Щира дяка нашим пташкам, які підтримують нас та мотивують робити більше контенту: patreon пташки Valentyn Mykyta Nazarenko Nataliia ✨ An koalaworld Alexey Sirenko UA-cam спонсори Alla Yaremchuk Євген Лопоха Pdmn_3 Anna Yatsiuk Igor Budzhak Карткові пташки (Анонімний котик) Сергій Бреже Крєсович Дмитро Святослав Сергій Ткач Roman Koliada Доєднаднайтеся і ви! www.patreon.com/D6_Nature mssg.me/bio_youtube mssg.me/bio_youtube - корм та "пташині курси" можна замовити тут!
Не в тему но.... поголів'я диких з території бензоколонка треба бити поки не стануть сині 😂🎉 Слава Україні 🇺🇦‼️ рашизм буде знищений ✌️ слава ЗСУ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦‼️
Знаємо. Без відбитого світла залишається тільки інфрочервоне випромінювання самих речей/об'єктів. Це ми вже вміємо бачити. А ще ми вміємо бачити в рентгеновському і радіо діапазонах, але то вже для космосу, на Землі в цих діапазонах будуть переважати "шуми".
Гарне відео. Тема бомбезна. Поєднання біології, фізики та нейросенсорики. Можна було декілька слів сказати на початку про "колір" з точки зору фізики (довжина хвилі ЕМ випромінювання) і з точки зору нейросенсорики ("каша" сигналів з різних рецепторів, з яких мозок робить "колір"). І в багатьох випадках це навіть близько не однакові речі. Трошки можна попрацювати над картинкою та звуком, але то справа часу :)
Спеціально пишу це нижче :) Тема кольорів вона дуже глибока, і такий поверхневий підхід де неї не дуже правильний. Бо тоді треба казати, що не існує блакитного неба, жовтого Сонця, білої Луни, помаранчевого кольору на моніторі, зеленого кольору на фотографії. І навіть пігменти з "натяжкою" мають якийсь колір, бо "блакитний", це не тому, що він поглинає всі інші, це тому, що він поглинає меньше блакитного, ніж інших. А коли піти глибше, то насправді атоми не мають "кольору". Просто фізичні процеси в них призводять до того, що наше око сприймає випромінювання, яке прийшло з їх боку як "синє". А який саме фізичний прцес до цього призвів (а варіантів багато, дисперсія включно) - то вже можна повивчати :)
Дякуемо за україномовний ЯКІСНИЙ контент! ---- ПЕРЕМОГА НЕОДМІННО БУДЕ НА БОЦІ УКРАЇНИ ! ВІРТЕ та НАПРЯМУ ДОПОМОГАЙТЕ ЗСУ, ТерОбороні, Волонтерам та родинам наших Украінськіх Захісників та Захісниць!
@@bio_UAА я то думаю, чому мені ваша локація так знайома! 😍 Сама колись була студенткою біофаку Львівського універу, кафедра генетики. Дуже приємно, що в музеї майже все по-старому, наче час там зупинився. Успіху вашому каналу. З мене - 👍 та підписка.
Багато акваріумних рибок мають синє забарвлення. А ще бачила відео, які знімали в океанах під водою, так там також багато рибок мають синій колір у забарвленні. Особливо мені подобається рибка-янгол, яка є смугастою жовто-синьою
А ти прям геній поклоніння еволюції👍 Персоніфікував її, надав властивостей особистості, дав волю... Красавчик! А найкращий аргумент - то шапочка з фольги: так всіх альтернативщиків втопив за бортом🎉. Тож звичайна поведінка: гарні спостереження і фактаж, проте висновки - максимум на гіпотезу, й то з натягом. По хорошому міф про те, як це виникло. Фактажу було ж досить: усі види пішли "спрощеним" шляхом, та є виняток - той метелик. Він один має синій сегмент. Треба його вивчити? Та нащо? В нас є гарний міф!
Звісно ж, еволюція не має свідомовості чи ще чогось, це лише процес який відбувається в природі. І на рахунок цієї історії з кольором я казав, що це лише одна з гіпотез. А все далі то художня подача, щоб цікавіше було слухати)
@@bio_UA художня подача це справді пречудово (без іронії) та упередженість вибачте аж випирає. Бо не меньше, а може й більше аргументів в креаційному підході. Якщо підійти суто з інженерної точки зору, то це неймовірно! Пречудовий задум і прецезійне втілення. Це ж треба так заморочитись заради кольору! Заради краси... То ознаки Творця. Але, якщо вдягнути шапочку з фольги, то я просто маячню пишу ;)
Неочікувано) і цікаво. Щодо зміни кольору шкіри в моєї сестри був досвід. Вона вирішила покращити зір та їла багато моркви. Через деякий час її шкіра стала не яскраво але помітно помаранчевою) зір, щоправда, не покращився😢
Назва інтригуюча) Я вам більше скажу, кольору взагалі не існує. Це просто довжина електромагнітної хвилі що світло і є. Класний монтаж, жарти про еволюцію топчик 😂 Приємно бачити наші українські канали на різні теми, що ростуть і розвиваються.
для лінивих: дисперсія світла це залежність показника заломлення від частоти хвилі. Інтерференція це перерозподіл інтенсивності від накладання когерентних хвиль(співпадають частоти). Дифракція: явище огинання хвилями перешкод.
Шкода, що дійсно цікаві канали як ваш розбавляються маячнею середини 19 ст. про "нові здатності, що виникають в процесі еволюції" (адаптація і мікро-еволюція тут ні до чого). В реальності ж через погіршення умов існування і наслідки катастроф можливості живих організмів теж погіршуються, як і знижуються фізичні і розумові здібності людини. макро-еволюція дійсно існує.. в підручниках нео-дарвіністів. ще раз подяка за матеріал.
Цікаво, а популісти(в політичому сенсі) теж еволюція чи це штучний добір%). Адже отак от люди стараються як Вадим, але більшість все одно скаже: земля пласка, гмо і вакцини -зло, а електрика має коштувати по пісят коп!%). Дякую Вам за як завжди дуже файне, цікавенне, корисне та пізнавальне відео!!!
Треба зауважити, що більшість органічних речовин мають безбарвний, або жовтий колір, від блідого до коричневого майже чорного. Думаю це якось пов’язано саме з будовою молекул та їх спектром поглинання, подібно до того, як речовини що містять атоми кисню сильно поглинають довгохвильнове інфрачервоне випромінювання.
В китайській мові синього немає, його відносять до зеленого - читав в авторитетній науковій книзі по впливу на мислення і роботу мозку різних мов, але не перевіряв. Дивні властивості мають і сусідні фіялковий (фіолетовий) і пурпурний
Слухаю і дивлюся на своїх хвилястих папуг , один блакитний з ізсиньочорним , другий білий з блакитними і гіацинтовими плямама , третій більш натуральний оливковий , цікаво як з природнього жовто-зеленого кольору хвилястих папуг вивели таке різноманіття кольорів , ну з білим зрозуміло, бувають птахи альбіноси , а блакитний чи синій з гіацинтовим ?
Ахах!) Я була дуже хворобливою дитиною. Моя ба десь почула, що моркв'яний сік піднімає імунітет. Починаючи з липня вона мені давала пів склянки моркв'яного соку аж доки у грудні шкільна медсестра не підняла ґвалт і не відправила мене на карантин, бо моя шкіра була яскравого жовтого кольору (а от білок очей був білим). Думали, що у мене гепатит)). Мене відправили під УФ лампи, шкіра просто стала яскраво засмагла. Я повернулась до навчання. Але з-за отриманої великої кількості віт А я отримала на все життя проблеми з печінкою. Випуск просто - залік!) Дякую!
На пропозиції про "чай і каву" стримав бажання придушити. Подяки спонсорам перемотав, ОК. Чекаю, коли ж розкажуть цікаве про синій колір. "А ось подивіться..." ОК "А ось подивіться" ОК "А ось ще подивіться..." Все, до побачення.
Упс. Процес розкладання на спектр через призму називається рефракцією, а інтерференція,яка дійсно відбувається в тонких лусочках на крилах метеликів або на пір'ї птахів, це процес додавання або віднімання хвиль, які сходяться в одній точці. Я фізик, і в мене фізичний канал :)
6:49 так якщо справа тільки в пігменті, то чому Graphium sarpedon теж не виділяють в «по-справжньому особливих», бо, наскільки, я зрозумів вони теж мають змогу для цього. І мешкають в Азії та Австралії.
я не можу огляну прям всі доступні джерела, бо це було б не відео. а якась стаття) я в цьому відео вже і так забув сказати за блакитну кров у молюсків(
@@bio_UA я ж без претензій, просто стало цікаво.) а стосовно крові - та, вже коли читав коментарі під відео теж згадав.) наснаги в подальшій діяльності.)
Дякую за цікаве відео. Підкажіть, будь ласка 🙏, чи можна випускати у дику природу горобчика, дочка принесла мені малюка, який випав з гнізда, поблизу було багато котів. Зараз пташеня має вигляд дорослого горобчика, в руки не дається, дуже гарно літає по кімнаті і стрибає.
Коли дитина його підібрала, то в нього не було пірʼя на крилах, пташеня не могло літати і вижило тому, що впало на стіл, лапки в нього були нерозвинені. Декілька тижнів його годували, поїли кожні 40 хвилин і зараз це вже сльоток. Я питаю чи можна пташеня горобчика, що було вигодоване людиною відпусти у дику природу.
Пив по стакану моркв'яного соку щоденно протягом місяця. шкіра стала помаранчевого кольору. Нажаль, був вимушений зупинити експеримент, бо дуже коштовно було це.(
Щира дяка нашим пташкам, які підтримують нас та мотивують робити більше контенту:
patreon пташки
Valentyn
Mykyta Nazarenko
Nataliia ✨
An
koalaworld
Alexey Sirenko
UA-cam спонсори
Alla Yaremchuk
Євген Лопоха
Pdmn_3
Anna Yatsiuk
Igor Budzhak
Карткові пташки
(Анонімний котик)
Сергій Бреже
Крєсович Дмитро
Святослав
Сергій Ткач
Roman Koliada
Доєднаднайтеся і ви!
www.patreon.com/D6_Nature
mssg.me/bio_youtube
mssg.me/bio_youtube - корм та "пташині курси" можна замовити тут!
💙 💛 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍
Дуже цікаве відео. Велике дякую.
дуже цікаве відео, дякую!
Дуже цікаве відео. Велике дякую.
Горіхового кольору очі
Дякуємо за коментар та перегляд)
Дякую за цікавий україномовний контент. Української має бути більше.
Согласен ❤
Я часто бачу синіх людей. Особливо по п'ятницях ввечері.
бачте, які люди дивовижні, вміють забарвлюватися в синій колір за допомогою певних модифікаторів)
Я й сам буваю синім інколи)
😂
Вони споживають багато алканоїдів....
А я бачив синю бєлочку.
Із області радіотехніки. Найважче було створити саме синій світодіод.
Це я знаю, і дуже цікаво була історія його створення))
А чому не рентгенівський?
@@dongjuang4196 Ренгенівський промінь,був винайдений рівно за 100 років,до синього діоду
@@dongjuang4196рентгенівський світлодіод, скоріше за все, взагалі неможливий.
Там важко було знайти матеріали, що при "переході" випромінюють/поглинають синій, а тут навпаки, потрібні матеріали, що не поглинають синій.
Я вперше. Вподбайка і коментарі на підтримку каналу ✌️‼️
Не в тему но.... поголів'я диких з території бензоколонка треба бити поки не стануть сині 😂🎉 Слава Україні 🇺🇦‼️ рашизм буде знищений ✌️ слава ЗСУ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦‼️
радити вас тут бачити вперше) сподіваюсь, вам було цікаво)
Дякую за український контент,дуже цікаво та інформативно👍💙🦋👌
Радий, що вам було цікаво)
Дуже сподобалося відео. Атмосфера дуже затишних шкільних уроків з біології)
радий, що затишних уроків, а не стандарних)))
Дуже цікаве відео, дякую. Не очікувала такого у світі тварин!
Дякую, радий що вам було цікаво!)
взагалі цікаво, що все, що ми бачимо довкола - це лише відбите світло) а як насправді виглядають речі і світ ми не знаємо.
Знаємо. Без відбитого світла залишається тільки інфрочервоне випромінювання самих речей/об'єктів. Це ми вже вміємо бачити. А ще ми вміємо бачити в рентгеновському і радіо діапазонах, але то вже для космосу, на Землі в цих діапазонах будуть переважати "шуми".
Дякую за цікаву інформацію! Відеоряд, що супроводдував інфу, крутий. 🎉🎉🎉
Радий, що вам сподобалось відео)
Чудове відео: цікаве, без зайвої води, дотепне і інформативне. Дякую!
Дякую за перегляд) радий, що вам було цікаво)
Не знаю нащо, але подивився і було цікаво
Щира подяка за вашу роботу. Дуже гарно виходить українською. Цікаве відео.
Радий, що відео вам сподобалось)
Дуже цікаве відео.Дякую.❤❤❤
чудове відео, підтримати можу вас, на жаль, лише коментар, то ж пишу його!
Дякую навіть за таку підтримку))))
Гарне відео. Тема бомбезна. Поєднання біології, фізики та нейросенсорики. Можна було декілька слів сказати на початку про "колір" з точки зору фізики (довжина хвилі ЕМ випромінювання) і з точки зору нейросенсорики ("каша" сигналів з різних рецепторів, з яких мозок робить "колір"). І в багатьох випадках це навіть близько не однакові речі. Трошки можна попрацювати над картинкою та звуком, але то справа часу :)
Спеціально пишу це нижче :) Тема кольорів вона дуже глибока, і такий поверхневий підхід де неї не дуже правильний. Бо тоді треба казати, що не існує блакитного неба, жовтого Сонця, білої Луни, помаранчевого кольору на моніторі, зеленого кольору на фотографії. І навіть пігменти з "натяжкою" мають якийсь колір, бо "блакитний", це не тому, що він поглинає всі інші, це тому, що він поглинає меньше блакитного, ніж інших. А коли піти глибше, то насправді атоми не мають "кольору". Просто фізичні процеси в них призводять до того, що наше око сприймає випромінювання, яке прийшло з їх боку як "синє". А який саме фізичний прцес до цього призвів (а варіантів багато, дисперсія включно) - то вже можна повивчати :)
Дякуемо за україномовний ЯКІСНИЙ контент!
----
ПЕРЕМОГА НЕОДМІННО БУДЕ НА БОЦІ УКРАЇНИ !
ВІРТЕ та НАПРЯМУ ДОПОМОГАЙТЕ ЗСУ, ТерОбороні, Волонтерам та родинам наших Украінськіх Захісників та Захісниць!
Радий, що вас сподобалось відео)
Така локація в вас воажаюча!
Зоологічний музей ЛНУ
м.Львів Грушевського 4)
@@bio_UAА я то думаю, чому мені ваша локація так знайома! 😍
Сама колись була студенткою біофаку Львівського універу, кафедра генетики.
Дуже приємно, що в музеї майже все по-старому, наче час там зупинився.
Успіху вашому каналу.
З мене - 👍 та підписка.
Дякую, дуже класне відео! Нехай щастить в просуванні такого крутого контенту ❤
Дякуємо за перегляд та коментар підтримки))
Випадково знайшла вас у ютуб і шкода що тільки зараз!
вже порадила вас друзям)
успіхів та розвитку вашому каналу🙂
Дякую за поширення друзям і радий, що канал вам сподобався)
Багато акваріумних рибок мають синє забарвлення. А ще бачила відео, які знімали в океанах під водою, так там також багато рибок мають синій колір у забарвленні. Особливо мені подобається рибка-янгол, яка є смугастою жовто-синьою
ох, хотів додати про риб - але у них все ще складніше і хронометраж би сильно затягнувся)
Дуже цікаве відео. Дякую.
Дякую! Цікаве та змістовне відео.
Радий, що вам було цікаво)
Люблю сині квіти:волошки,дельфініуми...Очі зелені
Коментар на підтримку відео та каналу.
😊😊😊😊😊😊
Щиро дякую)))
Дякую, було цікаво.❤
Дякую за перегляд)
Круте відео!
Дякую)
Дякую❤
оце дивлюсь і таке враження що відео зроблене в зоологічному музеї ЛНУ Франка)
респект за контент та працю!)
Це і є Зоологічний музей ЛНУ)
А ти прям геній поклоніння еволюції👍 Персоніфікував її, надав властивостей особистості, дав волю... Красавчик! А найкращий аргумент - то шапочка з фольги: так всіх альтернативщиків втопив за бортом🎉.
Тож звичайна поведінка: гарні спостереження і фактаж, проте висновки - максимум на гіпотезу, й то з натягом. По хорошому міф про те, як це виникло. Фактажу було ж досить: усі види пішли "спрощеним" шляхом, та є виняток - той метелик. Він один має синій сегмент. Треба його вивчити? Та нащо? В нас є гарний міф!
Звісно ж, еволюція не має свідомовості чи ще чогось, це лише процес який відбувається в природі. І на рахунок цієї історії з кольором я казав, що це лише одна з гіпотез. А все далі то художня подача, щоб цікавіше було слухати)
@@bio_UA художня подача це справді пречудово (без іронії) та упередженість вибачте аж випирає. Бо не меньше, а може й більше аргументів в креаційному підході. Якщо підійти суто з інженерної точки зору, то це неймовірно! Пречудовий задум і прецезійне втілення. Це ж треба так заморочитись заради кольору! Заради краси... То ознаки Творця. Але, якщо вдягнути шапочку з фольги, то я просто маячню пишу ;)
Мій улюблений колір . До речі, очі сині
Дякую за відео.Дуже цікава та корисна інформація
Неочікувано) і цікаво.
Щодо зміни кольору шкіри в моєї сестри був досвід. Вона вирішила покращити зір та їла багато моркви. Через деякий час її шкіра стала не яскраво але помітно помаранчевою) зір, щоправда, не покращився😢
хєх, ну трішки підфарбувалася)
але шкода, що зір то не лагодить(((
Зір покращує кріп і чорниця. Сподіваюсь, сестра не буде виглядати синьо- зеленою....
@@olenaolena4468 вона давно доросла) і зробила лазерну корекцію зору
Очі карі. Відео цікаве. Меми дуже смішні😂
Радий, що вам було цікаво)
Дякую..Було цікаво! От на блакитну кров це не розповсюджується) За синім кольором відправляємося на планету Пандору.
йоооой, а про блакитну кров забув розповісти((((
@@bio_UA Щоденник, будь ласка, 10 балів...
Юуло цікаво спасибі за відео.
Дякую за перегляд)
дякую👍
Дякую за цікаву інформацію
Дякую, за перегляд)
Дякую за цікаве і веселе відео, яке я подивилася своїми карими очима 😊
Тішусь, що відео вам було цікаве))
Нагадує історію створення синього світлодіода. Його теж було майже неможливо створити.
знаю цю історію, вона справді схожа)
Назва інтригуюча)
Я вам більше скажу, кольору взагалі не існує. Це просто довжина електромагнітної хвилі що світло і є.
Класний монтаж, жарти про еволюцію топчик 😂
Приємно бачити наші українські канали на різні теми, що ростуть і розвиваються.
Радий, що вам сподобалось)
Щиро дякую! Дуже цікаве відео❤ . P.S. Дивилася карими очима:-)
Радий, що вам було цікаво))
Які гарненькі синьоногі пташки🥰
Супер, дякую вам 😍 секрет успіху: хочете бути справді унікальним? Синтезуйте синій пігмент 😂
Дякую за перегляд)
Цікаво. Дякую
Очі карі. Вам щира подяка за грамотну і розумну мову.
А вам дякую за перегляд та коментар)
3:50 - не інтерференції, а дисперсії
дякую за цікаве відео.
В пір'ях відбувається саме інтерференція. Хоча в відео дійсно показана дисперсія в призмі.
для лінивих: дисперсія світла це залежність показника заломлення від частоти хвилі. Інтерференція це перерозподіл інтенсивності від накладання когерентних хвиль(співпадають частоти). Дифракція: явище огинання хвилями перешкод.
Павлін на задньому плані супер))
я йому перекажу)
Про те забагато синіх людей.
good
Зелені 😊
Чотко
Все життя вважала що мої очі блакитні, а тепер не знаю якого вони кольору)
вони у вас блакитні, але не через пігмент (як карі очі наприклад), а через особливості структури)
Впевнена, що буде дуже цікаво 😉
Скоро подивитеся))
Шкода, що дійсно цікаві канали як ваш розбавляються маячнею середини 19 ст. про "нові здатності, що виникають в процесі еволюції" (адаптація і мікро-еволюція тут ні до чого). В реальності ж через погіршення умов існування і наслідки катастроф можливості живих організмів теж погіршуються, як і знижуються фізичні і розумові здібності людини. макро-еволюція дійсно існує.. в підручниках нео-дарвіністів. ще раз подяка за матеріал.
Гиндики пішли ще легшим шляхом)
Цікаво, а популісти(в політичому сенсі) теж еволюція чи це штучний добір%). Адже отак от люди стараються як Вадим, але більшість все одно скаже: земля пласка, гмо і вакцини -зло, а електрика має коштувати по пісят коп!%). Дякую Вам за як завжди дуже файне, цікавенне, корисне та пізнавальне відео!!!
та навіть не зваю звідки взялися популісти, але для людства вони точно не корисні(
У мене всі мої 27 років блакитні очі і не мінялись. Але колір не прям яскравий як у тих же метеликів. Рідко таких же зустрічав людей
Коментар підтримки україномовного відео
Треба зауважити, що більшість органічних речовин мають безбарвний, або жовтий колір, від блідого до коричневого майже чорного.
Думаю це якось пов’язано саме з будовою молекул та їх спектром поглинання, подібно до того, як речовини що містять атоми кисню сильно поглинають довгохвильнове інфрачервоне випромінювання.
фак, я теж хочу той значок
Лайк за посилання на 2004 🧡
Хєх, без цього було ніяк)))
О, цікаво, я думав всі метелики відбивають синій спектр, але є такі, що мають й забарвлення..
Все зрозуміло чуму ми пьемо горілку бо треба на структурному рівні синтезувати синий колір 😂
До речі, про синій пігмент. Десь я читала, що головоногі молюски мають синю кров. Це правда?
Так у них синя кров, і я забув за це розповісти((((
У мого дідуся були блакитні очі. У мене сірі)
знач, ви точно його внучка)
А ви таке знали?)
Мої очі в дитинстві були зеленими, але з віком стали більш синіми або сіро-синіми
Тобто, все таки синій колір існує.
існує)
В китайській мові синього немає, його відносять до зеленого - читав в авторитетній науковій книзі по впливу на мислення і роботу мозку різних мов, але не перевіряв. Дивні властивості мають і сусідні фіялковий (фіолетовий) і пурпурний
цікаво, не знав, дякую)
Слухаю і дивлюся на своїх хвилястих папуг , один блакитний з ізсиньочорним , другий білий з блакитними і гіацинтовими плямама , третій більш натуральний оливковий , цікаво як з природнього жовто-зеленого кольору хвилястих папуг вивели таке різноманіття кольорів , ну з білим зрозуміло, бувають птахи альбіноси , а блакитний чи синій з гіацинтовим ?
дуже цікаве питання)
я зрозумів. Треба їсти більше синіх метеликів.
не допоможе)))
Маю блакитні очі. Тобто насправді не блакитні.
У мене сіро-зелені очі, а в жінки - сіро-сині.
сірі очі металевого відтінку.
Синє око, точніше під оком.
У мене сіро блакитний колір очей, а ще залежить мій блакитний колір залежить від настрою.
Виглядає як милиці в програмуванні
певно, це десь так і є)
То у індусів шкіра жовтіша через вживання спецій( втч куркуми )!!!
Цікаво 😊
- "Ніхто не синтезує синій пігмент. Ніхто, окрім..." Ну почалося... Вподобайка та підписка.
Ахах!)
Я була дуже хворобливою дитиною. Моя ба десь почула, що моркв'яний сік піднімає імунітет. Починаючи з липня вона мені давала пів склянки моркв'яного соку аж доки у грудні шкільна медсестра не підняла ґвалт і не відправила мене на карантин, бо моя шкіра була яскравого жовтого кольору (а от білок очей був білим). Думали, що у мене гепатит)). Мене відправили під УФ лампи, шкіра просто стала яскраво засмагла. Я повернулась до навчання.
Але з-за отриманої великої кількості віт А я отримала на все життя проблеми з печінкою.
Випуск просто - залік!)
Дякую!
яскрава і дуже сумна історія...
На пропозиції про "чай і каву" стримав бажання придушити. Подяки спонсорам перемотав, ОК. Чекаю, коли ж розкажуть цікаве про синій колір. "А ось подивіться..." ОК "А ось подивіться" ОК "А ось ще подивіться..." Все, до побачення.
Ну вийшов спідран))
В мене - карі. В мами й тата - також. А в сестри - блакитні.
Знач, у вас ще є бабусі або дідусі блакитноокі, або сестра прийомна😄
@@bio_UA, сестра точно своя, бо характер наш))))) У дідуся були світлі очі, у прабабусі.
До сих пір висить нагорода за виведення сорту синьої троянди. А так зараз просто фарбують білі
ви вивели такий сорт троянд?)))
Упс. Процес розкладання на спектр через призму називається рефракцією, а інтерференція,яка дійсно відбувається в тонких лусочках на крилах метеликів або на пір'ї птахів, це процес додавання або віднімання хвиль, які сходяться в одній точці. Я фізик, і в мене фізичний канал :)
Дякую за ваш коментар!)
@@bio_UA , прошу! Звертайтеся за допомогою по фізичних фактах
@XenaSarancha звісно, дякую, тепер знатиму до кого звернутися)
Не бажаєте в "Гість читає"?)
@@bio_UA , можу подумати, давайте спишемося трохи пізніше
6:49 так якщо справа тільки в пігменті, то чому Graphium sarpedon теж не виділяють в «по-справжньому особливих», бо, наскільки, я зрозумів вони теж мають змогу для цього. І мешкають в Азії та Австралії.
я не можу огляну прям всі доступні джерела, бо це було б не відео. а якась стаття) я в цьому відео вже і так забув сказати за блакитну кров у молюсків(
@@bio_UA я ж без претензій, просто стало цікаво.) а стосовно крові - та, вже коли читав коментарі під відео теж згадав.) наснаги в подальшій діяльності.)
Та я просто пояснюю, я знаю, що ви без претензій)
Просто так завжди, от викладу відео, а потім зшадую, що щось забув(
Дальтонік😂
А як же той хлопець що співав 'I'm blue, if I were green i would die...'
Згадалося те, як важко було людям зробити синій світлодіод) Якщо любите історію й техніку- можете глянути) Ну а мій колір тихенький сірий)
Спробуйте вираз «більш за все» замінити на «вірогідно» 😉💙
гарна пропозиція, дякую)
Дякую за цікаве відео. Підкажіть, будь ласка 🙏, чи можна випускати у дику природу горобчика, дочка принесла мені малюка, який випав з гнізда, поблизу було багато котів. Зараз пташеня має вигляд дорослого горобчика, в руки не дається, дуже гарно літає по кімнаті і стрибає.
Поверніть його в те місце, де взяли. Він не випав з гнізда, а спеціально вилетів. В мене про це є відео на каналі
Коли дитина його підібрала, то в нього не було пірʼя на крилах, пташеня не могло літати і вижило тому, що впало на стіл, лапки в нього були нерозвинені. Декілька тижнів його годували, поїли кожні 40 хвилин і зараз це вже сльоток. Я питаю чи можна пташеня горобчика, що було вигодоване людиною відпусти у дику природу.
Закони природи доволі жорсткі і це пташеня мало загинути.
Погугліть краще зоохоронну організацію, і напишіть їм, або подзвоніть. Або до ветеринара зверніться
Що відбувається в організмі гортензії після підживлення її сульфатом алюмінія? Як вона стає голубою?
там змінється pH)
Даже синій світлодіод синтезувати було майже нереально і це вдалось лише 1 людині, потім звіснож технологія пошикирась
Пив по стакану моркв'яного соку щоденно протягом місяця. шкіра стала помаранчевого кольору. Нажаль, був вимушений зупинити експеримент, бо дуже коштовно було це.(
а навіщо, ви його пили?)
@@bio_UA Із своєю захопленістю ЗОЖ та все.)
Слава Україні 💙💛🇺🇦🔱 А щодо синіх очей, вельми дякую?!
Героям Слава!
Ви помиляєтесь , я працюю в кафе і в мене багато синіх людей )