Спершу хочеться зробити комплімент, дуже делікатно і в той же час щиро торкаєтеся проблем які треба обговорювати ще "на позавчора". Класно. Браво. На тему тих хто поїхав. Прекрасно розумію цих людей. І це супер важлива розмова. Проте є, таке враження що тут якісь фундаментальні розбіжності в логіці. Люди які їдуть, часто не признаються напряму в тому, що в першу чергу вони просто не готові і не зацікавлені вкладатися стільки в країну яка весь цей час, на протязі 30ти років стабільно просирала все що могла. Звідки з'явиться віра, що реально змінити тренд на позитивний? Поки що складається враження, що навіть роки війни не вплинули на систему, вона стабільно риє собі могилу. А з кораблем на дно (особливо якщо той корабель не те щоб сильно любили) мало хто захоче йти. Аргумент про "Це не ок їхати в готову систему яку збудували" взагалі не розумію. А якщо людина в Африці живе, в країні де громадянські війни і геноцид кожні 5-10 років, їм теж треба керуватися такою логікою? Не треба їхати бо тут не збудували. Там он, в Британії 500 років до успіху йшли. От і ми будем так само. Ні дякую. Це звичайно "нудний" вибір, поїхати туди де система сприяє тобі, а не пробує з'їсти на обід, але краще вже нудно, зате таки спробувати реалізуватися на бажаному рівні ще за свого життя. У підсумку перед людиною стоїть вибір, або боротися і страждати (схоже інакше ми поки не вміємо) з дуже примарними шансами на успіх, і з дуже реальними шансами перетворити своє життя на пекло. Або поїхати в невідомість на пошуки місця де умови будуть сприятливі.
Особисто мені не вистачало в україномовному медіа просторі таких нормальних розмов від нормальних людей. Нормальних, тобто живих у всіх сенсах та щирих. Тому дякую, Бабель, і чекаю на продовження. Щодо Пітерсона та Рогана - знаю таких))
І щодо цієї аналогії з домом і вбивцею, це якесь свідоме перекручування реалій. Чи наприклад жінка яка їде з Мілітополю з двома малими дітьми в березні 2022 року, когось зрадила? Чи може мала залишитися і почекати на окупацію. Другий приклад, жінка з Коломиї просинається в ночі від ударної хвилі, яка відкрила дверцята в холодильнику, дивиться на своїх наляканих дітей і гамуючі паніку збирає речі, просить батьків щоб їхали з ними, але вони не хочуть покинути будинок. Вона приймає складне для себе рішення виїхати і спасти дітей, бо в той момент вважає загрозу їх життю реальною. Це тільки дві історії з волонтерського штабу, де ми приймали біженців в 2022 році. Чи ці жінки залишили когось помирати? Ні. Хтось інший свідомо вирішив залишитися, бо дім, бо могили предків, бо "ми нікому не потрібні", бо 1000 інших важливих причин. Але це вибір. Вибір кожного. Ті хто поїхав рятуючись, не залишили нікого, а зменшили кількість потенційних жертв серед мирного населення.
Згодна! І на тлі цього приклад Британії, яка не випускала під час війни навіть жінок і дітей за кордон як щось добре. Звичайно, біженці чують таке і бояться повертатися, бо розуміють, що в будь-який момент і в Україні можуть закрити кордони і для жінок з дітьми. Взявши за приклад Британію. Це маячня...
Ви уважно слухали розмову? Якраз і говорили про те, що таких людей як жінка з дітьми з Маріуполя (або ж із Коломиї) не так багато в відсотковому вимірюванні серед тих, хто виїхав. Добре, що слухаєте. Але слухайте те, що кажуть. А не те, що ви сформулювали в своїй голові.
Коли пан Гусєв казав про цю вечірку у Франції, було важко позбутися думки, шо йому сумно. Сумно, що його туди не покликали😂 Певно якби він теж пив з ними Moet Chandon, то відчуття кінця світу в нього б теж дещо притупилося. Лишається лише порадіти за Кобі Браянта, який був на цій вечірці, незважаючи на те, що помер у 2020 році.
Треба робить далі. І когось ще тягнути в ефір. П.С. Побажання по звуку, чи то у мене щось з компом, бо стоїть на максимумі на компі і в ютубі, але все одно треба сидіти близько до динаміка, щоб чути
Интересный у вас фокус. А как вы считаете морально ли Залужному несшему ответственность за ход войны два года, выезжать из страны до ее окончания? А Данилову? А Кириллу Тимошенко уволенному с поста, но мутящегося далее в Украине? А ребята которые пошли на войну но заебались/испугались и уволились приплатив, они могут уехать (это конкретные люди, я таких знаю). Вы большие молодцы что не уехали, и вам стыдно кататься на сапе, надеюсь за это дадут медаль.
Щодо Франції, то не треба вже надто далеко ходити. До початку Другої Світової Війни їхня армія вважалася однією з найсильніших в світі. Але от саме їх німці окупували за два - три тижні. Тому, коли хтось ставить в приклад західні демократії, то хочеться реготати
Роган і Фрідман - потвори. Потрібно ж не просто кликати гостей, готових говорити неприємне, а ще й готуватися до розмов, дізнаватися якусь базу про реальність. Краще Сема Гарріса як приклад навести, теж говорить із гостями про неприємне, але без фрічества.
цікаво і актуально. В Британії не випускали людей з країни. цікаво, що там було з цензурою. класно, що ви обговорили "заборонені" теми - зараз справді не вистачає роздумів розумних людей про це. роган і пітерсон - два придурки )
Не обов'зкого гірше від тієї роскоші скоріше відчутя безглуздості того що вони роблять бо ми зараз розуміємо що все це можна втратити і це не фігурально а по факту
Дитина, яка ховалася хоч раз під звуки сирен від бомб в підвалі чи дома у ванній, вже не виросте людиною зі здоровою психікою. Цей переляк, ця травма буде в неї на все життя. Почитайте як формується психіка у людей, хоча б того ж Сапольского. Все з дитинства, все! Потім дуже важко щось змінити. Тому засуджувати біженців, як зрадників - це маячня. Та навіть жінки без дітей, хіба вони заслуговують мати ПТСР і психічні розлади від сирен і бомб? Про біженців з окупованих і прифронтових земель вже мовчу. Де для них житло в Україні? Де допомога? Дзуськи. Так хто дав вам право засуджувати біженців?! Закриті кордони - оце справжній злочин.
якийсь іпсошний тіп, росіянка вадянова, в америці в центрах міст нарко епідемія, потрібна інша думка на кенселінг булгакова (треба інша думка, послухай шарія)
Так можна дійти до розуміння раші, яка живе зараз ментально десь між у середньовіччі і років через 400-500 мже стане, як Британія зараз, повторивши все те,що робила Британія 500 років. Але це так не працює - історію не можна повторити. Україна або стане прям зараз сучасною державою такою, як Британія та Швейцарія зараз, або вона за кілька генерацій зникне разом з рашей.
Нарешті побачила хоч когось хто має такі ж думки і таку ж точку зору, бо мій аргумент: легко виїхати і паразитувати на тому, що хтось виборював і створював через працю, біль і обмеження. А слабо в себе створити такі класні умови для життя, а не красти по можливостям і тікати, як щури, при перших же можливостях?
Теж звернула на це увагу і було надзвичайно неприємно слухати. Людина, яка працює в українському медіа, не вміє говорити українською 😐 Якщо спеціалісти такого рівня там працюють - то можна зробити висновок, якого рівня саме видання
Спершу хочеться зробити комплімент, дуже делікатно і в той же час щиро торкаєтеся проблем які треба обговорювати ще "на позавчора". Класно. Браво.
На тему тих хто поїхав. Прекрасно розумію цих людей. І це супер важлива розмова. Проте є, таке враження що тут якісь фундаментальні розбіжності в логіці.
Люди які їдуть, часто не признаються напряму в тому, що в першу чергу вони просто не готові і не зацікавлені вкладатися стільки в країну яка весь цей час, на протязі 30ти років стабільно просирала все що могла.
Звідки з'явиться віра, що реально змінити тренд на позитивний? Поки що складається враження, що навіть роки війни не вплинули на систему, вона стабільно риє собі могилу. А з кораблем на дно (особливо якщо той корабель не те щоб сильно любили) мало хто захоче йти.
Аргумент про "Це не ок їхати в готову систему яку збудували" взагалі не розумію. А якщо людина в Африці живе, в країні де громадянські війни і геноцид кожні 5-10 років, їм теж треба керуватися такою логікою? Не треба їхати бо тут не збудували. Там он, в Британії 500 років до успіху йшли. От і ми будем так само.
Ні дякую. Це звичайно "нудний" вибір, поїхати туди де система сприяє тобі, а не пробує з'їсти на обід, але краще вже нудно, зате таки спробувати реалізуватися на бажаному рівні ще за свого життя.
У підсумку перед людиною стоїть вибір, або боротися і страждати (схоже інакше ми поки не вміємо) з дуже примарними шансами на успіх, і з дуже реальними шансами перетворити своє життя на пекло. Або поїхати в невідомість на пошуки місця де умови будуть сприятливі.
Особисто мені не вистачало в україномовному медіа просторі таких нормальних розмов від нормальних людей. Нормальних, тобто живих у всіх сенсах та щирих. Тому дякую, Бабель, і чекаю на продовження.
Щодо Пітерсона та Рогана - знаю таких))
Катерино, ви описали мої почуття, коли хтось виїжджає
Класний формат, давайте ще🤘не погоджусь з тезою, що не було матеріалів про українців, які виїхали. Були на тій же УП, на профільному DOU
Цікава розмова. Дякую. Складні теми. Дякую за щирість.
Абсолютно прекрасно. Бабель 🫂
І щодо цієї аналогії з домом і вбивцею, це якесь свідоме перекручування реалій. Чи наприклад жінка яка їде з Мілітополю з двома малими дітьми в березні 2022 року, когось зрадила? Чи може мала залишитися і почекати на окупацію. Другий приклад, жінка з Коломиї просинається в ночі від ударної хвилі, яка відкрила дверцята в холодильнику, дивиться на своїх наляканих дітей і гамуючі паніку збирає речі, просить батьків щоб їхали з ними, але вони не хочуть покинути будинок. Вона приймає складне для себе рішення виїхати і спасти дітей, бо в той момент вважає загрозу їх життю реальною. Це тільки дві історії з волонтерського штабу, де ми приймали біженців в 2022 році. Чи ці жінки залишили когось помирати? Ні. Хтось інший свідомо вирішив залишитися, бо дім, бо могили предків, бо "ми нікому не потрібні", бо 1000 інших важливих причин. Але це вибір. Вибір кожного. Ті хто поїхав рятуючись, не залишили нікого, а зменшили кількість потенційних жертв серед мирного населення.
Згодна! І на тлі цього приклад Британії, яка не випускала під час війни навіть жінок і дітей за кордон як щось добре. Звичайно, біженці чують таке і бояться повертатися, бо розуміють, що в будь-який момент і в Україні можуть закрити кордони і для жінок з дітьми. Взявши за приклад Британію. Це маячня...
Ви уважно слухали розмову? Якраз і говорили про те, що таких людей як жінка з дітьми з Маріуполя (або ж із Коломиї) не так багато в відсотковому вимірюванні серед тих, хто виїхав.
Добре, що слухаєте. Але слухайте те, що кажуть. А не те, що ви сформулювали в своїй голові.
Дякую за чесність і гарний випуск
Катя, Гліб - клас! Продовжуйте)
Вітаю з початком! Нехай все вийде 🤞🏻
🔥🔥🔥
цікава розмова
Катю, я вас полюбила😅. Дякую за подкаст. Цікаво. Чекатиму наступних випусків
Дякую за розмову! Чекаю на продовження! Лайк і коментар для поширення відео!
Коли пан Гусєв казав про цю вечірку у Франції, було важко позбутися думки, шо йому сумно. Сумно, що його туди не покликали😂
Певно якби він теж пив з ними Moet Chandon, то відчуття кінця світу в нього б теж дещо притупилося.
Лишається лише порадіти за Кобі Браянта, який був на цій вечірці, незважаючи на те, що помер у 2020 році.
Треба робить далі. І когось ще тягнути в ефір. П.С. Побажання по звуку, чи то у мене щось з компом, бо стоїть на максимумі на компі і в ютубі, але все одно треба сидіти близько до динаміка, щоб чути
Класна розмова двох дорослих свідомих людей👍
Гострі,наболілі теми.ДЯКУЮ.
Интересный у вас фокус. А как вы считаете морально ли Залужному несшему ответственность за ход войны два года, выезжать из страны до ее окончания? А Данилову? А Кириллу Тимошенко уволенному с поста, но мутящегося далее в Украине? А ребята которые пошли на войну но заебались/испугались и уволились приплатив, они могут уехать (это конкретные люди, я таких знаю).
Вы большие молодцы что не уехали, и вам стыдно кататься на сапе, надеюсь за это дадут медаль.
Прям так и расскажите, простите меня мужики, за то что не был в ато, но я неделю думал выкладывать ли фото на сапе.
Не вистачає щирих розмов розумних людей - закрий нішу самостійно. Сміливий крок, бажаю наснаги. Хотеться більше про наболіле, відверто і гостро.
Олімпіда під час кінця світу - це про силу традицій, а не про класи.
Щодо Франції, то не треба вже надто далеко ходити. До початку Другої Світової Війни їхня армія вважалася однією з найсильніших в світі. Але от саме їх німці окупували за два - три тижні. Тому, коли хтось ставить в приклад західні демократії, то хочеться реготати
Відчуваю теж саме. Боляче - не те слово! 💔💔💔
Маю схожі відчуття, зокрема, як в п. Катерини
Дякую за озвучене !
Роган і Фрідман - потвори. Потрібно ж не просто кликати гостей, готових говорити неприємне, а ще й готуватися до розмов, дізнаватися якусь базу про реальність. Краще Сема Гарріса як приклад навести, теж говорить із гостями про неприємне, але без фрічества.
Топ
Дякую
цікаво і актуально. В Британії не випускали людей з країни. цікаво, що там було з цензурою.
класно, що ви обговорили "заборонені" теми - зараз справді не вистачає роздумів розумних людей про це.
роган і пітерсон - два придурки )
Не обов'зкого гірше від тієї роскоші скоріше відчутя безглуздості того що вони роблять бо ми зараз розуміємо що все це можна втратити і це не фігурально а по факту
Не знайшов на apple podcast. Буде?
побачим, як воно піде. це поки шо пілот
@@BabelUa початок вдалий. Піде. Тема. Співбесідники. Хронометраж. Все супер. Продовжуйте. І додавайтесь на інші платформи )
Дитина, яка ховалася хоч раз під звуки сирен від бомб в підвалі чи дома у ванній, вже не виросте людиною зі здоровою психікою. Цей переляк, ця травма буде в неї на все життя. Почитайте як формується психіка у людей, хоча б того ж Сапольского. Все з дитинства, все! Потім дуже важко щось змінити. Тому засуджувати біженців, як зрадників - це маячня. Та навіть жінки без дітей, хіба вони заслуговують мати ПТСР і психічні розлади від сирен і бомб? Про біженців з окупованих і прифронтових земель вже мовчу. Де для них житло в Україні? Де допомога? Дзуськи. Так хто дав вам право засуджувати біженців?! Закриті кордони - оце справжній злочин.
Це просто тупа хайпова пропаганда.
Яка позиціонується як "щира розмова".
якийсь іпсошний тіп, росіянка вадянова, в америці в центрах міст нарко епідемія, потрібна інша думка на кенселінг булгакова (треба інша думка, послухай шарія)
я - середній образ. З Ірпеня. Мама сина, якому на моверт березня 22 було 15-ть. Можу поспілкуватись на загал. Можливо виговорюсь і стане легше.
І ніхто не написав, що Кобі Браянт не міг приїхати на вечірку у Францію, бо він загинув у авіакатастрофі у 2020 році
В коментарях разів 5 про це згадали😂
+
Так можна дійти до розуміння раші, яка живе зараз ментально десь між у середньовіччі і років через 400-500 мже стане, як Британія зараз, повторивши все те,що робила Британія 500 років. Але це так не працює - історію не можна повторити. Україна або стане прям зараз сучасною державою такою, як Британія та Швейцарія зараз, або вона за кілька генерацій зникне разом з рашей.
Ставлю + 59:04
+
Теж +
Нарешті побачила хоч когось хто має такі ж думки і таку ж точку зору, бо мій аргумент: легко виїхати і паразитувати на тому, що хтось виборював і створював через працю, біль і обмеження. А слабо в себе створити такі класні умови для життя, а не красти по можливостям і тікати, як щури, при перших же можливостях?
Я щось не зрозумів, мертвий Kobe Bryant приїхав на вечірку?
Не знаю ані роганів ані пітерсенів
+
+
не знаю хто такий Роган, може декілька разів чула імʼя
Я -
)))
Чому редактор (!) вживає в розмові російське слово "границя" замість "кордон"?
А шарік, з Північної Африці замість Африки, опасна тема, распространялася замість розповсюджувалася, разговору, мисль, празник, «как би» через слово?)
@@MoonLight-h3b Якби ж це був не редактор видання, людина, яка працює зі словом, то не було б таких питаннь.
Теж звернула на це увагу і було надзвичайно неприємно слухати.
Людина, яка працює в українському медіа, не вміє говорити українською 😐
Якщо спеціалісти такого рівня там працюють - то можна зробити висновок, якого рівня саме видання
+ 59:06