ІЛЛЯ ПУТРЯ ТА РОМАН ГРИГОРЧУК ПРО ПОРАЗКУ ВІД КОЛОСА

Вставка
  • Опубліковано 5 сер 2023
  • VBET Ліга 2-й тур: «Чорноморець» поступається в Ковалівці.
    Долю матчу вирішили два голи, що господарі забили в останні 15 хвилин.
    Не дивлячись на вечірній час початку гри, перший тайм командам довелося грати за страшної спеки. До того ж сильний вітер заважав суперникам створювати небезпечні моменти. В перші 45 хвилин на поле три моменти заслуговували на особливу увагу: одного разу «Чорноморець» врятував Олег Білик, потім вже Кирило Фесюн впорався з дальнім ударом Ореста Кузика. А на 30-й хвилині стався найбільш скандальний момент гри. Кузик і Путря розіграли непогану комбінацію, Ілля завдав удару в площину, м'яч зачепив руку захисника господарів, змінив напрямок і був зафіксований голкіпером. Ані арбітр Дмитро Кривушкін, ані суддя ВАР Анастасія Романюк пенальті в цьому моменті не побачили.
    Друга половина матчу розпочалася з сейву Білика. Гостям вдалося згодом відтіснити «Колос» на власну половину поля. Тільки непорозуміння Ієде і Бойчука (Самсон вперте ігнорував Богдана) не дозволило одеситам повести в рахунку. На 75-й хвилині Бойчук організував для Шпорна гольовий момент, але Йон з двох метрів влучив у воротаря. Майже відразу ковалівці провели флангову атаку, яку головою замкнув Вадим Велетень, що вийшов на заміну. У моряків був час, щоб відігратися. Але більше моментів у воріт Фесюна не було. Натомість господарі вдало розіграли стандарт, і Цуріков встановив остаточний рахунок - 2:0.
    В третьому турі у суботу одесити вдома зіграють проти «Оболоні».