Testujemy hulajnogę elektryczną do miasta NEOLINE T26

Поділитися
Вставка

КОМЕНТАРІ • 20

  • @godisgood22
    @godisgood22 Рік тому +1

    A ja mam póki co przejechałem 1500 km, jeżdżę nią codziennie do pracy i spowrotem na 1 ładowaniu i jeszcze trochę zostaje, miałem na niej wypadek pękła mi blokada stabilizacji kierownicy w pionie i bum. Ale dalej działa i jeździ więc luz, ale uważajcie na tą złączkę srebrną gdzie się zgina hulajnoga, jest strasznie słaba przy lekkim uderzeniu może pęknąć jak mi przy szybkiej jeździe nawet do 41 kmh. Z górki, Pozdro ;) żyję ;)

  • @wothe2247
    @wothe2247 2 роки тому +6

    Hmm... testujemy?Przepraszam ale wydaje mi sie ze ten materal nie jest ani testem,ani recenzja a raczej reklama.Hulajnoga z tego co pan mowi idealna zadnych minusów. Szkoda by bylo by ktos zalowal pozniej zakupu bo sugerwal sie pana "opinią" bardzo nierzetelny materiał ;-)

  • @ZabezpieczDomRokietnica
    @ZabezpieczDomRokietnica Рік тому +2

    Jak odblokować prędkość do 30 km/h ? Serwis niestety dla tej hulajnogi praktycznie nie istnieje. Jakby co to części zamiennych również uświadczysz, także radzę się zastanowić przed zakupem.

    • @monikafranke1719
      @monikafranke1719 Рік тому

      Witam,dzisiaj kupilam ta hulajnoge czy wie juz moze Pan jak odblokowac predkosc na wieksza?Bede bardzo wdzieczna jesli Pan mi cos podpowie w tej kwestii.Pozdrawiam.

    • @ZabezpieczDomRokietnica
      @ZabezpieczDomRokietnica Рік тому

      @@monikafranke1719 , spróbuj użyć aplikacji Neoline E-rider. Po połączeniu z hulajnogą ustaw tryb SPORT.

    • @banned7848
      @banned7848 Рік тому +1

      ​@@monikafranke1719 Każdy pisze że w aplikacji hulajnogi trzeba odznaczyć jakąś ochronę dla dzieci i wtedy rozpędza się do 30km/h

  • @dam79iano
    @dam79iano Рік тому

    Jak sie wlacza tempomat w tym modelu? Prosze o pomoc🥴

    • @wojtekpaaa
      @wojtekpaaa Місяць тому

      tempomat uruchomisz naciskając w trakcie jazdy guzik oświetlenia ale musi być właczona ta opcja z poziomu aplikacji

  • @tomaszmus7788
    @tomaszmus7788 Рік тому

    I kupilem...kugoo s4..i nie zaluje..przy dobrym kopie przejechalem 30 km..pewnie gdyby jezdzic normalnie...do 35 km powinien dobic..jakosc montazu lepsza niz sie spodziewalem...ale czas pokaze ...jak bedzie sie sprawowac po pierwszych 100 km

  • @azejq9851
    @azejq9851 9 місяців тому +1

    da się jakoś odblokować w niej większą prędkość?? bo wiem że w innych sie da

  • @tomaszmus7788
    @tomaszmus7788 2 роки тому

    Obejrzałem nawet Ruski test.. I zamawiam w piątek.. Za 2200 nic innego nie kupię.. Jest prześwit.. Zasięg 30 km.. Wystarczy.. No i kaczki 10,5 cala.. Na minus zamocowanie przedniej lampy.. Ujowe.. Ale.. Już mam pomysł.. Fajny uchwyt czarny od roweru.. Nawet pasuje stylem do tej hulajki... Trochę dołożę żółtych pasków z boków.. Będzie Qool😉

    • @rafaello6305
      @rafaello6305 2 роки тому +2

      I jak zamowiles? Jak jazda? Ja właśnie myślę nad zakupem jednak kontaktując się z producentem dowiedziałem się że blokady prędkości nie da się ominąć i jest ustawiony na 20km/h

    • @tomaszmus7788
      @tomaszmus7788 2 роки тому

      Ha.. Tu jest problem.. Czekać koniec czerwca.. Co do prędkości.. Do 20..ok..niech będzie.. Myślałem o Motus 10 2021..ale jest ciężka i nisko zawieszona.. Zasięg niby większy.. Ale jednak na Neoline postawiłem..

    • @rafaello6305
      @rafaello6305 2 роки тому

      @@tomaszmus7788 Ja zamówiłem Shift Seven Luna. Amortyzatory przód tył, 37km/h max, ok. 50km dystans, 8" pełne koła. Zobaczymy co to za sprzęt będzie 😆

    • @tomaszmus7788
      @tomaszmus7788 2 роки тому

      Jestem zielony..ja chce zamiast roweru..te kilka km..w jwdna w druga..ale tez gdzies boczna driozka jechac...wyglad ..nie jest wazny..

    • @rafaello6305
      @rafaello6305 2 роки тому

      @@tomaszmus7788 Ja też się nie znam. Kupuje hulajnoge by jeździć do pracy ok 8km dziennie może do 10. Tylko ja to na miasto, głównie ścieżki dla rowerzystów, ew. chodnik. Sam już miałem mętlik w głowie, nie widziałem co wybrać. Zdecydowałem się na pełną oponę bo nie chce mi się bawić w przypadku przebicia

  • @neoastra8094
    @neoastra8094 2 роки тому

    Miałam przyjemność jeździć na hulajnodze Neoline i to jeździć po kostce brukowej. Wszystko co jest powiedziane w tej recenzji to 100% prawda. Dziękuję.

  • @adredy
    @adredy 2 роки тому

    Brzydka jak noc ;)