@ОлегЕгоров-в5я всё зависит от жирности глины,если не жирная глина,то 1 ведро глины на 5 вёдер хвои ,песок не добавлял,а с жирной глиной 1 ведро глины ,2-3 ведра песка и 5-7 вёдер песка и добовлял известь без разницы гашёная или нет,негашёная даже лучше,извести должно быть 10% от всей смеси. Всё нужно смотреть по обстоятельствам сделать пробники и посмотреть
@@GlinKoUA добрий день. Скажіть, будь ласка, які можливі максимальні відстані між несучими стінами такого солом'яного будинку, без використання додаткових опор або перегородок в якості опори і щоб при цьому не було ефекту батута або щоб він був мінімальним?
@@GlinKoUA здрастуйте занимаюсь строительство домов.хочу занятса строительство с соломи еко купив специально землю в селі,а як совремннем внутри желтизна нигде не проходить ????
Скажу как заготовитель соломы в тюках, мышу еще не одну не видел в самих тюках за 10 лет работы, они если лезут то только между тюками и то не всегда, в основном норы роют самого низу в землю, солома в тюке не так быстро гниет, есть пару тюков на навозной куче года 3 и не че им, да процесс уже пошел но еще живая, а спалить дом обмазанный глиной еще суметь нужно.
Може трохи не в тему, але... Грубка це дуууже гарна річ. Головне якість матеріалів і збірка. А от щодо тепла, то маю таку інформацію - глина випромінює теплову хвилю близьку до теплової хвилі людини. Приблизно таку ж частоту має і цегла-сирець. Маленька майстерня "гріється" від грубки на 38 цеглин і має 4 горизонтальні "колодці" і завжди тепло. Нема сухого повітря, легко дихати і кисню вистачає. Це в порівнянні з металевою буржуйкою небо і земля. Крім того, що КПД у грубки більше, так і безпечніше ще, бо майстерня в основі столярна.
Так, Ви праві на всі 100%. Ми працюємо над використанням сирця. На нашій сторінці у facebook вже є трохи інформації. Слідкуйте за нашими публікаціями - цікаве ще буде.
РОДИТЕЛЬСКИЙ ДОМ 1950Г КИРПИЧ 37 СМ СТЕНЫ И ПОТОЛОК СОЛОМА С ГЛИНОЙ ПОТОМ КОНСКИЙ НАВОЗ СГИНОЙ ВЫРАВНИВАЮЩАЯ И ПОБЕЛКА ИЗВЕСТЬЮ ЗИМОЙ ТЕПЛО ЛЕТОМ ПРОХЛАДНО
Супер відео. Окреме спасибі Glinko. Ми теж консультувались з спеціалістом Glinko, при будівництві першого з семи наших будинків. Якщо коротко про нашу технологію, то стінові та дахові панелі з соломи (солом'яні панелі), далі штукатурка, вент-фасад і магнезитові плити (довговічний, екологічний та міцний матеріал). Електрика розведена в гофро-трубках. В якості додаткового утеплювача ми використали конопляні мати (утеплили дахові панелі на другому поверсі). Міжкімнатні перегородки ми заповнили ще одним екологічним матеріалом, відомим під назвою "Камка" (морські водорості). Вікна дерев'яні, одне з яких в повний ріст будинку, тобто на 2 поверхи. Утеплення будинку буде відбуватись завдяки тепловому насосу повітря-повітря. Також передбачений камін. Своя свердловина з чистою водою, ну і септик. Будинок на 166 квадратів, з великою терасою, ми збудували в с. Черніїв (Івано-Франківська обл.), і це перша зима яку він зимуватиме. Всім цікаво поглянути на показники енергоефективності не на папері а по факту. Будинок ми спроектували в сучасному дизайні, тому на перший погляд важко сказати що цей дім з солом'яних панелей. Раді будемо провести презентацію в середині, для всіх кому цікава технологія. Маємо надію, що будівництво екологічного та енергоефективного житла в Україні стане нормою, і слово "еко", яке штампують на кожному товарі, буде справді синонімом для природних матеріалів.
@@elekbilyk8604 Ще ні. Для опалення встановлений теплонасос (повітря-повітря), також є вихід під камін. Тепловий насос плануємо запустити під кінець грудня.
@@elekbilyk8604 В нас зараз спеціалісти доробляють дрібні внутрішні роботи, і ми очікуємо на монтаж решти склопакетів. Виникла затримка з поставкою вікон, тому прийшлось заклеювати плівкою та обігрівати турбіною (нагрівач газовий). Після встановлення склопакетів, запускаємо теплонасос та збираємо дані про показники енергоефективності.
Ребята молодцы! Скажите пожалуйста, а облицовочным керамическим кирпичом, фасад можно отделать?! Внизу например, в первом ряду сделать пустые вертикальные швы и вверху тоже, чтобы фасад вентилировался.
Гарне відео, єдине не зрозуміло чому вапно втягує кудись вологу а глина регулює, що означає регулює не зрозуміло.....?!? І ще чого це з глиною це екобудинок а з вапном ні, тим паче що обидва природні матеріали, а ще у глини набагато більше різновидів деякі навіть в будівництві використовувати не можна..?!?.
Подивіться наші свіжіші відео, там є роз'яснення. Глина швидко вбирає вологу, рівномірно її розподіляє по собі та при знижені вологості в приміщенні її швидко віддає. Цим забезпечує максимальний комфорт для мешканців. Вапно так не працює. І вапно - луг, який при попаданні в дихальні шляхи подразнює та роз'їдає слизову оболонку. "Роз'їдає" руки підчас роботи. Глина цього не робить. У нас на каналі є відео про те як вапняна штукатурка працює. Подивіться, якщо будуть питання то задавайте. Миру та швидшої ПЕРЕМОГИ нам всім 💛💙
@@GlinKoUA з задоволенням подивлюсь. З вапном трошки не так як ви вважаєте, мабуть це пов'язано з тим що ви просуваєте на ринок саме матеріали із глини, все ж таки порадив би вам не спиратися на наче б то негативні сторони вапна, тому що можете потрапити на знавців які доведуть протилежне....😉 Всім наснаги і Перемоги
@@Dmytro-rd2np вапно має свої переваги перед глиною, тому кожен матеріал повинен бути на своєму місці. Дійсно в деяких випадках вапно краще, але не для СОЛОМИ
Ребята, вы такие молодцы))) В прошлом году тоже начали строиться из соломы: ua-cam.com/video/gwBbILEB7pY/v-deo.html Планируем делать внутреннюю отделку, используя вашу продукцию.
Кварцовая грунтовка - это кварцовый заполнитель (песок) и связующее вещество. Большенство производителей используют акрилаты, но могут быть и силиконы.
@@GlinKoUA 1) м точки зрения паропроницаемость и совместимости с глиной - какая основа лучше? 2. А можно ли просто вмешивать грунтовку в самодельную глиняно-песчаную смесь для улучшения свойств? :)
@@vytivnyk для глины, лучше всего казеиновая, крахмальная или силикатная грунтовка. Домешивать в глину полимеры можно, но если речь не идёт о паропроницаемости. В противном случае это будет материал мёртвый. Если Вы точнее объясните что нужно сделать или какая стоит задача, тогда мы точнее сможем дать ответ.
@@GlinKoUA спасибо за ответ! Интуиция подсказывает добавлять в основной слой фибру (не солому, например базальтовое волокно), и для сцепки фибры с глиной добавить некий "клей", плюс это будет пластификатор (значит меньше лить воды - меньше трещин) . Т.о. сообразить искусственную замену конского навоза :)
Под пеноблок надо хороший фундамент хорошо амированый и до грунта не промерзания видел дом где фундамент семьдесят сантиметров глубиной и по диагонали фундамент тресну асним и пеноблоки дом простоял три года и треснул воттак апеноблок ломается просто пополам а не пошву
@@GlinKoUA а если обмакнуть сторону примыкания к доскам в глиняный раствор и сразу класть,чтобы там не осталось полости для конвекции неправильно будет,не высохнет?
Здравствуйте, спасибо за видео. есть вопрос. очень хочу построить дом из соломы, но без каркасный 70-90 кв. в планах использовать стандартные маленькие тюки или совсем большие. есть ли опыт которым вы можете поделиться в строительстве без каркасного дома? или просто ваши мысли про кладку выполненную из тюков соломы высотой до 3 метров
Данная технология имеет право на жизнь. Но я бы всёже сделал хоть минимальный но несущий каркас. Тюки нестабильные и могут быть потом проблемы. А каркас - есть каркас.
Це відео було знято не заплановано. Якщо Вас воно не задовольняє, просимо вибачення. Але головне суть змісту інфораційності. Якщо Ви щось не почули, можемо персонально прокоментувати. P.S. дякуємо за Ваш коментар. Врахуємо зауважання.
Живу в Отеле в Майами,на берегу океана.Вентиляции нет нигде.Даже в Ванной.Стены обсолютно сухие,плесени нет в поинципе,как так?Да,окна всегда открыты.И это еще не соломенный дом.Где вы в селах,в домах из самана видели винтеляцию?
Шамот (фр. chamotte) - огнеупорная глина, каолин, обожжённые до потери пластичности, удаления химически связанной воды и доведённая до некоторой степени спекания. Данное наименование применяется также в отношении других исходных материалов, используемых для производства огнеупоров, обожжённых до окускования смешанных с глиной порошков и стабилизации свойств материала. По применяемым материалам различают высокоглинозёмистый, корундовый, цирконовый шамот, изготовленный с применением шамотной глины кирпич. В практике художественной керамики шамотом часто называют пластичную массу на основе глин разного состава с добавлением 30-40 % собственно шамотной крошки крупностью 0,2-2,5 мм, а также готовые обожжённые изделия из этой массы (шамотные вазы).
@@GlinKoUA Якщо можете Поясніть чому екобудівництво, а саме з наповненням стін соломою, вимагає двохрічного процесу будівництва? Або іншими словами, як солома у стіні пов'язана з двома роками тривалості будівельних процесів?
А вы по пожарной технологии проверьте. Сами. Сделайте макет кусок пенопласта зашейте каркас. И пучок соломы пресованой обмажте глиной в три см с каждой стороны игорелкой пробуй поджечь что загорится быстрей твой пенопласт вкаркасе. Или солома вглине
Благодарю! Одно из лучших видео! Низкий Вам поклон что поделились!
Большое спасибо за практические советы, которые так трудно найти. Всех благ вам!
Стараемся))))
Я дом саманный строил из опавшей хвои,дому 12 лет,полёт отличный
@@andersanders6026 составом можете поделиться самана из хвои я делал из соломы и глины хочу делать предбанник
@ОлегЕгоров-в5я всё зависит от жирности глины,если не жирная глина,то 1 ведро глины на 5 вёдер хвои ,песок не добавлял,а с жирной глиной 1 ведро глины ,2-3 ведра песка и 5-7 вёдер песка и добовлял известь без разницы гашёная или нет,негашёная даже лучше,извести должно быть 10% от всей смеси. Всё нужно смотреть по обстоятельствам сделать пробники и посмотреть
Какие вы все молодцы! Так правильно мыслите. Удачи вам в вашем деле прекрасном!
Благодарим за тёплые слова))))
@@GlinKoUA добрий день. Скажіть, будь ласка, які можливі максимальні відстані між несучими стінами такого солом'яного будинку, без використання додаткових опор або перегородок в якості опори і щоб при цьому не було ефекту батута або щоб він був мінімальним?
@@romanroman7270 на це питання дати може відповіді тільки інженер-проектувальник.
+380971593388 Олександр
@@GlinKoUA дуже дякую, зберіг
@@GlinKoUA здрастуйте занимаюсь строительство домов.хочу занятса строительство с соломи еко купив специально землю в селі,а як совремннем внутри желтизна нигде не проходить ????
Очень познавательно 👍Благодарю ☀️
Какиеи же , вы молодцы!!!
Пізнавально. Дякуємо за відео
Скажу как заготовитель соломы в тюках, мышу еще не одну не видел в самих тюках за 10 лет работы, они если лезут то только между тюками и то не всегда, в основном норы роют самого низу в землю, солома в тюке не так быстро гниет, есть пару тюков на навозной куче года 3 и не че им, да процесс уже пошел но еще живая, а спалить дом обмазанный глиной еще суметь нужно.
Так ви 100% маєте рацію. Миша буде жити в пустоті, а не всамій соломі.
Все правильно даже в тюке слежавшаяся солома сразу не загорается. Она как бы тлеет а если ещё ее глиной замазать то нужна хорошая температура
Спасибо. Очень познавательно
Корисне відео для тих хто дійсно хоче собі будинок саме із соломи
Спасибо, хорошее дело делаете.
Благодарим)))
Може трохи не в тему, але...
Грубка це дуууже гарна річ. Головне якість матеріалів і збірка. А от щодо тепла, то маю таку інформацію - глина випромінює теплову хвилю близьку до теплової хвилі людини. Приблизно таку ж частоту має і цегла-сирець. Маленька майстерня "гріється" від грубки на 38 цеглин і має 4 горизонтальні "колодці" і завжди тепло. Нема сухого повітря, легко дихати і кисню вистачає. Це в порівнянні з металевою буржуйкою небо і земля. Крім того, що КПД у грубки більше, так і безпечніше ще, бо майстерня в основі столярна.
Так, Ви праві на всі 100%.
Ми працюємо над використанням сирця. На нашій сторінці у facebook вже є трохи інформації. Слідкуйте за нашими публікаціями - цікаве ще буде.
РОДИТЕЛЬСКИЙ ДОМ 1950Г КИРПИЧ 37 СМ СТЕНЫ И ПОТОЛОК СОЛОМА С ГЛИНОЙ ПОТОМ КОНСКИЙ НАВОЗ СГИНОЙ ВЫРАВНИВАЮЩАЯ И ПОБЕЛКА ИЗВЕСТЬЮ ЗИМОЙ ТЕПЛО ЛЕТОМ ПРОХЛАДНО
Здравые рассуждения! Приятно слушать. )
Супер відео. Окреме спасибі Glinko. Ми теж консультувались з спеціалістом Glinko, при будівництві першого з семи наших будинків. Якщо коротко про нашу технологію, то стінові та дахові панелі з соломи (солом'яні панелі), далі штукатурка, вент-фасад і магнезитові плити (довговічний, екологічний та міцний матеріал). Електрика розведена в гофро-трубках. В якості додаткового утеплювача ми використали конопляні мати (утеплили дахові панелі на другому поверсі). Міжкімнатні перегородки ми заповнили ще одним екологічним матеріалом, відомим під назвою "Камка" (морські водорості). Вікна дерев'яні, одне з яких в повний ріст будинку, тобто на 2 поверхи. Утеплення будинку буде відбуватись завдяки тепловому насосу повітря-повітря. Також передбачений камін. Своя свердловина з чистою водою, ну і септик. Будинок на 166 квадратів, з великою терасою, ми збудували в с. Черніїв (Івано-Франківська обл.), і це перша зима яку він зимуватиме. Всім цікаво поглянути на показники енергоефективності не на папері а по факту. Будинок ми спроектували в сучасному дизайні, тому на перший погляд важко сказати що цей дім з солом'яних панелей. Раді будемо провести презентацію в середині, для всіх кому цікава технологія. Маємо надію, що будівництво екологічного та енергоефективного житла в Україні стане нормою, і слово "еко", яке штампують на кожному товарі, буде справді синонімом для природних матеріалів.
Дякуємо за коментар )))
Енерговитрати вже знаєте? Чим опалюєте будинок?
@@elekbilyk8604 Ще ні. Для опалення встановлений теплонасос (повітря-повітря), також є вихід під камін. Тепловий насос плануємо запустити під кінець грудня.
@@novatorgroup2547 а чим зараз опалюєте?
@@elekbilyk8604 В нас зараз спеціалісти доробляють дрібні внутрішні роботи, і ми очікуємо на монтаж решти склопакетів. Виникла затримка з поставкою вікон, тому прийшлось заклеювати плівкою та обігрівати турбіною (нагрівач газовий). Після встановлення склопакетів, запускаємо теплонасос та збираємо дані про показники енергоефективності.
Как же я отвык от соломы и от бесед про технологию (которая должна быть в проекте) рядом с соломенной стеной...
Мы использовали мраморный песок известь для фасада на слой глины.
Как вариант известковой штукатурки на фасаде вполне приемлемый.
@@GlinKoUA а как сделать известковую штукатурку? С глиной смесь?
Скажите,плиз,чем вы пресуете солому.Т.е соломенный блок у вас с поля.Но вы говорили,что пресуете его домкратами,не могли бв более подробно.
Не потрібен вам рекуператор.Воздух скрізь стіни буде проходити, якщо гарна витяжка.
Так, Ви праві, але є норми по вентиляції
Ребята молодцы! Скажите пожалуйста, а облицовочным керамическим кирпичом, фасад можно отделать?! Внизу например, в первом ряду сделать пустые вертикальные швы и вверху тоже, чтобы фасад вентилировался.
Это отличный вариант для вентилируемого фасада.
@@GlinKoUA благодарю.
"Просто но правильно."
И сколько по стоимости будет коробка из соломы
Мышь будет ломиться со страшной силой и думать как ленивая мышь это главная ошибка. Думать не надо - надо перекрывать от низу до верха включая потолок
Отлично
Добрый день, подскажите какой пленкой консервировать соломенные стены на зиму, сейчас уже дожди пошли и наверное штукатурить поздно.
Штукатурити можна до приморозків. Але краще цього не робити.
А плівку можна використати стійку до ультрофіолету (тепличну).
Гарне відео, єдине не зрозуміло чому вапно втягує кудись вологу а глина регулює, що означає регулює не зрозуміло.....?!? І ще чого це з глиною це екобудинок а з вапном ні, тим паче що обидва природні матеріали, а ще у глини набагато більше різновидів деякі навіть в будівництві використовувати не можна..?!?.
Подивіться наші свіжіші відео, там є роз'яснення.
Глина швидко вбирає вологу, рівномірно її розподіляє по собі та при знижені вологості в приміщенні її швидко віддає. Цим забезпечує максимальний комфорт для мешканців.
Вапно так не працює. І вапно - луг, який при попаданні в дихальні шляхи подразнює та роз'їдає слизову оболонку. "Роз'їдає" руки підчас роботи. Глина цього не робить.
У нас на каналі є відео про те як вапняна штукатурка працює. Подивіться, якщо будуть питання то задавайте.
Миру та швидшої ПЕРЕМОГИ нам всім 💛💙
@@GlinKoUA з задоволенням подивлюсь. З вапном трошки не так як ви вважаєте, мабуть це пов'язано з тим що ви просуваєте на ринок саме матеріали із глини, все ж таки порадив би вам не спиратися на наче б то негативні сторони вапна, тому що можете потрапити на знавців які доведуть протилежне....😉 Всім наснаги і Перемоги
@@Dmytro-rd2np вапно має свої переваги перед глиною, тому кожен матеріал повинен бути на своєму місці. Дійсно в деяких випадках вапно краще, але не для СОЛОМИ
@@GlinKoUA нажаль не згоден....а взагалі іноді і продавці пінопласту впевнено переконують нас в його наприклад негорючості і екологічності....
Ребята, вы такие молодцы))) В прошлом году тоже начали строиться из соломы: ua-cam.com/video/gwBbILEB7pY/v-deo.html Планируем делать внутреннюю отделку, используя вашу продукцию.
Всегда рады помочь))))
Скажите, а кварцевая грунтовка - это, силиконовая грунтовка с кварцевым песком?
Силиконовая и кварцевая это одно и тоже?
Кварцовая грунтовка - это кварцовый заполнитель (песок) и связующее вещество. Большенство производителей используют акрилаты, но могут быть и силиконы.
@@GlinKoUA 1) м точки зрения паропроницаемость и совместимости с глиной - какая основа лучше?
2. А можно ли просто вмешивать грунтовку в самодельную глиняно-песчаную смесь для улучшения свойств? :)
@@vytivnyk для глины, лучше всего казеиновая, крахмальная или силикатная грунтовка. Домешивать в глину полимеры можно, но если речь не идёт о паропроницаемости. В противном случае это будет материал мёртвый.
Если Вы точнее объясните что нужно сделать или какая стоит задача, тогда мы точнее сможем дать ответ.
@@GlinKoUA спасибо за ответ!
Интуиция подсказывает добавлять в основной слой фибру (не солому, например базальтовое волокно), и для сцепки фибры с глиной добавить некий "клей", плюс это будет пластификатор (значит меньше лить воды - меньше трещин) .
Т.о. сообразить искусственную замену конского навоза :)
@@vytivnyk фибру добавить можно. Но полимеры нет. Всё что подойдёт это крахмал готовый или модифицированный и то немного.
Здравствуйте!
Вы дома каркасные из тюков соломы строите?
Мы нет, а вот партнёры наши строят
@@GlinKoUA с какого города ваши партнёры?
@@АлексКозлов-о3с с Одессы, а работают по всей Украине.
@@GlinKoUA а расценки какие у них?
@@АлексКозлов-о3с свяжитесь с нами и мы дадим контакт. Или оставте свой для связи с Вами.
Все гладко, но там же мыши заведутся. Там же просто райские условия для них будут...
якщо це враховувати то не завидуться
Вы тюки соломенные видели. Вот не разу всоломеных тюках не разу не видел мышей это о чем-то вам говорит
@@ОлегЕгоров-в5я Да, действительно не видел. Бог его знает, но на чердаках же в деревенских домах, где либо мох либо опилки они обитают зимой...
Проблем с этой соломой столько,что проще из пеноблока...Зачем искать проблемы, а потом их решать?
Каждому своё)))
Под пеноблок надо хороший фундамент хорошо амированый и до грунта не промерзания видел дом где фундамент семьдесят сантиметров глубиной и по диагонали фундамент тресну асним и пеноблоки дом простоял три года и треснул воттак апеноблок ломается просто пополам а не пошву
Соманые дома стоят до сих пор не каких проблем сними. Нет какие там проблемы зато чисто экологически й дом и тёплый
👍👍👍👍👍
Доброго времени суток,хочу обшить готовый дощатый дом соломенными тюками,подскажите как обустроить примыкание доски с соломой?
Хорошо если тюк обмазать глиной, высушить,а после монтировать.
@@GlinKoUA а если обмакнуть сторону примыкания к доскам в глиняный раствор и сразу класть,чтобы там не осталось полости для конвекции неправильно будет,не высохнет?
@@burtas624 только на сухую. Иначе не высохнет и пойдёт гниль
Здравствуйте, спасибо за видео. есть вопрос. очень хочу построить дом из соломы, но без каркасный 70-90 кв. в планах использовать стандартные маленькие тюки или совсем большие. есть ли опыт которым вы можете поделиться в строительстве без каркасного дома? или просто ваши мысли про кладку выполненную из тюков соломы высотой до 3 метров
Данная технология имеет право на жизнь. Но я бы всёже сделал хоть минимальный но несущий каркас. Тюки нестабильные и могут быть потом проблемы. А каркас - есть каркас.
Какая толщина стен для западной Україны чтоб тепло было ??? Спасибо .
40 см.
Почему Стены с костро конопли?
В цьому будинку стіни з СОЛОМИ.
а если снаружи сделать металопрофиль а внутри юзби или вагонку, без штукатурки и всяких мазаний
Будет сифонит страшно со стен. И солома начнёт пропадать через время.
чувак выдал про навоз-хоть стой,хоть падай
Така вже неповага до глядача, не було 300 гривень в оренду взяти мікрофон петличний з захистом від вітру? Вуха болять слухати.
Це відео було знято не заплановано. Якщо Вас воно не задовольняє, просимо вибачення. Але головне суть змісту інфораційності. Якщо Ви щось не почули, можемо персонально прокоментувати.
P.S. дякуємо за Ваш коментар. Врахуємо зауважання.
Живу в Отеле в Майами,на берегу океана.Вентиляции нет нигде.Даже в Ванной.Стены обсолютно сухие,плесени нет в поинципе,как так?Да,окна всегда открыты.И это еще не соломенный дом.Где вы в селах,в домах из самана видели винтеляцию?
😂ключевое окна всегда открыты!! Так это не вентиляция?)))
Шамот это и есть крошка, порошок обожженного красного(глиняного) кирпича.)))
Шамот (фр. chamotte) - огнеупорная глина, каолин, обожжённые до потери пластичности, удаления химически связанной воды и доведённая до некоторой степени спекания. Данное наименование применяется также в отношении других исходных материалов, используемых для производства огнеупоров, обожжённых до окускования смешанных с глиной порошков и стабилизации свойств материала.
По применяемым материалам различают высокоглинозёмистый, корундовый, цирконовый шамот, изготовленный с применением шамотной глины кирпич.
В практике художественной керамики шамотом часто называют пластичную массу на основе глин разного состава с добавлением 30-40 % собственно шамотной крошки крупностью 0,2-2,5 мм, а также готовые обожжённые изделия из этой массы (шамотные вазы).
Бобслей для мышей!!!))
Мыши в стенах из соломы не живут, если всё сделать грамотно.
Не поганий утеплювач з очерету- ua-cam.com/video/mUj6nALyIjk/v-deo.html
Про навоз человек не знает и не понимает?..Говорит ерунду.В навозе ферменты и вещества , которые сдерживают рост грибков!!!
А не подскажите, почему тогда конский навоз и птичий поймёт добавляют в мешки с соломкой, на которых выращивают шампиньоны и вешенки?
Только в перегнившем виде..
Как удобрение...
"Любий екологічний будинок будується два роки" В будівництві час завжди грає проти кінцевого споживача. Особливо в сучасну добу.
В эко будівництві, а саме з соломи, час це важлива складова.
@@GlinKoUA Якщо можете Поясніть чому екобудівництво, а саме з наповненням стін соломою, вимагає двохрічного процесу будівництва? Або іншими словами, як солома у стіні пов'язана з двома роками тривалості будівельних процесів?
@@ruslansavaryn386 мы Вам ответили в нашем последнем видео ответе))))
"Почему дом из соломы строиться два сезона?"
@@GlinKoUA Дякую Сергій, обов'язково подивлюся!
У меня круглый дом из соломенных панелей.
Можно обшить его вагонкой вертикально без вентфасада ?
В Одессе сухо и нет туманов блядь а где я таки живу
На самом деле стремная технология. Не увидел каких-либо вразумительных преимуществ. Тот же огнестойкий пенопласт намного лучше будет в каркасе.
А вы по пожарной технологии проверьте. Сами. Сделайте макет кусок пенопласта зашейте каркас. И пучок соломы пресованой обмажте глиной в три см с каждой стороны игорелкой пробуй поджечь что загорится быстрей твой пенопласт вкаркасе. Или солома вглине
Глупая система.....
Учитесь у Корейцев.....главное тёплый пол.........
Это о рекламе про конвекторы..... отопления
Кожному своє
Ъъъъ°ъъ
Раньше деды делали дома с соломы и глины и смешивали , забыла стены обрабатывают под обои и так делали дома , а это для крыс и мышей домик !
Вже першому нашому будинку 20 років. Миші не з'їли.
У Вас всегда все добре, бо Вы там не живете , а строите для людей@@GlinKoUA
@@rayisa6654 якщо у Вас є сумніви, то запрошуємо на екскурсію в такі будинки. В Карпатах є шість будинків, відпочиненте, поживете, зробите висновки.
Вдячна за приглашение!@@GlinKoUA
Фуфло!!!
👍👍👍