Review Vegetarische Slager "Vleeswaren"
Вставка
- Опубліковано 9 лют 2025
- Op dit kanaal ga ik reviews geven aan allerlei meuk. Neem snel een abo en like.
Daarnaast ben ik te volgen op: / laviejanroos
En te steunen op: janroos.backme...
En oh ja, heb jij iets te reviewen laat het me weten.
Jan maakt altijd gekke vergelijkingen met de smaak, zoals likken aan in de fik gestoken hout. Toch weten we allemaal precies wat Jan bedoeld.
Ome Jan is een taalkunstenaar.
Blijft leuk die reviews. Deze review krijgt van mij een 7.
Man naar m'n hart die Jan, alles wat die man in dat prachtige zwarte shirtje uitkraamt kan ik beamen
Komt wel even van de Hema, dat shirtje......ome Jan heeft een goede smaak.
@@mpazs 250 stone island
Zoals altijd weer een lekkere review! Het is echter een misconceptie dat de menselijke consumptie van soja zwaar milieubelastend zou zijn. Slechts 7% van de wereldwijde sojaproductie gaat naar vleesvervangers. Daarentegen gaat 77% ervan naar het voeren van de vleesindustrie!
ua-cam.com/video/sGG-A80Tl5g/v-deo.html
Alleen het restafval van soja dus sojaschroot gaat naar de vleesindustrie
@@Krakiee dat klopt niet. Aluinus heeft het bij het juiste eind.
Onzin. Dat is een GL leugen IVN hun industrie vriendjes.
Verdiep je eens ergens in ipv een GL infogrammetje na te praten svp.
@@mattstroker haha nouja het is gewoon wereldwijd algemeen bekend. Denk je dat de hele wereld in een groenlinks leugen trapt? Vee is de grootste verbruiker van soja. Hoe kom je erbij dat dat niet zo is?
Vlechtjes review??
😂😂😂
Brock lesnar
Tijd voor Jantje om een heerlijke worst te reviewen van rond de 37 graden
Jan 'godsammekrake' Roos.
💪🏼👍🏼
Jan is mijn favoriete reviewvriend
bewijs het maar
Thanks jan. Ik ben ook vegetariër maar voel mij niet geroepen om de preken tegen vleeseters ;)
Heb ik ook, ik doe het ook niet echt direct voor de dieren maar omdat ik vleesvervangers gewoon veel lekkerder vind dat vlees
@@sanderx9678 Dat is nog raarder, wel beter, dat dan weer wel. 😘
Top review Jan.. 1 dingetje merendeel van de sojabonen gaat naar de vee industrie als voer voor de koetjes en kalfjes enz.. Ik wil wel dat je dat weet 😂😂
Klopt mar dat heeft nog een reden. En als de mensen aan die melk van die koe kopen is er niets aan de hand. Maar nu moet iedereen sojamelk waar ze in Brazilië het regenwoud voor kappen. En dan nog transporteren naar hier. Volgens mijn is het milieuvriendelijke om je melk bij de boer op de hoek te halen.
Maar er wordt veel meer vlees gegeten dan vleesvervangers.
Als dat kleine beetje vleesvervangers (en zuivel-vervangers) dat gegeten wordt al 7% is, en men gaat die ongelofelijke hoeveelheid vlees vervangen met vleesvervangers, dan ga je toch veel meer soja gebruiken dan nu? Toch?
Begrijp me niet verkeerd, ik ben ook geen fan van soja als diervoeding, maar vleesvervangers zijn dan alsnog erger.
@@thijsg717 nee, want je haalt meer voeding om direct soya te eten dan de soya te geven aan dieren en dan de dieren te eten
toch fijn dat alle veehouders soja schroot voeren dus een restproduct van soja voor menselijke consumptie
@@wilmartdebonte3195 precies kerel, de boeren ruimen de resten van de veganisten op. Jij snapt het 👍
Is een vegetarische slager niet gewoon een groenteboer?
Ik eet gwn vlees maar dat soja verhaal is echt pure kul man. Je weet toch zelf ook wel dat bijna alle soja in de wereld voor veevoer wordt gebruikt..
Dit, ieder zijn ding veganist, vegetariër of vleeseter boeit mij niet. Maar het argument dat vegans veel natuur platleggen voor soja is gelul. Of dat vegans teveel planten ‘vermoorden’, wat dacht je dat die dieren vreten die vervolgens geslacht worden 😂
@Hidde Gröniger bullshii zoek t op dan
Als vegetariër ben ik evengoed geabonneerd op zowel RP als dit kanaal. Ik heb genoeg zelfspot om mij niet aangesproken te voelen, nooit jezelf zo serieus nemen.
Edit: ik eet die vleesvervangers minimaal omdat ik het ook hypocriet vind om niet stil te staan bij het omkappen van het regenwoud, de chimpansees en olifanten die daarvoor worden afgeschoten en de algehele malafide praktijken er omheen.
Wat ben je een goed mensch
Ik ben al 60 jaar vegetariër. Geen enkel probleem met mensen die dat niet zijn. Vind het belachelijk dat vegetarische producten op vlees moeten lijken!!
@@hnkmari1 zo belachelijk is het toch niet? Er zijn mensen die gewend zijn vlees te eten en vegetariër willen worden, maar toch dat stukje vlees bij hun maaltijd missen. Dergelijke producten kunnen dan een mooie uitkomst voor hen bieden
Maar voor vlees daarentegen is ook heel veel soja nodig. Die dieren moeten immers wel gevoed worden. Waarschijnlijk is het dan toch efficiënter om een schakel over te slaan en meteen maar de soja op te eten. Dat neemt overigens niet weg dat er bossen gekapt worden voor de soja en dat dat niet zo mooi is.
Voor het maken van vleesvervangers en dergelijke wordt meestal gebruik gemaakt van Europees geteelde soja. Het grootste gedeelte van de soja uit het Amazonegebied wordt gebruikt voor veevoer.
Waar blijft die super silver haze review dan?
Of de skittels of een lkkre og kush 🤣👋
Jan, de meeste soja word gebruikt voor dierenvoeding
Dat is omdat ze de hele plant in zijn geheel oogsten en dan wegen. Die paar boontjes van een struik die wij mensen kunnen eten stelt inderdaad niets voor bij de steel, bladeren etc wat de rest van de plant is. 80% van de soja teelt gaat naar veevoeder, ik denk nog wel meer, want 90% van die plant kunnen wij als mensen niet eten.
Zelfde met mais. Die kolf stelt niets voor in vergelijking tot de rest van de plant. Wij kunnen nog geen 10% van een mais plant eten, een koe kan dat hele ding zo opvreten.
Roddelpraat of niet met jan is het altijd grappig
Hey Jan!
Doe eens een spareribexpress review van alle smaken lijkt me ontzettend leuk
Groet
Effe correctie/ aanvulling: voor vlees is vaak een veelvoud aan soja nodig om de beesten die daarna opgegeten worden te kunnen voeden.
Verder eens dat als je geen vlees wilt eten hoef je ook geen vegetarische beleg te eten.
Ik koop het dus ook nooit
Daarom eet ik alleen mensenvlees. De wereld is beter af met minder mensen, dus dit doe ik niet voor mezelf maar voor mijn medemens
Precies dit. Vaak snappen mensen dit principe niet. Maar als je vlees eet zit er nog een hele laag tussen ten opzichte als je gelijk soja eet bijvoorbeeld. Want al die oerwouden die gekapt worden in de Amazone is juist voor veevoer en wordt bij ons in de haven van Rotterdam afgeleverd, aangezien Nederland zo tig veel beesten houd
@@j.-1885 als die beesten niet in Nederland gehouden worden dan worden ze wel in Roemenië of die kanten gekweekt en ik weet dan uit ervaring dat ze hier in Nederland een heel stuk beter af zijn.
Als je echt zo zou denken zou je ook geen groente of fruit meer kunnen eten. Dat wordt of is al genetisch gemanipuleerd om een zo snel mogelijk grote oogst te krijgen in zo min mogelijk tijd. Het zelfde als met de dieren dus dan zou zelfmoord de beste optie zijn voor vegans/ vegetariërs/ groemteburger. Dan heb je helemaal geen verspilling meer. En sommige beesten eten dan dan vlees wel op.
hoe kom je aan die informatie heb je een bron ik vind namelijk het volgende:
Koeien eten heel veel. Wel 60 kilo voer per dag. Het grootste deel van haar dagelijks menu bestaat uit vers of gedroogd gras. Dat eet ze wel 6 tot 9 uur per dag. Op haar menu staan verder ook nog mais, krachtvoer, vitamines en mineralen. De voedingsstoffen uit het gras en voer heeft de koe nodig om melk te maken. Daarnaast drinkt een koe wel 100 liter water per dag.
vooral uit granen zoals tarwe, gerst en maïs en eiwithoudende zaden zoals sojabonen, aangevuld met restproducten van de voedingsmiddelenindustrie . Het bijproduct van de voedselfabrieken bestaat uit materiaal dat overblijft na de bereiding van brood,
dus de koe eet gras
en het varken kan je alles geven zelfs afval van de voedingsmiddelenindustrie doe onderzoek en neem niet alles aan daarnaast is soja verschrikkelijk slecht voor een man
@@deadlyspiderify Het merendeel van de soja productie wereldwijd wordt gebruikt voor de vleesindustrie (algemeen bekend)
(de relatief piepkleine markt van vleesvervangers doet echt geen regenwouden kappen in dit thempo)
reststromen van menselijke consumpties worden soms ter aanvulling daarin gebruikt. maar als je het industrieel vlees wilt 'produceren' kun je niet afhankelijk zijn van reststromen, dat is simpel weg te weinig en niet controleerbaar.
Vlees is een transformator, er gaat voedingsstoffen in het beest, deel gebruikt die en stoot hij weer uit (poep en pis) en een deel slaat hij op in zijn spieren en vetreserves.
En dan wordt het geslacht en eet jij een klein deel van de voedingsstoffen die er in het dier gegaan is.
vroeger, voor de koelkast, noodzakelijk om de tijd te overbruggen tot de nieuwe oogst.... vandaar de term Spaarvarken
Dag Janneke, zou je ook eens alle smaken van de Nutricia fortimel compact protein van Danone willen reviewen? Dan moet uw Achmedje wel eens een keer wat meer z'n best doen voor uw video's en langs de apotheker gaan of online bestellen. Bay the way je video's zijn GENIAAL...
Hoe kun je zolang het zelfde doosje in takt houden?
Wij zijn helemaal wakker hier, niet te verwarren met woke 😄
Wij zijn wakker betekent tegenwoordig niks anders als.... wij zijn niet zo snugger..😉
Amen, akelig knetter. Zoals je naam al aangeeft zijn ze hier.
Woke betekent extreemlinks to the max.
@@mpazs ja dat denk ik ook ze zijn bij dat woke gebeuren geloof ik wat doorgedraaid 😂. Ik ben ook tegen discriminatie maar we kunnen niet de hele wereld opnemen en benoem de problemen liever. Je kan ze beter bij de grens tegenhouden dan dat ze jaren komen procederen. Ik ben ook niet tegen lgbti, maar nu gaan ze Hongarije aanvallen, maar volgens mij is het in de hele islamitesche wereld veel erger tegen lgbti en daar hoor je woke/links nooit over.
Die hele ‘woke’ cultuur is om oude, normale normen en waarden en cultuur van man/ vrouw en het gezin te doen vervagen
Soja is vooral goedkoop, en makkelijk te verwerken daarom is de voedingsindustrie er dol op. Ik ben erg nieuwsgierig naar de winstmarges van bijvoorbeeld " De vegatarische slager". Unilever zal het niet zomaar gekocht hebben.
Ja en is genetische gemodificeerd personeel bij soja overslag annex verwerker moesten een papier teken dat ze zich bewust waren van die troep. Leuk weetje ze gebruiken een soort nafta dat de olie intrekt uit de gemalen soja haha ja lijkt op een soort pure benzine die hal waar die enorme trommel staat stinkt naar de shell raffinaderij. Ja en soja valt zo uit de lucht totaal niet milleu belastend.
Ik zit nu de bitterballen van de Vegetarische slager te eten
Zien er prachtig uit! maar na 3 ballen ben je er wel klaar mee, ze zijn niet superlekker
En ik kocht uit enthousiasme heel veel pakken..
Kijk, ik begrijp dat het geen "politiek zeikverhaal" moet worden (4:20), maar ik ben wel te porren voor een kanaal zoals, pak 'm beet: "Jans Politiek-views"! Hatsikidee, hoe dan ook bedankt voor je topvideo's!
"Plakken Chorizo smaak" of "plakken Ham Smaak" Of "bonken vlees smaak" Ze mogen het wat mij betreft geen worst of vlees noemen.
Precies dit, vegetarisch vlees bestaat niet. Vlees is vlees van een dier, that's it
'omdat ze GGGGorizo niet kunnen uitspreken bij de vegetarische slager'
*chorizo spellen kan jij ook niet
@@pinut187ik duid de fonetische uitspraak.
Tip aan mezelf geen Jan's reviews kijken als je aan het eten bent
Jan Roos wil je mijn vader worden ❤️
Jan, pracht video maar ik mis de exotische producten, hopelijk zien we snel weer video's met nootjes waar je je bek zo machtig mooi aan kan branden.
wat heeft ons Achmedje opgestuurd???
Komt dit even op mijn tijdlijn. Jan -- teken aan de wand.. doe eens een reviewtje voor ons.
Jan, zou achmed je de verkade meesterbaksels eens kunnen opsturen? Je hebt ze in verschillende smaken. Ik had vandaag appeltaart gegeten en dat smaakte gewoon naar een sultana maar dan met brossere koek. Benieuwd wat je er van vind! En natuurlijk binnekort eens die purple haze👍
Jan, 80% van de sojaproductie is bestemd voor veevoer. Die zijn verantwoordelijk voor de ontbossing. 13 procent voor brandstoffen ed, en slecht 7% voor menselijke consumptie. 😉
Leuk weer Jan😂👌
ga focus drink reviewen
Air up review
Een stronk andijvie? Waar koop je dat?
Ruim 3 kwart van de soja voor voeding gaat naar dieren in de veeteelt Jan... flapdrol 🥰
Ik denk dat jij misschien eerder een flapdrol bent met die linkse vegan waanzin😂
@@tchadez welke van "mijn" linkse vegan waanzin doel je nu op? Ik spreek een feit uit, ben ik dan automatisch zelf meteen vegan?
Hahaha lijkt mij ook heel vies dit (eet alleen vis).
Maar je steriotype van vega's vind ik wel erg grappig! Ik heb nog nooit vlees gegeten maar kook en koop vlees voor mensen en kijk al mn hele leven videos over hoe je dieren fileerd. Maar goed, ik moet natuurlijk Jan overhalen om geen lieve diertjes te eten ;), anders valt zijn wereldbeeld uit elkaar hahaha.
eEt GeEn VLeEs jAn! dAs SielUG!
bijzonder :P vissen hebben het slechter xD
@@Raiswars i know ben ook niet vega om n reden ofzo, zo opgevoed
O Jan , bij Uniqlo hebben ze fijne zwarte airism t-shirts. Echt iets voor jou!
Voor de zomer … en ze kleden mooi af !
Niet als je gewicht in de 3 cijfers zit ben ik bang
Kun je een keer hetzelfde product van 3 verschillende winkels bijvoorbeeld roze koek
Jan, zorg dat je info goed is.
Soja waar de bomen voor gekapt worden wordt alleen gebruikt voor veevoer. De soja die voor dit soort producten gebruikt wordt komt uit Europa.
Arend HjB!
@@dirk5720 zielig jij
Alleen het restafval van soja dus sojaschroot gaat naar de vleesindustrie
@@Krakiee ga nog maar even googlen dan
De dislike is van de vegetarische dochter van Jan
Eigenlijk snap ik niet goed dat vegetarische producten aangeprezen worden als net vlees? Waarom?
de volgende keer loempiaatjes?
Jan, wat dacht je van alle voeding die de dieren moeten krijgen om een x kilo aan vlees te produceren ten opzichte van direct de voeding zelf te eten? Je zegt dan wel, soja, och, aapjes vinden dat niet leuk maar wat eten de dieren volgens jou wat ergens vandaan gehaald moet worden? De dieren die wij vervolgens weer eten en filtreren voor voedingsstoffen wat eigenlijk allemaal uit de grond komt? Slim kom je niet echt over.
Ik kreeg laatst 2 "ereburgers" van vegetarische slager via een loterij-promo kado maar normaal kost dat 4,49 voor 2 namaakhamburgers. Het leek een beetje op vlees maar je proefde goed dat het toch geen echt vlees was, smaakloos en in de pan lekte het veel vocht. Wat een afzetters! Idd links l*llen en rechts (heel veel) vullen 😂
Of je kunt gewoon niet koken lol 😂
@@Mopsie hahaha wel hoor. Of kom jij voor me koken als je een lekker mopsie ben mag het 😆
@@Mopsie video met jou er denk ik op is van 12 jaar terug je ben niet zo uploaderig meer de laatste jaren😅?
Hebben vegetariërs die je vertellen dat een dier voor jou genot is vermoord ongelijk dan?
Een dier dood je een mens vermoord je
@@ghostrot Ik snap wat je bedoelt maar in het dagelijks taalgebruik wordt het ook vaak genoeg voor dieren gebruikt.
Wanneer komt de review Haring met Satésaus??
Kip en maïs review?
Lekker HALAL bezig Jan
😂
Halal is altijd goed
Ik ben vegetariër maar ZEKER NIET links hoor 🤣 en ik vind dat iedereen zelf moet eten wat hij/zij eet,ik kan het alleen zelf niet over m'n hart verkrijgen om die mooie onschuldige dieren te eten.
En de bomen en natuur vind je niet erg?
❤️❤️❤️
@@daanh8916,ik vind de bomen en de natuur ook heeel belangrijk maar die doe ik niks te kort door geen vlees te eten hoor.
Same
Ik vind dat mensen niet maar zelf moeten uitmaken of ze een dier een mes door de keel jassen. Dieren zouden rechten moeten hebben.
Niemand anders moet dit doen dan Roos
Het idee dat het gebruik van soja slecht is voor de natuur is absoluut waar.
Echter, het overgrote deel van soja wordt in Nederland uitsluitend gebruikt als diervoeding.
Een dier heeft ook veel meer soja nodig dan mensen nodig zouden hebben als ze volledig overstappen op soja en de veestapel gereduceerd wordt.
Maar dat werkt alleen in collectiviteit, anders maakt het geen verschil. Dus succes met jouw worst en frikandel, daar moet je gewoon van blijven genieten!
Vegetarisch met kip en vis!
jantje is het niet een goed plan om voortaan gezonde producten te reviewen?
die zijn er niet bepaald veel, deze troep is wel het ergste maar met het meeste eten is wel iets mis tegenwoordig
Jan, de man die alles kan! Review eens de bhut jolokia ghost pepper!
Jantje💪💪💙
ik ben ook vegetarier omdat het beter is voor je lichaam, maar ik ben niet de persoon die tegen iedereen gaat vertellen dat je vegataries moet eten, je moet lekker eten wat je zelf wil. Maar weet wel hoe je vlees op je bord komt en wat de dieren moeten doorstaan.
Het is slechter voor je lichaam vooral groetjes
@@Jaapst het is juist beter voor je lichaam haha, lees je eerst even in voordat je een opmerking gaat plaatsen
@@ruben3156 t is maar net wat je wil lezen he 😋 wel wat extra supplementen bijslikken en dan kan je prima vegetarisch zijn uit idealisme. M’n ex is vegetariër maar die nam wel iets bij omdat ze anders zo moe was vitamine b nog wat? Ik weet t ff niet. Ik heb niks tegen vegetariërs en te veel vlees is niet goed maar mensen eten als sinds het bestaan van de mens vlees. Ohja van haar mocht ik zoveel mogelijk vlees eten als ik wilde. En zo hoort t leven en laten leven. Maar ze ging niet tegen mij zeggen dat vegetariër zijn gezonder was. Ik geloof in een compleet dieet.
@@Jaapst naja ieder wat ie wil he, ik heb niks tegen anderen en iedereen moet het zelf bepalen. Ik slik inderdaad b12 bij. Ik had een hele mooien docu gezien erover, The Game Changers. Wel een aanrader als je de tijd heb.
@@ruben3156 Netflix toch?
Jan, ouwe vetspek van ons
Hey Jan, Ik eet de hele dag door echt vlees en bijna niks anders! Voelt veel beter dan dat vegetarisch gedoe. Ik eet alleen goed vlees van de slager, dus niet supermarkt vlees. Dat is ook een wereld van verschil.
💚 Vegan for the ANIMALS !👵🌿
de animals die niet eens geboren zouden worden als er geen vleesconsumptie was, bedoel je die?
Geen vlees maar wel aldie E nummers en smaakversterkers…..😅
Vorige maand pas een varkentje geslacht en was heerlijk aan het spit….. beetje zeezout en bermkruidjes er bij haha, paar kruiken eigen wijn en een super avond gehad. Veel plezier met die soja troep!!!!
Jammer dat je jezelf in de maling neemt. Want al die troep zit al in het dier verwerkt.😄 Of dacht je dat die dieren zuiver gevoederd worden?? En beleg bevat evenveel e nummers, vaak nog wel meer.
@@Melissa-ol7qr neen makker van eigen bodem, zonder medicijnen shitzooi en dat proef je. Net als onze eigen kippen, werk op basis van silicium en revitaliseert water ….. ook bij de druiven en olijven wordt geen vergif gebruikt👍
Vega eten 🙄 ik heb gelezen wat voor troep er in zit waarvan ik de betekenis niet eens ken . Dus ik blijf lekker vlees eten ! Zeker 2 kg per week . 🤗🤗
@Ullvm er zijn toch nog mensen die het wel begrijpen 👍. Een mens is zowel vlees als groen eter
Anders hadden we het niet gedaan . Probeer jij maar een leeuw een banaan te eten te geven . Kans 0
Wat een vitaminen
Op 4:15 kom je met echt een heel slecht argument, bij wanneer planten, in dit geval soja, door mensen wordt gegeten gaan de calorietjes direct van plant naar mens, in het geval van vlees is eerst de plant naar het dier gegaan en daarna pas naar de mens. Hier dit proces worden gigantisch veel calorietjes verloren, omdat het beestje zelf moet leven en niet alle calorietjes die hij eet direct omzet in zijn eigen gewicht. De meeste soja en andere gewassen waarvoor bossen worden omgekapt gaat dus naar diertjes, en niet direct naar de mensen zelf.
Kunt u de volgende keer een vegetarische variant en een vlees variant naast elkaar proeven? Dan proef je beter het verschil
GOAT
98% van het Soya waar regenwouden voor worden gekapt gaat naar veevoedsel, wel een beetje inlezen he ome jan, drog redenen aanvoeren kan ik niet echt warderen.
Laatst kocht ik een saucijzenbroodje in de supermarkt. Ik kwam thuis en zag toen pas het logo van de vegetarische slager. Ik voel me genaaid door een vegetarische saucijs.
moet je beter kijken
Jan heeft zelf ook problemen met de uitspraak van chorizo.
Ja nu airfryer frikandellen testen.
"Boterhammeworst"
Jan Roos 2021.
K hou oprecht van jou, altijd als ik gwn opgevrolijkt wil worden ben jij me go-to Wollah aub ga zo door
Jan je hebt tegenwoordig ook vegetarische heksenkaas bij AH. Misschien moet je dat is een keer proberen.
Meeste van die Soja bonen gaat naar veeteelt
Dit is voor vegetarische zuurpruimen. Kip lekkerste stukje vlees
Je hebt dus kennelijk aan een stuk hout uit de openhaard gelikt.
Lekkerman
Ook hoe hij het van ze vingers smijt😂😂😂😂
Ik wilde gewoon ruiken op 4:49
Ik denk dat ik is weer naar buiten moet gaan, onder de mensen zoals ze dat zeggen
Is=eens
als ik dat spul zie zweten moet ik half kotsen snap niet dat je het durft te eten
Vlees eten is ook moord voor nodig 🤷♂️ kun je wel met een portie cognitieve dissonantie zitten, maar dat verandert de feiten niet
Ga de flamin hot doritos reviewen die zijn best pittig
Grootste deel van de soja gaat naar de dieren industrie dus een beetje lulkoek dat bossen worden gekapt voor vegetarische producten
Bro je bent veganist waroom gooi je gelijk haat gewoon vlees eten word je groot en sterk van
@@dutchmafiaop9337 Hahaha kritisch zijn is geen haat
@@game_gemelli9513 eet je vlees?
@@dutchmafiaop9337 nee
@@dutchmafiaop9337 kijk een keer what the health op Netflix dan denk je er misschien anders over
Lekker met Ketjap manis
Ketap manis review😏
Wist je dat die vis die vegetariër vaak wel eten ook heeft geleefd en is gestorven voor hen.
Vissen zijn niet aaibaar
Ben je dom ofz
ysworst..heerlijk
Is veel lekkerder om deze dingen gewoon zelf te maken met seitan en tarwegluten.
of gewoon normaal eten
@@henkhenkste6076 Eng he, iets anders proberen.
@@ScrappyCoCo0 eng he, onderzoek doen naar de troep die je in je stopt en wat het met je lichaam en hersens doet? Hersendood de moraalridder uithangen omdat je wat op tv hoort is zooooooveel makkelijker he sighhh
@@henkhenkste6076 Haha gelijk op de 'moraalridder' toer gaan terwijl meneertje het zelf heeft over 'normaal' eten. Geen enkele discussie mogelijk met zulk misselijkmakend volk als jij. En wat dat betreft bevat seitan enkel natuurlijke ingredienten doordat je zelf bepaalt wat je erin stopt. En ook nog eens boordevol eiwitten en laag in vet. Houd jij het lekker bij je met antibiotica volgepompte stukje 'troep'. Fijne avond nog! Aju eikel!
@@ScrappyCoCo0 hahahaha comments gaan reporten dan heb je per definitie al een discussie verloren. Niet zo raar van een marxistisch gebrainwashte idioot natuurlijk
Wat doet Achmedje je nou weer aan.😆 die filet Americain schijnt wel goed te zijn, maar dat hele schap is een mislukte lijn. Ik koop het in elk geval nooit. Overigens zijn de groot verbruikers van soja de veedieren, je weet toch wel dat soja goedkope dierenvoeding is Jan!😄
4:00 klopt niet helemaal, want dat soya waarvoor men oerwoud kapt is vooral voer voor vee.
4:00 Je weet dat het overgrote gedeelte van de geteelde soja bedoeld is als veevoer? Ik zou even wat meer onderzoek doen, want heel veel wat je in deze video zegt, klopt niet.
Ketjap manis is ook vegetarisch
Doe haribo snoep review
De ontbossing voor soja is voor de vlees industrie niet voor vega burgers 🤣🙈
Boterhammenworst?
Jan waar ben je in godsnaam mee bezig.
Gelukkig zijn er ook een hoop mensen die vegetarisch eten en dit niet op een vervelende manier verkondigen. Ik eet zelf ook al een tijdje geen vlees meer maar als jij graag een heerlijke mixed grill naar binnen wilt schuiven be my guest. Je hoort mij niet. Lang verhaal kort: niet iedere vegetariër is een belerende tuinbroekkut of - doos.
de kipworst smaakt naar kip omdat kip (bijna) geen smaakt heeft van zichzelf.
Kip heeft alleen wel degelijk smaak, maar de Amerikaanse variant die de meeste boeren binnen 14 dagen slachtrijp weten te maken, heeft natuurlijk geen enkele smaak vanwege de antibiotica.
Jouw dochter zal ook blij zijn met de kipworst. De rest vind ik ook zooi. En waarom moet alles nou ‘echt’ lijken?