Pasaules čempionāts florbolā - spēle par 5. vietu - Latvija pret Vāciju (5:3) spēles apskats

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 8 гру 2018
  • Latvijas vīriešu florbola valstsvienība Prāgā notiekošo pasaules čempionātu pabeidza kā piektā labākā komanda.
    Izšķirošajā spēlē Latvijas valstsvienība ar 5:3 (2:0, 2:2, 1:1) pārspēja Vācijas florbolistus. Grupu turnīrā Latvija jau tikās ar Vāciju, toreiz nenoturot divu vārtu pārsvaru, Latvieši atzina vāciešu pārākumu ar 4:5.
    Šoreiz jau no spēles pirmajām minūtēm laukumā dominēja Latvijas valstsvienība. Pirmajā trešdaļā Rolands Kovaļevskis un Toms Akmeņlauks izvirzīja vadībā Latvijas valstsvienību ar 2:0. Otrās divdesmit minūtes turpinājās ar Latvijas dominējošo spēli - īsā brīdī Rolands Kovaļevskis un Atis Blinds panāca jau 4:0. Tomēr perioda turpinājumā Vācija spēja atgūt divus vārtus (4:2).
    Trešajā periodā Vācijas florbolisti pārņēma iniciatīvu savā labā. Tomēr spēles gaitu vāciešiem neizdevās lauzt. Perioda izskaņā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Latviešiem precīzs bija Toms Akmeņlauks.
    Beigu rezultāts 5:3 - Latvija uzvar Vāciju un pabeidz čempionātu 5. vietā.