Народ привіт! Я зв'язався з майстернею яка зібрала мені цей сет і зміг домовитись на невеличку знижку в 10% на акумулятори по промокоду "КАНЦИДАЙЛО". *я з того нічого не отримую (*а шкода), просто хочу і їх підтримати і вам зробити приємність. Тому не дякуйте)))
@@kantsydailo ну, наприклад, в мене безперебійник постійно в розетці 24/7 і до нього підключений комп, коли зарядився то більше не подає на акумулятор сильного струму, коли є в розетці - бере з розетки, коли нема в розетці енергії - бере з акумулятора........було б класно постійно тримати в розетці зарядне щоб руками не випихати, але це має бути якесь автоматичне зарядне чи що? щоб одночасно і зарядку підключити і інвертор, чи це ще має бути якась плата яка автоматично переключає за мілісекунди ?
@@topcarmusic5156 так, постійне підключення це вже про безперебійник. У мене ж збірка простіша, окремо зарядне, батарея і інвертор. Тому працювати в режимі ДБЖ воно не може (*нажаль). Мабуть є якісь плати, але я в цю тему не копав сильно, тому підказати нічого не зможу (
Все круто, все правильно. Але для вашого сету навіщо інвертор? У вас споживачі це 5в телефон 9-12в роутер та 20в ноут. Декілька DC конверторів повністю замінить вам інвертор, + менші втрати на перетворенні. 12в->220в->5в не раціонально.
@@kantsydailo згіден. Але якщо у глядача такий самий сет як вас, то не варто передплачувати за інвертор. Можна було ще додати що літій-іон легко займисті. Подача матеріалу на висоті, продовжуйте.
Я Володимир працюю із електронікою 16 років ,маю технічну освіту та досвід ) Так купи залізний кейс на акуми і зберігай там де немає пластику перегріву та взагалі легкозаймистих речовин ,це найнебезпечніші акуми у світі ,ніколи не залишай без нагляду при зарядці та сильному навантажені ,та тримай дома вогнегасник (не прошковий) вугликислотний . Я надивився такого у своєму житті що тепер сам боюсь літія як вогню ,також підійде кейс із жаростійкої кераміки. Так ось гарна збірка але акум із літія це бомба сповільниної дії ,якщо вона не загориться то точно вздується ,при мінімальному вздутті відключи любу подачу та споживання та утілізуй . Гарного дня
Коллега вы совершенно правы однако литий потушить можно только перекрыв доступ к кислороду лучше иметь пару ведер с песком тогда едкого дыма не будет и огонь прекратится.
@@koss7210 да видел и даже тушил я работал с батареями класса А, С, горят много едкого дыма пламя вырывается как реактивная струя также они взрываются. Лучшее решение это песок много песка так как кислород запускает реакцию. Если углекислотным тушить то это временный эффект потом снова вспыхнет. По этому самое лучшее решение для дома и квартиры это гелиевый АКБ либо бюджетный вариант свинцово кислотный. А если есть возможность то лучше щелочной.
@@стефанкапинос вам кажется что ведра или двух песка, хватит чтобы потушить ли-ион? А насчёт аккумуляторов для дома, по-моему сейчас альтернативы Lifepo4 нет.
@@koss7210 Все зависит от размера АКБ. Когда у нас загорелся Литий-Ионный аккумулятор размером с автомобиль то тушили его именно песком потому что АКБ таких размеров не только горит но и взрывается над АКБ стоял контейнер с песком нужно было дернуть за трос чтобы вырвать чеку после чего открывался люк и высыпалось пару тонн песка. Теперь по поводу альтернатив альтернативы давным давно существуют это гелиевый АКБ и лично для меня фаворит щелочной (Железо-никелевый) это безопасно, долговечно (между прочим срок службы 100 лет) а менять электролит каждые 10 лет, довольно таки емкие и долго будут отдавать ток. Также высокая устойчивость к вибрациям механическим повреждениям. Сейчас щелочной АКБ снова набирает свою популярность. Для солнечной энергетике и автономного питания дома то что нужно. Так что все придумали еще 125 лет назад спасибо таким людям как Вальдемар Юнгнер и Томас Эдисон.
Гарно все розказав. Як то кажуть, вітаю що ти тепер зі сітлом, але моя порада, міняй провайдера! Провайдер повинен сам подбати, щоб в абонента був інтернет на кінці кабелю.
На 11 хвилині що значить «ми можемо підібрати таку батарею, так поставити ті ячеєчки всередині, що вона як раз буде влазити в робочий вольтаж інвертора на 24 В»?
Купив аккум із VW на 2.4кВт годин за 13к грн. 24в. А інвертор до сонячної станції за 10к з аліка. В ньому ж і зарядка для цієї батареї. Тому все обійшлось 25к разом з трипозиційним перемикачем і кабелями, але повністю заживлена квартира за виключенням бойлера.
Нагадаю, що потужність для змінного струму та постійного міряється трохи по-різному, тому просто так порівнювати P=UI в аккумуляторі та на побутовій техніці некоректко
Спустя рік)) Що взяти для телевізора 100 ват Вайфай, зарядка телефону, прау лампочок економки та холодильник 300 ват Чи хватить інвертора з чистим синусом пікова 3.0 Кв номінальна 1.5 Кв Інвертор не дешевий, хороший Kronverk PSW-3000 LCD Який аккумулятор брати ? Бо все таки радять гелєвий 12 в 100 ампер годин.. І яка зарядка потрібна? По характеристиках ??
Добре зняв. Лайкосик ). Але для літія 1000 циклів то занадто оптимістично в такому режимі роботи ) я б ділив би цю цифру теж на 2 ). Але все одно на данний момент самий бюджетний, та адекватний варіант, як що до lifepo4 не тягнутися.
Відбулася незрозуміла відбулася, стояв перетворювач 12 - 220, на 2кВт з чистим синусом, як хороший. Два акуми lifePo4 12,8V 100Ah підключ послідовно тобто. у сумі 12,8V 200Ah. Дві зарядки по 30А (під'єднав на кожен акусулятор) вони розуміли акуми, і коли досягали межі заряду, відключалися від акуму. Разом два акуми заряджалися за три години, і мені вистачало. ------- Але раптом перетворення 12-220 став свм вимикатися, а далі раптом сильно нагрілася одна зі сторін його, що засмерділо паленим. Зрозуміло, що все від'єднав з АКБ, і все нормально, пожежі не сталося. Але зрозуміти що сталося, я не зміг - приєднуючи перетворювач повторно, більше проблема не повторилася. Ось тепер намагаюся зрозуміти: 1. ЩО ж ВІДБУЛОСЯ??? 2. Який автомат, або плавкий предхраніткль вбудувати в 12 вольтову систему? (До речі проводи були холодні)
Для телефона, роутера і ноутбука достатньо павербанків. А от якщо тобі потрібно живити, автоматику піролізного котла, вентилятор, 4 циркуляційні насоси, гідрофор і ще хоча б телевізор, тоді сума вийде мін в 40к
До речі можете в цих самих авторів збірки попросити розробити прохідничок (bypass) модуль для зарядки, щоб воно коли струм є, перемикало з виходу інвертора на мережу, резетку яка буде вже на корпусі цього пристрою
Ноуту потрібно постійної напруги 19В і десь 3-4 ампери, навіщо переганяти 24В в 220В і потім щоб знову на виході було ті самі 19В. При цьому 15-20Вт буде жерти сам інвертор. Існують автомобільні зарядки для таких цілей.
Супер. Вот все что я накопал по этой теме, автор все выложил. Согласен полностью. Ну черт побери, зарядная станция удобнее, мобильнее. Кинул в машину на полик. В прикуриватель и вперед. Цена. Вот минус. Но Анкер на 500 уже 24к.
Я взяв Ев3а за 11к. Ємність там мала але простота використання для мене важливіша. Працює з котлом 3 год без заземлення. В екстренеій ситуації зарядиться за 1 год., Від прикурювача авто за 3год.
Агм самый идиотский выбор внаших реалиях... только лиферы... ещё вариант для бедных б.у. стартерные но это для села и чтоб собрать их нужно время и опыт...
А что смешного? А свинца ресурс заряд разряд маленький садить можно только на 30% причём малыми токами заряжать долго... Лучше взять за те же деньги лифер в три раза меньшей ёмкости... агм геливые это вообще развод маркетологов...
ну як би так, але як тільки світло перестануть вимикати цей весь стаф можна віднести на сімтник і -15к 😁 а екофлоу це девайс, який зручно брати в подорожі, на відпочинок і тд. тому якщо є гроші однозначно умовний "екофлоу", якщо грошей зовсім мало, то інвертор і EFB аккум. Я собі наприклад взяв ecoflow river 2 max + автомобільний EFB акумулятор, яким підзаряджаю екофлою через роз'ем для сонячних панелей, тим самим подвоїв ємність системи за дешево. Тому через рік-два навіть якщо АКБ накриється, то його не шкода викинути, а екофлоу зажди зі мною залишиться 🤗
Відео вогонь, але як показує практика 220в реально потрібно тільки коли треба котел або холодильник заживити. Яб дивився у бік PD технології та літій фосфатів. це не буде сильно дешевше(там теж перехідники і т.п. купити треба), але не будуть такі витрати на конвертації.
Лікбез для початківців, дуже гарний, але небезпечний! Бо початківець, все одно, десь наплутає і втратить кошти, в кращому випадку. А, хто розбирається з електрикою, сам вибере собі постачальника електрики в квартиру.
Я повішав на балкон сонячну панель купив в китаї більш менш соняний контроллер, купив 4 акумулятори (60 по знижці були 1000 гривень ) інвертор був на 1000 ват поросив друга він зробив ввод резерву правельний і для аварійних випадків і просто освітлення на болконі висточає з головою але це всеодно сука дуже дорого.
прорва помилок і відсутності важливого... 1) Автоаккум списувати не можна, як він від потужного авто. Наприклад від КРАЗу чи КАМАЗу. Причому часто вони вже "негодні" для транспорту, а можна розмістити на балконі і задарма (як є знайомі водії чи в бухгалтерії компанії з ними). Причому вони бувають як на 12, так і на 24В. При правильному використанні і незначних потребах живуть роками після заміни електроліту. 2) АГМ - повний "Г". Годиться тільки в безперебійку комп'ютерну, і не дай боже у буферному режимі, а по вартості ліон надто близько. І 500 циклів його максимум 3) ліон - не для квартири при потужності, що наближено хочаб до кіловату ємності. Подивись в мережі, як раптово і яскраво може змінитися стан твоєї квартири. А при навантажені токами понад 0,5 ємності - то майже гарантовано 4) ліфер, як і літан - чудовий варіант. Недолік? вага. А ще в разі чого, замість горіння він виділяє отруйний густий дим, як що. І при мінусах його не варто заряджати. І токи понад 0,5 ємності йому теж не на користь (ресурс циклів). 1 КВтг коштує 400 баксів мінімум, причому бувають проблеми (відомі як "акумів недоклали, пісок/пенопласт/повітря"). Екофлоу дійсно неоправдано дорого, беріть призматики, БМС, і складайте самі. Або складіть велику батарею, і візьміть Анкер на ліфері 256Втг. Приєднавши заряджену "збірку" на вхід для сонячних панелей - матимете пристойний ресурс, хороший інвертор, і купу роз'ємів 5) ліон 7 років? не сміши. 2-3 роки максимум, далі навіть при відсутності постійного заряджання хімія деградує 6) І на останок, контрольний. Переводити постійний струм у змінний, аби підключити блок живлення ноуту (що з змінного робить постійний) чи лампу - жах! Є універсальні БЖ для ноутів від прикурювача (а також можна заживлювати по ТайпСі при підтримці роз'ємом протоколу ПаверДелівері 3.0) і світильники від ЮСБ чи 6-24В (як велофари), телек при прямих руках так само можна заживити від 12В, як і роутер, і аннушку (конвертер оптики у мідь) (а ще є дроти для живлення 12В пристроїв від повербанку), і є кип'ятильники "на чашку" від 12В потужністю до 120Вт, є і невеличкі туристичні плитки на 12В 240Вт. Тож інвертор потрібен дуже рідко, як велотурист з причепом із стажем кажу. До того ж поцікався надійністю і довжиною життя такого інвертора (від місяця до двох років). Перейшовши на постійний струм, ти впевнишся, що твої 300Вт на годину перетворяться у 120-140, як обладнання (ноут, телек, світильник) сучасне. А стосовно холодильника - є автохолодильники компресорні, що споживають (залежно від моделі і позмірів) 45-60Вт, і працюють від 12/24В. І є плати-конвертори, що переводять вальтаж 12В у 10-60 за потреби.
нуууу так, цей варіант класний, але все ж таки ти сильно перебільшуєш в багатьох речах. якщо ти порівнюєш саме з екофловами, то наприклад, аналог цієї збірки це рівер про, який має більший обєм акамуляторів і коштує він саме зараз не 36к а 28к в популярних магазинах техніки, навіть не в перекупів. можна піти далі і взяти китайську версію з універальною розеткою менше ніж 24к. плюс зарядна станція це не просто інвертор з акумом, це різні системи керування і захисту, які продовжують життя батареї. на мою думку економія саме в тому, що ти зібрав супер зпрощену версію екофлов, тому вона і дешевша)
Так, я дійсно порівнюю сет з рівер про, проте на момент запису він реально коштував 36к)) Але навіть якщо зараз брати китай за 24к, то сет за 12к - це виграш в 2 рази. (хоча насправді зараз і компоненти до сету теж дешевшають). В цілому ви, мабуть, праві і по суті виграш в спрощенні! (*хоча і не погоджусь, що я прям сильно в чомусь перебільшив)
Я встиг заскочити на "потяг" зібравши за 20к систему на гібридному сонячному інверторі і 1280wh ліфепо батарейці. Безпечно, служить довго, заряджатися встигає. Сподіваюсь що до зими встигну подвоїти ємність.
Крім AGM, які дійсно подорожчали в цю кризу, є непогані акуми EFB. Вони, дві штуки по 100Аг обійдуться в 8-13 тис., в залежності від виробника. Крім нижчої ціни, ці акуми матимуть ліквідність після блекауту - вони стають на будь-який авто. На відміну від AGM, які ставляться лише під сидіння, чи в багажник, а це далеко не кожний автомобіль. Ну а літієва збірка нікому не буде потрібна, окрім як розібрати і на іграшки. Залізофосфат теж нікому на пристроїш, окрім як під фотовольтарику. Отже, перебитись на півроку на малих навантаженнях (300Вт), автомобільні акуми безальтернативний варіант. Тому і популярні інвертори на 12в..
в цілому норм, але на зараз вже не актуально, зарядні станції вже обігнали самостійні збірки по ціні і по якості, ну і вони вже на залізофосфатних банках
Тільки EcoFlow "аналогічний" данному набору це сама по собі річ, зручна та гарному корпусі, з розетками і рештою роз'ємів, яку зручно використовувати не лише вдома, ібез заморочок - спочатку під'єднай зарядку, под'эднай інвертор, контролюй процес заряду-розряду. І крім того, має LifePo4 батареї, ресурс яких до 10-ти років, а не літієві 18650 зі збірки від вже вбитої батареї Тесли, яких вистачить ненадовго. Тож економія така собі
Все ок, тільки не пойняв чого в АГМ тільки 50%? Може 80%, бо вона буде заряджатися 14 вольт, а не 15 що є повним зарядом. А 11 вольт це повний розряд (навіть 11,5 це 0%)
@@OG-bu3ls Батарея повинна відповідали циклам повним, ні де не бачив, щоб в інструкції було написано, що можна тільки 50% використовувати. Звідки така інформація?
@@OG-bu3ls Ні, не путайте з WETами, AGMи можна розряджати більше, на безперебійниках яка напруга, при якій він вимикається по розряду? 11, 10.5 вольта... для автомобільного АКБ то вже нокаут, а нормальні AGMи працюють по 5 років і більше
Стане усе , щоб зробити гарно в 20к Шукаєш EcoFlow б/у на 500 w і питання закрите , зарядка час , безпечний + синус чистий + більше на порядок, без проводів ітд
15к це зараз ціна buetti eb3a навіть у наших бариг. За ці гроші ти отримуєш повністю протестоване рішення на залізофосфатних батареях з 600Вт потужності. Прицьому зручність використання станції навіть пояснювати не треба наскільки вище
Добрий день) У buetti eb3a саме ємність акумів (*Wh не плутати з W) в 2.5 рази менша ніж у мого сету. Та і 15к це разом з додатковою батареєю до мережевого обладнання провайдера. Якщо без неї то сет виходить 12к)) *До речі риночок вже наситився і "бариги" зараз майже не заробляють на них. (мені здається вони в якийсь момент взагалі будуть раді віддавати все за собівартістю аби не піти в - )
Той хто хоче ще більше відмати систему-не займайтеся фігнею,дс-дс для ноуту у них ккд норм,не потрібно підвищувати і сінусити напругу там де можна трішки підвищити або знизити. Та жхєрня з освітленням. П.с.ватметр впоміч.
Все гарно, але ви не знали один суттєвий нюанс. Можна купити акум для електровелосипеда на 48в (13s), зарядку для нього на 5а і інвертор на 48в. Головна перевага напруги 48в в тому, що заряджати ноути і телефони можна без інвертора, тобто на вилку зарядки ноута подаєм 48в і воно працює!!!, ну і зарядка 48 і 24в 5а по ціні однакові, але 48*5=240вт/год.
Взял себе ecoflow в два раза дороже и не жалею. Все в одном корпусе, все намного безопаснее и не надо следить. Плюс можно взять с собой куда угодно. Намного больше разных выходов, кроме розетки. Мне кажется, за удобство стоит переплатить.
Не забудь важливу штуку для сетапу з такими акумуляторами - вогнегасник! Так, загоряння малоймовірне, але якщо загориться... краще мати порошковий вогнегасник завжди поряд
@@kantsydailo якщо аккамулятор такого розміру як в відео, і у вас порошковий вогнегасник, то загасити буде не складно. Якщо довго не тупити і вогнегасник тримати біля АКБ. Навіть біля металофасфатного рекомендовано тримати вогнегасник. Єдине АКБ де не буде бурного процесу горіння, це кислотний АКБ, саме в цьому в нього і перевага. П.С. Навіть якщо гіпотетично заряджати його високими струмами в малопровітрюваном приміщені, максимум що грозить - відмивати кислоту :)
Колись загорілася батарейка 3*18650,мене вдома не було, а дружина ж не знала, що їх неможливо загасити. Тому швидко впораласть, навіть диван не згорів.
дивлюся подібні відео чогось ніхто не зважує на карбонові акумулятори хоча по цикклам розряд заряду і діапазону глибини розряду і вони не бояться перезаряду плюс їх можна заряджати простою зарядкою без всяких BMS плат яких потребують літієві акуми . ДА а ємність батареї для споживання 300 ват має бути не менше 100 ампер і рекламувати якісь акуми від 10 А ідо 50Аце смішно їх роботи хватає тільки для знімання відео
Так є, Daly BMS 30A / 24V. Є ще круті "смарт БМС" вони вміють по блютуз до телефону конектитись і показувати купу всяких характеристик. Але на практиці я спокійно обхожусь без цього. (Хоча це виключно мій сценарій використання, думаю є купа варіантів де це буде супер корисно)
@@kantsydailo дійсно, головною перевагою смарт бмс це дані (вольтаж ампераж). Хтось скаже: для чого? Покладу китайський модуль. Але якщо збирати все компактно, то шунт який вираховує ампераж буде дуже грітися, від чого батарея буде деградувати
найкращий варіант купити акамулятор li-fe-po4 bms JK і гібридний інвертор! Гібридний інвертор буде вам і заряджати від40до80МА і давати електрику! на сьогоднішній гібридний інвертор акамулятор з бмс якщо замовляти все за кордоном і почекати місяць можна получити на виході інвертор 1.5кіловати і батарею 4кіловати ємності за 20тисяч грн. Екофлоу або блюєтті с такою ємністю будуть коштувати тисяч 100
Слава Україні! Все круто працює. Але потрібно бути дуже обережним з заряджанням LiIon акумуляторів. Вони дуже чутливі до струму заряджання. Основна небезпека - вибух і пожежа.
Авторе, Ваше відео показує, що у майстерні зробили правильні розрахунки. Але треба пересвідчитись, чи правильно виставлений у самій зарядці поріг відключення зарядного пристрою при заряді. Він має бути 4,2 В х 7 = 29,4 В. Справа в тому, що li-ion акуми дуже чутливі до перезаряду. А недозаряд - то втрата ємності, хоч і допустима для акума, але це є зменшення часу роботи для користувача. Зменшення часу роботи акума, тобто неповний розряд, може статись також, коли інвертор занадто рано відключить від себе акум. Тобто треба залізти у інвертор, і виставити там нижній поріг відключення. Він має бути не 3 В на банку, як автор вважає, а 2,5 В. На весь акум 2,5 В х 7 = 17,5 В. Більше значення цього порогу знову зменшує повну віддачу акума. Цікаво, що написано у паспорті інвертора про нижній поріг відключення?
@@petrovukr Ти не вказав потужність зарядного пристрою, хоча напруга правильна. До того ж автор вже купив зарядку, треба лише перевірити, чи дає вона 29,4 В на холостому ході.
Літій від 3В до 2,5В віддасть добре якщо процентів 5% заряду. А от ресурс аккумів поменшає від низкого розряду. Пошукайте даташити від брендових виробників літію. У них зазвичай є межі напруги для "постійного" використання і "екстрені". От як раз для постійного використання діапазон вужчий. Але саме для таких режимів рахують кількість циклів заряду-розряду.
@@YaroslavPastushenkoТак, Ви праві, нижче 3,0 В крива розряду різко спадає до 2,5 В, тобто заряду мало. Але перевірити реальні верхній (4,2 В х 7 = 29,4 В) і нижній (3,0 В х 7 = 21 В) пороги відключення не завадить і це легко зробити.
@@pavlosiryk3771 У вас щось все змішалося в кучу. За верхній поріг відповідає зарядка і бмс. За нижній поріг інвертор і бмс. Перевірити роботу бмс не так-то просто коли вона вже запаяна і затягнута в термоусадку.
Звраз вже можна за 15тис гре купити зарядну станцію, на 0,5 кВт/год, потужністю 500Вт... Буде купа юсб портів, вихід 12в... В одному корпусі Якщо пошукати , то і за 10 можна
Хм.. Цікаве та змістовне відео ви зняли! Ех, пізно я вліз в цю тему, влітку купив просто інверторний генератор, так, все працює, але ж бензин(витрати/ціна), доводить до сказу! Віднедавна ціікавлюсь цим всім..., дивився на зарядки HTRC-35А(на Алі), але ціна біля 100$, потім у нас десь в неті бачив LiFePo на 60А за 13К (на 100А+ біля 20К), і інвертор на 500Вт Baseus за 3К+ наприклад. Недешево все це виходить, то ж дивлюсь і на всілякі Ecoflow, Bluetti...
Бувають ще такі де меандр замість синусоїди, от такі для комп'ютерної техніки - смерть. Ну, і ще для БЖ комп'ютерів що мають великий діапазон робочої напруги (110-230В, зазвичай), треба теж мати синусоїду - це корелює лише з реалізацією контроля струму у них, але все-ж - на мод.синусоїді вони будуть дзижчати чи взагалі не запускатимуться.
Народ привіт!
Я зв'язався з майстернею яка зібрала мені цей сет і зміг домовитись на невеличку знижку в 10% на акумулятори по промокоду "КАНЦИДАЙЛО".
*я з того нічого не отримую (*а шкода), просто хочу і їх підтримати і вам зробити приємність. Тому не дякуйте)))
Молоток! 100000000 лайків тобі!!!
а працюватиме в режимі постійно в розетці і постійно з зарядкою, щоб постійно не вмикати вимикати зарядне
@@topcarmusic5156 постійно з зарядкою може працювати, але від цього сильно впаде ресурс батареї.
А що маєте на увазі - "постійно в розетці"?
@@kantsydailo ну, наприклад, в мене безперебійник постійно в розетці 24/7 і до нього підключений комп, коли зарядився то більше не подає на акумулятор сильного струму, коли є в розетці - бере з розетки, коли нема в розетці енергії - бере з акумулятора........було б класно постійно тримати в розетці зарядне щоб руками не випихати, але це має бути якесь автоматичне зарядне чи що? щоб одночасно і зарядку підключити і інвертор, чи це ще має бути якась плата яка автоматично переключає за мілісекунди
?
@@topcarmusic5156 так, постійне підключення це вже про безперебійник. У мене ж збірка простіша, окремо зарядне, батарея і інвертор. Тому працювати в режимі ДБЖ воно не може (*нажаль).
Мабуть є якісь плати, але я в цю тему не копав сильно, тому підказати нічого не зможу (
Все круто, все правильно. Але для вашого сету навіщо інвертор? У вас споживачі це 5в телефон 9-12в роутер та 20в ноут. Декілька DC конверторів повністю замінить вам інвертор, + менші втрати на перетворенні. 12в->220в->5в не раціонально.
Так, дійсно втрати були б менші. Але тут також є питання універсальності, хотів аби була можливість підключати й інші прилади)
@@kantsydailo згіден. Але якщо у глядача такий самий сет як вас, то не варто передплачувати за інвертор. Можна було ще додати що літій-іон легко займисті. Подача матеріалу на висоті, продовжуйте.
Теж хотів написати такий коментар)) Ви мене випередили!
@@gta_KaskaD усі акумулятори небезпечні при неправильному використанні, літієві легкозаймисті, свинцеві і його похідні вибухонебезпечні
@@gta_KaskaD а безопасно ли использовать li-ion аккумы для павербанка?
Дякую за цікавий контент, так тримати!
ру¢ні πізда!!!
Відео топ, дуже інформативно, видно, що вкладено купу часу, душу та любов
KANTSYDAILO, поясни будь-ласка, на 9.08 хв. ти пишеш:
Залізофосфат - 12000грн.
LiFePo4 - 19000грн.
Але залізофосфат це і є LiFePo4 )))
AGM мав на увазі. Краще самому додуматись, чим бути найрозумнішим в коментах.
Крутяк. Тепер перестану розповiдати цю iнфу по пiв години, а буду кидати це вiдео. Лайк! Респект!
Дякуємо за дуже цікаве відео, на актуальну для багатьох нас тему! Багато корисної інформації ми побачили. Молодець!
Дмитре, дякую за відео ❤
Чітко та доступно. Дякую.
Дмитро, доступно, інформативно, багато інфи, але цікаво слухати. Молодець, пошерю)
Я Володимир працюю із електронікою 16 років ,маю технічну освіту та досвід ) Так купи залізний кейс на акуми і зберігай там де немає пластику перегріву та взагалі легкозаймистих речовин ,це найнебезпечніші акуми у світі ,ніколи не залишай без нагляду при зарядці та сильному навантажені ,та тримай дома вогнегасник (не прошковий) вугликислотний . Я надивився такого у своєму житті що тепер сам боюсь літія як вогню ,також підійде кейс із жаростійкої кераміки. Так ось гарна збірка але акум із літія це бомба сповільниної дії ,якщо вона не загориться то точно вздується ,при мінімальному вздутті відключи любу подачу та споживання та утілізуй . Гарного дня
Коллега вы совершенно правы однако литий потушить можно только перекрыв доступ к кислороду лучше иметь пару ведер с песком тогда едкого дыма не будет и огонь прекратится.
@@стефанкапинос😂😂 шановний, та ви хоч бачили як горить літій?? І ні, ні 18650, а збірки чи великі банки?? Який пісок???
@@koss7210 да видел и даже тушил я работал с батареями класса А, С, горят много едкого дыма пламя вырывается как реактивная струя также они взрываются. Лучшее решение это песок много песка так как кислород запускает реакцию. Если углекислотным тушить то это временный эффект потом снова вспыхнет. По этому самое лучшее решение для дома и квартиры это гелиевый АКБ либо бюджетный вариант свинцово кислотный. А если есть возможность то лучше щелочной.
@@стефанкапинос вам кажется что ведра или двух песка, хватит чтобы потушить ли-ион?
А насчёт аккумуляторов для дома, по-моему сейчас альтернативы Lifepo4 нет.
@@koss7210 Все зависит от размера АКБ. Когда у нас загорелся Литий-Ионный аккумулятор размером с автомобиль то тушили его именно песком потому что АКБ таких размеров не только горит но и взрывается над АКБ стоял контейнер с песком нужно было дернуть за трос чтобы вырвать чеку после чего открывался люк и высыпалось пару тонн песка. Теперь по поводу альтернатив альтернативы давным давно существуют это гелиевый АКБ и лично для меня фаворит щелочной (Железо-никелевый) это безопасно, долговечно (между прочим срок службы 100 лет) а менять электролит каждые 10 лет, довольно таки емкие и долго будут отдавать ток. Также высокая устойчивость к вибрациям механическим повреждениям. Сейчас щелочной АКБ снова набирает свою популярность. Для солнечной энергетике и автономного питания дома то что нужно. Так что все придумали еще 125 лет назад спасибо таким людям как Вальдемар Юнгнер и Томас Эдисон.
Дякую за відео та вашу працю!
Дуже гарно все розтлумачено !!!
Дякую, Дмитре !!!
Хай квітне український UA-cam !
Дякую за цікавий контент
Дякую, багато корисної інформації, і дуже зрозуміло.
Молодець , хороший контент заморчився та зняв для людей ,ідея цікава👍
Гарно все розказав. Як то кажуть, вітаю що ти тепер зі сітлом, але моя порада, міняй провайдера! Провайдер повинен сам подбати, щоб в абонента був інтернет на кінці кабелю.
Добрий початок у Вас.У мене 4 Lifepo4 мені на 600Вт вистачає на 5-6 годин.Це будинок і котел газовий,2 холодильника і лампочки.
Сподобалось відео. Молодець!
Добрий день, а розкажіть як воно вам за рік роботи? Все ок?
А як зрозуміти що акамултор зарядився?
На 11 хвилині що значить «ми можемо підібрати таку батарею, так поставити ті ячеєчки всередині, що вона як раз буде влазити в робочий вольтаж інвертора на 24 В»?
Молодець. Актуально.
моя улюблена Борщагівна))) привіт з Симиренка)
Гарно зробив
Купив аккум із VW на 2.4кВт годин за 13к грн. 24в. А інвертор до сонячної станції за 10к з аліка. В ньому ж і зарядка для цієї батареї. Тому все обійшлось 25к разом з трипозиційним перемикачем і кабелями, але повністю заживлена квартира за виключенням бойлера.
На олх за 13к lg chem 2.7 кВт /ч + гибридник 3квт все вышло 28к грн .
Нагадаю, що потужність для змінного струму та постійного міряється трохи по-різному, тому просто так порівнювати P=UI в аккумуляторі та на побутовій техніці некоректко
Спустя рік))
Що взяти для телевізора 100 ват
Вайфай, зарядка телефону, прау лампочок економки та холодильник 300 ват
Чи хватить інвертора з чистим синусом пікова 3.0 Кв номінальна 1.5 Кв
Інвертор не дешевий, хороший Kronverk PSW-3000 LCD
Який аккумулятор брати ? Бо все таки радять гелєвий 12 в 100 ампер годин..
І яка зарядка потрібна? По характеристиках ??
Молодець.🇺🇦♥️
Подача супер
Залізофосфат і ліфепо4 не одне й те саме?
Добре зняв. Лайкосик ). Але для літія 1000 циклів то занадто оптимістично в такому режимі роботи ) я б ділив би цю цифру теж на 2 ). Але все одно на данний момент самий бюджетний, та адекватний варіант, як що до lifepo4 не тягнутися.
Хотілось би побачити якісь данні Вашого зарядного пристрою, а краше посиланню де Ви його брали,дякую.
Посилання на магазин в описі)
Інвертор Foval відключається на напрузі 9.1в, то майже повний розряд 3s збірки
Відбулася незрозуміла відбулася, стояв перетворювач 12 - 220, на 2кВт з чистим синусом, як хороший.
Два акуми lifePo4 12,8V 100Ah підключ послідовно тобто. у сумі 12,8V 200Ah.
Дві зарядки по 30А (під'єднав на кожен акусулятор) вони розуміли акуми, і коли досягали межі заряду, відключалися від акуму.
Разом два акуми заряджалися за три години, і мені вистачало.
-------
Але раптом перетворення 12-220 став свм вимикатися, а далі раптом сильно нагрілася одна зі сторін його, що засмерділо паленим.
Зрозуміло, що все від'єднав з АКБ, і все нормально, пожежі не сталося. Але зрозуміти що сталося, я не зміг - приєднуючи перетворювач повторно, більше проблема не повторилася.
Ось тепер намагаюся зрозуміти:
1. ЩО ж ВІДБУЛОСЯ???
2. Який автомат, або плавкий предхраніткль вбудувати в 12 вольтову систему? (До речі проводи були холодні)
а вентилятор это какой двигун
Для телефона, роутера і ноутбука достатньо павербанків. А от якщо тобі потрібно живити, автоматику піролізного котла, вентилятор, 4 циркуляційні насоси, гідрофор і ще хоча б телевізор, тоді сума вийде мін в 40к
Є ще AGM Deep Cycle акумулятори, призначені для використання в сонячних системах, трейлкрах, яхтах і т.п.
AGM безнадійно застаріли
До речі можете в цих самих авторів збірки попросити розробити прохідничок (bypass) модуль для зарядки, щоб воно коли струм є, перемикало з виходу інвертора на мережу, резетку яка буде вже на корпусі цього пристрою
Це те що треба, а то все одне й те саме розказую знайомим
Ноуту потрібно постійної напруги 19В і десь 3-4 ампери, навіщо переганяти 24В в 220В і потім щоб знову на виході було ті самі 19В. При цьому 15-20Вт буде жерти сам інвертор. Існують автомобільні зарядки для таких цілей.
Супер.
Вот все что я накопал по этой теме, автор все выложил. Согласен полностью.
Ну черт побери, зарядная станция удобнее, мобильнее. Кинул в машину на полик. В прикуриватель и вперед.
Цена. Вот минус.
Но Анкер на 500 уже 24к.
Є один негативний момент в ціх станціях,якщо навернеться то ніхто не починить,там капець плати складні.
@@MrMegolodon 5 років гарантії нівелюють цей негативний момент)
@@MrMegolodonвсе давно ремонтують. Питання рук майстра та ціни
Красень!!!
Я взяв Ев3а за 11к. Ємність там мала але простота використання для мене важливіша. Працює з котлом 3 год без заземлення. В екстренеій ситуації зарядиться за 1 год., Від прикурювача авто за 3год.
якщо заряджати лише ноут\телефон\щось що живиться від 5-20V - купити на аліку модуль і заряджати через type-c
Який модуль?
Стисло і корисно, ти красава👍
Вітаю👍. Непоганий варіант автономної системи живлення. ☀⚡🔌🔋💡.
А від коли agm акумулятори стали дороще ніж lition?
Всегда были
Агм самый идиотский выбор внаших реалиях... только лиферы... ещё вариант для бедных б.у. стартерные но это для села и чтоб собрать их нужно время и опыт...
Е нюанс якщо світла не буде кілко днів то додати сонячну панель ват 250 та контролер заряда.
AGM дорого проти Літієвих і Залізофосфатних ?😂😂😂
А что смешного? А свинца ресурс заряд разряд маленький садить можно только на 30% причём малыми токами заряжать долго... Лучше взять за те же деньги лифер в три раза меньшей ёмкости... агм геливые это вообще развод маркетологов...
ну як би так, але як тільки світло перестануть вимикати цей весь стаф можна віднести на сімтник і -15к 😁
а екофлоу це девайс, який зручно брати в подорожі, на відпочинок і тд. тому якщо є гроші однозначно умовний "екофлоу",
якщо грошей зовсім мало, то інвертор і EFB аккум.
Я собі наприклад взяв ecoflow river 2 max + автомобільний EFB акумулятор, яким підзаряджаю екофлою через роз'ем для сонячних панелей, тим самим подвоїв ємність системи за дешево. Тому через рік-два навіть якщо АКБ накриється, то його не шкода викинути, а екофлоу зажди зі мною залишиться 🤗
Уже 3 квартиры сгорело лучше гелий. Литий только в несгораемом шкафу эксплуатировать.
Гібридний-Павербанд 240.000 mA 5 вольт
1200 Вт/год.
(3 USB 2.4 A, зарядка ноутбука, LED підсвітка 5 метрів)
5174 грн.
Автомобільний АКБ 12 В. 100 А -3680 грн.
+Led-лента світлодіодна 12 В 5 метрів -300 грн (напряму до АКБ).
+ зарядка для телефона прикурювача 320 грн. (3 USB порти).
+ патрон прикурювача авто 60 грн (розетка автомобіля на 12 В).
+ зарядка АКБ 12 В 10 ампер - 439 грн.
+ Універсальна зарядка для ноутбука від прикурювача в авто - 375 грн.
Якщо вже голову задурювати то вже lifepo4,ну як не думай то це буде саме то шо надо,але ціна...Тому автоакум наше все )))))
Перепали мені з автосервісу 2 агм різної ємкості і задоволений як слон,по ціні інвертора маю таку д збірку як на відео
Топ 👍🏻👍🏻
Відео вогонь, але як показує практика 220в реально потрібно тільки коли треба котел або холодильник заживити. Яб дивився у бік PD технології та літій фосфатів. це не буде сильно дешевше(там теж перехідники і т.п. купити треба), але не будуть такі витрати на конвертації.
Лікбез для початківців, дуже гарний, але небезпечний! Бо початківець, все одно, десь наплутає і втратить кошти, в кращому випадку. А, хто розбирається з електрикою, сам вибере собі постачальника електрики в квартиру.
Чомусь думаю, що сьогодні ціни вищі… Вподобайка за українську мову!
Та нема в наявності нічого. Шукаю lifepo4 один хлам
Топ🎉
Ліиій-Іонну збірку можна і самому запаяти, нірм
*знати треба:
Як рахувати загальний опір ланцюга та вольтаж
Амплітуди батарей на виході
Я повішав на балкон сонячну панель купив в китаї більш менш соняний контроллер, купив 4 акумулятори (60 по знижці були 1000 гривень ) інвертор був на 1000 ват поросив друга він зробив ввод резерву правельний і для аварійних випадків і просто освітлення на болконі висточає з головою але це всеодно сука дуже дорого.
Є інвертори , які заряджають акумулятори . І акумулятор не можна розряджати нижче 11 Вольт
прорва помилок і відсутності важливого...
1) Автоаккум списувати не можна, як він від потужного авто. Наприклад від КРАЗу чи КАМАЗу. Причому часто вони вже "негодні" для транспорту, а можна розмістити на балконі і задарма (як є знайомі водії чи в бухгалтерії компанії з ними). Причому вони бувають як на 12, так і на 24В. При правильному використанні і незначних потребах живуть роками після заміни електроліту.
2) АГМ - повний "Г". Годиться тільки в безперебійку комп'ютерну, і не дай боже у буферному режимі, а по вартості ліон надто близько. І 500 циклів його максимум
3) ліон - не для квартири при потужності, що наближено хочаб до кіловату ємності. Подивись в мережі, як раптово і яскраво може змінитися стан твоєї квартири. А при навантажені токами понад 0,5 ємності - то майже гарантовано
4) ліфер, як і літан - чудовий варіант. Недолік? вага. А ще в разі чого, замість горіння він виділяє отруйний густий дим, як що. І при мінусах його не варто заряджати. І токи понад 0,5 ємності йому теж не на користь (ресурс циклів). 1 КВтг коштує 400 баксів мінімум, причому бувають проблеми (відомі як "акумів недоклали, пісок/пенопласт/повітря"). Екофлоу дійсно неоправдано дорого, беріть призматики, БМС, і складайте самі. Або складіть велику батарею, і візьміть Анкер на ліфері 256Втг. Приєднавши заряджену "збірку" на вхід для сонячних панелей - матимете пристойний ресурс, хороший інвертор, і купу роз'ємів
5) ліон 7 років? не сміши. 2-3 роки максимум, далі навіть при відсутності постійного заряджання хімія деградує
6) І на останок, контрольний. Переводити постійний струм у змінний, аби підключити блок живлення ноуту (що з змінного робить постійний) чи лампу - жах! Є універсальні БЖ для ноутів від прикурювача (а також можна заживлювати по ТайпСі при підтримці роз'ємом протоколу ПаверДелівері 3.0) і світильники від ЮСБ чи 6-24В (як велофари), телек при прямих руках так само можна заживити від 12В, як і роутер, і аннушку (конвертер оптики у мідь) (а ще є дроти для живлення 12В пристроїв від повербанку), і є кип'ятильники "на чашку" від 12В потужністю до 120Вт, є і невеличкі туристичні плитки на 12В 240Вт. Тож інвертор потрібен дуже рідко, як велотурист з причепом із стажем кажу. До того ж поцікався надійністю і довжиною життя такого інвертора (від місяця до двох років). Перейшовши на постійний струм, ти впевнишся, що твої 300Вт на годину перетворяться у 120-140, як обладнання (ноут, телек, світильник) сучасне. А стосовно холодильника - є автохолодильники компресорні, що споживають (залежно від моделі і позмірів) 45-60Вт, і працюють від 12/24В. І є плати-конвертори, що переводять вальтаж 12В у 10-60 за потреби.
Нажмите на фрагмент, чтобы вставить его в текстовое поле.🎉
нуууу так, цей варіант класний, але все ж таки ти сильно перебільшуєш в багатьох речах. якщо ти порівнюєш саме з екофловами, то наприклад, аналог цієї збірки це рівер про, який має більший обєм акамуляторів і коштує він саме зараз не 36к а 28к в популярних магазинах техніки, навіть не в перекупів. можна піти далі і взяти китайську версію з універальною розеткою менше ніж 24к. плюс зарядна станція це не просто інвертор з акумом, це різні системи керування і захисту, які продовжують життя батареї. на мою думку економія саме в тому, що ти зібрав супер зпрощену версію екофлов, тому вона і дешевша)
Так, я дійсно порівнюю сет з рівер про, проте на момент запису він реально коштував 36к)) Але навіть якщо зараз брати китай за 24к, то сет за 12к - це виграш в 2 рази. (хоча насправді зараз і компоненти до сету теж дешевшають). В цілому ви, мабуть, праві і по суті виграш в спрощенні! (*хоча і не погоджусь, що я прям сильно в чомусь перебільшив)
Я встиг заскочити на "потяг" зібравши за 20к систему на гібридному сонячному інверторі і 1280wh ліфепо батарейці.
Безпечно, служить довго, заряджатися встигає. Сподіваюсь що до зими встигну подвоїти ємність.
Ну і 2-3 панельки по 400ватт встановити. Щоб у разі повного атасу було хоч щось.
Крім AGM, які дійсно подорожчали в цю кризу, є непогані акуми EFB. Вони, дві штуки по 100Аг обійдуться в 8-13 тис., в залежності від виробника.
Крім нижчої ціни, ці акуми матимуть ліквідність після блекауту - вони стають на будь-який авто. На відміну від AGM, які ставляться лише під сидіння, чи в багажник, а це далеко не кожний автомобіль.
Ну а літієва збірка нікому не буде потрібна, окрім як розібрати і на іграшки.
Залізофосфат теж нікому на пристроїш, окрім як під фотовольтарику.
Отже, перебитись на півроку на малих навантаженнях (300Вт), автомобільні акуми безальтернативний варіант. Тому і популярні інвертори на 12в..
в цілому норм, але на зараз вже не актуально, зарядні станції вже обігнали самостійні збірки по ціні і по якості, ну і вони вже на залізофосфатних банках
Пошукайте безперебійник для компа, це той же інвертор, тільки його можна знайти за меншою ціною.
Тільки EcoFlow "аналогічний" данному набору це сама по собі річ, зручна та гарному корпусі, з розетками і рештою роз'ємів, яку зручно використовувати не лише вдома, ібез заморочок - спочатку під'єднай зарядку, под'эднай інвертор, контролюй процес заряду-розряду. І крім того, має LifePo4 батареї, ресурс яких до 10-ти років, а не літієві 18650 зі збірки від вже вбитої батареї Тесли, яких вистачить ненадовго. Тож економія така собі
Все ок, тільки не пойняв чого в АГМ тільки 50%? Може 80%, бо вона буде заряджатися 14 вольт, а не 15 що є повним зарядом. А 11 вольт це повний розряд (навіть 11,5 це 0%)
тому, що прирозряді нижче 50% АГМ різко знижує ресурс.
@@OG-bu3ls Батарея повинна відповідали циклам повним, ні де не бачив, щоб в інструкції було написано, що можна тільки 50% використовувати. Звідки така інформація?
@@OG-bu3ls Це десь написано? Звідки така інформація? Ясно, що якщо садити до 50%, то і циклу тільки пів витратиться, але так на всіх типах аккумів.
@@OG-bu3ls Що точно буде при розрядці до 50%, так це ефект пам'яті, тоді точно будуть проблеми
@@OG-bu3ls Ні, не путайте з WETами, AGMи можна розряджати більше, на безперебійниках яка напруга, при якій він вимикається по розряду? 11, 10.5 вольта... для автомобільного АКБ то вже нокаут, а нормальні AGMи працюють по 5 років і більше
Стане усе , щоб зробити гарно в 20к
Шукаєш EcoFlow б/у на 500 w і питання закрите , зарядка час , безпечний + синус чистий + більше на порядок, без проводів ітд
15к це зараз ціна buetti eb3a навіть у наших бариг. За ці гроші ти отримуєш повністю протестоване рішення на залізофосфатних батареях з 600Вт потужності. Прицьому зручність використання станції навіть пояснювати не треба наскільки вище
Добрий день)
У buetti eb3a саме ємність акумів (*Wh не плутати з W) в 2.5 рази менша ніж у мого сету. Та і 15к це разом з додатковою батареєю до мережевого обладнання провайдера. Якщо без неї то сет виходить 12к))
*До речі риночок вже наситився і "бариги" зараз майже не заробляють на них. (мені здається вони в якийсь момент взагалі будуть раді віддавати все за собівартістю аби не піти в - )
@@kantsydailo згоден 💪
Той хто хоче ще більше відмати систему-не займайтеся фігнею,дс-дс для ноуту у них ккд норм,не потрібно підвищувати і сінусити напругу там де можна трішки підвищити або знизити.
Та жхєрня з освітленням.
П.с.ватметр впоміч.
Круто поставил литий домой, погорельцам привет
Огляд сподобався
А де гелеві акуми?) А чому інвектор не з зарядним відразу?)
Жодного сенсу купувати інвертор і зарядку окремо, простіше придбати гібридний інвертор за 165$. У нього є байпас і потужність до 3000W реальних.
Посилання дасте?
Все гарно, але ви не знали один суттєвий нюанс. Можна купити акум для електровелосипеда на 48в (13s), зарядку для нього на 5а і інвертор на 48в. Головна перевага напруги 48в в тому, що заряджати ноути і телефони можна без інвертора, тобто на вилку зарядки ноута подаєм 48в і воно працює!!!, ну і зарядка 48 і 24в 5а по ціні однакові, але 48*5=240вт/год.
Взял себе ecoflow в два раза дороже и не жалею. Все в одном корпусе, все намного безопаснее и не надо следить. Плюс можно взять с собой куда угодно. Намного больше разных выходов, кроме розетки. Мне кажется, за удобство стоит переплатить.
У вас такий самий акамулятор як і в відео так шо слідкувати потрібно завжди.
Не забудь важливу штуку для сетапу з такими акумуляторами - вогнегасник! Так, загоряння малоймовірне, але якщо загориться... краще мати порошковий вогнегасник завжди поряд
Гарне зауваження, але мені здається, що якщо літій загориться в квартирі то вогнегасник вже не допоможе)
@@kantsydailo якщо аккамулятор такого розміру як в відео, і у вас порошковий вогнегасник, то загасити буде не складно. Якщо довго не тупити і вогнегасник тримати біля АКБ.
Навіть біля металофасфатного рекомендовано тримати вогнегасник. Єдине АКБ де не буде бурного процесу горіння, це кислотний АКБ, саме в цьому в нього і перевага. П.С. Навіть якщо гіпотетично заряджати його високими струмами в малопровітрюваном приміщені, максимум що грозить - відмивати кислоту :)
Колись загорілася батарейка 3*18650,мене вдома не було, а дружина ж не знала, що їх неможливо загасити. Тому швидко впораласть, навіть диван не згорів.
@@SanyaTereshchenko головне не знати що це неможливо ;)
дивлюся подібні відео чогось ніхто не зважує на карбонові акумулятори хоча по цикклам розряд заряду і діапазону глибини розряду і вони не бояться перезаряду плюс їх можна заряджати простою зарядкою без всяких BMS плат яких потребують літієві акуми . ДА а ємність батареї для споживання 300 ват має бути не менше 100 ампер і рекламувати якісь акуми від 10 А ідо 50Аце смішно їх роботи хватає тільки для знімання відео
Чи є бмс у цього акума і якщо так то яка?
Так є, Daly BMS 30A / 24V.
Є ще круті "смарт БМС" вони вміють по блютуз до телефону конектитись і показувати купу всяких характеристик.
Але на практиці я спокійно обхожусь без цього. (Хоча це виключно мій сценарій використання, думаю є купа варіантів де це буде супер корисно)
@@kantsydailo дійсно, головною перевагою смарт бмс це дані (вольтаж ампераж). Хтось скаже: для чого? Покладу китайський модуль. Але якщо збирати все компактно, то шунт який вираховує ампераж буде дуже грітися, від чого батарея буде деградувати
найкращий варіант купити акамулятор li-fe-po4 bms JK і гібридний інвертор! Гібридний інвертор буде вам і заряджати від40до80МА і давати електрику! на сьогоднішній гібридний інвертор акамулятор з бмс якщо замовляти все за кордоном і почекати місяць можна получити на виході інвертор 1.5кіловати і батарею 4кіловати ємності за 20тисяч грн. Екофлоу або блюєтті с такою ємністю будуть коштувати тисяч 100
Ecoflow River 2 (Вересень 2023) коштує 12 000 ₴
Слава Україні! Все круто працює. Але потрібно бути дуже обережним з заряджанням LiIon акумуляторів. Вони дуже чутливі до струму заряджання. Основна небезпека - вибух і пожежа.
Для цього бмс плати існують, але автору того знати не потрібно
Авторе, Ваше відео показує, що у майстерні зробили правильні розрахунки. Але треба пересвідчитись, чи правильно виставлений у самій зарядці поріг відключення зарядного пристрою при заряді. Він має бути 4,2 В х 7 = 29,4 В. Справа в тому, що li-ion акуми дуже чутливі до перезаряду. А недозаряд - то втрата ємності, хоч і допустима для акума, але це є зменшення часу роботи для користувача.
Зменшення часу роботи акума, тобто неповний розряд, може статись також, коли інвертор занадто рано відключить від себе акум. Тобто треба залізти у інвертор, і виставити там нижній поріг відключення. Він має бути не 3 В на банку, як автор вважає, а 2,5 В. На весь акум 2,5 В х 7 = 17,5 В. Більше значення цього порогу знову зменшує повну віддачу акума.
Цікаво, що написано у паспорті інвертора про нижній поріг відключення?
зарядку купуєш - 7S - на 29.4В
@@petrovukr Ти не вказав потужність зарядного пристрою, хоча напруга правильна. До того ж автор вже купив зарядку, треба лише перевірити, чи дає вона 29,4 В на холостому ході.
Літій від 3В до 2,5В віддасть добре якщо процентів 5% заряду. А от ресурс аккумів поменшає від низкого розряду.
Пошукайте даташити від брендових виробників літію. У них зазвичай є межі напруги для "постійного" використання і "екстрені". От як раз для постійного використання діапазон вужчий. Але саме для таких режимів рахують кількість циклів заряду-розряду.
@@YaroslavPastushenkoТак, Ви праві, нижче 3,0 В крива розряду різко спадає до 2,5 В, тобто заряду мало. Але перевірити реальні верхній (4,2 В х 7 = 29,4 В) і нижній (3,0 В х 7 = 21 В) пороги відключення не завадить і це легко зробити.
@@pavlosiryk3771 У вас щось все змішалося в кучу. За верхній поріг відповідає зарядка і бмс. За нижній поріг інвертор і бмс. Перевірити роботу бмс не так-то просто коли вона вже запаяна і затягнута в термоусадку.
Звраз вже можна за 15тис гре купити зарядну станцію, на 0,5 кВт/год, потужністю 500Вт...
Буде купа юсб портів, вихід 12в... В одному корпусі
Якщо пошукати , то і за 10 можна
Треба брати тільки чистий синус, бо гудять телевізори, монітори. Ноут + зарядка телефона - ок
Надивляться таких геніїв економії, потім квартири палять в щент...
7:14 Электрический двигатель, не электронный.
агм можна розряджати до 20-30%
До 50%.
В 2024 році ця тєма вже не робоча. Треба щось потужніше і на більше часу.
Хм.. Цікаве та змістовне відео ви зняли! Ех, пізно я вліз в цю тему, влітку купив просто інверторний генератор, так, все працює, але ж бензин(витрати/ціна), доводить до сказу! Віднедавна ціікавлюсь цим всім..., дивився на зарядки HTRC-35А(на Алі), але ціна біля 100$, потім у нас десь в неті бачив LiFePo на 60А за 13К (на 100А+ біля 20К), і інвертор на 500Вт Baseus за 3К+ наприклад. Недешево все це виходить, то ж дивлюсь і на всілякі Ecoflow, Bluetti...
ставьте гибридный инвертор ,это оптимальное решение . Просто поверьте - прошли все этапы энергоавтономии ,остановились на гибриде.
Дайте ссылки где все покупать.
Кинув посилання в описі до відео)
Ну так, то треба було то ще в жовтні робити
👍👍👍👍
віддам провайдеру? да зажерлись ці провайдери. Чекаємо нових відключень.
Бувають ще такі де меандр замість синусоїди, от такі для комп'ютерної техніки - смерть.
Ну, і ще для БЖ комп'ютерів що мають великий діапазон робочої напруги (110-230В, зазвичай), треба теж мати синусоїду - це корелює лише з реалізацією контроля струму у них, але все-ж - на мод.синусоїді вони будуть дзижчати чи взагалі не запускатимуться.