«Минай» - «Рух-2». Огляд товариського матчу.

• Опубліковано 20 лют 2024
  • 27 січня 2024 року. Ужгород. Тренувальне поле стадіону «Авангард».
    Товариський матч. «Минай» - «Рух-2» (Львів) 6:0 (2:0)
    Голи: Устименко, 21, Кораблін, 34, 72, Тищук, 49, Ременяк, 59, Булеза, 62
    «Минай»: Росул, Дмитрук, Скиба, Чуєв, Прокопчук, Корнійчук, Петько, Вітенчук, Кораблін, Устименко, Демиденко. Після перерви виходили: Ольховий, Ременяк, Тищук, Булеза, Семотюк, Малакі, Максименко.
    Тренер: Желько Любеновіч.
    «Рух-2»: Бакус, Гришкевич, Дуць, Король (Кусий, 46), Михальчук (Бейзик, 46), Хмельовський, Русяк, Добрянський (ГНП, 85), Грабовецький (Лебідь, 63), Ніколаєв, Мисик.
    Тренер: Володимир Безуб'як.
    Сербський фахівець Желько Любеновіч здобув першу звитягу на чолі «Минаю». У другому зимовому спарингу закарпатці взяли гору над друголіговим «Рухом-2», який провів свій перший спаринг на зимових зборах.
    Матч стартував із моменту в «Руху-2»: Русяк на 2-ій хвилині змістився з лівого фангу в центр та пробив з-за меж штрафного майданчика, але не влучив у ворота. А «Минай» свій перший момент створив на 17-ій хвилині. Так, Устименко зібрав на собі кількох захисників, втім зумів небезпечно пробити по воротах - Бакус врятував свою команду.
    А за чотири хвилини закарпатці відкрили рахунок у матчі: захисник «Миная» розрізаючим пасом вивів Устименка на ударну позицію і той поцілив у дальній кут. Тоді як на 34-ій хвилині Кораблін обікрав захисника та взяв на себе ініціативу - змістився ближче до воріт і влучно пробив, подвоївши перевагу «Миная».
    «Рухівці» відповіли дальнім ударом Грабовецького, але м’яч після рикошету пролетів над поперечиною. На 43-ій хвилині закарпатці забили третій гол зусиллями Устименка, проте арбітр не зарахував взяття воріт через офсайд.
    Після перерви потенційний новачок господарів Павло Тищук реалізував свій перший момент у зустрічі та відкрив лік голам на зборах. Згодом «жовто-чорних» врятував Кусий, головою винісши м’яч з лінії воріт. Та згодом «Минай» забив ще тричі: на 59-ій хвилині відзначився Ременяк, потім влучний дальній постріл на 62-ій хвилині здійснив Булеза, а на 72-ій хвилині дубль оформив Кораблін - 0:6.
    «Минай» нарешті здобув першу перемогу з липня 2023-го, коли напередодні старту чемпіонату ще під керівництвом Володимира Шарана зустрічався з «Металістом» (2:0).
    Інформація: ©@FcMinaj/@ruhtv.
    Відео: ©@vzbirna. Публікується в некомерційних та ознайомчих цілях.