Сергій Бабкін - ЗРАДА [audio]

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 11 вер 2023
 • ЗРАДА
  Не маєш в себе вдома в шафі вишиванку - ЗРАДА
  Сало й банош не їси, не пʼєш горілку -
  ЗРАДА
  Помада така, як у Пугачовой Алли -
  ЗРАДА
  Нема зради в снарядів, що бʼють по русні градом.
  Малеча дивиться в ютюбі «Смешарики» -
  ЗРАДА
  Випало з рота «прошу прощения» -
  ЗРАДА
  У тебе «Заметки» в Айфоні, не Нотатки -
  ЗРАДА
  Бійцям на передку байдуже - ТРЕБА или НАДО
  Вдягаєш в цей час окуляри PRADA, сука, -
  ЗРАДА
  Не маєш вуса, як у Кобзаря Тараса -
  ЗРАДА
  Виїхав з країни, щоб грати концерти -
  ЗРАДА
  Сидиш вдома, але нічого не робиш -
  ЗРАДА
  Замало про війну постів у себе в інсті -
  ЗРАДА
  Ховаєшся за спинами своїх дітей -
  ЗРАДА
  Не можеш солов’їною мислити досі -
  ЗРАДА
  Не має зради лише
  поважна верховна рада!
  А чи не заплуталися ми, рідні, у термінах???
  А чи не зазираємо таким чином у темряву???
  Чи не надто забагато сил
  Іде заради зради???
  Чи не стаємо ми нацією, схожою на стадо???
  Зрада
  Коли топиш у лайні рідного брата -
  Зрада
  Коли тобі чхати на маму і тата -
  Зрада
  Коли вчиш своїх дітей пишатися матом -
  Зрада
  Коли впадло себе в собі шукати -
  Зрада
  Коли баблом заклеїв анахату -
  Зрада
  Коли мовчиш, хоча є що сказати -
  Зрада - коли можеш болем та жалістю грати
  ЗРАДА
  Коли кладеш собі в кишеню донати
  ЗРАДА
  ЦЕ НІБИ ТВОЯ ЗАРОБІТНА ПЛАТА
  ЗРАДА
  ЦЕ КОЛИ ТЕБЕ СТАЛО ЗАБАГАТО
  ЗРАДА
  це коли тобі вище не дають стрибати
  ЗРАДА
  ЦЕ КОЛИ ВСЕ НАБРИДЛО
  І ТИ лягаєш спати
  Я хочу запитати шановну громаду:
  Чи має ЗРАДУ той,
  Хто тихо йде позаду?
  Зрада - коли нехтуєш подвигами побратимів.
  Зрада - коли наповнюєш серця людей негативом.
  Зрада - коли втратив у людях надію та віру.
  Зрада - коли війна стала зручніше за мир.
  ***********
  Саундпродюсер - @morphom Роман Черенов
  Обкладинка - Сергій Бабкін
  Facebook babkin.official
  Instagram babkin_official

КОМЕНТАРІ • 0

 • Сергій Бабкін
  Сергій Бабкін  12 днів тому +528

  Всім вітання!
  Вчора пропустив головну хвилю хейту, бо грав з 5’nizza черговий благодійний концерт на користь ЗСУ, де ми заробили ще кілька тисяч доларів на додачу до тих кількох сотень тисяч що вже передали.
  По-перше, велике дякую за емоційну реакцію на мою пісню. Я знав, що буде багато відгуків, але дійсно недооцінив, скільки людей захочуть описати своє враження та дати оцінку мені як людині, чоловіку, українцю та біологічній істоті. По статистиці бачу що третині слухачів сподобалось, а двом третинам ні. Тож хочу окремо подякувати тим, кому зайшло, і вони зволіли написати про це коментар. Я справді всім вам дуже вдячний, бо казати не те, що всі хочуть почути, набагато важче, ніж гуртом рвати когось. По-друге. Зміст пісні. Кажуть, що якщо хтось не зрозумів, які меседжи ти заклав, то ти погано їх висловив. Згоден, але лише частково. Кожний читає текст і слухає пісню через призму особистого досвіду, виховання, освіти та інтелекту. І хоча нібито все написано такими простими фразами, але головна ідея звісно не в тому, що хтось буквально вважає зрадою, якщо в тебе немає вус, як у Тараса Шевченка чи якщо ти сало не єси. Безглуздо зараз розбирати кожен рядок і намагатись пояснити, що хтось щось не так зрозумів, що це гіпербола чи ще щось. Це пісня, а не прес-реліз, політична заява чи відповідь на запитання в інтерв’ю.
  Багато людей почули там «висміювання» чи навіть «тези руснявої пропаганди». Прикро, що це так, бо для мене росія сьогодні - це ворожа країна-терорист, яку я ненавиджу. Своє відношення до цього в музиці я висловив ще в першій переробці «Солдата» aka «русский военный корабль, иди на@уй» ще на початку березня 2022-го.
  Для мене не може бути ніякого висміювання мови чи вишиванки, бо це означало б висміювати себе. Я - українець не в сенсі національності, бо за національністю я росіянин. Я - українець за політичною нацією, за вибором цінностей і культури. Тож ця пісня не є ніяким висміюванням української ідентичності. Про що взагалі може бути мова, я лише за тиждень до Зради робив допис про те, як і чому я переходив на українську спочатку в піснях, а потім в житті. Я сам вдягаю вишиванку, і пишаюсь цим.
  Цікаво, що під всіма моїми відео останніх років десятки росіян пишуть, яким «Сережа стал бандерлогом и укронацистом». Щось вони не бачать в меседжах моїх пісень співзвучності своїй пропаганді.
  Ті хто звинувачують мене в тому, що я цією піснею якось розколюю суспільство, точно не слухали жодної з моїх попередніх пісень. Протягом останніх двох років я випустив десь п’ятнадцять штук з об’єднуючими меседжами. Ті, хто слухає мою музику, добре про це знають. І тут вийшла «Зрада»…
  Виходить, більш об’єднуючі не ті пісні, які прославляють звитяги та найкращі якості українців, а ті, де можна знайти «зраду».
  Виходить, що нашим новинним сайтам писати про об’єднуючі пісні не цікаво, бо люди то особливо не читають. А ось якщо ти співав російською пісні гурту 5’nizza двадцятирічної давнини в благодійному турі групи ж 5’nizza в Сполучених Штатах, тоді про тебе напишуть.
  Група 5’nizza не випускає нових пісень багато років. З тих що є, українською лише декілька. Так як можна зіграти концерт старих пісень, заради яких тисячі українців і прийшли, не виконуючи тих пісень?
  На своїх сольних концертах я граю пісні українською, бо вони відображають те, що я відчуваю і ким я є зараз, але я, на відміну від 5’nizza, пишу нові пісні.
  Виходить так, що «зрада» і «ганьба» набагато більше об’єднує українців, ніж будь які об’єднуючі меседжи.
  Так, я не на фронті, я не під Бахмутом, не в Роботіно. Я обрав бути корисним ЗСУ своєю безпосередньою діяльністю - концертами та піснями, гроші від яких я надсилаю кожного місяця хлопцям зі 127-ї і не тільки. Це вже сотні тисяч євро, але я хочу щоб був мільйон. Я не збираю донати, я доначу свої, майже всі, що заробляю. Якщо б кожен, хто написав про свою огиду під цим відео надіслав би ЗСУ по 350 000 євро, то українське військо вже б вигнало з України русню.
  Я опублікував пісню Зрада на своєму каналі і в своєму екаунті, щоб її слухали ті, хто, як я вважав, зрозуміє, що саме я хотів сказати своєю піснею. Це не радіо в маршрутці, якщо не хочеш слухати - не слухай. Але тисячі людей, яким було начхати на всі інші пісні, прийшли і написали, що пісня і я - лайно, і що як я можу, якщо я не на фронті, не в Харкові, не в Україні, а хоч би і в Україні, неважливо, якщо тварюка, яка щось не те співає.
  Я буду далі співати, писати пісні і грати концерти, бо є люди, яким це потрібно. Я буду далі віддавати свої гроші на ЗСУ, тому що я так хочу, тому що це потрібно мені, тому що я відчуваю відповідальність за тих, хто на мене розраховує. Це і є мій вклад в перемогу над русньою.
  І останнє. Було б дуже болісно, як би моєю піснею обурились захисники. Я перед тим, як писати, гортав ці сотні коментарів, щоб перевірити, чи є там хлопці, які мають більше за всіх прав обурюватись. Я знайшов одного, якого образили рядки пісні. Я хочу вибачитись перед ним. Вибач, друже, хоч ти, мабуть, це і не прочитаєш.

  • Бережи Дупу
   Бережи Дупу 12 днів тому +85

   Тому, що пісня - лайно, до того ж крадене, КРАДЕНЕ лайно, ти її не писав. І буде нарешті якась відповідь на співпрацю з російськими організаторами?

  • AntiZombi
   AntiZombi 12 днів тому +93

   100% кокошників у захваті від знущання з "салоїдів у вишиванках". Одна з найулюбленіших тем пропаганди окупантів. Й не треба прикриватися "зборами за ЗСУ". Бо інфо-війна як складова цієї війни занадто важлива. Тому ця пісенька - фактично збір на ВС РФ. Й що вам, росіяни, так поперек горла наша вишиванка? А якщо ми почнемо топтатися по ваших кокошниках й щах?

 • Artem Mochulskiy
  Artem Mochulskiy 6 днів тому +21

  Классный текст, а те кто хейтит и обижается-не совсем умный человек. Браво за адекватную позицию и смелость👏

 • Yuriy Rafalsky
  Yuriy Rafalsky 7 днів тому +3

  песня 🔥

 • Ростислава Перута
  Ростислава Перута 6 днів тому +2

  Малоросе ,Сєрьожа!
  Що ти виспівуєш,чоловіче! Наступати на одні й ті самі граблі,ось ,що є зрада!
  Скажу тобі як людина з історичною освітою,людина ,що поховала двох близьких людей,що загинули на війні:"Вчи історію,а тоді оспівуй вже "!!!
  Український народ має давню історію,він витворив оригінальну й неповторну культуру, відому всьому світові. А найголовнішою його ознакою,що дає йому право називатися нацією,є мова - його найбільша духовна цінність, його суть,основа його буття. Це - найдорожчий скарб, переданий українцям сотнями й сотнями попередніх поколінь, виплеканий у давньому переказі,у народній пісні, у влучній приказці.
  Слава Україні!🇺🇦

  • Ana Loew
   Ana Loew 5 днів тому +1

   К песне твой комментарий не имеет никакого отношения, против украинской культуры ни слова

  • Еврей
   Еврей 15 годин тому

   І до чого це?😂

 • El
  El 7 днів тому +10

  Уже 10 раз слушаю песню… Спасибо огромное за ПРАВДУ!

 • Anastasiia Okhremenko
  Anastasiia Okhremenko 2 дні тому

  Ойойойо как случайно наткнулась на такой огненный огонь💙💛🤞🏻

 • Юлия Юлечкина
  Юлия Юлечкина 6 днів тому +1

  Когда песня будет доступна на Apple Music?🫶🏼

 • Viacheslav Stukalenko
  Viacheslav Stukalenko 9 днів тому +18

  Дуже мощно!

 • Сергей Кныш
  Сергей Кныш 22 години тому

  Пісня на злобу дня! Браво Сергію! По новому подивився на вас!

 • Olena Faraonova
  Olena Faraonova 9 днів тому +5

  Ухххх це вогонь 🔥🔥🔥🔥

 • Олексій В
  Олексій В 7 днів тому +21

  Яка чудова пісня.
  А усім зрадо#об@м хетерам у коментарях - ви лише підтверджуєте про що співається у пісні.

  • Артем Роднев
   Артем Роднев 4 дні тому +1

   Який чудовий плагіат ( Шукай пісню Юрко Космина 2016 року), якщо бабкіна робила пісню-висер, то хоч би своє придумало. І взагалі, як людина, яка поїхала в Германію з самого початку і сказала, що не бачить сенсу повертатися назад взагалі коментувати дії українців, які в Україні? Ти хто такий? Зʼїбався - живи собі з Богом, ти свій вибір зробив, а твої роздуми на тему нікого не цікавлять, тим паче ще й спижжіні

 • Юлія
  Юлія 6 днів тому

  Пісня в саме ♥️ шкода що не всі розуміють 😭

 • iGeoresty
  iGeoresty 17 годин тому

  Дякую за творчість і саме цю пісню. Розкачався до сліз.
  Коммент на реакцію - шикарний. Моя повага та дяка
  Щасти ❤

 • Клавдія
  Клавдія 6 днів тому +12

  Крута пісня з глибоким змістом. Хоча не кожен донирне до тої глибини. На жаль, громадську думку в Україні часто формують недалекі розумом посередності, "диванні" експерти тощо.

 • Елена Юрченко
  Елена Юрченко 5 днів тому

  Дякую за правду ❤хоть хтось це сказав 😢

 • Галина Демченко
  Галина Демченко 9 днів тому +19

  Дуже сміливо! 👍

 • Татьяна
  Татьяна 3 дні тому

  Це дуже талановито! Ви творча людина. Творіть - це Ваше покликання. Не звертайте уваги на хейтерів

 • Иван Неясыть
  Иван Неясыть 9 днів тому +7

  Дякую за свідомість, Сергію! Завжди захоплювався Вашою творчістю усіма мовами і дуже радий бачити, що Ви досі лишаєтесь Людиною!

 • Татьяна Васюта
  Татьяна Васюта 8 днів тому +38

  Как всегда началась охота на ведьм. Как же- замахнулся на недоторканних. Серёга, держись.

 • Ирина Морозова
  Ирина Морозова 7 днів тому +29

  А прочитала коментарі…. Сумно за наш народ(((( вчитися ще і вчитися…. І злоба ніколи не приводила до добра і спокію!!!! Гарна пісня!!!!! ❤

 • Mookie Blaylock
  Mookie Blaylock 8 днів тому +11

  Бабкин снова всех уделал. Красавчик.

 • Alex F
  Alex F 7 днів тому +12

  Все вірно сказано в пісні... І своєчасно!

 • Кира Манекина
  Кира Манекина 8 днів тому +2

  🔥🔥🔥

 • Вита Каретина
  Вита Каретина 4 дні тому

  Хто цікавився творчим шляхом Сергія, не здивувався. Пісня відповідає його поняттям, головне це пристосуватися.

 • Yulia Hal
  Yulia Hal 10 днів тому +4

  Так, подвійні стандарти, були і будуть, поки їх просувають 😢😢😢😢😢

 • vikpvv Pan
  vikpvv Pan 9 днів тому +6

  Як людям не подобається коли їм говорять правду.

 • Alex
  Alex 5 днів тому +10

  Ця пісня просто в яблучко про теперішні настрої у суспільстві

 • Eduard
  Eduard 7 днів тому +12

  Згодений з кожним словом в цій пісні.

 • Юрий Копытько
  Юрий Копытько 8 днів тому +1

  👍👍👍

 • Лідія Алекс
  Лідія Алекс 9 днів тому +6

  Сергію, Ви все співаєте правильно! Люблю Вашу творчість!

 • Презентация Ведущего

  Молодець. Все вірно!!!

 • Vladislav
  Vladislav 8 днів тому +14

  Чотка песня, про наше общество лицемерное🔥🔥🔥🔥🔥
  Здобули🤡🤡🤡🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Дмитро
  Дмитро 6 днів тому +5

  Кльова пісня!!! Дякую ВАМ!!!

 • виталий рыбась
  виталий рыбась 6 днів тому +1

  Огонь

 • Олег
  Олег 2 дні тому

  ❤👍

 • Андрей Мурашкин
  Андрей Мурашкин 8 днів тому +5

  Браво, Сергей!

 • Elvira
  Elvira 9 днів тому +7

  Підтримую 👍чесно прямо мурашки….

 • Ekaterina Remizova
  Ekaterina Remizova 8 днів тому +4

  Дякую за талановиту роботу, як завжди. Тільки той, хто проходить схожий шлях, зрозуміє глибину цієї пісні. Привіт від шанувальників з Харкова!

 • Yan Bessonov
  Yan Bessonov 8 днів тому +1

  По украински практически не понимаю, но ощущение, что песня грустная.

 • Mrn Vlog
  Mrn Vlog 7 днів тому +1

  🔥

 • Vladimir Naletov
  Vladimir Naletov 4 дні тому +1

  Крутой текст. Спасибо, Сергей.

 • карандуков ярослав

  молодець!!!!!!!!!!!!!

 • Тарас Парушкин
  Тарас Парушкин 9 днів тому +9

  Бомба! Для розумних!)

 • Valeriia Kondratiuk
  Valeriia Kondratiuk 6 днів тому +5

  Дякую, Сергію, ця пісня - це сміливо і сильно. Дивитися правді в очі важко, неприємно, але це зберігає в нас людяність, тому вдячна вам, що говорите про це, підсвічуєте у своїй творчості.

 • Denis Yelisevich
  Denis Yelisevich 7 днів тому +1

  Приятно удивлен

 • Julia Gulia
  Julia Gulia 3 дні тому

  Нажаль, правдива пісня.

 • Олександра
  Олександра 8 днів тому +6

  Правдива пісня!
  Лайк!

 • Марина Поддубная
  Марина Поддубная 6 днів тому

  👍💛💙

 • Юлия Юлечкина
  Юлия Юлечкина 6 днів тому +6

  До мурашек песня! Спасибо Сергей за смелость спеть правду, которую увы пока еще не все наши люди осознали. Пока украинцы срутся между собой кто на каком языке говорит, кто больше патриот, и ведутся на все инфоповоды которые вбрасывают в сми - в это же время наши «слуги» во главе с нашим «боневтік» набивают карманы баблишком и ржут, как легко стадо ведётся на все это, не видя главного - что враг не только сосед, который оккупировал наши территории, но враги еще и у нас во власти и руководят Украиной.

 • Nicky Stark
  Nicky Stark 9 днів тому +5

  Ніколи не слухав твої пісні, я про сольні. Не моє. Але це… дуже сильно. Від тебе такого не очікував, продовжуй ❤

 • kirpichyonok
  kirpichyonok 7 днів тому +5

  Гарна пісня. Як раз про цей самий хейт до неї. Коли дойобуються до всякой хуйні, а суть не розуміють. А ще й рітм новий, і читка на одному диханні. Респект.

 • Сергей Жижиленко
  Сергей Жижиленко 10 днів тому +6

  «Пісня» - дуже умовна назва, як ложкою по каструлі)))) черговий доказ деструктивного впливу сильнодіючих речовин на нейрони😂😂😂😂

 • Volodymyr Yurenko
  Volodymyr Yurenko 10 днів тому +3

  Good lyrics and song indeed. Reflection on a current state of ukrainian society.

 • Дарья Донатс
  Дарья Донатс 5 днів тому +1

  Дякую Сергій!
  Нажаль більшість людей не розуміють сенс пісні, в них дуже вузьке мислення .
  Люди критикують і кажуть, що це відголос рос. пропоганди, бо просто люди дурні!
  Невже не зрозуміло, що мова про стравлення українського народу між собою, нашою владою.
  Яка є "біла та пухнаста"
  Дякую Вам! Сподіваюсь наші можновладці не чіпатимуть Вас за цю пісню.

 • Лєна Дарк
  Лєна Дарк 9 днів тому +49

  Як на мене , і це моя думка, яка є в кожної людини, то треба слова цієї пісні читати між рядків! Нам так промивають мізки «поважна верховна рада», що ми готові зʼїсти один одного , не бачачи при цьому яка ЗРАДА в верхах ! Царям все прощається, їхні яйця за 17 грн, бруківки під час війни, відмивання бабла!!! А людей стравлюють один з одним!!!

 • Ilya Salomatin
  Ilya Salomatin 9 днів тому +3

  Ну круто же! Конечно тебе прилетит за это, но оно того стоит. Спасибо!

 • Алексей Авраменко
  Алексей Авраменко 10 днів тому +5

  последние четыре строчки наверное очень не понравились турбопатриотам.

 • Daria Berezhna
  Daria Berezhna 5 днів тому

  Топ топ топ !!!

 • Сан Санич
  Сан Санич 5 днів тому +4

  Дуже сильно!!!💪
  Респект!👍

 • Павло Одинець
  Павло Одинець 8 днів тому +3

  Пісня топ. Але не всі зрозуміють.

 • samsonsam
  samsonsam 13 днів тому +104

  Звісно, нащо змінюватись, визнавати помилки, починати деколонізацію з себе, якщо можна наїхати на інших

 • Светлана Носова
  Светлана Носова 10 днів тому +26

  Молодець!!!! Гарна пісня і влучна тема

  • Tolik Kyiv
   Tolik Kyiv 9 днів тому

   Пісня така собі, але тема актуальна.

 • Dima Teruk
  Dima Teruk 4 дні тому +1

  Дякую! Влучно, актуально) вчіться читати між рядків🤔

 • Никита Голдин
  Никита Голдин 9 днів тому +3

  👏🏼

 • Александр Обмок
  Александр Обмок 10 днів тому +8

  Міцний трек 👍

  • Katya
   Katya 10 днів тому +1

   Особливо про сало, бо очевидно люди які не знають що таке Україна тільки так українців і бачать. Як в совку карикатурно показували так і в уяві і лишилося

 • Alexander Marochko
  Alexander Marochko 3 дні тому

  Дякую.

 • Anton
  Anton 14 днів тому +92

  Якби пісня вийшла за інших обставин, то можна було б критично оцінити. Можливо до 2022 року був би прям хіт.
  Але пісня вийшла одразу після виникнення питань до організації концертів і реакції Сніжани. Причому питання доволі просте і (нажаль) розповсюджене - з цим же довелось розбиратися буквально всім артистам, які виступали за кордоном після 2022 року. І більшість де змогли змінили це, або прямо так і вказали про ті чи інші зобов'язання.
  А так як питання фактично підвисло, то на сьогодні інакше як чергову відповідь на цю ситуацію, пісню неможливо розглядати

 • Oleg Galkin
  Oleg Galkin 21 годину тому

  "Зрада - коли топишь у лайні рідного брата"

 • Анна Соловьева
  Анна Соловьева 8 днів тому +20

  Пісня актуальна і про дійсність.

 • Serhii Muravskyi
  Serhii Muravskyi 11 днів тому +11

  Не розумію хейт навколо цього треку, як на мене, тут нічого додати.

 • Коля Петренко
  Коля Петренко 6 днів тому +2

  Пісня супер 🔥

 • морковочка 🥕 мирка
  морковочка 🥕 мирка 9 днів тому +1

 • Bora Hima
  Bora Hima 13 днів тому +58

  Ось ця пісня - це і є зрада!

  • MataMaster 228
   MataMaster 228 5 днів тому

   Почему вы так плохо разбираетесь в жизни, в обстановке в мире, в политике? После 2013 вы не имеете права... Ваши люди умирали на майдане, у них получилось. Почему вы за 10 лет не интересовались жизнью вокруг вас? Я за 2 года разобралась как все устроено. Да, поздно, в 37 лет. Но после обнуления, только тот кто непроходимо туп ( их правда 99%), не начал интересоваться "политикой", хотя в данном контексте политика=жизнь. Вы не научились разбираться в жизни, в людях, а значит зраду вы будете видеть где угодно, и значит вас легко обмануть, вами легко манипулировать. Не подводите свою нацию. В такое время. Мне очень грустно, что после 2013 у вас в Украине так много ничего не понимающих людей. Не 99% как у нас, конечно. Это бесспорно. Мне кажется что у вас 70%. Надеюсь я ошибаюсь и % ещё меньше.

 • Alex Didashko
  Alex Didashko 8 днів тому +6

  Потужно!

 • Serg Trofymishyn
  Serg Trofymishyn 6 днів тому

  Бэст!!!

 • Kulinich
  Kulinich 4 дні тому +1

  Молодец, сказал правду и за правду тебя хотят наказать 😅 это в стиле нашем Украинском менталитете 😊

 • Інна Манійчук
  Інна Манійчук 9 днів тому +1

  Я плачу

 • Ирина Морозова
  Ирина Морозова 7 днів тому

  Полностью согласна!!!! Обернитесь вокруг!!!!! Зрада не там , где вы ищите!!!! Имею прово так говорить!!! Бабкин молодец!!!!

 • Юлія Володимирівна

  Сергій Бабкін, ця пісня просто показала, що ніфіга у вас в голові не змінилось . Ця пісня , її просто страшно слухати .

 • Stas Santimov
  Stas Santimov 13 днів тому +118

  ого, як сірьожу порвало. ціле простирало сповнене болі висрав. з закордону воно канєшно видінше.

 • От Юрия Копытько
  От Юрия Копытько 9 днів тому +2

  Від душі. Відчувається...!!!

 • Валентина
  Валентина 5 днів тому +3

  💙💛Слова сприймаються неоднозначно, так. Але!!! Основний посил в тому, щоб , даючи оцінки та обираючи, не відволікатись від основного та вагомого в нашому житті. Не давати собі пудрити мізки !!! Дякую , Сергію!!!💙💛

 • TreT American Staffordshire Terrier Амстафф ТрэТ

  ❤❤❤😂😂😂❤❤❤

 • Tetra Luft
  Tetra Luft 8 днів тому +2

  Супер, Сергію! Дякую за пісню, тепер в моєму плейлисті. А в коментах - так, суцільна зрада😂

 • Дмитро Русланович Шевчук

  Написав трек українською ЗРАДА☠️

 • Татьяна К
  Татьяна К 9 днів тому +17

  Привіт! Харків тебе зрозумів! Ганьба верховній раді, Фу, бадлюки! Коли вони вже нахапаються. Може досить красти. Шукайте зрадників біля себе!

 • Андрей Колесник
  Андрей Колесник 9 днів тому +4

  Эта песня - упрёк нашей власти. Сергей, спасибо что не поблись высказаться публично. Любил Вас и раньше, а сейчас зауважал ещё сильнее

 • Алексей Железяка
  Алексей Железяка 9 днів тому +5

  Молодец, поддерживаю!

 • Іван Бойко
  Іван Бойко 11 днів тому +2

  Лайно

 • О.С.
  О.С. 9 днів тому +16

  Хтось хтось почав казати правду !!!! Дякую Сергію , пісня 🔥💪

 • painhunter
  painhunter 10 днів тому +36

  Розумію Вас, Сергій. Бути затиснутим між двома світами - це важко. Я, знаходячись в Україні, не можу вільно висловити свою не популярну думку без осуду чи з сприйняттям. Якщо показуєш що у хворого відкритий перелом, а він замість того, щоб глянути на себе починає махати кулаками - це боляче. Особливо, коли не ти почав цей конфлікт. Вказувати на проблеми - це не бажання поразки своєї країни, а навпаки бажання щось змінити на краще. Тому я вас підтримаю!

  • Dima UA
   Dima UA 9 днів тому +6

   Якщо ви жертві нападу, під час злочину проти неї, почнете розказувати що "не все так однозначно" то не варто розраховувати на розуміння з її боку

  • IVANKA
   IVANKA 9 днів тому +1

   Тобто війна для вас - це конфлікт??
   У вас реально замість мізків тирса

  • Pablo Es
   Pablo Es 8 днів тому +2

   @Dima UA ну так хіба він напав на жертву? в нього просто рідна мова скажімо така сама як у нападника. І тепер він розповідає що взагалі то не все так однозначно, коли жертва замість нападника колотить його

 • Татьяна Кондратенко
  Татьяна Кондратенко 13 днів тому +220

  Для мене нічого не змінилось. Ви як були пристосуванцем, так ним і залишились

  • Юлия Лисовенко
   Юлия Лисовенко 11 днів тому +1

   Так, цікавий факт, що пристосуванцям постійно доводиться виправдовуватися за щось

 • Аліна Каріка
  Аліна Каріка 10 днів тому +54

  Пісня дуже доцільна і влучна до реалій. Сумно і навіть страшно що така кількість людей не вміє читати між рядків та шукає зраду скрізь

  • Iva Kuzma
   Iva Kuzma  10 днів тому +5

   Божечки, ну просвітіть що ж там такого між рядками?

  • Hanna M.
   Hanna M. 10 днів тому +2

   ​@Iva Kuzma а Ви почитайте більше коментарів

  • Vasyl Humenyuk
   Vasyl Humenyuk 9 днів тому +3

   @Iva Kuzma просвятіть і ви. До вас особисто ображає ?

  • фанат Осла Ярика
   фанат Осла Ярика 9 днів тому +1

   Критичне мислення відсутнє, таким бидлом легко маніпулювати.

 • Простір Часу
  Простір Часу 10 днів тому

  🧟 кожному орку мішок з під кавунів 🍉 у нагороду 🇺🇦
  Сил і терпіння Народу України !

 • Dina M
  Dina M 3 дні тому +4

  Сергій, не звертай увагу на хейтерів. Мені особисто дуже подобається ця пісня і я вдячнa за все, що ви робите для України👍❤️🙏🇺🇦🇦🇺❤️🙏

 • Дмитрий Куцый
  Дмитрий Куцый 10 днів тому +1

  Молодець не мовчiть.

 • Артур Катя
  Артур Катя 12 днів тому +124

  Не має зради тільки верховна рада.

  • Клубника Малиновая
   Клубника Малиновая 11 днів тому +8

   Це - ПРОСТО ГЕНІАЛЬНА ФРАЗА!!!👏🏼👏🏼👏🏼
   Сергію - МЕГА-РЕСПЕКТОС!!!!👏🏼
   ~МИТЕЦЬ!🎭

 • John Willy
  John Willy 10 днів тому +13

  Браво, чудова пісня❤

 • Людмила Бурштин
  Людмила Бурштин 6 днів тому +14

  Сергій Ви дуже талановита й смілива людина, а головне справжній митець, творчість якого не лишає людей байдужими, нам насправді є про що подумати, насамперед хто краде на війні і що є зрадою!!!! Пісня мені сподобалась!!!

 • Оксана И.
  Оксана И. 11 днів тому +1

  Норм пісня. Мені зайшла