Причини відмови дитини від Першого прикорму | Проблеми з прикормом | дитячий лікар Яловчук

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 31 тра 2024
  • Зміст:
    00:00 Про що це відео
    00:15 Що таке Перший прикорм та його завдання
    02:03 Терміни Першого прикорму за рекомендаціями Європейської Асоціації дитячих гастроентерологів, гепатологів та нутриціологів
    02:54 Терміни Першого прикорму за рекомендаціями ВООЗ та МОЗ України
    03.59 Терміни Першого прикорму за BLW-стратегією
    05:09 Помилки з технікою введення прикорму за допомогою ложки
    08:00 Помилки з темпом подачі ложки
    09:04 Про одночасне привчання і до пюре з ложки, і до шматочків прикорму
    10:09 Про смак продуктів
    12:06 Про щільність продуктів
    13:10 Ігнорування ініціатив дитини
    14:08 Прорізування зубів, ГРЗ та "стрибки" у розвитку
    14:49 Коли перейти до годувань прикормом за вимогами дитини?
    16:09 У висновку
    Буває і так, що немовля відмовляється вже від перших продуктів прикорму чи не виявляє до них помітної зацікавленості. Іноді, діти починають відмовлятися від окремих продуктів чи, взагалі, від любої твердої їжі з часом, у віці старше 7-10 місяців. І хоча до цього, начебто, проблем з прикормом не було, але перші "дзвіночки" часто слід все ж шукати у невдалому знайомстві малечі ще з першими продуктами прикорму.
    Адже, якщо своєчасно розберемося з причинами труднощів годувань прикормом, то й зможемо більш швидко усунути ці проблеми та завадити формуванню негативного відношення дитини до твердої їжі, щоб вона з часом не стала "малоїжкою". Про це і йде мова у новому відео.
    Запис на консультацію онлайн в директ інстаграм @dr.yalovchuk
    Кожна окрема проблема індивідуальна, тому неможливо надати ефективні поради упродовж одного відео чи за одним запитанням (недостатньо інформації). Мені потрібно мінімум 1 година онлайн-консультації, щоб розібратися у кожній ситуації, сформувати початкову стратегію корекції харчової поведінки дитини, пояснити всі питання її мамі та супроводжувати їх до отримання позитивних результатів упродовж наступних тижнів, тому що рекомендації можуть змінюватися відповідно до реакцій малюка. Адже, всі діти різні.
    Друзі, підтримайте, будь ласка, канал підпискою та вподобайками. Далі буде цікавіше)
    #розладихарчовоїповедінки #прикорм #відмовавідприкорму #труднощізгодуванням #дитина #BLWприкорм #пюре #каша #шматочковийприкорм #неїсть #малоїсть #апетит #малоїжка #Яловчук

КОМЕНТАРІ •