Fradi Média | Első meccsén hőssé vált Szenes Sándor a Fradiban | 2024.06.23.

• Опубліковано 4 жов 2024
  • Fradi Média | Első meccsén hőssé vált Szenes Sándor a Fradiban | 2024.06.23.
    Eltűnt derbihősök sorozatunk negyedik részében Szenes Sándorral találkozhatnak.
    Az 56 esztendős, erdélyi származású korábbi labdarúgónk örömmel adott interjút a Fradi TV-nek. 1990 és 1993 között erősítette labdarúgó-csapatunkat, amelyben 57 bajnoki mérkőzésen 7 gólt szerzett. Ferencvárosi színekben bajnoki címet, és két Magyar Kupa-győzelmet ünnepelhetett.
    Rögtön az első mérkőzésén, 1990. augusztus 18-án örökre belopta magát szurkolóink szívébe. Az Újpest elleni bajnokin duplázott, együttesünk pedig a vezérletével kiütéses, 5-0-ás diadalt aratott a Megyeri úton.
    Iratkozz fel csatornánkra, hogy ne maradj le a FradiMédia egyetlen videójáról sem: / fradimedia