Brabant wonen Den Bosch waarom Vloerisolatie zo belangrijk is voor het wooncomfort.
Вставка
- Опубліковано 5 лют 2025
- BRABANT WONEN DEN BOSCH, verkoos om de vloeren niet te isoleren in Den Bosch. Dit omdat het niet zou uitmaken op het energielabel. Mijn inziens een verkeerde beslissing. Zie hier mijn mening.
Sins kort heb ik het ook onder de vloer heb veel water onder vloer.
En heb geen koude voeten meer kan lekker onder de vloer liggen top product.
Echt een aanrader 👍👍
Top !
Mooie videos
Bij ons is het ook vochtig. Maar we hebben ook regelmatig ongedierte.
Hoe gaan die daar mee om. Bij ons aan de zijkant van het huis zijn geregeld ingangen te vinden die dan onder ons huis.
Konijnen dan hoop ik? Als je ratten hebt, dan is er een ander probleem 😉. Maar idd je moet wel iets doen tegen ongedierte. Door de folie heenbijten? Hmm zou kunnen, maar dan heb je wel echt pech hoor, ik hoor die klacht eigenlijk nooit terugkomen. Kijk in een buitengebied kan vanalles gebeuren, wij moesten een keer een soort van bugalow-sta caravan isoleren. Men begreep zelf gelukkig ook dat er preventief gaas rondom moest. Daar helpen we gewoon ff mee natuurlijk. Niks is perfect en niks is overal maar ff toepasbaar. Misschien bolletjes op de bodem of schelpen ?? Maar daar kan ook weer vanalles in komen qua ongedierte. Het is altijd wat 😅
@@NielsvandenBroek01 jammer genoeg ratten😩 Gemeente krijgen ze niet weg
@@sa123456albert41 dat is heftig ! Verhuizen !!
Nee maar echt, ratten knagen alles kapot. Als je die 2 in je huis hebt, dan is isoleren niet de eerste stap. Er schijnt een man in Hamelen te wonen die begaan is met rattenvangen 😏
@@NielsvandenBroek01 die heb ik gebeld maar hij was zijn fluit kwijt😜
Het ziet er echt uit als een waterbed. Je ziet alle materialen op en neer dansen. Staat het grondwater niet veel te hoog?
Daar verander je niks aan :) maar zonder Bodemfolie kan de verdamping plaatsvinden, nu niet meer :)
@@NielsvandenBroek01 is het erg als de water onder de tonzon blijft liggen? Veroorzaakt dat geen andere problemen?
Is dit niet de woningbouw waar huurders last hadden van een hete bovenverdieping en een ijskoude benedenverdieping na een hele grote renovatie?
Klopt, in Den Bosch ! Waren ze de vloerisolatie ff vergeten . Leek op papier een slim plan. Vrienden van @yves
Hoi niels ff vraagje aan kenner 😁
Bij mij hebben ze de folie ook neergelegd gister ze hebben het in twee delen neergelegd?
Is toch de bedoeling waar het kan om het in een stuk te leggen. Mijn ruimte is 5.70 br
12 'm lang 👍
Zou je een foto kunnen toevoegen? Niels@broavloerisolatie.nl is mijn mail-adres. Maar heel zwart wit, ja wat je stelt is correct. Wat het kan, uit 1 stuk. Alleen zonder fysiek water (hoge waterstand) kan het verlijmd overlappen worden toegestaan. Toch is het bij een obstructie of inmeet fout wel eens mogelijk dat de monteur een stuk tekorte folie heeft meegenomen. Das niet erg, als hij het maar even meldt. En daarna oplost .
@@NielsvandenBroek01 zal vanavond even wat beelden door sturen het ligt nu nog gewoon los ze komen het vast zetten als de vloer/ leidingen droog zijn. Persoonlijk vind ik ook als het dan ook in een stuk. Het verloopt nogal moeizaam met hun ze hebben het al twee keer opgemeten en de electra kabels en waterslang naar de tuin liggen er ook onder.
@@qinetiqg kortgeding starten na ingebrekestelling. Dan is het zo opgelost.
@@NielsvandenBroek01 😁heb ff hartig woordje met ze gesproken nu kan het wel in een stuk 😎👍
@@qinetiqg mooi hè, hoe het werkt !
Bij mij staan de vloerbalken op stenen staanders. Zo ongeveer om de 60 cm. Hoe doe je dat dan als je plasticfolie wil aanbrengen?
Dat zou ik moeten zien eerst. Meestal maken we dan 2 aparte bakken welke we aan elkaar verlijmen :)
@@NielsvandenBroek01 er staan er een heleboel van die pilaren in onze kruipruimte. Dus maak je dan meerdere bakken?
We kunnen wat mij betreft afspreken dat je komt kijken. In het voorjaar als het iets behaaglijker is...
@@NielsvandenBroek01 ER staan een heleboel staanders in onze kruipruimte, zo uit mijn hoofd schat ik op een stuk of 20. MAken jullie dan ook meerdere aparte bakken?
Prima als je wil komen kijken. Misschien in het voorjaar, als het niet meer zo koud is...
Zeker helemaal afgekeken hoor
:)
8.9 was het.
Dank dank ! Zonder doorspoelen ? 😜
@@NielsvandenBroek01 Jazeker, was wel interessant een waterbed onder je vloer.
Vieze scam energielabels