«Минай» - «Карпати». Гол із першого тайму товариського матчу.

• Опубліковано 14 лют 2024
  • Через проблеми із трансляцією другий гол та пенальті не показали, тому повноцінного огляду не буде.
    14 лютого, 12:30, тренувальне поле стадіону стадіон «Авангард», Ужгород. Через повітряну тривогу матч пройшов у скороченому форматі.
    «Минай» - «Карпати» - 0:2.
    Голи: Чачуа, 42, Тлумак, 55.
    «Минай»: Кемкін, Чуєв, Прокопчук, Нємчанінов, Дмитрук, Петько, Вітенчук, Корнійчук, Матюшенко, Гунічев, Устименко. На заміни виходили: Тищук, Демиденко, Ременяк, Семотюк, Вакула.
    Тренер: Желько Любенович.
    «Карпати»: Кожухар, Сухар, Козік, Бабогло, Булеза, Чех, Чачуа, Полегенько, Картушов, Демченко, Іґор Невес.
    У другому таймі грали: Кожухар, Романюк, Векляк, Мизюк, Саків, Клименко, Рябов, Тлумак, Шах, Резнік, Сидун.
    Тренер: Андрій Тлумак.
    У матчі з лідером першої ліги «минайці» володіли суттєвою ігровою перевагою впродовж перших 40 хвилин. Вже на першій хвилині матчу виник небезпечний момент біля воріт «Карпат». Денис Устименко пробивав, але Андрій Кожухар врятував “зелено-білих” від пропущеного м’яча. Згодом свої моменти не змогли реалізувати Єгор Гунічев та той таки Устименко. У першому випадку м’яч пролетів повз ворота, а з ударом Устименка знову впорався Кожухар.
    Всередині першого тайму активний Устименко опинився на вістрі атаки та пробив - знову сейв Кожухаря. «Карпатівці» теж мали нагоди для того, щоб відзначитися. Одну з них «зелено-білі» перетворили у гол. Іґор Невес і Єгор Картушов розіграли атаку на лівому фланзі і вивели на ударну позицію Амбросія Чачуа. Капітан отримав м’яч на лінії штрафного майданчика та влучно пробив під поперечку - 1:0 на користь «Карпат».
    У другому таймі львів’яни продовжили створювати моменти біля воріт «Минаю» та зуміли відзначитися вдруге. Юрій Романюк навісив зі штрафного, після чого по воротах пробивали Артур Шах та Вадим Сидун. Однак результативним став удар Юрія Тлумака, який відправив мʼяч в сітку воріт - 2:0.
    Невдовзі «Карпати» могли забивати втретє - Владислав Клименко заробив пенальті. До позначки підійшов Богдан Векляк, котрий не зміг переграти голкіпера закарпатців.
    «Минай» відповів своїми атаками, але оборона «Карпат» діяла надійно. Під завісу зустрічі підопічні Мирона Маркевича організували кілька випадів, однак більше забитих м’ячів не було.
    Відео: ©@vzbirna.
    Інформація: ©@FcMinaj/@karpaty_lviv.
    Публікується в некомерційних та ознайомчих цілях.