‘Aanstelling Ollongren voelt als excuus-benoeming’

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 7 лют 2025
  • Kabinet Rutte IV neemt volgende week plaats op het bordes voor de traditionele bordesscene. Een klein deel van de nieuwe bewindslieden stond daar eerder, maar het zijn vooral veel nieuwe gezichten. Politiek commentator Wouter de Winther schetst de verwachtingen. Abonneer je hier gratis: bit.ly/Abonneer...
    Wil je meer (exclusieve) video's? Meld je dan hier aan voor onze video-nieuwsbrief: telegraaf.nl/v...
    Meer van De Telegraaf? Volg ons op:
    Website: www.telegraaf.nl/
    Facebook: / telegraaf
    Instagram: / telegraaf.nl
    Twitter: / telegraaf
    #TELEGRAAF

КОМЕНТАРІ • 93

  • @ansjovisnl9059
    @ansjovisnl9059 3 роки тому +16

    Welkom in Kabinet Schwab 1

  • @ExploringAndMe
    @ExploringAndMe 3 роки тому +24

    Vreselijk kabinet hugo over het huizen probleem? Word hem niet denk

    • @neodedude6657
      @neodedude6657 3 роки тому

      Grappig ofnie van leeraar naar minister volksgezondheid naar minister van wonen🤣
      Klinkt alsof hij er verstand van heeft

  • @spiritfree5050
    @spiritfree5050 3 роки тому +10

    walgelijk

  • @codm-theend1208
    @codm-theend1208 3 роки тому +16

    🤮🤮🤮🤮

  • @TimvanEngelen
    @TimvanEngelen 3 роки тому +7

    Nederland verder naar de knoppen helpen.. Nieuwe verkiezingen , NU!!

  • @paulvanechteld
    @paulvanechteld 3 роки тому +10

    Het is nu net een Bingo avond waarvan de nummers al ingevuld zijn.

  • @ricardovos4510
    @ricardovos4510 3 роки тому +21

    De verdere afgang van Nederland. Hoe ver kunnen we nog verder zakken.

  • @alexdelforge6278
    @alexdelforge6278 3 роки тому +25

    Zie nog steeds teveel dezelfde,. Waar we beter van af hadden kunnen zijn

  • @vangrun579
    @vangrun579 3 роки тому +6

    Succes met weer 4 jaar flauwekul.

  • @MRSFeeX
    @MRSFeeX 3 роки тому +5

    ik zie vooral de clan van Rutte terug, de jaknikkers.

  • @qww8293
    @qww8293 3 роки тому +5

    Ollongren (Zweeds voor neuspeuteren) kan haar carriere voortzetten i/d 2eKamer. Yippie !!! Leuk voor haar, alhoewel....Martin Bosma (PVV) zal er minder blij mee zijn !!!

  • @beremuts1171
    @beremuts1171 3 роки тому +24

    Hugo gaat van het organiseren van schoolreisjes, naar het slopen van Nederland als Minister van VGZ, naar het slopen van Nederland op een andere ministerpositie!

    • @claudevermeulen96
      @claudevermeulen96 10 місяців тому

      ‘Strafbaarstelling psychisch geweld is humanitaire noodzaak en internationale afspraak’
      Psychisch geweld is in Nederland, in tegenstelling tot in veel andere landen, nog steeds niet strafbaar. Schandalig, vindt Tako Engelfriet, aangezien slachtoffers hier meestal blijvende schade aan overhouden.
      Tako Engelfriet 28 juli 2022, 17:13

      De voltallige Tweede Kamer vroeg om een onderzoek naar de strafbaarstelling van psychisch geweld. De aanbevelingen vormen echter een klap in het gezicht van slachtoffers. Het huidige strafrecht zou al voldoende aanknopingspunten bieden, zo wordt gesteld. Dat terwijl slachtoffers niet eens aangifte kunnen doen, laat staan dat plegers veroordeeld worden. Dat kan en moet echt anders.

      Volgens elke definitie van de overheid bestaat huiselijk geweld ( ALLEEN ) uit seksueel, fysiek of psychisch geweld.
      Alleen psychisch geweld is niet strafbaar. Slachtoffers kunnen er dus geen aangifte van doen. Psychisch geweld komt verreweg het meeste voor, de gevolgen zijn ernstig en langdurig en de maatschappelijke kosten komen boven de 1 miljard euro per jaar uit. Dat alleen al zou genoeg reden moeten zijn om tot strafbaarstelling over te gaan.
      Slachtoffers verduren dagelijks emotionele chantage, krijgen dwingende appjes, kunnen vaak geen vrienden en familie meer zien, worden voortdurend gekleineerd en ondergaan vaak verbale bedreigingen. En zo zijn er nog veel meer voorbeelden. Juist de optelsom van dit soort gedragingen is een uiterst giftige mix, die slachtoffers vaak lang in angst gevangen houdt. De getuigenissen die wij als stichting al jaren dagelijks ontvangen liegen er niet om.
      Vrijheidsberoving
      Slachtoffers van psychisch geweld zoeken niet zomaar bescherming bij instanties. Plegers worden vaak gewelddadiger als het slachtoffer weg wil gaan.
      Dan kunnen plegers overgaan tot stalking, ouderverstoting, fysiek geweld en soms zelfs gezinsmoord of partnerdoding. Vooral dit laatste tegengaan kan alleen als het voorafgaande psychisch geweld strafbaar wordt, zo betoogden wij eerder in deze krant.
      De Franse premier zei; toen hij een nationale wet invoerde die psychisch geweld strafbaar stelde in 2010:
      “Psychisch geweld verklaart de meest verraderlijke situaties die geen sporen achterlaten met het blote oog, maar het innerlijk van het slachtoffer kunnen verminken".
      " In het Verenigd Koninkrijk noemen ze psychisch geweld een liberty crime: vrijheidsberoving. Het Europees Hof schaart psychisch geweld in recente uitspraken - op basis van het Verdrag van de Rechten van de Mens -
      Zelfs onder een vorm van marteling.
      De Nederlandse regering denkt echter dat ons huidige strafrecht voldoende mogelijkheden biedt.
      Strafbare feiten als dwang, bedreiging of mishandeling zijn echter puur gericht op de fysieke integriteit van slachtoffers. Daarnaast zeggen experts verbonden aan de Europese Unie dat deze strafbepalingen niet de reikwijdte van psychisch geweld kunnen bevatten. Psychisch geweld is immers een patroon van allerlei destructieve gedragingen, geen incident.
      Academische specialisten op dit terrein geven aan dat: ‘het falen om psychisch geweld effectief te criminaliseren te wijten is aan de verkeerde veronderstelling dat bestaande wetten adequaat deze vorm van mishandeling verbieden’.
      Het beperkte begrip in Nederland van de aard van psychisch geweld is schrijnend.
      Plegers krijgen ruim baan, slachtoffers staan machteloos.
      Als expertorganisatie maken wij ons hier al jaren grote zorgen over.
      Aanzienlijke schade
      De strafbaarstelling van psychisch geweld had allang moeten gebeuren.
      Het Verdrag van Istanboel tegen huiselijk ( niet altijd > huiselijk ) geweld laat immers niets aan de verbeelding over: Het verplicht tot expliciete strafbaarstelling. De verdragtekst is kraakhelder.
      Internationale experts, maatschappelijke organisaties en de Raad van Europa hebben de regering daarom al meermaals gewezen op hun nalatigheid, zonder resultaat.
      De paar landen die nu nog weigeren strafbaarstelling in te voeren krijgen terecht forse kritiek uit internationale kring. Wetenschappers gaven recent aan dat er in Nederland ‘met name weinig erkenning is dat psychisch geweld in ( niet altijd > intieme < ) relaties vaak bestaat ​​uit schijnbaar triviale gedragingen die op zichzelf niet strafbaar zijn, maar cumulatief aanzienlijke schade kunnen toebrengen aan het slachtoffer’.
      Strafbaarstelling is een humanitaire noodzaak en een internationale afspraak, geen vrijblijvend juridisch probleem.
      De leidende academische expert op dit terrein schreef laatst over Nederland:
      “Het niet strafbaar stellen van psychisch geweld is een significante en voortdurende afwijking van de psychische integriteit, en dus de mensenrechten, van slachtoffers.”
      Onze regering voert moedwillig de afspraken om deze verwijtbare situatie te verbeteren niet uit. Wij vinden dit een ernstige misstand.
      Veel landen hebben psychisch geweld al wel strafbaar gesteld of hebben concrete plannen daartoe.
      Engeland doet veel aan voorlichting en preventie nadat ze in 2016 psychisch geweld strafbaar stelden.
      Het begint allemaal met een duidelijke norm stellen. Die norm zou moeten zijn dat psychisch geweld een fundamentele aantasting van de mensenrechten is.
      Regering: Stel psychisch geweld expliciet strafbaar. Dan krijgen slachtoffers eindelijk de erkenning en bescherming die ze zo hard nodig hebben.

  • @lockstep2175
    @lockstep2175 3 роки тому +2

    Ben weer gaan bidden dankzij pinokkio4👁

  • @connectedonline1060
    @connectedonline1060 3 роки тому +6

    Rutte doctrine 2.0

  • @spiritfree5050
    @spiritfree5050 3 роки тому +14

    Heksen Kabinet

  • @wramerdammilot8766
    @wramerdammilot8766 3 роки тому +13

    Dit kabinet heeft een juridisch verplichte samenwerkingsovereenkomst getekend met het WEF van Klaus Schwab.

    • @OnlyJesusChristSaves
      @OnlyJesusChristSaves 3 роки тому +3

      Heet dat geen landverraad?

    • @casperzoetbrood13
      @casperzoetbrood13 3 роки тому

      Ssssst 🤫dat mag je niet zeggen. Het meest trieste is nog dat ze de vorige verkiezingen niet volledig zijn afgeslacht door het volk.

  • @Albert-bh6sj
    @Albert-bh6sj 3 роки тому +13

    Hahaha komt wel goed met dit praatgroepje “2e kamer” , fijne afleiding die poppenkast. Intussen doet het WEF het echte werk voor ons

  • @tobiasvdlinde8147
    @tobiasvdlinde8147 3 роки тому +2

    Woutertje met die tandjes zo in beeld doet mij denken aan een konijn dat overal aan knaagt. 😁

    • @ericbutton222
      @ericbutton222 3 роки тому

      Wouter " Ratten -tandjes " de Wit zal echt niks verkeerds zeggen hoor over t Partij Kartel

  • @nmgn
    @nmgn 3 роки тому +11

    Hugo wisselt van Spuitjesmelker naar Huisjesmelker.

  • @sebastianmollet8209
    @sebastianmollet8209 3 роки тому +9

    Welke van D66 24 zetels neemt Ernst Kuipers in 🤔
    Blijf het apart vinden dat je zo maar iemand van buitenaf in het kabinet minister kan worden!
    Naar mijn mening niet echt democratisch🤷‍♀️

    • @jona72
      @jona72 3 роки тому +3

      Dan snapt u het democratische stelsel niet.

    • @Albert-bh6sj
      @Albert-bh6sj 3 роки тому +5

      @@jona72 😂😂😂 Democratie is momenteel grondwet wijzigen, koninkje laten tekenen, bevolking mag creperen

    • @ansjovisnl9059
      @ansjovisnl9059 3 роки тому +5

      Nooit geweten dat Ernst Kuipers lid was van een politieke partij! 🤔

    • @Albert-bh6sj
      @Albert-bh6sj 3 роки тому +5

      Opdracht van ome Schwab

    • @avatar4707
      @avatar4707 3 роки тому +1

      Dat klopt,hij is als politikes niks, je moet als minister geen opleiding hebben,wel politieke ervaring,mooi terug in zijn graftombe, die beddenspecialist en doemdenker en kassa,Kuipers verdiend op jaarbasis ong €300.000,(Acute zorg),die graag aan praattafels zit.,de griezel.🏴‍☠️

  • @dutch0209
    @dutch0209 3 роки тому +2

    Te zien aan het kabinet gaan ze nu voor de kill om alles echt te slopen

  • @nowornever8286
    @nowornever8286 3 роки тому +3

    zitten er ook omgebouwde in het kabinet?

  • @JdeV61
    @JdeV61 3 роки тому +2

    Veel te veel dezelfde dus dit kabinet gaat niet veranderen jammer hoor

  • @Albert-bh6sj
    @Albert-bh6sj 3 роки тому +3

    Aliens gaan ons aansturen

  • @fb-iy3px
    @fb-iy3px 3 роки тому +5

    Dus aan de titel te zien, Doet die secreet van Ollongren weer mee?
    Had ook niet anders verwacht.
    Verder weet ik niet wat die twee zeggen.
    want dat gepraat van hun, Boeit mij helemaal NIKS.!

  • @wappietamtam6546
    @wappietamtam6546 3 роки тому +7

    WEF Kabinet , niet meer en niet minder.

  • @erwinmeijer1004
    @erwinmeijer1004 3 роки тому

    Ik zie het straks al voor me . De groepsfoto . Allemaal zwarte balkjes voor hun ogen .

  • @midj8129
    @midj8129 3 роки тому +2

    Wat gebeurt hier allemaal!? Hoe zit het met verkiezingen en stemmen!? Democratie!!?? Heb ik iets gemist ofzo!?

  • @janssens5022
    @janssens5022 3 роки тому

    Nee als dat een arts. Nee nieuwe Joseph mengeling

  • @LJLEEF1965
    @LJLEEF1965 3 роки тому

    DE catastrofe gaat verder !!!

  • @patriciavanderveen174
    @patriciavanderveen174 3 роки тому +6

    Mark Rutte zo daagt U
    door de eeuwen heen
    uw kinderen uit
    hoe zwak
    of stoer zij van zichzelf zijn
    zo kweekt U
    helden vol vertrouwen
    voor werken in de wijngaard
    van uw Koninkrijk
    maakt U
    door levend water
    en volheid van uw Geest
    uw plannen waar

    • @goldygoldy7543
      @goldygoldy7543 3 роки тому

      Mark rutte is 666!!!!
      Getal van de duivel in z n eigen persoon!

    • @neodedude6657
      @neodedude6657 3 роки тому

      @@goldygoldy7543 nee als hij 666 was was hij awsome.

  • @48pluto
    @48pluto 3 роки тому

    We hadden een nieuw kabinet kunnen hebben maar mensen hebben weer gestemd zo nu krijgen we een nieuw oud kabinet. Dezelfde gasten die afgetreden zijn, zijn weer terug. Hoe dan ook. Onthoud: Een echte Nederlander laat zich niet inspuiten voor verkoudheid. En dit wat zich kabinet noemt raken we ook wel kwijt binnen vier jaar. Het kan alleen maar beter worden mensen!

  • @mkodyglobalsouthsoldier
    @mkodyglobalsouthsoldier 3 роки тому +2

    Putin and rutte
    1 pot nat

  • @ryanair669
    @ryanair669 3 роки тому +1

    En straks krijgen we de persconferentie en want hij houdt zo erg van lockdown verlengen en hij kan goed liegen hè
    In de jaren 90 deugt hij niet en met zijn inschattingsfoutjes o hans de de omikron variant is dominant o help

    • @willymulder3839
      @willymulder3839 3 роки тому

      Vraagje heb je prikspijt ?Of ben je nog van plan om naar de bioscoop te gaan?

    • @ryanair669
      @ryanair669 3 роки тому

      @@willymulder3839 nee waarom zou ik

    • @ryanair669
      @ryanair669 3 роки тому

      @@willymulder3839 vraagje ben je niet gevaccineerd