@@Pavelmjoy я тоже так мечтаю как автор ( абсолютно не обізнана ) я готов быть таким глупым-же и ремонтировать ! у автора не 1 ролик а много = значит он не такой как вы думаете . рано вы его приговорили )))
Дякую за відео! Я зробив собі контактну зварку з батареї з 15ти конденсаторів 25В 33000мкФ, керування аналогічне до тої яка на відео, але простіше Силу зварювання я контролюю напругою заряду конденсаторів (імпульс завжди максимальної довжини щось типу 7 мкс). Для 0.1мм стрічки = 9-12В, для 0.15мм = 12-16В, для 0.2мм = 16-22В. візуально моя варить значно потужніше, для розуміння спробуйте зварити стрічку саме 0.2мм
Невелика інформація по цій зварці, бо навіть українські продавці не в курсі як цим користуватися: Перший параметр який від 1 до 9 - це затримка в секундах за скільки спрацює імпульс від моменту замикання електродів. Другий параметр від 1 до 120 - це тривалість імпульсу. Ті резистори, що у Вашому екземплярі гріються, вони гріються на всіх таких зварках. Інший підвищуючий перетворювач, що знаходиться на чорній платі дуже часто говорить, зварка може працювати взагалі без нього. Виробник у наступних версіях відмовиться від цього підвищуючиго перетворювача, він слугує тільки для живлення процесора від самих іоністорів без зовнішнього блока живлення, що дає можливість зробити кілька точок без блока живлення, коли пропало світло і т д.😊
З транса мікрохвильовки теж гарно варе, головне виставити мінімальний час, 1-2 півхвилі мережі. В мене 2 витка 60кв кабель, варе гарно, можна ще три витка 40кв.
Набрів на відео випадково. Одразу лайк за Українську 👍🇺🇦😄 Зварка цікава ,такої ще не бачив. Наштовхнуло на думку спробувати батарею електролитичних емностей . Питання як збільшити трохи в час розряду? Лайк + підписка👍🇺🇦✌️
Бачив контактну на зварфаці з електродами з п'ятном мм так в 10-12 діаметром. Транс з обмоткою з алюмінієвої шини розміром з холодильник. Ото сила. (жарт, знаю що сучасні інвертори у 10 раз менше)
Есть дома сварочник ТКС 1200, трансформаторный. Самое тонкое, что я им варил - латунь на церковной утвари при ее ремонте. Аккумуляторы пока не варил, надо будет попробовать, наверное, и их варить можно, только продолжительность включения тока подобрать ...
@@porterlv Вообще не вопрос. У вас же из аппарата выходят два толстых медных провода, гибких. Нет никаких проблем прикрепить точно такие же к штатным электродам моего аппарата. Они, кстати, медные, 13 мм. в диаметре.
По виду - медь, не магнитятся, внутри тоже медь (я их слегка дорабатывал под свои нужды). И, кстати, к ним таки все прилипает и приваривается. Слабенько, но прилипает. Сильно прилипать и не должно - это стержни толщиной с палец, и за сотни миллисекунд, пока идет сварка, они просто не успевают разогреться из-за очень хорошей теплопроводности меди. Зато сталь, которая варится, в точке сварки может даже разбрызгиваться (если слишком долго подавать ток) ...
По суті, ви переказали принцип роботи контактної зварки :) Про правильний матеріал для електродів: Aluminum oxide dispersion strengthened copper (ODS) is a conductive material with excellent heat resistance that does not soften even at high temperatures of 930℃ and high conductivity of over IACS 80%. Since ODS has high strength and high conductivity characteristics that are contrary to other copper alloys, it has been used as electrode materials for resistance welding and spot welding of electric vehicles, relay contacts, various electronic parts such as heat-resistant substrates, and reinforcing materials.
Інколи в мене враження, що я на іншій планеті живу, де прилади виходять з ладу набагато частіше. До функціоналу пристрою питань нема, а от виконання оце безкорпусне з напханим всім до купи. Ніби він не може впасти, чи на нього щось впасти, пролити, сперти, кіт облизати. Що до речі і показав ненавмисно тріснутий дисплей. Гарна плата, але можна було б ще корпус на 3D принтері хоча б зробити.
Проблеми, як завжди, у накопичених стереотипах сприйняття зовнішнього оточення🤔, до якого входять і предмети матеріальної культури. Не сприймаю я такі пристрої. Мабуть варто вдатись до перегляду "поглядів", але ліньки)) Буду і далі скиглити про недосконалість всесвіту і китайських DIY наборів.
Той степАп перетворювач потрібен для живлення гейтів транзисторів коли працюємо без зовнішнього БЖ. Бо напруги 5.4 В замало для повного відкривання Мосфетів Якось так
Ці контролери можуть реалізувати двоімпульсну схему, і тоді коли енкодером обираєте два параметри, то один з них - час першого імпульсу, а другий - час другого, який фактично зварює. Не роздивився керування, вибачте.
@@porterlv , перший імпульс коротший, він пробиває оксиди, бруд, мастило і формує струмопровідний місток (містки). Другий вже плавить матеріал навколо і формує остаточний контакт. Щонайменше, так працюють двоімпульсні мережеві контактні зварювальники, та й дорослі промислові теж. Я лише хочу попередньо вибачитись за можливу неточність: не дуже заглиблювався в теорію, співаю з того, що чув. Під'єднайте резистор і подивіться скопом, як конкретно працює ваш прилад, напруги ж там дитячі. Якщо два імпульси йде - моє припущення вірне. Більше того, я бачив у продажу такі зварювальники, що заживлюються від автомобільних акумуляторів. В мережевих, де трансформатор вмикається симістором, регулюється ще кут відсічки, тобто загальна потужність. А у випадку вашої зварювальної «січкарні» потрібно регулювати лише довжину двох імпульсів.
Не залежно від довжини імпульс амплітудою в 5 вольт не проб'є оксиди... Гляньте відео про гірлянду ;) Окислити нікель - то ще треба постаратись. Але то не точно, то моя думка. Пристрій уже не у мене, тому к-сть імпульсів залишиться загадкою поки.
@@porterlv , під «пробити» мав на увазі випалити першу порцію навколо першого, початкового контакту, якій ще навіть не зварений. Ваше відео я бачив, так, дякую 🙂
@@porterlv Я собі брав саме на 4х іоністорах по посиланню вище. По функціоналу вона краща, можна виставити тривалість обох імпульсів незалежно, є зручна ручка з пружинними електродами і англійська мова на дисплеї
Посилання ваше криве, без логіна і пароля не пускає. видалив його. Моджете дати нормальне. Англ мову на пристрої з ролика можна увімктути довгим утриманням кнопки енкодера. Задати можна два параметри. Один від 1 до 110 - його значеня збільшують при збільшенні товщини зварюваного матеріалу. А другий - від 1 до 9 і його призначення незрозуміле. Я думаю, що то і є к-сть імпульсів. Але то не точно.
@@porterlv коротше крутий апарат. Я собі, певно, хочу від автомобільного акумулятора, щоб займало мало місця. І акум завжди можна з авта притащити, 10 хв поварити раз у рік і забути
@@porterlv Ну це конденсатор по суті. Через особливості конструкції та матеріалів напруга обмежена. Як правило максимальна напруга кратна 2,7В. Важливою особливістю є те, що іоністори не толерують перенапругу. При перевищенні можуть пробиватися. При КЗ швидко виходять з ладу. Бояться перерозряду по напрузі, краще до 2,5-2,6В (5.2В). Марковані на 3В - це виключення з правил, здається тільки одна контора їх виробляє. Якщо 5,5В - то це дві банки по 2,7В послідовно в одному корпусі. Мають анод/катод з заводу, але моя практика показала, що вкачує і при зміні полярності. Вкачує, до речі, нелінейно, особливо якщо банки послідовні. Чим дальше - тим довше набирає напругу. Використовував для переробки ліхтарика типу "жучок". Динамо там для іоністора 5,5В підходить.
@@porterlv Здається, це я не так написав. З мого практичного досвіду напруга на іоністорі залежить від ступіню зарядженості. Експериментував з іоністорами 2,7В/2Ф та 5,5В/1Ф. Знущався по всякому. Подавав різну напругу, в т.ч. і вище паспортної. На іоністорі напруга зростає нелінейно, під кінець швидкість зарядки сповільнювалась. Максимально докачув до 2,94В - починав швидко зростати струм, після чого десь на 3,21В (подавання) спрацював захист БЖ. При тесті на замикання два з трьох заряджених 5,5В/1Ф вийшли з ладу, один з яких трошки хлопнув. 5,5В/1Ф до приблизно 2,7В заряджається зі сповільненням набору напруги наприкінці (перша "банка") потім проходить пік (приблизно 2,7В) і знов набір напруги зі сповільненням наприкінці (друга "банка"). Цей ефект двох банок (5,5В) прикольно відчувається на динамо-ліхтарику "жучок", коли качаєш - стає складніше до певного моменту (половина заряду) потім проходить пік опору, і знов стає легше аж доки не поки накачає другу банку. Можливо мені так "пощастило", бренди не скажу вже, але щось дешеве з аліекспресу. На точність не претендую (UT-61E та саморобний трансформаторний БЖ).
Це фуфло не бери, як що будеш брати на Алі бери на 16 шт конденсаторів . Там три плати перша пла управління, друга 16 кондёрів, третя плата з мосфетами. Ця що на 16 кондёрів по 100 фарад трохи якісна і компактна і ще варить можна товщину 0,25. Вона ще компактна, а це фуфло, його не треба купувати. За відос дякую, корисно.
@@porterlv Ну, дивіться, це моя думка, це мій вибір. Там, на 16, я вважаю краща плата управління, чим тут, я вважаю що на 16 він компактний, я вважаю що там стоять 12 мосфетів , тут 4. Я цей апарат що у вас теж розглядав, але мені не сподобалось плата управління, мало мосфетів і ще він такий не зручний. Да і ще той шо 16 він і 0,35 варе. Так що я зробив свій вибір, а зробіть свій. Але я вважаю що то гірше по якості, це моя думка, вона складається с практики.
@@porterlv Мосфети iplu300n04s4-r8. Поки все робе, а це дуже добре. Як що вам той апарат сподобався , купуйте і робіть що ви вважаєте запотрібним для себе.
Навіщо це мені? Я зремонтував, показав, віддав. Як вам ся не сподобало - можете роздивитись назад. У мене не було на меті проводити якісь кількісні тести чи порівняння. Єдине з чим порівнював - як мені наліпили згаданим вами матеріалом на радіобазарі...
@@porterlv ну наразі це актуально, я збираю банки для дронів наприклад для фронту, там високі токи проходять, тому цікаво було подивитись як ця штука варить стрічку 0.2-0.3 от і все 🤓
@@porterlv бачив тільки не взрів маркування, спробував на швидкоруч знайти на Алі, але спіймав облизня. Там еср-метри дитячі. 0.1 ом за опором 200 МКФ за ємністю. Думав скористатись вашою прямою вказівкою. Ну, дякую хоча б за відповідь.
а я уже знаю коу можно доверить технику на ремонт ))) удачи вам и успехов и нас радовать роликами
Слава Украине !
Людина абсолютно не обізнана як влаштований даний пристрій береться за його ремонт і ви кажете що це суперпрофі , сміх та й гріх .
@@Pavelmjoy я тоже так мечтаю как автор ( абсолютно не обізнана ) я готов быть таким глупым-же и ремонтировать ! у автора не 1 ролик а много = значит он не такой как вы думаете . рано вы его приговорили )))
Вподобайка автору за роботу! Дуже цікаво дізнатися. Будемо вдячні за нові відео.
Не розумію ніхеба ,але дивлюся Ваші відоси ,продовжуйте знімайте,більш глядачів,а заварка певно клас!
Така ж фігня
Може настав час глянути правді у віччі та зізнатись, що вам цікава техніка та електроніка?
Дякую за відео!
Я зробив собі контактну зварку з батареї з 15ти конденсаторів 25В 33000мкФ, керування аналогічне до тої яка на відео, але простіше
Силу зварювання я контролюю напругою заряду конденсаторів (імпульс завжди максимальної довжини щось типу 7 мкс).
Для 0.1мм стрічки = 9-12В, для 0.15мм = 12-16В, для 0.2мм = 16-22В.
візуально моя варить значно потужніше, для розуміння спробуйте зварити стрічку саме 0.2мм
Можна назву або посилання на плату керування?
Невелика інформація по цій зварці, бо навіть українські продавці не в курсі як цим користуватися:
Перший параметр який від 1 до 9 - це затримка в секундах за скільки спрацює імпульс від моменту замикання електродів.
Другий параметр від 1 до 120 - це тривалість імпульсу.
Ті резистори, що у Вашому екземплярі гріються, вони гріються на всіх таких зварках.
Інший підвищуючий перетворювач, що знаходиться на чорній платі дуже часто говорить, зварка може працювати взагалі без нього. Виробник у наступних версіях відмовиться від цього підвищуючиго перетворювача, він слугує тільки для живлення процесора від самих іоністорів без зовнішнього блока живлення, що дає можливість зробити кілька точок без блока живлення, коли пропало світло і т д.😊
Приблизно до такого ж висновку ми тут прийшли по перетворювачу. Спасибі за інфу.
В мене уціліла після окупації зварка на супер конденсаторах, то рекомендую однозначно. Варить дуже добре і просто.
А чи варить така зварка до алюмінієвих контактів нікелеву стрічку, не підкажете, @RadioLab?
Нікель до алюмінію - тільки лазером. Ці всі клітори і подібні алюміній не варять
З транса мікрохвильовки теж гарно варе, головне виставити мінімальний час, 1-2 півхвилі мережі. В мене 2 витка 60кв кабель, варе гарно, можна ще три витка 40кв.
що лише не робив з такої - просто або пропалює, або посиніння на контактах, хоч і варить, а отак як у відео ніяк не можу зробити (
@@Олексій-к1ц Запорука успіху чим коротший час, та великий струм.
@@Олексій-к1ц в мене працює з трансформатора, куплений модуль керування з алі і для моїх потреб вистачає
Дякую аж сам таке захотів
Ну от, знову нема причини, щоби не випити. :)
👍
Набрів на відео випадково. Одразу лайк за Українську 👍🇺🇦😄
Зварка цікава ,такої ще не бачив.
Наштовхнуло на думку спробувати батарею електролитичних емностей . Питання як збільшити трохи в час розряду?
Лайк + підписка👍🇺🇦✌️
Питання не зрозуміле... А чим ви задаєте час? Який він і навіщо збільшувати?
файна варка)
Файно. Цікаво (не монотонно). Сюжет топ.
Дякую. Дивіться старі відео на каналі. Там багато цікавого і унікального ;)
Бачив контактну на зварфаці з електродами з п'ятном мм так в 10-12 діаметром. Транс з обмоткою з алюмінієвої шини розміром з холодильник. Ото сила. (жарт, знаю що сучасні інвертори у 10 раз менше)
Самі інвертори то менші але фізику поки не наіпали, то ж шина та сама ;)
Дякую за відео, на Алі така коштує 3000 грн . з доставкою.
Вони у нас на лоху по 2800 ;) Так що вам двійка за пошук на алі :)
@@porterlvКупувати таке на лох.юа ще страшніше, ніж у китайців 😅
Есть дома сварочник ТКС 1200, трансформаторный. Самое тонкое, что я им варил - латунь на церковной утвари при ее ремонте. Аккумуляторы пока не варил, надо будет попробовать, наверное, и их варить можно, только продолжительность включения тока подобрать ...
Питання одне - як ви в робочий зазор АКБ запхаєте? ;)
@@porterlv Вообще не вопрос. У вас же из аппарата выходят два толстых медных провода, гибких. Нет никаких проблем прикрепить точно такие же к штатным электродам моего аппарата. Они, кстати, медные, 13 мм. в диаметре.
Варіант. А точно мідні? Подейкують, що саме на електроди іде якийсь специфічний сплав, щоб не приливало/не варилось до самих електродів.
По виду - медь, не магнитятся, внутри тоже медь (я их слегка дорабатывал под свои нужды).
И, кстати, к ним таки все прилипает и приваривается. Слабенько, но прилипает. Сильно прилипать и не должно - это стержни толщиной с палец, и за сотни миллисекунд, пока идет сварка, они просто не успевают разогреться из-за очень хорошей теплопроводности меди. Зато сталь, которая варится, в точке сварки может даже разбрызгиваться (если слишком долго подавать ток) ...
По суті, ви переказали принцип роботи контактної зварки :)
Про правильний матеріал для електродів:
Aluminum oxide dispersion strengthened copper (ODS) is a conductive material with excellent heat resistance that does not soften even at high temperatures of 930℃ and high conductivity of over IACS 80%. Since ODS has high strength and high conductivity characteristics that are contrary to other copper alloys, it has been used as electrode materials for resistance welding and spot welding of electric vehicles, relay contacts, various electronic parts such as heat-resistant substrates, and reinforcing materials.
Інколи в мене враження, що я на іншій планеті живу, де прилади виходять з ладу набагато частіше. До функціоналу пристрою питань нема, а от виконання оце безкорпусне з напханим всім до купи. Ніби він не може впасти, чи на нього щось впасти, пролити, сперти, кіт облизати. Що до речі і показав ненавмисно тріснутий дисплей. Гарна плата, але можна було б ще корпус на 3D принтері хоча б зробити.
DIY набір і завершений пристрій в корпусі мають сильно різну ціну. Зробіть собі корпус чи купіть у корпусі. Які проблеми?
Проблеми, як завжди, у накопичених стереотипах сприйняття зовнішнього оточення🤔, до якого входять і предмети матеріальної культури. Не сприймаю я такі пристрої. Мабуть варто вдатись до перегляду "поглядів", але ліньки)) Буду і далі скиглити про недосконалість всесвіту і китайських DIY наборів.
Скіглити вам ніхто не боронить. Хотілось би інколи побачити як треба/варто на власному прикладі.
Дуже вдячний вам за відео, підкажіть будь-ласка як таку кнопку знайти, бо теж зламалась
Дивне питання... В радіотоварах пробуйте. Або гуглу розкажіть, що хочете (кнопка з фіксацією, 6 виводів). Далі по вигляду і розміру...
а як її на алі шукати,або де купити?
Там десь має бути вікно пошуку, а далі по ключових словах.
Де у Львові можна розварити 4 акумулятора і не за 500 грн?
Спробуйте синьою ізолентою, так би мало бути дешевше і навічно. :)
@@porterlv найшов через Olx. Гарно зварли)
Доброго!
У Вас припой безсвинцевий?
Дякую!
Ні, с винцюватий. А шо? :)
@@porterlv без свин цевий бачиу на такій котушці вартує 1100 -1300 за піукеге. А Ваш кіко?
@@porterlvбрешу той на салатовій... То не сінєль?
То ви хочете зважити мій припій? Тер я знаю, хто його врік...
@@porterlv виробник пріпію,якшо не сікрєт
Той степАп перетворювач потрібен для живлення гейтів транзисторів коли працюємо без зовнішнього БЖ. Бо напруги 5.4 В замало для повного відкривання Мосфетів Якось так
Теж мене навідала думка, що 5,4 В мало для запуску проца і дисплею через лінійники з виходом 12 В при автономній роботі.
І я таку хо
Але вона мені нафіг тре 🤭😉
Щоб продати щось не потрібне - спочатку тре купити щось не потрібне :)
Той понижувач нібито на 5 ампер, але вже при 2х гріється дай боже. Я б рекомендував його замінити на щось потужніше або хочаб радіатор причіпити
Так, 5 Китайських ампер. Але з прямим обдувом іде, мов діти в школу. Нема так куди ліпити радіатор і потреби нема.
Ці контролери можуть реалізувати двоімпульсну схему, і тоді коли енкодером обираєте два параметри, то один з них - час першого імпульсу, а другий - час другого, який фактично зварює. Не роздивився керування, вибачте.
А чому такі різні діапазони параметрів? У одного 1 -110 а у другого 1 -9 Припускаю, що то час імпульсів і їх к-сть.
@@porterlv , перший імпульс коротший, він пробиває оксиди, бруд, мастило і формує струмопровідний місток (містки). Другий вже плавить матеріал навколо і формує остаточний контакт. Щонайменше, так працюють двоімпульсні мережеві контактні зварювальники, та й дорослі промислові теж. Я лише хочу попередньо вибачитись за можливу неточність: не дуже заглиблювався в теорію, співаю з того, що чув. Під'єднайте резистор і подивіться скопом, як конкретно працює ваш прилад, напруги ж там дитячі. Якщо два імпульси йде - моє припущення вірне. Більше того, я бачив у продажу такі зварювальники, що заживлюються від автомобільних акумуляторів. В мережевих, де трансформатор вмикається симістором, регулюється ще кут відсічки, тобто загальна потужність.
А у випадку вашої зварювальної «січкарні» потрібно регулювати лише довжину двох імпульсів.
Не залежно від довжини імпульс амплітудою в 5 вольт не проб'є оксиди... Гляньте відео про гірлянду ;)
Окислити нікель - то ще треба постаратись. Але то не точно, то моя думка. Пристрій уже не у мене, тому к-сть імпульсів залишиться загадкою поки.
@@porterlv , під «пробити» мав на увазі випалити першу порцію навколо першого, початкового контакту, якій ще навіть не зварений.
Ваше відео я бачив, так, дякую 🙂
Цікаво, де ж ти такий дисплей знайшов?
Дивне питання. В магазині радіокомпонентів.
Коштує вона багато.
Я собі купив трохі іншу.
Тільки таку не беріть, краще на 4х іоністорах з великим дисплеєм. В комплекті ще є ручка з кінцевиком і підпружиненими електродами
Сцилку в студію
Костя, а чому варто робити так як кажете ви?
@@porterlv
Я собі брав саме на 4х іоністорах по посиланню вище.
По функціоналу вона краща, можна виставити тривалість обох імпульсів незалежно, є зручна ручка з пружинними електродами і англійська мова на дисплеї
Посилання ваше криве, без логіна і пароля не пускає. видалив його. Моджете дати нормальне.
Англ мову на пристрої з ролика можна увімктути довгим утриманням кнопки енкодера.
Задати можна два параметри. Один від 1 до 110 - його значеня збільшують при збільшенні товщини зварюваного матеріалу. А другий - від 1 до 9 і його призначення незрозуміле. Я думаю, що то і є к-сть імпульсів.
Але то не точно.
@@porterlv коротше крутий апарат. Я собі, певно, хочу від автомобільного акумулятора, щоб займало мало місця. І акум завжди можна з авта притащити, 10 хв поварити раз у рік і забути
суперконденсатор і іоністор - то одне і те ж
Угу, є такий термін "Синоніми".
пережарює, треба збільшувати напругу і зменшувати довжину імпульсу
Думаю, власник втому розбирається краще ніж я.
А чому не хотіли робити 4 точки
Де, коли, кому, навіщо?
багатьом допомогли
Як замовник добре платить - майстри роблять чудеса :)
як на мене, цей радіоконструктор виглядає не краще за той трансформатор.
Ми тут не про вигляд а про якість/зручність роботи.
Цікаво.
вкрай цікава гравіцапфа...
Всі іоністори кратно 2,7V йдуть
Цікаво, з чим то пов'язано? Якісь нюанси діелектрика чи електроліту? Завжди думав, що іоністор - то просто великий конденсатор.
Не всі. Є 5.5 і 3в також.
@@porterlv Ну це конденсатор по суті. Через особливості конструкції та матеріалів напруга обмежена. Як правило максимальна напруга кратна 2,7В. Важливою особливістю є те, що іоністори не толерують перенапругу. При перевищенні можуть пробиватися. При КЗ швидко виходять з ладу. Бояться перерозряду по напрузі, краще до 2,5-2,6В (5.2В). Марковані на 3В - це виключення з правил, здається тільки одна контора їх виробляє. Якщо 5,5В - то це дві банки по 2,7В послідовно в одному корпусі. Мають анод/катод з заводу, але моя практика показала, що вкачує і при зміні полярності. Вкачує, до речі, нелінейно, особливо якщо банки послідовні. Чим дальше - тим довше набирає напругу. Використовував для переробки ліхтарика типу "жучок". Динамо там для іоністора 5,5В підходить.
Бармане, можна детальніше про "При КЗ швидко виходять з ладу. Бояться перерозряду по напрузі,"? Бо або я вас не зрозумів, або іду за попкорном :)
@@porterlv Здається, це я не так написав. З мого практичного досвіду напруга на іоністорі залежить від ступіню зарядженості. Експериментував з іоністорами 2,7В/2Ф та 5,5В/1Ф. Знущався по всякому. Подавав різну напругу, в т.ч. і вище паспортної. На іоністорі напруга зростає нелінейно, під кінець швидкість зарядки сповільнювалась. Максимально докачув до 2,94В - починав швидко зростати струм, після чого десь на 3,21В (подавання) спрацював захист БЖ. При тесті на замикання два з трьох заряджених 5,5В/1Ф вийшли з ладу, один з яких трошки хлопнув. 5,5В/1Ф до приблизно 2,7В заряджається зі сповільненням набору напруги наприкінці (перша "банка") потім проходить пік (приблизно 2,7В) і знов набір напруги зі сповільненням наприкінці (друга "банка"). Цей ефект двох банок (5,5В) прикольно відчувається на динамо-ліхтарику "жучок", коли качаєш - стає складніше до певного моменту (половина заряду) потім проходить пік опору, і знов стає легше аж доки не поки накачає другу банку.
Можливо мені так "пощастило", бренди не скажу вже, але щось дешеве з аліекспресу. На точність не претендую (UT-61E та саморобний трансформаторний БЖ).
Це фуфло не бери, як що будеш брати на Алі бери на 16 шт конденсаторів . Там три плати перша пла управління, друга 16 кондёрів, третя плата з мосфетами. Ця що на 16 кондёрів по 100 фарад трохи якісна і компактна і ще варить можна товщину 0,25. Вона ще компактна, а це фуфло, його не треба купувати. За відос дякую, корисно.
Тобто 16 по 100 норма і може 025. а два по 3000 фуфло але може 0,3. А можна аргументи чому саме фуфло?
Чи просто фуфло і крапка?
@@porterlv Ну, дивіться, це моя думка, це мій вибір. Там, на 16, я вважаю краща плата управління, чим тут, я вважаю що на 16 він компактний, я вважаю що там стоять 12 мосфетів , тут 4. Я цей апарат що у вас теж розглядав, але мені не сподобалось плата управління, мало мосфетів і ще він такий не зручний. Да і ще той шо 16 він і 0,35 варе. Так що я зробив свій вибір, а зробіть свій. Але я вважаю що то гірше по якості, це моя думка, вона складається с практики.
А мосвети у вас точно такі самі по маркуванню? Бо кількість то таке...
@@porterlv Мосфети iplu300n04s4-r8. Поки все робе, а це дуже добре. Як що вам той апарат сподобався , купуйте і робіть що ви вважаєте запотрібним для себе.
це ж стрічка 0.1, ії будь яким гімном можна норм приварити))) От як би 0.3 спробували))
Поважаю людей, котрі різне пробували. Але гімнов то уже склейка буде а не зварка. :)
@@porterlv ну а ви спробуйте грубшу стрічку, тоді це буде норм тест
Навіщо це мені? Я зремонтував, показав, віддав. Як вам ся не сподобало - можете роздивитись назад.
У мене не було на меті проводити якісь кількісні тести чи порівняння. Єдине з чим порівнював - як мені наліпили згаданим вами матеріалом на радіобазарі...
@@porterlv ну наразі це актуально, я збираю банки для дронів наприклад для фронту, там високі токи проходять, тому цікаво було подивитись як ця штука варить стрічку 0.2-0.3 от і все 🤓
Если цена оправдана на эту штуку, то вещь бесподобная
Собі легше оправдати - обгрунтувати необхідність покупки ніж тещі :)
Ват*год це енергія а не потужність. Потужність це вати. Ват*год можна перевести у Джоулі.
Резистори гріються, баласири.
Так, уже давно розкрили то питання.
репліка "Причина поломки так і не зрозуміла." гарно пасує до жіночої світлини, але голос не як у жінки
Ви багато пропустили... Відповіді тут: ua-cam.com/channels/d_1B7yJ5PqqTqjNYwoO_rQ.htmlcommunity?lb=UgkxOqDUmP9uD_OyK62AwqIwjYK5dNyTrE49
То не конденсатори, то літій тітанатні АКБ. 2,2 вольта на банку номінал напруги.
Ні, то таки конденсатори, точніше їх різновид - іоністори. Якщо уважно дивитись ролик, то навіть показав вигляд з вітрини і вказав виробника.
@@porterlv раз мова про конденсатори, який у вас ESR-метр? І ссилочку на алі, дуже дякую!
У моїх роликах він проскакує. Шукайте при бажанні.
@@porterlv бачив тільки не взрів маркування, спробував на швидкоруч знайти на Алі, але спіймав облизня. Там еср-метри дитячі. 0.1 ом за опором 200 МКФ за ємністю. Думав скористатись вашою прямою вказівкою. Ну, дякую хоча б за відповідь.
Мій ворожого походження, навряд чи найдете... ESRmicro 0.01 - 200 Ом 1 - 60000 мкФ.
Лайк за рідну мову , а відос так собі
У мене багато так собі відосів - дивіться старі, там є цікавого і таксобішого.
Подивись в гугл іонистори напруга 2,7В....
Чукча пісатєль, чукча не чітатель? :)