What Dreams May Come - Michiel Verfaillie (Gents Universitair Koor)

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 6 лют 2025
  • What Dreams May Come, gecomponeerd door Michiel Verfaillie, gebracht door het Gents Universitair Koor o.l.v. Joris Derder, live opgenomen tijdens het concert 'Droomvlucht' in de Sint-Pauluskerk te Gent op 5 december 2024.
    What Dreams May Come, composed by Michiel Verfaillie, performed live by the Ghent University Choir, conducted by Joris Derder, on December 5th 2024 during the concert 'Droomvlucht' in the Saint Paul church in Ghent.
    In What Dreams May Come neemt de componist u mee op reis doorheen de verschillende stadia en soorten van slaap. In het eerste deel worstelt de dromer met het in slaap vallen, maar geeft er uiteindelijk aan toe. Het tweede deel beschrijft het rusteloze proces van inslapen, gevolgd door een nachtmerrie in het derde deel, waarin de dromer wordt geconfronteerd met een onderdrukt deel van zichzelf. In het vierde deel probeert een licht de dromer te verleiden om nooit meer wakker te worden en in het licht te blijven. In het vijfde deel herwint de dromer de controle over het onderbewustzijn, en het stuk eindigt met het ontwaken.
    Als Gents Universitair Koor hadden wij de eer om deze nieuwe compositie in première te brengen.
    Video en audio: Phillip Willems

КОМЕНТАРІ • 1