@user-tf3zp2cs9i Місяць тому +2

Чудовий коментатор!

• @SheLRuslan
    @SheLRuslan Місяць тому +17

з такою грою нема що робити в ЛЧ, забили м'яч і сіли в захист, а в кінці здохли повністю

• @Alesis-mp4ff
      @Alesis-mp4ff Місяць тому +1

Вони з окопів приїхали, втомились

• @BruceWillisUA
    @BruceWillisUA Місяць тому +8

Капітану Ярмолі дякую за забитий гол ⚽️ ! Бажаю йому продовжувати у забивати у кожній грі. Шкода лише, що перемогу не втримали 😢.

• @borisamihud3040
    @borisamihud3040 Місяць тому +10

ПОЛУЧИЛИ ТО, ВО ЧТО ИГРАЛИ. ТЯНУЛИ ВРЕМЯ ПРИ МИНИМАЛЬНОМ СЧЕТЕ. ЭТО НЕ ФУТБОЛ. НА СВОЕМ ПОЛЕ ТАК НЕ ИГРАЮТ.

@margaridacosta270 Місяць тому +2

Dynamo no chance in scotland with this result.

@user-dw7mr6fr1k Місяць тому +3

Мяч на флажке ! Делай подкат ,не дай подать,заработай карту?

• @user-fz3il8tg4p
    @user-fz3il8tg4p Місяць тому +4

Ліга Європи - це стеля нинішнього Динамо. Легше виграти 2-е місце в в ЛЄ, ніж вигризати 3-є в ЛЧ.

@user-pe3rl5fe8j Місяць тому +13

А у вас є хто нормально коментує гру а не це полузаснуте непорозуміння?

• @user-cw5nh2zy5x
    @user-cw5nh2zy5x Місяць тому +4

Блін, в другому таймі атаки немає, ванат не ванатує, із середини тайму всі дружно почали рахувать скільки вони отримають за перемогу, дарахувались, ніодного удару по воротам, чомусь хочуть занести мяч в ворота, а де удари з далеку ????

шовковський воротар, він їх не вчить що забивати і пробивати треба

• @user-ze1yg9ux3u
    @user-ze1yg9ux3u Місяць тому

Караваєв , Попов , Шапаренко ,Ярмола ,(красені )

• @selen10213
    @selen10213 Місяць тому +1

А откуда там на стадионе такой громкий мужской рёв "..Динамо , Динамо..""???

@Alesis-mp4ff Місяць тому +3

Шовковському треба на ноль команду везти і розказати бійцям, чому команда мертвая! Заміни тільки послабили вмираючу команду. Не можуть грати, хай автомати тримають, може хоч там з них якийсь толк буде.

Та те ж лайно що і в першому!

​@@Alesis-mp4ffшахтар сьогодні не грав. Чи ти вважаєш, що після партізана повинні всіх рвати ? Нормально грала команда,для цього складу доволі непогано.

@@user-ul2cq5kg3t Це нормально грала?

• @user-qf2gs1pf1y
    @user-qf2gs1pf1y Місяць тому +1

Треба грати до кінця і не в захисті сидіти, а йти вперед і чому не пресингують. Давали грати супернику от і отримали під шапку.

Замініть Бущану форму, як піжама розтягнута

Його самого вже пора міняти, а не тільки форму.

• @spivakspivak3932
    @spivakspivak3932 Місяць тому +2

Дирка е дирка)

Так бущан на воротах, то що ви хотіли?

• @rostik-k9l
      @rostik-k9l Місяць тому

@@Alesis-mp4ff ну а ти на дивані гниєш ! і шо дальше додік?

• @user-xl3yu7su9z
    @user-xl3yu7su9z Місяць тому +1

А взагалі, чого ніяк не дійде що треба рвати до упору.тим більше з англійцями.

• @user-uo1ob5lg2l
      @user-uo1ob5lg2l Місяць тому

У них рвалка еще не выросла😅.дворовая команда.

Шовковський - не тренер
    Динамо - не команда...ліги чемпіонів.Хіба що в лігу конференцій.

@user-nt7sz7gq2k Місяць тому

Це ще раз доказує, що треба брати гравців вмотивованих, з периферії, а не столичних мажориків-піжонів(

@user-dw7mr6fr1k Місяць тому +1

Почему Динамо Киев всегда проигрывает Шахтер Донецк,потому что Шахтер ни когда не позволяет пропускать такие мячи на последних минутах

Як завжди,нічого не міняється

Чому не міняється, у деяких татух стало в два рази більше!

@Alesis-mp4ff Місяць тому +7

Вийшли на заміну Волошин і Брагару і не могли даже наздогнати шотландців які вже півтора тайму відбігали. Буяльський , Ванат, що вони взагалі в футболі забули. Чия жена Лонгвейк? чому оте лихо яке даже вибити м'яча не може ще досі грає. Ну і на останок Попов, в нього так багато татушек, що під кінець матчу втомлюється іх на собі носити, помирає!

• @VasilGerevich
      @VasilGerevich Місяць тому

Ганьба.сашо.

Як на мене, то до Попова претензій бути не має. Доволі непогано відбігав матч. Брагару ще новенький, тому, думаю, йому потрібен час. А Лонвейк - це просто дно. Що він забув на полі, я не знаю

@@user-qs4ne5ps8j До Попова претензій не має? а грати до фінального свистка їх не вчать? чому за 14 секунд до кінця матчу він не пійшов на м'яч. З під нього забили, а претензій до нього немає?

• @9parad1se
      @9parad1se Місяць тому

@@Alesis-mp4ff як раз таки Попов і Бущан сьогодні виглядали дуже добре, а в кінці не дограла вся команда, а не тільки Попов і закрити гравця який вбігає в зону важко, а претензії можна кожному виставити, починаючи від того що весь другий тайм грали на утримання, і остання хвилина, де програли боротьбу за аут, програли центр , дали подати і в результаті гол, але у вас чомусь завжди винуватий останній гравець з якого вже забивають гол.

@@9parad1se Як би шотландці не забили, то співали діферамби і Попову і Бущану і славили геній Сашо. Хочу сказати що така помилка як в Попова може вартувати наприклад чемпіонського тітулу. Чому у шотландців один захісник тримав всю оборону, а внас купа людей безпорадних, даже вибити не взмозі. Може Бущан класний воротар який вибиває в поле м'яча вже коли нападник підбігає до нього впритул, а після корчиться на полі бо його удар заблокували. А Попов звісно ж герой, бо не навчили грати до останньої секунди матчу, його провини майже нема!

Вангую, Михавко заб'є в наступній грі...рахунок 2:2 і караваєв заб'є 114-117

• @viacheslavborovski1911
    @viacheslavborovski1911 Місяць тому +1

Хлопці молодці! Грали з бажанням виграти! Були помилки але віддача і наполегливість безперечно дає надію на матч відповідь! Не повезло в кінці за 20 секунд до кіньця гри((( нічого не втрачайте бажання та боєвий настрій! Все буде Україна все буде Динамо!

• @user-jh1sr1cf6h
    @user-jh1sr1cf6h Місяць тому

у рейджера є характер а динамо це тряпка.

@olegkyvakin Місяць тому

не плати ть зарплатню цім мажорам у формі динамо і подивимось де вони будуть

@user-ue8yd2pf7g Місяць тому

Це ще літовець пенальті не поставив в ворота Бущана на 42 хвилині.Пожалів Динамо!Там чисто тягнув нападника за футболку захисник!Як можна таке пропускати на 90+4.На 90+3 м'яч на половині поля Глазго,зажміть їх там,але повні нікчеми.В отвєткє буде мінимум 0-3.Не треба й дивитись той сором.Нехай готуються к Лізі Європи і не тратять сили в Глазго!

• @user-io3pq8vr7l
    @user-io3pq8vr7l Місяць тому +1

а можна передати тренерській команді, щоб вони вдяглися, як люди, а не як гопніки у спортивочках?
    виглядає це просто убого!

Яка гра, така і форма

• @user-om5tn2rr5l
    @user-om5tn2rr5l Місяць тому

Давно не дивився,більше не буду дивитись.

• @user-sr7bg5ix1o
    @user-sr7bg5ix1o Місяць тому

Шовковський воротар йому цікаво якщо ,що його команда грає на воротаря він не тренер а воротар не команда грає а грає воротар він все бачить ,а всі інші незнають що робить оце і всі бачення Київського футболу.

• @user-qe8qq2pw3f
    @user-qe8qq2pw3f Місяць тому

Де Циганик

• @H.A.R.O.N.
    @H.A.R.O.N. Місяць тому

Команда другий тайм грати НЕ ХОТІЛА ! Не знаю чому, підозрюю є велике бажання грати в Лізі Європи. Якщо це не так, то команда повністю не керована.

А хто керувати буде, коли шовковський даже намека не зробив щоб не давали паси назад воротарю, а грали на атаку. Я раніше казав що ця команда тільки шнурки здатна зав'язувати команді Лобановського. на жаль я помилявся, вони здатні тільки стадіони підмитати після гри

В лігу Европі ще потрапити треба

@@franzferdinand8953 Програвший в нашій парі автоматично попадає в груповий раунд ЛЄ. Вчить матчасть, і не турбуйте людей своїм невіглаством.

@user-dw7mr6fr1k Місяць тому

Слушать коммент в студии,такие специ? Говно они в футболе ни ничего не понимают,зарабатывают деньги