• Як МАКСИМОВ обіграв ШАХТАР. Футбол. Шахтар - Дніпро-1. УПЛ. 14 тур. Перший Футбольний канал. Коментатор - Володимир Голубничий. ✌️ Нас вже майже 100 000. Приєднуйтеся до нашої великої футбольної команди. Підписуйтесь на канал. ⚽️ Прямі трансляції, футбольні новини та інше.
    18.11 Україна-Косово(11.45).U-19; Вірменія-Уельс(15.40)
    19.11 Іспанія-Грузія(21.30)
    20.11 Україна-Італія(21.30)
    21.11 Словаччина-Україна(11.45).U-19; Україна-Азербайджан(19.30).U21
    🏆 Підтримайте наш соціальний проєкт "Футбол, доступний Кожному". Проєкт в першу чергу розрахований на незрячих та слабозорих людей. Але з нами - ВСІ бажаючі. Прямі аудіотрансляції матчів Національних збірних, Чемпіонат світу, Європи, Ліга Чемпіонів, Європи, Конференцій, Українська Прем’єр-Ліга, європейські чемпіонати та інші поєдинки та цікаві футбольні події:
    ☀️ Або натисніть кнопку "Спонсорувати"
    👍 Запрошуємо ВАС стати Другом-Партнером каналу "Перший Футбольний"
    Подробиці - тут:
    ua-cam.com/channels/knO.html...
    📡 Ми працюємо у радіоформаті для тих, хто з будь-яких причин не має змоги подивитися футбол чи відеоогляди. Або дивиться футбол, але слухає нашого коментатора.
    ❗️ Ми у соціальних мережах, підписуйтесь:
    FACEBOOK: / the.first.fo. .
    TELEGRAM: t.me/the_first_football
    INSTAGRAM: / 1football_c. .
    ✉️ Контакти, E-mail:
    З питань співпраці та комерційних пропозицій звертайтеся до комерційного відділу:

@1football_channel  7 місяців тому +4

Друзі, як ВАМ підсумОК цього матчу??? Пишіть! Ваша думка цікава і важлива для нас. Нас майже 100 000. Підписуйтесь на канал: ua-cam.com/users/ПершийФутбольний Трансляції: 15.11 Україна-Мальта(11.45).U-19; 17.11 Україна-Люксембург(19.40).U21; Італія-Північна Македонія(22.00); 18.11 Україна-Косово(11.45).U-19; 18.11 Вірменія-Уельс(15.40); 19.11 Іспанія-Грузія(21.30); 20.11 Україна-Італія(21.30); 21.11 Словаччина-Україна(11.45).U-19; 21.11 Україна-Азербайджан(19.30).U21. Чекаємо на Ваші коментарі.

• @user-eg9wy1lf8e
      @user-eg9wy1lf8e 7 місяців тому +2

Після перемоги Барселони,яка ні разу по воротам в ствір не вдарила,і у Шахтаря,з'явились шанси на ЛЧ,а ЛЄ вже є точно.Ця,поразка,просто Дніпро заскочив на 1 місце.Дніпро влучно бив поворотам Шахтаря.І рахунок не відповідає дійсності,того,що було на полі.Перший тайм, Шахтар мав повну перевагу,і лише раз забило.Дніпро,на 41 хвилині,вперше ударив і одразу забив.Так сталось і на 50 і 55 за ---три удари три голи--пощастило 💯 реалізація моментів,а Шахтаря ---багато марнування.

• @user-yn8jw2yk1y
    @user-yn8jw2yk1y 7 місяців тому +7

Після голу Сікана Шахтар трішки уповільнився.Вдалася втома після Барси,але це не виправдання для клубу,який прагне єврорівня.Плюс,Дніпро1-вже не команда Кучера! Команді Максимова фартонуло:3 удари,3 гіла,а Шахтарю-ні,да і треба було забивати на 1 більше.Звертаю увагу Пушича на недооцінку суперника,перебудову гри +лаву запасних та "нехватку" ще одного яскравогарного форварда!Шахтар-ми в тебе віримо!!!

• @alexbarkar
    @alexbarkar 7 місяців тому +3

Слава Україні та героям зсу і цахал! Переможемо. ❤

@alexbarkar 7 місяців тому +2

Звичайно шкода, що шахтар знову втратив важливі 3 бали, проте виграш проти барси трохи згладжує гіркий осад поразки. Зрештою нічого ще не вирішено. 😅❤

• @user-hf6zb8zl2s
    @user-hf6zb8zl2s 7 місяців тому +3

Вітаємо з яскравою перемогою Юрія Вільйовича Максимова та його хлопців Дніпро 1 на вершині турнірної таблиці українського чемпіонату це наслідок спільної праці тренера й футболістів і доказ того наскільки Юрій Максимов умілий мотиватор як він уміє в потрібний момент налаштувати гравців і саму гру задля досягнення бажаного результату Браво А у Шахтаря також всі перемоги попереду Новий думаючий тренер-творець збалансований склад уміння концентруватися.. Все це складові нинішніх і прийдешніх звитяг команди Успіхів Маріно Пушичу й Шахтарю під його керівництвом Першому футбольному незмінне спасибі за все все що ви робите До зустрічі на наступних трансляціях❤😊

@1football_channel  7 місяців тому +3

ДЯКУЄМО!!!!!!!!!!!!! Спасибі ВАМ.

@user-eg9wy1lf8e 7 місяців тому +1

Вже комент писав,а він пропав.Ну,ще напишу.Шкода,що Шахтар програв Дніпру.Я,думав,що,як почався цей матч і Шахтар забив,Шахтар не втратить перемогу,а вийшло провал,під кінець 1 тайму стала нічия.А,одразу у 2 таймі Дніпро два ще забила,і матч перейшов на спробу відігратись вже Шахтаря.Другий тайм дуже багато моментів,міг і Шахтар забити,а міг і пропустити.Але 1:3 так лишився до кінця.Дніпро вперше у сезоні заскочила на 1 місце.Шахтар теж потенційно має 30 очок бо має 2 гри в запасі,але їх ще треба зіграти на 6 очок.
    Поки,багато очок втратило Шахтар та Динамо і у них пропущені є матчі.Трійка лідерів є:Дніпро.Полісся.Кривбас.