Резервне живлення багатоповерхівки в м.Київ.Робота систем опалення і водопостачання на акумуляторах.
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- В першому відео 2025 року ми вам покажемо готову систему резервного живлення багатоповерхівки в м. Київ ЖК Файна таун.
Було реалізовано резервне живлення систем опалення і водопостачання на базі інвертора Deye 3 фазного високовольтного на 15 кВт і акумуляторів Deye високовольтних, сумарно на 30 кВт/год.
Приємним бонусом стало те, що всі насоси дуже енергоефективні і не споживають багато електроенергії. - Наука та технологія
Моє вітання, чудова новина у новому році 🎉
100%
От і дочекалися, повністю реалізованого кейсу, системи резервного живлення насосів подачі води і тепла в 16 поверхівці.Пишіть ваші запитання і коментарі.
💪
А як же генератори Андрія Слободяна? Жалко, що його "прибрали", коли приступив до массового виробництва. (Не кажучи про його центро-біжний котел.)
Ви не вимірювали споживання насосів перед тим як планувати?
Заміри спец приладами не робилися, всі розрахунки базувалися на основі тех даних насосів, мін і макс потужності. Проект був запланований ще в липні, тому заміри насосів тепла зробити фізичної можливості не було.
@@FaynaSES Ясно. У нас теж робили кілька проектів по номіналу. Врешті решт самі мешканці виміряли, що змогли (водопостачання і ліфти). В підсумку вийшла багатократна економія.
АВР встановлений для переключеня між Вводами, а не для переключення на інвертор.
Система АВР має пріоритет.
Багатоповерхівка має один робочий Ввід і один резервний - це на Вході до інвертора.
АВР в Насосній і ІТП мають пріоритет на інвертор, другий Від - резервний
А що там по ліфту в 16-поверхівці?
Плани по заживленю ліфтів будемо будувати після завершення всього проекту і збору статистики про роботу системи. Важливо побачити реальне навантаження, піки, розхід акумуляторів і т д.
Можна було значно зекономити і встановити deye 12 квт 3 фази інвертор низьковольтний і deye низьковольтні акумулятори які дешевші, та і ємності стільки не треба. 15 квт-г вистачило б
Є декілька аспектів які ви не враховуєте:
1. Споживання 2, 2 кВт насосами відбувалося об 11: 30 ранку, коли всі мешканці на роботі і насоси подачі води працюють на своїх мінімальних значеннях;
2. В планах збільшувати об'єм акумуляторів , і для нас важливий час їх заряду - не більше ніж 3 - 3,5 години. Виконати такий норматив зможе лише високовольтний інвертор, так як у нього більша швидкість заряду.
3.В планах до інвертора під'єднати ще деяких споживачів енергії в будинку, саме тому нам важливий запас на перспективу.
4. Важливо щоб інвертор працював не на всю свою потужність, а мав запас міцності, це не перегріває його і продовжує срок безпроблемної служби.
Ось основні причини вибору саме високовольтного обладнання в 16 поверховому будинку.
Низьковольтні 12 кВт інвертори у нас також є але на інших будинках, де заживлено лише теплопункт, але детальніше буде окреме відео на каналі.
@@FaynaSES вибрати саме високовольтну систему було правильним рішенням. Це і масштабування в подальшому і швидкість заряджання, можливо колись захочете реалізувати дахову СЕС, через мережевий інвертор будете подавати згенеровано ЕЕ на порт GEN (довжина магістралі електропроводу з даху в підвал), і заряджати розширений парк АКБ. Тільки для масштабування високовольтних систем врахуйте, що гібридні інвертори мають бути однаковими, і батареї підключаються поокремо кожний до свого інвертора з своєю БМС відповідно, ніяких загальних шин як роблять на низьковольтних рішеннях.
Цікаво, що АВР для гібридних інверторів можна не встановлювати. Що дає практично миттєво перегодити на резервне живлення, і для чутливої техніки це буде проходити "безшовно" на резервне живлення.
АВР встановлений для переключеня між Вводами, а не для переключення на інвертор. Система має пріоритет. Багатоповерхівка має один робочий Ввід і один резервний - це на Вході до інвертора. АВР в Насосній і ІТП мають пріоритет на інвертор, другий Від - резервний
15квт дея смішно ппц )))по проекту напевно треба 50 кіловат )
Смішно лише тоді - коли не володієте достатніми данними на основі яких приймалися рішення по вибору того чи іншого обладнання. По проекту потрібно було для 16 поверхівок саме інвертор на 15 кВт.