залучення великої кількості емігрвнтів з Латинської Америки.
Китаю у такий спосіб вирішити проблему не вдасться. Справа в тому, що китайське суспільство дуже замкнуте, а ієрогліфічна система письма важка для вивчення мігрантами. Крім того, на даний час безробітия сягає вражаюче високого рівня. Це опосередковано вказує, що китайська економіка не потребує додаткових робочих рук і потроху зменшується.
А де ж таймкоди?
Якщо США накладе санкції на Китай, то Китай обісреться, а світова економіка закашляє. Економіка ЄС почне трішки хворіти
Робіть таймкоди
Ото велике дякую!
Завтра буду мати шо послухати в дорозі🎉
❤
🇺🇦+🇺🇸+🇬🇧+🚀=✌️🇪🇺👍
а що до юаня в китайському кластері економіки - країни брікс і країни Африки? через років 10 20 там хтось буде домінувати
Цікаво. У вас краще виходять сюжети про чужу економіку ніж про свою. Чи може "немає пророка в своїй батьківщині"?
США запустили ф'ючерси на золото, а потім запустили опціони на ф'ючерси. Обсяг ринку деривативів США сягнув $189 трлн. Ця піраміда все одно звалиться.
Валік як завжди в своєму репіртуарі. Apple вкрала ідею графічного дизайну в Xerox, а Майкрософт у Apple. Серія крадіжок у них нескінченна, і продовжується досі. Чого вартує вкрадена технологія ЕКГ на Apple watch
З приводу вільного американського ринку.
Часом не американський уряд обмежив експорт з вільного японського ринку автомобілів!?
Змусивши американців купляти авто, які програвали в конкурентній боротьбі!?
Судячи з картинки , Валентин вже знає переможця перегонів 🤔?
Не адекватні старі люди при владі, це найбільша проблема США. Як Рим загинув через старих, так і США починає загинатися потроху. Якщо переможе Трамп, з його "дивними" ідеями - швидше за все, Іран, РФ, Китай стануть сильнішими. У сумі з політикою Євросоюзу, часто лицемірною та надмірно обережною, надмірно зеленою, у Китаю непогані перспективи.
потому, что истеблишмент в США- это наследственные кланы и олигархи. Молодежь не хочет работать за копейки по сравнению с зарплатами в корпорациях, где разрыв между нижним и верхним слоем в сотни раз, устаревшие технологи уже мэм. работать на виндусе 98 в мэрии или на губернатора не хочется студенту лиги плюща. ему надо кредит выплачивать лет 30
Що означає фраза "долар коливається" або "юань коливається" ?
За цим стоїть елементпрне знецінення валют. Тому вирази "коливання", "волатильність" потрібно було б замінити більш правильним "знецінення".
А правда в тому, що доллар і євро знецінюються набагато повільніше інших вплют, наприклад, юаня чи рупії. В цьому полягає одна з головних причин, чому долар і євро є резервними валютами, а юань і рупія - ні.
Звісно, рупія не є конвертованою валютою, а юань девальвується по наказу КПК. Але головним все ж є чинник набагато меншого знецінення долара і євро у часі.
Ці вільні ринки вже багато часу не такі й вільні. Патентне право останні десятиліття затримує інновації. Якщо сотню років тому патенти видавалися на сім років, то зараз -- на 25. Фарма вносить невеликі зміни в ліки і продовжує патенти на десятиріччя. Якщо навіть у Штатах є рух про повернення до патентної системи часів Ніксона, то це багато каже про сучасність.
В ваших відео досить часто іде критика нерегульованого ринку, але ви чомусь не показуєте що втручання держави найчастіше і створило ці проблеми.
Це не втручання держави,а любіювання окремими фірмами своїх інтересів.Патентне право не може затримувати інновації.Вони або є,або немає.Патент-це інтелектуальне право на виробництво інноваційного продукту якоюсь фірмою,яке обмежує інших виробників в виробництві,але це не зупиняє прогрес економіки.
А де таку футболку взяти?
Леново теж же належить Кнр?
Пан Валентін а ви в курсах що США прийняли Закон про мито для кітайськой продукціі/ та і мір став писати про порушення прав кітайців КПК Коммі завжди коммі Китай обречен бо вибрав коммунізм/
Не дуже в тему, але бачив інфу що відомий музикант КАНІ ВЕСТ не дуже розуміє політичні моменти між США та китаєм. недавно від його концерту, ВВП китаю збільшилось на велику частку. прикол в тому що він балотувався в президенти США в 2019
Вже осінь, де Рейган?😊
Китай наразі цікавий рівень економічної ефективності!
Економічна ефективність Китаю в минулому,при Ден Сяо Піні,коли компартія послабила свій вплив.Зараз Китай входить в стагнацію і має серьйозні економічні проблеми від втручання компартії в економіку,але по інерції все якось працює.
...маленьке побєдобєсіє - мрія захабаленої влади, незалежно від географії )))
Комуністична партія правильно будувала, але не там. Будувати треба було в Штатах)
🌼🌼
🌼🌼
Провернить, будь ласка, паузи. Слухати неможливо