- Діду, а шо то правда, що у вас у хліву кулемети заховані? - Та ти що, то ворог наговорює. - А правда, що у вас танк у сіні стоїть? - Та ні, то все кляті вороги. - Дідусю, а то правда, що в криниці у вас підводний човен? - Ну, чого нема, того нема...
@@ВикторВиктор-ы9ю6м Если б в 43-м году стояли такие шестерни Максима на Тиграх, то Москва бы не устояла ! А так , шестерни посыпались и немцам пришлось отступать за Днепр и дальше...
Эта леденящая душу история произошла ровно 5 лет назад или раньше или позже, но именно эти 44 минуты 28 секунд перевернули всю мою жизнь. Это был обычный сентябрьский вечер. Время, когда лето теряет свою власть, но еще не сдается. А, быть может, утро января… Волею судьбы, я увидел то самое видео. Видео, в котором, кок оказалось позже, обычный бухгалтер в домашних умовах сделал ЕЁ. И это было не то видео где гуру металлообработка при помощи пресвятой болгарки и вездесущего прародителя всего и вся, его превосходительства ПодшыБника творят священное таинство DIY. Нет. Это были обычные, советские станки и, как с первого взгляда через монитор ноутбука показалось, обычные руки. Они делали шестерню. Шестерню, для, часов. Для ЧАСОВ Карл. На станках весом в несколько тысяч килограмм, шестерню для карманных часов… Да. Для меня это было откровение. Обычный, как с первого взгляда через монитор ноутбука показалось, человек, маючы на гаспадарцы «несколько» станков, может, маючы час и натхненне, сделать шестерню. До этого момента для меня металлообрабатывающие станки это, стоящи в кабинете труда, «экспонат» ТВ-4, и большая группа станков под названием «Все остальные». Те станки, которые стоят на заводах и пароходах и за которыми работают небожители, мифические существа, обладающие сакральными знаниями, доставшимися им от древней цивилизации Дедов, и неограниченной силой способной подчинить порождение потусторонних сил и квантовой запутанности, Великий и Ужасный, СТАНОК!!! И именно в этот момент я осознал, что моя жизнь уже никогда на будет прежней. Это потом в моей жизни появились Игорь Негода, Дмитрий Бербраер, Ростовские Пачаны, Сергей Александрович и многие другие. Это патом я узнал, что мой, практически, сосед имеет не малый опыт работы за станками и, кто бы мог подумать, СОБСТВЕННЫЕ станки! Это патом у меня появились наковальня, горн и, доселе немыслимое, сделанный собственными руками, механический молот. Но все это было потом, а в том момент я, словно Алиса, попал в новый, сказочный мир… И вот сегодня я увидел, как, практически, на моих глазах свершилось то, что пророчили древние фолианты. Те же, как с первого взгляда через монитор ноутбука показалось, обычные руки сотворили ЕЁ, колоссальную по своим размерам, требующую тиранических усилий и, доступных лишь избранным, знаний, ШЕСТЕРНЮ. Шестерню для танка. ТАНКА Карл. Славься во веки тот кто смог! Славься Дед Закадрович! Круг замкнулся. Но нет! Это не круг, и он не замкнулся! Это спираль, и сегодня начался новый ее виток! Виват! Виват Господа тем, как с первого взгляда может показаться, обычным людям, способным собственными руками…, да еще и вдохновлять других! Закончить хотелось бы словами одного хорошего Человека: «Я таких ще шестерень ніколи, великих, не робив» Дениска. 33 годика.
@@pavel_alchimic Я давно в России живу, на украинском уже лет 10 наверное не говорил, и этот канал это единственное место где я слышу язык на котором когда то думал :)
@@Xe10n Нажаль причина з якої я зупинив розвиток свого каналу досі не усунута,хоча вірю що все стане на свої місця,але то тема не для Максового каналу...
КЛАССССС!!!! НАРЕШТІ 5!!!! МОДУЛЬ ЗУБА, ПОРА РОЗБИРАТИ СВОГО І ЗАКАЗУВАТИ ШЕСТЕРНІ. Давно слідкую за Шнапі і з першого відео коли Ви сказали макс 4 модуль був :((( ю За роботу і відео ЖИРНИЙ ЛАЙК!!!!!!!
Только посмотрел интервью ваш , очень зауважал вас за вашу позицию , так как я очень много смотрю , слушаю Украинских полит блогеров, теле каналов , очень хочу чтобы у вас всё было отлично , а работы буду смотреть
А я все жду, когда же Д.Максим на Шнапика, в нижний Т-паз под фрезой, вставит жестянку из пивной банки, по которой масло будет стекать внутрь кожуха, а не брызгать мимо на станину 😀
Гм.... Працюю індустріальним електриком, в неділю вечором малюю масляними фарбами картину пейзаж і дивлюся відео як дядько робить шестерню для танка, захоплення в мене повний піхвець :) Доречі в мене тесть працював на Івано-Франківському ПРЗ і він нарізав "криві" зуби на шестернях для тепловозів, розміри там були нівроку. Однозначно каналу вподобайка, підписка і плюсик в карму за українську!
Максим есть вопрос! А восстановить эти шестерни, к примеру наплавить и потом обработать не вариант? На сколько я понял ты говорил что материал без термообработки. Возможно такая операция, и на сколько трудозатратно?
44:27 круто, коли ти вставляєш трохи гумору у відос)) Я реально ржав, як німецікий станок гриз німецьку шестерню, і з твоєї німецької теж, в хорошому сенсі, круто)
А домогосподарки всього світу готують борщі та вареники по-українських рецептах, в тому числі і у германців. Це ж Вас не дивує? До речі, мене більш дивують наші євреї, яки попри генетичну пам'ять про холокост, їдуть шукати економічного притулку до нащадків тих самих німців, що підтримували дії Гітлера. Також здається, що хлопаки відновлюють танк не для себе , і поїде він до якогось колекціонера на батьківщину , за що реставратори отримають не українськими грошима. В чому тут чудернацькість?
@@adekvatizkieva2779 "Чудернацькі справи..." то так - до слів прийшлося... І з чого ви взяли куди поїде німецький "Тигр"? У Києві є музей ІІ світової війни - може він туди поїде? Гарний би був експонат...
@@IVAN_SEMENOV_ Було би добре...але...Якій зараз музей здатен заплатити приватним підприємцям за зразок? А витягнуті з болот екземпляри після реставрації коштують зараз десятки, а то і сотні тисяч уёв. Тому цим вже давно не ентузіасти і не задарма займаються.
@@denysivanov3364 Можливо так, але за кордоном є де виготовити шестерні та нема проблем із матеріалом, так як ті країни не об'явили аграрними, щоб угробити промислове виробництво. Щодо колишньої військової техніки, то в наших болотах ще багато збереглося (болота консервують метал) за радянські часи при копійчаній вартості металу ніхто не витрачав кошти на витягування з важкодоступних місць, а в якості раритету були цінні лише деякі зразки вітчизняних машин, що реставрували історичні клуби майже на безоплатній основі.. Про продажу за кордон ніхто і думки не міг мати. За кордоном зразків майже не залишилось. Пішли як брухт ще до набуття антикварної цінності. Тому така ціна значна, як за одиничний товар.
Дядьку, лий масло не на контакт "фреза/заготовка" а на фрезу! Тоді 100% масла буде працювати в місці контакту, а не плавати по поверхні деталі! І не тра буде доливати!
При наших условиях - изготовить несколько шестерен для "тигра" будет стоить дороже, чем было сделать этот "тигр" 80 лет назад целиком))) P.S. А видео от заказчиков не помешало бы)))
- Діду, а шо то правда, що у вас у хліву кулемети заховані?
- Та ти що, то ворог наговорює.
- А правда, що у вас танк у сіні стоїть?
- Та ні, то все кляті вороги.
- Дідусю, а то правда, що в криниці у вас підводний човен?
- Ну, чого нема, того нема...
Старый бородатый анекдот .... :)))
Шнапи резал шестерни для танков дома (в Германии) А теперь шестерни для танка нашли его и в Домашніх умовах, Дежавю для Шнапи.!
Німецький танк, німецька шестерня, німецький Шнапі, німецький пес, Дядько німецькою заговорив, а строгальний ще і кадри з німецького кіно показав)))
А зубонарізний у ДМа чий? Як і танк - звідти...
@@IVAN_SEMENOV_ так Шнапі то і є назва зуборіза😉
Розстріляти.....😆
Это ж из раммштайна пару строк.
Я, я натюрлих !!!
Дядьку ви найкрутiйший МЕТАЛИСТ ЮТУБА! красно дякую за контент!!!!!
Мне кажется что я больше переживал чтобы дядько Максим не испортил заготовку, чем он сам
Instablaster...
Надо видео от заказчика, как шестерни работают😀
Ага, на кремль, не забудем, не простим)
@@ВикторВиктор-ы9ю6м Если б в 43-м году стояли такие шестерни Максима на Тиграх, то Москва бы не устояла ! А так , шестерни посыпались и немцам пришлось отступать за Днепр и дальше...
Нарешті канонічне привітання про ""Перший україномовний... " Так тримати!
Был "Перший україномовний... ", стал Перший німецькомовний))
Эта леденящая душу история произошла ровно 5 лет назад или раньше или позже, но именно эти 44 минуты 28 секунд перевернули всю мою жизнь.
Это был обычный сентябрьский вечер. Время, когда лето теряет свою власть, но еще не сдается. А, быть может, утро января… Волею судьбы, я увидел то самое видео. Видео, в котором, кок оказалось позже, обычный бухгалтер в домашних умовах сделал ЕЁ. И это было не то видео где гуру металлообработка при помощи пресвятой болгарки и вездесущего прародителя всего и вся, его превосходительства ПодшыБника творят священное таинство DIY. Нет. Это были обычные, советские станки и, как с первого взгляда через монитор ноутбука показалось, обычные руки. Они делали шестерню. Шестерню, для, часов. Для ЧАСОВ Карл. На станках весом в несколько тысяч килограмм, шестерню для карманных часов…
Да. Для меня это было откровение. Обычный, как с первого взгляда через монитор ноутбука показалось, человек, маючы на гаспадарцы «несколько» станков, может, маючы час и натхненне, сделать шестерню. До этого момента для меня металлообрабатывающие станки это, стоящи в кабинете труда, «экспонат» ТВ-4, и большая группа станков под названием «Все остальные». Те станки, которые стоят на заводах и пароходах и за которыми работают небожители, мифические существа, обладающие сакральными знаниями, доставшимися им от древней цивилизации Дедов, и неограниченной силой способной подчинить порождение потусторонних сил и квантовой запутанности, Великий и Ужасный, СТАНОК!!!
И именно в этот момент я осознал, что моя жизнь уже никогда на будет прежней. Это потом в моей жизни появились Игорь Негода, Дмитрий Бербраер, Ростовские Пачаны, Сергей Александрович и многие другие. Это патом я узнал, что мой, практически, сосед имеет не малый опыт работы за станками и, кто бы мог подумать, СОБСТВЕННЫЕ станки! Это патом у меня появились наковальня, горн и, доселе немыслимое, сделанный собственными руками, механический молот. Но все это было потом, а в том момент я, словно Алиса, попал в новый, сказочный мир…
И вот сегодня я увидел, как, практически, на моих глазах свершилось то, что пророчили древние фолианты. Те же, как с первого взгляда через монитор ноутбука показалось, обычные руки сотворили ЕЁ, колоссальную по своим размерам, требующую тиранических усилий и, доступных лишь избранным, знаний, ШЕСТЕРНЮ. Шестерню для танка. ТАНКА Карл. Славься во веки тот кто смог! Славься Дед Закадрович!
Круг замкнулся.
Но нет! Это не круг, и он не замкнулся! Это спираль, и сегодня начался новый ее виток!
Виват! Виват Господа тем, как с первого взгляда может показаться, обычным людям, способным собственными руками…, да еще и вдохновлять других!
Закончить хотелось бы словами одного хорошего Человека: «Я таких ще шестерень ніколи, великих, не робив»
Дениска. 33 годика.
Уши радуются от «Перший україномовний канал присвячений металообробці»
И классика - "для всех тех, кому цикаво"))).
@@pavel_alchimic Я давно в России живу, на украинском уже лет 10 наверное не говорил, и этот канал это единственное место где я слышу язык на котором когда то думал :)
да вообще пофиг какой язык, хоть украинский, хоть белорусский, хоть русский, всё равно все друг друга понимаем)
www.yaplakal.com/forum23/topic2193714.html
станок схажий, дуще цікаве відео
Да, професійно! Побільше таких майстрів в нашій країні! А різноманіття станків, це дуже чудово!
Дякую за те що Ви розповідаєте про розрахунки (подачу, обороти, час на виконання , допуски і т.д.) Так тримати , бажаю розвитку Вашого каналу.
Супер. Приятно на тебя смотреть. Побольше бы таких специалистов!!!!!!!!!
Максиме, купи Бруно черевики, бо ходити по залізній стружці ... це чи йога, чи безумство.
Вітання та вподобайка з м. Одеси!
Присоединяюсь, Одесса с Максимом
Каааашкааа. Обажааааююю... Кашка и танк - братья навеки... Оба с одного завода)))) Спасибо Максим!!! Привет из Казахстана...
Какая красота!
Без логотипа никому не докажешь, что шестерни сделаны дома, скажут это только немцы так качественно могли сделать.
оце гарно,всім Дмитрам міцного здоров*ячка як і Дядькові Максу та його підписчикам та глядачам))
Успешный дебют!Золотые руки,светлая голова!!!
Привіт,класний кошик для стружки. 🤝👍.
металева заплетена пропіленовою стрічкою ( ну такою для упаковки використовують ) краща ... дорожча правда зато легша... і сож не впитує
Як завжди відмінна і професійна робота. Вражений чистотою обробки деталей. Лайк!
Não falo o seu idioma, mas mesmo assim parabéns pelo seu trabalho. A linguagem visual é universal.
BRASIL
Просто КЛАСС ! Смотрю с удовольствием ! Качество на высоте !
Шестерня до тигра це щось :) Хоча для шнаппі кращого замовлення ще треба пошукати :)
загадка от жако фреско, на размышление 30 секунд
Вітання з Хмельницького! Перший лайк)
Просьба показать куда эти шестерни будут установлены.
И про сам проект. Заранее спасибо.
Классная работа. Приятно смотреть. Одним словом - ,,зеер гут,,
Старий німецький вестат робить шестерню для старого німецького танка...спеціально не придумаєш)))
В укрїнських майстрів що старі німецьки станки працюють як нові, що старі танки німецькі поїдуть... Трошки пафосно, але вірно...
Так может этот станок и резал эти шестерни. Всяко бывает.
але після рук Максима Шнаппі ще здатен ого-го, на відміну від танка. Але успіхів відновлювачам. Цікаво в якому музеї він буде, навряд чи в нас :(
Эх, Сергей! Куда же Вы пропали!? Где свежие видео? Когда Вы нас (своих подписчиков) порадуете???
@@Xe10n Нажаль причина з якої я зупинив розвиток свого каналу досі не усунута,хоча вірю що все стане на свої місця,але то тема не для Максового каналу...
Максим ви Геній. Все відео переглянув від початку до кінця. Супер виконана робота !!!
КЛАССССС!!!! НАРЕШТІ 5!!!! МОДУЛЬ ЗУБА, ПОРА РОЗБИРАТИ СВОГО І ЗАКАЗУВАТИ ШЕСТЕРНІ.
Давно слідкую за Шнапі і з першого відео коли Ви сказали макс 4 модуль був :((( ю
За роботу і відео ЖИРНИЙ ЛАЙК!!!!!!!
От раніше інженери трохи кумекали, модуль 5, вал 50. А зараз як не розмір то якесь 43,867.
Львівський бронетанковий завод Дядька Максима - дав першу продукцію
:)
Дядько Максим скажи як людина звязана з обробкою металу, шестерні які краще ті що ковані чи з такої балванки зроблена?
41:07 до**я масла © Митець
Лесь Подеревянський! :)
Только посмотрел интервью ваш , очень зауважал вас за вашу позицию , так как я очень много смотрю , слушаю Украинских полит блогеров, теле каналов , очень хочу чтобы у вас всё было отлично , а работы буду смотреть
Вперше на Вашому каналі, але мабуть уже на довго. Дякую за контент;) Цікаво чи розглядали варіант листової заготовки?
обожаю смотреть твою работу))))
А я все жду, когда же Д.Максим на Шнапика, в нижний Т-паз под фрезой, вставит жестянку из пивной банки, по которой масло будет стекать внутрь кожуха, а не брызгать мимо на станину 😀
Гм.... Працюю індустріальним електриком, в неділю вечором малюю масляними фарбами картину пейзаж і дивлюся відео як дядько робить шестерню для танка, захоплення в мене повний піхвець :) Доречі в мене тесть працював на Івано-Франківському ПРЗ і він нарізав "криві" зуби на шестернях для тепловозів, розміри там були нівроку. Однозначно каналу вподобайка, підписка і плюсик в карму за українську!
Оце хлібна робота)) Оце класний заказ! Заради таких замовлень спеціально інструмент і оснастка і обладнання купується)))
Норм диайвай, шестерни к танку, ничего необычного)
Да щас все токаря делают шестени на танки, как бы обыйдено..
Ты их делаешь десятками в день?
Дякую за повернення старого привітання!)))))
Грандиозно. И в техническом и в историческом смысле.
5тый модуль в домашней мастерской это нет потрясающе.
Браво, Маэстро!
Вітаю, Максиме скажіть будь ласка, чи можна було зробити цю деталь зварною, судячи що вона під шпонку а не під шліци, то зусилля там помірно високі?
Негода количество стружки одобряет))
это такой вид экономии - отрицательная :)
10:25 такі кошики по дорозі від Коломиї до Франківська бачив. Правда порожні :D
Максим есть вопрос! А восстановить эти шестерни, к примеру наплавить и потом обработать не вариант? На сколько я понял ты говорил что материал без термообработки. Возможно такая операция, и на сколько трудозатратно?
Серьёзный калибр. У меня похожий канкулятор то же всегда под рукой. Прямо на станке закреплён. Держи. 👍
44:27 круто, коли ти вставляєш трохи гумору у відос)) Я реально ржав, як німецікий станок гриз німецьку шестерню, і з твоєї німецької теж, в хорошому сенсі, круто)
Сколько дней (часов) ушло на этот заказ?
Супер класное робота РОБЬТЕ ХАРНО 👍👍👍
Максим Ви на строгачу зажимаєте деталь в тіски, вони на ній слідів при зажимі не залишають? Чи щось підкладаєте?
4:58 не кожен зрозуміє, суть "хахаха - домашні умови"))) Круто сказав, з інтонацією))
станки собаки, танки... А вот что в областном центре ни одного бревна ф300 не завезли это заставляет задуматься
а термичку? или если чугунные были, то сырые из 40Х оставлять?
Как же классно работает импортная твердосплавная пластина👍
Без отверстий и с меньшими выборками шестерня получится тяжелее. Это не критично для работы коробки?
там на пошті певно вперше таку балванку бачили)) лайк як завжди)
Все гарно все чотко молодець для мене урок дякую
Это просто ОФИГЕННО!!!!
45:44 главное, чтобы метчик не сломался, а то капец!
Дядько,змусь цих хлопак знімати відновлення танка,бо це буде велика втрата для українського ком'юніті.
Цей танк поїде звільняти Домбас!
Тяжкі часи настали. Люди починають техніку готувати до роботи))) будемо чекати відео від танкістів"нема роботи")))
Дуже гарна робота.Вищий ґатунок!
Гарна робота!Цікаво по якості металу з оригіналом як деталі получились.
Дядьку, підкажіть, що за застосунок використали для підрахунку кількості стружки?
Приветствую !!! Восхищаюсь мастерством и мотаю на ус, просьба для чайника озвучивать скорость обработки заготовки.Дякую!!!
Ех, бачив би те Гудеріан:)
Класичне привiтання - найкраще привiтання!
Нічого не пишу не коментую .....просто МИЛУЮСЬ.
Сколько разбирал советскую автотехнику- везде шестерни на шлицах. Немцы не стали заморачиваться и сделали на ШПОНКЕ!
От яки виверти в історії бувають - український майстер відновлює германського танка, часів ІІ світової війни... Чудернацькі справи твої, Господе...
А домогосподарки всього світу готують борщі та вареники по-українських рецептах, в тому числі і у германців. Це ж Вас не дивує? До речі, мене більш дивують наші євреї, яки попри генетичну пам'ять про холокост, їдуть шукати економічного притулку до нащадків тих самих німців, що підтримували дії Гітлера.
Також здається, що хлопаки відновлюють танк не для себе , і поїде він до якогось колекціонера на батьківщину , за що реставратори отримають не українськими грошима. В чому тут чудернацькість?
@@adekvatizkieva2779 "Чудернацькі справи..." то так - до слів прийшлося... І з чого ви взяли куди поїде німецький "Тигр"? У Києві є музей ІІ світової війни - може він туди поїде? Гарний би був експонат...
@@IVAN_SEMENOV_ Було би добре...але...Якій зараз музей здатен заплатити приватним підприємцям за зразок? А витягнуті з болот екземпляри після реставрації коштують зараз десятки, а то і сотні тисяч уёв. Тому цим вже давно не ентузіасти і не задарма займаються.
@@adekvatizkieva2779 тигр пару млн дол коштує, якщо він на ходу. Я думаю що шестерня з відео просто пошлеться закордон. В нас тут тигрів немає.
@@denysivanov3364 Можливо так, але за кордоном є де виготовити шестерні та нема проблем із матеріалом, так як ті країни не об'явили аграрними, щоб угробити промислове виробництво. Щодо колишньої військової техніки, то в наших болотах ще багато збереглося (болота консервують метал) за радянські часи при копійчаній вартості металу ніхто не витрачав кошти на витягування з важкодоступних місць, а в якості раритету були цінні лише деякі зразки вітчизняних машин, що реставрували історичні клуби майже на безоплатній основі.. Про продажу за кордон ніхто і думки не міг мати. За кордоном зразків майже не залишилось. Пішли як брухт ще до набуття антикварної цінності. Тому така ціна значна, як за одиничний товар.
Макс защіпай кофту, а то мотиляється коло патрону аж сташно. Удачі!
Зэр гуд.Дело мастера боится!!!.)))
Тоже пришлось М5 резать ... прикинь - на Комсомольце 39-го г.р. та еще песня , как я тебя понимаю !!!
Опять шнапик на немчуру работает))) время ничего не меняет))
:))))
:D
Як каже тьотя Сара: Кошерна робота, Дядько Максим!!! ))))
"Такого ещё не было на канале". Было-было! После поршня для кузнечного пресса, смотреть токарку на других каналах было *ТЯЖЕЛОВАТО*
Дуже гарно робиш дякую
Термиста без сырка оставил?
За мову і гарні справи лайк, так тримати!
Блин ,как я люблю твои ведео мастер
Листовой металл поблизости не режут? 100-150мм толщиной
Ст3
@@Dyadko.Maksym, то є мерзость!))
Дорого дня! Дядьку, Майстер запитує - де сирок?
Дядьку, лий масло не на контакт "фреза/заготовка" а на фрезу! Тоді 100% масла буде працювати в місці контакту, а не плавати по поверхні деталі! І не тра буде доливати!
і головне те що мимо контакту різання попаде буде щей охолоджувати
поняв,біжу дивитись👍
а я вже дивлюсь))
Яку марку сталі краще брати для валов з шліцами?
Виналочка просто бомба!
Шнапі згадав молодість.Удачі!
Максим, чего режешь встречным фрезерованием? Почему не попутным?
Следующий станок в мастерской зубошлиф? Чтобы по 5му классу авиационные шестерни делать?
Нужна своя или дружественная литейка. Уверен ли заказчик что отверстия не выполняют роль в процессе смазки ?
Работа класс.
скоко стоит заказать такие шестерни?
и можете вы сделать с косыми зубами?
Я думав, то жарт...про танк. А нє , не жарт. Легкий шок!
Максим ти молодець, ти не відмовився колись від рідної, і тепер маєш 126 тис підписників.
Ты очень крутой дядько 👍
При наших условиях - изготовить несколько шестерен для "тигра" будет стоить дороже, чем было сделать этот "тигр" 80 лет назад целиком)))
P.S. А видео от заказчиков не помешало бы)))
Если немцы увидят это видио, то на государственном уровне обеспечат твою, хлопче, майстерню любыми заготовками😂.
Шестерні зазвичай,гартують?
Почему ключ от патрона такой длинный, или он на 4х кулачковый тоже подходит?
Чтоб полку не цеплял