🌻📘🌿Шановні слухачі! Сьогодні розповіді про бабу Параску і бабу Палажку. І.Нечуй-Левицький в цих оповіданнях показав бачення проблеми в спілкуванні з обох сторін, в першому - дав змогу висловитись бабі Парасці, а в дугому - бабі Палажці, і читач розуміє, що ці героїні ніколи не помиряться, бо кожна з них вважає винною тільки суперницю, а не себе, жодна не хоче перемовин, не бажає уступати. Ці оповідання відносять до гумористичних оповідань письменника, але я бачу тут глибоку вічну серйозну проблему відносин між жінками, яка існує досі, і вирішити яку можливо тільки коли опонентки просто перестають бачити одна одну. Цензура заборонила твори, бо вони "от начала до конца переполнени грубими виражениями, близкими у циничной брани", "оскорбляющие своим изложением чувство нравственного приличия" і дозволила їх надрукувати лише 1898-го року. І.Нечуй-Левицький уважно придивлявся до життя на селі, прислухався про що говорять люди, і на основі своїх спостережень писав твори. Оповідання були написані автором в період найвищого розквіту його творчості. Рзділ 1 "Не можна бабі Парасці вдержаться на селі". Розділ2 "Благословіть бабі Палажці скоропостижно вмерти" -- 45:10.
🌻📘🌿Шановні слухачі! Сьогодні розповіді про бабу Параску і бабу Палажку. І.Нечуй-Левицький в цих оповіданнях показав бачення проблеми в спілкуванні з обох сторін, в першому - дав змогу висловитись бабі Парасці, а в дугому - бабі Палажці, і читач розуміє, що ці героїні ніколи не помиряться, бо кожна з них вважає винною тільки суперницю, а не себе, жодна не хоче перемовин, не бажає уступати. Ці оповідання відносять до гумористичних оповідань письменника, але я бачу тут глибоку вічну серйозну проблему відносин між жінками, яка існує досі, і вирішити яку можливо тільки коли опонентки просто перестають бачити одна одну.
Цензура заборонила твори, бо вони "от начала до конца переполнени грубими виражениями, близкими у циничной брани", "оскорбляющие своим изложением чувство нравственного приличия" і дозволила їх надрукувати лише 1898-го року.
І.Нечуй-Левицький уважно придивлявся до життя на селі, прислухався про що говорять люди, і на основі своїх спостережень писав твори.
Оповідання були написані автором в період найвищого розквіту його творчості.
Рзділ 1 "Не можна бабі Парасці вдержаться на селі".
Розділ2 "Благословіть бабі Палажці скоропостижно вмерти" -- 45:10.
Дуже дякую за чергове чудове озвучення,чудового твору.Ви найкращі,завдяки вам Української стає більше.
Дякую за приємне читання!
Коментар на підтримку україномовного контенту. Ви найкращі,завдяки вам Української стає більше.
Знайшла! Читає Лілія Мироненко! Дякую!
Дякую пані Лілю! ❤
Лілічка хай ви будете здорові та щасливі!!!Прочитання супер 😂😂😂❤👍🌻
Дуже гарне прочитання, одне з найкращих. Успіхів вам, якнайбільше гарних коментарів, процвітання вашому каналу!
Щиро дякую Вам.
ДЯКУЮ.
Супер дякую
Слухала раніше.
Хочу послухати у вашому виконанні ❤
Буду дуже вдячна за вподобайку, коментар, поширення.
Якщо є можливість і бажання допомогти каналу.
Картка Приват 4149 4378 7016 4041
Біологія лежить в основі стосунків між жінками. Така конструкція - від Творця.😐