Круто! З духовкою не особо знайома і шукала значення цих позначок. Щиро вам дякую, ви не тільки розповіли який режим, що робить, але й привели приклади 🙏 Те що треба до того ж зробили це коротко і чітко, без води 💛💙
Ну так, є деякі нюанси. В хлібі не так важливе випікання, як замішування, формування і вистоювання тіста. Раджу туди сконцентрувати всю увагу. І оминати рецепти типу "хліб за 15" хвилин :) Тому що ферментація вимагає часу. А аромат хліба вимагає ферментацію.
Рік користувалась духовкою, в якій не можна було температуру регулювати, а одного разу вирішила «підсушити» арахіс, поклала буквально на 3 хв, пішла їсти і... забула😅 Добре, що будинок не згорів))
Звучить як якась фантастика. Я ще не стикався із такими духовками. Мабуть була зламана. Тааа, історія про те як хтось щось залишив на вогні чи в духовці вшита в наш генетичний код :)
В піці дуже важливо щоб верх не перепікся. Сир в класичній піці не повинен припікатися, а має залишатись тягучим. Конвекція як правило вбиває сподівання на такий тягучий сир. Як варіант спочатку наполовину пропекти сам корж, посеред дороги витягнути його і тоді вже накладати начинку продовживши після того запікати
Чудова інформація! Чи не підказали б ви як саме спекти піцу в режимі (як ви радите нижній тен і конвенція) ? Яка має бути температура та висота розміщення дека?
Принцип із піцою простий - включати температуру на максимум. В дров'яній печі я розігріваю до 400 градусів пічку в нижній частині. Верхня в той момент більше 500 градусів. Але в домашніх духовках це нереально. Тому приходиться викручуватись. Режим: нижній тен і конвекція. Ставити піцу якнайнижче. Оскільки потрібно щоб корж знизу пропікся. Якщо є можливість дістати камінь для випікання хліба то можна ще його спочатку нагріти. Тоді тісто знизу точно пропечеться швидко. Бо наше завдання - щоб тісто запеклося а начинка при тому все ще була ніжною і не перепечено. А поставити тісто з начинкою і потім 15 хв пекти - то поки дно дійде, то верх вже буде перепечений. Алгоритм дій: 1. духовку на макимальну температуру 2. поставити корж на запікання без жодної начинки і соусу. 3. Дочекатись поки краї коржа почнуть румяніти 4. витягнути і швидко накласти начинку 5. поставити знову в духовку на декілька хвилин щоб розплавився сир а краї стали зовсім румяними
@@МорозЛюдмила-ф3ж добрий день я віддаю перевагу німецької якості в приладах...придбала фірму "сільвер крест",зараз ще не сезон,тому пробувала на одному яблучку..висушила добре,не завітрена не рижа як на сонці..смачна Поки що враження гарні! Зараз розумію що потрібна овочерізка ще🙊😂😂 Більш розвернути зможу після сезону описати враження
якраз обираю електропіч. підсумую, шо я зрозумів як мастхев: роздільний контроль температури та увімкнення-вимкнення верхнього і нижнього тену, конвекція, підсвітка. шо залишається для мене великим питанням - матеріали (алюміній сталь), скло (одинарне чи подвійне), безпека (читав, шо в людей вибухало скло від потрапляння вологи) і коректність вказаної температури та її підтримка. В кого є досвід практичного використання - поділіться.
Так, звичайно. Для прикладу під час випікання багету, перше печеться на вищій температурі, а через 15 хвилин опускається на 20 градусів. Все залежить від того, яку мету ви переслідуєте. Однозначно можна міняти.
Дякую за роз'яснення,але є питання:Який режим обрати для сушки гарбузових цукатів?Знаю , що температуру обирати від 50до 70,а який режим... Заздалегідь дякую!
доброго вечора! для печива і випічки мені особисто підходять перший (коли обігрів зверху і знизу) а також конвекція - тобто вентилятор який розганяє тепло рівномірно. Але на результат також впливає і посуд який ви використовуєте. Раджу для одного і того ж рецепту спробувати оці два різні режими і вибрати який вам зручніший. Ну або який у вашому випадку дає бажаний результат
Тепер я зрозуміла… Чоловіча логіка не знайшла застосування нижнього тену і забрали його зовсім із духовок gorenje… А нижній тен, окремо ідеально для випікання хліба… Так, між іншим..
Ідея цікава. Прблема в тому що ось такого роду духовки можуть активно підтримувати температуру тільки не нижче певного рівня. Наприклад ось ця духовка починає гріти якщо виставити температуру 50 градусів або вище. Інакше вона просто не вмикає тен. Тому кожну духовку треба перевіряти на найнижчу температуру яку вона підтримує. Підозрюю розстойка масок при 50 градусів буде надто агресивною.
Таааак, треба подумати. Ото ж в нас є рукав. Основна його ідея - зберігати вологу і тим самим рівномірніше розподіляти тепло. Якщо включити конвекцію то ззовні поліетилен буде рівномірно нагріватися і передавати тепло всередину. Якщо включити тени (інфрачервоні промені) без конвекції то промені будуть нагрівати впершу чергу саму поверхню м'яса, з нього буде виходити пара, і пара буде навколо мяса циркулювати і створювати схожий ефект як конвекція щоправда збільшується імовірність нагрівання поверхні мяса збоку тену. Мені здається що при запіканні в рукаві це більше про тушення, тому логічним є рівномірний розподіл тепла. А це забезпечує конвекція. І рукав не дає висушувати поверхню мяса.
Наближається свято Великодня.. в прошлому році пекла Пасочки і зіткнулась з проблемою.. на режимі верх-низ вони не пропікались, почав підгорати верх, я переключила на низ і допекла в такому режимі... але коли вийняла їх з формочок, виявилось, що бік в них зовсім не зарум'янився... навіть, якщо Ви не майстер по випіканню Пасок, я прочитала в коментах, то прохання розпитати дружину і підказати мені... духовий шкаф у мене Самсунг, формочки жестяні з вистеленим пергаментом... дуже буду вдячна за відповідь...
Боки не пропікаються, якщо вони обкладені пергаментом. Як тільки пасха підніметься трохи вище форми, верхня шляпка припікається по периметру, що не дає тісту добре підсушуватись по боках. Я змащений маслом пергамент викладаю тільки на дно, а боки форми змащую маслом и присипаю мукою. Добре пропікаються зі всіх боків. Зверху можуть трохи підгоряти. Тоді на кожну пасочку кладу кусок фольги, якому придаю форму півкульки. Подобаються добре пропечені пасхи, тому трохи більше їх тримаю в духовці, але знижую температуру до 150 градусів.
Хммм, це хороше питання. Але перед тим маю запитання. Що це за страва, які саме характеристики ви хочете отримати? Бо в мене чомусь відчуття що вам вартує запікати її в баняку або в глиняному закритому кришкою посуді
Я запікала її в керамічному банячку приблизно 1,5 год і вона була тверда а зверху присуше, похоже на обвітрювання. Страва проста була, просто маринована картопля.
@@anastasiia0709 хмм, виглядає так що замало було в банячку вологи. Якщо кришка не дуже жорстко пристає до поверхні, то може вода випаруватись якщо її мало, ну і далі буде сохнути. Тому мені здається що для такого роду тушення картоплі потрібно декілька речей: 1. на дно банячка налити трошки води/бульйону щоб був аромат у воді. Приблизно 2-3см 2. Закипятити на звичайному вогні, паралельно розігріваючи духовку хоча б до 160 градусів, а краще 180. 3. Як тільки закипить - переставити банячок в розігріту духовку і так тушити в такому випадку картопля точно стушиться і буде мякою, і зверху не повинна бути сухою.
я використовую конвекцію в більшості випадків, включаючи хліб. Але більшість домашніх духовок нерівномірно розподіляють тепло, тому під час випікання (по середині процесу) потрібно повертати в горизонтальній площині на 180 градусів.
Цікаво, я раніше не стикався із таким режимом. Але точно стикався із потребою яку вирішує такий режим. Коли випікається хліб і він більший аніж булочки то на початку випікання є одна велика проблема - хліб виростає в об'ємі в перші 10-20 хвилин. тобто росте як повергня так і середина. Так от якщо повітря сухе - то поверхня швидко висихає/запікається і перестає рости, в той час коли середина продовжує рости. Це одна із причин виникнення тріщин на поверхні і "вивертання" нутрощів хліба. Тобто форма ситльно спотворюється. Інколи пекарі це ставлять собі за ціль. А інколи це є проблемою. Тому один із способів боротись із проблемою це запікання хліба в закритому поуді типу чавунному емальованому баняку. Але інший спосіб це наситити повітря парою. Найпростіший спосіб це на дно духовки поставити чавунну пательню з каменями, добре її розігріти і перед тим як закладати сформоване тісто - влити воду. Повітря наповнюється парою і тісто повільніше сохне ззовні. Як результат рівномірно росте середина і поверхня хліба. Потім пару випускають, збільшують температуру і допікають. У вашому випадку не потрібно робити "схеми" по насиченню повітря вологою.
В моїй орендованій квартирі дешева духова шафа. Тільки окремо верх і низ.Я в паніці) Завжди готувала на режимі верх+низ; конвенція. Підкажіть будь ласка,як на ціх двух калічах все готувати?! Люблю випечку, хліб, піцу, м'ясо🤦🤗
З мого досвіду дуже важко з такою духовкою щось нормальне зробити :( біде дуже нерівномірно, без якісного контролю температури. Великий відсоток невдач. Я це трактую як збільшений ризик засмутити себе. Для себе би шукав альтернативи страв які готувати. Або домовлявся із родичами/друзями якщо вже дуже велика ломка щось пекти )
@@ВсипПерцю я думаю що конвекцію краще включити на хвилин десять при завершенні запикання. Тоді пасочка не повинна зверху тріснути. Тому що коли конвенцію включити на початку то зверху відразу утвориться корочка а потім волога ,яка буде виходити з середини під час випікання її розірве...
У моїй духовці на регуляторі намальовані види страв:випічка, курка тощо. Немає, щоб я включила низ чи верх і конвекція працює на всіх режимах і не відключається.
Інколи для "спрощення" життя користувачам виробники не виводять на фасад ручечки/кнопки які б могли це регулювати. Як от в мікрохвильовках вибір потужності - в якихось (дешевших) він є, а в інших просто вибір дії. Комусь таке підходить, але можливість детально контролювати процес пропадає. На жаль.
щоб спекти коржі торта - потрібно рівномірний розподіл температур навколо нього. якщо верх згорає а низ залишається недопеченим значить потрібно добитись щоб знизу пекло мінімім так само а то і сильніше. Один із способів - перемістити корж на нижчий рівень. Якщо впринципі все ззовні згорає а середина сира - значить або начинка така що не може затверднути навіть якщо піднімається температура. Або ж температура в духовці впринципі безконтрольно висока і треба ставити меншу (може бути що термометр глючить)
@@ВсипПерцю так ну ми зрозуміли що температура повністю збита , незалежно на скільки ставиш градусів жарить як при всіх250 Спробуємо знайти майстра можливо допоможе налаштувати
У комбінованій плиті з електричною духовкою Горенье - є режим Піцца, але як правильно її готувати, виставити режим піца - потім температуру 200, і зразу ставити, чи скільки чекати розігрив? Хто досвіченій поясніть як режим комбінувати з крутилкою температури? І скільки по часу, незрозуміло... В інструкції просто опис режимів і для чого він, все...
Не знаю про цю духовку, але добре розумію процес приготування піци. Для того щоб корж добре пропікся а начинка не почала перепікатись, потрібно готувати на максимально високій температурі. Тому не залежно який режим використовуєте: робіть тонке дно піци, ставте пічку на максимальну температуру, чекайте доки повністю розігріється і тільки тоді ставте піцу пектися
@@ВсипПерцю 🫡🫡🫡 саме й така логіка в інструкції вказано що у режимі піцца досягається максимальна температура 275-300 градусів. але не зрозуміло, воно її встановлює саме, чи крутилку температури все ж потрібно також крутити на макс¯\_(ツ)_/¯ а скільки в цілому прогрівати духовку хвилин? бо там є і режим швидкого прогріву за 5 хв...
@@zemixboy Складне питання але просто перевірити. Поставте мінімально доступну температуру і включіть той режим. Подивіться чи духовка сильно прогріється. Якщо ні, значить потрібно окремо виставляти температуру. Щодо швидкості нагрівання. В моїй духовці якщо я виставляю 200 градусів, то приходиться чекати приблизно 10 хвилин. Швидкий нагрів можливий якщо якимось чином саме повітря сильно нагрівається і нагнітається в центр духовки. Я б в такій ситуації ставив на 15 градусів нагріватись і тільки тоді запихав ту піцу. Якщо маєте безконтактний термометр, то ставте на нагрів і перевіряйте температуру стінок кожних 3-5 хв
@@ВсипПерцю та ну ладно, немає мені чим займатись, 🤣🤣 перевіряти температуру, безконтактний теомометр, якась піца царіца вийде, добре дякую розберемося
Перше варто перевірити чи справді пічка досягає 200 градусів. Для цього я маю вдома безконтактний термометр (купив на аліекспресі за $6). Друге що важливо - в рецептах пише одне, але на практиці часто працює інакше. Тому варто перевірити ще на інших стравах. Можливо пічка добре нагріває і тримає температуру, просто рецепт не точний - це дуже часта проблема.
Добрый человек, спаси-помоги - не могу понять чудо враждебной техники новую электродуховку🥺 успешно перевожу продукты и начинаю проникаться нелюбовью к этому девайсу. С газовой исторической проблем не было. Не получается выпечка жидкого теста типа сметанника (бисквит на растительном масле или маргарине). Дрожжевые пироги идут. Режим два тена верх-низ. Уровни пробовала разные. Температуру тоже меняла. Но середина остается сырой😭
Тут не сперечаюся. В мультиварці робити і справді просто. Але чи може щось порівнятися по смаку із свіжим фрацузьким хрумким багетом, а ще й на заквасці? Все залежить від цілей які ставляться.
Найвмовірніше щось із рецептом. Проблеми духовки як правило проявляються в нерівномірному пропіканні різних боків виробу. Або в недотриманні температурного режиму. Те що ви описали виглядає як недосконалий рецепт або його відтворення.
В моїй духовці це можливо двома способами: викрутити лампу або виставити нейтральний режим. У всіх інших варіанціях лампа буде світити щоб показувати що всередині відбувається. Але підозрюю що є духовки в яких лампа живе своїм окремо контрольованим життям.
Як же я люблю україномовний та корисний контент! Однозначно вподобайка від мене.
Дякую!
Ну дуууже корисне відео!)
Все чітко і по факту. Дякую дуже!
Дякую! мені приємно таке читати )
@@ВсипПерцю Вибачте, а будуть ще відео?🥺
@@yuliakuznetsova3185 Планую знімати, але ще не зараз (
@@ВсипПерцю Дякую за відповідь! Сподіваюсь, у вас все добре❤
@@yuliakuznetsova3185 Так, все в порядку. Просто надто багато інших справ. Дякую що поцікавились ♥️
Тільки купила духовку,і вже кілька днів не могла розібратись Добре,що попала на вас.Дякую
Дуже гарно даете інформацію, без зайвого "сміття ", дякую Вам !
Дякую! Стараюся знаходити баланс, щоб відео були одночасно інформативними і самодостатніми а з іншого боку не надто довгими
Класно, що відео українською ❤️
Китайською було би класніше😅
Пипец как это важно!!!!
5 років користуюсь електричною духовкою і завжди використовув звичайний режим. Як же я помилявся. Неймовірно корисне відео.
Радий що відео було корисним )
Як включити ричажки в духовці,якщо немає позначок. Індукційна плита з вентилятором.
Дякую, дуже гарне пояснення режимів духової шафи!😊
І вам дякую за коментар!
Дякую за корисну і цікаву інформацію. Завжди вагалася в режимах, коли і який. Тепер знатиму.
Радий що вам стало в нагоді )
Круто! З духовкою не особо знайома і шукала значення цих позначок. Щиро вам дякую, ви не тільки розповіли який режим, що робить, але й привели приклади 🙏 Те що треба до того ж зробили це коротко і чітко, без води 💛💙
Дякую! Радий що це відео було для вас цінним )
Неймовірно корисне відео. Дуже дякую. Шкода, що можна поставити вподобайку тільки раз.
Дякую вам за підтримуючий коментар! радий що відео сподобалось
Дякую за інформацію
Дякую за відео, тепер орієнтуюся який режим для чого вибирати :)
Радий що інформація була корисною :)
Дякую, якраз шукала розшифровку цих позначок і знайшла Ваше корисне відео)
Як добре,що на вас потрапила,окремо дякую за картинку позначення режимів роботи
І вам дякую за приємний коментар! радий що інформація стала в нагоді
Дякую.Дуже цікаве і корисне відео. Попередні ваідео переглянула.Цілий рік шукала саме цю інформацію.Мега чарівно🥰
Я так розумію ви отримали повний комплект і інформації )) Надіюся стане вам у пригоді.
@@ВсипПерцюде нові рецепти??
Всього лиш хотіла спекти хліб. Прийдеться стільки вивчати. Дякую вам, це цікаво❤
Ну так, є деякі нюанси. В хлібі не так важливе випікання, як замішування, формування і вистоювання тіста. Раджу туди сконцентрувати всю увагу. І оминати рецепти типу "хліб за 15" хвилин :) Тому що ферментація вимагає часу. А аромат хліба вимагає ферментацію.
Дякую за український контент. Рада, що Вас знайшла!
І я радий що ви для себе знайшли щось корисне
Дякую за корисне відео! Дуже допомогли!
Дякую! радий що стало в пригоді )
Дякую, ти мені допоміг розібратися з режимами)
Дякую за коментар! Радий це читати )
Добре що я ніколи не включав режим лампочки і не очікував що страва зготується )))
Для мене це теж було дилемою, що це за режим такий :)
Чудово ❤
Дуже дякую вам за корисне відео. Знайшла відповіді на свої питання щодо запікання паски❤
І вам дякую за коментар!
Дякуємо, пане Максиме. Досі тільки на двох смужечках готувала
І вам дякую за коментар!
Дякую за вашу працю, дуже корисна інфа, дивитимусь ще
Радий що вам сподобалось ) бажаю щоб інші також були корисними!
дякую за пояснення!
І вам дякую за коментар!
Дякую за відео! Освіжились давно забуті знання!
Все як завжди зрозуміло і докладно. Дякую.
радий що зайшло :) дякую за коментар!
Відео супер. Дякую за інформацію. Придбала духовку і хочу освоїти.
Дякую, Максиме
Дякую за коментар!
О, нарешті детально зрозуміло, що там в тій чорній скринці відбувається))
по суті гріє, як може :)
Яка я рада що Вас знайшла😌
І я радий що мої відео стануть вам у пригоді )
ооооо дякую!!!!! те що треба
Радий що стало в пригоді )
Супер! Все зрозуміло! Дякую!
Дуже Вам дякую. Ви дуже ясно пояснюєти.❤
Радий що вам сподобався спосіб подачі )
Якраз шукала інформацію стосовно режиму розморозки, так втішилася за україномовне відео❤
Щиро вдячна за інформацію😊
І вам дякую за коментар! радий що інформація стала в нагоді
Дякую за ваше відео
Дякую за відео , дуже корисна інформація 👍🏻
Радий що сподобалось :)
І чайник зрозуміє 😄, розвиднилося, дякую ❤
ДЯКУЮ ВАМ ВЕЛИКЕ! я вже в німецьку інструкцію дивився, але нічого не зрозумів 😅
Радий що стало в пригоді )
Супер. Дякую!
Клас, дуже корисне відео!🫶🏻
Дякую! радий що вам сподобалось )
Дякую, корисна інформація!
Дякую за відгук!
ДЯКУЮ
Дякую 🎉!
Рік користувалась духовкою, в якій не можна було температуру регулювати, а одного разу вирішила «підсушити» арахіс, поклала буквально на 3 хв, пішла їсти і... забула😅
Добре, що будинок не згорів))
Звучить як якась фантастика. Я ще не стикався із такими духовками. Мабуть була зламана.
Тааа, історія про те як хтось щось залишив на вогні чи в духовці вшита в наш генетичний код :)
@@ВсипПерцю та вона стара-старезна просто)
@@pityatko_ :))
Дякую.дуже гарно і чітко🎉
Дякую!
дякую за підтримку коментарями!
@@ВсипПерцю немає за що оскільки цей матеріал реально цінний для мене
@@alexandrhodzevych295 то я радий :)
Дякую за гарне пояснення. А я картоплю і піцу запікаю на конвекції верх- низ, але деколи використовую ще самий низ бо не пропікається.
І так само пляцок печу верх-низ ,а потім сам низ при темпер 180 градусів
В піці дуже важливо щоб верх не перепікся. Сир в класичній піці не повинен припікатися, а має залишатись тягучим. Конвекція як правило вбиває сподівання на такий тягучий сир. Як варіант спочатку наполовину пропекти сам корж, посеред дороги витягнути його і тоді вже накладати начинку продовживши після того запікати
Дякую
Дякую, бо до цього використовувала тільки першій режим . 👍
радий що інформація видалась корисною :) дякую за коментар!
корисний контент. лайк і підписка.
Чудова інформація! Чи не підказали б ви як саме спекти піцу в режимі (як ви радите нижній тен і конвенція) ? Яка має бути температура та висота розміщення дека?
Принцип із піцою простий - включати температуру на максимум. В дров'яній печі я розігріваю до 400 градусів пічку в нижній частині. Верхня в той момент більше 500 градусів. Але в домашніх духовках це нереально. Тому приходиться викручуватись.
Режим: нижній тен і конвекція. Ставити піцу якнайнижче. Оскільки потрібно щоб корж знизу пропікся. Якщо є можливість дістати камінь для випікання хліба то можна ще його спочатку нагріти. Тоді тісто знизу точно пропечеться швидко. Бо наше завдання - щоб тісто запеклося а начинка при тому все ще була ніжною і не перепечено. А поставити тісто з начинкою і потім 15 хв пекти - то поки дно дійде, то верх вже буде перепечений.
Алгоритм дій:
1. духовку на макимальну температуру
2. поставити корж на запікання без жодної начинки і соусу.
3. Дочекатись поки краї коржа почнуть румяніти
4. витягнути і швидко накласти начинку
5. поставити знову в духовку на декілька хвилин щоб розплавився сир а краї стали зовсім румяними
Дякую,що ви є))а можна ще огляд сушарок для фруктів і овочів
Дякую вам за коментар! поки що огляд сушарок не планував. Вони всі більш менш схожі між собою.
@@ВсипПерцю дякую,я вже придбала 🤗 без ваших відео лише сподіваюсь на свою вдачу
І я хочу придбати сушарку для фруктів, поділіться будь ласка яку купити. Дякую.
@@МорозЛюдмила-ф3ж добрий день я віддаю перевагу німецької якості в приладах...придбала фірму "сільвер крест",зараз ще не сезон,тому пробувала на одному яблучку..висушила добре,не завітрена не рижа як на сонці..смачна
Поки що враження гарні!
Зараз розумію що потрібна овочерізка ще🙊😂😂
Більш розвернути зможу після сезону описати враження
@@Пеларгоніякольорівгармонія Крістіна дякую, якби ще посилання
Спасибо!👍
Дякую за рідну українську мову 👍👍👍
І вам дякую за коментар!
Доброго дня. Придбала духовку gorenje. Який режим вибрати краще, щоб спекти великодню паску? Дякую.
Конвекція підходить в більшості випадків. Моя дружина використовує конвекцію для паски
Дякую за українську, дякую за корисні поради
Де можна переглянути відео про конвенцію. Чому не можна випікати хліб у цьому режимі
Можна. Ось відео:
ua-cam.com/video/Ukd-VdZ9ATE/v-deo.html
ГАРНА УКРАЇНСЬКА
дякую!
Українська - це суміш руської з польською
Чи ви вже забули що тут завжди була Русь - яка з 16 по 18 ст була в польській окупації
А який режим підійде для запікання моркви як снеку ?
якраз обираю електропіч. підсумую, шо я зрозумів як мастхев: роздільний контроль температури та увімкнення-вимкнення верхнього і нижнього тену, конвекція, підсвітка. шо залишається для мене великим питанням - матеріали (алюміній сталь), скло (одинарне чи подвійне), безпека (читав, шо в людей вибухало скло від потрапляння вологи) і коректність вказаної температури та її підтримка. В кого є досвід практичного використання - поділіться.
А як правильно випікати пиріжки - режим, температура, положення деко?
А на якому режимі готувати бізе?
Мені теж цікаво! Будь ласка, хто знає розкажіть. Дякую
Чи можна підчас користування духовкою змінювати температуру.
Так, звичайно. Для прикладу під час випікання багету, перше печеться на вищій температурі, а через 15 хвилин опускається на 20 градусів. Все залежить від того, яку мету ви переслідуєте. Однозначно можна міняти.
Дякую за роз'яснення,але є питання:Який режим обрати для сушки гарбузових цукатів?Знаю , що температуру обирати від 50до 70,а який режим... Заздалегідь дякую!
найкраще - конвекцію з верхнім і нижнім теном. Таким чином розподіл і рух тепла буде рівномірним.
@@ВсипПерцю Щиро дякую!
Прийшов з цим же питанням і знайшов відповідь. Дякую
Нижній краще використовувати для випікання чізкейку, але з водяною банею 😊
Доброго вечора !))Скажіть а для випічки печива різних солодощів краще перший режим краще використовувати ?
доброго вечора! для печива і випічки мені особисто підходять перший (коли обігрів зверху і знизу) а також конвекція - тобто вентилятор який розганяє тепло рівномірно. Але на результат також впливає і посуд який ви використовуєте. Раджу для одного і того ж рецепту спробувати оці два різні режими і вибрати який вам зручніший. Ну або який у вашому випадку дає бажаний результат
Дякуюю!))За детальну інформацію ❤️Гарного дня)))
Тепер я зрозуміла… Чоловіча логіка не знайшла застосування нижнього тену і забрали його зовсім із духовок gorenje… А нижній тен, окремо ідеально для випікання хліба… Так, між іншим..
А у мене в духовці є,правда ще не пекли,вчора підключили
Доброго дня.Підкажіть будь ласка,чи можна електродуховку використовувати як розстойку для пасок (температура регулюється)?
Ідея цікава. Прблема в тому що ось такого роду духовки можуть активно підтримувати температуру тільки не нижче певного рівня. Наприклад ось ця духовка починає гріти якщо виставити температуру 50 градусів або вище. Інакше вона просто не вмикає тен.
Тому кожну духовку треба перевіряти на найнижчу температуру яку вона підтримує.
Підозрюю розстойка масок при 50 градусів буде надто агресивною.
@@ВсипПерцю спробую на мінімальну температуру виставити (в мене електрична Liderton) Дякую за відповідь
Підкажіть, будь ласка, який режим краще підходить для запікання мяса в рукаві. Як великого так і середніх шматків.
Таааак, треба подумати. Ото ж в нас є рукав. Основна його ідея - зберігати вологу і тим самим рівномірніше розподіляти тепло. Якщо включити конвекцію то ззовні поліетилен буде рівномірно нагріватися і передавати тепло всередину. Якщо включити тени (інфрачервоні промені) без конвекції то промені будуть нагрівати впершу чергу саму поверхню м'яса, з нього буде виходити пара, і пара буде навколо мяса циркулювати і створювати схожий ефект як конвекція щоправда збільшується імовірність нагрівання поверхні мяса збоку тену. Мені здається що при запіканні в рукаві це більше про тушення, тому логічним є рівномірний розподіл тепла. А це забезпечує конвекція. І рукав не дає висушувати поверхню мяса.
@@ВсипПерцю Використовував верхній і нижній підігрів. Тепер спробую конвекцію. Дякую за за розгорнутий коментар.
мабуть основне що поміняється, це швидкість готування, тобто з конвекцією буде швидше
Скажіть будь ласка, якому режимі сушити безе?
Моя дружина сушить безе при 140 градусах в режимі конвекції. В середньому 1.5 годин але звичайно що це залежить від товщини виробів.
о, от з'явиться у мене скоро духовка, буду користуватися
Це корисна справа на кухні, особливо для любителя смачно готувати :)
Картоплю на якому режимі зарікатися ?
Для більшості потреб підходить конвекція. Тому якщо немає якихось особливих потреб - завжди починайте з конвекції
Наближається свято Великодня.. в прошлому році пекла Пасочки і зіткнулась з проблемою.. на режимі верх-низ вони не пропікались, почав підгорати верх, я переключила на низ і допекла в такому режимі... але коли вийняла їх з формочок, виявилось, що бік в них зовсім не зарум'янився... навіть, якщо Ви не майстер по випіканню Пасок, я прочитала в коментах, то прохання розпитати дружину і підказати мені... духовий шкаф у мене Самсунг, формочки жестяні з вистеленим пергаментом... дуже буду вдячна за відповідь...
Боки не пропікаються, якщо вони обкладені пергаментом. Як тільки пасха підніметься трохи вище форми, верхня шляпка припікається по периметру, що не дає тісту добре підсушуватись по боках. Я змащений маслом пергамент викладаю тільки на дно, а боки форми змащую маслом и присипаю мукою. Добре пропікаються зі всіх боків. Зверху можуть трохи підгоряти. Тоді на кожну пасочку кладу кусок фольги, якому придаю форму півкульки. Подобаються добре пропечені пасхи, тому трохи більше їх тримаю в духовці, але знижую температуру до 150 градусів.
Скажіть будь ласка, на якому режимі найкраще запікати картоплю, щоб з верху не сушило?
Хммм, це хороше питання. Але перед тим маю запитання. Що це за страва, які саме характеристики ви хочете отримати? Бо в мене чомусь відчуття що вам вартує запікати її в баняку або в глиняному закритому кришкою посуді
Я запікала її в керамічному банячку приблизно 1,5 год і вона була тверда а зверху присуше, похоже на обвітрювання.
Страва проста була, просто маринована картопля.
@@anastasiia0709 хмм, виглядає так що замало було в банячку вологи. Якщо кришка не дуже жорстко пристає до поверхні, то може вода випаруватись якщо її мало, ну і далі буде сохнути. Тому мені здається що для такого роду тушення картоплі потрібно декілька речей:
1. на дно банячка налити трошки води/бульйону щоб був аромат у воді. Приблизно 2-3см
2. Закипятити на звичайному вогні, паралельно розігріваючи духовку хоча б до 160 градусів, а краще 180.
3. Як тільки закипить - переставити банячок в розігріту духовку і так тушити
в такому випадку картопля точно стушиться і буде мякою, і зверху не повинна бути сухою.
@@ВсипПерцю Дякую)
Хоча я тушкувала з водою і добре прилягаючи кришкою, але спробую ще такий варіант
То на якому режимі пекти хліб? :)
Верхній та нижній одночасно ?
я використовую конвекцію в більшості випадків, включаючи хліб. Але більшість домашніх духовок нерівномірно розподіляють тепло, тому під час випікання (по середині процесу) потрібно повертати в горизонтальній площині на 180 градусів.
❤❤❤❤❤
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, як використовувати режим "волога конвекція"? Та для чого від підійде?
Цікаво, я раніше не стикався із таким режимом. Але точно стикався із потребою яку вирішує такий режим.
Коли випікається хліб і він більший аніж булочки то на початку випікання є одна велика проблема - хліб виростає в об'ємі в перші 10-20 хвилин. тобто росте як повергня так і середина. Так от якщо повітря сухе - то поверхня швидко висихає/запікається і перестає рости, в той час коли середина продовжує рости. Це одна із причин виникнення тріщин на поверхні і "вивертання" нутрощів хліба. Тобто форма ситльно спотворюється. Інколи пекарі це ставлять собі за ціль. А інколи це є проблемою. Тому один із способів боротись із проблемою це запікання хліба в закритому поуді типу чавунному емальованому баняку. Але інший спосіб це наситити повітря парою. Найпростіший спосіб це на дно духовки поставити чавунну пательню з каменями, добре її розігріти і перед тим як закладати сформоване тісто - влити воду. Повітря наповнюється парою і тісто повільніше сохне ззовні. Як результат рівномірно росте середина і поверхня хліба. Потім пару випускають, збільшують температуру і допікають. У вашому випадку не потрібно робити "схеми" по насиченню повітря вологою.
@@ВсипПерцю Дякую за відповідь!
Чи можете зробити обзір духовки ВЕКО?
На жаль не моєу, оскільки не маю доступу до нових духовок і за життя користувався всього декількома духовками впринципі.
В моїй орендованій квартирі дешева духова шафа. Тільки окремо верх і низ.Я в паніці) Завжди готувала на режимі верх+низ; конвенція. Підкажіть будь ласка,як на ціх двух калічах все готувати?! Люблю випечку, хліб, піцу, м'ясо🤦🤗
З мого досвіду дуже важко з такою духовкою щось нормальне зробити :( біде дуже нерівномірно, без якісного контролю температури. Великий відсоток невдач. Я це трактую як збільшений ризик засмутити себе. Для себе би шукав альтернативи страв які готувати. Або домовлявся із родичами/друзями якщо вже дуже велика ломка щось пекти )
@@ВсипПерцю Дякую( Так і думала.Куплю напевно настільну маленьку)
а пасочки і калачі який режим краще?
На жаль пасочок я сам не пік (довіряю це дружині) але по логіці з конвекцією має добре працювати.
@@ВсипПерцю я думаю що конвекцію краще включити на хвилин десять при завершенні запикання. Тоді пасочка не повинна зверху тріснути. Тому що коли конвенцію включити на початку то зверху відразу утвориться корочка а потім волога ,яка буде виходити з середини під час випікання її розірве...
У моїй духовці на регуляторі намальовані види страв:випічка, курка тощо. Немає, щоб я включила низ чи верх і конвекція працює на всіх режимах і не відключається.
Інколи для "спрощення" життя користувачам виробники не виводять на фасад ручечки/кнопки які б могли це регулювати. Як от в мікрохвильовках вибір потужності - в якихось (дешевших) він є, а в інших просто вибір дії. Комусь таке підходить, але можливість детально контролювати процес пропадає. На жаль.
Качку пекти як правильно? Який режим?
Автор 3 роки не викладає відео, мабуть не відповість
Так а що робити якщо в мене на двох смужках згорає все моментально а в середині сирим залишається? Це стосується в основному тортів
щоб спекти коржі торта - потрібно рівномірний розподіл температур навколо нього. якщо верх згорає а низ залишається недопеченим значить потрібно добитись щоб знизу пекло мінімім так само а то і сильніше. Один із способів - перемістити корж на нижчий рівень.
Якщо впринципі все ззовні згорає а середина сира - значить або начинка така що не може затверднути навіть якщо піднімається температура. Або ж температура в духовці впринципі безконтрольно висока і треба ставити меншу (може бути що термометр глючить)
@@ВсипПерцю так ну ми зрозуміли що температура повністю збита , незалежно на скільки ставиш градусів жарить як при всіх250
Спробуємо знайти майстра можливо допоможе налаштувати
👍👍👍👍👍🥰
Дякую вам. Але у мене нема режимів,а просто температура в С' і F
тоді, на жаль, можливості дещо менші
В мене є незрозумілий режим,там намальований градусник і він типу пришвидшений,що це ..?
У комбінованій плиті з електричною духовкою Горенье - є режим Піцца, але як правильно її готувати, виставити режим піца - потім температуру 200, і зразу ставити, чи скільки чекати розігрив? Хто досвіченій поясніть як режим комбінувати з крутилкою температури? І скільки по часу, незрозуміло... В інструкції просто опис режимів і для чого він, все...
Не знаю про цю духовку, але добре розумію процес приготування піци. Для того щоб корж добре пропікся а начинка не почала перепікатись, потрібно готувати на максимально високій температурі. Тому не залежно який режим використовуєте: робіть тонке дно піци, ставте пічку на максимальну температуру, чекайте доки повністю розігріється і тільки тоді ставте піцу пектися
@@ВсипПерцю
🫡🫡🫡
саме й така логіка
в інструкції вказано що у режимі піцца досягається максимальна температура 275-300 градусів.
але не зрозуміло, воно її встановлює саме, чи крутилку температури все ж потрібно також крутити на макс¯\_(ツ)_/¯
а скільки в цілому прогрівати духовку хвилин?
бо там є і режим швидкого прогріву за 5 хв...
@@zemixboy Складне питання але просто перевірити.
Поставте мінімально доступну температуру і включіть той режим. Подивіться чи духовка сильно прогріється. Якщо ні, значить потрібно окремо виставляти температуру.
Щодо швидкості нагрівання. В моїй духовці якщо я виставляю 200 градусів, то приходиться чекати приблизно 10 хвилин. Швидкий нагрів можливий якщо якимось чином саме повітря сильно нагрівається і нагнітається в центр духовки. Я б в такій ситуації ставив на 15 градусів нагріватись і тільки тоді запихав ту піцу.
Якщо маєте безконтактний термометр, то ставте на нагрів і перевіряйте температуру стінок кожних 3-5 хв
@@ВсипПерцю та ну ладно, немає мені чим займатись, 🤣🤣 перевіряти температуру, безконтактний теомометр, якась піца царіца вийде, добре дякую розберемося
де такий фартух взяти, просто відпадний 🤩
Дякую ❤ Це мені справжні друзі подарували. Я думаю саме там береться багато класних речей ☺
Якій режим найкращий для плову?
Підскажіть яку купити духовку за невеликий бюджет,щоб і хліб спекти, і мясо , і тісто, десь можливо і піцу,буду вдячний за пораду)
На жаль на це питання не можу відповісти - не аналізував ринок духовок вже більш аніж 5 років. А раніше вибирав тільки одну для себе.
Духовка бош
Ставлю 200 градусів і не дуже вона і гаряча і пече наприклад кекси 25 хв достатньо а вона 40 хв
В чому причина
Верх низ
Перше варто перевірити чи справді пічка досягає 200 градусів. Для цього я маю вдома безконтактний термометр (купив на аліекспресі за $6).
Друге що важливо - в рецептах пише одне, але на практиці часто працює інакше. Тому варто перевірити ще на інших стравах. Можливо пічка добре нагріває і тримає температуру, просто рецепт не точний - це дуже часта проблема.
Подписка
Добрый человек, спаси-помоги - не могу понять чудо враждебной техники новую электродуховку🥺 успешно перевожу продукты и начинаю проникаться нелюбовью к этому девайсу. С газовой исторической проблем не было. Не получается выпечка жидкого теста типа сметанника (бисквит на растительном масле или маргарине). Дрожжевые пироги идут. Режим два тена верх-низ. Уровни пробовала разные. Температуру тоже меняла. Но середина остается сырой😭
дякую за корисний контент українською
І вам дякую за коментар!
Хліб в мультиварці роблю, бо це просто.
Тут не сперечаюся. В мультиварці робити і справді просто. Але чи може щось порівнятися по смаку із свіжим фрацузьким хрумким багетом, а ще й на заквасці? Все залежить від цілей які ставляться.
@@ВсипПерцю в хлібопічці краще, ніж в мультиварці.
@@yura2278 це правда, в хлібопічці краще, я реагував на попередній коментар.
@@yura2278 я в комбаїні замішую тісто, пізніше перекидаю в мултиварку.
@@ВсипПерцю ніколи б не подумала, що захочу спекти хліб, але уявила французький хрумкий багет і все...
Купила лову духовку Hansa зовсім не пропікає тісто годину печу зовні готовий а всередині сирий
Найвмовірніше щось із рецептом. Проблеми духовки як правило проявляються в нерівномірному пропіканні різних боків виробу. Або в недотриманні температурного режиму. Те що ви описали виглядає як недосконалий рецепт або його відтворення.
Це знахідка ❤️а найголовніше що соловїною🇺🇦
І вам дякую за коментар!
Как сделать шашлык?
Ні добрий день, ні до побачення
Боже, мне нужно найти как овощи запекать! В интернете нет информации! Кошмар!
дикий перебор движения рук)
як виключати лампу в духовці ?!
В моїй духовці це можливо двома способами: викрутити лампу або виставити нейтральний режим. У всіх інших варіанціях лампа буде світити щоб показувати що всередині відбувається. Але підозрюю що є духовки в яких лампа живе своїм окремо контрольованим життям.
@@ВсипПерцю вдячний ;)