Een examengesprek bij de opleiding MBO verpleegkunde

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 10 лют 2025
  • Een vierde jaars MBO verpleegkunde doet examen. Twee docenten examineren haar. Ze gebruikt de STRAK methode om zich te verantwoorden voor de keuzes die ze heeft gemaakt.
    Het examengesprek in scene gezet en wordt op het Vitalis College te Breda gebruikt om studenten voor te bereiden op hun gesprek. De studenten krijgen, na het zien van de film, de opdracht om deze 'student' te beoordelen. Ze gebruiken daarbij de critrea uit het examen van het consortium.

КОМЕНТАРІ • 9

  • @jjgandthatsenough
    @jjgandthatsenough 9 місяців тому +1

    Ik heb binnenkort mijn eigen examengesprek en hoewel ik niet dezelfde opleiding volg, vind ik het heel fijn om een beeld te hebben van hoe het gesprek ongeveer gaat. Hartelijk bedankt!!

    • @liekehuijbregts
      @liekehuijbregts  8 місяців тому

      Succes met je examen! Je bent je goed aan het voorbereiden.

  • @baileyvictoriaamber8546
    @baileyvictoriaamber8546 Рік тому +2

    fijn om je zo een beetje voor te kunnen bereiden! stelt gerust.

  • @CharleneAchthoven
    @CharleneAchthoven 11 місяців тому

    Goh, erg spannend

  • @galyaxosh4032
    @galyaxosh4032 2 роки тому +3

    Ik hoor niks bijna

    • @liekehuijbregts
      @liekehuijbregts  2 роки тому +3

      Ja, dat klopt. Met oortjes in gaat het beter. Sorry!

  • @kandaharanar2091
    @kandaharanar2091 7 місяців тому +1

    Gatverdamme gewoon !! Dat het in de zorg op de middeleeuws manier van vriendjes politiek zo er aan toe gaat sta er helemaal in shock van

  • @kandaharanar2091
    @kandaharanar2091 7 місяців тому +1

    Dus als je leven afhangt van hun 2 en al je studie jaren verspild hebt !!! Word er geen diploma gegegeven !!! Whahaha dus je moet kontje lik praktijken verrichten !!!