VW T4 #2

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 28 сер 2024
  • Ahoj lidi vítejte u dalšího videa Autoklempíř Brandýs. V dnešním videu vám ukáži jak jsem vyvářel VW T4.
    Přidejte se:
    Instagram: @autoklempirbrandys
    Facebook: / autoklempirb. .
    Mail: autoklempirbrandys@gmail.com
    PŘIHLASTE SE NA ODBĚR!!!
    www.youtube.co....
    #Autoklempirbrandys #VW #T4

КОМЕНТАРІ • 53

  • @marekkocourek6707
    @marekkocourek6707 3 роки тому +7

    Precizní práce ! Díky za video !

  • @petrvalenta5717
    @petrvalenta5717 3 роки тому +2

    Pecka, hodně poctivě udělaný, ještě bych rád věděl kolik jsi vždycky na každým stroji strávil hodin práce..

  • @rastislavkrajnak64
    @rastislavkrajnak64 3 роки тому +4

    velmi pekna robota...vracias zivot autam ktore by skoncili na vrakaci...

  • @serviskavecansky2090
    @serviskavecansky2090 3 роки тому +1

    dnesne video super urobene, vsetka praca zachytena, dobry komentar k tomu, len tak dalej 👏👍

  • @tominolive6937
    @tominolive6937 3 роки тому +5

    Super práce..

  • @sesabrezina3349
    @sesabrezina3349 3 роки тому +5

    Jako velká poklona tohle dávat dohromady, palec nahoru. Příště se bude video jmenovat stavba T4.

  • @ivanbures4712
    @ivanbures4712 3 роки тому +1

    Musím říct že ti musím poděkovat. 😉 Když začínali svátky tak jsem si koupil CO že si prsknu dodávku . Ano také mám dodávku Boxera a doufám že se ti nikdy nedostane pod ruku 😂. Neb jsem truhlář 🙂. Ale po zhlédnutí nesčetně tvých videí jsem se rozhodl že tu II Fóbii udělám pořádně ( byla tam jen díra v prahu) No a co mě dohnalo vrhnout se na plech - nedostatek autoklempířů 😔. Přeju hodně štěstí a držím palce ať se daří. 👍

  • @marijanvrkic
    @marijanvrkic 11 місяців тому

    gledam iz CRO. dobro radiš samo na ovom T4,trebal si strajbati novi pod,lijep ti pozdrav.

  • @milhausff
    @milhausff 3 роки тому +2

    Si dobrej a poctivej 👍

  • @mawa01
    @mawa01 3 роки тому

    Fajn, fajn .... Sleduji tě už dlouho a jsem vždy nadšený z tvé práce. Kdybych mohl, přinesl bych vám Omegu B k opravě. Ale teď v době Corony .... Jen tak dále! Pozdravy z Německa

  • @raperst4854
    @raperst4854 3 роки тому

    Výborná práca, len tak ďalej :)

  • @punkac691
    @punkac691 3 роки тому +1

    Parada 👌🏻

  • @marianbohdal7528
    @marianbohdal7528 3 роки тому

    Super práce, mohl by jsi se tím živit :D A ještě k tomu stíháš dodržovat vládní nařízení s pořádným respirátorem :D

  • @user-if6sd1ey3n
    @user-if6sd1ey3n 3 роки тому

    Super 👍👍👍

  • @stroke-gl8ig
    @stroke-gl8ig 3 роки тому

    Pěkná práce, nicméně za mě bych se přimlouval ještě k tomu otevřít i ten pricny nosník, na kterém jsou navarene držáky zadnich rámen - jak shodis podlahu, tak se k tomu dá dobře dostat - vevnitř bude hromada hlíny a rzi, bohužel....T4 je dobrá kara, ale je to kara vyrobena ze stlačené tmy - shnilé jsou všechny ...zrovna dělám úplně to samé co ty s tou T4kou

  • @pavsadrakstar784
    @pavsadrakstar784 3 роки тому

    👍👍👍

  • @robertvalasek2249
    @robertvalasek2249 3 роки тому +1

    Konečně jste přepnul ten přepínač na jednotné číslo JÁ? Alespoň ze začátku. 😊 A nevyplatilo by se alespoň ten rám pod podlahou nechat někde opískovat? Jinak moc pěkná práce, jste moc šikovný.

  • @TV.AUTOPORADNA
    @TV.AUTOPORADNA 3 роки тому

    Pekne se na to kouka. Malo kdo by si zverejnil svoji praci.

  • @krytacek1
    @krytacek1 3 роки тому

    Zajímalo by mě, jestli dnešní nová auta bude chtít za 20 let taky někdo vyvářet, a nebo už jsme jen najeli na spotřební systém, jako u ponožek. Trochu se bojím, že tyhle starý dobrý auta, u kterých se najde aspoň pár lidí, co je budou chtít zachránit, už jaksi nebudou.

  • @michaelatejnorova5044
    @michaelatejnorova5044 3 роки тому

    práce moc :-)

  • @peterbalog9272
    @peterbalog9272 Рік тому +1

    kobuk dole

  • @Darkness87Kerberos
    @Darkness87Kerberos 3 роки тому

    Je možné udělat nové prahy na mém autě? Děkuji.

  • @krampus174
    @krampus174 7 місяців тому

    aký náter od akého výrobcu ste použili na ošetrenie tých zvarov ?

  • @jozefcestovatel4590
    @jozefcestovatel4590 Рік тому

    Mne by zajímalo klik to stalo peněz taková oprava

  • @jumper3118
    @jumper3118 3 роки тому

    ahoj, krásná práce u Tebe je to už koneckonců standard, ale zajímalo by mě,jak jsi spokojený s díly od ACI? like a díky za video

    • @autoklempirbrandys2120
      @autoklempirbrandys2120  3 роки тому +1

      No až na tu cenu to jinak jde

    • @jumper3118
      @jumper3118 3 роки тому

      @@autoklempirbrandys2120 díky za odpověď

    • @boroboro4183
      @boroboro4183 2 роки тому +1

      Ja ti poviem ako je spokojny s dierlami z ACI 😁 10% pasuje, 40% upravi (doreze, skrati, doklepe) a zvysne 50 % vrati lebo to nejde vobec dopasovat 😂

  • @jirikovagaraz2391
    @jirikovagaraz2391 2 роки тому

    Ahoj Na kolik Kč to tak cca vyšlo? Koukám že Moře ocean hodin

  • @jirkahornich6973
    @jirkahornich6973 3 роки тому

    Úžasná práce jste opravdu úžasný člověk a chtěl bych se zeptat kolik tak cca stojí tahle oprava co děláte uvažuji že bych na jaře taky nechal opravit ty špatný převážně se jedná o předek na mé t4 multivanu

    • @autoklempirbrandys2120
      @autoklempirbrandys2120  3 роки тому +7

      celkové opravy dodávek cca 70000,-

    • @Dymovnice350
      @Dymovnice350 3 роки тому +1

      @@autoklempirbrandys2120 Konečně už víme nějaká čísla :D. Za mě neskutečnej kus práce, ale já osobně bych to odvezl na vrakáč a koupil novou. A jaká je časová náročnost v hodinách cca?

    • @jirkahornich6973
      @jirkahornich6973 3 роки тому

      @@autoklempirbrandys2120 tak to je slušná cena a kolik by stál předek jak jste tet dělal plus ty blatníky a práh pod spolu jezdcem

    • @autoklempirbrandys2120
      @autoklempirbrandys2120  3 роки тому

      @@jirkahornich6973pošlete foto na email

    • @jirkahornich6973
      @jirkahornich6973 3 роки тому

      @@autoklempirbrandys2120 jj rád pošlu

  • @Berif007
    @Berif007 3 роки тому

    Nevim jestli to delavas ale kdyz uz si stym davas tolik prace mel by si vystrikat aspon ty dutiny v tech vystuhach je to lepsi je to takova jistota jinak moc pekna prace :-) a ani se ti vubec nedivim ze chces prestat s dodavkama je to nehorazny zrut casu raji osobak :-)

  • @heryhuwanche5385
    @heryhuwanche5385 2 роки тому

    Nemel tam být trapézový plech???

  • @miroslavmatatko7312
    @miroslavmatatko7312 3 роки тому

    Zdravím, kde prosím kupujete ty karosářské díly?

  • @KaCzabaRSV
    @KaCzabaRSV 3 роки тому

    Jaky je rozdil mezi temi blatniky? To jsem ani netusi ze tam neco bude jinak

    • @autoklempirbrandys2120
      @autoklempirbrandys2120  3 роки тому

      To ja taky ne, no za prvé cena na klasickou cca 1000,- a na syncro 4000,- a rozdíl je ve tvaru má jiný rádius u kapoty a dole pod světlem je syncro zkrácený a ten záhyb má v nárazníku a ne jako klasická v blatníku.

  • @josefchlopcik8101
    @josefchlopcik8101 3 роки тому

    Suo
    Super jen tak dál.

  • @ridicznakladaku2267
    @ridicznakladaku2267 3 роки тому +1

    Skvělá práce, ale proč raději nepískujete? Jste šikovný, proč si neuděláte nějaký otočný stojan nebo ho nekoupíte kde celé auto převrátíte na bok? Tohle ležení pod autem, broušení, vyvařování, tmelení a natírání je strašně pracné, tak proč si to nezjednodušit. Navíc ten stojan se může použít i na další auta. Taky nechápu, když už byla zadní náprava tak dlouho dole, proč se nezrepasovala? Nemám opravdu nic proti vaší práci, ale myslím si, že by nějaké práce šly dělat pohodlněji a ne se takhle dřít.

    • @autoklempirbrandys2120
      @autoklempirbrandys2120  3 роки тому

      Děkuji ale nejlepší je když si můžete u práce lehnout a zadní nápravu si majitel bude dělat jinde ja byl pouze na plecharinu

    • @ridicznakladaku2267
      @ridicznakladaku2267 3 роки тому

      @@autoklempirbrandys2120 Je mi jasné, že nápravu byste nedělal vy, ale majitel ji zatím mohl nechat zrepasovat. Co se týče toho ležení u práce, ruce máte neustále nad sebou, pracujete ve stísněném prostoru a veškeré nečistoty padají přímo na vás.

    • @autoklempirbrandys2120
      @autoklempirbrandys2120  3 роки тому +1

      Já vím ale na ten rám co myslíte by auta museli být bez motoru a to jde blbě když přijíždějí po vlastní ose.

  • @mr.x3988
    @mr.x3988 3 роки тому

    Když sem viděl ten hořící hadr pod autem tak sem se začínal potit................

  • @stroke-gl8ig
    @stroke-gl8ig 3 роки тому

    A když už se to dělá takhle zgruntu, tak je lepší to horní uložení zadních pružin vyrezat do řiti a nahradit to nějakým širokým "U" profilem třeba z 6tkoveho "plechu", protože ta stlačená tma - ty dva zbodovane plechy (2 mm a 3 mm ) za chvíli prohniji skrz, to mohl vymyslet jen idiot...já to vyrobil ze dvou L profilů cca 8 mm silných svařených podélně k sobě - to prohniji dříve ty podélné nosníky, než to horní uložení....

  • @ivankozacik4043
    @ivankozacik4043 3 роки тому +2

    KUS PEKNEJ ROBOTY.....

  • @okomentujsongnebonecojineh4304
    @okomentujsongnebonecojineh4304 3 роки тому +1

    Masakr.