В мого сина, в 5 класі, став класним керівником чоловік, який викладав їм фізкультуру в початкових класах. Це був його перший клас, у якого він став класним керівником. Так я вам скажу, що це був найкращій класний керівник. Батьківські збори без зайвої " води", коротко і по суті. Завжди слідкував за успішністю дітей і якщо щось треба підтягнути, то особисто телефонував і казав про це батькам. Влаштовував дітям свята, екскурсії, походи в кіно і т. п.розваги. Тому вважаю, що все залежить не від статі, а від самої людини. Якщо вона любить свою роботу і поважає дітей, то не важливо якої статі.
"вчителем початкових класів не може бути чоловік бо не дасть стільки любові" - тим часом моя вчитаелька початкових класів(жінка) : " ви найгірший клас", "доведете мене до інфаркту", "на перерві не кричати, не бігати а сидіти робити уроки", "виростете - будете двірниками і бомжами" , "ти найгірший", "як батьки тебе терплять, в дитбудинок таких як ти" мммм стільки любові отримано
Моя перша вчителька, поважна пані постсовка: "я щас як встану - юшкою вмиєшся", "тобі шо, повилазило?", "я вам зараз влаштую варфаламєєвскую ночь" - кількість любові і професіоналізм точно залежать не від статі.
Я був вчителем, але я зажрався, хочеться на каву подивитися не як на розкіш, а як на напій. Хочеться щоб ті 325 гривень на метро перестали вдарятии по бюджету ніби блискавка. Дітей своїх хоча б після 30 років вже завести. Все, що мала моя родина ще в 2014 було знищено, то і непогано було би десь житло мати, а не бути бомжем. Ось і довелося зі вчителя із зарплатнею касира свої знання перевести туди, де платять стільки, стільки в Берліні тим викладачам платять. Не сподівайтеся, що за ті гроші людина із талантом буде працювати.
@@007ShaolinMonk таааак...гірка правда. Все таки маленька з/п знищує мотивацію. Не одразу, поступово.. Але вилезну жагу до викладацької роботи дуже легко вбити оцим постійним рахуванням копійок..
У 34 роки пішла б вчитися до цього вчителя. Просто тому що хотілося б відчути, що таке класний прогресивний і сучасний вчитель. Дай бог, що вогонь ентузіазму та любові до свого діла в ньому не загасять. Бо такі люди - це велика цінність.
Вчитель здорової людини!) Думаю, якщо б в Україні були б більші зарплати, таких мотивованих гарних вчителів було б більше без совкового мотлоху в голові!)) а поки що на жаль, Антон Сергійович - скоріше виключення, аніж правило.
зараз багато класних молодих вчителів. Кажу Вам як вчителька мистецтва в середній школі. Мені 26) але молоді вчителі тікають, бо робота 24/7, а зарплата 5-6 тисяч. Залежно від навантаження. Ото так і виходить, що лишається лиш пенсіонерам працювати.
Люди окстіться,ви справді вважаєте що вчителі мало заробляють?По відношенню до кого?До батьків?Чи до депутатів? Вважаю що зарплата вчителя повинна залежати від успішності учнів в класі.Якщо діти погано здали ЗНО,то вчитель повен бути покараний фінансово.А не купа липових звітів,атестацій,відкритих уроків,категорій і тд.Що до вчителя в цьому ролику,то все інтерв'ю вода і популізм на 75%.Особливо визиває,,захопдення,,вчитель що спалив би садочок.
Дивна річ: викладачі чоловіки в університеті - норма, а в початковій школі - експеримент? Дякую, пане Антоне, що ламаєте дурнуваті стереотипи ❤ Бажаю Вам наснаги, творчих успіхів, втілення усіх Ваших ідей!
Варто побувати у нього на уроках, щоб зрозуміти, так все, як він говорить, чи ні. Маю двох вчителів початкової школи. На розповідях усе клас, на ділі все інакше. Часом діти розповідають як. Тому хвалити його потрібно не в інтернеті. Дякувати йому, якщо він вартий того, мають батьки дітей, яких він вчить.
@@КатеринаКорнієнко-м2ъ я його хвалю за спосіб мислення, а не за те як він веде уроки (у відео цього нема). У мене були вчителі, які мріяли бачити ідеальних учнів "німими і паралізованими", і я рада, що у когось не так. Ваш коментар "не хваліть його в інтернеті" - до чого він взагалі?
@@serhiiserhii9714 вкажіть де саме, за вашою суб'єктивною думкою, я зробила те, що ви написали. Здається, ви погано прочитали мою відповідь. Прочитайте знову і не ставте лайк самі собі на недоречну неправдиву відповідь мені.
Коли я був у школі, нас не випускали на вулицю до закінчення уроків окрім фізкультури. А коли перейшов у коледж, всі вільно ходили куди хотіли. Немає на парі і не хворів - пиши пояснювальну. Все було просто.
@@Helga-q4z, він пропонував екстерном закінчувати класи, дитині просто нудно буде сидіти но уроках, а не карати батьків. Тоді потрібно або не готувати дитину, або нехай дитина мучається, бо нудно, або буде ходити зі старшими дітьми.
Про дитячі вироби - моє болюче місце🥲 Це я була тією дитиною, яка все робила сама і красиво, але не так красиво, як вироби однокласників, які робили їхні батьки. Відчуття несправедливості світу в мені з дитинства
О, теж така! тільки в нас взагалі могли принести щось куплене в магазині. "Ой яка красива вишивка! Юля така молодець! всі вчиться в неї! майстриня!" Господи, я дитина- і то бачу що воно фабричне, ну якого ж біса вчительці це було ок? навіть не знаю, чому ж далі ніколи не старалась щось гарно зробити на ті труди)))
Як знайомо, дочка у первшому класі самостійно зробила попробку на осінню тематику з каштанів та пластелину. Як на її вік я вважаю гарно. Але, але побачила фото звіт з класу, то її поділку навіть не помітили. Бо все інше було на стільки крутими, що ясна справа, що робили батьки тих самих однокласників. Чесно кажучи було дуже прикро за свою дитину.
Що бісить мене як вчителя: 1) порушення кордонів - вчитель я лише в робочі години, а тому для мене неприйнятно коли батьки у вихідні, рано вранці або пізно ввечері дзвонять. пишуть за виключенням того, що щось сталось термінове. 2) батьківські чати - зло - ти стараєшся ділитися фотографіями, подіями з життя класу, анонсуєш якісь тематичні дні та все, що стосується навчального процесу, але по любому знайдуться ті, хто "я не бачила, нам не казали". 3) відношення до домашніх завдань - я завжди даю завдання не на сто двадцять п'ять сторінок, а менші за обсягом аби закріпити вивчене на уроці (в нас приватна школа, а тому маємо власну затверджену навчальну програму) - і навіть це не робиться, бо "це ваша робота" - дякую, що нагадали. 4) є батьки з синдромом відмінника - це той випадок, коли це заважає, ніж допомагає - не треба за дитину робити домашнє завдання, бо це а - неефективно, б - не мотивує дитину. Краще хай дитина зробить помилку, яку ми потім з нею розберемо, ніж мама чи тато "прилижуть" це завдання. 5) позакласна діяльність - стараюсь час від часу влаштовувати діткам екскурсії містом, до війни їздили часто в сусідні міста за новими враженнями - зараз цього не робимо, бо маленькі діти і у випадку повітряної тривоги в чужому місті мені б не хотілося думати куди дітися з дітьми та чим їх забавити, як вспокоїти по телефону 30 пар батьків. Але цього не розуміють і дехто каже "ви просто боїтесь відповідальності" - при цьому якось цій безвідповідальній вчительці довіряють дітей впродовж дня. 6) телефони та смарт годинники - в моєму класі правило - маємо чарівну скриньку, куди кладемо телефони і гаджети, а на перерві чи під час тривоги звісно їх беремо - діти звикли, але дехто давить на мене тим, що не маю права, що це особиста річ і якщо мама хоче, то має право дзвонити коли хоче - навіть під час уроку. 7) я почала вчителювати в 21 - зараз мені 29 і звісно, що вже маю досвід роботи з дітками, але знаходяться ті, хто коментує - ні, вчителька занадто молода, що може навчити. 8) питання "а чого це дітей у вас немає, як ви можете тоді чужих вчити" завжди дратує - це як водія тролейбусу спитати чому в нього під будинком не стоїть власний тролейбус. 9) мами-нишпорки - принципово не додаю батьків у соц. мережах - мені не подобається коли зі сторінки вчителя батьки роблять шоу типу дом 2 - з обговоренням між собою зовнішності, відпочинку, особистого життя - це ніяк не стосується роботи та мого відношення до дітей - дехто ображається, бо хоче БІЛЬШЕ знати про мене - чогось вони думають, що мають на це право. 10) "народиш своїх - будеш виховувати" - ну тут без коментарів. А ше я мрію аби з часом всі українські школи стали типу американських - де клас - це не лише парти, а й зона для ігор, читання, міні-сцена для виступів, перегляду фільмів та розваг - все це реально зробити, а тому вчителям - натхнення та бажання бути сучасними!
@@NobodyPerfect2024 на жаль, радянські наративи в нашій країні досі діють. Але тішить те, що наше суспільство поступово приходить до того, що людина має право одягатися як схоче, народжувати дітей скільки схоче або не народжувати зовсім, працювати ким захоче і т.д. Наша молодь прогресивна, відкрита до нових технологій, не обмежена у виборі діяльності, тож я вірю в їхнє майбутнє, бо вони кращі за нас )
Який чудовий вчитель!!! Перепрошую, я сама жінка, але коли в освітніх закладах тільки жінки, а реально буває що це нудні і не цікаві баби і до вчителя їм далеко... чоловік викдалач, це чудово!
Це як є один фізик з Одеси, який викладає у якомусь ліцеї. Так у нього все відбувається як на парі в університеті, матеріал цікавий і прозорий. А не як у школі, що вся дошка в формулах і фіг його знає, що взагалі відбувається.
та тут було більше акцентовано увагу на тому, що у навпаки дорослих є це нездорове сприйняття інтеграції людей з інвалідністю. До певного віку (точніше до моменту, коли хтось не дасть зрозуміти дитині, що людина з інвалідністю "якась не така"), діти взагалі не бачать різниці. І відносяться вони рівнозначно до усіх.
Яка інтеграція ?Ви стикались з дітьми з інклюзією в класі?То вам дебело повезло бо я знаю дитину з інклюзією яка ходить в школу і їсть камінці з акваріуму коли її невпасуть,або лізе на вікно посеред уроку.
@@ello4ka470Хочется спитати, і шо? Це не людина? Їй не потрібна соціалізація? Треба цю дитину закрити вдома і не випускати? Так такі люди існують і іншим треба це бачити і знати, що таке буває. І треба вчитися знаходити спільну мову
@@ВячеславМирончук-ш3ъ Це людина, така ж як і всі. Але у комунікації з дитиною з певними ментальними захворюваннями є нюанси. Якщо у дитини фізична інвалідність, їй набагато легше інтегруватись, ніж коли у дитини ментальне захворювання. Бо, нажаль, якщо в класі біля такого учня немає асистента, вчитель має приділяти йому додаткову увагу тоді, як інші діти залишаються поза увагою. Від цього страждає якість та результативність навчання. Бо навіть у аутизму є широкий спектр нюансів, і це колосально впливає на те, як з такою людиною комунікувати. В першу чергу мова йде про безпеку. За 35-45 хвилин потрібно реалізувати план уроку, але в цей час не враховується виймання камінців з рота у когось з учасників навчального процесу. Тому батьки діток без такого роду захворювань ображаються. Тому, знати і бачити це одне, а навчатись в одному класі - це дещо інше.
@@ello4ka470 слухайте..я працюю у мистецькій школі. З дітьми, на яких не стоїть штамп "інклюзія". І є випадки поїдання фарби, вилізання через вікно поки вчитель вийшов))) таке. То діти. Не завжди тільки зі слухняними доводиться працювати
У моїх друзів у Німеччині вчитель початкових класів - чоловік, який завжди бере на уроки свого собаку. Собака спокійно собі сидить. На спільних класних фото собака завжди біля дітей )) У нас би вже викликали поліцію і писали петиції до президента 😂
Ну петиції б не писали, але якщо в декого з дітей алергія на собак, або котиків. Тут треба враховувати багато нюансів. Деякі дітки наприклад бояться собак, бо був травмуючий досвід з собакою (тут дякуємо нашим неадекватним собачнікам в Україні). Просто ви прийняти і вважаєте крутим, те що підходить особисто вам, але не враховуєте права і особливості інших дітей. І абзац про "петиції" показує вашу зверхність і недолугість
Як вчителька в середній школі, погоджуюсь з кожним словом. Аж серце щеміло протягом всього відео. Діти - це сенс школи і до них треба ставитися відповідно. Амінь.
На моменті з картинкою дівчинки в інвалідному візку просто розірвало. Я сподіваюсь, цей підручник замінять якомога скоріше, бо скільки у нас зараз дітей, що зазнали поранень від роснявого терору, і вони повинні сидіти і думати, що вони неправильні і нещасливі?? Вони заслуговують просто на все хороше в цьому світі.
Антон Сергійович - неймовірний вчитель, якого обожнюють діти і поважають батьки! 🔥 Я щаслива, що моя донька навчається саме в нього і безмежно вдячна за його титанічну працю! 🙏🏻
@@ЕкатеринаСтрельникова-ч8к мене абсолютно не турбує статева орієнтація будь-кого, хто оточує мене і моїх дітей. Мене більше турбують такі люди-під@раsи, як ви. Ліпити ярлики на людей, не знаючи їх особисто, це пробите дно 🤦🏼♀️ Ваша стурбованість недоречна, краще тримайте свої фантазії при собі, не принижуйте себе публічно)
Про виставку дитячих робіт - це вогник. Потім ще вчитель хвалить найкращу роботу, яку зробила мама, а ті, які зробили діти самі - не беруться др уваги або обезцінюють взагалі.
Робила у школі бджілку - сама шила, сама оформлювала, така вийшла іграшка м'яка. Навіть не похвалили . Через місяць зустріла її у міській бібліотеці на ім'я доньки вчительки, вона зайняла перше місце. Більше нічого ніколи не робила.
Если ребенок типа популярный, плюс мама состоит в робительском комитете-то да,так и есть.Хвплят популярных детей,независимо от их реального уровня умений
С приводу «геніальної» вправи з підручника. Останньо мала розмову зі своєю знайомою, вона є психологиненою і працює з дітьми з інвалідністю і з іх батьками. Я питала у цієї своєї знайомої як правильно пояснювати малій дитині інвалідність інших людей або дітей. Її відповідь мене позитивно здивувала. Виявляється діти до певного віку не звертають на це увагу, їм байдуже, а починають вони помічати це тому, що ми дорослі на це звертаємо увагу. Тобто ми дорослі і наше ставлення до людей з інвалідністю є прикладом для дітей. А міністерству освіти яке ухвалює такі книжки і видавництву хочеться відірвати руки, пробачте.
Моя чотирирічна дитина вже не вперше питає, чому бабуся у візку, чому дідусь без ноги і т.д.... тож я не можу погодитись з тим, що діти цього не помічають
@@АннаГоловина-ъ9р Вони бачать шо в візку і що без ноги, але не вважають каліками і типу, жалюгідними. Про це мова. Ось Таня, в неї довге волосся, ось Інна, вона не має ноги. Просто ознака, без осуду чи зневаги
Моя дитина навчається по цій самій книжці. Якщо подібні завдання трапляються як домашні то я кажу щоб дитина їх не робила, бо це завдання тупе якесь. Але Жевжики чудові.
Так і є. Наблюдала то особисто на своїх. На відпочинку в парку познайомились мої діти з дівчинкою без ручки ( ще взагалі не стріляли, я було "какаяразніца"). Моїм 2 і 4 ій теж щось 3-4. Ії батьки дивились на це в напівобмороку і я не стала тиснути своїм знайомством. То дивились з сусідніх лавек. Питання, що стало було. Але не була важна відповідь, бо щось та дитина відповіла, а у дочки вже був план їх ігри, що найважніше, і шо, відсутність ручки ( вибачте) може зіпсувати заплановну ігру? Ну нє. Вони гралися , сміялися , бігали як скажені - а ми не заважали...
"Мовчи коли дорослі говрять" я ще роки з два після універу вважав себе на роботі самозванцем. Працюю сисадміном, було враження, що всі дорослі навколо, а я один не спеціаліст тут, а просто прийшов до мами погратись на компютері.
Я пішла у перший клас в 1993 році, в невеличкому містечку на Луганщині. Нас було 5 перших класів в паралелі. І в одному із них працював молодий вчитель-чоловік! Це був найкращий вчитель! Колись наша вчителька захворіла і він заміняв нам її об’єднавши свій клас із нашим. Я досі пам‘ятаю ті дні! Дякую, Сергій Івановичу! Це було неперевершено!
Щодо бюрократії, це починається ще в пед.універі. Та кількість макулатури, яку треба писати, просто відбиває бажання вчителювати. Ті сили які вчитель міг би приділити на дітей, втрачаються за написанням плані, журналів та ін. нікому не потрібної фігні. Причому не дається ніяких знань та навиків щодо роботи з дітьми, коли вони не слухають, що робити в різних ситуаціях на практиці. Нового вчителя просто кидають у холодну воду самого.
Навчаюсь на 4 курсі пед університету, зараз проходжу практику. На залік по практиці виноситься (та оцінюється) ПЛАН-КОНСПЕКТ уроку. Методист з університету навіть не відповіла на запрошення прийти подивитися вживу урок🫠🫠🫠
@@ЮляШевцова-л4ю я не знаю як зараз. В мої часи( 2013) на уроці був присутній тільки вчитель класу. Методисти сиділи в універі та задовбували тебе щодо планів уроку. Ніхто не їхав до тебе, ти ж не один такий, нас було багато та в різних школах. Моя методичтка- бабка 100 років, яка ще за часів сталіна мабуть жила, взагалі бачила в нас тільки конспект на двох ногах, інше її не цікавило.
Це точно. Ще в коледжі купа писанини, звітів практики, які займають не одну годину, а сенсу в цьому немає ніякого. Невже не можна усе це перевести в електронний формат…🤯
@@user-rb4yb9cx8q ну і, щось залишилося в голові після?)) Ми писали аж руки відвалювались, в мене до сих пір пальці від ручки деформовані. А вперше заходиш до класу, уся ця теорія з голови випаровується.
@@ЮляШевцова-л4юя коли проходила практику, на урок прийшов мій викладач- методист, то під час обговорення він мені вказав на безліч моїх помилок, що я думала, він мені 2 поставить, але поставив 5 зі словами "вчитель до ідеального уроку готується все життя". І це всім так, до кого приходив на урок і бачив, що людина старалася, готувалася... Дуже вдячна йому за підтримку.
Ова,оце гість. Просто кайф, нічого за весь випуск не обурило, адекватний, знає свої кордони, любить свою роботу. Бажаю всім таких вчителів❤покорив мене!
Я б віддала такому вчителю свою дитину. Розумний, вільний, має та знає свої границі. Школа це більш про зростання особистості у соціумі, чим знання які рідко застосовуються у житті. Класний випуск.
у нас першого вересня була лінійка для 11 і 1 класів - за дітей було боляче. ну от видно, що ці всі вірші, мікрофони, шуми, якійсь жінки, які їх чомусь чіпають, їм зайві. дітям просто треба було провести екскурсію по школі, розказати, що з ними взагалі будуть робити, познайомитися з класним керівником чи керівницею, а їх, які і так в стресовій ситуації, закидають в ще більш стресову ситуацію, змушують щось вчити, розповідати, навіть коли видно, що дитині максимально некомфортно. особисто для мене молодша школа виявилася місцем, де мене зламали як особистість. я тішуся, що зараз стає все більше молодих вчителів, та і старих, які змінюють свої погляди, теж, ще б вам зарплату підняли до адекватного рівня, бо я вже не можу дивитися, як адекватні вчителі йдуть, а сумнівного рівня спеціалісти отримують надбавки та премії🙏
дуже круте інтерв'ю! Антон Сергійович - респект Вам! сподіваюся, що у нас ставатиме більше таких свідомих вчителів та вчительок, а також, що до них нарешті будуть прислухатися не тільки батьки, але й чиновники.
Ще 1 підтвердження, що школами керують люди, які ніколи не вчились і не розуміли навіщо вони туди ходили! Дякую таким молодим вчителям, які дійсно вчать дітей - незважаючи на весь цей безлад!
Який же він класний!!! Слухати його - це неймовірне задоволення. Навіть якщо ви колись запросите водія маршрутки, він не буде таким класним, як Антон Сергійович:))))
Неймовірне інтерв'ю. Слухати всім вчителям, батькам і директорам! А ще міністру освіти! Дивуюсь чому вчителі щось мають постійно заповнювати, а на канікулах ходити до школи. Вчителі мають набратися сил на канікулах!!!!
Вимоги до уявного дрескоду це суцільний біль. Мене два роки завуч мучала тим, що я брюки ношу не того фасону. Фініш був коли мені вже після зміни гардеробу, на зібране у низький хвіст волосся вона при інших колегах сказала, що це ненормальна зачіска. Отетеріли всі. І це ще завуч. Я під час літніх канікул! у шортах приходила, бо з нашою спекою в Одесі вмерти можна, то вже старша колега вирішила мені розповісти як треба вдягатись на роботу. А що вони про зовнішній вигляд дітей казали на педрадах то то взагалі хотілось собі вуха вузликом зв'язати. І взагалі ставлення до своїх підлеглих часто буває гірше ніж до рабів. Мовляв, "Нікуди ви не дінетеся, у вас тут зарплатня, стабільність. Але про гроші і власний час думати то єресь і крамола. Вчитель це покликання. От усі працюють понаднормово, чому ви не можете?!" Аж тіпає. Звільнилась. Але досі від школи, хоч якої гарної і приємної на вигляд, трясе. Хотіла влаштуватись у іншу - домовилась, потім вдома пригадала як це тоді було. Накрило так, що аж погано стало і врешті решт довелось відмовитись. Хоча вчити дітей люблю і діти це відчувають. А потім люди дивуються чому вчителів у школах немає.
@@dagnytaggart2027 зауваження що до одягу були протягом усієї моєї роботи у школі. Найбільше на початку, потім вже менше, бо я почала відповідати на зауваження і пояснювати що це мій вибір. Ставлення залишалось таким завжди. Причому ще й культивувалось. І ні це не сива давнина.
Працювала в школі(в якій я сама навчалась )після інституту, так от наша директор викликала мене до себе і я вислухала на добре підвищеному тоні, що я травмую дитячу психіку тим, що стою з учнями на перерві спілкуюсь і сміюсь. Це дуже бісило старих вчительок і мене звільнили. Я повинна була сидіти постійно в себе в кабінеті в конспектах уроків 👍🏻👍🏻👍🏻
Як добре, що є такі вчителі! Бо наші школи до сих пір страждають совковістю. І це тому, що дуже мало молодих вчителів,і тому що всі оці нікому не потрібні журнали, звіти, писанини.
Пам'ятаю, в моїй школі молода вчителька бідкалася, що не може піти купатися на озеро, бо там будуть її учні. Вже тоді було страшенно сумно, що люди випушені так себе обмежувати через суспільний осуд. Добре, що нове покоління вчителів почувається вільніше. Дякую за змістовну і цікаву розмову❤
Дуже рада, що замінюється шкільна система. Син пішов до 1го класу і у нього вчителька з вашими поглядами. Син просто летить до школи. Бо з садочком був нажаль негативний досвід. Радянщина ще та.
1й клас... подивитесь на його радість, коли буде 9й клас. Буде поливати школу матами кожного дня і можливо палити почне. Бо там постійно навчають всякому, але не тому, що треба.
На перших батьківських сборах наша вчителька, ще не знаючи діточок, дала батькам листи і попросила написати, за які риси вона може хвалити кожного учня. Згодом всі, что прагнув знань, були героями. Похвала була стимулом вчитися. Як ітог - Золота медаль, червоний диплом престижного Університету. Вдячна Зінаіді Сергіївні безмежно.
Класно коли такі позитивні не токсичні персонажі! Тоді випуск приємно дивитись І дуже класний вчитель який розуміє суть своєї роботи і навчального процесу!
коли я забирала свою сестру з уроків (ще в першому класі), була шокована наскільки вона вимазалась травою і багнюкою, на що Антон Сергійович сказав, що дитина просто досліджувала світ))) це геніальна думка, яка у мене засіла в голові і я розумію, що ми самі сваримо дітей за дрібниці, чим і заважаємо їм розвиватися. А вчитель дійсно мудрий і класний)
В Німеччині повно вчителів-чоловіків, і в молодшій школі також. І в дитсадках є, і це нормально. Вчителі ходять в джинсах і кросівках та просто у зручному одязі, як і діти, власне. Готовність до школи визначає дитячий лікар, який зовсім не перевіряє вміння читати, а звертає увагу на фізичний розвиток дитини, її мовні, соціальні навички, дрібну та велику моторику тощо, на те, без чого навчання просто неможливе. Хай Антонові щастить, нелегка в нього робота. В мого старшого в Україні були хороші класні керівнички і в молодшій, і у старшій школі, я їм вдячна дуже. Але оці поробки, реферати і т.ін. для "галочки" ... по всіх предметах... це і дорослий сам не впорався б, тому я малювала серед ночі вітраж та писала лівою рукою реферат з географії 😂, щоб дитина хоч поспати могла... В Німеччині такої кількості завдань нема. Є свої, інші, проблеми, звісно. Дякую, Лукі, ви чудові! Привіт з Баварії!
Жаль що моя мама не пішла в Німеччині вчителькою працювати, тепер я в Німеччині, а моя мама на рак хвора іза стресів в школі, за зарплату 12 тис грн це того стояло?
Я теж вчитель-блогер, і повністю підтримую думки Антона Сергійовича) Класно, що нас таких свідомих і крутих все більше і більше!)) Просуваємо також і свої профілі в ТТ, Інста, показуючи, яким має бути сучасне навчання ✅😌
В наш час вчитель чоловік це супер бонус для школи. А початкової взагалі золота медаль. Чоловіки більш простіше відносяться до умовностей шкільної дисципліни. Вчитель позитивний, спокійно відноситься до якихось дитячих пустощів, дітей які йдуть не в ногу з загалом, діти люблять добрих та справедливих дітей. Молодець.❤❤❤
Це просто мрія, щоб у моєї дитини в початкових класах був саме такий вчитель! Якого діти не бояться, який разом з ними грається, скаче, а не як було у нас в совку: тьотка, яка ненавидить і відривається на дітях...
Подивилась на одному диханні. Я, як вчитель з 40 річним стажем, в захопленні від цього мудрого, компетентного, сучасного, харизматичного молодого вчителя...
В младшої дитини вчителька - молоденька дівчина, вперше був перший класс у неї, і це крутезно! Діти обожнюють, батьки цінують, вона така умнічка, що все не розкажеш... Не нарадуємося, жаль тільки, що вже четвертий( Бажаю всім маленьким українцям таких сучасних та зацікавлених вчителів, а вчителям - достойну оплату та повагу суспільства ❤
Порівнюючи цього пана з моєю першою вчителькою (кричала, змушувала нас увесь урок стояти, якщо хтось не слухався ітд) я розумію, що майбутнє за молодими і прогресивними людьми. До речі, мені 17, а та вчителька досі викладає і навряд змінила свої методи.
Насправді ще недодивився відео до кінця, але вже бачу багато порад яких мені бракувало як старшому брату, навіть не батьку поки що. Бо дуже багато критикую сестру(мені 19, їй 4). Дякую вже
Це круто що такий молодий чоловік як Ви цікавитеся питаннями виховання дитини. Поцікавтеся психологією сімейного уряду, ролями кожного у сім’ї, чому старші діти беруть на себе роль батьків тощо
@@byeah1 головне, не робити це привселюдно, бо це навіть дорослих тягне на дно, от подумайте, чи було б Вам приємно, якщо чи-то близька людина чи-то незнайома, робить Вам зауваження, це дуже пригнічує, це навіть можна назвати газлайтингом
Інтерв'ю переглянула з великим задоволенням, хоча в мене немає дітей і школу я вже закінчила. Хочеться, щоб було як можна більше таких людей, які люблять свою роботу.
Чудовий приклад адекватних спеціалістів! Бажаю йому успіхів і здоров'я! Рада, що не тільки мені пощастило мати хороших вчителів-чоловіків. А в 8-9классах вчила хімію тільки заради Бориса Григоровича,він вмів зацікавити всіх.
В Німеччині у сина також перший вчитель чоловік.Я до цього відео навіть і не задумувалась що це рідкість.Також у німецьких підручниках завжди зображені діти з обмеженими можливостями і вони завжди щасливі і з ними грають всі однокласники.Немає ніякого розмежування що це не норма і когось треба жаліти.Показано що це просто діти.Вважаю це дуже правильним.Мої діти ніколи не акцентують увагу на вулиці якщо бачать людей ОМ.Дуже сподобався Антон Сергійович.Його мислення і адекватність на вищому рівні.
Неймовірний вчитель! Я вважаю, що такі молоді парубки та і молоді дівчата з таким здоровим поглядом на світ можуть виростити покоління дійсно щасливих, толерантним та креативних людей
@@orator219 згодна! Зарплати викладачам повинні бути гідними. Це люди, які повинні мати стимул розвивати молодь і таким чином вони будуть мати більш якісне життя, а в результаті психічне і фізичне здоров'я
Ох наївна я, коли почула про гендерну нерівність. От зараз, молодець, розкаже як з молодших класів по різному виховують дітей. Ти ж дівчинка, ти ж хлопчик. А нє, то наслідок, свій досвід чого це ти хочеш бути вчителем молодших класів. Але добре, що так піднята тема ☺️
Я теж цього очікувала. Але й та тема, яку він розповів також варта уваги. В нашій школі нема жодного вчителя чоловічої статі і то не є добре абсолютно...
Я була б щаслива, якби у моєї дитини у свій час був такий учитель. Насправді школа - це не просто місце концентрації різноманітних стереотипів, а ще й їх розплідник. Про те, що "нормально" й "ненормально" для дівчаток і хлопчиків (жінок і чоловіків), для людей з і без інвалідності, для взаємин між дітьми і дорослими, для зовнішнього вигляду і вподобань вчителя тощо. Цей перелік можна дуже довго продовжувати. Найгірше, що ці, ще багато в чому радянські, стереотипи вкладаються в голови дітям (які зараз нібито навчаються в Новій українській школі). Ще що стосується НУШ. Частина вчителів не зрозуміли чи не захотіли сприйняти концепцію цієї реформи, реалізують її для галочки, чисто формально. А потім, коли з цього нічого доброго не виходить, говорять, що це сама реформа погана і вони давно казали,що з цього нічого доброго не вийде. Таке собі самоздійснюване пророцтво. Щодо тестування при прийомі в перший клас. Готовність дитини до школи повинен визначити шкільний психолог. Це якраз дає можливість оцінити саме загальну готовність дитини до процесу навчання, а не формально перевірити якість конкретні знання. Інше питання , що деякі психологи насправді нормальної перевірки не проводять або чомусь бояться сказати, що дитина в сім років ще не готова. Раніше не було краще. Ми всі колись перед першим класом писали "Он ел суп", хоча місцевість абсолютно україномовна, і я не дуже розуміла, що я пишу. А моїй сестрі були поставили в мінус те, що замість чоловічка з руками- ногами і по п'ять розчепірених пальців на кожній руці намалювала гарну принцесу в довгому платті і рукавичках. Двох ніг і по п'ять пальців не видно - значить погано дитину підготували
У мене була чудова вчителька початкових класів. Хоча вона була не молода, давала нам багато класних порад, які я по сьогодні інколи згадую. Завжди лагідна, відкрита і привітна до усіх. Тоді здавалося, що всі вчителі такі. Лише нещодавно я збагнула, що тоді ледь не виграла лотерею. Багатьом вчителям відверто все одно на дітей, а найгірше в цьому, коли таке ставлення до першачків, яким їх вчителька має відкрити дорогу до знань
Моя мама теж вчитель початкових класів, тому дуже розумію усі бісячки Антона Сергійовича. Дуже люблю таких прогресивних вчителів, які горять своєю професією та передають цей запал дітям. Дякую за випуск, це однозначно лайк
Я Вас дуже добре розумію - моя перша вчителька була ще з покоління другої світової війни. Постійні образи, такі вислови, які досі пам'ятаю, хоча мені вже 46 і сама мама 4 дітей. Жаль, що в ті часи не було таких гарних вчителів, як Антон Сергійович.
Який чудовий випуск. В Німеччині діти звертаються на "ти" і ніхто не акцентує на цьому увагу, і багато вчителів-чоловіків. Щодо ролі чоловіка-педагога дуже круто сказано!
Класний хлопець. Мені дуже сподобалося його бачення людей з особливими потребами в суспільстві. Якби таких вчителів було більше - людям з інвалідністю було б значно легше жити в майбутньому суспільстві
Мені б такого адекватного вчителя у свій час! Дико підгорає на тих, що в мене були. Єдине, що я отримала зі школи - гендерні стереотипи, внутрішні рамки і невміння захистити себе (бо "будь розумнішою"). А ще дужче підгорає на те, що на зустріч однокласників йдуть лише ті, хто здав на подарунки таким вчителям, бо "ми ж усі любимо свою вчительку" і "так прийнято".
Я взагалі вважаю що систему освіти потрібно змінювати кардинально! І цим повинні займатися молоді, прогресивні вчителі як Антон Сергійович. А ще в нашому суспільстві мами чомусь вважають, що треба влаштувати між собою перегони чия дитина краще. Я вважаю що для кожної мами її дитина найкраща, але не треба насідати на неї і казать дивись Галя добре читає, тому ти повинна бути краще за неї і т.п. Бо чомусь батьки завжди порівнюють своїх дітей з іншими і ще про це кажуть своїй дитині. Для чого? Треба виховувати здорове, розумне та щасливе покоління.
Я вчителька, але вже багато років на пенсії. У Вашій розповіді чую, як і досі живі відголоски радянщини. Викорінюйте їх нарешті, ламайте. Дякую Вам і підтримую ідею цінності особистості, реалістичності і свободи.
Пункт перетримки дітей 😂😂😂 2 рази пролистувала це відео, тепер розумію, що даремно :) дуже кльовий чоловік, і схоже, вчитель також 😊 Бажаю вам і надалі залишатись ментально здоровою людиною в цьому морі інших людей 🥰
Був досвід вчителювання в початковій школі. Наразі викладаю в середній та старшій школі. Усе, про що говорить Антон, - це така жиза! Підписуюся під кожним словом!!! Антоне, ви прекрасний учитель 🥰🥰🥰
Я попрацювала трохи більше року соціальним педагогом в школі. Чути від батьків "ну у мєня рєбьонок ситий, одєтий, умитий, - я свою работу сдєлал, а ви, учітєля, - воспітивайте" - класика 🤦🏻♀️
Хочеться, щоб це відео побачили всі вчителі України та працівники Міністерства Освіти! Нам потрібно більше таких прогресивних, адекватно думаючих та люблячих дітей вчителів! ❤
З величезним задоволенням додивилась відео до кінця, як приємно дивитись на таких свідомих людей як Антон Сергійович. Одразу відчувається як людина захоплюється тим, що робить, та як в неї це круто виходить
В мого сина, в 5 класі, став класним керівником чоловік, який викладав їм фізкультуру в початкових класах. Це був його перший клас, у якого він став класним керівником. Так я вам скажу, що це був найкращій класний керівник. Батьківські збори без зайвої " води", коротко і по суті. Завжди слідкував за успішністю дітей і якщо щось треба підтягнути, то особисто телефонував і казав про це батькам. Влаштовував дітям свята, екскурсії, походи в кіно і т. п.розваги. Тому вважаю, що все залежить не від статі, а від самої людини. Якщо вона любить свою роботу і поважає дітей, то не важливо якої статі.
Це про мене і моє перше класне керівництво 😂
В моєї подруги математичний клас класний керівник вчитель фізкультури і його жартома називають фізкультурний клас😂
У мене був вчитель історії , прекрасний викладач!
🫂💗🇺🇦
У своєму дитинстві, мала такий самий досвід, все аналогічно
"вчителем початкових класів не може бути чоловік бо не дасть стільки любові" - тим часом моя вчитаелька початкових класів(жінка) : " ви найгірший клас", "доведете мене до інфаркту", "на перерві не кричати, не бігати а сидіти робити уроки", "виростете - будете двірниками і бомжами" , "ти найгірший", "як батьки тебе терплять, в дитбудинок таких як ти" мммм стільки любові отримано
я свою ще досі згадую - інколи думаю, як добре було б придушити цю психічно хвору. їй не у школі працювати, а тюремним наглядачем
Мене моя била лінійкою по руках і голові.
«Ти дура, ти тупа, ти нездара» і трохи згодом «а чого ти на мене вовком дивишься?»
Суцільна любов.
Це не нормально. Співчуваю(
Моя перша вчителька, поважна пані постсовка: "я щас як встану - юшкою вмиєшся", "тобі шо, повилазило?", "я вам зараз влаштую варфаламєєвскую ночь" - кількість любові і професіоналізм точно залежать не від статі.
Я знаю випадок, коли класний керівник називала свій клас у вічі «скотобаза» (205 школа м.Київ)
Нам потрібно більше таких молодих та прогресивних вчителів ❤
Нам потрібно не лише такі вчителі,а ще й молоді,прогресивні завучі та директори. Бо молоді вчителі приходять "з вогником" ,а їх просто виживають.
@@ТатьянаВиноградова-х9епогоджуюсь 👍🏼
Я був вчителем, але я зажрався, хочеться на каву подивитися не як на розкіш, а як на напій. Хочеться щоб ті 325 гривень на метро перестали вдарятии по бюджету ніби блискавка. Дітей своїх хоча б після 30 років вже завести. Все, що мала моя родина ще в 2014 було знищено, то і непогано було би десь житло мати, а не бути бомжем.
Ось і довелося зі вчителя із зарплатнею касира свої знання перевести туди, де платять стільки, стільки в Берліні тим викладачам платять.
Не сподівайтеся, що за ті гроші людина із талантом буде працювати.
У касирів більша зарплатня😢
@@007ShaolinMonk таааак...гірка правда. Все таки маленька з/п знищує мотивацію. Не одразу, поступово.. Але вилезну жагу до викладацької роботи дуже легко вбити оцим постійним рахуванням копійок..
У 34 роки пішла б вчитися до цього вчителя. Просто тому що хотілося б відчути, що таке класний прогресивний і сучасний вчитель. Дай бог, що вогонь ентузіазму та любові до свого діла в ньому не загасять. Бо такі люди - це велика цінність.
Вчитель здорової людини!) Думаю, якщо б в Україні були б більші зарплати, таких мотивованих гарних вчителів було б більше без совкового мотлоху в голові!)) а поки що на жаль, Антон Сергійович - скоріше виключення, аніж правило.
зараз багато класних молодих вчителів. Кажу Вам як вчителька мистецтва в середній школі. Мені 26) але молоді вчителі тікають, бо робота 24/7, а зарплата 5-6 тисяч. Залежно від навантаження. Ото так і виходить, що лишається лиш пенсіонерам працювати.
Повністю згодна. сама б повернулась працювати в садочок, але совковість і нищькі зарплати все на початку рублять((
@@mikavitsenko6999Можете привести пример как совок выражается в наших детских садиках сейчас?
@@АлинаХелемендика чого у вас робота 24/7 а у Антона Сергійовича з 8:30 до 13:10 5 днів на тиждень?
Люди окстіться,ви справді вважаєте що вчителі мало заробляють?По відношенню до кого?До батьків?Чи до депутатів?
Вважаю що зарплата вчителя повинна залежати від успішності учнів в класі.Якщо діти погано здали ЗНО,то вчитель повен бути покараний фінансово.А не купа липових звітів,атестацій,відкритих уроків,категорій і тд.Що до вчителя в цьому ролику,то все інтерв'ю вода і популізм на 75%.Особливо визиває,,захопдення,,вчитель що спалив би садочок.
Дивна річ: викладачі чоловіки в університеті - норма, а в початковій школі - експеримент? Дякую, пане Антоне, що ламаєте дурнуваті стереотипи ❤ Бажаю Вам наснаги, творчих успіхів, втілення усіх Ваших ідей!
В університеті краще платять,все очевидно.
@@Alina-1yt😂😂😂
Смішно аж 😢
@@Alina-1ytінколи так само.
@@Alina-1ytне очевидно на нині.
Горизонтальна гендерна сегрегація
Обняла гостя, просльозилась. Він настільки нормальний, що аж не віриться. Натхнення, мотивації цьому молодому прекрасному фахівцю!
Варто побувати у нього на уроках, щоб зрозуміти, так все, як він говорить, чи ні. Маю двох вчителів початкової школи. На розповідях усе клас, на ділі все інакше. Часом діти розповідають як. Тому хвалити його потрібно не в інтернеті. Дякувати йому, якщо він вартий того, мають батьки дітей, яких він вчить.
@@КатеринаКорнієнко-м2ъ я його хвалю за спосіб мислення, а не за те як він веде уроки (у відео цього нема). У мене були вчителі, які мріяли бачити ідеальних учнів "німими і паралізованими", і я рада, що у когось не так.
Ваш коментар "не хваліть його в інтернеті" - до чого він взагалі?
@@КатеринаКорнієнко-м2ъну не повезло вам з вчителями, досить тут обливати брудом інших вчителів
@@serhiiserhii9714 вкажіть де саме, за вашою суб'єктивною думкою, я зробила те, що ви написали. Здається, ви погано прочитали мою відповідь. Прочитайте знову і не ставте лайк самі собі на недоречну неправдиву відповідь мені.
Ахахахах. "Вони приходять в школу , як в пункт перетримки дітей." - це шедевр!
Це не шедевр це реальність...
Коли я був у школі, нас не випускали на вулицю до закінчення уроків окрім фізкультури. А коли перейшов у коледж, всі вільно ходили куди хотіли. Немає на парі і не хворів - пиши пояснювальну.
Все було просто.
Чудово, що є така людина, як Антон Сергійович. Повністю підтримую його думки!
*
*
@@Helga-q4z, він пропонував екстерном закінчувати класи, дитині просто нудно буде сидіти но уроках, а не карати батьків. Тоді потрібно або не готувати дитину, або нехай дитина мучається, бо нудно, або буде ходити зі старшими дітьми.
Про дитячі вироби - моє болюче місце🥲 Це я була тією дитиною, яка все робила сама і красиво, але не так красиво, як вироби однокласників, які робили їхні батьки. Відчуття несправедливості світу в мені з дитинства
Це виставка (конкурс) хто з батьків краще робить бідробки 😅
О, теж така! тільки в нас взагалі могли принести щось куплене в магазині. "Ой яка красива вишивка! Юля така молодець! всі вчиться в неї! майстриня!" Господи, я дитина- і то бачу що воно фабричне, ну якого ж біса вчительці це було ок? навіть не знаю, чому ж далі ніколи не старалась щось гарно зробити на ті труди)))
достатньо корисний урок. Точно корисніше перемоги в виставці)
Тому я жодного виробу своїй дитині не робила, я могла підкинути ідею, забезпечити матеріалами, але не роблю принципово.
Як знайомо, дочка у первшому класі самостійно зробила попробку на осінню тематику з каштанів та пластелину. Як на її вік я вважаю гарно. Але, але побачила фото звіт з класу, то її поділку навіть не помітили. Бо все інше було на стільки крутими, що ясна справа, що робили батьки тих самих однокласників. Чесно кажучи було дуже прикро за свою дитину.
Що бісить мене як вчителя:
1) порушення кордонів - вчитель я лише в робочі години, а тому для мене неприйнятно коли батьки у вихідні, рано вранці або пізно ввечері дзвонять. пишуть за виключенням того, що щось сталось термінове.
2) батьківські чати - зло - ти стараєшся ділитися фотографіями, подіями з життя класу, анонсуєш якісь тематичні дні та все, що стосується навчального процесу, але по любому знайдуться ті, хто "я не бачила, нам не казали".
3) відношення до домашніх завдань - я завжди даю завдання не на сто двадцять п'ять сторінок, а менші за обсягом аби закріпити вивчене на уроці (в нас приватна школа, а тому маємо власну затверджену навчальну програму) - і навіть це не робиться, бо "це ваша робота" - дякую, що нагадали.
4) є батьки з синдромом відмінника - це той випадок, коли це заважає, ніж допомагає - не треба за дитину робити домашнє завдання, бо це а - неефективно, б - не мотивує дитину. Краще хай дитина зробить помилку, яку ми потім з нею розберемо, ніж мама чи тато "прилижуть" це завдання.
5) позакласна діяльність - стараюсь час від часу влаштовувати діткам екскурсії містом, до війни їздили часто в сусідні міста за новими враженнями - зараз цього не робимо, бо маленькі діти і у випадку повітряної тривоги в чужому місті мені б не хотілося думати куди дітися з дітьми та чим їх забавити, як вспокоїти по телефону 30 пар батьків. Але цього не розуміють і дехто каже "ви просто боїтесь відповідальності" - при цьому якось цій безвідповідальній вчительці довіряють дітей впродовж дня.
6) телефони та смарт годинники - в моєму класі правило - маємо чарівну скриньку, куди кладемо телефони і гаджети, а на перерві чи під час тривоги звісно їх беремо - діти звикли, але дехто давить на мене тим, що не маю права, що це особиста річ і якщо мама хоче, то має право дзвонити коли хоче - навіть під час уроку.
7) я почала вчителювати в 21 - зараз мені 29 і звісно, що вже маю досвід роботи з дітками, але знаходяться ті, хто коментує - ні, вчителька занадто молода, що може навчити.
8) питання "а чого це дітей у вас немає, як ви можете тоді чужих вчити" завжди дратує - це як водія тролейбусу спитати чому в нього під будинком не стоїть власний тролейбус.
9) мами-нишпорки - принципово не додаю батьків у соц. мережах - мені не подобається коли зі сторінки вчителя батьки роблять шоу типу дом 2 - з обговоренням між собою зовнішності, відпочинку, особистого життя - це ніяк не стосується роботи та мого відношення до дітей - дехто ображається, бо хоче БІЛЬШЕ знати про мене - чогось вони думають, що мають на це право.
10) "народиш своїх - будеш виховувати" - ну тут без коментарів.
А ше я мрію аби з часом всі українські школи стали типу американських - де клас - це не лише парти, а й зона для ігор, читання, міні-сцена для виступів, перегляду фільмів та розваг - все це реально зробити, а тому вчителям - натхнення та бажання бути сучасними!
Про тролейбус це в яблучко 😂
Бісять безтолкові люди ще й без особистих кордонів
Розумію вас на 300 %
Бісить ще нереально що статус вчителя забороняє тобі мати тату чи ходити до ресторану на бокал вина😅
вот это разгон)))) мечтай
Типу американських з шутерами
@@NobodyPerfect2024 на жаль, радянські наративи в нашій країні досі діють. Але тішить те, що наше суспільство поступово приходить до того, що людина має право одягатися як схоче, народжувати дітей скільки схоче або не народжувати зовсім, працювати ким захоче і т.д. Наша молодь прогресивна, відкрита до нових технологій, не обмежена у виборі діяльності, тож я вірю в їхнє майбутнє, бо вони кращі за нас )
Який чудовий вчитель!!! Перепрошую, я сама жінка, але коли в освітніх закладах тільки жінки, а реально буває що це нудні і не цікаві баби і до вчителя їм далеко... чоловік викдалач, це чудово!
Це як є один фізик з Одеси, який викладає у якомусь ліцеї. Так у нього все відбувається як на парі в університеті, матеріал цікавий і прозорий. А не як у школі, що вся дошка в формулах і фіг його знає, що взагалі відбувається.
Чудово, що викладач підняв тему інтеграції діток з інвалідністю .
та тут було більше акцентовано увагу на тому, що у навпаки дорослих є це нездорове сприйняття інтеграції людей з інвалідністю. До певного віку (точніше до моменту, коли хтось не дасть зрозуміти дитині, що людина з інвалідністю "якась не така"), діти взагалі не бачать різниці. І відносяться вони рівнозначно до усіх.
Яка інтеграція ?Ви стикались з дітьми з інклюзією в класі?То вам дебело повезло бо я знаю дитину з інклюзією яка ходить в школу і їсть камінці з акваріуму коли її невпасуть,або лізе на вікно посеред уроку.
@@ello4ka470Хочется спитати, і шо? Це не людина? Їй не потрібна соціалізація? Треба цю дитину закрити вдома і не випускати?
Так такі люди існують і іншим треба це бачити і знати, що таке буває. І треба вчитися знаходити спільну мову
@@ВячеславМирончук-ш3ъ Це людина, така ж як і всі. Але у комунікації з дитиною з певними ментальними захворюваннями є нюанси. Якщо у дитини фізична інвалідність, їй набагато легше інтегруватись, ніж коли у дитини ментальне захворювання. Бо, нажаль, якщо в класі біля такого учня немає асистента, вчитель має приділяти йому додаткову увагу тоді, як інші діти залишаються поза увагою. Від цього страждає якість та результативність навчання. Бо навіть у аутизму є широкий спектр нюансів, і це колосально впливає на те, як з такою людиною комунікувати. В першу чергу мова йде про безпеку. За 35-45 хвилин потрібно реалізувати план уроку, але в цей час не враховується виймання камінців з рота у когось з учасників навчального процесу. Тому батьки діток без такого роду захворювань ображаються. Тому, знати і бачити це одне, а навчатись в одному класі - це дещо інше.
@@ello4ka470 слухайте..я працюю у мистецькій школі. З дітьми, на яких не стоїть штамп "інклюзія". І є випадки поїдання фарби, вилізання через вікно поки вчитель вийшов))) таке. То діти. Не завжди тільки зі слухняними доводиться працювати
У моїх друзів у Німеччині вчитель початкових класів - чоловік, який завжди бере на уроки свого собаку. Собака спокійно собі сидить. На спільних класних фото собака завжди біля дітей ))
У нас би вже викликали поліцію і писали петиції до президента 😂
То моя мрія що б в мене в класі був кіт, а поки равлики й рибки😃
Зарплатня від 4000 евро і вище. На багато краще проводити час з собакою, чим викладати бурківку.
У Франкфурті на Одері живите 😂 ? Собака породи джек-расел? Якщо так, то це наша гімназія з математичним нахилом, а заняття в старших класах-фізика 😊
Ну петиції б не писали, але якщо в декого з дітей алергія на собак, або котиків. Тут треба враховувати багато нюансів. Деякі дітки наприклад бояться собак, бо був травмуючий досвід з собакою (тут дякуємо нашим неадекватним собачнікам в Україні).
Просто ви прийняти і вважаєте крутим, те що підходить особисто вам, але не враховуєте права і особливості інших дітей. І абзац про "петиції" показує вашу зверхність і недолугість
алергія -так, а от подолати страх перед собаками в такому випадку це допомогло б@@helga2238
Як вчителька в середній школі, погоджуюсь з кожним словом. Аж серце щеміло протягом всього відео. Діти - це сенс школи і до них треба ставитися відповідно. Амінь.
Ого! Ви існуєте? Дай Боже щоб таких як ви і таких як головний герой даного відео , було більше
❤😊@@Алла-ч8щ5н
На моменті з картинкою дівчинки в інвалідному візку просто розірвало. Я сподіваюсь, цей підручник замінять якомога скоріше, бо скільки у нас зараз дітей, що зазнали поранень від роснявого терору, і вони повинні сидіти і думати, що вони неправильні і нещасливі?? Вони заслуговують просто на все хороше в цьому світі.
Згодна. Це вписав в підручник повний ідіот 💯 може й сам Табачник
Антон Сергійович - неймовірний вчитель, якого обожнюють діти і поважають батьки! 🔥
Я щаслива, що моя донька навчається саме в нього і безмежно вдячна за його титанічну працю! 🙏🏻
Як же вам пощастило! Бережіть його і не давайте ображати😉
Вам пощастило. У моєї дитини теж була непогана вчителька в молодших класах, але Антон Сергійович - топ
@@Helga-q4z нічого, бо в нашій гімназії відсутній 3D принтер)
А те що він гей, вас не турбує? Що він поряд з вашою дитиною(
@@ЕкатеринаСтрельникова-ч8к мене абсолютно не турбує статева орієнтація будь-кого, хто оточує мене і моїх дітей. Мене більше турбують такі люди-під@раsи, як ви. Ліпити ярлики на людей, не знаючи їх особисто, це пробите дно 🤦🏼♀️ Ваша стурбованість недоречна, краще тримайте свої фантазії при собі, не принижуйте себе публічно)
Про виставку дитячих робіт - це вогник. Потім ще вчитель хвалить найкращу роботу, яку зробила мама, а ті, які зробили діти самі - не беруться др уваги або обезцінюють взагалі.
Робила у школі бджілку - сама шила, сама оформлювала, така вийшла іграшка м'яка. Навіть не похвалили . Через місяць зустріла її у міській бібліотеці на ім'я доньки вчительки, вона зайняла перше місце. Більше нічого ніколи не робила.
Треба два завдання задавати - одне дитині, друге мамі 😂 і дві окремі дошки - дитяча і батьківська. Ну а що, життя бентежне, а творчість розслабляє
Если ребенок типа популярный, плюс мама состоит в робительском комитете-то да,так и есть.Хвплят популярных детей,независимо от их реального уровня умений
Просто треба, щоб діти ці поробки робили у школі на заняттях.
@@caspianrain такого я ще не чула🤦♀️. Зовсім з цими людьми щось дивне. Навіть слів нема...
Який цікавий герой! Дуже тішить, що з’являються такі вчителі в наших школах.
Думаю, що вони й були раніше - поодинокі такі динозаври... І масовим таке явище найближчим часом не стане: війна забирає чоловіків (((
С приводу «геніальної» вправи з підручника. Останньо мала розмову зі своєю знайомою, вона є психологиненою і працює з дітьми з інвалідністю і з іх батьками. Я питала у цієї своєї знайомої як правильно пояснювати малій дитині інвалідність інших людей або дітей. Її відповідь мене позитивно здивувала. Виявляється діти до певного віку не звертають на це увагу, їм байдуже, а починають вони помічати це тому, що ми дорослі на це звертаємо увагу. Тобто ми дорослі і наше ставлення до людей з інвалідністю є прикладом для дітей. А міністерству освіти яке ухвалює такі книжки і видавництву хочеться відірвати руки, пробачте.
Моя чотирирічна дитина вже не вперше питає, чому бабуся у візку, чому дідусь без ноги і т.д.... тож я не можу погодитись з тим, що діти цього не помічають
@@АннаГоловина-ъ9р Вони бачать шо в візку і що без ноги, але не вважають каліками і типу, жалюгідними. Про це мова. Ось Таня, в неї довге волосся, ось Інна, вона не має ноги. Просто ознака, без осуду чи зневаги
ПсихологИНЕНОЮ? Браво, ви навіть перевершили вимоги фемінізмів🎉🎉🎉
Моя дитина навчається по цій самій книжці. Якщо подібні завдання трапляються як домашні то я кажу щоб дитина їх не робила, бо це завдання тупе якесь. Але Жевжики чудові.
Так і є. Наблюдала то особисто на своїх. На відпочинку в парку познайомились мої діти з дівчинкою без ручки ( ще взагалі не стріляли, я було "какаяразніца"). Моїм 2 і 4 ій теж щось 3-4. Ії батьки дивились на це в напівобмороку і я не стала тиснути своїм знайомством. То дивились з сусідніх лавек. Питання, що стало було. Але не була важна відповідь, бо щось та дитина відповіла, а у дочки вже був план їх ігри, що найважніше, і шо, відсутність ручки ( вибачте) може зіпсувати заплановну ігру? Ну нє. Вони гралися , сміялися , бігали як скажені - а ми не заважали...
"Мовчи коли дорослі говрять" я ще роки з два після універу вважав себе на роботі самозванцем. Працюю сисадміном, було враження, що всі дорослі навколо, а я один не спеціаліст тут, а просто прийшов до мами погратись на компютері.
Я пішла у перший клас в 1993 році, в невеличкому містечку на Луганщині. Нас було 5 перших класів в паралелі. І в одному із них працював молодий вчитель-чоловік! Це був найкращий вчитель! Колись наша вчителька захворіла і він заміняв нам її об’єднавши свій клас із нашим. Я досі пам‘ятаю ті дні! Дякую, Сергій Івановичу! Це було неперевершено!
Щодо бюрократії, це починається ще в пед.універі. Та кількість макулатури, яку треба писати, просто відбиває бажання вчителювати. Ті сили які вчитель міг би приділити на дітей, втрачаються за написанням плані, журналів та ін. нікому не потрібної фігні. Причому не дається ніяких знань та навиків щодо роботи з дітьми, коли вони не слухають, що робити в різних ситуаціях на практиці. Нового вчителя просто кидають у холодну воду самого.
Навчаюсь на 4 курсі пед університету, зараз проходжу практику. На залік по практиці виноситься (та оцінюється) ПЛАН-КОНСПЕКТ уроку. Методист з університету навіть не відповіла на запрошення прийти подивитися вживу урок🫠🫠🫠
@@ЮляШевцова-л4ю я не знаю як зараз. В мої часи( 2013) на уроці був присутній тільки вчитель класу. Методисти сиділи в універі та задовбували тебе щодо планів уроку. Ніхто не їхав до тебе, ти ж не один такий, нас було багато та в різних школах. Моя методичтка- бабка 100 років, яка ще за часів сталіна мабуть жила, взагалі бачила в нас тільки конспект на двох ногах, інше її не цікавило.
Це точно. Ще в коледжі купа писанини, звітів практики, які займають не одну годину, а сенсу в цьому немає ніякого. Невже не можна усе це перевести в електронний формат…🤯
@@user-rb4yb9cx8q ну і, щось залишилося в голові після?)) Ми писали аж руки відвалювались, в мене до сих пір пальці від ручки деформовані. А вперше заходиш до класу, уся ця теорія з голови випаровується.
@@ЮляШевцова-л4юя коли проходила практику, на урок прийшов мій викладач- методист, то під час обговорення він мені вказав на безліч моїх помилок, що я думала, він мені 2 поставить, але поставив 5 зі словами "вчитель до ідеального уроку готується все життя". І це всім так, до кого приходив на урок і бачив, що людина старалася, готувалася... Дуже вдячна йому за підтримку.
Ова,оце гість. Просто кайф, нічого за весь випуск не обурило, адекватний, знає свої кордони, любить свою роботу. Бажаю всім таких вчителів❤покорив мене!
Я б віддала такому вчителю свою дитину. Розумний, вільний, має та знає свої границі. Школа це більш про зростання особистості у соціумі, чим знання які рідко застосовуються у житті. Класний випуск.
Так, але батьки вимагають з школи знань
@@Hoja3000 мало чого батьки вимагають від дитини😆Та і які знання зі школи знадобились у реальному житті?
@@ibokaboka5539 читати і рахувати на калькуляторі, але та радянщина що школа виховує і вчить дуже засіла в мізки
@@ibokaboka5539А ви точно знаєте, що може знадобитися у житті?
@@ibokaboka5539 вміння читати, писати, рахувати. наче усьо
у нас першого вересня була лінійка для 11 і 1 класів - за дітей було боляче. ну от видно, що ці всі вірші, мікрофони, шуми, якійсь жінки, які їх чомусь чіпають, їм зайві. дітям просто треба було провести екскурсію по школі, розказати, що з ними взагалі будуть робити, познайомитися з класним керівником чи керівницею, а їх, які і так в стресовій ситуації, закидають в ще більш стресову ситуацію, змушують щось вчити, розповідати, навіть коли видно, що дитині максимально некомфортно.
особисто для мене молодша школа виявилася місцем, де мене зламали як особистість. я тішуся, що зараз стає все більше молодих вчителів, та і старих, які змінюють свої погляди, теж, ще б вам зарплату підняли до адекватного рівня, бо я вже не можу дивитися, як адекватні вчителі йдуть, а сумнівного рівня спеціалісти отримують надбавки та премії🙏
дуже круте інтерв'ю! Антон Сергійович - респект Вам! сподіваюся, що у нас ставатиме більше таких свідомих вчителів та вчительок, а також, що до них нарешті будуть прислухатися не тільки батьки, але й чиновники.
І якби ще адміністрація школи теж дослухалася...
Ще 1 підтвердження, що школами керують люди, які ніколи не вчились і не розуміли навіщо вони туди ходили!
Дякую таким молодим вчителям, які дійсно вчать дітей - незважаючи на весь цей безлад!
Вчитель правильно сказав - цікавість!
Немає цікавості - нічого штани просиджувати на хімії, алгебрі і тп.
Який же він класний!!! Слухати його - це неймовірне задоволення.
Навіть якщо ви колись запросите водія маршрутки, він не буде таким класним, як Антон Сергійович:))))
Більшого компліменту вчителю годі дати! 😂
Неймовірне інтерв'ю. Слухати всім вчителям, батькам і директорам! А ще міністру освіти! Дивуюсь чому вчителі щось мають постійно заповнювати, а на канікулах ходити до школи. Вчителі мають набратися сил на канікулах!!!!
Вимоги до уявного дрескоду це суцільний біль. Мене два роки завуч мучала тим, що я брюки ношу не того фасону. Фініш був коли мені вже після зміни гардеробу, на зібране у низький хвіст волосся вона при інших колегах сказала, що це ненормальна зачіска. Отетеріли всі.
І це ще завуч. Я під час літніх канікул! у шортах приходила, бо з нашою спекою в Одесі вмерти можна, то вже старша колега вирішила мені розповісти як треба вдягатись на роботу. А що вони про зовнішній вигляд дітей казали на педрадах то то взагалі хотілось собі вуха вузликом зв'язати.
І взагалі ставлення до своїх підлеглих часто буває гірше ніж до рабів. Мовляв, "Нікуди ви не дінетеся, у вас тут зарплатня, стабільність. Але про гроші і власний час думати то єресь і крамола. Вчитель це покликання. От усі працюють понаднормово, чому ви не можете?!"
Аж тіпає.
Звільнилась. Але досі від школи, хоч якої гарної і приємної на вигляд, трясе. Хотіла влаштуватись у іншу - домовилась, потім вдома пригадала як це тоді було. Накрило так, що аж погано стало і врешті решт довелось відмовитись.
Хоча вчити дітей люблю і діти це відчувають.
А потім люди дивуються чому вчителів у школах немає.
Який жах, а це давно було?
@@dagnytaggart2027 що саме?
@@valeryk3717 я маю на увазі вся ця ситуація це десь тепер сталося, чи це події сивої давнини?
@@dagnytaggart2027 зауваження що до одягу були протягом усієї моєї роботи у школі. Найбільше на початку, потім вже менше, бо я почала відповідати на зауваження і пояснювати що це мій вибір. Ставлення залишалось таким завжди. Причому ще й культивувалось.
І ні це не сива давнина.
В моїй школі цього року появився вчитель молодших класів. Я була рада цьому, адже діти бачитимуть що чоловіки теж можуть вчити малих дітей.
Працювала в школі(в якій я сама навчалась )після інституту, так от наша директор викликала мене до себе і я вислухала на добре підвищеному тоні, що я травмую дитячу психіку тим, що стою з учнями на перерві спілкуюсь і сміюсь. Це дуже бісило старих вчительок і мене звільнили. Я повинна була сидіти постійно в себе в кабінеті в конспектах уроків 👍🏻👍🏻👍🏻
П*здець
Пиздець)
😢
Охрініти і не вихрініти.
Мда, треш 😬 Мені з цим дуже пощастило, детектор нашої школи навпаки мене підтримує і рада, що я на одній хвилі з учнями 🙃
Як добре, що є такі вчителі! Бо наші школи до сих пір страждають совковістю. І це тому, що дуже мало молодих вчителів,і тому що всі оці нікому не потрібні журнали, звіти, писанини.
Пам'ятаю, в моїй школі молода вчителька бідкалася, що не може піти купатися на озеро, бо там будуть її учні. Вже тоді було страшенно сумно, що люди випушені так себе обмежувати через суспільний осуд. Добре, що нове покоління вчителів почувається вільніше. Дякую за змістовну і цікаву розмову❤
Оце карапузам повезло 😊 Щиро заздрю. Наснаги та міцних нервішок цьому Вчителеві :)
Який крутий, сучасний вчитель! Слухала і погоджувалася з усім! Дякую каналу за організацію випуску саме з таким вчителем! ❤
Дуже рада, що замінюється шкільна система. Син пішов до 1го класу і у нього вчителька з вашими поглядами. Син просто летить до школи. Бо з садочком був нажаль негативний досвід. Радянщина ще та.
Система на жаль не міняється, я теж такий вчитель але мені 50+, і скільки здоров'я і не тільки було втрачено від тиску керівника і негативу колег
1й клас... подивитесь на його радість, коли буде 9й клас. Буде поливати школу матами кожного дня і можливо палити почне.
Бо там постійно навчають всякому, але не тому, що треба.
@@НикитаШуйский-и4ж сходіть до психолога
Підпишусь під кожним словом цього вчителя. Доречі у класі моєї дитини вчитель спілкується з дітьми на «Ви» і це дуже круто ❤
у нас лише одна вчителька викликала нас на "Ви", був потужний дисонанс, тепер розумію, що, певно, таким і має бути звернення що до старших, що від них
до доньки у 8 клас прийшла вчителька, яка звертається на ВИ. Мені подобається
@@juliahurieva8653 це свідомий підхід, дуже правильний - починати начання з себе, зі звернення до інших, потім вже викладати
Всі прогресивні країни давно відійшли від " ви" , звертаються так лише до президента і.д. Як на мене ,це радянщина. Це моє особисте бачення ..
@@Ffffhyutde5 увімкніть критичне мислення, інакше Вам тикатимуть, а Ви це проглотувати будете, але якщо Вам комфортно, то ок
На перших батьківських сборах наша вчителька, ще не знаючи діточок, дала батькам листи і попросила написати, за які риси вона може хвалити кожного учня. Згодом всі, что прагнув знань, були героями. Похвала була стимулом вчитися. Як ітог - Золота медаль, червоний диплом престижного Університету. Вдячна Зінаіді Сергіївні безмежно.
Класно коли такі позитивні не токсичні персонажі! Тоді випуск приємно дивитись
І дуже класний вчитель який розуміє суть своєї роботи і навчального процесу!
Дуже приємно бачити ,як в людини світяться очі,коли він розповідає про свою роботу. Більше б таких вчителів!
коли я забирала свою сестру з уроків (ще в першому класі), була шокована наскільки вона вимазалась травою і багнюкою, на що Антон Сергійович сказав, що дитина просто досліджувала світ))) це геніальна думка, яка у мене засіла в голові і я розумію, що ми самі сваримо дітей за дрібниці, чим і заважаємо їм розвиватися. А вчитель дійсно мудрий і класний)
@@ЕленаГаврилюк-м3к ,а коли вона ще появляється в траві та багнюці, дитину можна домити,речі випрати,але емоції безцінні
В Німеччині повно вчителів-чоловіків, і в молодшій школі також. І в дитсадках є, і це нормально. Вчителі ходять в джинсах і кросівках та просто у зручному одязі, як і діти, власне. Готовність до школи визначає дитячий лікар, який зовсім не перевіряє вміння читати, а звертає увагу на фізичний розвиток дитини, її мовні, соціальні навички, дрібну та велику моторику тощо, на те, без чого навчання просто неможливе. Хай Антонові щастить, нелегка в нього робота. В мого старшого в Україні були хороші класні керівнички і в молодшій, і у старшій школі, я їм вдячна дуже. Але оці поробки, реферати і т.ін. для "галочки" ... по всіх предметах... це і дорослий сам не впорався б, тому я малювала серед ночі вітраж та писала лівою рукою реферат з географії 😂, щоб дитина хоч поспати могла... В Німеччині такої кількості завдань нема. Є свої, інші, проблеми, звісно. Дякую, Лукі, ви чудові! Привіт з Баварії!
Ми в Німеччині. І тут чоловіки вчителі- норма. Сподіваюсь, що таких вчителів, як Антон Сергійович буде ставати більше в Україні.
Від 4000 евро і вище, зарплатня вчителя в Дойче.
Сам би пішов до школи працювати 😊
Жаль що моя мама не пішла в Німеччині вчителькою працювати, тепер я в Німеччині, а моя мама на рак хвора іза стресів в школі, за зарплату 12 тис грн це того стояло?
Прекрасний вчитель , сучасний 🤗побільше б таких💪
Вчитель початкових класів чоловік це герой,тому що це дуже тяжка праця .Вам великий респект.
Побільше би таких вчителів, а не тих, хто застряг в СССР !
ДУЖЕ ДОБРЕ, ЩО В УКРАЇНІ З'ЯВИЛИСЬ ТАКІ ОСВІТЯНИ, ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ! СУПЕР!😊😊😊✌🇺🇦👍🏽👏👏👏!
Я теж вчитель-блогер, і повністю підтримую думки Антона Сергійовича) Класно, що нас таких свідомих і крутих все більше і більше!)) Просуваємо також і свої профілі в ТТ, Інста, показуючи, яким має бути сучасне навчання ✅😌
В наш час вчитель чоловік це супер бонус для школи. А початкової взагалі золота медаль. Чоловіки більш простіше відносяться до умовностей шкільної дисципліни. Вчитель позитивний, спокійно відноситься до якихось дитячих пустощів, дітей які йдуть не в ногу з загалом, діти люблять добрих та справедливих дітей. Молодець.❤❤❤
Чудовий гість, ще не додивилась до кінця а розумію, що слухала б його ще і ще❤
а я б і на уроки б до нього пішла :))))
Як приємно слухати цього вчителя! Це велике щастя, коли вчитель розуміє індивідуальність кожної дитини!
Неймовірно тішуся, що є діти, яким пощастило мати такого вчителя!
Світ має стати інклюзивним!! Браво!! Кожен має обмеження, будь які , різні але ж.. браво, вчителю!
З першої секунди знаю, що пан Антон- прекрасний вчитель!
Рада, що він працює в нашій команді)
Класний вчитель! Вам пощастило. Яка у вас школа?
Це просто мрія, щоб у моєї дитини в початкових класах був саме такий вчитель! Якого діти не бояться, який разом з ними грається, скаче, а не як було у нас в совку: тьотка, яка ненавидить і відривається на дітях...
Ви не просто неймовірний вчитель, у вас таке гарне мовлення! Це просто супер, спокійне, чітке, без абракадабр!❤❤❤❤❤
Чоловік вчитель молодших класів це супер круто! Цим дітям пощастило! Пишаюся, що в нашій країні є такі вчителі!
Та на таких молодих та прогресивних вчителів молитись треба!!! Хай щастить!!!!
Подивилась на одному диханні. Я, як вчитель з 40 річним стажем, в захопленні від цього мудрого, компетентного, сучасного, харизматичного молодого вчителя...
аж флешбеки зловила з цією 3D картинкою 😁
дуже круто, що зараз працюють такі сучасні викладачі
В младшої дитини вчителька - молоденька дівчина, вперше був перший класс у неї, і це крутезно! Діти обожнюють, батьки цінують, вона така умнічка, що все не розкажеш... Не нарадуємося, жаль тільки, що вже четвертий( Бажаю всім маленьким українцям таких сучасних та зацікавлених вчителів, а вчителям - достойну оплату та повагу суспільства ❤
Який мудрий вчитель. Ці сучасні молоді вчителі гарно і з повагою відносяться до дітей .
Я вважаю що таких людей потрібно клонувати і ще раз клонувати!
Мрія першачків та батьків 🙂
Сучасний талановитий учитель, який на одній хвилі з учнями. Мільйон лайків.
Ви вчитель та чоловік з Великої букви. Мені 62 роки завжди хотіла щоб були такі вчителі. Жалію що таких поки що мало.
УСПІХУ ВАМ.
Боже ну який він лапочка. Я сподіваюся у школах дедалі буде все більше таких сучасних, креативних молодих вчителів. Ви молодець!
Чудовий майбутній міністр освіти 🥰
Порівнюючи цього пана з моєю першою вчителькою (кричала, змушувала нас увесь урок стояти, якщо хтось не слухався ітд) я розумію, що майбутнє за молодими і прогресивними людьми. До речі, мені 17, а та вчителька досі викладає і навряд змінила свої методи.
Який умніца, з кожним словом погоджуюсь. Як дітям повезло з Ва ми!!!
Антон Сергійович, велике прохання: не залишайте школу, незважаючи на злісний бюрократизм.
Вчитель чоловічої статі в школі - це школа здорової країни 👏🏼
Насправді ще недодивився відео до кінця, але вже бачу багато порад яких мені бракувало як старшому брату, навіть не батьку поки що. Бо дуже багато критикую сестру(мені 19, їй 4). Дякую вже
Це круто що такий молодий чоловік як Ви цікавитеся питаннями виховання дитини. Поцікавтеся психологією сімейного уряду, ролями кожного у сім’ї, чому старші діти беруть на себе роль батьків тощо
критикування 4-річної дитини, наче добре, а наче й не дуже))
@@elllochkaну от згоден, я завжди корегую її поведінку, особливо в людних місцях, і я розумію що багато, то не здраво😅.
@@byeah1 головне, не робити це привселюдно, бо це навіть дорослих тягне на дно, от подумайте, чи було б Вам приємно, якщо чи-то близька людина чи-то незнайома, робить Вам зауваження, це дуже пригнічує, це навіть можна назвати газлайтингом
Ви свята людина!!!!
Смерть стереотипам
Інтерв'ю переглянула з великим задоволенням, хоча в мене немає дітей і школу я вже закінчила.
Хочеться, щоб було як можна більше таких людей, які люблять свою роботу.
Чудовий приклад адекватних спеціалістів! Бажаю йому успіхів і здоров'я! Рада, що не тільки мені пощастило мати хороших вчителів-чоловіків. А в 8-9классах вчила хімію тільки заради Бориса Григоровича,він вмів зацікавити всіх.
Чудовий приклад сучасного вчителя! Сподіваюся, що система освіти зміниться і таких АДЕКВАТНИХ вчителів стане набагато більше. ❤
В Німеччині у сина також перший вчитель чоловік.Я до цього відео навіть і не задумувалась що це рідкість.Також у німецьких підручниках завжди зображені діти з обмеженими можливостями і вони завжди щасливі і з ними грають всі однокласники.Немає ніякого розмежування що це не норма і когось треба жаліти.Показано що це просто діти.Вважаю це дуже правильним.Мої діти ніколи не акцентують увагу на вулиці якщо бачать людей ОМ.Дуже сподобався Антон Сергійович.Його мислення і адекватність на вищому рівні.
Дуже рада що зараз є такі замотивовані вчителі, не дивлячись на ті копійки, які їм платять замість зарплатні. Класний вчитель!
На жаль вмотивованості цій молодій людині може надовго не вистачити, якщо держава не буде рлптити гвдну зарплату.
Неймовірний вчитель! Я вважаю, що такі молоді парубки та і молоді дівчата з таким здоровим поглядом на світ можуть виростити покоління дійсно щасливих, толерантним та креативних людей
якби, в більшості випадків, за то платили би не 7к в місяць
@@orator219 згодна! Зарплати викладачам повинні бути гідними. Це люди, які повинні мати стимул розвивати молодь і таким чином вони будуть мати більш якісне життя, а в результаті психічне і фізичне здоров'я
Ох наївна я, коли почула про гендерну нерівність. От зараз, молодець, розкаже як з молодших класів по різному виховують дітей. Ти ж дівчинка, ти ж хлопчик. А нє, то наслідок, свій досвід чого це ти хочеш бути вчителем молодших класів. Але добре, що так піднята тема ☺️
Я теж цього очікувала. Але й та тема, яку він розповів також варта уваги. В нашій школі нема жодного вчителя чоловічої статі і то не є добре абсолютно...
Я була б щаслива, якби у моєї дитини у свій час був такий учитель. Насправді школа - це не просто місце концентрації різноманітних стереотипів, а ще й їх розплідник. Про те, що "нормально" й "ненормально" для дівчаток і хлопчиків (жінок і чоловіків), для людей з і без інвалідності, для взаємин між дітьми і дорослими, для зовнішнього вигляду і вподобань вчителя тощо. Цей перелік можна дуже довго продовжувати. Найгірше, що ці, ще багато в чому радянські, стереотипи вкладаються в голови дітям (які зараз нібито навчаються в Новій українській школі).
Ще що стосується НУШ. Частина вчителів не зрозуміли чи не захотіли сприйняти концепцію цієї реформи, реалізують її для галочки, чисто формально. А потім, коли з цього нічого доброго не виходить, говорять, що це сама реформа погана і вони давно казали,що з цього нічого доброго не вийде. Таке собі самоздійснюване пророцтво.
Щодо тестування при прийомі в перший клас. Готовність дитини до школи повинен визначити шкільний психолог. Це якраз дає можливість оцінити саме загальну готовність дитини до процесу навчання, а не формально перевірити якість конкретні знання. Інше питання , що деякі психологи насправді нормальної перевірки не проводять або чомусь бояться сказати, що дитина в сім років ще не готова. Раніше не було краще. Ми всі колись перед першим класом писали "Он ел суп", хоча місцевість абсолютно україномовна, і я не дуже розуміла, що я пишу. А моїй сестрі були поставили в мінус те, що замість чоловічка з руками- ногами і по п'ять розчепірених пальців на кожній руці намалювала гарну принцесу в довгому платті і рукавичках. Двох ніг і по п'ять пальців не видно - значить погано дитину підготували
У мене була чудова вчителька початкових класів. Хоча вона була не молода, давала нам багато класних порад, які я по сьогодні інколи згадую. Завжди лагідна, відкрита і привітна до усіх. Тоді здавалося, що всі вчителі такі. Лише нещодавно я збагнула, що тоді ледь не виграла лотерею. Багатьом вчителям відверто все одно на дітей, а найгірше в цьому, коли таке ставлення до першачків, яким їх вчителька має відкрити дорогу до знань
Моя мама теж вчитель початкових класів, тому дуже розумію усі бісячки Антона Сергійовича. Дуже люблю таких прогресивних вчителів, які горять своєю професією та передають цей запал дітям. Дякую за випуск, це однозначно лайк
Вау, який чудовий гість! Дітям дуже пощастило мати такого вчителя 😊.
Я з жахом згадую свою першу вчительку, яка постійно на нас верещала.
Ви ж такі хороші були і слухняні, а вона заходила в клас і з нічого починала верещати?
@@YuliaDi17що б не було але саме такий спогад від цієї вчительки
Я Вас дуже добре розумію - моя перша вчителька була ще з покоління другої світової війни. Постійні образи, такі вислови, які досі пам'ятаю, хоча мені вже 46 і сама мама 4 дітей. Жаль, що в ті часи не було таких гарних вчителів, як Антон Сергійович.
@@YuliaDi17 Ви зараз серйозно накладаєте на дітей відповідальність за поведінку дорослої людини?😂
Сучасний вчитель, адекватний підхід. Взяла для себе декілька корисних порад👍
Який чудовий випуск. В Німеччині діти звертаються на "ти" і ніхто не акцентує на цьому увагу, і багато вчителів-чоловіків. Щодо ролі чоловіка-педагога дуже круто сказано!
Класний хлопець. Мені дуже сподобалося його бачення людей з особливими потребами в суспільстві. Якби таких вчителів було більше - людям з інвалідністю було б значно легше жити в майбутньому суспільстві
Мені б такого адекватного вчителя у свій час!
Дико підгорає на тих, що в мене були. Єдине, що я отримала зі школи - гендерні стереотипи, внутрішні рамки і невміння захистити себе (бо "будь розумнішою"). А ще дужче підгорає на те, що на зустріч однокласників йдуть лише ті, хто здав на подарунки таким вчителям, бо "ми ж усі любимо свою вчительку" і "так прийнято".
Я взагалі вважаю що систему освіти потрібно змінювати кардинально! І цим повинні займатися молоді, прогресивні вчителі як Антон Сергійович.
А ще в нашому суспільстві мами чомусь вважають, що треба влаштувати між собою перегони чия дитина краще. Я вважаю що для кожної мами її дитина найкраща, але не треба насідати на неї і казать дивись Галя добре читає, тому ти повинна бути краще за неї і т.п. Бо чомусь батьки завжди порівнюють своїх дітей з іншими і ще про це кажуть своїй дитині. Для чого? Треба виховувати здорове, розумне та щасливе покоління.
Видно, що класний вчитель. 25 хв пройшло дуже цікаво та швидко.
Запрошуйте його ще!!!!
Я вчителька, але вже багато років на пенсії. У Вашій розповіді чую, як і досі живі відголоски радянщини.
Викорінюйте їх нарешті, ламайте.
Дякую Вам і підтримую ідею цінності особистості, реалістичності і свободи.
Наведіть приклад будь ласка, що саме з інтерв'ю Вам здалось "відголоском радянщини" ? Я такого не помітила, мені цікава Ваша думка
@@СашаБондаренко-е5в наприклад навіть те, як дітям говорять звертатись до старшого покоління ТІЛЬКИ на Ви і затикають рота перед старшими
Іронічно що людина яка цю саму радянщину багато років забивала у голови дітям, а тепер каже "викорінюйте, ламайте, а я на пенсії вже!"
@@2009Nerevarine може, людина такою не була
@@RuthenianGirl Ну звісно. "Просто виконувала свою роботу", ага.
Пункт перетримки дітей 😂😂😂 2 рази пролистувала це відео, тепер розумію, що даремно :) дуже кльовий чоловік, і схоже, вчитель також 😊
Бажаю вам і надалі залишатись ментально здоровою людиною в цьому морі інших людей 🥰
Схиляю голову перед такими чудовими, сучасними, цікавими вчителями.
На жаль я не змогла працювати в нашій шкільній системі
Був досвід вчителювання в початковій школі. Наразі викладаю в середній та старшій школі. Усе, про що говорить Антон, - це така жиза! Підписуюся під кожним словом!!!
Антоне, ви прекрасний учитель 🥰🥰🥰
«Ребенок будет учится если ему интересно»
Лучший!!!!❤❤❤❤
Я попрацювала трохи більше року соціальним педагогом в школі. Чути від батьків "ну у мєня рєбьонок ситий, одєтий, умитий, - я свою работу сдєлал, а ви, учітєля, - воспітивайте" - класика 🤦🏻♀️
Хочеться, щоб це відео побачили всі вчителі України та працівники Міністерства Освіти! Нам потрібно більше таких прогресивних, адекватно думаючих та люблячих дітей вчителів! ❤
З величезним задоволенням додивилась відео до кінця, як приємно дивитись на таких свідомих людей як Антон Сергійович. Одразу відчувається як людина захоплюється тим, що робить, та як в неї це круто виходить
Сучасні підходи. Нарешті! нове покоління вчителів, Дякуємо!