Потрібен жорсткий регламент процесу мобілізації із обгрунтованими часовими межами підготовки та тривалого поетапного попадання на передову з відстеженням адаптації, а не кидки неготових і начебто здорових на "м'ясо" за 2 доби після 20-хвилинного "медогляду" - на полігон , і через півтора місяці - на "нуль" , і в першу ротацію - у домовину.
Доброго дня, мене зробили придатним на ВЛК. Хоча терапевт говорив що я повинен бути давно з нятий з обліку. Я після курсу лікування туберкульозу, вмене повторився рецедив, два отвори в легенях. І тепер мене штурмують з ТЦК. Що мені порадите? Дякую.
Стаття 22. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Стаття 27. Зарахування в запас. Категорії запасу 1. У запас Збройних Сил України та інших військових формувань зараховуються громадяни України, які придатні за станом здоров’я до проходження військової служби в мирний або воєнний час і не досягли граничного віку перебування в запасі. Вони перебувають на військовому обліку в районних (міських) військових комісаріатах та відповідних органах інших військових формувань. 2. Запас військовозобов’язаних поділяється на першу і другу категорії. 3. До запасу першої категорії належать військовозобов’язані, які проходили військову службу та здобули під час її проходження військово-облікову спеціальність. 4. До запасу другої категорії належать військовозобов’язані, які не здобули військово-облікової спеціальності під час проходження військової служби або не проходили військової служби. {Частина четверта статті 27 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2523-VIII від 06.09.2018} 5. Військовозобов’язані, зараховані до запасу другої категорії, у разі здобуття під час перебування в запасі або служби у військовому резерві військово-облікової спеціальності переводяться до запасу першої категорії. {Частина п'ята статті 27 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2523-VIII від 06.09.2018} {Стаття 27 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1834-VI від 21.01.2010; в редакції Закону № 1127-VII від 17.03.2014} Стаття 28. Розряди запасу та граничний вік перебування військовозобов'язаних у запасі 1. Запас військовозобов'язаних поділяється на два розряди, що встановлюються залежно від віку військовозобов'язаних. 2. Військовозобов’язані, які перебувають у запасі та мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, поділяються на розряди за віком: 1) перший розряд - до 35 років; 2) другий розряд - до 60 років. {Пункт 2 частини другої статті 28 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1604-VII від 22.07.2014} {Частина друга статті 28 в редакції Закону № 1169-VII від 27.03.2014} 3. Особи офіцерського складу, які перебувають у запасі, поділяються на розряди за віком: 1) перший розряд: молодший офіцерський склад - до 45 років; старший офіцерський склад: майор (капітан 3 рангу), підполковник (капітан 2 рангу) - до 50 років; полковник (капітан 1 рангу) - до 55 років; вищий офіцерський склад - до 60 років; 2) другий розряд: молодший та старший офіцерський склад - до 60 років; вищий офіцерський склад - до 65 років. {Пункт 2 частини третьої статті 28 в редакції Закону № 1604-VII від 22.07.2014} {Частина третя статті 28 в редакції Закону № 1169-VII від 27.03.2014} 4. Граничний вік перебування в запасі другого розряду є граничним віком перебування в запасі та у військовому резерві. {Частину п'яту статті 28 виключено на підставі Закону № 2397-VIII від 05.04.201
✅ Реєструйтесь на безкоштовні вебінари ➡ bit.ly/44oDzuo
✅ Кадровий канал новин kadroland Live - приєднуйтесь ➡ t.me/kadroland
✅ Знайомтесь з оновленою Кадровою Платформою №1 ➡ bit.ly/3JI69xg
✅ Стати передплатником ➡ bit.ly/44n7O4L
Дякую, колего! Завжди все своєчасно і зрозуміло! Стежимо далі
Очікуємо прийняття закону! Тетяна, дякую за розʼяснення
Дякую за інформацію. Очікуємо прийняття.
Дякую, Тетяно, за найсвіжішу інформацію, очікуємо прийняття
Дякую за гарну новину, сподіваюсь приймуть Закон
Дякую за оперативність!❤
Дякую за інформацію!
Дякую за оперативні новини!
Дякую!
Дякую за оперативність важливої інформації.
Дякую за вашу роботу! Кадроленд найкращі!
❤ дякую!
Дякую, Тетяна 👏 Ви все чітко та ясно пояснили!
Дякую за чудову інформацію. Ви як завжди супер.
На папері все цікаво, хоча мало віриться що в житті буде так само. Але дуже дякую за роз'яснення. З мене гарний лайк)
Дякую)
Дякую за вашу роботу
У чому сенс? До 25 років беруть лише добровольців... ті, хто в армії і їм менше 25 років там, офіційно, перебувають добровільно
А це говориться про обмежено придатних за новим законом про мобілізацію чи за старим теж бо я обмежено придатний з 2019 року і трічешки не розумію
нарешті гарні новини...очікуємо на прийняття тоді))
Очікуємо на прийняття закону
Гарні новини! Дякую
Дякую за оперативні коментарі!
Потрібен жорсткий регламент процесу мобілізації із обгрунтованими часовими межами підготовки та тривалого поетапного попадання на передову з відстеженням адаптації, а не кидки неготових і начебто здорових на "м'ясо" за 2 доби після 20-хвилинного "медогляду" - на полігон , і через півтора місяці - на "нуль" , і в першу ротацію - у домовину.
Згодні
дякую за розʼяснення, тепер очікуємо прийняття
не дня без змін
Треба всіх обмежено придатних звільняти,і
Коли буде 2 читання?
Обіцяють у Верховній Раді, що підуть за скороченою процедурою. На доопрацювання тиждень й голосування у другому читанні
Доброго дня, мене зробили придатним на ВЛК. Хоча терапевт говорив що я повинен бути давно з нятий з обліку. Я після курсу лікування туберкульозу, вмене повторився рецедив, два отвори в легенях. І тепер мене штурмують з ТЦК. Що мені порадите? Дякую.
Вам потрібно оскаржувати висновок ВЛК
Новини позитивні, це чудово, дякую. Чекаємо на підпис президента
Давно пора прийняти
Який граничний строк перебування в запасі 2 Категорії?
Стаття 22.
Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Стаття 27. Зарахування в запас. Категорії запасу
1. У запас Збройних Сил України та інших військових формувань зараховуються громадяни України, які придатні за станом здоров’я до проходження військової служби в мирний або воєнний час і не досягли граничного віку перебування в запасі. Вони перебувають на військовому обліку в районних (міських) військових комісаріатах та відповідних органах інших військових формувань.
2. Запас військовозобов’язаних поділяється на першу і другу категорії.
3. До запасу першої категорії належать військовозобов’язані, які проходили військову службу та здобули під час її проходження військово-облікову спеціальність.
4. До запасу другої категорії належать військовозобов’язані, які не здобули військово-облікової спеціальності під час проходження військової служби або не проходили військової служби.
{Частина четверта статті 27 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2523-VIII від 06.09.2018}
5. Військовозобов’язані, зараховані до запасу другої категорії, у разі здобуття під час перебування в запасі або служби у військовому резерві військово-облікової спеціальності переводяться до запасу першої категорії.
{Частина п'ята статті 27 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2523-VIII від 06.09.2018}
{Стаття 27 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1834-VI від 21.01.2010; в редакції Закону № 1127-VII від 17.03.2014}
Стаття 28. Розряди запасу та граничний вік перебування військовозобов'язаних у запасі
1. Запас військовозобов'язаних поділяється на два розряди, що встановлюються залежно від віку військовозобов'язаних.
2. Військовозобов’язані, які перебувають у запасі та мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, поділяються на розряди за віком:
1) перший розряд - до 35 років;
2) другий розряд - до 60 років.
{Пункт 2 частини другої статті 28 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1604-VII від 22.07.2014}
{Частина друга статті 28 в редакції Закону № 1169-VII від 27.03.2014}
3. Особи офіцерського складу, які перебувають у запасі, поділяються на розряди за віком:
1) перший розряд:
молодший офіцерський склад - до 45 років;
старший офіцерський склад:
майор (капітан 3 рангу), підполковник (капітан 2 рангу) - до 50 років;
полковник (капітан 1 рангу) - до 55 років;
вищий офіцерський склад - до 60 років;
2) другий розряд:
молодший та старший офіцерський склад - до 60 років;
вищий офіцерський склад - до 65 років.
{Пункт 2 частини третьої статті 28 в редакції Закону № 1604-VII від 22.07.2014}
{Частина третя статті 28 в редакції Закону № 1169-VII від 27.03.2014}
4. Граничний вік перебування в запасі другого розряду є граничним віком перебування в запасі та у військовому резерві.
{Частину п'яту статті 28 виключено на підставі Закону № 2397-VIII від 05.04.201
🥰
8) не отримали до 40-річного віку військово-облікової або спорідненої з нею спеціальності;
а 50+ коли?
Скоріше б прийняли!! 🤞🤞🤞
якщо тимчасово придатний 35 років? тощо?
Це їх не стосується