Крутезний проект, збирали разом з дитиною, граємось також по черзі ) В мене навіть відео зі звуком вийшло на Лілці відтворити, написав маленький відеоплеєр щоб долучитись до флешмобу Bad Apple на : ua-cam.com/video/Hq1uq1eL9xs/v-deo.html
теж подумав, що стійку можливо було вкрутити раніше, або заздалегідь підтесати плату кардрідера. Але в цьому випадку некритично. До речі, на Лілці є декілька випадків, коли необхідно зберігати послідовність пайки наскрізного монтажу, один, пригадую, при пайці плати звуку і кнопок, другий - здається, при пайці TP4056. Тож всім рекомендую попередньо вивчити плату і її монтажні отвори. З пайкою ESP я теж помучивсь. Особливо важко далися крайні ноги (живлення і земля) - занадто близько до виступів текстоліту. Навіть пробував паяти з використанням дешевого китайського нижнього підігріву. І одразу скажу: для процесорів - краще не треба )) Після пайки новачкам також раджу продзвонити сусідні ноги (на відсутність замикання) і, де можна, ноги з зовнішніми виводами (на наявність контакту). А якщо паяєте вперше - потренуйтеся на якихось дешевих китайських збірках: годинниках, калькуляторах, радіо тощо; там вистачає наборів по 100 грн - і цікаво, і руку наб'єте
@@CtrlD-3v3 теж подумав, що стійку можливо було вкрутити раніше, або заздалегідь підтесати плату кардрідера.Але в цьому випадку некритично. До речі, на Лілці є декілька випадків, коли необхідно зберігати послідовність пайки наскрізного монтажу, один пригадую при пайці плати звуку і кнопок, другий здається при пайці TP4056. Тож всі рекомендую попередньо вивчити плату і і її монтажні отвори. З пайкою ESP теж намучивсь. Особливо важко далися крайні ноги (живлення і земля) - занадто близько до виступів текстоліту. Навіть пробував паяти з використанням дешевого нижнього підігріву з алі. І одраззу скажу - для процесорів - краще не треба )) Після пайки новачкм також раджу продзвонити сусідні ноги (на відсутність замикання) і, де можна - ноги з зовнішніми виводами - на наявність контакту. А якщо паяєте вперше - потренутеся на якихось дешевих китайських збірках: годинниках, калькуляторах, радіо тощо, там вистачає наборів по 100 грн - і цікаво, і руку наб'єте.
@@CtrlD-3v3 теж подумав, що стійку можливо було вкрутити раніше, або заздалегідь підтесати плату кардрідера. Але в цьому випадку некритично. До речі, на Лілці є декілька випадків, коли необхідно зберігати послідовність пайки наскрізного монтажу, один, пригадую, при пайці плати звуку і кнопок, другий - здається, при пайці TP4056. Тож всім рекомендую попередньо вивчити плату і її монтажні отвори. З пайкою ESP я теж помучивсь. Особливо важко далися крайні ноги (живлення і земля) - занадто близько до виступів текстоліту. Навіть пробував паяти з використанням дешевого нижнього підігріву з алі. І одраззу скажу: для процесорів - краще не треба )) Після пайки новачкам також раджу продзвонити сусідні ноги (на відсутність замикання) і, де можна, ноги з зовнішніми виводами (на наявність контакту). А якщо паяєте вперше - потренуйтеся на якихось дешевих китайських збірках: годинниках, калькуляторах, радіо тощо; там вистачає наборів по 100 грн - і цікаво, і руку наб'єте.
@@CtrlD-3v3 теж подумав, що стійку можливо було вкрутити раніше, або заздалегідь підтесати плату кардрідера. Але в цьому випадку некритично. До речі, на Лілці є декілька випадків, коли необхідно зберігати послідовність пайки наскрізного монтажу, один, пригадую, при пайці плати звуку і кнопок, другий - здається, при пайці TP4056. Тож всім рекомендую попередньо вивчити плату і її монтажні отвори. З пайкою ESP я теж помучивсь. Особливо важко далися крайні ноги (живлення і земля) - занадто близько до виступів текстоліту. Навіть пробував паяти з використанням дешевого китайського нижнього підігріву. І одразу скажу: для процесорів - краще не треба )) Після пайки новачкам також раджу продзвонити сусідні ноги (на відсутність замикання) і, де можна, ноги з зовнішніми виводами (на наявність контакту). А якщо паяєте вперше - потренуйтеся на якихось дешевих китайських збірках: годинниках, калькуляторах, радіо тощо; там вистачає наборів по 100 грн - і цікаво, і руку наб'єте.
Йой а й справді, забув про це :D Але це свідчить лише про факт з'єднання, якщо щось не буде працювати, все одно треба буде лізти в диспетчер, і дивитись чи підтягнувся драйвер
Дуже крутий проєкт. Слідкував за ним. Але замовити не встиг. Дуже швидко закінчилися. Але компоненти там стандартні, там в документації навіть є файлі kicad. Так що думаю можно і gerber файли експортувати, та замовити друк
Так! Навіть в нас можна замовити плати. Я колись думав що в нас дорого, бо 1 плата коштує як 5 на якомусь там умовному jlcpcb. Але потім дізнався що більшість ціни - це підготовка тех. процесів, тому 10 плат будуть коштувати майже стільки скільки і 1 плата, аж хочеться щось замовити)
Дійсно цікаий проект , але глянув схему і трохи засмутився. Ну блін стільки часу витратити на розробку і допустити елементарні помилки як по схемотехніці так і по компонентній базі це капец. Що вони думали використовуючи стабілізатор AMS1117 з падінням напруги в 1.1В коли живлення може бути від акб і при зарядженому акумі 4В на виході стабілізатора буде 3 чи 2.9В . Із транзистором теж не дуже правильно зробили. Хоч би одного запобіжника поставили 😂.
Там стоїть не AMS1117, а TLV1117, з кращими параметрами, ще й від STMicroelectronics. Щодо того що воно не використає всю ємність акумулятору - так, але камон. Щодо запобіжників - ви багато запобіжників бачили на девбордах?) Слід тримати в голові що це проєкт котрий в першу чергу націлений на доступність, як в плані компонентів так і в плані ціни.
@CtrlD-3v3 Так сорі там дійсно TLV1117 з напругою падіння 0.8 що не сильно краще. Тут навіть краще було б rt9193 який має менше падіння і + пін enable і тоді б не довелося городити історію з транзистором. Щодо запобіжників ок по 5В немає ну але по 3.3В де виведені піни і їх можна випадково замкнути це б не завадило і на ціну не сильно вплинуло чи резистор нульовик. По юсб також хоч би супресори для захисту від статики. Це мінімальна необхідність
@@CtrlD-3v3 Я чесно кажучи коли розробляв якісь пристрої, для себе чи комусь невеличку партію, саме з юсб ніколи ніяких захистів не ставив від статики. Тільки послідовно живленню діод і по дата лініях демпферні резистори щоб з узгодженням дифпари не гратись. І все було ок, до одного моменту, поки не спалив ноут просто підключивши ардуінку. А в ноуті дата лінії ідуть напряму в хаб (PCH) або в проц якщо він комбінований. І часто ремонт дорожче бу робочого. Тому і кажу що копієчна деталька по захисту від статики може добряче зберегти гроші.
Якщо в мене з'явиться машина часу та я зможу попасти в сша/японію 80-тих років, перше що я візьму з собою це лілку, всі будуть здивовані як такі ігри поміщаються в таку маленьку консоль а не в величезний автомат
Якщо постійно з цим працюєш, запам'ятати команду не проблема, тим паче достатньо знати англійську мову щоб зрозуміти що dmesg це скорочення від diagnostic/debug messages. Більшість команд таким чином можна дуже легко запам'ятати. dmesg має набагато ширший спектр використання, ніж просто подивитись чи підключився мікроконтролер до комп'ютеру. Мені особисто це зручніше, ніж на вінді
@@CtrlD-3v3 та це ж загальновідомо, що linux - найбільш популярна операційна система в секторі домашніх ПК якраз через user-friendly роботу в терміналі, особливо серед англомовних користувачів
Контент крутяк! Лілка теж крутяк! Але хто ж так робить? Треба мати сток, а потім рекламувати! А то виходить подивився -загорівся- перегорів/забув. А так комплект для навчання ТОП! ПС:Підписався на обох)
На вінді список девайсів pnputil /enum-devices /connected /class USB Мене взагалі усміхають персонажі, котрі не використовували вінду ні для чого окрім ігор і намагаються проводити паралелі з пінгвіном, чи якось принижувати ОСь. Так, у неї є багато беззаперечних мінусів, але суб'єктивно - у лінуга їх в рази більше. І взагалі, як казав один дядько в моєму універі - це не ОСь чогось не вміє, це ти тупий)
Принижувати вінду? Я поки навіть не починав) Я лише озвучив що dmesg в даному плані набагато зручніше ніж диспетчер пристроїв, і це дійсно так. Щодо наведеної вами команди - спеціально перезавантажився в вінду і спробував. Ну, рахувати скільки було юсб пристроїв до підключення, і після, це звісно весело. До того ж команда зовсім не дає корисної інформації, окрім PID та VID пристрою. Все окрім хабів - USB Composite Device, уто і сиди гадай де шо.
Ууу, в даному випадку обіженим персонажем виглядаєте ви. Попийте водички, перечитайте своє повідомлення, і побачите що якщо з нього забрати жовч - то воно буде навіть корисне. А поки напишіть, чим же вас образив лінукс? Він чогось не вмів? ;)
@@CtrlD-3v3 я не конкретно про вас говорю, а про товарісчєй котрі з піною на губах кричать про "маст дай! лінуг наше всьо". Я й сам користуюсь убунту сервером
@@hl_3.14 я щось писав про те що мене образив лінукс? Чи писав про те що він чогось не вміє (але не вміє і багато чого, або ж вміє але через сраку) Де ви побачили жовч в моєму коменті? Мій комент про те, що не потрібно радити людям іншу ОСь бо в цій ти щось не зміг. Як не зміг, то це проблема твоїх рук і вмісту голови а не операційки. І так, я вище писав вже, але мій домашній сервер крутиться на убунті.
Крутезний проект, збирали разом з дитиною, граємось також по черзі )
В мене навіть відео зі звуком вийшло на Лілці відтворити, написав маленький відеоплеєр щоб долучитись до флешмобу Bad Apple на :
ua-cam.com/video/Hq1uq1eL9xs/v-deo.html
Йооо, це нереально круто! Не думав що хтось вже встиг на ній Bad Apple відтворити, дуже круто вийшло!
Хехе, непогано!
Дякуємо за популяризацію Лілки, я як один з розробників(imbir - Rustilka) який теж намагається популяризувати її, теж дякую!
Дякую вам за вашу працю!
Рекомендації від UA-cam цього разу гарно попрацювали. Дякую за український контент!
дуже цікавий український проект! дякую за детальне відео!
прикольну програмку ви написали для Лілки. Котик ТОП
Дуже цікаво та круто! Буду чекати на нові партії лілки щоб теж її зібрати
теж подумав, що стійку можливо було вкрутити раніше, або заздалегідь підтесати плату кардрідера. Але в цьому випадку некритично.
До речі, на Лілці є декілька випадків, коли необхідно зберігати послідовність пайки наскрізного монтажу, один, пригадую, при пайці плати звуку і кнопок, другий - здається, при пайці TP4056. Тож всім рекомендую попередньо вивчити плату і її монтажні отвори.
З пайкою ESP я теж помучивсь. Особливо важко далися крайні ноги (живлення і земля) - занадто близько до виступів текстоліту. Навіть пробував паяти з використанням дешевого китайського нижнього підігріву. І одразу скажу: для процесорів - краще не треба )) Після пайки новачкам також раджу продзвонити сусідні ноги (на відсутність замикання) і, де можна, ноги з зовнішніми виводами (на наявність контакту).
А якщо паяєте вперше - потренуйтеся на якихось дешевих китайських збірках: годинниках, калькуляторах, радіо тощо; там вистачає наборів по 100 грн - і цікаво, і руку наб'єте
Щодо китайських конструкторів - згоден на 100%! Це дуже круто для початківців
Крутий проєкт 🔥 дякую за цікаве відео!
Ахаха, Лілкою хоче гратися навіть котик )) Крута штука! Андерсон великий молодець!
Українці неймовірні. Як же змінився ютуб за останні три роки.
Лайк! Потрібно своїх підтримати!
Запустити дум
Дум це як знак якості
дуже круте відео, але є мінус: тепер я теж хочу лілку :
Ехехе значить відос працює с:
Навіть два, її розкупили одразу 😢
також слідкую за творчістю Андерсона
Топове перекручування ножа-метелика 🙏🏻
дякую за шикарне відео, це лайк та підписка!
4:25 зайва стійка і гайка )
я теж з цим проєктом від початку, чудово що він нарешті релізувався
Ахаха, радий що зі стійкою не лише в мене так :D
Хоча теоретично її можна було закрутити до впайки модуля SD карти, але хто ж про це знав))
@@CtrlD-3v3 теж подумав, що стійку можливо було вкрутити раніше, або заздалегідь підтесати плату кардрідера.Але в цьому випадку некритично. До речі, на Лілці є декілька випадків, коли необхідно зберігати послідовність пайки наскрізного монтажу, один пригадую при пайці плати звуку і кнопок, другий здається при пайці TP4056. Тож всі рекомендую попередньо вивчити плату і і її монтажні отвори.
З пайкою ESP теж намучивсь. Особливо важко далися крайні ноги (живлення і земля) - занадто близько до виступів текстоліту. Навіть пробував паяти з використанням дешевого нижнього підігріву з алі. І одраззу скажу - для процесорів - краще не треба )) Після пайки новачкм також раджу продзвонити сусідні ноги (на відсутність замикання) і, де можна - ноги з зовнішніми виводами - на наявність контакту. А якщо паяєте вперше - потренутеся на якихось дешевих китайських збірках: годинниках, калькуляторах, радіо тощо, там вистачає наборів по 100 грн - і цікаво, і руку наб'єте.
@@CtrlD-3v3 теж подумав, що стійку можливо було вкрутити раніше, або заздалегідь підтесати плату кардрідера. Але в цьому випадку некритично.
До речі, на Лілці є декілька випадків, коли необхідно зберігати послідовність пайки наскрізного монтажу, один, пригадую, при пайці плати звуку і кнопок, другий - здається, при пайці TP4056. Тож всім рекомендую попередньо вивчити плату і її монтажні отвори.
З пайкою ESP я теж помучивсь. Особливо важко далися крайні ноги (живлення і земля) - занадто близько до виступів текстоліту. Навіть пробував паяти з використанням дешевого нижнього підігріву з алі. І одраззу скажу: для процесорів - краще не треба )) Після пайки новачкам також раджу продзвонити сусідні ноги (на відсутність замикання) і, де можна, ноги з зовнішніми виводами (на наявність контакту).
А якщо паяєте вперше - потренуйтеся на якихось дешевих китайських збірках: годинниках, калькуляторах, радіо тощо; там вистачає наборів по 100 грн - і цікаво, і руку наб'єте.
@@CtrlD-3v3 теж подумав, що стійку можливо було вкрутити раніше, або заздалегідь підтесати плату кардрідера. Але в цьому випадку некритично.
До речі, на Лілці є декілька випадків, коли необхідно зберігати послідовність пайки наскрізного монтажу, один, пригадую, при пайці плати звуку і кнопок, другий - здається, при пайці TP4056. Тож всім рекомендую попередньо вивчити плату і її монтажні отвори.
З пайкою ESP я теж помучивсь. Особливо важко далися крайні ноги (живлення і земля) - занадто близько до виступів текстоліту. Навіть пробував паяти з використанням дешевого китайського нижнього підігріву. І одразу скажу: для процесорів - краще не треба )) Після пайки новачкам також раджу продзвонити сусідні ноги (на відсутність замикання) і, де можна, ноги з зовнішніми виводами (на наявність контакту).
А якщо паяєте вперше - потренуйтеся на якихось дешевих китайських збірках: годинниках, калькуляторах, радіо тощо; там вистачає наборів по 100 грн - і цікаво, і руку наб'єте.
@@CtrlD-3v3 теж подумав, що стійку можливо було вкрутити раніше, або заздалегідь підтесати плату кардрідера. Але в цьому випадку некритично.
Я навіть не знаю, що краще: Лілка, це відео, чи вміння автора володіти ножем)
Дякую 😊
Дякую за відео! Сам поки проґавив, на третій годині після появи відео-анонсу вже не було бази :р
Окремий лайк за добірку манги :р
хехе с:
Чи може ця штука відправити повідомлення розміром 36 байт у минуле? Чи хоча б визначати поточну світову лінію.
Ахахаха, думаю якщо порт для периферії підключити мікрохвильову піч, це буде цілком реально :D
у такого англ відео булоб мільйон переглядів...
Треба і україномовний контет просувати)
@@CtrlD-3v3 та я от і просуваю)
На відновс можна просто по звуку підключення почути чи підключився гаджет чи ні
Йой а й справді, забув про це :D
Але це свідчить лише про факт з'єднання, якщо щось не буде працювати, все одно треба буде лізти в диспетчер, і дивитись чи підтягнувся драйвер
@CtrlD-3v3 Ну то таке. А так поки, що автоматичних драйверів на всі девайси в світі, ще не має.
Дуже крутий проєкт. Слідкував за ним. Але замовити не встиг. Дуже швидко закінчилися. Але компоненти там стандартні, там в документації навіть є файлі kicad. Так що думаю можно і gerber файли експортувати, та замовити друк
Так! Навіть в нас можна замовити плати. Я колись думав що в нас дорого, бо 1 плата коштує як 5 на якомусь там умовному jlcpcb. Але потім дізнався що більшість ціни - це підготовка тех. процесів, тому 10 плат будуть коштувати майже стільки скільки і 1 плата, аж хочеться щось замовити)
Слава Україні!
Героям Слава!
Де це купити?
В магазині IMRAD, інформація є тут:
lilka.dev/shop/
Але на разі на жаль всі комплекти розпродані, чекаємо нову партію
Ну дуууже цікаво! Молодці творчі хлопці!
Крута штукенція
О, відео супер, як і сама Лілка.
Сам давно збираюсь придбати і зібрати собі таку, надіюсь вона скоро знову з'явитися в продажі.
Де купити?
В магазині IMRAD, інформація є тут:
lilka.dev/shop/
Але на разі на жаль всі комплекти розпродані, чекаємо нову партію
Дійсно цікаий проект , але глянув схему і трохи засмутився. Ну блін стільки часу витратити на розробку і допустити елементарні помилки як по схемотехніці так і по компонентній базі це капец. Що вони думали використовуючи стабілізатор AMS1117 з падінням напруги в 1.1В коли живлення може бути від акб і при зарядженому акумі 4В на виході стабілізатора буде 3 чи 2.9В . Із транзистором теж не дуже правильно зробили. Хоч би одного запобіжника поставили 😂.
Там стоїть не AMS1117, а TLV1117, з кращими параметрами, ще й від STMicroelectronics. Щодо того що воно не використає всю ємність акумулятору - так, але камон. Щодо запобіжників - ви багато запобіжників бачили на девбордах?)
Слід тримати в голові що це проєкт котрий в першу чергу націлений на доступність, як в плані компонентів так і в плані ціни.
@CtrlD-3v3 Так сорі там дійсно TLV1117 з напругою падіння 0.8 що не сильно краще. Тут навіть краще було б rt9193 який має менше падіння і + пін enable і тоді б не довелося городити історію з транзистором. Щодо запобіжників ок по 5В немає ну але по 3.3В де виведені піни і їх можна випадково замкнути це б не завадило і на ціну не сильно вплинуло чи резистор нульовик. По юсб також хоч би супресори для захисту від статики. Це мінімальна необхідність
Можливо буде колись ще одна ревізія плати, і там сподіювась все це врахують)
@@CtrlD-3v3 Я чесно кажучи коли розробляв якісь пристрої, для себе чи комусь невеличку партію, саме з юсб ніколи ніяких захистів не ставив від статики. Тільки послідовно живленню діод і по дата лініях демпферні резистори щоб з узгодженням дифпари не гратись. І все було ок, до одного моменту, поки не спалив ноут просто підключивши ардуінку. А в ноуті дата лінії ідуть напряму в хаб (PCH) або в проц якщо він комбінований. І часто ремонт дорожче бу робочого. Тому і кажу що копієчна деталька по захисту від статики може добряче зберегти гроші.
Йой, якщо під таким кутом на цю ситуацію дивитись, то дійсно(
Чисто база
Кайф. Заздрю, чесно. Я провтикав момент з придбанням Лілки, а дуже хочу її придбати. Буду ловити момент. Дякую за відео!
Круто! Продовжуй, будь ласка.
Буду чекати на нові проекти. Дякую за цікавий контент.
на сайті лілки нема в наявності :(
На жаль так, чекаємо нові надходження :с
Програма з котом - геніальна!
Я геть не інженер чи програміст, але відео має нереальний вайб: від змісту, до музики. Дуже комфортно провів час (і вкрав пару треків)
+підписка
цікавий проект і огляд
Якщо в мене з'явиться машина часу та я зможу попасти в сша/японію 80-тих років, перше що я візьму з собою це лілку, всі будуть здивовані як такі ігри поміщаються в таку маленьку консоль а не в величезний автомат
ага, запускати термінал і пам'ятати команду простіше. червоні очі на 11 з 10
Якщо постійно з цим працюєш, запам'ятати команду не проблема, тим паче достатньо знати англійську мову щоб зрозуміти що dmesg це скорочення від diagnostic/debug messages. Більшість команд таким чином можна дуже легко запам'ятати. dmesg має набагато ширший спектр використання, ніж просто подивитись чи підключився мікроконтролер до комп'ютеру. Мені особисто це зручніше, ніж на вінді
@@CtrlD-3v3 та це ж загальновідомо, що linux - найбільш популярна операційна система в секторі домашніх ПК якраз через user-friendly роботу в терміналі, особливо серед англомовних користувачів
Так от хто забрав останній комплект
:D
Лишу комент для підтримки радіоаматорства в Україні
Вітання вам із діскорд спільноти 😅 І дякую за відос )
Контент крутяк! Лілка теж крутяк! Але хто ж так робить? Треба мати сток, а потім рекламувати! А то виходить подивився -загорівся- перегорів/забув. А так комплект для навчання ТОП!
ПС:Підписався на обох)
Дякую!
Так, на жаль з наявністю комплектів не дуже гарно вийшло :с
Але будемо чекати!
Вони мали сток, просто він десь години за чотири закінчився )
Нічого собі, я навіть раніше і не знав про такий проект в Україні, цікаво млідкувати ща розвитком далі
Ну і звісно за розвитком цього каналу 😊
Не знав... Дякую!
красавчик
I made something very similar using an rp2040. Дуже цікаво
Аналоговнєт по-українськи
а придбати набір де?
В магазині IMRAD. Тут є інформація:
lilka.dev/shop/
Але наразі на жаль всі комплекти розпродані. Чекаємо нових надходжень
На вінді список девайсів
pnputil /enum-devices /connected /class USB
Мене взагалі усміхають персонажі, котрі не використовували вінду ні для чого окрім ігор і намагаються проводити паралелі з пінгвіном, чи якось принижувати ОСь. Так, у неї є багато беззаперечних мінусів, але суб'єктивно - у лінуга їх в рази більше.
І взагалі, як казав один дядько в моєму універі - це не ОСь чогось не вміє, це ти тупий)
Принижувати вінду? Я поки навіть не починав)
Я лише озвучив що dmesg в даному плані набагато зручніше ніж диспетчер пристроїв, і це дійсно так.
Щодо наведеної вами команди - спеціально перезавантажився в вінду і спробував. Ну, рахувати скільки було юсб пристроїв до підключення, і після, це звісно весело. До того ж команда зовсім не дає корисної інформації, окрім PID та VID пристрою. Все окрім хабів - USB Composite Device, уто і сиди гадай де шо.
Ууу, в даному випадку обіженим персонажем виглядаєте ви. Попийте водички, перечитайте своє повідомлення, і побачите що якщо з нього забрати жовч - то воно буде навіть корисне.
А поки напишіть, чим же вас образив лінукс? Він чогось не вмів? ;)
@@CtrlD-3v3 я не конкретно про вас говорю, а про товарісчєй котрі з піною на губах кричать про "маст дай! лінуг наше всьо". Я й сам користуюсь убунту сервером
@@hl_3.14 я щось писав про те що мене образив лінукс? Чи писав про те що він чогось не вміє (але не вміє і багато чого, або ж вміє але через сраку) Де ви побачили жовч в моєму коменті? Мій комент про те, що не потрібно радити людям іншу ОСь бо в цій ти щось не зміг. Як не зміг, то це проблема твоїх рук і вмісту голови а не операційки. І так, я вище писав вже, але мій домашній сервер крутиться на убунті.
З таким великим екраном будуть лілкери всі з -10 і астегматизмом 😂
Ахаха, та вживу не все так погано) Звісно хотілось би екранчик побільше, але він тоді буде коштувати як пів цього комплекту, якщо не більше)