Прохання. Не використовуйте "тематичні вставки" (різні немов смішні моменти), це не піднімає настрій при перегляді, а здешевлює ваш добре структурований відео-матеріал. У вас серйозна тема для людей, які планують серйозні зміни у своєму житті. За відео дякую.
Дякую за цікавий та актуальний контент. Є лише одна підказка. Помітив що на більшості сайтів (і у вас нажаль - теж) роблять типову помилку - ємність акумулятора пишуть як кВт/г. Тобто кіловат за годину. Ще і називають це потужністю. Але це ємність, і ємність правильно записувати як кВт*г (множення на години, не ділення). Потужність - це як раз просто кВт, які по своїй суті кажуть яка кількість роботи/енергії за одиницю часу (Ват=Джоуль поділити на час в секундах). А робота яка може бути виконана (чи енергія яка накопичена) - це просто джоулі, просто прийнято записувати як кВт*г. 1 кВт*г = 1 кВт * 3600 сек = 1000 Джоуль/сек * 3600 сек = 3,600,000 Джоулів = 3.6 МДж. Просто в джоулях накопичену/спожиту енергію записувати незручно для потреб виробництва - нулів забагато. Тому і перейшли на кВт*г. P.S. перепрошую за занудство :) просто з точки зору фізики і математики ця помилка з діленням на години замість множення - дуже принципова і змінює все. Ну і це шкільний курс фізики - не робіть будь ласка таких помилок, ви же професіонали :)
Дякую, за відео! Но думаю більш зрозуміло, стало б тоді коли ви показали, на прикладі. Дім 200кв. м, станція 30 квт, коли не має світло повинно щоб працювали котел, 3 насоси, сигналізація, холодильник, вайфай. На скільки вистачить, акумуляторів, якщо скажемо зимою взагалі не буде централізованого світла? Та зможуть акумулятори заряджатися тільки від сонячних панелей в зимку? Це як приклад.
Даааа, из 30 квт конечно самыми энергоемкими являются это вай фай и сигнализация. Зимой солнечные панели дают даже больше электроэнергии чем летом, но проблема в снеге (надо чистить) и солнца очень мало бывает. Как по мне, нужно иметь несколько источников. Печь (дровяная, резерв), газ в балонах на кухню (на моем опыте хватает на 6 месяцев баллона), духовка электрическая. Остальное естественно электрическое, бойлер только не проточный. Свет пропал, а вода гарячая есть. Насос поработал, накачал аккумулятор и выключился.
@@petrovich5188 Лучший вариант вообще иметь электромобиль. Если он свободен, можно к нему весь дом подключать. Правда если свет не дадут, он так возле дома и останется.
Во Вы , батенька губу раскатали....дом 200кв, солнечная станция 30 кВт, котёл, 3 насоса.... От это Вы замахнулись... Ну летом Ваша система работать будет, так как сэс будет работать в максимальном режиме 30кВт часов 4-5, а от зимой, СОМНЕВАЮСЬ, так как эта же сэс будет выдавать те же 4 часа , но по 3-4кВт. ч.. А теперь я Вас хочу спросить, если перечисленные Вами потребители в суммарном исчислении насчитывают по минимуму 12-15кВт.ч., а ваша сэс выдаёт 4кВт.ч. и то 4 часа в сутки, про какой заряд батарей при отключенной централизованной систему электроснабжения идёт речь? Как может заряжаться аккумуляторная батарея , если потребителям не хватает мощьности сэс?
Дякую за інформацію, відео досить інформативне. Хотілось би залишити відгук стосовно подачі в роликах. Не потрібно вставок з мемами, це зовсім недолуго в контексті та по суті подачі і навіть збиває. Також дуже швидка подача ведучого, бажано не сильно спішити а больше розмірено якось подавати інформацію. Дякую за працю. Сил до перемоги яку здобудемо разом ✊
Якщо Бути чесним, а у мене сьогодні з 15кВт станції я зняв 5.7кВт за ВЕСЬ день. Сонячна ел. Станція взимку ніяк не зможе закрити всю потребу, не тіште себе ілюзіями. Нажаль, на ютубі не можу виставити фото з Хуавея(інвертора), він веде облік і малює графіки кожен день, тиждень, рік, ви б побачили реальну картину.
Доброго дня! Я сам недавно встановив сонячні панелі на 200 ватт і зарядну станцію. На всякий випадок, для базових потреб. Цікавить інше, хочеться дізнатись вашу думку: 1. Чому акумулятор для сонячних панелей на 10 кіловат коштує близько 10 000$, а новий єлектромобіль з батареєю на 50 кіловат, коштує 20 000$. Таке відчуття, що виробники десь «трішки хитрують». 2. Так, я розумію що описав різні прилади з різним призначенням, але ціноутворення максимально не логічне.
Нумо розбиратися. Щодо вартості, якщо ми візьмемо якісні та перевірені LFP акумулятори Pylontech US3000С 48В ємністю 3.5 кВт*год, які ми інсталюємо і рекомендуємо, вони коштують близько 1850$/одиницю. Тобто 10,5 кВт ємності матимуть вартість 5550$. Якщо ми говоримо про готові рішення, то тут цілком імовірною являється ціна 10тис.$ , оскільки в неї входить і акумуляторне обладнання, інвертор, блискавкозахист та інше захисне обладнання. Сподіваємося, що ця відповідь допомогла Вам розібратися в цьому питанні)
Будь-ласка) Нещодавно у нас з'явились нові LFP акумулятори SOROTEC потужністю 10кВт і вартістю біля 1700$. Рішення в єдиному корпусі білого кольору. Новинка, якої ще немає ні в кого. Більше ви можете детальніше дізнатися про неї зателефонувавши за номером+380687044115.
Добрый день. Якщо це можливо то розяснiть будь ласка Цей опис. Бо голова обертом а розумiння нема. Це з Закарпаття вам пишуть. Выплат не отримали ще з ааа Червень
Треба зняти податки, мито, тощо на будь-яке енергетичне обладнання (й таким чином його здешевити): акумулятори, сонячні панелі й домашні електростанції, генератори. Великі кампанії олігархів й так себе не погано почувають. Допомога потрібна не так таким компаніям олігархів, як потрібна звичайним людям, щоб вони мали можливість ставити в себе таке обладнання вдома й виживати. Зниження податків на таке обладнання для домашніх господарств значно спростило би таку ситуацію та й зменшило б на загальну енергетичну систему.
1. Інвертор мережевого або гібридного типу з можливістю передачі електроенергії в мережу. 2. Сертифіковане обладнання, яке дозволено по роботі по умовам Зеленого тарифу
Будь ласка, коли робите вставки з муз супроводом, то ставте звук менше, так як є невідповідність від голосом на відео (тихий) і цими раптовими вставками (голосними)
Є десь відео що воно таке ті інвертори і чи треба вони? Щоб легше і без фізики оті всі слова такі як мегавати не використовували А типу нада панель треба шнурок і от та дорога коробка щоб ото то зробити
- так як і літом в пасмурний день дають туристичні складні панелі - дадуть тільки болт залізний. Зимою світло 10.00-14.00 ( всього 4 години + кут падіння сонця на панелі від горизонта просто "нікакой" - а треба 90 градусів).
А якщо хочеш гібридний інвертор для валсного споживання і також під зелений тариф теж при умові що є можливість встановити панелей на 30кВт то це потрібно ставити два різні інвертори 10кВт гібридний + 20кВт мережевий? І надлишок з двох інверторів буде йти на лічильник по зеленому таарифу?
@@solarsystem_com_ua дякую за відопвідь, ще питаннь по гібридних інверторах: Як відбувається процес коли нехватає енергії від сонячних панелей і йде переключення на мережу, електрична енергія якось підмішується від загальної мережі чи відбувається переключення на загальну мережу? Якщо відбувається переключення чи потрібно вставновлювати стабілізатор що б електричні прибори не відчували цього перемикання?
Простіше за все зібрати систему з 3-х однофазних інверторів (немає 30 гібрибних) яка буде працювати в гібридному режимі. Як живити власне споживання так і видавати надлишок в мережу по ЗТ
@@ogamilait в залежності від обраних комплектуючих, скоріше за все буде. Однак в такому випадку у вас буде можливість використовувати для автономного живлення будинку більше ніж 10 кВт. Так на даному етапі розвитку трифазні гібридники сируваті в плані логіки роботи (суто моя думка без претензій до конкретних моделей)
Є станція на SUN2000-30KTL-M3. Коли немає світла то інвертор виключається. Чи можна купити акумулятори та зробити так, щоб він не виключався, а заряджав акумулятори і живив будинок коли немає енергії в мережі? Чи цей інвертор на таке не розрахований і потрібно докупляти додатковий інвертор?
Контролер батарей в 30 кВт інверторі немає. Вроді до 10 кВт він вбудований.і зверніть увагу що в режимі ups коли немає світла хуавей генерує тільки одну фазу 🙃
Цікаво послухати про використання інвентора та сонячної панелі як альтернативи генератору. Якщо людині у приватному будинку це буде необхідне скажімо лише 5 днів на рік чи є сенс монтувати сонячну панель на даху будинку, чи все ж краще її зберігати наприклад в гаражі і підключати тільки у разі необхідності? Якщо споживання буде менше ніж виробляє панель, чи сильно це шкодить для самої панелі?
Вітаю. 👍 Інформативно цікаво. Тільки ось ціна питання.... У мене є декілька автономних систем живлення. Це економ варіант рішення для не довготривалої роботи електрообладнання.☀⚡🔋🔌💡
Оперативно і по суті. А би курс не був по 40+). Було б цікаво побачити відео на прикладі якогось реального будинку 150 квадратів. Ось наприклад зима -10 і в мене електрокотел + все на електриці. Яку систему вибрать і що вона мені може реально дати. Моя дружина питає: "а що таке 10 кіловат в час, я можу їсти зробити а те а інше". От як їй пояснити)
Это все фигня и пустая трата денег , покупаешь бесперебойник с аккумом 100 ! котел в автономном режиме работает 8 часов , стоит 500 долл , и дополнение инверторный генератор на 4 кв цена 1200 долл , я купил на 160 кв доволен автономией и недорого , у соседа солнечные батареи 24 кв , с гибридная с аккумом , заплатил он 18000 долларов , зимой даже холодильник с чайником не тянет , а это в его 2 киловатта , подумайте😂
@@ВладимирТ-ц2г в генераторе 2 режима в моем случае это максимум 4 кв на 4 часа бесперебойной работы , я могу пользоваться всем в доме, и эконом режим на 8 часов работы на 2 кв , работает холодильник , котел, свет в 3 комнатах , ванной, можно включить электрочайник, блендер, если вы поставите по всему дому светильники по 3 ватта , возможностей больше)), если вам этого мало за 2000 долл дизельный генератор 7 кв закрытого типа+ регулятор напряжения для правильной синусоиды , 24 часа вы полностью автономны)
Подскажите пожалуйста, для квартиры что можно использовать? Такое чтобы хотябы был свет, можно было включить обогрев и приготовить еду, понятное дело что еду не каждый день можно готовить но хотябы нагреть её, минимально панелей и больше аккумуляторов, вот такой мне нужен расклад, сколько будет стоить такое оборудование для моих нужд?
Які Ваші коментарі цих змін за якими взагалі можуть легко відібрати зелений тариф і не платять при нульовому власному споживанні ua-cam.com/video/JWz4Cx_XnwQ/v-deo.html
Нічого не "впарюємо". Даємо інформацію на роздуми і аналізу. Кожен обирає сам, маючи повну інформацію. На себе беремо відповідальність щоб сказане дійсно працювало по запиту клієнта.
@@solarsystem_com_ua літієві АКБ дуже вибухонебезпечні, а розташувавши поза житловим приміщенням матимете знижену ємність із-за зниження температури, недарма у тесли акумулятори підтримуються за стабільної температури!
Прохання. Не використовуйте "тематичні вставки" (різні немов смішні моменти), це не піднімає настрій при перегляді, а здешевлює ваш добре структурований відео-матеріал. У вас серйозна тема для людей, які планують серйозні зміни у своєму житті. За відео дякую.
Дякую за цікавий та актуальний контент. Є лише одна підказка. Помітив що на більшості сайтів (і у вас нажаль - теж) роблять типову помилку - ємність акумулятора пишуть як кВт/г. Тобто кіловат за годину. Ще і називають це потужністю. Але це ємність, і ємність правильно записувати як кВт*г (множення на години, не ділення). Потужність - це як раз просто кВт, які по своїй суті кажуть яка кількість роботи/енергії за одиницю часу (Ват=Джоуль поділити на час в секундах). А робота яка може бути виконана (чи енергія яка накопичена) - це просто джоулі, просто прийнято записувати як кВт*г.
1 кВт*г = 1 кВт * 3600 сек = 1000 Джоуль/сек * 3600 сек = 3,600,000 Джоулів = 3.6 МДж. Просто в джоулях накопичену/спожиту енергію записувати незручно для потреб виробництва - нулів забагато. Тому і перейшли на кВт*г.
P.S. перепрошую за занудство :) просто з точки зору фізики і математики ця помилка з діленням на години замість множення - дуже принципова і змінює все. Ну і це шкільний курс фізики - не робіть будь ласка таких помилок, ви же професіонали :)
Нажаль, майже всі роблять таку помилку. Реально, елементарщина зі шкільної програми, але мало хто орієнтується... І чого діти до школи ходять?..
Дякую, за відео! Но думаю більш зрозуміло, стало б тоді коли ви показали, на прикладі. Дім 200кв. м, станція 30 квт, коли не має світло повинно щоб працювали котел, 3 насоси, сигналізація, холодильник, вайфай. На скільки вистачить, акумуляторів, якщо скажемо зимою взагалі не буде централізованого світла? Та зможуть акумулятори заряджатися тільки від сонячних панелей в зимку? Це як приклад.
@@yevgenzt4322 привет Житомиру.
Даааа, из 30 квт конечно самыми энергоемкими являются это вай фай и сигнализация. Зимой солнечные панели дают даже больше электроэнергии чем летом, но проблема в снеге (надо чистить) и солнца очень мало бывает. Как по мне, нужно иметь несколько источников. Печь (дровяная, резерв), газ в балонах на кухню (на моем опыте хватает на 6 месяцев баллона), духовка электрическая. Остальное естественно электрическое, бойлер только не проточный. Свет пропал, а вода гарячая есть. Насос поработал, накачал аккумулятор и выключился.
@@petrovich5188 Лучший вариант вообще иметь электромобиль. Если он свободен, можно к нему весь дом подключать. Правда если свет не дадут, он так возле дома и останется.
Во Вы , батенька губу раскатали....дом 200кв, солнечная станция 30 кВт, котёл, 3 насоса.... От это Вы замахнулись... Ну летом Ваша система работать будет, так как сэс будет работать в максимальном режиме 30кВт часов 4-5, а от зимой, СОМНЕВАЮСЬ, так как эта же сэс будет выдавать те же 4 часа , но по 3-4кВт. ч.. А теперь я Вас хочу спросить, если перечисленные Вами потребители в суммарном исчислении насчитывают по минимуму 12-15кВт.ч., а ваша сэс выдаёт 4кВт.ч. и то 4 часа в сутки, про какой заряд батарей при отключенной централизованной систему электроснабжения идёт речь? Как может заряжаться аккумуляторная батарея , если потребителям не хватает мощьности сэс?
С этих сэс толк будет при одном условии, что Вы будете жить в утеплённом курнике 30кв. м., без водоснабжения и с централизованным газоснабжением.
Дякую за інформацію, відео досить інформативне. Хотілось би залишити відгук стосовно подачі в роликах. Не потрібно вставок з мемами, це зовсім недолуго в контексті та по суті подачі і навіть збиває. Також дуже швидка подача ведучого, бажано не сильно спішити а больше розмірено якось подавати інформацію. Дякую за працю. Сил до перемоги яку здобудемо разом ✊
Мені завжди цікаво одне - щоб хватало для себе сонячної системи скільки потрібно ставити кВт цю систему??? Як це вирахувати коли бюджет обмежений?
Якщо Бути чесним, а у мене сьогодні з 15кВт станції я зняв 5.7кВт за ВЕСЬ день. Сонячна ел. Станція взимку ніяк не зможе закрити всю потребу, не тіште себе ілюзіями. Нажаль, на ютубі не можу виставити фото з Хуавея(інвертора), він веде облік і малює графіки кожен день, тиждень, рік, ви б побачили реальну картину.
Спасибо за познавательные видео
Лайк за Українську Мову!
А коли у Вас вийде інформація про останні свавілля НКРЕКП від 12 жовтня?
Вчора відзняли відео, на четвер буде публікація.
Розкажіть про гібридньі конвектори, і особливо про функцію підмішування /мережа + сонячнті панельні без акб/
Без АКБ система не буде повноцінно працювати. Особливо у вечірній та нічний час
Відео цікаве. Дякую! Вставки невдалі.
Після цього відео хлопці звільнять монтажера)))
Було б круто побачити рецензію хоча б декількох покупців, бо, якщо чесно, складно зрозуміти, що і як потрібно скласти, щоб все працювало.
Дуже цікаво але нічого не зрозуміло. Дякую.
Да. Кстати, получите низкие торговые комиссии на бирже криптовалют BIB. Это первая в мире криптобиржа с экосистемой WEb3!☺
В этом и состоит суть рекламы.
Доброго дня!
Я сам недавно встановив сонячні панелі на 200 ватт і зарядну станцію. На всякий випадок, для базових потреб.
Цікавить інше, хочеться дізнатись вашу думку:
1. Чому акумулятор для сонячних панелей на 10 кіловат коштує близько 10 000$, а новий єлектромобіль з батареєю на 50 кіловат, коштує 20 000$. Таке відчуття, що виробники десь «трішки хитрують».
2. Так, я розумію що описав різні прилади з різним призначенням, але ціноутворення максимально не логічне.
Нумо розбиратися. Щодо вартості, якщо ми візьмемо якісні та перевірені LFP акумулятори Pylontech US3000С 48В ємністю 3.5 кВт*год, які ми інсталюємо і рекомендуємо, вони коштують близько 1850$/одиницю. Тобто 10,5 кВт ємності матимуть вартість 5550$. Якщо ми говоримо про готові рішення, то тут цілком імовірною являється ціна 10тис.$ , оскільки в неї входить і акумуляторне обладнання, інвертор, блискавкозахист та інше захисне обладнання. Сподіваємося, що ця відповідь допомогла Вам розібратися в цьому питанні)
@@solarsystem_com_ua дякую. За відповідь.
Будь-ласка) Нещодавно у нас з'явились нові LFP акумулятори SOROTEC потужністю 10кВт і вартістю біля 1700$. Рішення в єдиному корпусі білого кольору. Новинка, якої ще немає ні в кого. Більше ви можете детальніше дізнатися про неї зателефонувавши за номером+380687044115.
что насчет гибридных инверторов фирмы PowMr? Цены совсем другого диапазона
До таких батерей можна підключити вітряк? Чи одночасно вітряк + сонячні панелі?
Добрый день. Якщо це можливо то розяснiть будь ласка Цей опис. Бо голова обертом а розумiння нема. Це з Закарпаття вам пишуть. Выплат не отримали ще з ааа Червень
А он и говорит, что теперь зеленому тарифу продавать нет смысла. Тут хотя бы себя как то обеспечить.
Слава Роду, Слава Богу!
Треба зняти податки, мито, тощо на будь-яке енергетичне обладнання (й таким чином його здешевити): акумулятори, сонячні панелі й домашні електростанції, генератори. Великі кампанії олігархів й так себе не погано почувають. Допомога потрібна не так таким компаніям олігархів, як потрібна звичайним людям, щоб вони мали можливість ставити в себе таке обладнання вдома й виживати.
Зниження податків на таке обладнання для домашніх господарств значно спростило би таку ситуацію та й зменшило б на загальну енергетичну систему.
Як зрозуміти і які парламенту інвертора відповідають за можливість/неможливість його підключення по зеленому тарифі? дякую за відповідь.
1. Інвертор мережевого або гібридного типу з можливістю передачі електроенергії в мережу.
2. Сертифіковане обладнання, яке дозволено по роботі по умовам Зеленого тарифу
Доброго вечора Вам! Скільки коштує батарея фокс 2.9 квт.? Чи можна її придбати окремо під своїї потреби!
Не скажут и не продадут. Скажут что поставляют только тем , у кого есть эта система.
Вона без інвертора FOX не працює
@@andrey.kozikov1059 дякую за відповідь.
Будь ласка, коли робите вставки з муз супроводом, то ставте звук менше, так як є невідповідність від голосом на відео (тихий) і цими раптовими вставками (голосними)
Є десь відео що воно таке ті інвертори і чи треба вони? Щоб легше і без фізики оті всі слова такі як мегавати не використовували
А типу нада панель треба шнурок і от та дорога коробка щоб ото то зробити
Добрий день. Хотілось би почути коментар на нову постанову НКРЄКП від 05 жовтня, що стосується дСЕС.
озвучте алгоритм розрахунку по з\т : вироблена Х тариф .--спожита Хтариф в грошах а не квт .чи вироблена в квт -- спожита в квт х на тариф
А в таку похмуру погоду, як зараз восени та взимку видаватимуть енергію ці сонячні панелі?
З досвіду на 50% - 70% гірше
- так як і літом в пасмурний день дають туристичні складні панелі - дадуть тільки болт залізний. Зимою світло 10.00-14.00 ( всього 4 години + кут падіння сонця на панелі від горизонта просто "нікакой" - а треба 90 градусів).
Я так розумію, що запустити інвертор з 2х панелей (80 вольт) неможливо? Потрібно мінімум 3 або 4 панелі?
А якщо хочеш гібридний інвертор для валсного споживання і також під зелений тариф теж при умові що є можливість встановити панелей на 30кВт то це потрібно ставити два різні інвертори 10кВт гібридний + 20кВт мережевий? І надлишок з двох інверторів буде йти на лічильник по зеленому таарифу?
Все абсолютно вірно. Один інвертор виключно для продажу по Зеленому тарифу, другий для резерву і продажу.
@@solarsystem_com_ua дякую за відопвідь, ще питаннь по гібридних інверторах: Як відбувається процес коли нехватає енергії від сонячних панелей і йде переключення на мережу, електрична енергія якось підмішується від загальної мережі чи відбувається переключення на загальну мережу? Якщо відбувається переключення чи потрібно вставновлювати стабілізатор що б електричні прибори не відчували цього перемикання?
Простіше за все зібрати систему з 3-х однофазних інверторів (немає 30 гібрибних) яка буде працювати в гібридному режимі. Як живити власне споживання так і видавати надлишок в мережу по ЗТ
@@ded_diabet а хіба 3 гібридних не буде дорожчим 1 гібридний 10кВт і 1 мережевий 20кВт
@@ogamilait в залежності від обраних комплектуючих, скоріше за все буде. Однак в такому випадку у вас буде можливість використовувати для автономного живлення будинку більше ніж 10 кВт. Так на даному етапі розвитку трифазні гібридники сируваті в плані логіки роботи (суто моя думка без претензій до конкретних моделей)
У роботі мережевий інвертор Huawei 12 квт. Зацікавила можливість доукомплектувати АКБ. Будь-який інвертор Huawei підходить чи як визначити можливість?
Яка у Вас модель?
@@solarsystem_com_ua Huawei Sun 2000-12ktl-M0
Є станція на SUN2000-30KTL-M3. Коли немає світла то інвертор виключається.
Чи можна купити акумулятори та зробити так, щоб він не виключався, а заряджав акумулятори і живив будинок коли немає енергії в мережі?
Чи цей інвертор на таке не розрахований і потрібно докупляти додатковий інвертор?
Контролер батарей в 30 кВт інверторі немає. Вроді до 10 кВт він вбудований.і зверніть увагу що в режимі ups коли немає світла хуавей генерує тільки одну фазу 🙃
Привіт, ми є компанією, пов'язаною з зберіганням енергії, і хочемо побачити, чи є можливість співпрацювати.
Цікаво послухати про використання інвентора та сонячної панелі як альтернативи генератору. Якщо людині у приватному будинку це буде необхідне скажімо лише 5 днів на рік чи є сенс монтувати сонячну панель на даху будинку, чи все ж краще її зберігати наприклад в гаражі і підключати тільки у разі необхідності? Якщо споживання буде менше ніж виробляє панель, чи сильно це шкодить для самої панелі?
Сонячна станція це питання вашого комфорту, можна купити генератор це дешевше))
А шо є з інверторів на 25s li-ion (96v)?
Вітаю. 👍 Інформативно цікаво. Тільки ось ціна питання....
У мене є декілька автономних систем живлення. Це економ варіант рішення для не довготривалої роботи електрообладнання.☀⚡🔋🔌💡
Чи можна використати електромобіль замість батерей?
Можна
до хуавеїв ktl 17-33 можливо акб доставити?
ці системи живуть 5-8 років. Як тільки підходить час до окупностті то уже потібно щось міняти.
дешевше користуватись генератором на газу
Купив генератор на 3,5кВА й не парюсь.Це при тому,що в мене ще стоїть 30кВа СЕС
Вставки висаджують😄
Оце так сказанув і не подумав на 10-й хв. 😁
Оперативно і по суті. А би курс не був по 40+). Було б цікаво побачити відео на прикладі якогось реального будинку 150 квадратів. Ось наприклад зима -10 і в мене електрокотел + все на електриці. Яку систему вибрать і що вона мені може реально дати. Моя дружина питає: "а що таке 10 кіловат в час, я можу їсти зробити а те а інше". От як їй пояснити)
Это все фигня и пустая трата денег , покупаешь бесперебойник с аккумом 100 ! котел в автономном режиме работает 8 часов , стоит 500 долл , и дополнение инверторный генератор на 4 кв цена 1200 долл , я купил на 160 кв доволен автономией и недорого , у соседа солнечные батареи 24 кв , с гибридная с аккумом , заплатил он 18000 долларов , зимой даже холодильник с чайником не тянет , а это в его 2 киловатта , подумайте😂
@@ВладимирТ-ц2г зимой 3 месяца вы как жить будете?
@@ВладимирТ-ц2г в генераторе 2 режима в моем случае это максимум 4 кв на 4 часа бесперебойной работы , я могу пользоваться всем в доме, и эконом режим на 8 часов работы на 2 кв , работает холодильник , котел, свет в 3 комнатах , ванной, можно включить электрочайник, блендер, если вы поставите по всему дому светильники по 3 ватта , возможностей больше)), если вам этого мало за 2000 долл дизельный генератор 7 кв закрытого типа+ регулятор напряжения для правильной синусоиды , 24 часа вы полностью автономны)
@@ВладимирТ-ц2г единственное для чего была интересна солнечная электростанция 30 кв - это зеленый тариф!
@@alekseyaleksey6852 Добрий день, можете написати по маркам безперебійник та інверторний генератор, буду вдячний.
Подскажите пожалуйста, для квартиры что можно использовать? Такое чтобы хотябы был свет, можно было включить обогрев и приготовить еду, понятное дело что еду не каждый день можно готовить но хотябы нагреть её, минимально панелей и больше аккумуляторов, вот такой мне нужен расклад, сколько будет стоить такое оборудование для моих нужд?
@@edvard4169 пишут мощность 2.8 общая, на обогрев 0.750 но я ставлю его на минимум работы +- 2-3 часа
Сказали что на минималках он потребляет 12-13 Ват
Гібридний інвертор, система АКБ, трішки панелей буде вже 10000$
Для еды- сжиженый бутан-пропан, а для света подойдут любые 12в аккумуляторы. Для тепла, извините- фуфайки, одеяла и движение.
Тема цікава , але ціни! А саме головне що акумулятори, біда. Аварійку на 1 кіловат зібрати би! На 12 в.
Як дозвонитись до вас?
на телефон
Привіт чому нічого не говорять за вітрову енергію
А ветра то, нигде нет. В горах и у моря только.
у вас є гроші на неї?
Я в перше дивлюсь
дивіться тепер вдруге
К чему эти вставки в ролике? Какие то булочки???
Дуже багато води
ви біля моря живете чи на березі океану?
👋👌💯👍👍👍
Tи несказав про ціни ,ти ніби говорив не про що , для чого відео . Цікавить ціна .
Із цінами можна ознайомитись на нашому сайті - solarsystem.com.ua/product-category/sonyachni-elekrostantsiyi/
Самому зібрати в половину дешевше
Ємність акумуляторів не вимірюється в кіловатах. Ви ж професіонал, а допускаєте такі неточні формулювання.
А переносні панелі для павер банку на небагато ват
Бачив на Aliexpress та Joom багато таких маленьких панелей під пауербанк або телефон
@@andrey.kozikov1059 дякую
Я так понял что всё это для богатых...
зачем так долго говорить. 1 квт----1000 долларов----дорого и не выгодно.только вариант когда отсутствует электроснабжение вообще и перспектив не будет
Як сказано на початку - рішення під запити, конкретних людей. Вам не підходить? Вам дорого і не вигідно? Лайк і дивіться інші відео. Успіхів!
Ваших цін вже по факту немає)) на ринку, вже йде мова про 1кВт - 1700$
@@andrey.kozikov1059 ну так сейчас и генераторы и инвенторы в разы подорожали.это ж не показатель.война
Які Ваші коментарі цих змін за якими взагалі можуть легко відібрати зелений тариф і не платять при нульовому власному споживанні ua-cam.com/video/JWz4Cx_XnwQ/v-deo.html
Багато слів та невміння пояснювати. Треба від загального до деталей, а не послідовно про все одразу, коли вже губиться про що йдеться.
Дуже багато тексту, а толку 0
10 000 циклів для літієвих акумуляторів - казки ... казки.... Наслухались китайців і впарюєте?
Нічого не "впарюємо". Даємо інформацію на роздуми і аналізу. Кожен обирає сам, маючи повну інформацію. На себе беремо відповідальність щоб сказане дійсно працювало по запиту клієнта.
@@solarsystem_com_ua літієві АКБ дуже вибухонебезпечні, а розташувавши поза житловим приміщенням матимете знижену ємність із-за зниження температури, недарма у тесли акумулятори підтримуються за стабільної температури!
@@olgabunak3978 літій різний буває. Li-ion - так небезпечний. LiFePO4 більш безпечний і більше циклів. Наприклад в Luna2000 розміщені LiFe
@@АнатолийО-ъ5у але аж ніяк не 10 000 циклів. Та й 2000 для літій-залізофосфатних забагато, не витримують вони стільки циклів!
Конечно сказки. У литиевых максимально 400-800 циклов., а для LiFePo4 от 2000-5000 в зависимости от глубины разряда, и он их не предлагает.
У вас є гроші? Ми йдемо до вас!
ну навіщо ви ті вставки робите, гучність більша і дивитись просто бажання відпадає
Смерть ворогам! Слава нації!
Можна ваш номр телефону
+380 (68) 704-41-15 наш офісний номер телефону
Рекламы дофига,це все Китай за европейские цены,и то Китай такой шо в Европе не берут.
Ледь не єдині хто адекватно і структуровано пояснює деталі
Неадекватна гучність вставок, та і вони не дуже підходять до відео
Дякуємо за відгук, стараємося покращувати наш контент.
Цікаве відео
Не стоит покупать икру искусственную даже собака не ест