автор, вы не понимаете как работает внутренняя изоляция. если утеплять из внутри , то надо делать хорошую приточно - вытяжную вентиляцию , а это значит - летом вы охлаждаете улицу , а зимой отапливаете её. если этого не делать , то влажность в помещении будет сумасшедшая. только при правильном наружном утеплении , можно избежать высокой влажности в контейнере.
@@джониванидзе , комментатор, это вы не понимаете, о чем говорите. Всё что Вы указали применимо, если стены будут из материалов имеющих паропроницаемость отличную от нуля (пенобетон, кирпич дерево и т.д.). В случае металлических, абсолютно пароНЕпроницаемых стен контейнера, с точки зрения влажности не имеет ни малейшего значения с какой стороны будет утепление. Влажность будет повышенной ВСЕГДА и спасает только вентиляция и осушители воздуха
@@-Ilyich- слышишь , красавец, тогда почему не утепляют строители - в высотных и частных домах - комнаты из внутри? тогда поживи сам в таком доме зимой ,потом расскажешь - как тебе было , а теории толкать- каждый дурак сейчас умеет.
@@джониванидзечеловек вам правильно сказал ,при достаточной паро изоляции не имеет значения где утеплять снаружи или внутри , финьі например утепляют изнутри
@@БармаЛей-ф5ф а я говорю, что я правильно сказал , а ты за свой базар не отвечаешь , а еслиб тебя приговорили по суду - прожить в этой поделке 5 лет, ты бы кассационную жалобу написал уже через пол года.👺
Те відчуття, коли у тебе в селі можна купити газифіковане господарство з городом, садком, колодязем і допоміжними приміщеннями за півтори тисячі доларів)
Є таке. За 1500 баксів можна якусь стару хату купити, ще й город здоровий буде. Хоча норм хату в селі можна взяти і за 4 тисячі доларів, якийсь ремонт зробити і навіть жити там.
Що це за такі смішні ціни?) скажіть де, я пів села куплю, бо в моїй дирі на 15тис людей, 100км від Києва, задрипаний сарай з зарощим участком починається з 9
@@makin89 уZzzкий вЯликоГовноРоZzzSOS, а иди-ка ты нах-й!!! Я понятно написал? Ты всё понял? Языковых проблем у тебя не возникло? У тебя ведь тонкая, ранимая душа чекиZДского холуя, боготворящего режим плЮгавых кремлЯдских гЭбнЮков, режим тех, кто начиная с октября 1917-го года пачками убивал и гнобил твоих дИдов... Ну, а ты пошёл ещё дальше - ты теперь ещё и кадыровский холуй... Короче, дорогу ты знаешь, маршрут тебе хорошо известен, провожатые не понадобятся. ПшЁл отсюда, мраZь!!!!!
Гарний ролик. Як висновок - заморочуватись з контейнером варто лише у випадку якщо є в наявності халявний контейнер, або якщо плануєш його перевозити туди-сюди... Інакше звичайний каркасник, навіть банально обшитий металевим профілем - видається логічнішим рішенням.
Ідея цікава (модна), теж свій час думав про таке - два 30-ти футові першим рівнем + два 20-ти футові другим загалом 60м2 - порахував скільки то буде коштувати і збудував за ті самі гроші з цегли та шлакоблоку з вшутрішнім утепленням (всім раджу зовнішнє) 105м2
Дякуємо за фахово подану інформацію. Тема дуже цікава - продовжуйте. Така концепція позбавляє власників від безлічі проблем, які створюють класичні будинки: просідання фундаментів, підтягування вологи, тріщини, затікання дахів, грибки, великі затрати на опалення і обслуговування, велика вразливість до лих природнього і техногенного характеру. В ідеалі для мене житловий модуль такого типу з автономною технологією на відновлюваній електроенергії. Перший крок вже зроблено - придбав утеплений будівельний вагончик 2.5 х 6 м. В нас ця тема піде, але повільно тому що люди трохи стереотипні. З легкістю запхають в землю 15 000 дол. на дачні забори і фундаменти замість реалізувати проект безпроблемного, швидкого, дешевого і мобільного житла.
Тарасе, дуже дякую з чудовий і корисний контент українською мовою! Чекаю на наступний проект з декількох контейнерів, наприклад, з площею 80-120 кв.м 😊 Тема дуже зацікавила!
Нарешті знайшов те, що мене цікавить рідною мовою! Відео цікаве. Дуже хотів би побачити таке ж відео про будиночок з 40-ка футового контейнера! І було б файно детальніше почути про внутрішні роботи (утеплення, шумоізоляція, водопостачання та водовідвід). З нетерпінням чекатиму наступного відео!!!
Ні в якому разі не давайте пінопласт в середину. При нагріванні буде виділяти токсичні речовини. Пінополіуретан навпаки не токсичний. Його у Фінляндії використовують навіть у саунах. Ціна буде дорожча, але воно того вартує. Не купляйте балончики з піною пінополіуретану. Дорожче вийде ніж запросити фірму з відповідним обладнанням.
Супер, дякую! Давно хотів побачити щось подібне. P.S. Якщо стоїть кондиционер, то непотрібно думати про інше опалення на електриці. У мене зараз три кондиціонери. Взимку вмикаю один, або два (в залежності від температури зовні), щоб отопити 45м2. Це набагато ефективніше та дешевше, ніж конвектори, "дуйки", УФО та інші прилади. Перевірено часом та гаманцем 🙂
класний огляд!!! мій чоловік за освітою будівельник. передивилися без перебільшення сотні відео про різні варіанти будівництва і дійшли до висновку, що найкращій варіант (не мобільного!) будинку - з газобетону. будинок з контейнера має сенс більш-менш лише в теплому кліматі і\або якщо він дістався вам даром... бо його ціна плюс всі моменти, що вплинуть на будівництво (кастомні меблі, утеплення, вентиляція, різні обмеження... і т.п.) зводять нанівець бажання зекономити, а ще й додають геморою... хоча, безперечно, виглядають такі будиночки цікаво
О, яка розкіш! І такий будиночок мати, і такого Чоловіка!!! Мрія, думаю, у більшости людей - мати СВІЙ будинок!!! На жаль, нічим не можу допомогти - але дуже подобається, дуже! Буду чекати на будинок для постійного життя!!! Вдачи бажаю! Щасти !!!
Як людина яка багато років працює в сфері міжнародної логістики, можу сказати, що, в принципі, б/в. контейнери краще не купляти під житло. Тому що за мільйони кілометрів, що вони проходять морем багато із них накопичують в собі чимало радіації, така специфіка морських перевезень. Тому я б радив, краще купляти новий. Так безпечніше.
@@gleed7502 все залежить від того які вантажі були. До якого класу небезпечних вони належали, як довго використовувався контейнер та інші. Руди металів, свинцеві акумулятори, хімічні промислові компоненти і т.д. і т.д. продовжувати можно довго. Деякі біль-менш нормальні, а деякі можуть так фонити, що краще триматися подалі. А окрім радіаційного додайте ще сюди і хімічне забруднення таких контейнерів, яке можете бути ще небезпечнішим. В більшості цивілізованих країн є чіткі процедури того, що робити з такими контейнерами потім, як і коли їх треба правильно виводити з експлуатації та утилізувати. Але, нажаль, далеко не всі притримуються цього. Тому такі контейнери можуть опинитися будь де в результаті.
Зовнішній блок кондиціонеру треба розміщувати виключно з торця контейнеру, інакше при транспотуванні це буде вважатися негабаритом, і ціна за перевезення помножуеться на 2)
Респект автору ,кмітливий інженер . Це зараз на часі комфортне мінімалістичне житло в цей бурхливий час. Та й нащо мати купу зайвого міста на яке багато втрачати час на утримання! Такі варіанти це добрий варьянт,а якщо буде треба можна ще один такий поряд збудувати)
На даний час це най крутіше житло. Як по вартості , надійності і мобільності. На ринку дуже багато ділянок де не можна будувати капітальне житло..,.де не можна заливати фундамент. А головне нема офіційного кап. житла нема драконівської комуналки. На даху можна монтувати соляр систему і бути енерго. незалежним. Маю багато ідей в тій галузі ....і по автожитлу...сам я електозварювальник.
Дякую за відео . Можливо ви зможете відповісти ЧОМУ НЕМАЄ УКРАЇНСЬКИХ ВІДЕО ЯК ЗБУДУВАТИ КАРКАСНИЙ БУДИНОК СВОЇМИ РУКАМИ? І на скільки я порахувала площу контейнера ,то виходить що каркасний замовити виходить на 12 кв.м виходить дешевше ,спокійніше , надійно і більш виправдано 👍🙄 Чекаю український контент щодо модульних будинків . Дякую.
Дуже класне відео! Є одна річ про яку хотілось почути - це вартість коробки, щоб розуміти в скільки приблизно обійдеться поставити додаткові контейнери. Звісно я це порахую і сам з наведеної таблиці (нарахував ~170к грн), але мені здаєтся така інформація, яка більш правильна, буде багато кому корисною.
Приветствую! 👋 Удачи в трудах твоих в даном секторе строительства!👍 хорошим делом занимаешься помогая понимать нюансы в планировании и организации на стадии проектирования. Учились вместе на ПГС в КИСИ😊 Работаю по специальности деревянных конструкций. Грамотный контент канала!🇺🇦
Дешевше буде використати профільну трубу 100х100 та 100х50. Стіни, стелю та підлогу зробити з металевих сендвіч панелей І получиться за ціну контейнера вже готовий будинок з оздобленням як внутрішнім, так і зовнішнім!
Варіант не поганий, але ще треба утеплити порожнину в профільний трубі, наприклад задути піною. Чесно кажучи теж одразу подумав про такий варіант конституції.
Поважаю Тараса за його роботу, але як на мене будинок з контейнеру- це якась маячня. Взимку холодно, влітку спекотно. Такий варіант можна розглядати як якесь тимчасове рішення, типу десь перетерпіти і тп. Знов таки коли розмова іде про будинок з одного контейнеру. Коли починають об'єднувати декілька, то це вже натяк на щось капітальне і взагалі втрачає сенс. З бюджетом 10тис можна знайти старий кам'яний будинок, який поступово можна доробляти, або з часом знести і побудувати щось пристойне, маючи при цьому ділянку.
Маю досвід будівництва такого будинку. Концептуально все вірно. Але утеплення зсередини не дасть нормальної висоти та ширини приміщення. При утепленні всередині підлоги 50мм (без утеплення стелі) висота приміщення вийшла 2500мм. Ширина, при утепленні зовні і зашивкою вагонкою всередині, 2300мм максимум. Щодо поліуретанової піни вона є різної якості, тому треба на це звертати увагу. Є така що дуже горить і тягне вологу в себе. А є нормальної якості без цих вад глобально. Жити можливо,.при обовязковому використанні рекуператорів,.також при використанні паль відчувається рух підлоги при хотьбі та вібрації при роботі пральної машини (краще використовувати монолитну плиту мабуть) . По вартості, якщо робити з нормальних матеріалів немала виходить, схожа на Ваш розрахунок. І треба приділяти увагу місткам холоду,.особливо при влаштуванні вікон/дверей. Досить складна задача,.потрібно постйно бути присутнім і контролювати всі можливі проблемні місця. Ps. Також є нюанс з вибором контейнеру, як правило бу контейнер має деформації, які потім треба вирівнювати або зменшувати розміри щоб виконати рівні поверхні стін/стелі...
Чесно кажучи, на мою скромну думку, і не бажаючи образити нікого в коментах чия думка відрізняється від моєї, але все ж, розглядаючи це відео під іншим кутом зору, в той же час, не опротестовуючи нічию позицію, і намагаючись бути об'єктивним, а також беручи до уваги всі без винятку, коментарі інших глядачів, щиро зізнаюся, що я цілком і повністю написав цей коментар, для просування відео
З утеплення, є ще варіант напилюваного поліуретану, утеплювали ним автобудинок, і як утеплювач, він просто супер, для контейнера, з його нерівними стінами - саме те, що треба, бо вирізати в листах всі ті згини, то таке собі задоволення, а залишати вільний простір - це величезні мости холоду.
Тарас, гарне відео. Вважаю що подібні будинки будуть набирати все більшу популярність. Активна позиція глядачів цьому підтверження. Багато вірних зауважень. Для правильної організацї внутрішнього простору рекомендую переглянути Вонмобілі або вонвагени. Собі вже давно запланував подібну побудову. Якщо буде цікаво напиши мені, поділюсь інформацією.
Дякую за чудовий контент. Як на мене ще одною перевагою контейнерного будівництва є модульність. Тобто якщо все гарно спроектувати то можна спочатку встановити один контейнер, зробити там ремонт і навіть там жити. З часом - з'явилися додаткові кошти чи потреба - купили ще один контейнер, встановили його поруч і робимо ремонт там збільшуючи площу у 2 рази. При чому витрати вже будуть значно менші бо кухня, санвузол, сантехніка та септик будуть у першому контейнері. З часом можна доставити і третій і четвертий чи навіть зробити другий поверх)))
@@oleksiiselivanov1656 Теоретично можна все, звичайно, але практично зробити це через контейнери буде набагато швидше, дешевше та простіше. Інакше ви зіткнетеся з кількома проблемами: 1. Фундамент. Якщо для каркасника проблем тут не буде. Але каркасники самі по собі я недолюблюю. То для кам'яного будинку потрібний серйозний фундамент, стрічка чи плита. А це і довго і дорого і проблематично, тому що якщо у вас є один фундамент, то до нього потрібно якось приєднати інший. Тобто або на етапі початкового будівництва потрібно при заливці першого фундаменту робити якісь випуски арматури, до яких потім можна буде кріпити інший фундамент, але тоді ми будемо прив'язані до цього початкового плану. Або робити незалежний фундамент, але тоді потрібно робити різні деформаційні шви ітд. а це непросто і вимагає певної кваліфікації інакше легко отримати просадки фундаменту та тріщини. Або з самого початку заливати весь фундамент але це і дорого і якась частина фундаменту спочатку у нас буде ненавантаженою, тому що там поки нічого не буде, отже частина фундаменту може просісти більше, частина менше, що дуже погано. Коротше багато складнощів та можливих проблем. 2. Дах. Якщо ми робимо невеликий будинок з двосхилим дахом, то як до нього потім прибудувати ще один збоку? Без переробки даху не вийде. Або якщо ми захочемо добудувати другий поверх, то знову ж таки потрібно повністю переробляти дах. У випадку ж з контейнерами взагалі жодних проблем з дахом немає. 3. Час. Будь-яку іншу споруду потрібно: залити фундамент, дочекатися, поки він висохне, звести стіни, зробити дах і тільки після цього приступати до внутрішніх робіт. У випадку з контейнером ви просто встановлюєте контейнер і все, 70 відсотків роботи вже зроблено - і фундамент і стіни і дах і навіть фасад, залишиться просто доробити внутрішні роботи і все. Тобто якщо у вас встановлений один контейнер то буквально за кілька днів ви можете збільшити площу свого будинку вдвічі)
Лайк автору, проте було б цікаво подивитись на проект ведикого коньейнерного будинку, наприклад із двох-трьох 40футових контейнерів. Можливо навіть з двома поверхами
Дуже крута інформація, дякую вам! Було б цікаво послухати про варіант, якщо це літній будиночок, чи потрібне утеплювання? І ще, якщо такий будинок з 2 контейнерів, як краще зʼєднати їх між собою і чи не буде це місце зʼєднання холодним та мокрим в подальшому?
Займаюсь мобільним житлом більше ніж п'ятнадцять років. Досвід моїх клієнтів волає тільки одне: жити постійно у металевому контейнері неможливо! Не має значення ні термоізоляція, ні внутрішнє та зовнішнє оздоблення. Металева коробка екранує природнє випромінювання, яке надважливе для самовідновлення організму під час сну. У металевому, а часто у залізобетонному житлі люди хворіють роками і не знають, як вилізти із цієї пастки. Багато хто усвідомлює небезпеку, але більшість втрачає ресурс вже в тридцять, сорок років, коли лікування, або відновлення тканин організму стає майже неможливим. Я власноруч побудував кілька будинків із контейнерів, а також караванів із алюмінієвих композитів. Послухайте, люди. Ні в якому разі не будуйте металеві будинки! Що я можу запропонувати? Якщо нема можливості будувати із дерева або саману, віріжте із контейнера якомога більше отворів, великі вікна, широкі двері, вікна на даху. Важка металева рама контейнера не буде впливати на ваше здоров'я так негативно.
Та з контейнера то таке. Скільки той контейнер коштує, краще каркасних будинок (типу як у скандинавів, ті ж самі барнхауси або фінські будинки, зараз здебільшого вони всі каркасні, раніше із дерева були) збудувати. Типу теплий буде(правда така, що легко його нагріти, але й охолоджується швидко), як будинок десь у горах чи в лісі це взагалі саме те, що треба як на мене. Тільки простоїть він 50, в кращому випадку 70 років, цегляний не менше 100. Але із мінусів - мало хто таким будівництвом займається в Україні, а складність в тому, що треба всі технології зберегти при будівництві. І ще з мінусів я б виділив погану шумоізоляцію (частково можна це виправити бетонним фундаментом). А взагалі як на мене краще цегли нічого немає. Взагалі мрію про будинок десь в Карпатах або просто в лісистій місцевості. Особливо взимку то такий кайф. І саме жити в ньому, а не використовувати як дачу чи приїжджати туди кілька разів на місяць і все
Дякую, цікаво. Чекаємо на продовження теми. А чи потрібно оформляти документи на такий будинок і чи можна його будувати на ділянках де заборонено капітальне будівництво? Дякую.
Цікаво почути про системи захисту, типу який замок використовується, а ще чи фіксується будинок до фундаменту зсередини намертво, щоб його не можна було підняти й вивезти. Я собі такий будинок не планую, але просто цікаво. Бачу у вас на каналі ще багато цікавих відео на тему будинків. Лайк та підписка. Розкажу батькові про ваш канал. Він за освітою інженер-архітектор і трохи працював на будівництвах.
Я маю на дачі вагончік вбудований в залишок старої хати глинянки і там у нас кухня. Думали, що так буде дешевше і легше, аніж будувати з цегли, але робіт вистачало, а результат не ідеальний, в нашому випадку багато недоліків, бо робили власними руками. Будинок є будинок.
4:45 стіл можно зробити складним, вішак для одягу, інших речей - це якщо одна секція дверей не склянна,(сітка для барбекю). 4:49 раковина і плитка шукати таку, в яких використовують в яхтах, трейлерах. Розміщення сан узла, раковін, пралок, боллер, більше компактніше треба робити. кухонна раковіна і раковинна з ванною повинна розділяти перегородка. 5:16 пралки зараз мають інші габарити і їх можно підвісити до стіни напроти туалету. раковину в туалеті можно зробити менше. Душева, кабінку треба притопити від загального рівня душевої, щоб не було сльзько, + треба вентиляцію. А взагалі я би перняв технології у Японців про душеві кімнати. 5:21 спальню треба 2-х поверхова, про типу в плацкарті в вагоні, зі столеком,для діточок . верхні кути які має контейнер можно вішати полочки( як і кухонні) як в трейлерах. Опалення, можно робити тим же кондиционером, тим же больреом або водонагрівачем електричним, який гріє воду, і є закальцованим для контейнера. соняшні панелі+ ветрогенератор+ гелевий нагрівач, елеткроніку трошки вищще стола кухонного.
4:26 Якщо пересунути санвузол в кінець конейнеру і об'єднати спальню та кухню отримаємо більше простору де можна продовжити кухню і зробити стіл на якому сидиш з ліжка і далі або збільшити ліжко в ширину і поставити шафу замість старого столу, або додати ще одну шафу замість старого столу. Із мінусів такої конфігурації: Менше конфіденційності Більш складна сантехніка Потрібно вигадати місце для кондиціонера Із плюсів такої конфігурації: Або більше ліжко або додаткова шафа Панорамний вид з ліжка Менше стін, більше простору
Дякую за контент! Зробіть будь ласка огляд на технологію будівництва з тришарових зб панелей приватного будинку. В нас на ринку ця технологія майже не представлена хоча швидкість та якасть повинна бути набаго більша ніж будівництво з штучних матеріалів, ціна теж повинна бути набаго менша. Я разглядаю будівництво будинку на 70кв саме за цією технологією з пласким дахом теріва. Чи варто це уваги у ниших умовах?
Додаткова інформація для Спонсорів:
🅿PATREON - www.patreon.com/dovproject
☕ - www.buymeacoffee.com/dovproject.pro
🍬Стати Спонсором каналу: ua-cam.com/channels/xE5gW6uyb64L5MkZumLXVA.htmljoin
автор, вы не понимаете как работает внутренняя изоляция. если утеплять из внутри , то надо делать хорошую приточно - вытяжную вентиляцию , а это значит - летом вы охлаждаете улицу , а зимой отапливаете её. если этого не делать , то влажность в помещении будет сумасшедшая. только при правильном наружном утеплении , можно избежать высокой влажности в контейнере.
@@джониванидзе , комментатор, это вы не понимаете, о чем говорите. Всё что Вы указали применимо, если стены будут из материалов имеющих паропроницаемость отличную от нуля (пенобетон, кирпич дерево и т.д.). В случае металлических, абсолютно пароНЕпроницаемых стен контейнера, с точки зрения влажности не имеет ни малейшего значения с какой стороны будет утепление. Влажность будет повышенной ВСЕГДА и спасает только вентиляция и осушители воздуха
@@-Ilyich- слышишь , красавец, тогда почему не утепляют строители - в высотных и частных домах - комнаты из внутри? тогда поживи сам в таком доме зимой ,потом расскажешь - как тебе было , а теории толкать- каждый дурак сейчас умеет.
@@джониванидзечеловек вам правильно сказал ,при достаточной паро изоляции не имеет значения где утеплять снаружи или внутри , финьі например утепляют изнутри
@@БармаЛей-ф5ф а я говорю, что я правильно сказал , а ты за свой базар не отвечаешь , а еслиб тебя приговорили по суду - прожить в этой поделке 5 лет, ты бы кассационную жалобу написал уже через пол года.👺
Велике Дякую з Криму! дуже цікава тема, дуже якісна робота! Вагомий вклад до українскього Ютубу!
Українці! Ви дивовижні! Ми віримо! нас багато.
Тішуся,що і Ви є, і на стороні світла
Крим❤
Господи, люди, обіймаю вас. Крим, Україна пам'ятає 😢
привiт з Ялтi
❤❤❤❤❤❤Крьім, дорогенькі, дякую шо там є такі люди!🙏🙏🙏🙏🙏
Те відчуття, коли у тебе в селі можна купити газифіковане господарство з городом, садком, колодязем і допоміжними приміщеннями за півтори тисячі доларів)
150-200 км от Киева,и там по селам можно. 60 соток и старый дом, сарай,2000$
Є таке. За 1500 баксів можна якусь стару хату купити, ще й город здоровий буде. Хоча норм хату в селі можна взяти і за 4 тисячі доларів, якийсь ремонт зробити і навіть жити там.
😮а де це такі смачні ціни?)
Що це за такі смішні ціни?) скажіть де, я пів села куплю, бо в моїй дирі на 15тис людей, 100км від Києва, задрипаний сарай з зарощим участком починається з 9
нарешті контент, який я обожнюю тепер є українською. Я постійно дивлюся таке на іноземних ютубах, а тепер і у нас можна подивитися. Дякую.
Будь ласка)
А если б на русском то все?)
@@makin89
уZzzкий вЯликоГовноРоZzzSOS, а иди-ка ты нах-й!!!
Я понятно написал?
Ты всё понял?
Языковых проблем у тебя не возникло?
У тебя ведь тонкая, ранимая душа чекиZДского холуя, боготворящего режим плЮгавых кремлЯдских гЭбнЮков, режим тех, кто начиная с октября 1917-го года пачками убивал и гнобил твоих дИдов... Ну, а ты пошёл ещё дальше - ты теперь ещё и кадыровский холуй...
Короче, дорогу ты знаешь, маршрут тебе хорошо известен, провожатые не понадобятся. ПшЁл отсюда, мраZь!!!!!
@@Vgggggggggтебе так врач сказал!
@@makin89кщо на українській, то що?
Дякую автору за цікаве відео)))Вподобайка та підписка!
Гарний ролик.
Як висновок - заморочуватись з контейнером варто лише у випадку якщо є в наявності халявний контейнер, або якщо плануєш його перевозити туди-сюди... Інакше звичайний каркасник, навіть банально обшитий металевим профілем - видається логічнішим рішенням.
100%
100%@@stich62691
Тієї ж думки.
Ідея цікава (модна), теж свій час думав про таке - два 30-ти футові першим рівнем + два 20-ти футові другим загалом 60м2 - порахував скільки то буде коштувати і збудував за ті самі гроші з цегли та шлакоблоку з вшутрішнім утепленням (всім раджу зовнішнє) 105м2
💯% теж рахувала вартість контейнеру і доставку, виходить доволі дорого
Дякуємо за фахово подану інформацію. Тема дуже цікава - продовжуйте. Така концепція позбавляє власників від безлічі проблем, які створюють класичні будинки: просідання фундаментів, підтягування вологи, тріщини, затікання дахів, грибки, великі затрати на опалення і обслуговування, велика вразливість до лих природнього і техногенного характеру. В ідеалі для мене житловий модуль такого типу з автономною технологією на відновлюваній електроенергії. Перший крок вже зроблено - придбав утеплений будівельний вагончик 2.5 х 6 м. В нас ця тема піде, але повільно тому що люди трохи стереотипні. З легкістю запхають в землю 15 000 дол. на дачні забори і фундаменти замість реалізувати проект безпроблемного, швидкого, дешевого і мобільного житла.
Тарасе, дуже дякую з чудовий і корисний контент українською мовою! Чекаю на наступний проект з декількох контейнерів, наприклад, з площею 80-120 кв.м 😊 Тема дуже зацікавила!
Нарешті знайшов те, що мене цікавить рідною мовою! Відео цікаве. Дуже хотів би побачити таке ж відео про будиночок з 40-ка футового контейнера! І було б файно детальніше почути про внутрішні роботи (утеплення, шумоізоляція, водопостачання та водовідвід). З нетерпінням чекатиму наступного відео!!!
Тарас, зроби відео про будинки під землею, на схилах, горах. Концепції, переваги і недоліки, вартість. Дякую
Ні в якому разі не давайте пінопласт в середину. При нагріванні буде виділяти токсичні речовини. Пінополіуретан навпаки не токсичний. Його у Фінляндії використовують навіть у саунах. Ціна буде дорожча, але воно того вартує. Не купляйте балончики з піною пінополіуретану. Дорожче вийде ніж запросити фірму з відповідним обладнанням.
Можна і такий варіант.
Дуже влучний коментар
Крайне идиотский комментарий. Чтобы пенопласт начал "выделять токсичные вещества", его надо буквально сжигать.
КРАЙНЕ ИДИОТСКИЙ КОМЕНТАРИЙ, ВСКРОЙТЕ ЛЮБОЙ КИОСК, И О ЧУДА - ПЕНОПЛАСТ РАСТАЯЛ!!!@@lexamorph3418
Дурня. Треба велика температура для пінопласту. Нічого так він не виділить. Вивчи питання
Досить цікаво, дякую вам за контент. Дякую за Вашу працю!
Автор как бы намекает где многие из нас скоро будут жить. Слава Украине!!!
Супер, дякую! Давно хотів побачити щось подібне.
P.S. Якщо стоїть кондиционер, то непотрібно думати про інше опалення на електриці. У мене зараз три кондиціонери. Взимку вмикаю один, або два (в залежності від температури зовні), щоб отопити 45м2. Це набагато ефективніше та дешевше, ніж конвектори, "дуйки", УФО та інші прилади. Перевірено часом та гаманцем 🙂
Як людина, яка будувалася, раджу додавати 20%. Завжди будуть непередбачувані витрати
Дякую за цікавий огляд.
Сподіваюсь, що не знадобиться. Але, як там казали.. Від тюрми та від контейнера не зарікайся.
класний огляд!!! мій чоловік за освітою будівельник. передивилися без перебільшення сотні відео про різні варіанти будівництва і дійшли до висновку, що найкращій варіант (не мобільного!) будинку - з газобетону. будинок з контейнера має сенс більш-менш лише в теплому кліматі і\або якщо він дістався вам даром... бо його ціна плюс всі моменти, що вплинуть на будівництво (кастомні меблі, утеплення, вентиляція, різні обмеження... і т.п.) зводять нанівець бажання зекономити, а ще й додають геморою... хоча, безперечно, виглядають такі будиночки цікаво
100%
Було дуже цікаво! Хто зна що буде завтра, залишається лише сподіватися що не стане в нагоді ) Дякую за матеріал!
Будь ласка! Це точно!
Дякую за вашу роботу! Дуже корисний контент, все по ділу👌
Будь ласка)
Дякую Вам за цікаве, пізнавальне та корисне відео!!! Ще цікаво про каркасні будинки!
О, яка розкіш!
І такий будиночок мати, і такого Чоловіка!!!
Мрія, думаю, у більшости людей - мати СВІЙ будинок!!!
На жаль, нічим не можу допомогти -
але дуже подобається, дуже!
Буду чекати на будинок для постійного життя!!!
Вдачи бажаю! Щасти !!!
Нарешті проект на мій бюджет
😂😂😂
І на мій, але треба ще кредит взяти...
@@ВіталійГаврилів-ж9фа потім застрелитись щоб кредит не повертати
Якщо є ділянка в хорошому місці, то можна щось думати
+ $15к ділянка 😆
Доброго дня. Важливе питання: будинок металевий, яке має бути заземлення? Особливе? При потраплянні блискавки.
Як людина яка багато років працює в сфері міжнародної логістики, можу сказати, що, в принципі, б/в. контейнери краще не купляти під житло. Тому що за мільйони кілометрів, що вони проходять морем багато із них накопичують в собі чимало радіації, така специфіка морських перевезень.
Тому я б радив, краще купляти новий. Так безпечніше.
і наскільки ж високий той вміст?
@@gleed7502 все залежить від того які вантажі були. До якого класу небезпечних вони належали, як довго використовувався контейнер та інші. Руди металів, свинцеві акумулятори, хімічні промислові компоненти і т.д. і т.д. продовжувати можно довго. Деякі біль-менш нормальні, а деякі можуть так фонити, що краще триматися подалі. А окрім радіаційного додайте ще сюди і хімічне забруднення таких контейнерів, яке можете бути ще небезпечнішим.
В більшості цивілізованих країн є чіткі процедури того, що робити з такими контейнерами потім, як і коли їх треба правильно виводити з експлуатації та утилізувати. Але, нажаль, далеко не всі притримуються цього. Тому такі контейнери можуть опинитися будь де в результаті.
Звідки береться радіація?
Також про це подумав. Ніхто і ніколи вам не дасть повну інфу про те, що саме перевозили в контейнері. Тим більше продавець😏 Для себе я брав би новий
Як вона накопичу*ться? Контейнер вдыхает загрязненные радиоактивные частицы в себя? Или втирает их себе под краску?
Я с большим удовольствием посмотрел ролик. Спасибо. Глоток приятной информации о строительстве 😊
Забыл добавить - цена вполне себе реальная. Ваши расчёты на сегодняшний день актуальны более чем. 😉
нуууу, тут и строительства-то почти нет )
@@ShadowareCoтак в этом и плюс))
Дякую вам! Дуже добра тема! Мені дуже зайшло ! Чекаю ще відео❤
Дуже класний формат! Швидко, по справі! Дякую
Сподобалось. Чекаю наступних відео з 2-3 контейнерами.
дякую!
Ого, на це хоча б реально накопити гроші. Дякую за відео!
Дякую за відео, очікую наступного в цю ж тему 💪
За такі кошти це просто хлам. Краще в селі дім купити дешевше і місця більше.
Зовнішній блок кондиціонеру треба розміщувати виключно з торця контейнеру, інакше при транспотуванні це буде вважатися негабаритом, і ціна за перевезення помножуеться на 2)
Корисне зауваження! Дякую!
Автору подяка за змістовність та детальність! Погоджуюсь із коментарями, що таким займатись варто лише, якщо маєш халявний контейнер, краще два.
Респект автору ,кмітливий інженер . Це зараз на часі комфортне мінімалістичне житло в цей бурхливий час. Та й нащо мати купу зайвого міста на яке багато втрачати час на утримання! Такі варіанти це добрий варьянт,а якщо буде треба можна ще один такий поряд збудувати)
На даний час це най крутіше житло.
Як по вартості , надійності і мобільності.
На ринку дуже багато ділянок де не можна будувати капітальне житло..,.де не можна заливати фундамент.
А головне нема офіційного кап. житла нема драконівської комуналки.
На даху можна монтувати соляр систему і бути енерго. незалежним.
Маю багато ідей в тій галузі ....і по автожитлу...сам я електозварювальник.
Дякую за відео . Можливо ви зможете відповісти ЧОМУ НЕМАЄ УКРАЇНСЬКИХ ВІДЕО ЯК ЗБУДУВАТИ КАРКАСНИЙ БУДИНОК СВОЇМИ РУКАМИ?
І на скільки я порахувала площу контейнера ,то виходить що каркасний замовити виходить на 12 кв.м виходить дешевше ,спокійніше , надійно і більш виправдано 👍🙄
Чекаю український контент щодо модульних будинків . Дякую.
Цікаве й інформативне відео. Сам я архітектор, але за аквапанелі раніше не чув. Дякую
Дуже класне відео! Є одна річ про яку хотілось почути - це вартість коробки, щоб розуміти в скільки приблизно обійдеться поставити додаткові контейнери. Звісно я це порахую і сам з наведеної таблиці (нарахував ~170к грн), але мені здаєтся така інформація, яка більш правильна, буде багато кому корисною.
Дякую , дуже цікаво та корисно для молодого холостяка)
Приветствую! 👋
Удачи в трудах твоих в даном секторе строительства!👍 хорошим делом занимаешься помогая понимать нюансы в планировании и организации на стадии проектирования.
Учились вместе на ПГС в КИСИ😊
Работаю по специальности деревянных конструкций.
Грамотный контент канала!🇺🇦
Привіт!!!)
Прекрасне відео, дякую вам за повноцінно-надану інформацію з розумно-прорахованим "кошторисом"))). Гарного вам дня.
Все це дуже цікаво, про історії контейнірів, тількі на шо вона, коли чекаешь інформаціїю про вартість))
Цікаво! Дякую! Давно чекала на Ваше відео!!! УКРАЇНСЬКОЮ!!!❤
Дякую за цікаву і корисну інформацію.
Головне завдання - побороти конденсат!
Далі - містки холоду.
І забезпечити свіжим повітрям.
Дякую) велика робота з Вашої сторони!
Дуже інформативно
Дешевше буде використати профільну трубу 100х100 та 100х50. Стіни, стелю та підлогу зробити з металевих сендвіч панелей І получиться за ціну контейнера вже готовий будинок з оздобленням як внутрішнім, так і зовнішнім!
Цікавий коментар.
Хотілося б почути думки знаючих людей з цього приводу.
Бо я в цьому, нажаль, не розуміюся(
Варіант не поганий, але ще треба утеплити порожнину в профільний трубі, наприклад задути піною. Чесно кажучи теж одразу подумав про такий варіант конституції.
@@sergeychujko можна і дошкою обшити і тд. і тп.
То вам думка не допоможе, все вірно написано, робили в 2023р. саме каркасник з профтруби, утеплення ватою, 30м2, 300 000 грн.@@ЛарисаКосодрыга
труба в середини теплого контуру сендвіч зовні@@sergeychujko
Дякую! Слава Україні!!!
Це не дешевий будинок, це дуже дорогий сарай)
Не сгорит, так поржавеет. :)
Поважаю Тараса за його роботу, але як на мене будинок з контейнеру- це якась маячня. Взимку холодно, влітку спекотно. Такий варіант можна розглядати як якесь тимчасове рішення, типу десь перетерпіти і тп. Знов таки коли розмова іде про будинок з одного контейнеру. Коли починають об'єднувати декілька, то це вже натяк на щось капітальне і взагалі втрачає сенс. З бюджетом 10тис можна знайти старий кам'яний будинок, який поступово можна доробляти, або з часом знести і побудувати щось пристойне, маючи при цьому ділянку.
Контейнер можна розглядати як дачний будиночок або житло для тих, хто рідко буває вдома, але як повноцінне житло, особливо в зимовий період - ні.
Практично про це я у відео і сказав.
@@Taras_Dovhaliuk мабуть я цей момент промотав
Бімба інфа, хочу ще проекти, цікавить проект на 3 контейнери.
Якщо буде автономна то взагалі супер,воля понад усе!❤
ДЯКУЮ ВАМ! цікаво подивитися й інші варіанти.
Тарасе вітаю. Колега молодець!!!
У вас чудесный канал и очень приятный тембр голоса .Скороговорки вам помогут убрать шипящие звуки ..и дикция выровняется .
Дякую! Працюю над цим)
Дякую за корисну інформацію. Планую робити щось таке, тут багато інфи не буває.
Маю досвід будівництва такого будинку. Концептуально все вірно. Але утеплення зсередини не дасть нормальної висоти та ширини приміщення. При утепленні всередині підлоги 50мм (без утеплення стелі) висота приміщення вийшла 2500мм. Ширина, при утепленні зовні і зашивкою вагонкою всередині, 2300мм максимум. Щодо поліуретанової піни вона є різної якості, тому треба на це звертати увагу. Є така що дуже горить і тягне вологу в себе. А є нормальної якості без цих вад глобально. Жити можливо,.при обовязковому використанні рекуператорів,.також при використанні паль відчувається рух підлоги при хотьбі та вібрації при роботі пральної машини (краще використовувати монолитну плиту мабуть) . По вартості, якщо робити з нормальних матеріалів немала виходить, схожа на Ваш розрахунок. І треба приділяти увагу місткам холоду,.особливо при влаштуванні вікон/дверей. Досить складна задача,.потрібно постйно бути присутнім і контролювати всі можливі проблемні місця. Ps. Також є нюанс з вибором контейнеру, як правило бу контейнер має деформації, які потім треба вирівнювати або зменшувати розміри щоб виконати рівні поверхні стін/стелі...
дуже цікаво про бюджетні будинки, всерйоз розглядаю житло з контейнера, цікаво побачити більше
Чесно кажучи, на мою скромну думку, і не бажаючи образити нікого в коментах чия думка відрізняється від моєї, але все ж, розглядаючи це відео під іншим кутом зору, в той же час, не опротестовуючи нічию позицію, і намагаючись бути об'єктивним, а також беручи до уваги всі без винятку, коментарі інших глядачів, щиро зізнаюся, що я цілком і повністю написав цей коментар, для просування відео
Дякую!)
З утеплення, є ще варіант напилюваного поліуретану, утеплювали ним автобудинок, і як утеплювач, він просто супер, для контейнера, з його нерівними стінами - саме те, що треба, бо вирізати в листах всі ті згини, то таке собі задоволення, а залишати вільний простір - це величезні мости холоду.
Дякую за корисну інформацію
Тарас, гарне відео. Вважаю що подібні будинки будуть набирати все більшу популярність. Активна позиція глядачів цьому підтверження. Багато вірних зауважень. Для правильної організацї внутрішнього простору рекомендую переглянути Вонмобілі або вонвагени. Собі вже давно запланував подібну побудову. Якщо буде цікаво напиши мені, поділюсь інформацією.
Привіт, мені цікаво!
Топ, дякую, дуже цікаво. та толково!
Зацікавився
Дуже цікавий варіант. Гарна подача матеріалу. Підписався. Дякую.
Дякую 👍 Дуже цікаво. Очікуємо опис будівництва будинків більшої площі.
Дуже давно цікавлюся цією темою, дуже потрібна інформація) дякую та чекаємо на нові відео з кількома контейнерами.
Дякую за чудовий контент. Як на мене ще одною перевагою контейнерного будівництва є модульність. Тобто якщо все гарно спроектувати то можна спочатку встановити один контейнер, зробити там ремонт і навіть там жити. З часом - з'явилися додаткові кошти чи потреба - купили ще один контейнер, встановили його поруч і робимо ремонт там збільшуючи площу у 2 рази. При чому витрати вже будуть значно менші бо кухня, санвузол, сантехніка та септик будуть у першому контейнері. З часом можна доставити і третій і четвертий чи навіть зробити другий поверх)))
то саме за будь якою технологію, хочаб і каркасник.
@@oleksiiselivanov1656 Теоретично можна все, звичайно, але практично зробити це через контейнери буде набагато швидше, дешевше та простіше.
Інакше ви зіткнетеся з кількома проблемами:
1. Фундамент. Якщо для каркасника проблем тут не буде. Але каркасники самі по собі я недолюблюю. То для кам'яного будинку потрібний серйозний фундамент, стрічка чи плита. А це і довго і дорого і проблематично, тому що якщо у вас є один фундамент, то до нього потрібно якось приєднати інший. Тобто або на етапі початкового будівництва потрібно при заливці першого фундаменту робити якісь випуски арматури, до яких потім можна буде кріпити інший фундамент, але тоді ми будемо прив'язані до цього початкового плану. Або робити незалежний фундамент, але тоді потрібно робити різні деформаційні шви ітд. а це непросто і вимагає певної кваліфікації інакше легко отримати просадки фундаменту та тріщини. Або з самого початку заливати весь фундамент але це і дорого і якась частина фундаменту спочатку у нас буде ненавантаженою, тому що там поки нічого не буде, отже частина фундаменту може просісти більше, частина менше, що дуже погано. Коротше багато складнощів та можливих проблем.
2. Дах. Якщо ми робимо невеликий будинок з двосхилим дахом, то як до нього потім прибудувати ще один збоку? Без переробки даху не вийде. Або якщо ми захочемо добудувати другий поверх, то знову ж таки потрібно повністю переробляти дах. У випадку ж з контейнерами взагалі жодних проблем з дахом немає.
3. Час. Будь-яку іншу споруду потрібно: залити фундамент, дочекатися, поки він висохне, звести стіни, зробити дах і тільки після цього приступати до внутрішніх робіт. У випадку з контейнером ви просто встановлюєте контейнер і все, 70 відсотків роботи вже зроблено - і фундамент і стіни і дах і навіть фасад, залишиться просто доробити внутрішні роботи і все. Тобто якщо у вас встановлений один контейнер то буквально за кілька днів ви можете збільшити площу свого будинку вдвічі)
Дякую вам, дуже потрібний відеоролик!!!!!
оо кайф - коли історія і технологія разом
дякую)
Лайк автору, проте було б цікаво подивитись на проект ведикого коньейнерного будинку, наприклад із двох-трьох 40футових контейнерів. Можливо навіть з двома поверхами
Дуже корисно ,дякую
Дякую за змістовні відео і розповіді
Дуже цікаво і пізнавально. Дякую вам за такий цікавий контент
Дуже крута інформація, дякую вам! Було б цікаво послухати про варіант, якщо це літній будиночок, чи потрібне утеплювання?
І ще, якщо такий будинок з 2 контейнерів, як краще зʼєднати їх між собою і чи не буде це місце зʼєднання холодним та мокрим в подальшому?
Дякую, тема цікава, потрібно більше площі і вікна.
Дякую за роботу. Було б цікаво подивитись на модульні будинки. Що ви про них думаєте. Та можливо аналіз вартості.
Тема актуальна і сучасна. Очікую продовження з іншими варіантами
Влажность можно рекуператором регулировать. А три контейнера например,хватит для семьи из 2 человек
Такі будинки стали би гарним тимчасовим житлом для біженців
Доброго дня, дякую за Вашу працю
Дуже цікаво! Дякую)
Зарплата 4000 гривен. Это разве что в Карпатах поставить что бы кредиторы никогда не нашли и не достали 🤣
Точно, беремо кредит на модульний будинок і їдемо подалі від місця прописки. 😂
Займаюсь мобільним житлом більше ніж п'ятнадцять років. Досвід моїх клієнтів волає тільки одне: жити постійно у металевому контейнері неможливо! Не має значення ні термоізоляція, ні внутрішнє та зовнішнє оздоблення. Металева коробка екранує природнє випромінювання, яке надважливе для самовідновлення організму під час сну. У металевому, а часто у залізобетонному житлі люди хворіють роками і не знають, як вилізти із цієї пастки. Багато хто усвідомлює небезпеку, але більшість втрачає ресурс вже в тридцять, сорок років, коли лікування, або відновлення тканин організму стає майже неможливим. Я власноруч побудував кілька будинків із контейнерів, а також караванів із алюмінієвих композитів. Послухайте, люди. Ні в якому разі не будуйте металеві будинки! Що я можу запропонувати?
Якщо нема можливості будувати із дерева або саману, віріжте із контейнера якомога більше отворів, великі вікна, широкі двері, вікна на даху. Важка металева рама контейнера не буде впливати на ваше здоров'я так негативно.
Та з контейнера то таке. Скільки той контейнер коштує, краще каркасних будинок (типу як у скандинавів, ті ж самі барнхауси або фінські будинки, зараз здебільшого вони всі каркасні, раніше із дерева були) збудувати. Типу теплий буде(правда така, що легко його нагріти, але й охолоджується швидко), як будинок десь у горах чи в лісі це взагалі саме те, що треба як на мене. Тільки простоїть він 50, в кращому випадку 70 років, цегляний не менше 100. Але із мінусів - мало хто таким будівництвом займається в Україні, а складність в тому, що треба всі технології зберегти при будівництві. І ще з мінусів я б виділив погану шумоізоляцію (частково можна це виправити бетонним фундаментом). А взагалі як на мене краще цегли нічого немає. Взагалі мрію про будинок десь в Карпатах або просто в лісистій місцевості. Особливо взимку то такий кайф. І саме жити в ньому, а не використовувати як дачу чи приїжджати туди кілька разів на місяць і все
Дякую, цікаво. Чекаємо на продовження теми. А чи потрібно оформляти документи на такий будинок і чи можна його будувати на ділянках де заборонено капітальне будівництво? Дякую.
Якщо такий будинок назвати "альтанка", то документів не потрібно. Це не капітальна будівля по своїй суті.
Цікаво почути про системи захисту, типу який замок використовується, а ще чи фіксується будинок до фундаменту зсередини намертво, щоб його не можна було підняти й вивезти. Я собі такий будинок не планую, але просто цікаво. Бачу у вас на каналі ще багато цікавих відео на тему будинків. Лайк та підписка. Розкажу батькові про ваш канал. Він за освітою інженер-архітектор і трохи працював на будівництвах.
Ну як там? Батько вже вилаявся.😂
супер випуск, дуже цікаво
Дуже цікаво побачити наступні відео з декількох контейнерів і різних конфігурацій вікон
Я вважаю контейнер одним із кращих будинків. Відео круте.
Дякую, дуже цікавий та детальний розбір, чекаю відео про контейнери 40 футів))
Це просто імба. Дуже пощастило побачити ваш канал
Я маю на дачі вагончік вбудований в залишок старої хати глинянки і там у нас кухня. Думали, що так буде дешевше і легше, аніж будувати з цегли, але робіт вистачало, а результат не ідеальний, в нашому випадку багато недоліків, бо робили власними руками. Будинок є будинок.
Топовий контент з ефектом "вау") Чекаємо ще!
Дякую! Намагаюсь)
Дуууже цікаво і на часі! Дякую.
4:45 стіл можно зробити складним, вішак для одягу, інших речей - це якщо одна секція дверей не склянна,(сітка для барбекю). 4:49 раковина і плитка шукати таку, в яких використовують в яхтах, трейлерах. Розміщення сан узла, раковін, пралок, боллер, більше компактніше треба робити. кухонна раковіна і раковинна з ванною повинна розділяти перегородка. 5:16 пралки зараз мають інші габарити і їх можно підвісити до стіни напроти туалету. раковину в туалеті можно зробити менше. Душева, кабінку треба притопити від загального рівня душевої, щоб не було сльзько, + треба вентиляцію. А взагалі я би перняв технології у Японців про душеві кімнати. 5:21 спальню треба 2-х поверхова, про типу в плацкарті в вагоні, зі столеком,для діточок . верхні кути які має контейнер можно вішати полочки( як і кухонні) як в трейлерах. Опалення, можно робити тим же кондиционером, тим же больреом або водонагрівачем електричним, який гріє воду, і є закальцованим для контейнера. соняшні панелі+ ветрогенератор+ гелевий нагрівач, елеткроніку трошки вищще стола кухонного.
Тема цікава. Продовжуйте
Чоловіче, ти супер! Дякую за топ контент.
Мини дома - отличный контент
Прикольро, вле у нас не бачив жодного такого будиночка)
4:26 Якщо пересунути санвузол в кінець конейнеру і об'єднати спальню та кухню отримаємо більше простору де можна продовжити кухню і зробити стіл на якому сидиш з ліжка і далі або збільшити ліжко в ширину і поставити шафу замість старого столу, або додати ще одну шафу замість старого столу.
Із мінусів такої конфігурації:
Менше конфіденційності
Більш складна сантехніка
Потрібно вигадати місце для кондиціонера
Із плюсів такої конфігурації:
Або більше ліжко або додаткова шафа
Панорамний вид з ліжка
Менше стін, більше простору
Дякую за контент! Зробіть будь ласка огляд на технологію будівництва з тришарових зб панелей приватного будинку. В нас на ринку ця технологія майже не представлена хоча швидкість та якасть повинна бути набаго більша ніж будівництво з штучних матеріалів, ціна теж повинна бути набаго менша. Я разглядаю будівництво будинку на 70кв саме за цією технологією з пласким дахом теріва. Чи варто це уваги у ниших умовах?