• Опубліковано 29 тра 2014

КОМЕНТАРІ • 52

• @ivankitanov8159
    @ivankitanov8159 5 років тому +8

Това са от първите ми дербита, които съм гледал. Един-два месеца преди това Левски ни обърнаха от 2-0 на 3-2 и станаха шампиони. Въпреки загубата искам да го гледам и този мач, ако го има (Пенев 6 и Костадинов 8). Следващата година имаше един с два гола на Лъчо Танев 2-1. Той смени Стоичков през второто полувреме и още в 47-та минута вкара гол. Тогава и в двата отбора имаше отлични футболисти. Сега се купуват чужденци на килограм.

• @luckystarov
      @luckystarov 10 місяців тому +1

В конкретния мач от следващия сезон, за който говорите и завърши 2-1 , си спомням , че съдията тотално обърка мача. Помня , че отмени чиста дузпа за нас, а после отмени и гол на Левски, без да знам защо ! На следващия ден заглавие, в един от спортните вестниците беше " Ама че съдия " !!! :)

• @georgimihaylov6585
    @georgimihaylov6585 5 років тому +18

Апостолов и Янчев - по 25 год, Безински и Н. Младенов - по 27 год, Стоичков и Пенев - по 22 год, Витанов, Донев и Костадинов - по 21 год, Киров и Чавдаров /Илязов/ - по 23 год. Александров - 28 год. Само Сашо Борисов беше над 30 год - на 33 години.

@plamenhristozov5228 5 років тому +12

Ама какви футболисти бяха всички. Днешните национали дори топките не биха им дали да връщат. Гледам Пенев и Витанов и Киров и направо се кефя.

• @TontosVotanPaSocialistas
    @TontosVotanPaSocialistas 4 роки тому +5

Срещу Витоша . 😂😂😂

• @CorkScrewer
    @CorkScrewer 7 років тому +1

Jesus christ the stadium is packed. These days not even having Real Madrid over would fill it

• @bobma4kata
    @bobma4kata 5 років тому +5

Oт това което виждам Левски са били много зле, немогат да си подават и ги разминават, също така ако някой задържи топката и му я отнемат, вратаря и защитата мнпго зле.

@vaykcomtec 7 років тому +17

Добре го помня този мач как Патрик Витанов оноди говедата.

• @zlodeyski
      @zlodeyski 7 років тому +2

А да помниш случайно, че ви пръснахме аналките два пъти през сезона и ви обърнахме от 2:0 до 3:2 месец и половина преди това, та затова трябваше да ви свирне дузпица съдията в този мач, че иначе не се виждаше как ще ни биете?

@vaykcomtec 7 років тому +4

Хаха, ние не ви брояхме за живи в онези години, бе! Докато играехме на полуфинали и четвъртфинали в ЕКТ, трябваше между другото да отбиваме номера в нашето първенство. Погледни си само състава - ренде до ботуш и обратно.

@zlodeyski 7 років тому +3

vaykcomtec Полуфинали и четвъртфинали сте играли някъде в сънищата ти точно тогава, просто БФС се погрижи да не се повтори 1984, когато взехме трите купи.

• @asengovedarski1312
      @asengovedarski1312 6 років тому +3

Сигурно още си бил в Ташкент или Мъдъруел та не знаеш,че ЦСКА има три полуфинала с/у нула за подуенци.Четвъртфиналите никога не сме ги броили,защото са много.

• @martapampulova5723
      @martapampulova5723 5 років тому +3

Това беше първият мач, който гледах по телевизията и след него станах фен на ЦСКА. Бях на 10 години.

• @assenort
    @assenort Місяць тому

Патрик Витанов - рита на където е обърнат :-)

• @antonpenchev1433
    @antonpenchev1433 5 років тому +7

А да помните че скачахте в канала?...Весо Пожарната нещо да ви говори ,Говеда?.

• @nikolaykirilov7222
      @nikolaykirilov7222 4 роки тому +6

То да е било веднъж само да бегат говедата то за кое по напред да се сещат

• @nikolaysavov509
    @nikolaysavov509 3 роки тому +4

Даа... Само че нека си спомним за едни други загуби на ЦСКА на финали от Левски. Загуба с 0 на 4, подаръкът за юбилея с 0 на 5.... А колко още има!

• @user-op6hq8rt6i
    @user-op6hq8rt6i Рік тому

Абе в сектор Г няма кой да се зарадва при първия гол на Ицо.

@user-yn7vm7xf6n 4 роки тому +1

stadiona e FULL,a sega nyama nikoi,da eba taya DEMOKRATSIYA.

@dodowd9913 4 роки тому +1

Тогава хората не са имали друго за правене..

• @raketata4
    @raketata4 6 років тому +5

Стадиона няма празно, сега ходят по 3000 рога и още толкова с платените рейсове от Ловеч. За жалост все от тъполюдието.

@zlodeyski 8 років тому +5

Намерете Левски-ЦСКА 3:2 от пролетта на 1988 година, обърнахме прасетата от 0:2.

@user-bl6dd1sb6w 7 років тому +2

Бях на мача! Първия ми обрат срещу свинете от 0:2 3:2 , после 1993 пак и на кочината 2:0 2:4 1996. Безценно!
      Където е текло, пак ще тече! САМО ЛЕВСКИ!!!

Бе то хубаво, ма можеш ли да го намериш?
      Иначе си прав, където е текло, пак ще тече, ще и се стъжни в скоро време на гелосаната мастийка

• @GerasimSimov
      @GerasimSimov 7 років тому +7

Сега не сте по обратите, а по тройчовците...

• @user-gp7zh5ye7q
      @user-gp7zh5ye7q 2 роки тому +4

Годината е 1971, мач в София между баскетболните отбори на Лефски и Панатинайкос, в който тогавашните баскетболни евроидиоти са нашибани както си му е реда. Под влияние на отминалия Мундиал Мексико 70 гръцките студенти в София викат „ПАО оле, оле, оле, оле”. Нашите комплексирани дебили почват и те да подражават с "Лефски оле". Само че учещите в България гръцки студенти, напълно запознати с пошлостта на този отбор, изведнъж отвръщат с „Лефски - свине! Свине, свине, свине". Това от малкия телевизионен екран веднага се разпространява в цяла България и "обичаният от народа" отбор започва да получава заслуженото по стадионите на страната и най-вече в мачовете с ЦСКА. Това започва да притеснява висшата номеклатура от БКП и най-вече известните Солаков (министър на МВР) и Велчев, които току що са изхвърлили Берое в „Б” група, заради „обичаният от народа” отбор. В резултат на това нашите комплексирани дебили какво ще измислят като отговор, само вижте ....."Ее ЦСКА, кочина е ЦСКА - свине!" ?!?!?!?!?!?:)) Този случай със свинете е типичен пример как комплексираните Евроидиоти пренаписват всичко, което е адресирано до тях и го прехвърлят към другите - елементарен курвенски похват. Разчита се на повърхностното мислене на следващите поколения пубертетчета и тяхната податливост към зомбиране..
      И така младите да знаят „Лефски-свине свине свине свине” отпадна след като се наложи песента за говеждия стадион. До тогава това бе рефрена който сега може да се сравни с „Кур за Лефски”!