Školní turnaje v přehazované a vybíjené

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 19 тра 2024
  • V pátek 17. května 2024 se ve Dvoře Králové nad Labem se v rámci Královédvorských sportovních her pro školáky uskutečnily dva turnaje v míčových hrách. Zatímco turnaj v přehazované se konal ve sportovní hale ZŠ Strž a účastnili se ho páťáci z místních základních škol, druhým turnajem bylo klání ve vybíjené pro čtvrťáky, kteří si zahráli na venkovním hřišti ZŠ Schulzovy sady. V turnaji v přehazované zvítězil tým ZŠ Schulzovy sady "A", na druhém místě skončilo družstvo Strž "B", bronzovou příčku pak obsadil tým 5. května. Turnaj ve vybíjené vyhrál tým ZŠ strž, druzí byli čtvrťáci ze ZŠ Podharť a na třetím místě se umístil tým třídy 4. C ze ZŠ Schulzovy sady.
    Pro všechny sportovce byly připraveny medaile a diplomy. Ti nejúspěšnější si odnesli také drobné ceny od města Dvora Králové nad Labem.