В дитинстві я облазив всі руіни палацу , парк та костел Дороти. Шукав підземний хід до Ізяслава або до Гориня( по якому можно було пересуватись каретою). Мій прапрапрадід єсаул С 1820 по 1845 охороняв Славуцьку резиденцію Сангушків ( землю у князя його син Петро викупив на Мокроволі)- його онуки теж служили князю в Ізяславі. Підземний хід був - мій дід в дитинстві на нього натрапив ( після революції ) це був хід від палацу до усипальні костелу Дороти тоді ще Дорота була там ( потім склеп під костелом зруйнували). Костел став складом Смешторга Славути ( і ратуша теж - я з мамою туди заходив накладні здавати). А руйнували не тільки російські солдати- мародери, а й українське населення якого на той час було 30% ( евреів 45%, поляків 20%) . Українці були 3 й сорт, евреі 2 й. Так Сангушко був старий чоловік який любив свою землю свій маєток ( тоді вже все інше добро і архів було вивезено до Кракова) але не вірте що його любили українці і тому разом з росіянами ( а росіянам було за що Сангушків не любити - і за Костюшко і за адьютанта Наполеона та навіть за Москву). Не будем ідеалізувати життя під Польщею але надії на краще життя під Москвою не збулися. Як можна було зберегти свою автентичність - це загадка. А всі споруди були зведені руками українців сусіднього села Улашанівка ( його називали селом каменярів ). Хреста на куполі церкви в кінці війни ставив мій дід столяр з мокроволі. Це наша історія така яка вона є , і хоча б на копію архіва Сангушків ми маємо право. Пробуйте пиво Сангушко - його варив ще мій прапрадід з Чехії . Ніхто за нас нашу історію писати й поважати не буде - Слава Україні , Слава Славуті!
@@ИринаИльченко-и6б Неожиданный комментарий. Славуту могли называть «еврейским мистечком». Может из западных областей могли так высказать ( так как по Хмельницкой области шла граница до 39 года и линия Сталина у нас в Славуте). В Хмельницком было много русскоязычных, в Каменец Подольске нет, в Славуте были польские школы, а украинские, еврейские, немецкие были « церковноприходскими». После изгнания поляков украинский язык доминировал, даже после строительства атомки ( много русскоязычных поселились в городе и работали на аэс). Хмельницкая область очень молода и часто меняла название : мамины братья рождались в Винницкой, Каменец Подольской и Хмельницкой областях. Хмельницких назывался Проскурив . А сейчас север - «Полісся», юг «Поділля». А у Вас к Хмельниччині что то личное?
@@ЮрийТроцюк-ы8т просто я очарована природой этих мест , и ещё говорили , что какой-то пан был русско-язычным. Да и население мне очень понравилось своей добродушностью.
Я народився в Ізяславі і дуже хотів би щоб палац відновили! (у нас в місті є бізнесмен він пропонував адміністрації міста відновити палац за свої кошти, та адміністрація відмовилась!) надіюсь що колись палац відновлять, щоб наші діти бачили як жили люди сотні років тому та які споруди були раніше!
Диву даєшся, як знищена наша історія.Ми їздимо в другі країни, вражаємося їхнім старинним палацам, храмам які по теперішній час функціонують, а наші в такому занепеді.Будучи в останній подорожі в Португалії, там багато що віддано так званим бізнесиенам на відбудову щоб в подальшому розвивався туризм, бо в цьому заінтересоване саме государство, а в нас якби розвалити, і все це привело до занепаду, немає коріння, немає і росту.Дякую за чудові історії.
Дякую,що показали Славуту,та наш парк,який колись був парком біля палацу князя.Шкода,що тільки показали,але нічого не розповіли про костел св.Дороти.Адже він своєю архітектонікою нагадує костел св .Євстафія в Парижі.А ще в Славуті залишилась будівля водяного млина. Дякую за передачу .Бажаю Вам успіхів у подальшій роботі.
здесь только так всё и воспроизводится) не то, что по старинке делают с исторической архитектурой в Европе или США, где можно легко найти оригинальный дом которому 300 лет, в идеальном состоянии и без реставрации)
Ви знаєте, пане Акіме... мені дуже сподобалося, що ви задіяли в цьому проекті і 3D проектування і архіви, але...ну, принаймні я від 3d проекту очікував побачити замок в його найкращому вигляді, зі зниклими на цей час ровами, мурами і бастіонами, хоч якимись інтер'єрами, зниклими на цей час будівлями, а від архівних даних - розповідь про те, як взагалі замок з'явився, як він належав роду князів Заславських (родичів Острозьких), як він перейшов до Санґушків і таке інше. Звісно, я розумію що випуски короткі і ви були обмежені в часі, що все за 20 хвилин не розкажеш, але я чекав чогось більшого ніж короткий екскурс в історію, прогулянку руїнами і посередню 3d-модельку. Ну якось так...хоча, я сподіваюся, що по завершенню активної фази війни ви зможете почати якийсь новий проект, скажімо, про відомі магнатські міста (Острог, Ізяслав, Вишневець, Олика і ін.), розкажете про їхню інфраструктуру, як жили там люди, запросите хороших істориків і 3d-реставраторів, і покажете ці міста у всій красі. І звісно з випусками хоч би на 40хв. Ось такий проєкт я б з задоволенням подивився і навіть рекомендував би друзям.
Дорогий друже Рекомендую вам проробити самому весь об’єм праці,який робить Акім,а ми вас оцінимо )) Не маєте зовсім поваги і совісті до праці інших ,багато критики ;а ваших дій нуль )
Для того, щоб побачити замок, в його найкращому вигляді - як мінімум треба мати детальний опис усіх споруд. Зі слів, що там був рів - його не спроектуєш.
Я навчалась в Ізяславі. І весь цей час ходила на цю споруду щоб помилуватися її виглядом. А також завжди уявляла як воно виглядало коли було тільки побудовано. Шкода що не вдалося зберегти замок. Для нашої молоді було б цікаво дізнаватись про своє рідне місто такі прекрасні історії.
Дякую за фільм! У 2017 році,мандруючи Україною побував в Ізяславі,Славуті, Антонінах і ще в різних вартих уваги населених пунктах чотирьох областей. Крім палацу, монастиря бернардинів,костелу про які йшла мова, ще є приміщення скарбниці,яке як і палац знаходиться у жалюгідному стані, а шкода!
Все повторюється...гребана Росія. Бо стільки хотіли стерти історії з пам'яті. Та я гадаю, що ця війна,яка зараз- це їх остання війна. Дякую, Акиме! Дуже цінні Ваші проекти !!!
Надіюсь, по завершенню війни, ми, українці, будемо більше цінувати свою історію і бережніше ставитися до історичної спадщини. А на державному рівні будемо все відновлювати і берегти!!!
Дякую за відео! Проект реконструкції палацу з замком уже починав розроблятися, брав участь у цьому як геодезист, але це було у січні-лютому 2022. З початком війни поки що, на жаль, роботи призупинено...
Обожнюю Ваші історії, у нас на Білогірщині теж був чудовий замок, який на жаль зруйнований, і навіть зображення не збереглось. Було б дуже добре ось так відновити таку чудову споруду.
Ніколи не думала, що побачу своє рідне місто Ізяслав у якомусь репортажі. І ніколи не думала, що хтось так буде захоплюватися замком Сангушко, повз якого я так часто прохожу. Дякую, за репортаж я дізналась багато нового про цю споруду. І зараз я думаю, що нам ще в Ізяславі пощастило, що від замку щось залишилось на відміну від Славути.
Краса в очах того, хто на неї дивиться)). Нехай таких очей буде якомога більше! І нехай знайдуться кошти на відновлення наших замків. Вони прекрасні навіть зараз, коли мало що від них залишилося. Хочу побачити їх у всій красі, реставровпними та відбудованими
Мурахи по шкірі , як це все зворушливо .. дуже шкода і тих багатіїв яки начебто і село тримали і людям роботу давали і такий кінець . Дякую вам за вашу роботу і історію України яку від нас приховували
Дуже цікаво дивитися ваші історії завжди із нетерпінням чекаю на нові серії дуже шкода що у нас нічого не зберегли на заході теж є багато історичних палаців було би добре якщо ви про них теж розповіли . Ми із друзями також відвідуємо такі зруйновані памятки і нам завжди шкода що їх доводять до такого стану. було б добре якщо ці всі памятки відновили це ж наша історія тай і туристів би побільшало із сусідніх країн. я дякую вам за вашу роботу продовжуйте так далі можливо за допомогою вас у нас почнуть це все відновлювати!
Завдяки вашому проекту в мене наче відкрилося друге дихання. Хочеться людському оку донести цікаву інформацію щодо наших місцевих пам'яток. А вам бажаю нових класних проектів! Вони дуже цікаві!!!
Скільки дивишся подібних історій і переконуєшся- Росія : країна варварів, для яких немає нічого святого!Як можна брати те, що тобі не належить і руйнувати такі шедеври архітектури!
Я в захваті від цих історій, приємно бачити і слухати вас пане Акім. І хотіла б побачити таку історію за володіння графа Воронцова в с. Мошни Черкаської області, там теж багато чого збереглося до нашого часу.
Дуже гарне відео. Дякую за вашу роботу. Це дуже чудово не тільки знати історію, але й бачити (хоча б приблизно) який вигляд мали замки та інші будівлі ~100 років тому. Бажаю вашій команді успіхів💛💙
Виникає питання, чому ні одному олігарху,в якого є міліони,не хочеться ввійти в історію, як меценат, який відтворив та зберіг для майбутніх поколінь такі цінні історичні пам'ятки культури .
Ще навколо Ізяславського замку був рів з кам'яними містками. При візуалізації була б набагато крутіша картинка) В дитинстві багато сперечались з друзями що за кімната з "саркофагом", а то виявилась банальна військова кухня) Про пропавші скарби нічого не знав (і добре, а то став би чорним археологом). Ще ходили легенди, що від замку під річкою проходив підземний тунель... Автору відео ДУЖЕ дякую за якісний матеріал і детальну історію Сангушків. Якщо в супермаркетах побачите пиво "Князь Сангушко" - рекомендую! Окремий привіт Віктору Анатолійовичу і всьому Ізяславу😉
Вау,реально круто!Ви дуже гарно і так правильно розповідаєте.Мені дуууже сподобалося відео.Дякуємо за такі чудові кадри і розповіді.З повагою Аміна(зі Славути).👍👍❤❤❤
Який жаль та сором, що ці споруди в такому жахливому стані! Якби їх зберігали та реставрували, до них би їхали тисячі туристів та привозили свої гроші до цих містечок. Місцевим мешканцям, та і владі (чиновникам) була би користь! Але ні, все зруйнували, понівечили, занедбали. Натомість у можновладців яхти, маєтки, лімузини, на це грошей вистачає. Сором!
Дякую вам за ці історії нашої землі. А уявіть, як би відреєструвати ці замки скільки було б туристів, якби це допомогло нашій країні, нашим дітям. Маю надію, що після війни ми будем шанувати свою історію та відновлювати історичні пам'ятки. Все буде Україна 💙💙🙏💋❤️
К сожалению,мы очень мало знаем о своей истории.Дворцы Крыма были все время на слуху.Я и не думала,что у нас столько потрясающих памяток истории.Большое спасибо команде за её работу!Очень жаль,что такая краса не сохранилась.Надеюсь,что после перемоги у Украины будет возможность восстановить архитектурные шедевры и гордиться ими,как и всей Украиной, и героическим народом.
Я живу в Гордоку у Львівському районі . В школі мені розповідали дуже багато історій про мій край . Наприклад що перша згадка була у?1213р , а магдебурське місто отримало у 1387 . Що колись тут був процвітаючий край і жили тільки можновладці . О одна із найцікавіших є що польський король Владислав 2 Ягайло дуже любив цю місцину тому що тут було надзвичайно красиво , було багато дичини . Тому перед смерть наказав тіло поховати в Польщі , а серце в Городку !
Mam nadzieję, że pałac uda się kiedyś odbudować. Mógłby się w nim mieścić na przykład hotel, żeby budynek na siebie zarabiał. To nasza wspólna historia - byłoby szkoda, gdyby przepadła.
tak, szkoda takiego zniszczenia, ale to wynik okupacji moskiewskiej. Pokonajmy przeklętych Moskali i wciąż odbudowujmy! Dziękuję, bracia polscy, za wsparcie i zrozumienie!
@@tamik7168 A czyja? Dzisiaj nie da się jednoznacznie określić dziedzica tej spuścizny jaką była kultura rodów magnackich na ziemiach ukrainnych. Nie ma już Rzeczpospolitej i jej szlachty, zostają nasze nowoczesne narody, polski i ukraiński, które mogą się do tego dziedzictwa odnosić.
Як боляче дивитись на таку красу , але в такому стані "нікому не потрібному" ми всі їдемо кудись , а треба щоб всі їхали до нас . Бо ми не гірші , ми теж можемо , але потрібно робити так щоб було куди їхати . Берегти треба історію
У Ізяславі , ще є такі храми Як Іоана Хрестителя , який під час війни зробили водонапірною вежею , через це вона дуже зруйнована , але стіни так само ще стоять , ходять легенди , що колись там знайшли труни де були поховані власники, про скарбницю про яку писали у коментарях , на жаль вхід туди забетонували і всі підземні ходи які були.
Другий сезон дивитись тут:
ua-cam.com/play/PLf7WNRsk3qtZd_K5O1E55oA7YJjm4OiFH.html
Будь ласка, робіть таких випусків побільше🙏Подібні істоії - наша пам’ять, совість і душа.
Azow-Nawoz dla polej Donbassa bo wyszka dla bandytow .
В дитинстві я облазив всі руіни палацу , парк та костел Дороти. Шукав підземний хід до Ізяслава або до Гориня( по якому можно було пересуватись каретою). Мій прапрапрадід єсаул С 1820 по 1845 охороняв Славуцьку резиденцію Сангушків ( землю у князя його син Петро викупив на Мокроволі)- його онуки теж служили князю в Ізяславі. Підземний хід був - мій дід в дитинстві на нього натрапив ( після революції ) це був хід від палацу до усипальні костелу Дороти тоді ще Дорота була там ( потім склеп під костелом зруйнували). Костел став складом Смешторга Славути ( і ратуша теж - я з мамою туди заходив накладні здавати). А руйнували не тільки російські солдати- мародери, а й українське населення якого на той час було 30% ( евреів 45%, поляків 20%) . Українці були 3 й сорт, евреі 2 й. Так Сангушко був старий чоловік який любив свою землю свій маєток ( тоді вже все інше добро і архів було вивезено до Кракова) але не вірте що його любили українці і тому разом з росіянами ( а росіянам було за що Сангушків не любити - і за Костюшко і за адьютанта Наполеона та навіть за Москву). Не будем ідеалізувати життя під Польщею але надії на краще життя під Москвою не збулися. Як можна було зберегти свою автентичність - це загадка. А всі споруди були зведені руками українців сусіднього села Улашанівка ( його називали селом каменярів ). Хреста на куполі церкви в кінці війни ставив мій дід столяр з мокроволі. Це наша історія така яка вона є , і хоча б на копію архіва Сангушків ми маємо право. Пробуйте пиво Сангушко - його варив ще мій прапрадід з Чехії . Ніхто за нас нашу історію писати й поважати не буде - Слава Україні , Слава Славуті!
Насколько я знаю что Хмельниччину называют кацапией ?
@@ИринаИльченко-и6б Неожиданный комментарий. Славуту могли называть «еврейским мистечком». Может из западных областей могли так высказать ( так как по Хмельницкой области шла граница до 39 года и линия Сталина у нас в Славуте). В Хмельницком было много русскоязычных, в Каменец Подольске нет, в Славуте были польские школы, а украинские, еврейские, немецкие были « церковноприходскими». После изгнания поляков украинский язык доминировал, даже после строительства атомки ( много русскоязычных поселились в городе и работали на аэс). Хмельницкая область очень молода и часто меняла название : мамины братья рождались в Винницкой, Каменец Подольской и Хмельницкой областях. Хмельницких назывался Проскурив . А сейчас север - «Полісся», юг «Поділля». А у Вас к Хмельниччині что то личное?
@@ЮрийТроцюк-ы8т просто я очарована природой этих мест , и ещё говорили , что какой-то пан был русско-язычным. Да и население мне очень понравилось своей добродушностью.
@@ИринаИльченко-и6бніхто так не називав пишите проте чого не знаєте
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Я народився в Ізяславі і дуже хотів би щоб палац відновили! (у нас в місті є бізнесмен він пропонував адміністрації міста відновити палац за свої кошти, та адміністрація відмовилась!) надіюсь що колись палац відновлять, щоб наші діти бачили як жили люди сотні років тому та які споруди були раніше!
Навряд чи є в того бізнесмена такі гроші...
Це скоріше з відділу фантастики.
Диву даєшся, як знищена наша історія.Ми їздимо в другі країни, вражаємося їхнім старинним палацам, храмам які по теперішній час функціонують, а наші в такому занепеді.Будучи в останній подорожі в Португалії, там багато що віддано так званим бізнесиенам на відбудову щоб в подальшому розвивався туризм, бо в цьому заінтересоване саме государство, а в нас якби розвалити, і все це привело до занепаду, немає коріння, немає і росту.Дякую за чудові історії.
"УВІРВАЛИСЬ ЛЮДИ, ЯКІ ЖИЛИ ПО СУСІДСТВУ, ПОГРАБУВАЛИ ТА СПАЛИЛИ ПАЛАЦ"!!! В ЦЬОМУ ВСЯ СУТЬ МОРАЛЬННИХ ЦІННОСТЕЙ.
@@nickdegodyuk8990 Є така річ, як залучати інвестиції ;)
Моя Славута!!! Дякую!!!👏👏👏
Дякую,що показали Славуту,та наш парк,який колись був парком біля палацу князя.Шкода,що тільки показали,але нічого не розповіли про костел св.Дороти.Адже він своєю архітектонікою нагадує костел св .Євстафія в Парижі.А ще в Славуті залишилась будівля водяного млина. Дякую за передачу .Бажаю Вам успіхів у подальшій роботі.
Обожнюю контент Акіма Галімова. І знову цікава захоплива історія. Дякую за вашу роботу. 💙💛🇺🇦
Польша вводит войска на Украину [Руслан Осташко. СТРИМ]
@@wladimirnowak8797іди поспи
@wladimirnowak8797 хворе.
Це неймовірно красиво дивитися як за сучасних технологій можна відтворити те що було зруйноване. Дякую за вашу роботу
здесь только так всё и воспроизводится) не то, что по старинке делают с исторической архитектурой в Европе или США, где можно легко найти оригинальный дом которому 300 лет, в идеальном состоянии и без реставрации)
Дякую за Ізяслав! Це неймовірно!
Чекав знетерпіням дякую вам за повернення нашої Української Історії слава Україні
Ми зовсім не знаємо своєї історії, дякую Вам. Продовжуйте будь ласка, це Велика Справа)
Польша вводит войска на Украину [Руслан Осташко. СТРИМ]
@@wladimirnowak8797 Хоть бы одного солдатика увидеть.
@@igormarchyk4175 witajta w Polsce bo Bandersztat to Polska plus ...Bandersztat
@@wladimirnowak8797 іди лісом, телепень.
@@irynanechypor3383 Pozdrawliaju, ziono sataninsk9ij projekt nazi Bandersztat zakryt bo wse bude Ukraina kwiatucza
Ви знаєте, пане Акіме... мені дуже сподобалося, що ви задіяли в цьому проекті і 3D проектування і архіви, але...ну, принаймні я від 3d проекту очікував побачити замок в його найкращому вигляді, зі зниклими на цей час ровами, мурами і бастіонами, хоч якимись інтер'єрами, зниклими на цей час будівлями, а від архівних даних - розповідь про те, як взагалі замок з'явився, як він належав роду князів Заславських (родичів Острозьких), як він перейшов до Санґушків і таке інше. Звісно, я розумію що випуски короткі і ви були обмежені в часі, що все за 20 хвилин не розкажеш, але я чекав чогось більшого ніж короткий екскурс в історію, прогулянку руїнами і посередню 3d-модельку. Ну якось так...хоча, я сподіваюся, що по завершенню активної фази війни ви зможете почати якийсь новий проект, скажімо, про відомі магнатські міста (Острог, Ізяслав, Вишневець, Олика і ін.), розкажете про їхню інфраструктуру, як жили там люди, запросите хороших істориків і 3d-реставраторів, і покажете ці міста у всій красі. І звісно з випусками хоч би на 40хв. Ось такий проєкт я б з задоволенням подивився і навіть рекомендував би друзям.
Дорогий друже
Рекомендую вам проробити самому весь об’єм праці,який робить Акім,а ми вас оцінимо ))
Не маєте зовсім поваги і совісті до праці інших ,багато критики ;а ваших дій нуль )
А я і цей проект відіслав і друзям і родичам...
Для того, щоб побачити замок, в його найкращому вигляді - як мінімум треба мати детальний опис усіх споруд. Зі слів, що там був рів - його не спроектуєш.
Я навчалась в Ізяславі. І весь цей час ходила на цю споруду щоб помилуватися її виглядом. А також завжди уявляла як воно виглядало коли було тільки побудовано. Шкода що не вдалося зберегти замок. Для нашої молоді було б цікаво дізнаватись про своє рідне місто такі прекрасні історії.
В селі Стригани, біля Славути, є ще палац Четвертинських, він в стані кращому ніж Ізяславський, але потребує реставрації. В нього також цікава історія
Дякую за фільм!
У 2017 році,мандруючи Україною побував в Ізяславі,Славуті, Антонінах і ще в різних вартих уваги населених пунктах чотирьох областей.
Крім палацу, монастиря бернардинів,костелу про які йшла мова, ще є приміщення скарбниці,яке як і палац знаходиться у жалюгідному стані, а шкода!
Все повторюється...гребана Росія. Бо стільки хотіли стерти історії з пам'яті. Та я гадаю, що ця війна,яка зараз- це їх остання війна. Дякую, Акиме! Дуже цінні Ваші проекти !!!
Те відчуття, коли ти народилася в Ізяславі, а живеш в Славуті ❤️
І я так само)
@@ВеронікаЛевік и я
Ізяславський район-Славута
Народився в Нетішині, буваю в Острозі, живу в Славуті, їжджу до брата в Ізяслав. Місця з історією, але зі знищеною історією
@@RBN25 В Острозі ще не все занедбали.
Яка краса,шкода,що пам'ятка зруйнована.
Надіюсь, по завершенню війни, ми, українці, будемо більше цінувати свою історію і бережніше ставитися до історичної спадщини. А на державному рівні будемо все відновлювати і берегти!!!
Дякую за відео! Проект реконструкції палацу з замком уже починав розроблятися, брав участь у цьому як геодезист, але це було у січні-лютому 2022. З початком війни поки що, на жаль, роботи призупинено...
Обожнюю Ваші історії, у нас на Білогірщині теж був чудовий замок, який на жаль зруйнований, і навіть зображення не збереглось. Було б дуже добре ось так відновити таку чудову споруду.
@@nikolai.82 він був зруйнований ще у XVIII ст.
Неймовірна історія! Дякую, Акіме, за все те, що Ви робите! Це безцінний вклад в повернення нашої історії!
Дякую за бомбезну історію! 😍🤩🥰💋💙💛💯💥💫🔥💣🇺🇦👍🤘🤟👌✌👏✊👊
Ніколи не думала, що побачу своє рідне місто Ізяслав у якомусь репортажі. І ніколи не думала, що хтось так буде захоплюватися замком Сангушко, повз якого я так часто прохожу. Дякую, за репортаж я дізналась багато нового про цю споруду. І зараз я думаю, що нам ще в Ізяславі пощастило, що від замку щось залишилось на відміну від Славути.
Рідний, красивий і найрідніший Ізяслав❤️❤️❤️Дякую за ваше відео💖
Моя рідна земля! Яка ж ти прекрасна!Яка багата історія! І завжди знаходиться ворог який хоче все знищити...
Красно дякую за такі цікаві випуски )
Як завжди - круто!!! Дякуємо за такій матеріал♥️
Дякую. Дуже цікаво послухати, бачити сумно історію на Українській землі. Продовжуйте. Може щось зміниться у мисленні українських людей
Дуже цікаво про палац Сангушків в Ізяславі, треба колись буде заїхати подивитися 😊
Краса в очах того, хто на неї дивиться)). Нехай таких очей буде якомога більше! І нехай знайдуться кошти на відновлення наших замків. Вони прекрасні навіть зараз, коли мало що від них залишилося. Хочу побачити їх у всій красі, реставровпними та відбудованими
Це неймовірні відео! Дякую за вашу роботу ❤❤❤
Яка колосальна робота проведена . Шкода що воно все в такому стані … хочу більше таких відео!
Щиро дякую за Вашу неймовірну роботу Акіме і всієї Вашої команди!
Мурахи по шкірі , як це все зворушливо .. дуже шкода і тих багатіїв яки начебто і село тримали і людям роботу давали і такий кінець . Дякую вам за вашу роботу і історію України яку від нас приховували
Це просто неймовірно. Щиро дякую за вашу роботу.
Дякую за розповідь! Це неймовірна історія! І дуже прикро...
Дуже цікаво дивитися ваші історії завжди із нетерпінням чекаю на нові серії
дуже шкода що у нас нічого не зберегли
на заході теж є багато історичних палаців було би добре якщо ви про них теж розповіли .
Ми із друзями також відвідуємо такі зруйновані памятки і нам завжди шкода що їх доводять до такого стану. було б добре якщо ці всі памятки відновили це ж наша історія тай і туристів би побільшало із сусідніх країн. я дякую вам за вашу роботу продовжуйте так далі можливо за допомогою вас у нас почнуть це все відновлювати!
Дякую. Дуже цікаво. Робите гарну справу!
Завдяки вашому проекту в мене наче відкрилося друге дихання. Хочеться людському оку донести цікаву інформацію щодо наших місцевих пам'яток. А вам бажаю нових класних проектів! Вони дуже цікаві!!!
Дуже дякую ❤❤❤
Як приємно спостерігати рідне місто😍
Знову щось цікаве та пізнавальне ,дякую за вашу роботу.
Польша вводит войска на Украину [Руслан Осташко. СТРИМ]
Була в Славуті сто разів. Відчувала що там багато цікавого. Наступного разу обов'язково відвідаємо історичні місця.
Скільки дивишся подібних історій і переконуєшся- Росія : країна варварів, для яких немає нічого святого!Як можна брати те, що тобі не належить і руйнувати такі шедеври архітектури!
Вони і тепер нам все руйнуют.Варвари,орки це все рашизм .
Таакк!!
Не згодна,бо самі ізяславчани зруйнували цей палац...як і костел св.Івана Хрестителя...такшо...
@@БогданаМазур-я2ъ до усі трагедій з викраденням історії пов'язані росіяни, ось, що хотіла донести ця пані
@@анастасіямарек хіба з історії,але руйнування,то вже страва рук людей конкретних...
Я в захваті від цих історій, приємно бачити і слухати вас пане Акім. І хотіла б побачити таку історію за володіння графа Воронцова в с. Мошни Черкаської області, там теж багато чого збереглося до нашого часу.
Віктор Петрович мій вчитель з історії .Місто без сумніву гарне ,і неповторне,мальовниче .Все дитинство на стінах палацу провів😊
Мій Ізяслав❤️😍
Ізяслав на зв'язку
Те відчуття , коли народилась в Славуті і тішишся , що більше людей будуть знати це місто і не плутати з Славутичем)
Просто обожаю репортажи и фильмы от этого молодого журналиста, очень интересно
Надзвичайно вдячна за вашу розповидь
Дуже гарне відео. Дякую за вашу роботу.
Це дуже чудово не тільки знати історію, але й бачити (хоча б приблизно) який вигляд мали замки та інші будівлі ~100 років тому.
Бажаю вашій команді успіхів💛💙
ПРЕКРАНА передача!!!!
ДЯКУЮ!
Дякуємо за таку цікаву та цінну інформацію.Продовжуйте, будь ласка, далі
Виникає питання, чому ні одному олігарху,в якого є міліони,не хочеться ввійти в історію, як меценат, який відтворив та зберіг для майбутніх поколінь такі цінні історичні пам'ятки культури .
Крута робота,як завжди на високому рівні !
Кожного разу, завдяки вашій неоціненній величезній праці, я дізнаюся багато нового! Велике Вам спасибі! ❤️👍💙💛
Дякуэмо Акиме дай боже вам здоровья миру
Дякую! Як завжди, неперевершено!
Ще навколо Ізяславського замку був рів з кам'яними містками. При візуалізації була б набагато крутіша картинка) В дитинстві багато сперечались з друзями що за кімната з "саркофагом", а то виявилась банальна військова кухня) Про пропавші скарби нічого не знав (і добре, а то став би чорним археологом). Ще ходили легенди, що від замку під річкою проходив підземний тунель...
Автору відео ДУЖЕ дякую за якісний матеріал і детальну історію Сангушків. Якщо в супермаркетах побачите пиво "Князь Сангушко" - рекомендую! Окремий привіт Віктору Анатолійовичу і всьому Ізяславу😉
Дякую за Вашу неймовірну роботу❤
Супер 🙏 дякую 👍
Новий проект Акіма Галімова? Дякую! По ваших фільмах потрібно вивчати нашу правдиву історію!
Дякуємо за вашу роботу! Це дуже важлива праця!
Вау,реально круто!Ви дуже гарно і так правильно розповідаєте.Мені дуууже сподобалося відео.Дякуємо за такі чудові кадри і розповіді.З повагою Аміна(зі Славути).👍👍❤❤❤
Обожнюю ваші програми , дякую !
Дуже цікаве відео.Подяка.
Це неймовірно цікаво і пізнано, дякую!
Я шокована історією, бо я родом зі Славуту вшоке, дякую
Може ми і не знаем всю свою історію,,але ми...українці, можем цінувати те що маємо!
Який жаль та сором, що ці споруди в такому жахливому стані! Якби їх зберігали та реставрували, до них би їхали тисячі туристів та привозили свої гроші до цих містечок. Місцевим мешканцям, та і владі (чиновникам) була би користь! Але ні, все зруйнували, понівечили, занедбали. Натомість у можновладців яхти, маєтки, лімузини, на це грошей вистачає. Сором!
Як цікаво чути цю історію рідного міста😍
Нереально цікаво дізнаватися нові факти та як все виглядало раніше👍🏻❤️
Чудовий випуск про мій рідний край!
Дякую вам за ці історії нашої землі. А уявіть, як би відреєструвати ці замки скільки було б туристів, якби це допомогло нашій країні, нашим дітям. Маю надію, що після війни ми будем шанувати свою історію та відновлювати історичні пам'ятки. Все буде Україна 💙💙🙏💋❤️
Я як раз зараз в Ізяславі💔💔 кайф!
Дякую!
Дякую за чудовий репортаж про моє рідне місто
Неймовірне відео - дякую! Дуже хочеться, щоб такі замки були відновлені...
Сподіваюся на серію про палац у Яготині) Дякую за вашу роботу, дуже пізнавально.
Польша вводит войска на Украину [Руслан Осташко. СТРИМ]
Хворий, заспокойся!@@wladimirnowak8797
Неймовірно цікаво. Дякую!💗
Моє рідне місто 😍
Скучив за ним вже 🥲
Дякую Вам, дуже цікаві факти.
Ще раз підтверджує, там де россія, там розруха та мародерство.
К сожалению,мы очень мало знаем о своей истории.Дворцы Крыма были все время на слуху.Я и не думала,что у нас столько потрясающих памяток истории.Большое спасибо команде за её работу!Очень жаль,что такая краса не сохранилась.Надеюсь,что после перемоги у Украины будет возможность восстановить архитектурные шедевры и гордиться ими,как и всей Украиной, и героическим народом.
Акім ти кращий ,відоси супер
У якого народу така увага до пам'яток та історії.
Я живу в Гордоку у Львівському районі . В школі мені розповідали дуже багато історій про мій край . Наприклад що перша згадка була у?1213р , а магдебурське місто отримало у 1387 . Що колись тут був процвітаючий край і жили тільки можновладці . О одна із найцікавіших є що польський король Владислав 2 Ягайло дуже любив цю місцину тому що тут було надзвичайно красиво , було багато дичини . Тому перед смерть наказав тіло поховати в Польщі , а серце в Городку !
Дякую за круте відео!😊
Я скрізь там дитинство проводив.. супер історія! Багато нового дізнався!
Яка прекрасна наша Україна🥰
Zniszczyliście to co Polacy zbudowali.
Моя рідна Славута 🥰
Дякую за вашу працю ❤
Неймовірно цікаві відео ))) Дякую за ваш внесок ❤
Запрошую в Чорний Острів 😊в нас теж великий історичний спадок 😉
Яка багата і велична наша історія
Mam nadzieję, że pałac uda się kiedyś odbudować. Mógłby się w nim mieścić na przykład hotel, żeby budynek na siebie zarabiał. To nasza wspólna historia - byłoby szkoda, gdyby przepadła.
tak, szkoda takiego zniszczenia, ale to wynik okupacji moskiewskiej. Pokonajmy przeklętych Moskali i wciąż odbudowujmy! Dziękuję, bracia polscy, za wsparcie i zrozumienie!
Wspólna:)))?
@@tamik7168 A czyja? Dzisiaj nie da się jednoznacznie określić dziedzica tej spuścizny jaką była kultura rodów magnackich na ziemiach ukrainnych. Nie ma już Rzeczpospolitej i jej szlachty, zostają nasze nowoczesne narody, polski i ukraiński, które mogą się do tego dziedzictwa odnosić.
Дякую за українське 🫶
Мій Ізяслав,...сподіваємось на порятунок того що вціліло❤️
Як боляче дивитись на таку красу , але в такому стані "нікому не потрібному" ми всі їдемо кудись , а треба щоб всі їхали до нас . Бо ми не гірші , ми теж можемо , але потрібно робити так щоб було куди їхати . Берегти треба історію
Дякую)
Сумна історія. Скільки зла зробила нам радянська влада
У Ізяславі , ще є такі храми Як Іоана Хрестителя , який під час війни зробили водонапірною вежею , через це вона дуже зруйнована , але стіни так само ще стоять , ходять легенди , що колись там знайшли труни де були поховані власники, про скарбницю про яку писали у коментарях , на жаль вхід туди забетонували і всі підземні ходи які були.
Оце так, живу поряд з цими містами і ніколи про ці споруди не чув! 😲🤔
Дякуємо за Вашу роботу. Рекомендую поцікавитися місто Сатанів Хмельницька обл. Буде цікавий сюжет.