VW T4 #1

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 16 тра 2020
  • Ahoj lidi vítejte u dalšího videa Autoklempíř Brandýs. V dnešním videu vám ukáži jak jsem vyvářel VW T4.
    Přidejte se:
    Instagram: @autoklempirbrandys
    Facebook: / autoklempirb. .
    Mail: autoklempirbrandys@gmail.com
    PŘIHLASTE SE NA ODBĚR!!!
    ua-cam.com/channels/aDa.html...
    #Autoklempirbrandys #VW #T4
  • Авто та транспорт

КОМЕНТАРІ • 61

  • @oldrichstejskal1134
    @oldrichstejskal1134 4 роки тому +37

    Prosím, mohl by jsi udělat video o antikorozní úpravě? Ve videích máš už ošetřené díly, které budeš teprv vařit. Co to je, že ti to neshoří? Také by nebylo špatné ukázat jak se aplikuje třeba ten přípravek na dutiny a podobně. Prosím udělej alespoň krátké video o aplikaci různé chemie i s příkladem konkrétních výrobků a postupem aplikace. Vyvařit si auto umím, ale nevím co a jak použít, aby to po dvou sezónách nebylo vykvetlé jak jarní louka. A takových nás je určitě více.

  • @jasiok2sin
    @jasiok2sin 4 роки тому +11

    Holt zlaté české ručičky,smekám a lepší koukání jak na telku 🚐🔧🗜️🛠️👍🏻👍

  • @jirkahornich6973
    @jirkahornich6973 4 роки тому +5

    Moc nádherná práce už se těším na další díl s t4 👍👍

  • @martins6
    @martins6 4 роки тому +10

    Ahoj. Práce jako práce. Proč to nedělat, když to člověk zaplatí. Naopak dobrý pocit,když to auto člověk vytáhne z hrobu. Máš to pěkný.

  • @jumper3118
    @jumper3118 4 роки тому

    ahoj chlape je fajn,že jsi zpět,zase je internet o trochu lepší místo,když sem dáváš svoji práci, fortel "starých" mistrů,like jako vždy,Ty mě prostě neomrzíš,hodně zdraví a videí.

  • @tomaskopp9071
    @tomaskopp9071 4 роки тому

    Jsi šikovnej děláš to moc pěkně líbí se mi jak vracíš těm autům zas tvář, mám rád stará auta a je dobře že je někdo umí vrátit zas na silnici ;-) držím ti moc palce.

  • @F4k4h3d4
    @F4k4h3d4 4 роки тому +2

    Super prace! :)

  • @zuKi81
    @zuKi81 4 роки тому

    Skvělé videjko, jak jinak.

  • @Hasdac
    @Hasdac 4 роки тому +1

    The video I been looking for on how it comes apart..thanks for this very informative even though I didn't understand a word 👍😀

  • @TV.AUTOPORADNA
    @TV.AUTOPORADNA 4 роки тому +4

    Tohle byl opravdu vrak. Vzdyt uz dneska ta prace je hodne draha. Se divím, ze se to vyplatilo. Ale asi pan miluje sve auto a nechce nove plne elektroniky a originalnich servisu ve znackove dilne. Ahoj a jsi machr ze to davas. Dneska si v dilnach hodne vybiraji do ceho pujdou a do ceho ne a kdyz uz tak calovat a calovat. Drzim palce rad koukam na tva videa a uz se tesim na dalsi. Taky tvorim videa na youtube a trosku z jineho soudku. Ahoj

  • @raksos100
    @raksos100 3 роки тому

    moc krásná práce, chtěl bych to umět. Snad se do toho pustím, přítelkyně má shnité prahy na fiatku. Jen mi chybí CO svářečka a čas. Nedávno jsem ji přelakoval dveře a opravdu to bylo jako nové. Nechal jsem si namíchat barvu, lak i tmely do sprejů a byla do fajnová práce. Garáž mám, zkušenosti chybí a tak ještě chvilku pokoukám a taky ze mě bude autoklempíř. Jak vidím, B sloupek ku prahu jsi přivařil fest a jinak boduješ. Před spoustou let jsme dělali vyvářku žigulíka. To ještě nebyly ani flexy a vařilo se to autogénem. Držím palce a dal jsem odběr.

  • @jaroslavstria7817
    @jaroslavstria7817 3 роки тому

    Jsi neskutečný borec. T4 je má srdcovka,jsou to skvělá auta, tohle koukání je pro mne andělská hudba. Ať se daří!

  • @varok1982
    @varok1982 4 роки тому

    Pěkná práce, ale tolik času do toho člověk musí dát. Držím palce ať se daří.

  • @Roman-yc2qv
    @Roman-yc2qv 4 роки тому

    dobrá práce

  • @dusanhumaj483
    @dusanhumaj483 Рік тому

    Super krásna robota

  • @jirivelek5148
    @jirivelek5148 2 роки тому

    Krasna práce potřeboval bych to tez krasne zrobit

  • @kadiokadio4197
    @kadiokadio4197 4 роки тому

    Dobra robota. Pozdrawiam

  • @seznam19
    @seznam19 11 місяців тому

    Krásná práce. Na jaké hodnoty máš prosím nastavenou svářečku? moc děkuji

  • @TV.AUTOPORADNA
    @TV.AUTOPORADNA 4 роки тому

    Super. Ja uz myslel, ze jsi s tim prastil

    • @autoklempirbrandys2120
      @autoklempirbrandys2120  4 роки тому +5

      No díky tomuto autu jsem o tom přemýšlel ale nakonec jsem se pochlapil a vydržel

    • @jirizyka
      @jirizyka 4 роки тому +1

      @@autoklempirbrandys2120 vždyť to nic není. Mnohé vetekáry jsou na tom ještě hůře. A to i s dostupností plechařiny, kdy si karosář musí některé díly i vyrábět.

  • @malejpospa
    @malejpospa 4 роки тому +1

    Na tohle se skvěle kouká. Mě teď čeká VW Golf 2 v podobnym stavu.

  • @izmaelrachmaninov4405
    @izmaelrachmaninov4405 4 роки тому +2

    nove plechy jsou pozink?

  • @purusottamadas4314
    @purusottamadas4314 Рік тому

    Zdar borče, kde jsi sehnal ty díly na T4? Děkuji

  • @funBMWfun
    @funBMWfun 3 роки тому +1

    pokud máte auto v takovymhle stavu, nepište :D :D :D

  • @jiririedl6518
    @jiririedl6518 4 роки тому +2

    Sakra chlape,už jsem to psal,proč neukážeš pokaždé jak to dopadlo komplet?A strašně krátké video,vydržel bych na to jak makáš koukat hodiny:-)

  • @petersmolka5102
    @petersmolka5102 4 роки тому +1

    Odkiaľ si kupoval vylisované diely na opravu?

  • @f3ra988
    @f3ra988 4 роки тому +4

    Smekám před lidma, kteří tohle umí!

  • @michalschoenfeld2362
    @michalschoenfeld2362 4 роки тому +4

    Ahoj, na kolik vyjde takhle rozsáhlá oprava?

    • @Uk912
      @Uk912 3 роки тому

      Taky mě to dcl zajímá chystám se vyvářet to samé

  • @oliverb9350
    @oliverb9350 4 роки тому

    Ja by som mal otazku. Zavarujes na nastriekane diely? Chytí ten zvar a jak je to že to nezhori ?

    • @jirizyka
      @jirizyka 4 роки тому

      to bude nějaký Weld-Through primer ...

  • @majkii88
    @majkii88 11 місяців тому

    Parada ;) .....neměl bys prosím video jak si opravil to držení zanich pružin?

    • @autoklempirbrandys2120
      @autoklempirbrandys2120  11 місяців тому +1

      Druhý díl

    • @majkii88
      @majkii88 11 місяців тому +1

      @@autoklempirbrandys2120 děkuji, mimochodem skvělá práce👍

  • @rastislavkrajnak64
    @rastislavkrajnak64 4 роки тому

    prosim ta kde nakupujes karosarske diely na vyvaranie ...podbehy atd..inak paradna pracicka a dufam ze si uz zdravotne ok..nech sa dari

  • @stanislavprikryl4145
    @stanislavprikryl4145 4 роки тому

    Šikula!!!!!

  • @martinvican8725
    @martinvican8725 4 роки тому +1

    Klasika zhnité komplet. Aspoň že vylisky dostať kúpiť.

  • @michaelatejnorova5044
    @michaelatejnorova5044 4 роки тому

    Práce hodně.

  • @user-vz3vg5ol2d
    @user-vz3vg5ol2d 7 місяців тому

    ten zadny len by som nezvraval tak ako ty.snazim sa to menit cim nisie aby sa par rokov ked to bude niekto nenit zase aby mal ako to dopasovat

  • @petrhyncica1199
    @petrhyncica1199 4 роки тому

    Zajímalo by mě co to stálo zrovna dneska jsem si nechal nacenit vyvaření obou prahů na Volkswagen Touran ale podotýkám ne vařením ale pájením a naceněno bylo na 25 tisíc

    • @karloskarlos5146
      @karloskarlos5146 4 роки тому

      Prahy se dělají bodovou svářečkou. Určitě se nepájí,leda tak falcy.. Cena 25 i s lakem je dobrá cena

    • @varok1982
      @varok1982 4 роки тому

      Dnes je to normální cena. Za lak si vemou tak 10, jestli to je nějaký značkový servis a zbytek práce. Je s tím dost práce, tak se to prodraží

  • @mirar4022
    @mirar4022 4 роки тому +1

    To je síla. Divím se, že se vyplatí takhle starej pekáč opravovat. T4 jsou držáci, ale za pořizovací cenu T4 a cenu takovéhle opravy by měl majitel koupené 5 let staré ducato :D Jsi borec ;)

    • @kocour8943
      @kocour8943 4 роки тому

      Nojo,ale to dukato shnije od novýho po 3letech provozu(hlavně lemy,prahy) itala už nikdy!!!

  • @Maxim986
    @Maxim986 4 роки тому

    Obdivuju některé lidi do jakých vraků jsou ochotni nacpat spoustu peněz.Tohle se nikdy nemůže vyplatit.Možná se to vyplatí u auta které je vzácné a drží si cenu nebo nějakého veterána kde cena pujde nahoru.Jinak to nemá smysl ani dělat

  • @josefjoska8026
    @josefjoska8026 4 роки тому

    Cau heska prace kdy vyjde dalsi nemam na co koukat kdyz je skurvenej stav XD

  • @michaleus
    @michaleus 4 роки тому

    Tenhle opotrebovaný a uhnilý pekáč se snad ani nevyplatí opravovat. Tam musí být K.O. snad všechno včetně motoru...

  • @zdenekcerkl2641
    @zdenekcerkl2641 4 роки тому

    Nechápu,že se to vyplatí opravit.

    • @malejpospa
      @malejpospa 4 роки тому +2

      T4 se vyplatí opravit vždycky. Protože T5 nebo nedej bože T6 vážně nechceš.

    • @karloskarlos5146
      @karloskarlos5146 4 роки тому +2

      @@malejpospa nesmysl,t4 je smradlavej pekáč a většina jich zrezla na prach,to co jezdí jsou ve vetšině ne moc bezpečný slátaniny. T5 je v dnešní době rozumná volba za dobrý peníze

    • @kmservis9580
      @kmservis9580 2 роки тому

      @@karloskarlos5146 tak ty budes dobrej sulin 😂😂

  • @karloskarlos5146
    @karloskarlos5146 4 роки тому

    Vsadil bych se že tim kladivem bych takhle rosekal i hlavní přední nosníky.. Hele ok dělat pořád takový vraždy,člověk se naučí,ale dělat si na tom reklamu,nevim nevim.