Belevingstocht 80 jaar bevrijding 13 09 2024 Valkenburg

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 8 лют 2025
  • Belevingstocht 80 jaar bevrijding trekt op vrijdag 13 september 2024 door het Limburgse land. Als eerste wordt Meerssen bezocht. In de middag rijden de militaire voertuigen door Valkenburg aan de Geul. Vele bezoekers zien de stoet voorbijtrekken.

КОМЕНТАРІ • 11

  • @JACOKoomen
    @JACOKoomen 4 місяці тому

    L.S Een bizondere optocht gelukkig werkten de weergoden mee.

    • @frankbruls
      @frankbruls  4 місяці тому

      @@JACOKoomen bedankt voor je reactie. Heb opnames gemaakt bij 3 optochten. Gelukkig bij allen was het weer goed. Fijn voor de deelnemers en toeschouwers.

  • @jaydenbruls7980
    @jaydenbruls7980 4 місяці тому +1

    Leuk😊

  • @retinaquester
    @retinaquester 4 місяці тому +1

    Mooie video. Voor de wielrenners, als je jezelf afvraagt waarom mensen een hekel aan jullie hebben. Zie hier een optocht en op 6:25 er gewoon doorheen fietsen. Op 7.49 en 8.20 worden ze actief tegen gehouden want anders waren ze er ook doorheen gefietst.

    • @frankbruls
      @frankbruls  4 місяці тому +1

      @@retinaquester dank je. Helaas zijn normen en waarden bij enkele wielrenners inderdaad ver te zoeken.

  • @dirkmul4802
    @dirkmul4802 4 місяці тому

    Oversterfte aan jeeps, maar ja als de variatie thuis bljft doe je daar niets aan.

    • @frankbruls
      @frankbruls  4 місяці тому

      @@dirkmul4802dank voor je reactie. Meer variatie was in Maastricht. Dit kun je terugkijken bij RTV Maastricht.

    • @dirkmul4802
      @dirkmul4802 4 місяці тому

      ​@@frankbruls Inderdaad mooi spul, net gekeken incl de war heroes op hun laatste benen. Maar wat variatie betreft ben ik het meest onder de indruk van Valkenswaard. Een overvloed aan in Engeland gekoesterd rijdend oorlogserfgoed ua-cam.com/video/LqtMfz_RPt4/v-deo.html

    • @frankbruls
      @frankbruls  4 місяці тому

      @@dirkmul4802 daar was inderdaad veel meer verscheidenheid.

  • @steifen404
    @steifen404 10 днів тому

    what a farbfest