Het is nu ook al de tweede aflevering achter elkaar dat Nikkie in beeld is wanneer Rik zegt "behalve de Mol die hoeft nooit naar huis". Bij aflevering 1 is dan geen kandidaat gezien maar wel een standbeeld van een vrouw en daarna een schilderij van een vrouw die gekroond wordt. Nikkie wordt door haar volgers "queen" genoemd.
Ik zit ook in een Nikkie tunnel, nu al, maar deze aflevering zag ik haar voordat ze de poort moesten doorrammen in een ton kijken(op zoek naar jokers?) begin te twijfelen aan mijn eigen tunnelvisie😂
De luiken moesten vanuit binnen opengedaan worden! Is vertelt door Rick aan het begin, dat Luik telde dus ook niet mee. Edit: Ik heb het nog niet teruggekeken, maar het lijkt erop dat niet Rick, maar Tycho dit zei.
Ik vind je aanwijzingen videos echt leuk maar je zegt best vaak dat je een hint niet heel sterk vindt maar alleen verteld omdat hij veel is binnengekomen. Ik zou eigenlijk juist wel hints willen horen die jij sterk vindt want dan kan ik dat echt meenemen voor m'n verdenkingen. Ik hoop dat je dit leest 😊 blijf vooral deze videos maken want ik vind ze echt leuk!
Merle Dekkinga nee. Want het is niet met elkaar te vergelijken. Een pistool hou je heel anders vast. Bij pijl en boog moet je er echt gevoel voor hebben want het is niet zo makkelijk als het lijkt.
Ja ik zit dus helemaal niet op Peggy, omdat alles er nu op wijst dat ze super verdacht is.. werkt bij mij altijd als omgekeerde psychologie 😂 ik kijk juist nu heel erg naar mensen waar de nadruk totaal niet op ligt
Ik las ergens dat er in aflevering 5 iets gaat gebeuren dat de kijkers zal shockeren (woorden van NPO 1). Iets wat nog nooit eerder is gebeurd. Vermoedelijk komt Horace terug (en gaat niemand meer naar huis) of er zijn 2 mollen.
Wel degelijk mogelijk! Bij WIDM België is dat afgelopen seizoen gebeurd. Een kandidaat die naar huis moest, maar nog één keer kans had om geld te verdienen, anoniem.
Ze hebben het 'elkeer over ''De Mol'', dus dat kan helemaal geen meervoud zijn. Richard Groenendijk was trouwens ook een keer 'er uit', maar kon toen ook terugkomen omdat hij werd bevrijd. Paul Rabbering kon zichzelf redden door 3 molboekjes te stelen..
Vanaf dag 1 zit ik op Nikkie. Simpele reden: haar introductie naar (maar eigenlijk namens) de mol. Haar tekst: ik ga er alles aan doen om het je zo moeilijk mogelijk te maken. Ik ga het lievelingetje van de groep worden. Succes, je gaat het nodig hebben. Dit is geen kandidatenintroductie, maar die van een mol. Klaar. Ontmanteld 😜
Waarom was tygo Jeroen en Ellie zo verdacht aan het maken? Tijdens de eerste opdracht had Jeroen dus dat briefje, waarbij Tygo het in de groep gooit. En bij opdracht 2 waarbij hij zei dat ellie niks deed
Ik begrijp de verdenking op Peggy vanwege haar opmerking, maar ik denk eerder dat het slimme montage is en Patrick haar heeft aangepraat dat dat de opdracht is. Het gaat namelijk zo: Peggy: "daar is een luik met -200, die moeten we dus níet omdraaien!?" Patrick: "nee" De bevestigende "nee" van Patrick wijst erop dat hij degene is met die opvatting in plaats van dat dit vanuit Peggy kwam. Patrick vind ik daarom meer verdacht. Verder kun je ook heel makkelijk met zo'n stok luiken sluiten. Het is eerder iets voor de mol om zo'n stok te vinden en deze te gebruiken. Daar is over nagedacht Tot slot is Patrick steeds aan het grinniken tijdens de discussie tussen Jeroen en Tygo. De rest is op de inhoud gefixeerd en het gedrag van Jeroen en Tygo. Alleen de mol geniet van dit soort foutieve aanvallen en verdachtmakingen
Ik vind je video's super leuk! In afl 1 bij kasteel van Poppi, viel mij nog iets op over Ron (mijn mol). Van de 5 oud mollen is Milouska de oudste mol uit de groep, namelijk een oud mol uit seizoen 2006. Laat Ron nou óók de oudste mol zijn van de groep (letterlijk 56 jaar). Bovendien hanteren ze dezelfde klungelige/onhandige stijl van 'mollen'. Zie geen overeenkomsten tussen de overige kandidaten en andere oud-mollen.
Ik denk dat peggy hem is. Ze verdraait telkens opdrachten, zelf in aflevering 1 begon zij erover dat het alleen maar mannennamen moesten zijn. En natuurlijk om de andere kleine aanwijzingen
@@darkienl5886 nee want als je de opdracht weet dan weet je dan het een groot nadeel is om alleen maar mannennamen op te schrijven want dan zijn er maar 2 x zo weinig mensen die je aan kan spreken, alle vrouwen kunnen niet
Ik zit volop in een Peggy tunnel. Tot nu toe zat ik ook in een Nikkie zij-tunnel maar ze deed deze afl te kandidaterige dingen (bijvoorbeeld toen 700 euro mistte bij de sloten opdracht, zei ze erg snel dat er no way was dat al die 700 euro bij Ron in de kokers zat. Een mol zou dat nooit doen). Peggy blijft daarintegen constant in de buurt van molacties te vinden.
Tygo heeft van 1996 to 1997 in een serie gespeeld genaamd Fort Alpha, wat zou kunnen slaan op de locatie met de schilden. Daarbij zat hij in deze serie op een school genaamd ‘de spiegel’. In seizoen 2, waar tygo ook in zat heeft aflevering 2 de naam ‘spiegelbeeld’. Zou dit naar tygo kunnen leiden?
Hoezo is het bij elke opdrachten met groepjes zo dat het verdelen en indelen van de groepjes op beeld staat behalve bij de tweede opdracht van deze aflevering
Ik denk dat Horence een 2e kans krijgt om terug te komen en dat niemand dat nog weet, hij bleef als laatste over, kreeg rood in een flashback en mag stiekem terug komen op 1 van de 3 plaatsen waar de auto naar toe reed, als hun opdracht slaagt. En omdat we nu weten dat hij niet de mol is, kan er niet meer op hem als mol gestemd worden in de app.🤔
In de opdracht met de luiken zie je Patrick en Peggy een huis binnengaan waar de rode luiken op de 2e of zelfs 3e verdieping zijn; in een vcolgens shot zie je Peggy binnen de keldertrap aflopen. Vond ik nogal raar als je hebt gezien dat de luiken op de bovenverdieping zijn.
Misschien een beetje ver gezocht, maar de kleur van het molboekje van dit seizoen is goud. Tevens zie je in de leader een plattegrond met gedeeltes in goud gekleurd. Zou dit kunnen slaan op Nikkie. Ze is natuurlijk erg gek op glitters en shine!
"Tygo heeft natuurlijk die speciale T-shirts uitgekozen met spiegelbeeld/symmetrie, dus hij heeft ook wat gedachten in zijn garderobe gestoken met wat hij gaat meenemen." Bij het inpakken wist hij echter niet dat er een opdracht "spiegelbeeld" genoemd zou worden, tenzij hij de mol was. Het kan toeval zijn of een hint, maar geen manier om mensen bewust op het verkeerde been te zetten.
Peggy zat in de groep met het dragen van de stenen die maar €35,- hadden meegenomen. In een shot was te zien dat Nicky samen met Nadja de balk droeg, dus toen had Peggy de mand. Had ze toen dus makkelijk er een paar uit kunnen gooien. Ze zaten ook in het groepje met de luiken en in het groepje bij het kasteel. Het valt mij op dat zij iedere keer in het groepje zit waar de mol gemold heeft. Patrick zat ook iedere keer in hetzelfde groep als Peggy, maar in de opdracht met de stenen droeg hij de gehele tijd de balk.
Mij viel iets op in de leader: Die helikopter kan misschien staan voor het jaar van Kees Tol. Kees ging namelijk met de helikopter naar de berg om de kist op te halen met geld en Kees was de mol. Is iemand die bij Kees stond in de 2e aflevering de mol? Of is het iemand (ik heb het seizoen zelf niet gezien en ik heb ook geen idee wie er aan mee heeft gedaan) die in zijn seizoen heeft meegedaan
niemand uit kees zijn seizoen doet mee. verder spraken alleen jeroen en horac met kees tol. horace is er dus uit en jeroen gaat er naar zn verspreking op de radio hoogswaarschijnlijk ook uit.
Je weet ook wel wat Tygo heeft gezegd in de biecht na de oud-mol-Inge-ontmoeting toch? Hij gaat dubbelrol spelen, hij zou hierdoor erg verdacht worden inderdaad. Maar nee, ik blijf in mn tunnel naar Nikkie!
Bij moltok op de kaart van die sleutel opdracht. Staan de naamen /crikel En bij elke naam stond een boom dicht bij. Maar Bij Rond Niet. Dus zouw dit betekenen dat Ron. Een groteren ruimte hat om te loopen?
Ik weet niet of het echt een hint is, maar mij viel het op dat tijdens de tweede opdracht muziek uit de Harry Potter films werd gebruikt, Nikkie is (of was gezien de dingen die er gebeuren met J.K. Rowling op dit moment) een potterhead. Dit is tevens niet de eerste keer dat er muziek uit de films gebruikt word tijdens opdrachten. Ik heb hem nog niet voorbij zien komen maar het viel mij best erg op.
Iets wat Peggy bij mij ook verdacht maakte is haar opmerking richting Horace nadat hij de 250 euro uit de eerste aflevering aan Ellie gaf. Hier zei ze tegen Horace: "Oh, dus nu kan je naar huis?". Vervolgens ligt Horace er per direct uit🤷🏻♂️
Hint naar Nikkie. Ik heb eens teruggekeken naar de eerste opdracht met de sloten en heb even nageteld hoeveel biljetten iedereen eigenlijk bij zich moest hebben met de shots die we te zien/horen kregen. Daarbij kwam ik tot de conclusie dat er bij 2 mensen 1 biljet miste. 1. Jeroen, maar dat werd na de opdracht duidelijk wat er met dit biljet is gebeurd en 2. Nikkie moest eigenlijk 300 euro hebben, maar laat maar 200 euro zien. Is er iets misgegaan bij het "bezorgen" van de biljetten of heeft Nikkie 1 biljet laten verdwijnen???
Maar wie zegt dat ze mochten kiezen bij de luiken of ze de luiken open wouden maken of dat ze aan de zijkant tips moesten geven we zagen opeens waar ze stonden niet perse dat ze gekozen hadden
Hint 2 van dat peggie naar de fakels wil vind ik juist niet verdacht okal zit ik wel een beetje op haar maar als mol zou je je zelf een beetje stilletjes bij die groep aan sluiten en niet zo duidelijk
Bij de luiken opdracht zijn waarschijnlijk deze 2 luiken niet open gedaan / niet meegeteld Dat zijn het luik van de bezem , en het luik van de zijkant dat Peggy voorstelde ( ik heb 2 keer gekeken je kan alle luiken vanaf de uitkijkposten zien ) dus Peggy is verdacht want dat van petrick kan nog door enthousiasme fout zijn gegaan
Bij de pijl en boog opdracht vroeg Tygo volgens mij "is iedereen geweest?" Iedereen zei ja, maar Jeroen was nog niet geweest en die zag je ook wat naar achteren lopen.
Denk ff met mij mee 🤔 Tijdens de groene schermen van de kandidaten kreeg iedereen een deuntje te horen van “Philippe Romani” behalve Ellie. Haar deuntje was van “Nick Cave & Warren Ellis” genaamd “The House”. Betekent dit iets?
Ik vind dit zo vreemd, wanneer Patrick het raam open maakt met een bezem en Peggy in het huis is, zie je Peggy een trap naar beneden lopen. Is ze dan door Patrick geroepen dat ze dat buiten het shot hebben gehouden?
De dubbele peace van tygo is gewoon iets wat hij doet. Op slam zat hij in de nieuwste aflevering van statements en deed het daar ook (als ik me dat goed herinner.
Ik heb nog een hint Op het allereerste shot van de aflevering (met de wijnflessen) staat er Tyg op en heb niet verder kunnen zien of er nog een o stond maar is dat niet een hint?🤨🤔
hoi kan je misschien een keer je punten op wie je je hebt in gezet in de app?? want jij hebt zulke goede goede tips enzo want ik zit elk jaar op de verkeerde mol!! 😬😒
Hoi Wouter Patrick zijn anti mollen actie is wel goed maar merel mol van 2019 heeft dat ook gedaan bij de opdracht met de vlag maken van Colombia toen had ze met een bezem een broek van de waslijn pakken
Het is nu ook al de tweede aflevering achter elkaar dat Nikkie in beeld is wanneer Rik zegt "behalve de Mol die hoeft nooit naar huis". Bij aflevering 1 is dan geen kandidaat gezien maar wel een standbeeld van een vrouw en daarna een schilderij van een vrouw die gekroond wordt. Nikkie wordt door haar volgers "queen" genoemd.
Ik zit ook in een Nikkie tunnel, nu al, maar deze aflevering zag ik haar voordat ze de poort moesten doorrammen in een ton kijken(op zoek naar jokers?) begin te twijfelen aan mijn eigen tunnelvisie😂
@@saratjeee Net terug gekeken, maar idd, beetje raar dat kijken in die ton. Maar heb zeker last van tunnelvisie😅
@@saratjeee ik zit ook in de Nikkie tunnel
Ik zit op Patrick 😅
@@-fifa-grinds-hd-997 Ik ook! Mede door de €1500 erbij in afl 2 (itt de rest, lijkt het, hahaha)
De luiken moesten vanuit binnen opengedaan worden!
Is vertelt door Rick aan het begin, dat Luik telde dus ook niet mee.
Edit:
Ik heb het nog niet teruggekeken, maar het lijkt erop dat niet Rick, maar Tycho dit zei.
portomanis kaas
Oh ja
Ik hoor het hem niet zeggen.
Nee dat zei hij niet. Hij zei alleen dat de luiken geopend moesten worden, en dat was gebeurd met de stok.
Dat zei Tygo, niet Rik. Maar dat zegt niet dat het geen regel was!
Ik vind je aanwijzingen videos echt leuk maar je zegt best vaak dat je een hint niet heel sterk vindt maar alleen verteld omdat hij veel is binnengekomen. Ik zou eigenlijk juist wel hints willen horen die jij sterk vindt want dan kan ik dat echt meenemen voor m'n verdenkingen. Ik hoop dat je dit leest 😊 blijf vooral deze videos maken want ik vind ze echt leuk!
die ketting van nikki is gewoon in de mode 😂
😂😂😂
Idd die ketting heeft Nikkie best vaak om 😂
Madison Iceyear yup 🤣🤣🤣
idd iedereen heeft zo’n slotje ahahah
Yo het is echt een coole serie
Waarom denkt iedereen dat je als politie leert boogschieten we leven niet in de middeleeuwen
Echt hoor dan zei me moeder ook al🤣🤦🏻♀️
Ze moet wel kunnen schieten en richten dus dit is wel iets wat ze zou moeten kunnen
@Merle Dekkinga Hoezo 'precies' lol. Pijl en boog is compleet anders dan schieten met een pistool, dat is echt niet met elkaar te vergelijken 😂
Merle Dekkinga nee. Want het is niet met elkaar te vergelijken. Een pistool hou je heel anders vast. Bij pijl en boog moet je er echt gevoel voor hebben want het is niet zo makkelijk als het lijkt.
Merle Dekkinga met pijl en boog moet je nog ver genoeg naar achter trekken, de boog is ontzettend zwaar en daardoor is het richten ook lastig
Ik denk dat Ron de mol is want hoe kan hij er anders nu nog in zitten
Vergeet niet dat de regie behoorlijk sjoemelt met de verdenkingen hé. Zou wel een briljante mol zijn.
Jochem van Gelder stuntelde ook lang door
Hij doet niks dus je zou zeggen dat hij de mol is maar ook al Ron nu wel fo niet de mol sommige kan Ron gewoon niet oden omdat hij veel tij stijf is😂
Hij kan juist makkelijk observeren door niks te doen
😁
Wouter kan je alle hoofden van elke kanidaat naast elkaar zetten van het jaar dat ze meededen, en van nu. Kijken of ze anders reageren/nerveus zijn.
Slim! Alleen van Ron zullen er weinig beelden zijn om te vergelijken denk ik zo 😂
Mijn gevoel zegt dat Peggy er binnenkort uitvliegt. Heel veel kandidaten zitten op haar en er lijken gewoon teveel hints te zijn😂🤷🏼♀️
indd, het was vorig jaar hetzelfde met leoni
Ja ik zit dus helemaal niet op Peggy, omdat alles er nu op wijst dat ze super verdacht is.. werkt bij mij altijd als omgekeerde psychologie 😂 ik kijk juist nu heel erg naar mensen waar de nadruk totaal niet op ligt
Die hint over dat ‘peace teken’ dat Tygo doet iedere aflevering, is wel erg doordacht.
Echt hé ik denk het ook
Daan De Wit ja...
ik volg tygo al jaren. en dit doet hij altijd.
Ik las ergens dat er in aflevering 5 iets gaat gebeuren dat de kijkers zal shockeren (woorden van NPO 1). Iets wat nog nooit eerder is gebeurd. Vermoedelijk komt Horace terug (en gaat niemand meer naar huis) of er zijn 2 mollen.
Wel degelijk mogelijk! Bij WIDM België is dat afgelopen seizoen gebeurd. Een kandidaat die naar huis moest, maar nog één keer kans had om geld te verdienen, anoniem.
Of er gaan er 3 naar huis
Ik hoop dat er 2 mollen zijn, dat zou ik cool zijn
Ze hebben het 'elkeer over ''De Mol'', dus dat kan helemaal geen meervoud zijn. Richard Groenendijk was trouwens ook een keer 'er uit', maar kon toen ook terugkomen omdat hij werd bevrijd. Paul Rabbering kon zichzelf redden door 3 molboekjes te stelen..
Hoezo een paar jaar terug kwam tim haars toch ook terug na weggestuurd te zijn
Ik denk dat de grootste hint deze aflevering in de schilden gaat zitten. Het is WIDM, ze kiezen die schilden niet zomaar random.
Wouter,
kijk eens goed op het moment dat Peggy het luit opent schijnt er een groene gloed door de shutters van het raam.
opent zij nu een groen luik?
Was dat niet het shirt van Nikkie?
Dat is precies wat ik dacht te zien !
Ooh wat scherp!! Nog meer bevestiging voor mijn Peggy tunnel
Danny De Koning nikkie was in een andere groep
Vanaf dag 1 zit ik op Nikkie. Simpele reden: haar introductie naar (maar eigenlijk namens) de mol. Haar tekst: ik ga er alles aan doen om het je zo moeilijk mogelijk te maken. Ik ga het lievelingetje van de groep worden. Succes, je gaat het nodig hebben. Dit is geen kandidatenintroductie, maar die van een mol. Klaar. Ontmanteld 😜
Waarom was tygo Jeroen en Ellie zo verdacht aan het maken? Tijdens de eerste opdracht had Jeroen dus dat briefje, waarbij Tygo het in de groep gooit. En bij opdracht 2 waarbij hij zei dat ellie niks deed
Ik begrijp de verdenking op Peggy vanwege haar opmerking, maar ik denk eerder dat het slimme montage is en Patrick haar heeft aangepraat dat dat de opdracht is. Het gaat namelijk zo:
Peggy: "daar is een luik met -200, die moeten we dus níet omdraaien!?"
Patrick: "nee"
De bevestigende "nee" van Patrick wijst erop dat hij degene is met die opvatting in plaats van dat dit vanuit Peggy kwam. Patrick vind ik daarom meer verdacht.
Verder kun je ook heel makkelijk met zo'n stok luiken sluiten. Het is eerder iets voor de mol om zo'n stok te vinden en deze te gebruiken. Daar is over nagedacht
Tot slot is Patrick steeds aan het grinniken tijdens de discussie tussen Jeroen en Tygo. De rest is op de inhoud gefixeerd en het gedrag van Jeroen en Tygo. Alleen de mol geniet van dit soort foutieve aanvallen en verdachtmakingen
Ik vind je video's super leuk! In afl 1 bij kasteel van Poppi, viel mij nog iets op over Ron (mijn mol). Van de 5 oud mollen is Milouska de oudste mol uit de groep, namelijk een oud mol uit seizoen 2006. Laat Ron nou óók de oudste mol zijn van de groep (letterlijk 56 jaar). Bovendien hanteren ze dezelfde klungelige/onhandige stijl van 'mollen'. Zie geen overeenkomsten tussen de overige kandidaten en andere oud-mollen.
Ik zie deze video klik er gelijk op en ben nu aan het kijken 🤣
wow
Wouter, die Pease tekens van Tygo omkeren is een M van mol
Wow goed gezien✌
Ik denk dat peggy hem is. Ze verdraait telkens opdrachten, zelf in aflevering 1 begon zij erover dat het alleen maar mannennamen moesten zijn. En natuurlijk om de andere kleine aanwijzingen
Ze was volgens mij ook de eerste die begon met de valse namen
Dat mannen namen ding is toch juist antimollen actie? Minder namen = minder geld weg
@@darkienl5886 nee want als je de opdracht weet dan weet je dan het een groot nadeel is om alleen maar mannennamen op te schrijven want dan zijn er maar 2 x zo weinig mensen die je aan kan spreken, alle vrouwen kunnen niet
Maaike van der Lijn ooh ja slim...
@@maaike4648 fair point
Ik zit volop in een Peggy tunnel. Tot nu toe zat ik ook in een Nikkie zij-tunnel maar ze deed deze afl te kandidaterige dingen (bijvoorbeeld toen 700 euro mistte bij de sloten opdracht, zei ze erg snel dat er no way was dat al die 700 euro bij Ron in de kokers zat. Een mol zou dat nooit doen). Peggy blijft daarintegen constant in de buurt van molacties te vinden.
Eyy
Je hebt je tijd verspildt
Mogelijk met ron als 2de mol? Dus twee mollen dit jaar aangezien extra jaar 2020. Lijkt mij heel leuk😂
Tygo heeft van 1996 to 1997 in een serie gespeeld genaamd Fort Alpha, wat zou kunnen slaan op de locatie met de schilden. Daarbij zat hij in deze serie op een school genaamd ‘de spiegel’. In seizoen 2, waar tygo ook in zat heeft aflevering 2 de naam ‘spiegelbeeld’. Zou dit naar tygo kunnen leiden?
Leuk shirt Wouter! Heb hem ook haha. Wel weer echt top hints!
Hoi Wouter ik heb een challenge voor je!!
Als Ron de mol is moet je hem uitnodigen voor een aflevering jungle survival!!😆😆like als dat moet--->
Hoezo is het bij elke opdrachten met groepjes zo dat het verdelen en indelen van de groepjes op beeld staat behalve bij de tweede opdracht van deze aflevering
Ik denk dat Horence een 2e kans krijgt om terug te komen en dat niemand dat nog weet, hij bleef als laatste over, kreeg rood in een flashback en mag stiekem terug komen op 1 van de 3 plaatsen waar de auto naar toe reed, als hun opdracht slaagt. En omdat we nu weten dat hij niet de mol is, kan er niet meer op hem als mol gestemd worden in de app.🤔
In de opdracht met de luiken zie je Patrick en Peggy een huis binnengaan waar de rode luiken op de 2e of zelfs 3e verdieping zijn; in een vcolgens shot zie je Peggy binnen de keldertrap aflopen. Vond ik nogal raar als je hebt gezien dat de luiken op de bovenverdieping zijn.
Je word bedankt nu zit ik nog meer in de peggy tunnel whahahahahh
Misschien een beetje ver gezocht, maar de kleur van het molboekje van dit seizoen is goud. Tevens zie je in de leader een plattegrond met gedeeltes in goud gekleurd. Zou dit kunnen slaan op Nikkie. Ze is natuurlijk erg gek op glitters en shine!
SoumSoum hierrrrr
Peggy, Nikkie 1 van hun is de mol of de winnaar
Patrick of Ellie gaan in de finalle staan met hun.
Dat is wat ik denk 😍
Het symbool wat tygo steeds doet lijkt me een tik van hem.
Bij het yt programma statements doet hij precies hetzelfde (0:44)
Waar is de extra zaterdag video?
Mensen ff respect naar Wouter 👍🏼 besef dat die de video gewoon om 2 uur een video voor ons aan het maken
Het meervoud van schild is schilden 🛡 🛡 😉
"Tygo heeft natuurlijk die speciale T-shirts uitgekozen met spiegelbeeld/symmetrie, dus hij heeft ook wat gedachten in zijn garderobe gestoken met wat hij gaat meenemen."
Bij het inpakken wist hij echter niet dat er een opdracht "spiegelbeeld" genoemd zou worden, tenzij hij de mol was. Het kan toeval zijn of een hint, maar geen manier om mensen bewust op het verkeerde been te zetten.
Wat je zij bij die 2 vingers dat betekent op de kop de M van de mol🤔
Leuke video
Peggy zat in de groep met het dragen van de stenen die maar €35,- hadden meegenomen. In een shot was te zien dat Nicky samen met Nadja de balk droeg, dus toen had Peggy de mand. Had ze toen dus makkelijk er een paar uit kunnen gooien. Ze zaten ook in het groepje met de luiken en in het groepje bij het kasteel. Het valt mij op dat zij iedere keer in het groepje zit waar de mol gemold heeft. Patrick zat ook iedere keer in hetzelfde groep als Peggy, maar in de opdracht met de stenen droeg hij de gehele tijd de balk.
Mij viel iets op in de leader: Die helikopter kan misschien staan voor het jaar van Kees Tol. Kees ging namelijk met de helikopter naar de berg om de kist op te halen met geld en Kees was de mol. Is iemand die bij Kees stond in de 2e aflevering de mol? Of is het iemand (ik heb het seizoen zelf niet gezien en ik heb ook geen idee wie er aan mee heeft gedaan) die in zijn seizoen heeft meegedaan
niemand uit kees zijn seizoen doet mee. verder spraken alleen jeroen en horac met kees tol. horace is er dus uit en jeroen gaat er naar zn verspreking op de radio hoogswaarschijnlijk ook uit.
Haha zo laat nog opnemen!
Love this
Je weet ook wel wat Tygo heeft gezegd in de biecht na de oud-mol-Inge-ontmoeting toch? Hij gaat dubbelrol spelen, hij zou hierdoor erg verdacht worden inderdaad.
Maar nee, ik blijf in mn tunnel naar Nikkie!
Bij moltok op de kaart van die sleutel opdracht.
Staan de naamen /crikel
En bij elke naam stond een boom dicht bij.
Maar Bij Rond Niet.
Dus zouw dit betekenen dat Ron. Een groteren ruimte hat om te loopen?
In de afleveringen komen er heel veel spiegels in beeld en wie staat er lang voor de spiegel Nikkie natuurlijk voor haar make-up
Eyyyyy.
Yo
In de 3e opdracht was er achtergrondmuziek van Harry Potter. De vriend van Harry heet Ron. Is dit een hint naar Ron?
Nikki heeft Engels geleerd door Harry Potter te kijken of te lezen. Dat lijkt me dan misschien logischer
Wat mij opvalt is dat bij de elaminatie, dat Nikkie tot nu toe elke keer als 3de aan de beurt is.
Is dit een tip dat zij de mol is ?
Tygo dee dat gebaren ook vaak bij de big escape
Jou video's zijn echt super tof ga zo door
Ik weet niet of het echt een hint is, maar mij viel het op dat tijdens de tweede opdracht muziek uit de Harry Potter films werd gebruikt, Nikkie is (of was gezien de dingen die er gebeuren met J.K. Rowling op dit moment) een potterhead. Dit is tevens niet de eerste keer dat er muziek uit de films gebruikt word tijdens opdrachten. Ik heb hem nog niet voorbij zien komen maar het viel mij best erg op.
Over peggie toen peggie een Luik opende zag je een groene doorschijning/reflectie
De anti hint had ik ook gezien
Iets wat Peggy bij mij ook verdacht maakte is haar opmerking richting Horace nadat hij de 250 euro uit de eerste aflevering aan Ellie gaf. Hier zei ze tegen Horace: "Oh, dus nu kan je naar huis?". Vervolgens ligt Horace er per direct uit🤷🏻♂️
Hint naar Nikkie. Ik heb eens teruggekeken naar de eerste opdracht met de sloten en heb even nageteld hoeveel biljetten iedereen eigenlijk bij zich moest hebben met de shots die we te zien/horen kregen. Daarbij kwam ik tot de conclusie dat er bij 2 mensen 1 biljet miste. 1. Jeroen, maar dat werd na de opdracht duidelijk wat er met dit biljet is gebeurd en 2. Nikkie moest eigenlijk 300 euro hebben, maar laat maar 200 euro zien. Is er iets misgegaan bij het "bezorgen" van de biljetten of heeft Nikkie 1 biljet laten verdwijnen???
Hey Wouter, je ziet dat die rode kleppen aan de luiken vast zijn gemaakt met haken, je ziet dat ook
Top video's man
Hey Wouter!!! Hoe gaat tie
Wouter op zaterdag zou er toch een exstra video komen? ❤️❤️❤️❤️heel veel liefts van Eva💜
Het dorp met de luiken was omringt door bos. Het dorp was dus het hart van het bos. Ron Boszhard....
de beste hint van wie is de mol, nicki is de mol want zij is mollig
@1:28 dat is typisch Tygo. Kijk bijvoorbeeld naar slam statements, daar doet hij dit ook.
Wat als petrick nou de luiken open deed met de bezem om te laten zien ik bespaar tijd maar zelf als mol weet dit word afgekeurd?
Mooie auto wouter het is nu mijn lievelings Tesla model S
Bij de fakkelopdracht gooit Peggy ook als eerst, onderhands. Wat natuurlijk veel minder kans heeft.
Maar wie zegt dat ze mochten kiezen bij de luiken of ze de luiken open wouden maken of dat ze aan de zijkant tips moesten geven we zagen opeens waar ze stonden niet perse dat ze gekozen hadden
Bij het intro maakt tygo het mollen teken
In het intro van widm komt een metro/tram zoiets en daar staat een 6 op en Peggy deed mee in 2006 (kan best vergezocht zijn )
Hint 2 van dat peggie naar de fakels wil vind ik juist niet verdacht okal zit ik wel een beetje op haar maar als mol zou je je zelf een beetje stilletjes bij die groep aan sluiten en niet zo duidelijk
Bij de luiken opdracht zijn waarschijnlijk deze 2 luiken niet open gedaan / niet meegeteld
Dat zijn het luik van de bezem , en het luik van de zijkant dat Peggy voorstelde ( ik heb 2 keer gekeken je kan alle luiken vanaf de uitkijkposten zien ) dus Peggy is verdacht want dat van petrick kan nog door enthousiasme fout zijn gegaan
Fantastiesche tips weer!
“Ik hoop dat Ik alle lètters had” 😂
Jeeeeeejjj weer aanwijzingen video! Ik vind deze video's super leuk blijf ze maken!😄samen met de survival natuurlijk❤
Bij de pijl en boog opdracht vroeg Tygo volgens mij "is iedereen geweest?" Iedereen zei ja, maar Jeroen was nog niet geweest en die zag je ook wat naar achteren lopen.
De regenbogen hint lijkt mij niet op Nikkie te slaan. Toen WIDM werd gefilmd was het nog niet bekend dat ze trans is
Goede hints, ga zo door!
Waar was de minecraft aflevering van gister
Peggy staat tot nu toe bijna iedere aflevering op een positie die goed is voor de mol. Ik zit behoorlijk in de Peggy tunnel.
Denk ff met mij mee 🤔
Tijdens de groene schermen van de kandidaten kreeg iedereen een deuntje te horen van “Philippe Romani” behalve Ellie. Haar deuntje was van “Nick Cave & Warren Ellis” genaamd “The House”.
Betekent dit iets?
Yes
Als je de pese tekens op de kop zet en daarna naast elkaar zet staat er een 'm oftewel mol
dat sleutelkettinkje niet te veel achter zoeken denk ik. ik volg nikkie al lang op yt en die draagt ze heel vaak.
Waarom gebruik je een filmpje van het prikbord terwijl het achter je staat😂
Ik vind dit zo vreemd, wanneer Patrick het raam open maakt met een bezem en Peggy in het huis is, zie je Peggy een trap naar beneden lopen. Is ze dan door Patrick geroepen dat ze dat buiten het shot hebben gehouden?
De dubbele peace van tygo is gewoon iets wat hij doet. Op slam zat hij in de nieuwste aflevering van statements en deed het daar ook (als ik me dat goed herinner.
Wie is er uit gegaan
Patrick gebruikt een bezemsteel om het luik te openen😳.....duwt hij daarna met diezelfde bezem het luik weer dicht??
Ben ik de enige die dit opviel: in de intro zie je een schild waar een pijl opgeschoten wordt en bij de opdracht schoot nikkie op dat bord
Like Als Je Wilt Dat Wouter wilt Steunen En Zeg Gwn dat Hij Top is
👇dit is Hoeveel mensen Naar me Luisteren
Gast kaulo simp
Ik vertrouw Patrick en Ellie
2020 2 mollen?
2020 iedereen mol?
Ik heb nog een hint
Op het allereerste shot van de aflevering (met de wijnflessen) staat er Tyg op en heb niet verder kunnen zien of er nog een o stond maar is dat niet een hint?🤨🤔
Tigo heeft de Tigo Pose
Ik denk dat door middel van die regenboog de finale voorspeld kan worden, of is dat te ver gedacht
Yeahh een nieuwe video
hoi kan je misschien een keer je punten op wie je je hebt in gezet in de app?? want jij hebt zulke goede goede tips enzo want ik zit elk jaar op de verkeerde mol!! 😬😒
Hoi Wouter Patrick zijn anti mollen actie is wel goed maar merel mol van 2019 heeft dat ook gedaan bij de opdracht met de vlag maken van Colombia toen had ze met een bezem een broek van de waslijn pakken
Als je de peas aan elkaar heb je een mol teken
Dat jij zo laat nog kan opnemen wouter