Highlights | Spain vs. Poland - CEV U18 Volleyball European Championship 2024 | Bronze Medal M

@wodgag2037 Місяць тому +2

Brawo Duduś, Siurui Kociak, wklepaliscie im jak pijany Legniczanin kibicom Zagłębia. Duma rozpiera.

@sylwianowak384 Місяць тому

Czy te wszystkie torby, stroje są opisane imionami kadrowiczek/ów? Skad wiedzą, co jest czyje, jeśli wszystko takie samo?

• @fr0st613
      @fr0st613 Місяць тому +1

Grałem w różnych sportach klubowo, zazwyczaj każdy wie gdzie swoją torbę zostawił, ale zdarzaLo się, że trzeba sprawdzać po zawartości :)

• @CEVolleyball
    @CEVolleyball  Місяць тому +5

• @ILoveMetin-ie5ce
    @ILoveMetin-ie5ce Місяць тому +2

Z czego oni tak tą pałe cieszą mecz powinni wygrać gładko 3-0 a na własne zyczenie nerwówka w 5 setach...

• @mowiszimasz3506
      @mowiszimasz3506 Місяць тому

Cieszą się ze zdobycia medalu tępa pało.

• @oliviaslawinska8533
      @oliviaslawinska8533 Місяць тому

ma jakieś znaczenie jak wygrywasz? czy to 3:0 czy 3:2 wygrana to wygrana:) wygrałeś bo jesteś lepszy i zdobyłeś miejsce na podium. polecam przestań umniejszać ludziom którzy osiągnęli w ciągu 2h więcej niż ty w ostatnim czasie:) buźka

@ILoveMetin-ie5ce Місяць тому

@@oliviaslawinska8533 No na własne życzenie 5 setów i mało co nie przegrany xd 3 set pod kontrolą i potem boom oddali seta i prawie mecz

• @naauzica73
      @naauzica73 Місяць тому

​@@oliviaslawinska8533 tylko, ze w Hiszpanii malo kto gra w siatkówkę, tam jest to sport wybitnie niszowy, a nasi malo nie przegrali. Niedługo beda problemy zeby wygrywać z San Marino albo z Mongolia