• 7 304

Відео

ІЛЛЯ ПУТРЯ ТА РОМАН ГРИГОРЧУК ПРО ПОРАЗКУ ВІД КОЛОСА
Переглядів 2 тис.9 місяців тому
VBET Ліга 2-й тур: «Чорноморець» поступається в Ковалівці. Долю матчу вирішили два голи, що господар забили в останн 15 хвилин. Не дивлячись на вечірній час початку гри, перший тайм командам довелося грати за страшної спеки. До того ж сильний вітер заважав суперникам створювати небезпечн моменти. В перш 45 хвилин на поле три моменти заслуговували на особливу увагу: одного разу «Чорноморець» вря...
ЛНЗ - ЧОРНОМОРЕЦЬ / ГОЛИ ТА СЛОВА РОМАНА ГРИГОРЧУКА ПІСЛЯ МАТЧУ
Переглядів 5 тис.9 місяців тому
1 тур упл між командами ЛНЗ та Чорноморець закінчилися перемогою одеситів з рахунком 0:2 В цьому відео ми показуємо голи, та слова Головного тренера Романа Григорчука після матчу.
ПЕРЕМОГИ ПІД ЧАС ВІЙНИ - ПІДТРИМКА ФАНІВ ЧОРНОМОРЦЯ
Переглядів 1910 місяців тому
В цьому відео ми показали кадри як фанати підтримують команду під час війни, були перемоги та поразки, але команда це все пройшла. 🔥Підпишись, тут буде багато цікавого🔥
Гай Хадіда - Критика від фанів, Як потрапив до "ФК ЧОРНОМОРЕЦЬ" [Вболівальник Live]
Переглядів 5811 місяців тому
В цьому відео м вирішили взяти невелике інтерв'ю, у Ізраїльського футболіста, який у 2023 роц перейшов в Українську лігу, Та підписав контракт з " ФК ЧОРНОМОРЕЦЬ" ⚽ Посилання на Телеграмм канал з розіграшем АВТОГРАФА: t.me/ukvbolivalnyk 0:00 Хто такий Гай Хадіда? 0:18 Як зацікавилися футболом? 0:49 Чи є в вас мрія? 1:00 Чим любите займатися у вільний час від матчів та тренувань? 1:19 Як ставити...