Чи німецька медицина така хороша як ми думаємо?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 30 вер 2024
  • Якщо ви досі не знайшли у Німеччині домашнього лікаря, то у критичному випадку можете викликати додому чергового лікаря. Щоправда, така можливість є лише у вихідні, а також у вечірні години буднів, коли звичайні сімейні лікарі уже зачинені. Аби викликати лікаря потрібно зателефонувати за номером 116117 та відповісти на ряд запитань. У відео я розповідаю про свій досвід відвідин сімейних лікарів і не предентую на енциклопедичну вичерпність.
    Усі відео використано з ілюстративною метою, більшість з них взято з безкоштовної платформи pixabay.com.

КОМЕНТАРІ • 16

  • @TetianaGavrylova-g4n
    @TetianaGavrylova-g4n Рік тому +2

    Дякую за правдиву розповідь! Відношусь до числа тих, хто вже більше року в Німеччині, а сімейного лікаря досі не можу знайти, всі переповнені. Кажу про Нижню Саксонію. Планую поїздку в Україну, щоб вирішити проблему зі своїм здоров'ям. Вам бажаю швидкого одужання!

    • @ostriv_spokoju
      @ostriv_spokoju  Рік тому +3

      Дякую, вам теж бажаю вирішення проблем зі здоров'ям! Отак порівнявши, тепер ми більше цінуємо те, що маємо на Батьківщині.

  • @МартаМир-г4к
    @МартаМир-г4к Рік тому +1

    Не знаю, чи це якось допоможе, я п'ю при простуді, як тільки починає шкребти горло септефріл- його треба смоктати 4-5 таблеток на день(після їжі і пиття- він вбиває мікроби в горлі, тому не треба його нічим запивати, щоб дія його була найдовшою), 2-3 дні, але, якщо застуда вже задавнена то він не допомагає, також добре пити аспірин від застуди(після їжі, бо він подразнює шлунок). Також є народні методи: калина( свіжа перетерта з цукром) , малина(варення - 1-2 чайні ложки в чай і пити теплим у ліжку перед сном- від неї потієш, тому треба накритись ковдрою і лежати, а з потом виходять токсини з організму) ,( часник, цибуля- природні антибіотики), пити тепле молоко з медом і маслом( закип'ятити, в чашку додати по 1 чайній ложці меду і вершкового масла і пити теплим у ліжку перед сном), також молоко і 1 чайна ложка харчової соди пом'якшує горло- пити теплим у ліжку перед сном, лимон порізати на кружки, пересипати цукром і зберігати в баночці в холодильнику- смоктати дольки, пити з теплим чаєм, або просто теплою водою також у ліжку. Головне, не переносити застуду на ногах, а дотримуватись постільного режиму до одужання, треба вигріватись до 2-х тижнів. Можна парити ноги з сухою гірчицею(на відро металеве гарячої води 2 столові ложки сухої гірчиці - вода має бути дуже гаряча, тому ноги-ступні потрібно занурювати дуже обережно і потроху, робити це поки вода не стане теплою 15-20 хвилин , ступні мають добре прогрітись і бути червоними, зверху тулуб закутати в ковдру і добре пропотіти, потім,мокрі ноги з гірчичною водою насухо витерти рушником, не встаючи з ліжка, добре вкритись ковдрою і спати(це робити на ніч). Наступного дня не вставати з ліжка цілий день і вигріватись.Якщо не лягти одразу спати після парення ніг, наприклад, ходити виносити відро, чи в туалет, і не лежати в ліжку цілий день наступного дня, то можна застудитись ще більше після цього потіння. Тому треба обов'язково лежати під ковдрою.

  • @ЛенаМикушкина-д3к

    Ви розповідаєте правду, всі мої родичі які проживають в Чехії та Німеччині також не задоволені Європейською медициною. Тому коли приїджають на Україну поспішають до наших спеціалістів.

    • @ostriv_spokoju
      @ostriv_spokoju  Рік тому

      От тепер ми і оцінили нашу рідну українську медицину

  • @ОленаКоломійчук-й5г

    Одужуй швидше! Цікаво та інформативно розповідаєш. Дивує навіщо вчитись в медінституті багато років, щоб потім дотримуватись протоколу-ібупрофен і вода?? То і самостійно можна здогадатися. І хто ці протоколи вигадує?

  • @ЛесковецьМарія
    @ЛесковецьМарія Рік тому +1

    Перевіртеся будьласка на алергію...вона є дуже різна

  • @АннаПономаренко-р2л

    Одужуйте Благополуччя Божьіх.

    • @ostriv_spokoju
      @ostriv_spokoju  Рік тому

      Дякую, вам теж добра та радості!

  • @Нінель-ш2т
    @Нінель-ш2т Рік тому +1

    Дай Бог Вам одужати! ❤

  • @МартаМир-г4к
    @МартаМир-г4к Рік тому

    Ну, а може це у Вас алергічне з горлом і носом, то треба піти до алерголога.

    • @ostriv_spokoju
      @ostriv_spokoju  Рік тому

      Перевірялася і свої алергії знаю, приймаю відповідні засоби. Алергічний нежить від застудного відрізню одразу. Також і алергічний кашель та бактеріальний або вірусний відчуваються по-різному.