Vrijstaand woonhuis Bovenkarspel Oranje Nassaustraat 5 met introductie RE/MAX makelaar Han van Wijk
Вставка
- Опубліковано 3 лют 2025
- Nieuw in de verkoop! Oranje Nassaustraat 5 Bovernkarsdperl
Vrijstaand en gelijkvloers wonen!
Dit is uw kans om een VRIJSTAAND WOONHUIS met SCHUUR te betrekken. Gelegen op een aantrekkelijke stek aan doorgaand vaarwater! De woning heeft de beschikking over een entree met vide, gezellige woonkamer, bijkeuken, woon/leefkeuken, slaapkamer en badkamer op de begane grond, waardoor gelijkvloers wonen tot de mogelijkheden behoort. Op de verdieping treft u nog eens 3 slaapkamers met mogelijkheid voor 4. De woning is voorzien van ZONNEPANELEN.
Via de entree aan de voorzijde komt u in de ruime hal met vide, garderoberuimte en meterkast. In de hal is eveneens de functionele toiletruimte met closet en fonteintje gesitueerd. Tevens treft u hier de trapopgang naar de 1e verdieping.
Door de diverse ramen heeft u veel licht en zon in de woonkamer! U heeft de mogelijkheid om op diverse wijzen uw interieur in te richten. Aan de voorzijde van de woning heeft u fijn zicht op de rustige straat. Aan de achterzijde heeft u fraai zicht op de achtergelegen tuin. De living geeft een ruimtelijk gevoel en is een heerlijke plek om te vertoeven.
De besloten functionele keuken is tuingericht en heeft meer dan voldoende lichtinval. Hierdoor is de keuken ook lekker licht en heeft u goed zicht op uw kookkunsten. In deze keuken kunt u prima een eettafel plaatsen, waardoor u een gezellige woon/leefkeuken ontstaat. De keuken in rechte opstelling is uitgevoerd met een gaskooktoestel met elektrische oven, afzuigkap en losse koel/vriescombinatie.
Aan de achterzijde van de woning heeft u een extra toegang, waar u prima uw jassen en/of schoenen een plekje kan geven. Via deze tussenhal kunt u de bijkeuken/kantoor bereiken.
Via een tussenhal komt u in het kantoor. De huidige eigenaren gebruiken deze ruimte als kantoorruimte, maar u heeft uiteraard ook de mogelijkheid om hier een bijkeuken van te maken. Gaat uw voorkeur toch uit naar een kantoor, dan is dit een prima kantoorruimte met ook genoeg lichtinval. U kunt hier rustig werken, maar toch in het bijzijn van uw familieleden.
Via de hal aan de voorzijde van de woning kunt u een slaapkamer en badkamer op de begane grond bereiken. Voor degene die minder goed te been zijn een ideale mogelijkheid om de woning gelijkvloers te bewonen. De slaapkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en voorzien van een vaste kastenwand.
De functionele badkamer op de begane grond is volledig betegeld in een lichte kleurstelling. De ruime badkamer is voorzien van een ligbad, douchegelegenheid en wastafelmeubel. In de badkamer heeft u de mogelijkheid om uw wasmachine een plaatsje te geven.
De riante tuin heeft een heerlijke ligging! Door de diepte en grootte van de tuin kunt u op ieder gewenst moment van de dag van de zon genieten! Er is in deze fraai aangelegde tuin veel gebruik gemaakt van sierbestrating en diverse borders met vaste beplantingen. Aan de achterzijde is de tuin fijn gelegen aan doorgaand vaarwater en kunt u met uw bootje varen richting de binnenstad van Enkhuizen of de gezellige dorpjes in onze omgeving.
De schuur heeft ruime afmetingen om uw (motor-) fietsen, fietsen, gereedschappen en tuinmeubelen een plaatsje te geven. Aan de voorzijde heeft u een kanteldeur en aan de zijkant een extra loopdeur naar de tuin. U kunt meerdere auto’s op het eigen erf kwijt.
Via de overloop met vide kunt u de 3 ruime slaapkamers op de 1e verdieping bereiken. Alle slaapkamers zijn keurig afgewerkt. U kunt in alle slaapkamers een 2-persoonsbed kwijt! Iedere slaapkamer heeft zo z’n speelse details. U zult verbaasd zijn over de ruimte, die deze woning u op deze etage zal bieden! Verder heeft u op deze verdieping een tweetal bergruimtes. In een van deze bergruimte bevindt zich de CV-combiketel. Hier kunt u prima een (2e) wasmachine plaatsen. U kunt op deze etage eenvoudig 4 slaapkamers realiseren.
De functionele 2e badkamer is voorzien van een toilet en een wastafel.
De 2e verdieping is met een steektrap bereikbaar en betreft een volledig bevloerde bergzolder. Deze bergzolder is via een van de slaapkamers te bereiken.
Verwarming en warm water via Intergas HR CV Combiketel uit 2022.
De woning is voorzien van dakisolatie, gevelisolatie (middels na-isolatie) en nagenoeg overal isolatieglas (behoudens badkamer en cv-ruimte).
Een fijne vrijstaande woning met schuur voor degene die een graag gelijkvloers willen wonen of kantoor aan huis zoeken! De woning is fijn gelegen aan doorgaand vaarwater, waar u heerlijk een bootje kunt neerleggen. Een bouwkundig rapport is aanwezig en zullen wij bij de bezichtiging verstrekken.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met RE/MAX makelaar Han van Wijk 06 51 35 37 26 of hanvanwijk@remax.nl.
Kantoor eigenaar RE/MAX Connect Bovenkarspel
De Tuin 23
1611 KR Bovenkarspel
www.hanvanwijk.nl
www.makelaarwe...
• Vrijstaand woonhuis Bo...